Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 03.12.2016 08:00 do 03.12.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,60
Počet kol1
Počet závodníků165
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 11 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 1 00:18:14
2 72 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 1 Jři 1998 1 00:18:22 00:00:08
3 28 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 2 Dci 2000 1 00:18:35 00:00:21
4 134 KLÍČ David Elite Sport Team 3 Dci 2000 1 00:18:56 00:00:42
5 104 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 4 Dci 2001 1 00:19:01 00:00:47
6 82 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 2 Jři 1999 1 00:19:24 00:01:10
7 145 EFFENBERGER Marek Elite Sport Team Blansko 5 Dci 2001 1 00:19:38 00:01:23
8 155 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 6 Dci 2001 1 00:19:42 00:01:28
9 81 FIALA Andrej TJ Lokomotiva Breclav 3 Jři 1998 1 00:19:43 00:01:29
10 7 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 4 Jři 1998 1 00:19:45 00:01:30
11 44 KLIGL Radim AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 2001 1 00:20:01 00:01:47
12 40 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 1 00:20:03 00:01:49
13 52 HOLÍK Michal Orel Bořitov 5 Jři 1998 1 00:20:15 00:02:01
14 21 ČECH Filip VSK Univerzita Brno 6 Jři 1998 1 00:20:16 00:02:02
15 139 SLAVÍK Ondřej Orel Šítbořice a Sokol Přísnotice 8 Dci 2001 1 00:20:18 00:02:04
16 116 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 7 Jři 1999 1 00:20:26 00:02:12
17 160 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 2 Ž 1995 1 00:20:30 00:02:16
18 61 INDRÁKOVÁ Adéla AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1991 1 00:20:33 00:02:18
19 5 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 9 Dci 2000 1 00:20:49 00:02:35
20 8 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 10 Dci 2002 1 00:20:53 00:02:39
21 132 JANÍK Petr Orel Židenice 8 Jři 1999 1 00:20:59 00:02:45
22 137 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 1 00:21:01 00:02:47
23 36 FANFRDLA Ctirad Silůvky 1 XM 1974 1 00:21:07 00:02:53
24 62 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 11 Dci 2001 1 00:21:23 00:03:09
25 164 KOUŘILOVÁ Soňa 2 Dky 2001 1 00:21:27 00:03:13
26 20 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 4 Ž 1993 1 00:21:29 00:03:15
27 17 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:21:31 00:03:17
28 117 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 12 Dci 2001 1 00:21:33 00:03:19
29 129 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK Triatlon 5 Ž 1983 1 00:21:40 00:03:26
30 114 HRUŠKOVÁ Alžběta Ekol Team Brno 3 Dky 2000 1 00:21:40 00:03:26
31 77 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 9 Jři 1999 1 00:21:43 00:03:29
32 118 KUČEROVÁ Lucie Ekol Team Brno 4 Dky 2001 1 00:21:46 00:03:32
33 66 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 10 Jři 1999 1 00:21:48 00:03:34
34 91 NEDOMOVÁ Lucie Kometky Lysice 6 Ž 1985 1 00:21:51 00:03:36
35 153 GRYC Vojtěch Tesla Brno 13 Dci 2001 1 00:21:54 00:03:40
36 123 FANFRDLA Dalimil Brno 2 XM 1973 1 00:21:57 00:03:43
37 126 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2000 1 00:22:00 00:03:46
38 41 JANKOVÁ Magda RUN& MUM 7 Ž 1980 1 00:22:03 00:03:49
39 2 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 11 Jři 1998 1 00:22:03 00:03:49
40 32 ŠAFÁŘOVÁ Adéla AK Olymp Brno Moravec Team 1 Jky 1998 1 00:22:12 00:03:58
41 115 FILIPOVÁ Lucie AK Olymp Brno 6 Dky 2000 1 00:22:17 00:04:03
42 49 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 8 Ž 1993 1 00:22:22 00:04:08
43 146 PRIESSNITZ Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 14 Dci 2001 1 00:22:29 00:04:15
44 50 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 2 Jky 1999 1 00:22:29 00:04:15
45 35 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:22:41 00:04:27
46 25 KAKÁČOVÁ Jana Elite Sport Team Blansko 3 ŽV1 1971 1 00:22:45 00:04:31
47 106 TEŠNAR Michal Tatran Kohoutovice 15 Dci 2001 1 00:22:47 00:04:33
48 23 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1976 1 00:23:02 00:04:48
49 22 ČECH Ladislav Individuální 3 XM 1973 1 00:23:11 00:04:56
50 26 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:23:30 00:05:16
51 89 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 9 Ž 1979 1 00:23:56 00:05:42
52 168 PROCHÁZKOVÁ Monika Elite sport Boskovice 10 Ž 1990 1 00:23:58 00:05:44
53 143 BEDNÁŘOVÁ Iva ACT leraK Blansko 7 Dky 2000 1 00:24:04 00:05:50
54 156 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 8 Dky 2000 1 00:24:04 00:05:50
55 111 ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 11 Ž 1978 1 00:24:13 00:05:59
56 130 PