Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2017 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT

Datum pořádání od 09.09.2017 08:00 do 09.09.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 10:50 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2017
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,90
Počet kol1
Počet závodníků195
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 26 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 M_B 1982 1 00:29:30
2 21 DVOŘÁČEK Adam AC TRACK and FIELD 1 M_A 1996 1 00:30:11 00:00:40
3 52 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 M_C 1973 1 00:30:42 00:01:11
4 145 BUČEK Petr 2 M_A 1994 1 00:30:48 00:01:17
5 230 PSOTA Andrej AŠK Grafobal Skalica 1 M_D 1970 1 00:31:03 00:01:32
6 98 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 2 M_C 1977 1 00:31:20 00:01:49
7 27 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 3 M_A 1983 1 00:31:45 00:02:14
8 99 MARENČÍK Ondřej AK Junior Holič 4 M_A 1996 1 00:32:08 00:02:37
9 121 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 3 M_C 1977 1 00:32:12 00:02:41
10 84 MASARYK Pavol Dojč 2 M_B 1980 1 00:32:21 00:02:50
11 69 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 M_F 1960 1 00:32:25 00:02:54
12 118 ŠNAJDR Petr Milotice 5 M_A 1997 1 00:32:29 00:02:58
13 181 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 6 M_A 1993 1 00:32:58 00:03:28
14 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M_D 1970 1 00:33:13 00:03:42
15 4 NOVÁK Erik Holíč 7 M_A 1988 1 00:33:34 00:04:03
16 129 SKALA Tomáš AK Junior Holíč 8 M_A 1995 1 00:33:39 00:04:08
17 42 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 3 M_D 1971 1 00:33:42 00:04:11
18 142 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 9 M_A 1985 1 00:34:08 00:04:38
19 216 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 3 M_B 1982 1 00:34:18 00:04:47
20 199 BELLAY Peter TRI Velo Rohatec 10 M_A 1988 1 00:34:41 00:05:10
21 90 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 4 M_D 1971 1 00:34:45 00:05:14
22 10 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 4 M_C 1975 1 00:35:00 00:05:29
23 97 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_A 1983 1 00:35:04 00:05:33
24 113 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 5 M_D 1968 1 00:35:08 00:05:37
25 225 HUTYRA Jaroslav Spartak Myjava 2 M_F 1962 1 00:35:13 00:05:42
26 89 KOMÁREK Roman Schaeffler 5 M_C 1977 1 00:35:14 00:05:43
27 86 MIKULA Miroslav Radošovce 1 M_G 1957 1 00:35:15 00:05:44
28 197 BELLAY Jan Skalica 4 M_B 1982 1 00:35:17 00:05:46
29 32 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 5 M_B 1978 1 00:35:24 00:05:53
30 209 BŘEZINA Aleš newline 3 M_F 1962 1 00:35:31 00:06:00
31 138 ČERMÁK Gabriel Holíč 6 M_B 1979 1 00:35:33 00:06:03
32 196 JURČÍK Josef Skalica 6 M_C 1977 1 00:35:40 00:06:09
33 95 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 2 M_G 1957 1 00:35:43 00:06:12
34 61 HUDEČEK Petr Tvarožná Lhota 7 M_B 1978 1 00:35:47 00:06:16
35 173 KORVAS Josef AK Hodonín 1 M_E 1964 1 00:35:52 00:06:21
36 34 HRBÁČEK Karel Útěchov 6 M_D 1968 1 00:35:57 00:06:26
37 91 FLAJŽIK Peter Schaeffler 11 M_A 1993 1 00:36:24 00:06:53
38 167 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 2 M_E 1963 1 00:36:26 00:06:55
39 156 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 12 M_A 1985 1 00:36:31 00:07:00
40 356 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica - Myjava 3 M_E 1963 1 00:36:47 00:07:16
41 30 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 7 M_C 1973 1 00:36:50 00:07:19
42 157 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 7 M_D 1969 1 00:36:51 00:07:20
