Rychlé novinky:

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 25.02.2017 09:00 do 25.02.2017 20:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátMartin Juránek
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků577
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 MATVITCHJUK Alexander JM DEMOLEX Bardejov 1 M20-39 1984 3 00:31:16
2 1 KREISINGER Jan SK Studenec 2 M20-39 1984 3 00:32:15 00:00:58
3 13 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 3 M20-39 1992 3 00:32:39 00:01:22
4 3 NAVRÁTIL Tomáš AK ASICS Kroměříž 4 M20-39 1988 3 00:32:48 00:01:31
5 538 HÜBL Radek RUNSPORT Team 5 M20-39 1988 3 00:33:02 00:01:45
6 508 KUČERA Lukáš ELEVEN Run Team 6 M20-39 1981 3 00:33:32 00:02:16
7 442 BITALA Václav AK EZ Kopřivnice 1 M40-49 1977 3 00:34:01 00:02:44
8 234 OCÁSEK Martin Krnov 7 M20-39 1981 3 00:34:02 00:02:46
9 569 BLAHA Tomáš AK ASICS Kroměříž 2 M40-49 1976 3 00:34:08 00:02:51
10 20 KUČERA Petr KES Buk Team 3 M40-49 1975 3 00:34:22 00:03:06
11 19 BABJAK Orest JM DEMOLEX Bardejov 4 M40-49 1968 3 00:34:25 00:03:08
12 456 FOLLER David VSK Univerzita Brno 1 M19- 1999 3 00:34:34 00:03:17
13 359 ŽALUDEK Přemysl BS Slopné 5 M40-49 1977 3 00:34:41 00:03:24
14 18 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 8 M20-39 1980 3 00:34:45 00:03:28
15 57 ČERNOCKÝ Libor OB Luhačovice 2 M19- 1998 3 00:34:51 00:03:34
16 16 SEDLÁČEK Josef -------------- 6 M40-49 1970 3 00:34:55 00:03:39
17 81 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 9 M20-39 1982 3 00:35:11 00:03:55
18 595 STRNAD Václav Atrex team 10 M20-39 1983 3 00:35:21 00:04:05
19 85 FOUSEK Jan MK SEITL Ostrava 11 M20-39 1991 3 00:35:32 00:04:16
20 7 FREI Martin AK ASICS Kroměříž 12 M20-39 1986 3 00:35:38 00:04:21
21 151 KLEMENT JIŘÍ DRESSME.CZ 13 M20-39 1988 3 00:35:46 00:04:30
22 99 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 14 M20-39 1987 3 00:35:48 00:04:32
23 568 MERVA Milan MENU Gold 15 M20-39 1985 3 00:35:51 00:04:34
24 108 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 16 M20-39 1979 3 00:35:57 00:04:40
25 153 KOCIÁN Aleš Atletický klub Rožnov p. R. 17 M20-39 1982 3 00:36:02 00:04:46
26 417 PODJUKL Vojtěch SK Hranice 3 M19- 1998 3 00:36:11 00:04:54
27 69 DOBIÁŠ Ondřej Kopřivnice 18 M20-39 1997 3 00:36:39 00:05:23
28 543 REHUŠ Ľubomír AŠK Grafobal Skalica 19 M20-39 1985 3 00:36:50 00:05:33
29 154 KÖGLER Daniel VALACHBAJK Team 4 M19- 1998 3 00:36:55 00:05:38
30 9 KAMÍNKOVÁ Petra Svatý Kopeček 1 Z35-44 1973 3 00:36:57 00:05:40
31 546 PSOTA Andrej Skalica 7 M40-49 1970 3 00:36:59 00:05:42
32 5 VABROUŠEK Petr TITAN TRILIFE ZLÍN 8 M40-49 1973 3 00:37:12 00:05:55
33 602 BENÍČEK Matěj KESBUK 20 M20-39 1994 3 00:37:14 00:05:57
34 307 ŠKAPA Marek MK SEITL Ostrava 9 M40-49 1971 3 00:37:21 00:06:04
35 468 MALÍK Martin SFK Holešov 10 M40-49 1973 3 00:37:24 00:06:07
36 332 VELIČKA Ondřej www.ultramaratonec.cz 21 M20-39 1983 3 00:37:26 00:06:10
37 64 DEDEK Aleš AD team 11 M40-49 1975 3 00:37:34 00:06:18
38 501 DANĚK Jiří Uherské Hradiště 12 M40-49 1976 3 00:37:35 00:06:18
39 28 SERBAN Baciu Romania 22 M20-39 1980 3 00:37:48 00:06:31
40 236 ODSTRČILÍK Roman Unite Holešov 13 M40-49 1975 3 00:37:53 00:06:37
41 167 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice 23 M20-39 1983 3 00:37:55 00:06:39
42 6 PASTOROVÁ Petra NK Ostrava 2 Z35-44 1977 3 00:38:00 00:06:44
43 91 GOGELA Martin AK Olomouc 5 M19- 2001 3 00:38:07 00:06:50
44 496 ČTVRTNÍČEK Jakub BehejBrno.com 24 M20-39 1990 3 00:38:16 00:07:00
45 174 KREJČÍ Zdeněk TJ Liga 100 Olomouc 25 M20-39 1988 3 00:38:20 00:07:03
46 329 VÁVRA Aleš ANAG Olomouc 26 M20-39 1982 3 00:38:25 00:07:08
47 224 NEKORANEC Matěj TITAN Trilife 27 M20-39 1997 3 00:38:30 00:07:13
48 619 KADLEC Petr Milotice 1 M50-59 1965 3 00:38:38 00:07:21
49 558 BARTÍK Patrik KESBUK Rymice 14 M40-49 1976 3 00:38:45 00:07:29
50 33 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 2 M50-59 1965 3 00:38:48 00:07:32
51 309 ŠTĚPÁN Marek TJ SOKOL Týn nad Bečvou 15 M40-49 1972 3 00:38:49 00:07:33
52 426 SÝKORA Karel SYKORA RUNNING 6 M19- 1999 3 00:38:54 00:07:37
53 169 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov 16 M40-49 1974 3 00:38:55 00:07:38
54 444 HOŠTÁLEK Marek TOMINO 17 M40-49 1969 3 00:38:57 00:07:40
55 337 VINKLÁREK Milan TJ Sokol Opatovice 28 M20-39 1988 3 00:39:03 00:07:46
56 324 VABROUŠEK Filip AK Zlín 7 M19- 1999 3 00:39:05 00:07:48
57 68 DERKA Radim -------------- 29 M20-39 1991 3 00:39:07 00:07:51
58 520 HORNÝ Pavel PSK Přerov 18 M40-49 1973 3 00:39:08 00:07:51
59 537 BEŇA Marek ZAPRO AD TEAM 19 M40-49 1976 3 00:39:08 00:07:52
60 87 FRITSCHER Adam TJ Liga 100 Olomouc 20 M40-49 1975 3 00:39:11 00:07:54
61 590 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulín 30 M20-39 1994 3 00:39:16 00:07:59
62 272 RAŠKA Daniel TJ Slezan Frýdek-Místek z.s. 31 M20-39 1996 3 00:39:18 00:08:01
63 155 KOLAŘÍK Miroslav Slečinky Napajedla 32 M20-39 1978 3 00:39:24 00:08:07
64 579 OPLETAL Martin AK Olomouc 33 M20-39 1988 3 00:39:24 00:08:07
65 17 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 34 M20-39 1982 3 00:39:26 00:08:09
66 591 KREJČÍ Lukáš Cykloklub Rohálov 35 M20-39 1993 3 00:39:28 00:08:12
67 294 SOVA Patrik Vesani.cz 36 M20-39 1990 3 00:39:37 00:08:20
68 301 SVOBODA Marek AD team 37 M20-39 1995 3 00:39:46 00:08:29
69 287 SKLENÁŘ Vojtěch TJ Moravan Kostelec 38 M20-39 1992 3 00:39:49 00:08:32
70 44 BAROT Josef Tj Slavkov pod Hostýnem 39 M20-39 1982 3 00:39:49 00:08:33
71 550 SEHNAL Tomáš KHB Radegast 21 M40-49 1973 3 00:39:51 00:08:35
72 103 HORÁK Pavel AHA Vyškov 3 M50-59 1961 3 00:39:55 00:08:38
73 264 POSPÍŠIL David Běžecký klub Brno 40 M20-39 1985 3 00:39:55 00:08:39
74 429 ŠINDELEK Dan MK SEITL Ostrava 4 M50-59 1965 3 00:39:56 00:08:39
75 83 ESENTIEROVÁ Adéla Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 1 Z20-34 1988 3 00:39:57 00:08:40
76 106 HRADIL Pavel Valachiarun 8 M19- 1998 3 00:40:00 00:08:44
77 8 BLÁHA Jan BTT Libochovice 41 M20-39 1978 3 00:40:01 00:08:44
78 76 DŘÍMAL Miroslav Maraton tym Pavla Nováka 22 M40-49 1976 3 00:40:02 00:08:46
79 265 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 2 Z20-34 1983 3 00:40:09 00:08:52
80 77 DUBČÁK Pavel Zlín 42 M20-39 1986 3 00:40:17 00:09:01
81 330 VAVRA Antonín UNI BM 5 M50-59 1959 3 00:40:18 00:09:02
82 451 HOLUB Radim Slečinky Napajedla 9 M19- 2000 3 00:40:19 00:09:03
83 376 BARTÁK Radim 43 M20-39 1980 3 00:40:23 00:09:07
84 267 PRAŽAN Jan KKZ 44 M20-39 1978 3 00:40:27 00:09:10
85 172 KRAJČA Stanislav TJ Liga 100 Olomouc 45 M20-39 1983 3 00:40:29 00:09:12
86 305 SZTYMON Pavel FC BUŽKOVEC PETŘVALD 23 M40-49 1973 3 00:40:31 00:09:14
87 512 ZAVADI Luboš Fyzioterapie Zavadilová Vyškov 24 M40-49 1977 3 00:40:35 00:09:19
88 517 NOVÁK Petr ----------------------- 46 M20-39 1980 3 00:40:37 00:09:20
89 55 COPPLE Shaun -------------- 47 M20-39 1979 3 00:40:39 00:09:22
90 518 JAKOBOVÁ Adéla SK Praga 3 Z20-34 1990 3 00:40:41 00:09:24
91 611 HRUBÝ Vojtěch Bystřička 25 M40-49 1974 3 00:40:45 00:09:28
92 597 BRADA Lukáš Skaštice 48 M20-39 1978 3 00:40:50 00:09:33
93 458 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 10 M19- 1999 3 00:40:50 00:09:34
94 360 ŽALUDKOVÁ Jana BS Slopné 3 Z35-44 1975 3 00:40:55 00:09:38
95 427 SÝKORA Karel SYKORA RUNNING 6 M50-59 1967 3 00:40:55 00:09:38
96 562 KREJČÍ Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 49 M20-39 1986 3 00:40:57 00:09:40
97 556 PAZDERA Miroslav ZAPRO AD TEAM 26 M40-49 1972 3 00:40:58 00:09:41
98 372 WALA Petr TK SAK Karviná 27 M40-49 1971 3 00:40:58 00:09:42
99 504 CHUDÝ Radek Hranice 28 M40-49 1971 3 00:40:59 00:09:42
100 112 CHUDÁREK Eduard -------------- 7 M50-59 1965 3 00:41:04 00:09:47
101 577 KELLER Antonín OREL Veřovice 8 M50-59 1963 3 00:41:08 00:09:52
102 163 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 4 Z20-34 1993 3 00:41:09 00:09:52
103 14 KOTOPULU Helena Moraviaman 4 Z35-44 1980 3 00:41:13 00:09:56
104 459 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 11 M19- 2001 3 00:41:14 00:09:57
105 218 MRAJCA Tomáš MK SEITL Ostrava 29 M40-49 1972 3 00:41:20 00:10:04
106 432 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar 30 M40-49 1974 3 00:41:28 00:10:11
107 487 PALLA Radovan Bystřice p.H. 50 M20-39 1980 3 00:41:29 00:10:12
108 478 CHADIM Stanislav TJ Jiskra Otrokovice 51 M20-39 1991 3 00:41:30 00:10:13
109 380 BERKY Róbert Slovensko 1 M60-64 1957 3 00:41:30 00:10:13
110 228 NERADIL Vojtěch ASPOT Hulín 12 M19- 2001 3 00:41:34 00:10:17
111 212 MÍKA Radan SK Skokan 31 M40-49 1977 3 00:41:34 00:10:17
112 333 VENDOLSKY Libor -------------- 52 M20-39 1979 3 00:41:34 00:10:18
113 227 NERADIL Svatopluk DRACY 53 M20-39 1980 3 00:41:35 00:10:18
114 509 STRAŠÁK Vojtěch ----------------------- 54 M20-39 1987 3 00:41:41 00:10:24
115 449 VALENTA Libor Horká nad Moravou 55 M20-39 1979 3 00:41:45 00:10:28
116 254 PÍPAL Petr Kamenice nad Lipou 56 M20-39 1981 3 00:41:45 00:10:28
117 319 TOMČÍK Lukáš X-TRAIL RychloHrad 57 M20-39 1981 3 00:41:48 00:10:31
118 557 ŽABÍČEK Václav SK Hranice 9 M50-59 1967 3 00:41:49 00:10:32
119 614 ŠIMEČEK Jiří Zlín 58 M20-39 1987 3 00:41:53 00:10:36
120 10 ŽIDLÍK Pavel SANITA CAR Holešov 32 M40-49 1977 3 00:41:53 00:10:36
121 405 KOMIN Bohuslov FREE RUN ZLÍN 33 M40-49 1976 3 00:41:57 00:10:40
122 50 BURDA Filip Hasiči Kateřinky 59 M20-39 1991 3 00:42:09 00:10:52
123 208 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 60 M20-39 1990 3 00:42:11 00:10:54
124 53 CAMARDA _Olivier Magion 34 M40-49 1975 3 00:42:13 00:10:56
125 26 RAPČAN Lukáš Dracy team 61 M20-39 1978 3 00:42:14 00:10:57
126 542 FANFRDLA Ctirad Silůvky 35 M40-49 1974 3 00:42:17 00:11:00
127 185 LAVIČKA David Ghost team 36 M40-49 1973 3 00:42:20 00:11:03
128 587 ŠUBRT Michal BT Fly 37 M40-49 1971 3 00:42:20 00:11:03
129 261 POK Pavel DR.A.CY 38 M40-49 1974 3 00:42:20 00:11:04
130 393 GULIŠ Václav 10 M50-59 1959 3 00:42:21 00:11:04
131 189 LIŠKA Aleš Universal USU team 39 M40-49 1977 3 00:42:22 00:11:05
132 125 JELÍNEK Zbyněk TJ Liga 100 Olomouc 11 M50-59 1964 3 00:42:22 00:11:06
133 567 DOVRTĚL David Cyklo - Žopy 62 M20-39 1993 3 00:42:23 00:11:06
134 226 NERADIL Richard Líšna 63 M20-39 1979 3 00:42:24 00:11:07
135 12 ŠESTÁKOVÁ Barbora SSK Vítkovice 1 Z19- 1999 3 00:42:32 00:11:15
136 492 STUDÝNKA David SK SKIVELO neslyšících Ol. 40 M40-49 1976 3 00:42:34 00:11:18
137 519 ODSTRČIL Tomáš SK Žeranovice 13 M19- 1999 3 00:42:44 00:11:27
138 612 VESELÝ Josef AK Zlín 64 M20-39 1991 3 00:42:49 00:11:32
139 491 VYSLOUŽIL Miloslav MK Prostějov 65 M20-39 1986 3 00:42:56 00:11:40
140 563 KRÁTKÝ Ivo Otaslavice 41 M40-49 1968 3 00:42:58 00:11:41
141 67 DĚDIČ Michal Drásal Team 66 M20-39 1984 3 00:42:58 00:11:41
142 149 KLAKURKA Václav AD team 67 M20-39 1983 3 00:43:01 00:11:45
143 256 PLUHAŘ Jiří -------------- 68 M20-39 1988 3 00:43:02 00:11:45
144 296 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 42 M40-49 1973 3 00:43:06 00:11:49
145 600 HOLÝ Richard ----------------------- 43 M40-49 1976 3 00:43:10 00:11:53
146 299 STIBOR Daniel Truhlářství Pumprla 69 M20-39 1990 3 00:43:16 00:12:00
147 63 DAREBNÍK Martin Truhlářství Pumprla 70 M20-39 1983 3 00:43:17 00:12:01
148 474 MÜNSTER Tomáš SFK Holešov 71 M20-39 1982 3 00:43:20 00:12:04
149 205 MATĚJÍKOVÁ Jana TJ Liga 100 Olomouc 5 Z20-34 1990 3 00:43:24 00:12:07
150 547 PÍCHAL Tomáš RŮŽĎKA 12 M50-59 1960 3 00:43:28 00:12:11
151 416 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 72 M20-39 1983 3 00:43:29 00:12:12
152 541 FANFRDLA Dalimil Matyteam 44 M40-49 1973 3 00:43:30 00:12:14
153 336 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 13 M50-59 1961 3 00:43:33 00:12:16
154 354 ZELA Ondřej Sokol Paršovice 73 M20-39 1979 3 00:43:34 00:12:17
155 249 PEKAŘ Martin Lukov 74 M20-39 1980 3 00:43:36 00:12:19
156 527 TRNČÁK Jaroslav Prusinovice 75 M20-39 1990 3 00:43:36 00:12:20
157 206 MATYÁŠOVÁ Jana Dolní Dobrouč 1 Z45-54 1965 3 00:43:37 00:12:20
158 529 TOMAŠTÍK Antonín Vyškov 45 M40-49 1977 3 00:43:39 00:12:22
159 398 JANDA Jakub 76 M20-39 1991 3 00:43:39 00:12:23
160 314 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 14 M50-59 1958 3 00:43:41 00:12:24
161 414 NOVOTNÁ Martina RUSAVA BIKE TEAM 6 Z20-34 1988 3 00:43:42 00:12:25
162 142 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 46 M40-49 1977 3 00:43:43 00:12:26
163 348 VYSLOUŽIL Jan NightMares 77 M20-39 1981 3 00:43:48 00:12:31
164 146 KAŠÍK Martin COBRAM 78 M20-39 1978 3 00:43:53 00:12:36
165 37 BEDNÁŘ Zbyněk Jamné 47 M40-49 1973 3 00:43:54 00:12:37
166 308 ŠPACÍR Ladislav TJ Lokomotiva Břeclav 2 M60-64 1955 3 00:43:55 00:12:38
167 190 LIŠKA David -------------- 48 M40-49 1976 3 00:43:55 00:12:38
168 229 NESRSTA Michal NesDent 79 M20-39 1981 3 00:43:55 00:12:38
169 610 ZADÁK Karel Triexpert team 80 M20-39 1978 3 00:43:56 00:12:39
170 102 HORÁK Čestmír PŘEROV PŘEDMOSTÍ 49 M40-49 1971 3 00:44:04 00:12:47
171 466 ZATLOUKAL Marek TJ Liga 100 Olomouc 15 M50-59 1965 3 00:44:05 00:12:48
172 239 OLŠA Martin S.A.K.O. Bystřice pod Hostýnem 50 M40-49 1976 3 00:44:10 00:12:54
173 21 ADÁMEK Oldřich TJ Liga 100 Olomouc 16 M50-59 1966 3 00:44:15 00:12:59
174 186 LECIÁN Radim YG Drásalteam 81 M20-39 1988 3 00:44:17 00:13:01
175 355 ZEMÁNEK Petr DRACY 51 M40-49 1968 3 00:44:19 00:13:02
176 303 SVOBODOVÁ Zuzana AK Drnovice TJ Liga 100 5 Z35-44 1981 3 00:44:21 00:13:04
177 564 JUZA Jan_Kemboi S9 82 M20-39 1983 3 00:44:22 00:13:05
178 89 GAHURA Roman Vesani.cz 83 M20-39 1990 3 00:44:23 00:13:06
179 571 GONČÁR Jiří Weisser sport 84 M20-39 1981 3 00:44:24 00:13:07
180 554 KOVAŘÍK Oldřich TTC Olomouc 17 M50-59 1960 3 00:44:26 00:13:10
181 101 HOLEŠ Bohumil JISVA Zlín 1 M65-69 1948 3 00:44:29 00:13:12
182 605 KOSATÍK Ladislav ASPOT Hulín 52 M40-49 1971 3 00:44:29 00:13:12
183 535 DOHNAL Zdeněk ZAPRO AD TEAM 85 M20-39 1979 3 00:44:32 00:13:16
184 109 HŘÍBEK Petr SK Hřibojedy 86 M20-39 1978 3 00:44:33 00:13:17
185 450 JANULÍKOVÁ Sarah AK Šternberk 2 Z19- 1999 3 00:44:39 00:13:23
186 515 HRABAL Tomáš Kroměříž 87 M20-39 1985 3 00:44:39 00:13:23
187 286 SCHLESINGER Filip -------------- 88 M20-39 1982 3 00:44:40 00:13:23
188 377 BARTÁL Lubomír 2 M65-69 1951 3 00:44:42 00:13:25
189 295 SPURNÝ Marek -------------- 53 M40-49 1975 3 00:44:46 00:13:30
190 323 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 6 Z35-44 1982 3 00:44:47 00:13:31
191 132 JURČÍK Pavel Zapro team 18 M50-59 1965 3 00:44:48 00:13:31
192 204 MAŤA Petr Podhostýnští vrchaři 54 M40-49 1974 3 00:44:48 00:13:32
193 403 KAŠA Ladislav Zvonek Sport 55 M40-49 1970 3 00:44:51 00:13:34
194 328 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 3 M65-69 1950 3 00:44:52 00:13:36
195 161 KOPLÍK Martin Vesani.cz 89 M20-39 1984 3 00:44:54 00:13:37
196 221 NACHTNEBLOVÁ Kristina BěhejBrno.com 2 Z45-54 1972 3 00:44:57 00:13:40
197 11 ŠUTOVÁ Romana AK ASICS Kroměříž 7 Z20-34 1986 3 00:44:59 00:13:42
198 511 SEDLÁČEK Jaroslav OB Holešov 19 M50-59 1964 3 00:45:01 00:13:44
199 86 FRANEK Alan BKSAK Karvina 56 M40-49 1971 3 00:45:02 00:13:45
200 539 VALKO Radim ASPOT Hulín 90 M20-39 1982 3 00:45:12 00:13:55
201 566 STUCHLÍK Radek Universal USU team 91 M20-39 1981 3 00:45:16 00:13:59
202 176 KREJZL Henrich BK SAK KARVINÁ 20 M50-59 1966 3 00:45:19 00:14:02
203 80 DVOŘÁK Miroslav -------------- 57 M40-49 1973 3 00:45:22 00:14:05
204 65 DĚDEK Karel Březnice 92 M20-39 1995 3 00:45:22 00:14:05
205 213 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 8 Z20-34 1993 3 00:45:22 00:14:06
206 465 JURÁŇ Tomáš ----------------------- 58 M40-49 1976 3 00:45:26 00:14:10
207 601 BENÍČEK Petr SRTG Zlín 59 M40-49 1971 3 00:45:28 00:14:11
208 207 MENŠÍK Jan Kroměříske bajker 60 M40-49 1977 3 00:45:28 00:14:12
209 126 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ 93 M20-39 1979 3 00:45:30 00:14:13
210 540 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 9 Z20-34 1990 3 00:45:31 00:14:15
211 61 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Valašské Klobouky 61 M40-49 1972 3 00:45:37 00:14:20
212 128 JÍNKOVÁ Veronika Sad Gym 10 Z20-34 1986 3 00:45:40 00:14:23
