Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Jarní běh severem 2017 - Hlavní závod 5,5km

Datum pořádání od 22.04.2017 08:00 do 22.04.2017 12:30
Zpracování výsledkůMartin Süss

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)5,50
Počet kol1
Počet závodníků76
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 85 SOURAL Lukáš Orel Židenice 1 M_A 1982 1 00:18:54
2 232 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 2 M_A 1985 1 00:19:45 00:00:50
3 158 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 3 M_A 1985 1 00:20:14 00:01:20
4 215 KŘÍŽ Michal Orel Pozořice 4 M_A 1981 1 00:20:24 00:01:29
5 86 TOMEK Jiří Orel Židenice 5 M_A 1997 1 00:20:32 00:01:38
6 126 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 1 M_B 1975 1 00:20:55 00:02:00
7 105 HORÁK Petr Orel Silůvky 2 M_B 1976 1 00:21:19 00:02:24
8 99 KLÍMA Miroslav Brno 3 M_B 1975 1 00:21:27 00:02:32
9 28 ZEJDA Jiří Orel Obřany 6 M_A 1985 1 00:21:38 00:02:44
10 229 KOCUR Lukáš 4 M_B 1977 1 00:21:43 00:02:48
11 94 MARTINIK Michal Actisport 7 M_A 1995 1 00:22:05 00:03:10
12 231 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 1 M_C 1967 1 00:22:08 00:03:13
13 246 HAVELKA Ivo 2 M_C 1967 1 00:22:17 00:03:22
14 230 DANIEL Petr Start Brno 5 M_B 1971 1 00:22:33 00:03:38
15 218 JURČA Jaroslav 3 M_C 1962 1 00:22:41 00:03:47
16 171 ZACHARIÁŠOVÁ Alice Orel Židenice 1 Z_A 1987 1 00:22:44 00:03:49
17 193 POHANKA Pavel Orel Židenice 6 M_B 1973 1 00:22:56 00:04:02
18 241 VRÁNA Filip Jundrov 7 M_B 1976 1 00:23:33 00:04:38
19 217 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 1 Z_B 1982 1 00:23:44 00:04:49
20 88 ČECH Ladislav RSFK 8 M_B 1973 1 00:23:58 00:05:03
21 91 SKYBA Martin Orel Židenice 4 M_C 1962 1 00:24:06 00:05:11
22 235 FABÍK Pavel 5 M_C 1960 1 00:24:26 00:05:31
23 247 HROMČÍK Filip 8 M_A 1991 1 00:24:35 00:05:41
24 226 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 9 M_B 1974 1 00:24:52 00:05:57
25 214 NOSEK Miroslav Orel Židenice 1 M_D 1955 1 00:25:03 00:06:09
26 239 MAREK Jaromír 6 M_C 1964 1 00:25:07 00:06:12
27 216 RUSÍNOVÁ Monika 2 Z_B 1977 1 00:25:08 00:06:13
28 55 TŘÍSKA Michal Orel Domanín 9 M_A 1979 1 00:25:14 00:06:19
29 234 ŠIŠÁK David 10 M_A 1992 1 00:25:20 00:06:26
30 56 KOSÍK Michal Orel Domanín 10 M_B 1976 1 00:25:27 00:06:32
31 121 MALEČEK Martin Městská část Brno-sever 11 M_B 1968 1 00:25:42 00:06:47
32 225 KUNC Josef Orel Vyškov 7 M_C 1960 1 00:25:43 00:06:48
33 251 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 2 M_D 1952 1 00:25:44 00:06:49
34 219 KONEČNÝ Ladislav Orel Obřany 3 M_D 1957 1 00:26:00 00:07:05
35 170 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Orel Židenice 3 Z_B 1979 1 00:26:02 00:07:07
36 240 MARKOVÁ Alice 1 Z_C 1970 1 00:26:17 00:07:22
37 221 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 11 M_A 1982 1 00:26:54 00:07:59
38 163 KREIDLOVÁ Jitka Orel Židenice 4 Z_B 1975 1 00:26:59 00:08:04
39 233 HŘÍBAL Miroslav 4 M_D 1956 1 00:27:01 00:08:07
40 125 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 12 M_B 1973 1 00:27:12 00:08:18
41 71 HLADKÝ Jiří Orel Židenice 13 M_B 1975 1 00:27:19 00:08:24
42 253 MÁDR Pavel 14 M_B 1969 1 00:27:21 00:08:27
43 242 ŠKOLAŘ Michal Brno 15 M_B 1973 1 00:27:22 00:08:27
44 252 KOLÁŘ Miroslav BehejBrno.com 16 M_B 1972 1 00:27:25 00:08:30
45 189 DANĚK Kryštof Orel Jiříkovice 12 M_A 1997 1 00:27:26 00:08:31
46 210 MARYŠLEROVÁ Monika Orel Obřany 5 Z_B 1974 1 00:27:27 00:08:32
47 212 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 5 M_D 1951 1 00:27:27 00:08:32
48 227 MÍČKOVÁ Martina Orel Silůvky 2 Z_A 1985 1 00:27:31 00:08:36
49 211 VALLOVÁ Olga BehejBrno.com 3 Z_A 1986 1 00:27:39 00:08:44
50 228 KOUDELKA Tomáš Orel Obřany 17 M_B 1970 1 00:27:55 00:09:00
51 97 ZEZULA Jakub Orel Lesná 13 M_A 1989 1 00:28:23 00:09:28
52 243 HOJSÁKOVÁ Martina 4 Z_A 1991 1 00:28:29 00:09:35
53 179 GREC Pavel Orel Vyškov 14 M_A 1980 1 00:28:32 00:09:38
54 54 DUDOVÁ Vendula Orel Vyškov 6 Z_B 1976 1 00:28:55 00:10:01
55 238 ROSENBURG Michael Saxonia 8 M_C 1958 1 00:29:24 00:10:29
56 254 MÁDROVÁ Lucie AC TRACK and FIELD 7 Z_B 1975 1 00:29:33 00:10:38
57 132 CHODÚROVÁ Martina 8 Z_B 1976 1 00:29:34 00:10:39
58 159 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vškov 18 M_B 1974 1 00:29:41 00:10:46
59 92 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 5 Z_A 1983 1 00:29:53 00:10:58
60 95 NOVOSADOVÁ Lenka Actisport 6 Z_A 1995 1 00:29:53 00:10:58
61 124 MACHARÁČKOVÁ Karolína Orel Židenice 9 Z_B 1978 1 00:30:13 00:11:18
62 192 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice 2 Z_C 1966 1 00:30:16 00:11:21
63 70 HLADKÁ Klára Orel Židenice 10 Z_B 1978 1 00:30:39 00:11:44
64 248 HÁJKOVÁ Radka chodec.com 3 Z_C 1966 1 00:31:41 00:12:46
65 255 ROZNOSOVÁ Zuzana 11 Z_B 1975 1 00:32:43 00:13:48
66 96 BUBENÍK Jiří Orel Vyškov 1 M_E 1944 1 00:32:52 00:13:57
67 236 JUROŠKOVÁ Miluše Orel Židenice 1 Z_D 1958 1 00:33:09 00:14:14
68 250 PŘEPECHALOVÁ Jana 7 Z_A 1987 1 00:34:17 00:15:23
69 249 DANIELOVÁ Eva 8 Z_A 1985 1 00:34:18 00:15:23
70 245 HEJLOVÁ Dominika 9 Z_A 1987 1 00:34:45 00:15:51
71 237 VRÁNOVÁ Jana 4 Z_C 1964 1 00:35:40 00:16:45
72 81 HRABČÁKOVÁ Viera 12 Z_B 1981 1 00:36:25 00:17:30
73 199 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 2 Z_D 1953 1 00:36:55 00:18:00
74 244 ČECHOVÁ Barbora 10 Z_A 1990 1 00:37:08 00:18:13
75 29 FUČÍKOVÁ Hana Orel Obřany 5 Z_C 1967 1 00:37:39 00:18:44

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 27 SVOBODOVÁ Martina Orel Obřany Z_B 1975 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.