43 64 BĚLOHOUBEK Petr 8 M_D 1972 1 00:36:55 00:07:24
44 205 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 8 M_B 1981 1 00:37:01 00:07:30
45 180 SLOUKA Jiří Blažovice 13 M_A 1983 1 00:37:03 00:07:32
46 234 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 3 M_G 1957 1 00:37:05 00:07:34
47 38 JURČA Jaroslav 4 M_F 1962 1 00:37:09 00:07:38
48 109 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 Ž_E 1967 1 00:37:10 00:07:39
49 39 BLAHA Erik 14 M_A 1991 1 00:37:12 00:07:41
50 117 VINTR Tomáš AK Junior Holič 15 M_A 1983 1 00:37:17 00:07:46
51 106 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 1 Ž_B 1979 1 00:37:29 00:07:58
52 175 FABUŠ Milan Tomky 9 M_D 1972 1 00:37:35 00:08:04
53 58 NAVARA Karel Uherský Ostroh 1 M_H 1950 1 00:37:39 00:08:08
54 231 ŠVEC Luděk TK DUKO RÝMAŘOV 9 M_B 1978 1 00:37:52 00:08:21
55 74 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 M_H 1950 1 00:37:56 00:08:25
56 158 TOMEČEK Jiří Vnorovy 16 M_A 1983 1 00:38:02 00:08:31
57 146 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 8 M_C 1977 1 00:38:06 00:08:35
58 46 BOROVSKÁ Andrea Brezová pod Bradlom 2 Ž_B 1979 1 00:38:15 00:08:44
59 140 LÉTAL Luboš Běžci Břeclav 17 M_A 1990 1 00:38:19 00:08:48
60 25 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_B 1982 1 00:38:29 00:08:58
61 75 CINTULA Juraj 10 M_B 1979 1 00:38:33 00:09:02
62 5 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 M_H 1951 1 00:38:38 00:09:07
63 101 POLLÁK Martin Skalice 18 M_A 1990 1 00:38:39 00:09:08
64 71 GARŠIC Tomáš Hodonín 19 M_A 1985 1 00:38:40 00:09:09
65 204 POLÁŠEK Vít --- 9 M_C 1976 1 00:38:48 00:09:17
66 103 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 4 M_E 1966 1 00:38:52 00:09:21
67 200 VRÁNA Filip newline 10 M_C 1976 1 00:38:57 00:09:26
68 224 SMOLÍČEK Milan Spartak Myjava 10 M_D 1970 1 00:39:00 00:09:29
69 92 MIKA Ivo Orel Obřany 5 M_E 1966 1 00:39:05 00:09:34
70 24 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_A 1993 1 00:39:19 00:09:48
71 226 ŠIMANDL renatus 11 M_C 1975 1 00:39:30 00:09:59
72 147 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 1 Ž_C 1975 1 00:39:32 00:10:01
73 220 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 6 M_E 1967 1 00:39:46 00:10:15
74 104 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 Ž_E 1967 1 00:39:51 00:10:20
75 59 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 7 M_E 1964 1 00:39:53 00:10:22
76 48 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M_H 1951 1 00:39:57 00:10:26
77 215 RYŠAVÝ David Borkovany 20 M_A 1989 1 00:40:05 00:10:34
78 53 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 M_I 1944 1 00:40:10 00:10:39
79 135 STRÁŽNICKÝ Jan 11 M_B 1982 1 00:40:14 00:10:43
80 190 VYDARENÝ Vladislav Grafo Banská Bystrica 8 M_E 1966 1 00:40:15 00:10:44
81 124 HLADÍK Marek Malacky 12 M_B 1980 1 00:40:19 00:10:48
82 172 PETRÁŠ Dušan 11 M_D 1972 1 00:40:27 00:10:56
83 54 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 2 M_I 1942 1 00:40:36 00:11:05
84 170 ŠARNÍK Adrian AC Malacky 12 M_C 1977 1 00:40:40 00:11:09
85 3 ŠHOJEC Peter Holíč 9 M_E 1965 1 00:40:40 00:11:09
86 68 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 3 Ž_E 1964 1 00:40:44 00:11:13
87 63 MATULOVÁ Martina Brno 1 Ž_D 1972 1 00:40:53 00:11:22
88 94 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M_H 1951 1 00:40:55 00:11:24
89 187 BÚZEK Filip Šaštín 1 Jun 2000 1 00:40:58 00:11:27
90 85 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 4 M_G 1957 1 00:41:09 00:11:38
91 130 SZALVA Jiří Koválov 10 M_E 1967 1 00:41:24 00:11:53
92 222 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 11 M_E 1966 1 00:41:25 00:11:54
93 131 ONDRÁŠ Juraj 13 M_C 1973 1 00:41:27 00:11:56