213 27 BABAYAN Vladimir BK Kuraray 94 M20-39 1985 3 00:45:42 00:14:25
214 480 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 62 M40-49 1972 3 00:45:46 00:14:29
215 397 JANÁL Petr 63 M40-49 1972 3 00:45:48 00:14:31
216 310 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 95 M20-39 1980 3 00:45:49 00:14:33
217 97 HÁJEK Pavel Lukov 96 M20-39 1983 3 00:45:52 00:14:35
218 481 GAŽDA Jakub SDH Rohálov 14 M19- 1998 3 00:45:53 00:14:36
219 192 LOSERTOVÁ _Alena ZAPRO Team 11 Z20-34 1988 3 00:45:53 00:14:37
220 162 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 97 M20-39 1984 3 00:45:54 00:14:37
221 551 DRTILOVÁ Veronika ----------------------- 12 Z20-34 1985 3 00:45:54 00:14:37
222 505 KREJČÍ Dominik Cykloklub Rohálov 15 M19- 1998 3 00:45:55 00:14:38
223 225 NEKORANEC Vojtěch -------------- 16 M19- 2000 3 00:45:57 00:14:41
224 315 TELIČKA Marek TJ Orel Bystřice pod Hostýnem 64 M40-49 1972 3 00:45:59 00:14:42
225 131 JOSEFÍK Marián GHOST Mojekolo 98 M20-39 1983 3 00:46:01 00:14:44
226 454 TOPIČ Patrik JUNIORKA 99 M20-39 1979 3 00:46:01 00:14:45
227 436 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 21 M50-59 1964 3 00:46:02 00:14:46
228 156 KOLOMAZNÍK Miroslav OD Morava Holešov 22 M50-59 1963 3 00:46:05 00:14:49
229 266 PRAŽÁK Jiří -------------- 65 M40-49 1971 3 00:46:08 00:14:51
230 473 LUTONSKÝ Aleš TRAIL 100 M20-39 1985 3 00:46:10 00:14:53
231 613 PAVLÍK Radim VALACHBAJK Team 66 M40-49 1973 3 00:46:13 00:14:56
232 523 LOVAS Tomáš ASPOT Hulín 101 M20-39 1979 3 00:46:17 00:15:00
233 170 KOZÁK David AD team 102 M20-39 1984 3 00:46:18 00:15:01
234 246 PAVLÍČEK Roman Hlinsko pod Hostýnem 103 M20-39 1990 3 00:46:19 00:15:02
235 127 JESTŘÍBKOVÁ Lada Universal USU team 7 Z35-44 1977 3 00:46:19 00:15:02
236 586 LÁNO Pavel ----------------------- 67 M40-49 1975 3 00:46:19 00:15:03
237 387 DOSTÁL Jan 68 M40-49 1977 3 00:46:20 00:15:03
238 270 PŘIKRYL Radek TJ Moravan Kostelec 104 M20-39 1988 3 00:46:21 00:15:04
239 599 DLUHOŠ Štěpán ----------------------- 105 M20-39 1994 3 00:46:22 00:15:05
240 499 HAVRÁNKOVÁ Marta BehejBrno.com 13 Z20-34 1989 3 00:46:23 00:15:06
241 322 UHEREK Miloslav Bzenec 69 M40-49 1972 3 00:46:26 00:15:09
242 598 ZAVADIL Radek Razant 106 M20-39 1992 3 00:46:28 00:15:12
243 134 KACHYŇA Lubomír TJ Liga 100 Olomouc 23 M50-59 1965 3 00:46:32 00:15:15
244 260 PODSEDNÍK Marek -------------- 107 M20-39 1985 3 00:46:35 00:15:18
245 175 KREJSA Tomáš TJ SOKOL Racková 108 M20-39 1994 3 00:46:35 00:15:18
246 433 TŘASOŇ Stanislav RonRunner 109 M20-39 1984 3 00:46:35 00:15:19
247 201 MAREK Tomáš TJ Moravan Kostelec 110 M20-39 1985 3 00:46:35 00:15:19
248 313 ŠVIHÁLEK Jiří -------------- 111 M20-39 1984 3 00:46:39 00:15:23
249 252 PETR Jiří KUDLOV 3 M60-64 1954 3 00:46:41 00:15:24
250 435 VERNARSKÝ Jaroslav PEPA team Frýdek-Místek 24 M50-59 1967 3 00:46:41 00:15:25
251 158 KONEČNÝ Roman -------------- 112 M20-39 1986 3 00:46:48 00:15:32
252 48 BUBLÁK ROMAN NESMÍŠ TO VZDÁT! 70 M40-49 1971 3 00:46:50 00:15:33
253 180 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 4 M60-64 1953 3 00:46:52 00:15:36
254 353 ZDRAŽIL Petr QuoUsque Tandem 5 M60-64 1957 3 00:46:56 00:15:39
255 401 JELÍNKOVÁ Andrea Olomouv 113 M20-39 1991 3 00:46:56 00:15:40
256 193 LUČAN Ladislav Důraz.... 114 M20-39 1978 3 00:46:58 00:15:41
257 111 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 Z55+ 1957 3 00:46:58 00:15:41
258 45 BRAVENÁ Magda RUNGO pro ženy 71 M40-49 1976 3 00:46:58 00:15:41
259 455 SMAŽIL Martin COBRAM BIKE TEAM Holešov 115 M20-39 1981 3 00:46:58 00:15:42
260 247 PAVLÍČKOVÁ Silvie ASPOT Hulín 14 Z20-34 1987 3 00:47:00 00:15:43
261 484 BITTNER Josef BehejBrno.com 72 M40-49 1970 3 00:47:06 00:15:49
262 188 LESKOVJAN Tomáš Důraz.... 73 M40-49 1976 3 00:47:06 00:15:50
263 345 VRÁGA Zdeněk AC Moravská Slavia Brno 25 M50-59 1958 3 00:47:07 00:15:51
264 589 VYBÍHALOVÁ Petra ZLÍNSKÝ plavecký klub 15 Z20-34 1997 3 00:47:08 00:15:52
265 494 MAREK Lukáš SFK Holešov 116 M20-39 1986 3 00:47:09 00:15:52
266 524 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 117 M20-39 1979 3 00:47:11 00:15:55
267 47 BRONEC Jaromír Liga 100 Olomouc 26 M50-59 1967 3 00:47:13 00:15:56
268 41 BOROVEC Jiří SDH Šarovy 118 M20-39 1992 3 00:47:17 00:16:00
269 461 VALOUŠEK Milan ----------------------- 119 M20-39 1984 3 00:47:20 00:16:04
270 335 VIČAR Karel -------------- 74 M40-49 1976 3 00:47:21 00:16:04
271 609 ŠAFÁŘ Petr Šumperk 120 M20-39 1987 3 00:47:21 00:16:05
272 447 SUMEC Radek SFK Holešov 121 M20-39 1989 3 00:47:22 00:16:05
273 507 DVORSKÝ Michal ZAPRO AD TEAM 75 M40-49 1968 3 00:47:28 00:16:11
274 574 GONČÁR Jiří VA Vyškov 6 M60-64 1957 3 00:47:30 00:16:13
275 525 HANSGUT Rudolf TRISK Olomouc 76 M40-49 1968 3 00:47:31 00:16:14
276 60 ČIŽMAR Petr Cykloklub.NJ 4 M65-69 1949 3 00:47:33 00:16:17
277 82 DVOŘÁKOVÁ Eva Biatlon Prostějov 2 Z55+ 1955 3 00:47:35 00:16:18
278 25 ANDRÝSEK Václav Krvavé záda 122 M20-39 1997 3 00:47:37 00:16:20
279 78 DVORSKÝ Ladislav MK SEITL Ostrava 27 M50-59 1965 3 00:47:39 00:16:22
280 243 PAVELKA Aleš VALACHIARUN.CZ 77 M40-49 1976 3 00:47:41 00:16:24
281 120 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 78 M40-49 1968 3 00:47:45 00:16:28
282 115 JAKEŠ Jiří SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 79 M40-49 1977 3 00:47:47 00:16:30
283 273 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 80 M40-49 1969 3 00:47:47 00:16:30
284 467 MINAŘÍK Petr KKZ Zlín 81 M40-49 1976 3 00:47:48 00:16:31
285 588 NAVRÁTIL Milan Sykora 123 M20-39 1981 3 00:47:51 00:16:34
286 503 SÝKORA Vlastimil Vizovice 82 M40-49 1974 3 00:47:51 00:16:35
287 211 MICHÁLEK Martin SK Alpaka Vyškov 124 M20-39 1978 3 00:47:53 00:16:37
288 453 NAVRÁTIL Jakub Prádelna Bystřice 83 M40-49 1974 3 00:47:59 00:16:43
289 32 BAKALÍK Tomas SDH Roštění 125 M20-39 1989 3 00:48:06 00:16:49
290 216 MOŽÍŠ Zbyněk Universal USU team 84 M40-49 1976 3 00:48:07 00:16:50
291 284 SEIFER Tomáš Freerun Zlín 126 M20-39 1984 3 00:48:08 00:16:51
292 302 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 85 M40-49 1973 3 00:48:12 00:16:55
293 470 SOBEK Roman BT Rumunsko 86 M40-49 1972 3 00:48:15 00:16:58
294 46 BRÁZDOVÁ Veronika SYKORA RUNNING 16 Z20-34 1990 3 00:48:18 00:17:01
295 565 DORČÁK Josef SDH Poličná 127 M20-39 1985 3 00:48:21 00:17:04
296 506 SKLENÁŘ Jan Tišnov 128 M20-39 1988 3 00:48:23 00:17:06
297 362 DURNOVÁ Marta 3 Z45-54 1964 3 00:48:29 00:17:12
298 107 HRADIL Stanislav BK Hodonín 28 M50-59 1958 3 00:48:31 00:17:15
299 104 HORÁKOVÁ_KOČENDOVÁ Kristýna Jolanka team 17 Z20-34 1986 3 00:48:33 00:17:16
300 54 CISKO František Universal USU team 129 M20-39 1989 3 00:48:34 00:17:17
301 71 DOLEŽEL Michal -------------- 130 M20-39 1989 3 00:48:36 00:17:19
302 138 KAMENEC Ivan Valachiarun 7 M60-64 1955 3 00:48:39 00:17:23
303 114 CHVATÍK Zdeněk -------------- 131 M20-39 1986 3 00:48:40 00:17:23
304 513 POLOMÍK Patrik TJ SOLKOL Racková 132 M20-39 1996 3 00:48:40 00:17:23
305 74 DOSTÁL Pavel DRACY 87 M40-49 1970 3 00:48:41 00:17:24
306 165 KOTEK Karel -------------- 29 M50-59 1965 3 00:48:42 00:17:25
307 483 BUČEK Petr NOVATOP 88 M40-49 1968 3 00:48:43 00:17:27
308 545 MEZÍRKA Michal ----------------------- 133 M20-39 1982 3 00:48:45 00:17:28
309 603 KLIMENT Pavel Šternberk 30 M50-59 1966 3 00:48:47 00:17:31
310 522 POSPÍŠILOVÁ Kateřina ----------------------- 18 Z20-34 1995 3 00:48:52 00:17:35
311 93 GRULICHOVÁ Simona Gemini 4 Z45-54 1972 3 00:48:53 00:17:36
312 445 BÁČIK Marek SFK Holešov 134 M20-39 1985 3 00:48:55 00:17:39
313 428 SÝKOROVÁ Mária SYKORA RUNNING 8 Z35-44 1979 3 00:48:58 00:17:41
314 159 KOPEČNÝ František TTS Osek nad Bečvou 31 M50-59 1962 3 00:48:59 00:17:42
315 608 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 135 M20-39 1991 3 00:49:06 00:17:49
316 43 BOŽA Václav LOWELL PRORUNNING TEAM 136 M20-39 1996 3 00:49:06 00:17:49
317 215 MONICOVA Irena Matonni free run 9 Z35-44 1975 3 00:49:08 00:17:51
318 402 KAŠA Jakub Zvonek Sport 17 M19- 1998 3 00:49:12 00:17:55
319 198 MALOTA Filip Takamunka 137 M20-39 1983 3 00:49:13 00:17:56
320 110 HYJANEK Karel Kolokrouzek Zlin 89 M40-49 1970 3 00:49:13 00:17:56
321 334 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 90 M40-49 1970 3 00:49:14 00:17:57
322 275 ROZSYPAL Zbyněk KKZ Zlín 91 M40-49 1977 3 00:49:16 00:17:59
323 514 HAMPL Radim Lipník nad Bečvou 138 M20-39 1981 3 00:49:23 00:18:06
324 119 JANOŠTÍK Jiří BK Kuraray 92 M40-49 1970 3 00:49:24 00:18:07
325 391 GIERGIELOVÁ Markéta BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 10 Z35-44 1979 3 00:49:27 00:18:10
326 493 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 8 M60-64 1957 3 00:49:29 00:18:12
327 615 ŽÍDEK Vojtěch 4EVER Cyklobulis 18 M19- 2000 3 00:49:33 00:18:16
328 200 MAREČEK Tomáš Břííídil 139 M20-39 1978 3 00:49:35 00:18:18
329 171 KOZÁK Jan -------------- 140 M20-39 1992 3 00:49:35 00:18:18
330 288 SLATINSKÝ Martin Chomýž 93 M40-49 1976 3 00:49:43 00:18:26
331 222 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY 94 M40-49 1974 3 00:49:47 00:18:30
332 145 KAŠE Jaroslav Club běžeckých outsiderů 9 M60-64 1953 3 00:49:51 00:18:34
333 281 SEDLÁK Petr -------------- 95 M40-49 1970 3 00:49:53 00:18:36
334 283 SEDLAŘÍK Pavel -------------- 141 M20-39 1981 3 00:49:55 00:18:38
335 285 SHVED Yuriy Vitasana 32 M50-59 1964 3 00:49:57 00:18:41
336 575 HRABEC Bohumil VK Kroměříž 33 M50-59 1960 3 00:49:57 00:18:41
337 293 SMÝKAL Roman SK Žeranovice 96 M40-49 1972 3 00:49:59 00:18:43
338 383 BUDÍNSKÁ Eva 3 Z55+ 1956 3 00:50:03 00:18:46
339 316 TEPLÍČEK Libor KVS Olomouc 97 M40-49 1968 3 00:50:06 00:18:49
340 248 PEKARČÍK Michal -------------- 142 M20-39 1986 3 00:50:08 00:18:51
341 197 MACHALA David -------------- 143 M20-39 1992 3 00:50:11 00:18:54
342 232 NOVÁKOVÁ Petra -------------- 3 Z19- 1999 3 00:50:15 00:18:58
343 73 DOLEŽELOVÁ Blanka TJ Liga 100 Olomouc 11 Z35-44 1979 3 00:50:17 00:19:00
344 123 JELÍNEK Milan Orel Bystřice pod Hostýnem 144 M20-39 1979 3 00:50:19 00:19:03
345 118 JANEČKA Pavel TJ Zekon Klub Bystřice pod Hostýnem 98 M40-49 1968 3 00:50:25 00:19:08
346 576 HOTAŘ Radim ----------------------- 145 M20-39 1980 3 00:50:26 00:19:10
347 530 MLČOCH Michal Vřesovice 146 M20-39 1986 3 00:50:28 00:19:11
348 30 BAČOVSKÝ Václav -------------- 147 M20-39 1991 3 00:50:29 00:19:12
349 497 SMAHEL Jakub Brusné 148 M20-39 1995 3 00:50:29 00:19:12
350 244 PAVELKA Jarmil -------------- 149 M20-39 1980 3 00:50:31 00:19:14
351 300 STRŽÍNEK Karel CK Stará Ves - Běžci z Rya 34 M50-59 1964 3 00:50:31 00:19:15
352 347 VYKYDALOVÁ Jana -------------- 19 Z20-34 1995 3 00:50:32 00:19:15
353 181 KUČEROVÁ Eva Mattoni Freerun Zlín 20 Z20-34 1984 3 00:50:32 00:19:15