94 148 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 3 Ž_A 1983 1 00:41:34 00:12:04
95 153 KRIST Ondřej Kyjov 2 Jun 2001 1 00:41:39 00:12:08
96 96 UHEREK Miloslav Bzenec 12 M_D 1972 1 00:41:42 00:12:11
97 62 MATULA Jaroslav Brno 13 M_D 1970 1 00:41:50 00:12:19
98 155 HRUŠECKÝ Igor 14 M_D 1971 1 00:42:14 00:12:43
99 213 KORČÁK Richard 21 M_A 1991 1 00:42:14 00:12:43
100 51 FLEISCHMANN Tomáš 22 M_A 1994 1 00:42:20 00:12:49
101 168 BAČA Peter 13 M_B 1982 1 00:42:35 00:13:05
102 110 BARTOŠ Miroslav 14 M_C 1973 1 00:42:37 00:13:06
103 80 KLUKNAVSKÁ Iveta Hodonín 4 Ž_A 1989 1 00:42:38 00:13:07
104 119 DUDO Vladimír Holíč 23 M_A 1985 1 00:42:43 00:13:13
105 132 RAFFAY Ivan 12 M_E 1966 1 00:42:48 00:13:17
106 128 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 2 Ž_C 1976 1 00:42:51 00:13:20
107 120 BÁBÍČEK František Milotice 24 M_A 1997 1 00:42:56 00:13:25
108 44 BOBOT Matej Bratislava 14 M_B 1979 1 00:42:57 00:13:26
109 126 MICHALIČKA Radoslav 15 M_C 1975 1 00:42:58 00:13:27
110 176 NAVRÁTIL Lubomír 5 M_G 1953 1 00:43:01 00:13:30
111 150 ZÍŠEK Rastislav Cerová 15 M_D 1972 1 00:43:07 00:13:36
112 232 POLÁK Jakub 25 M_A 1990 1 00:43:08 00:13:37
113 211 KRUTÝ Jozef Schaeffler 15 M_B 1978 1 00:43:09 00:13:38
114 178 BAŤKO Luboš 16 M_C 1975 1 00:43:16 00:13:45
115 221 KUDLÁČOVÁ Ivana Radošovce 16 Ž_B 1978 1 00:43:19 00:13:48
116 70 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 6 M_G 1953 1 00:43:23 00:13:52
117 171 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 5 Ž_A 1984 1 00:43:26 00:13:55
118 198 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 26 M_A 1992 1 00:43:27 00:13:56
119 133 RAFFAYOVÁ Světlana 4 Ž_E 1967 1 00:43:36 00:14:05
120 183 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 5 Ž_E 1963 1 00:43:39 00:14:08
121 14 ČAMBALA Matěj AK Holíč 27 M_A 1986 1 00:43:49 00:14:18
122 15 ŠEBESTA Pavol AK Holíč 13 M_E 1964 1 00:43:50 00:14:19
123 82 ČECHOVÁ Katarína 3 Ž_C 1973 1 00:43:55 00:14:24
124 83 ORTH Ján Zohor 14 M_E 1963 1 00:43:56 00:14:25
125 72 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 3 M_I 1946 1 00:43:57 00:14:26
126 88 SVOBODA Jan Garko Brno 5 M_F 1961 1 00:44:02 00:14:31
127 60 FANTA Tomáš 17 M_C 1977 1 00:44:03 00:14:32
128 116 MUNDA Tomáš 28 M_A 1989 1 00:44:03 00:14:32
129 189 VESELÁ Barbora 4 Ž_B 1981 1 00:44:04 00:14:34
130 41 KARAS Karel BK Hodonín 4 M_I 1945 1 00:44:14 00:14:43
131 9 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 6 M_F 1958 1 00:44:17 00:14:46
132 1 ŠTETINA Ján Schaeffler 16 M_D 1971 1 00:44:25 00:14:54
133 115 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 6 M_H 1949 1 00:44:34 00:15:03
134 67 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 7 M_G 1957 1 00:44:36 00:15:05
135 186 RAJČÁKOVÁ Lucia 5 Ž_B 1979 1 00:44:39 00:15:08
136 233 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 6 Ž_E 1965 1 00:45:00 00:15:29
137 123 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 8 M_G 1953 1 00:45:04 00:15:33
138 73 PELC Vít OZZY Brno 15 M_E 1967 1 00:45:08 00:15:37
139 43 VARMUŽA Jan MU Brezová 7 M_H 1952 1 00:45:29 00:15:58
140 193 MASAROVIČ Stanislav 17 M_B 1978 1 00:45:44 00:16:13
141 227 HOLLÁ Aneta Záhorácký Fénix 6 Ž_B 1979 1 00:45:49 00:16:18
142 6 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 9 M_G 1955 1 00:45:52 00:16:21
143 143 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 4 Ž_C 1977 1 00:46:04 00:16:33
144 81 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 7 M_F 1961 1 00:46:07 00:16:36
145 122 SORÁDOVÁ Katarina Trail Runners Trnava 6 Ž_A 1983 1 00:46:13 00:16:42
146 212 VOLAVÝ Vladimír Fit online 10 M_G 1955 1 00:46:26 00:16:55