354 166 KOTKOVÁ Hana -------------- 5 Z45-54 1969 3 00:50:39 00:19:22
355 209 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 21 Z20-34 1988 3 00:50:41 00:19:24
356 352 ZDRÁHAL Lubomír Crazy Runners 150 M20-39 1983 3 00:50:42 00:19:25
357 274 ROLENC Jiří Vracov 151 M20-39 1984 3 00:50:42 00:19:25
358 262 POLEŠOVSKÝ Libor ASPOT Hulín 152 M20-39 1982 3 00:50:43 00:19:26
359 24 ANDRÝSEK Jiří -------------- 99 M40-49 1968 3 00:50:49 00:19:32
360 210 MÉSL _Roman Fištróni 153 M20-39 1981 3 00:50:51 00:19:35
361 195 MACEK Martin EASY FITNESS Zlín 154 M20-39 1982 3 00:51:00 00:19:43
362 257 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice 12 Z35-44 1974 3 00:51:02 00:19:45
363 152 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 22 Z20-34 1989 3 00:51:08 00:19:51
364 173 KRBÍLEK Dalibor Gemini 35 M50-59 1962 3 00:51:14 00:19:57
365 349 ZATLOUKAL David -------------- 155 M20-39 1988 3 00:51:17 00:20:00
366 124 JELÍNEK Petr AK EZ Kopřivnice 5 M65-69 1952 3 00:51:19 00:20:02
367 585 DAVÍDKOVÁ Lucie VALACHIARUN.CZ 13 Z35-44 1982 3 00:51:28 00:20:11
368 584 DAVÍDEK Jan VALACHIARUN.CZ 156 M20-39 1980 3 00:51:28 00:20:12
369 578 KELLEROVÁ Kateřina OREL Veřovice 23 Z20-34 1988 3 00:51:30 00:20:13
370 476 FUKSA Jaroslav NightMares 157 M20-39 1985 3 00:51:33 00:20:16
371 269 PROKOP Jiří CGS - TYRES Zlín 10 M60-64 1956 3 00:51:36 00:20:19
372 238 OLŠA Martin -------------- 158 M20-39 1981 3 00:51:42 00:20:25
373 441 RYS Rudolf Stolní tenic club Holešov 159 M20-39 1991 3 00:51:43 00:20:26
374 389 DVORÁKOVÁ Gabriela 14 Z35-44 1979 3 00:51:54 00:20:38
375 250 PEKAŘOVÁ Olga Lukov 24 Z20-34 1984 3 00:51:58 00:20:42
376 31 BAJEROVÁ Ilona Maraton Tým Pavla Nováka 4 Z55+ 1958 3 00:52:02 00:20:45
377 439 VRTÁK Jozef AK Nedožery SK 6 M65-69 1952 3 00:52:03 00:20:46
378 191 LORENZ David Universal USU team 100 M40-49 1977 3 00:52:06 00:20:50
379 251 PERNIČKA Michal KKZ 101 M40-49 1977 3 00:52:12 00:20:55
380 510 STOKLÁSEK Tomáš Holešov 160 M20-39 1995 3 00:52:13 00:20:56
381 29 BAČOVSKÁ Terezie -------------- 25 Z20-34 1987 3 00:52:17 00:21:00
382 502 VÍŠOVÁ Martina Olomouc 26 Z20-34 1983 3 00:52:19 00:21:02
383 304 SYMERSKÝ Petr -------------- 102 M40-49 1976 3 00:52:22 00:21:05
384 457 VANĚK Petr Slavkov 103 M40-49 1973 3 00:52:22 00:21:05
385 312 ŠVÉBIŠ Martin -------------- 19 M19- 2011 3 00:52:26 00:21:09
386 137 KALÁB Tomáš Bali & Kali team 161 M20-39 1994 3 00:52:27 00:21:11
387 452 OBRTEL Patrik Bali& Kali Team 162 M20-39 1991 3 00:52:27 00:21:11
388 580 TVARŮŽKA Tomáš Kroměříž 104 M40-49 1972 3 00:52:32 00:21:15
389 282 SEDLÁŘ Drahoš Kuraray Holešov 36 M50-59 1959 3 00:52:33 00:21:17
390 196 MACHÁČ Petr Kladníky 163 M20-39 1986 3 00:52:39 00:21:22
391 462 KOUDELA Ladislav AD team 105 M40-49 1973 3 00:52:44 00:21:27
392 618 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 6 Z45-54 1963 3 00:52:45 00:21:29
393 40 BOMBÍK Tomáš tom bike 106 M40-49 1974 3 00:52:49 00:21:32
394 594 PĚLUCHA Filip SOKOL Třebětice 20 M19- 1999 3 00:52:51 00:21:35
395 279 ŘIHOŠEK Martin -------------- 107 M40-49 1975 3 00:52:54 00:21:38
396 325 VACULÍK Martin VyukoveVymalovanky.cz 164 M20-39 1988 3 00:52:58 00:21:42
397 464 ŠIŠKA Miroslav TJ Prusinovice 165 M20-39 1981 3 00:53:01 00:21:45
398 396 CHRÁSTEK Pavel 7 M65-69 1951 3 00:53:05 00:21:48
399 58 ČERNÝ Ondřej SoteSport 166 M20-39 1978 3 00:53:06 00:21:49
400 386 DIECHOVÁ Olga 27 Z20-34 1990 3 00:53:08 00:21:51
401 475 VELIČKA Marek Bystřice 108 M40-49 1976 3 00:53:11 00:21:55
402 531 SOJKOVÁ Alena RUNGO pro ženy 15 Z35-44 1975 3 00:53:14 00:21:57
403 607 MAKSANTOVÁ Miluše IN-LIFE Cycling team 28 Z20-34 1985 3 00:53:20 00:22:03
404 570 KOVAŘÍK Lubomír AD team 109 M40-49 1971 3 00:53:20 00:22:04
405 477 ŠVRČINA Miroslav KKZ Zlín 110 M40-49 1974 3 00:53:21 00:22:04
406 500 PEČENKA Libor KHB Radegast 37 M50-59 1961 3 00:53:23 00:22:06
407 460 HAMERSKÝ Jaromír ZAPRO AD TEAM 111 M40-49 1976 3 00:53:24 00:22:07
408 139 KARAS Karel BK Hodonín 1 M70+ 1945 3 00:53:27 00:22:10
409 233 OBADAL Miroslav Kolo-Běžky Brumov-Bylnice 38 M50-59 1964 3 00:53:28 00:22:12
410 409 MALINEK Pavel Mattoni Free Run Olomouc 167 M20-39 1978 3 00:53:29 00:22:12
411 327 VAJBAR Jan -------------- 112 M40-49 1969 3 00:53:30 00:22:13
412 121 JEDLIČKOVÁ Karolina MattoniFreeRun Olomouc 29 Z20-34 1990 3 00:53:31 00:22:14
413 400 JAŠEK Pavel TJ Liga 100 Olomouc 2 M70+ 1945 3 00:53:34 00:22:18
414 72 DOLEŽEL Petr Cyklo MXM Hulín 8 M65-69 1950 3 00:53:37 00:22:20
415 258 PODMOLÍK Václav Sušice 39 M50-59 1964 3 00:53:44 00:22:28
416 42 BOSÁK Martin PSK Přerov 168 M20-39 1979 3 00:53:45 00:22:28
417 418 PODJUKL Zdeněk SK Hranice 169 M20-39 1996 3 00:53:49 00:22:32
418 555 ZDRAŽILOVÁ Adéla SK Hranice 4 Z19- 2000 3 00:53:49 00:22:32
419 448 DVOŘÁČEK David Kroměříž 113 M40-49 1974 3 00:53:52 00:22:35
420 485 PETROVÁ Katarína ----------------------- 16 Z35-44 1981 3 00:53:53 00:22:36
421 548 SEKANINA Milan Fištróni 170 M20-39 1979 3 00:53:56 00:22:39
422 62 DAŇHEL Josef -------------- 171 M20-39 1982 3 00:54:03 00:22:46
423 276 RUDOLFOVÁ Eva SK Pacetluky 30 Z20-34 1983 3 00:54:05 00:22:49
424 582 KREJČÍ Gabriela STUDIO HK 17 Z35-44 1979 3 00:54:06 00:22:50
425 553 RIZEK Milan TTK MR Skalica 11 M60-64 1953 3 00:54:08 00:22:51
426 498 ZELENKA Lukáš NAUTILUS 172 M20-39 1984 3 00:54:10 00:22:53
427 560 ŠIMARA David Vsetín 173 M20-39 1985 3 00:54:12 00:22:55
428 164 KOPSA Pavel Turbošnek 174 M20-39 1984 3 00:54:12 00:22:55
429 604 ŠIMÍČEK Marek Orel Horní Moštěnice 114 M40-49 1971 3 00:54:13 00:22:56
430 280 SABADÁŠ Andrej BěhnyCZ 115 M40-49 1977 3 00:54:20 00:23:03
431 544 STOKLÁSEK Robert Holešov 116 M40-49 1973 3 00:54:22 00:23:06
432 94 GŘÍBEK _Petr SDH Němčice nad Hanou 40 M50-59 1964 3 00:54:24 00:23:07
433 179 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 3 M70+ 1946 3 00:54:28 00:23:11
434 133 JURTÍK Radovan -------------- 175 M20-39 1988 3 00:54:37 00:23:20
435 471 PETŘEK Zdeněk ITW Pronovia 41 M50-59 1958 3 00:54:45 00:23:28
436 482 BEDNAŘÍK Jiří AKEZ Kopřivnice 4 M70+ 1945 3 00:54:49 00:23:32
437 157 KONEČNÝ Jaroslav DRACY 117 M40-49 1973 3 00:54:50 00:23:33
438 616 ŽÍDEK Michal Bystřice p.H. 21 M19- 2003 3 00:55:00 00:23:44
439 292 SLOVÁK Martin Vepřováček 176 M20-39 1978 3 00:55:06 00:23:49
440 237 ODSTRČILÍLKOVÁ Zuzana -------------- 18 Z35-44 1981 3 00:55:07 00:23:50
441 70 DOLESCHALOVA Martina MORAVIAMAN TEAM OTROKOVICE 19 Z35-44 1981 3 00:55:08 00:23:51
442 144 KASAJ Michal Vesani.cz 177 M20-39 1982 3 00:55:10 00:23:53
443 113 CHUDÁRKOVÁ Barbora -------------- 31 Z20-34 1992 3 00:55:11 00:23:55
444 277 RUDOLFOVÁ Lenka SK Pacetluky 32 Z20-34 1987 3 00:55:13 00:23:57
445 495 NOVOTNÝ Petr herbalife 178 M20-39 1980 3 00:55:15 00:23:58
446 100 HEHEJÍKOVÁ Lenka MK SEITL Ostrava 20 Z35-44 1974 3 00:55:21 00:24:04
447 136 KALÁB Jiří -------------- 179 M20-39 1978 3 00:55:21 00:24:04
448 245 PAVELKOVÁ Radka -------------- 33 Z20-34 1988 3 00:55:23 00:24:06
449 572 FOLTÝNOVÁ Ludmila Ratíškovice 7 Z45-54 1964 3 00:55:25 00:24:08
450 278 RYCHLÝ David S9 118 M40-49 1972 3 00:55:29 00:24:12
451 617 ZAHÁLKA Pavel Olomouc 119 M40-49 1970 3 00:55:30 00:24:14
452 410 MOLDAVAN Vladimir 180 M20-39 1988 3 00:55:32 00:24:15
453 490 HRABINOVÁ Markéta ----------------------- 8 Z45-54 1972 3 00:55:32 00:24:15
454 36 BATOUŠEK Lukáš TJ Moravan Kostelec 22 M19- 1999 3 00:55:33 00:24:17
455 573 MRÁZEK Petr Vesani.cz 181 M20-39 1984 3 00:55:35 00:24:18
456 90 GERÁT Miroslav TJ Moravan Kostelec 182 M20-39 1986 3 00:55:47 00:24:30
457 22 ADÁMEK Zdeněk -------------- 120 M40-49 1976 3 00:55:51 00:24:35
458 321 TROMBIK Emil Český Těšín 5 M70+ 1946 3 00:56:09 00:24:53
459 488 KOŘENEK Jiří Zdravá výživa Vsetín 42 M50-59 1964 3 00:56:11 00:24:55
460 298 STEHNOVÁ Jitka Vesani.cz 9 Z45-54 1971 3 00:56:20 00:25:03
461 39 BENEŠ Eduard Svatý Kopeček Liga 100 Olomouc 9 M65-69 1951 3 00:56:23 00:25:07
462 346 VRUBEL Petr -------------- 183 M20-39 1981 3 00:56:27 00:25:10
463 392 GOEBEL Adolf Přerov 184 M20-39 1981 3 00:56:28 00:25:12
464 326 VACULÍKOVÁ Martina -------------- 10 Z45-54 1964 3 00:56:31 00:25:15
465 351 ZDRÁHAL Jaroslav TTS Osek nad Bečvou 43 M50-59 1963 3 00:56:33 00:25:16
466 217 MRAČEK Rostislav Rokytnice 12 M60-64 1954 3 00:56:47 00:25:30
467 469 DAŇKOVÁ Justýna ----------------------- 5 Z19- 2002 3 00:56:56 00:25:39
468 472 DANĚK Simon ----------------------- 121 M40-49 1971 3 00:56:57 00:25:41
469 596 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 34 Z20-34 1983 3 00:57:04 00:25:47
470 241 PACHULOVÁ Jitka Mattoni free run ostrava 11 Z45-54 1967 3 00:57:09 00:25:52
471 552 KOUDELKA Martin ----------------------- 185 M20-39 1982 3 00:57:23 00:26:06
472 75 DROBNÁ Simona -------------- 35 Z20-34 1989 3 00:57:28 00:26:11
473 79 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 5 Z55+ 1950 3 00:57:35 00:26:18
474 259 PODOLOVÁ Eva -------------- 21 Z35-44 1973 3 00:57:36 00:26:19
475 356 ZEMÁNEK Václav -------------- 186 M20-39 1990 3 00:57:38 00:26:21
476 341 VODEHNALOVÁ Milena SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 22 Z35-44 1973 3 00:57:43 00:26:27
477 268 PROCHAZKA Vaclav MK SEITL Ostrava 6 M70+ 1945 3 00:57:49 00:26:32
478 592 MACKO Juras STS CHVOJKOVICE BROD 122 M40-49 1974 3 00:57:51 00:26:34
479 342 VOJÁČEK Jan Kurva+Musíš+Běžet 123 M40-49 1973 3 00:57:52 00:26:35
480 141 KARBANOVÁ Markéta RUNGO pro ženy 23 Z35-44 1981 3 00:57:56 00:26:39
481 203 MARTINČÍKOVÁ Ivana -------------- 36 Z20-34 1991 3 00:57:57 00:26:40
482 95 GŘÍBKOVÁ _Jana RPŽ SDH Němčice nad Hanou 12 Z45-54 1971 3 00:57:58 00:26:41
483 49 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 6 Z55+ 1960 3 00:58:14 00:26:58
484 202 MARTINČÍK Svatopluk -------------- 124 M40-49 1968 3 00:58:20 00:27:03
485 23 ADÁMKOVÁ Aneta TJ Prusinovice 6 Z19- 2000 3 00:58:27 00:27:10
486 583 BÖHM Pavel VR 46 187 M20-39 1978 3 00:58:34 00:27:17
487 230 NEVAŘIL Martin KKZ 125 M40-49 1975 3 00:58:34 00:27:18
488 88 GAHURA Petr Vesani.cz 188 M20-39 1979 3 00:58:45 00:27:29
489 66 DEDEK Martin SK Šafrata 44 M50-59 1967 3 00:58:49 00:27:32
490 140 KARBAN Roman -------------- 189 M20-39 1981 3 00:58:57 00:27:40
491 271 PUTNOVÁ Barbora -------------- 37 Z20-34 1991 3 00:58:58 00:27:41
492 593 OMELKOVÁ Pavla Bystřice 38 Z20-34 1988 3 00:59:04 00:27:47
493 160 KOPEČNÝ Petr -------------- 126 M40-49 1971 3 00:59:07 00:27:51
494 306 ŠIMKOVÁ Nela SK Alpaka Vyškov 39 Z20-34 1985 3 00:59:10 00:27:53
495 581 BÖHMOVÁ Andrea STUDIO HK 24 Z35-44 1979 3 00:59:17 00:28:01
496 528 JAŠKOVÁ Lenka RUNGO pro ženy 25 Z35-44 1975 3 00:59:22 00:28:05
497 340 VIŠNĚVSKÝ Ladislav QUORT TEAM Zlín 45 M50-59 1962 3 00:59:28 00:28:11
498 135 KACHYŇOVÁ Eva -------------- 13 Z45-54 1969 3 00:59:41 00:28:24