147 206 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 5 Ž_C 1977 1 00:46:47 00:17:16
148 185 SOVIČOVÁ Blanka 6 Ž_C 1977 1 00:47:05 00:17:34
149 174 KUBENKOVÁ Zuzana 7 Ž_B 1979 1 00:47:10 00:17:39
150 40 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 11 M_G 1956 1 00:47:17 00:17:46
151 7 CHODÚROVÁ Martina 7 Ž_C 1976 1 00:47:24 00:17:53
152 165 VRZAL Tomáš Běžci Břeclav 29 M_A 1988 1 00:47:27 00:17:56
153 161 MARTUŠKA Jan MSK Břeclav 30 M_A 1991 1 00:47:29 00:17:58
154 169 PAVLACKÝ Milan Uherský Brod 12 M_G 1953 1 00:47:29 00:17:58
155 217 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 8 Ž_B 1979 1 00:47:39 00:18:08
156 182 ZDENĚK Hynek SHK Veselí nad Moravou 18 M_C 1973 1 00:47:46 00:18:15
157 166 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 8 M_F 1961 1 00:48:12 00:18:41
158 22 HANČÍK Radovan 19 M_C 1974 1 00:48:32 00:19:01
159 152 KUČEROVÁ Jana Rohatec 2 Ž_D 1971 1 00:48:38 00:19:07
160 134 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 9 Ž_B 1982 1 00:48:38 00:19:07
161 179 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 3 Ž_D 1970 1 00:49:11 00:19:40
162 102 TIRPÁK Ondrej Senica 8 M_H 1948 1 00:49:15 00:19:44
163 19 GORBATĚNKOV Alexandr AK Junior Holíč 17 M_D 1972 1 00:49:15 00:19:44
164 177 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 10 Ž_B 1978 1 00:49:24 00:19:53
165 236 JURÍK Branislav 31 M_A 1989 1 00:49:25 00:19:54
166 79 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 1 Ž_F 1959 1 00:49:33 00:20:02
167 76 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 8 Ž_C 1975 1 00:49:39 00:20:08
168 107 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_F 1960 1 00:49:45 00:20:14
169 35 KROUPA Jiří newline 9 M_F 1959 1 00:49:45 00:20:14
170 78 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 13 M_G 1954 1 00:49:47 00:20:16
171 77 STOLÁRIK Peter Vrbové 5 M_I 1947 1 00:50:33 00:21:02
172 139 FORETNÍK František Krumvíř 9 M_H 1951 1 00:50:35 00:21:04
173 108 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 10 M_H 1949 1 00:50:42 00:21:11
174 210 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 11 M_H 1952 1 00:50:54 00:21:23
175 93 HAJOSSY Miroslav Koválov 6 M_I 1946 1 00:51:29 00:21:58
176 36 MAIXNER Václav Orel Čebín 7 M_I 1941 1 00:51:34 00:22:03
177 154 KRISTOVÁ Andrea Kyjov 9 Ž_C 1973 1 00:51:42 00:22:11
178 87 VOLEK Eduard 8 M_I 1944 1 00:51:58 00:22:27
179 2 REŽNÁ Denisa BK Hodonín 1 Jky 2001 1 00:52:37 00:23:07
180 114 WALDECKER Pavol Senica 14 M_G 1956 1 00:53:05 00:23:34
181 207 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 10 Ž_C 1976 1 00:53:28 00:23:57
182 16 JOZEFOVIČ Milan Holíč 18 M_B 1978 1 00:53:40 00:24:09
183 31 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 9 M_I 1941 1 00:54:04 00:24:33
184 66 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 10 M_I 1937 1 00:54:55 00:25:24
185 208 HRADSKÁ Eva 11 Ž_C 1977 1 00:55:26 00:25:55
186 160 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 10 M_F 1958 1 00:58:10 00:28:39
187 55 VONDRÁČKOVÁ Mária 7 Ž_E 1964 1 01:00:17 00:30:46
188 29 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1 Ž_I 1938 1 01:03:46 00:34:15
189 141 HRNČIRÍK Štefan Lokomotiva Vrútky 11 M_I 1942 1 01:06:51 00:37:20
190 50 KARAS Josef Ostrava 12 M_H 1951 1 01:06:56 00:37:25
191 228 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 4 Ž_D 1972 1 01:09:00 00:39:29
192 229 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 2 Jky 1999 1 01:09:00 00:39:29
193 33 KROUPOVÁ Pavla Brno 8 Ž_E 1965 1 01:09:42 00:40:11
194 149 CHARVÁTOVÁ Lucie 11 Ž_B 1979 1 01:09:50 00:40:19
195 37 HRUBÝ Milan Blansko 12 M_I 1938 1 01:10:32 00:41:01

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.