499 534 ROSTA Michal Mattoni Free Run Olomouc 190 M20-39 1983 3 00:59:52 00:28:36
500 486 TOPIČOVÁ Barbora SK Rudá Hvězda Kroměříž 26 Z35-44 1977 3 00:59:56 00:28:39
501 549 ALBRECHT Jiří RONNY Runner 127 M40-49 1975 3 00:59:56 00:28:40
502 235 ODLOŽILÍK Ladislav TJ Moravan Kostelec 40 Z20-34 1991 3 00:59:59 00:28:43
503 489 KOTOPULOS Mikis STUDIO HK 23 M19- 2006 3 01:00:19 00:29:02
504 177 KREJZLOVÁ Věra BK SAK KARVINÁ 14 Z45-54 1966 3 01:00:31 00:29:15
505 561 NAVARA Petr AK EZ Kopřivnice 7 M70+ 1945 3 01:01:16 00:29:59
506 116 JANCKOVÁ Petra QuoUsque Tandem 15 Z45-54 1967 3 01:01:58 00:30:42
507 521 FIALA Josef ----------------------- 191 M20-39 1983 3 01:02:03 00:30:46
508 559 ŠIMARA Pavel Vsetín 13 M60-64 1954 3 01:02:25 00:31:09
509 419 POLÁCH Viktor 192 M20-39 1983 3 01:02:35 00:31:18
510 147 KAŠÍKOVÁ Eva Cobram Bike Team 27 Z35-44 1982 3 01:02:35 00:31:18
511 297 STEHNO Jiří Vesani.cz 46 M50-59 1961 3 01:02:37 00:31:20
512 223 NEDBAL Tomáš -------------- 128 M40-49 1977 3 01:02:43 00:31:27
513 52 CALETKA Radim -------------- 193 M20-39 1993 3 01:02:46 00:31:29
514 357 ZEMÁNKOVÁ Hana -------------- 41 Z20-34 1995 3 01:02:46 00:31:29
515 59 ČEVOROVÁ Alena -------------- 42 Z20-34 1984 3 01:03:10 00:31:53
516 532 MORÁVEK Jiří Liga 100 Olomouc 8 M70+ 1947 3 01:03:24 00:32:07
517 338 VIŠNĚVSKÁ Pavla QUORT TEAM Zlín 16 Z45-54 1963 3 01:03:32 00:32:15
518 253 PIKAL Karel KVS Náměšť na Hané 10 M65-69 1949 3 01:03:34 00:32:17
519 178 KŘEŠŤÁK Miloslav Sokol Věteřov 47 M50-59 1963 3 01:03:38 00:32:22
520 606 SOBOTA Ondřej ----------------------- 194 M20-39 1986 3 01:03:58 00:32:42
521 331 VELIČKA Jaroslav TJ Bystřice pod Hostýnem 9 M70+ 1944 3 01:04:01 00:32:44
522 187 LEHKÁ Martina PSK Přerov - Marťani z Chomýže 43 Z20-34 1985 3 01:04:11 00:32:54
523 350 ZAVADIL Martin PSK Přerov - Marťani z Chomýže 195 M20-39 1978 3 01:04:11 00:32:54
524 291 SLOVÁČKOVÁ Monika Mattoni Freerun Zlín 28 Z35-44 1978 3 01:05:03 00:33:46
525 463 HÁNA Květoslav OU Svatobořice-Mistřín 10 M70+ 1937 3 01:05:12 00:33:55
526 536 ŠÍBL Radoslav EKODRILL 14 M60-64 1955 3 01:05:38 00:34:21
527 443 MAŤOVÁ Alena 3ZS Hol.cz 17 Z45-54 1971 3 01:05:46 00:34:30
528 358 ZUBÍK Michal Mattoni Freerun Zlín 196 M20-39 1989 3 01:06:13 00:34:57
529 168 KOVÁŘ Rostislav AK Olomouc 11 M65-69 1951 3 01:06:27 00:35:10
530 183 LAITOCH David Z.T.Š. Přerov 129 M40-49 1975 3 01:07:24 00:36:08
531 122 JELÍNEK Jiří -------------- 130 M40-49 1975 3 01:07:58 00:36:42
532 440 JELÍNKOVÁ Romana -------------- 29 Z35-44 1979 3 01:07:58 00:36:42
533 290 SLOVÁČKOVÁ Michaela Freerun Zlín 44 Z20-34 1985 3 01:08:18 00:37:02
534 422 STOJAROVÁ Irena Free Run Mattoni Zlin 131 M40-49 1969 3 01:08:37 00:37:20
535 242 PAJURKOVÁ Karla Ostrava 30 Z35-44 1976 3 01:08:41 00:37:24
536 317 TKADLEČKOVÁ Žaneta -------------- 45 Z20-34 1988 3 01:09:41 00:38:24
537 516 FANČOVIČ Marián Liga 100 Olomouc 12 M65-69 1952 3 01:10:39 00:39:22
538 526 DRAŽAN Libor UNIVERSITA Obrany 48 M50-59 1960 3 01:11:46 00:40:29
539 194 LUKAŠÍKOVÁ Markéta -------------- 46 Z20-34 1987 3 01:12:19 00:41:02
540 318 TOBOLÍKOVÁ Iva -------------- 31 Z35-44 1974 3 01:14:12 00:42:55
541 533 MUSIL Petr Všetulovskej Bajk Tým 132 M40-49 1971 3 01:14:21 00:43:04
542 384 BULIČKA Vojtěch 24 M19- 2010 3 01:15:29 00:44:13
543 446 BULIČKA Dominik AK Kroměříž 25 M19- 2003 3 01:17:54 00:46:37
544 437 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 18 Z45-54 1964 3 01:18:19 00:47:02
545 479 POLIŠENSKÝ Richard RBT Slimáci Třebětice 49 M50-59 1965 3 01:50:32 01:19:15

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 4 VERETSKIJ Pavlo JM DEMOLEX Bardejov M20-39 1985
DNF 15 STARODUBTSEV Viktor JM DEMOLEX Bardejov M40-49 1970
DNF 38 BEDNÁŘÍK Jiří SK Míkovice M40-49 1973
DNF 51 CABÁK Jiří DYNAMO Kroměříž M20-39 1979
DNF 56 ČERNÁ Lenka SoteSport Z35-44 1981
DNF 92 GROH Stanislav AC Vrchlabí M70+ 1946
DNF 98 HANDL Martin -------------- M20-39 1989
DNF 105 HRADIL Martin TJ Moravan Kostelec M20-39 1983
DNF 117 JANČÍK Miroslav -------------- M20-39 1987
DNF 129 JORDANOV David PSK Přerov - Znavené pohorky M20-39 1979
DNF 130 JORDANOVA Pavlína PSK Přerov - Znavené pohorky Z20-34 1988
DNF 143 KAROLOVÁ Petra IDEAL DENT Z35-44 1976
DNF 148 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov M40-49 1975
DNF 150 KLAPIL Luděk Holešovští Pokalíšci M40-49 1973
DNF 182 KUNDRÁT Adam -------------- M20-39 1983
DNF 184 LAPÁČEK Marek -------------- M40-49 1976
DNF 199 MAŇAS Petr Mattoni Freerun Zlín M20-39 1992
DNF 214 MOCHNACKÝ Ján JM DEMOLEX Bardejov M50-59 1964
DNF 219 MÜLLER Ondřej #hostynky M20-39 1985
DNF 220 MURRAY Miroslava -------------- Z20-34 1986
DNF 231 NEVŘALA Michal TJ Moravan Kostelec M20-39 1993
DNF 240 ORŠOVÝ Zdeněk Hasiči Kateřinky M50-59 1961
DNF 255 PLÁNKA Michal -------------- M20-39 1983
DNF 263 POSPÍCHAL Jaromír TJ Sokol Nížkov M50-59 1959
DNF 289 SLEZÁKOVÁ Ilona Freerun Zlín Z20-34 1990
DNF 311 ŠVÉBIŠ Martin -------------- M40-49 1975
DNF 320 TOPIARZ Roman BK SAK KARVINÁ M40-49 1976
DNF 339 VIŠNĚVSKÝ Andrej Sri Chinmoy Marathon Team M20-39 1991
DNF 343 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno M40-49 1974
DNF 344 VOLFOVÁ Martina -------------- Z35-44 1981
DNF 385 BURDA Rostislav M40-49 1976
DNF 394 HALUZÍK Marek M40-49 1974

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.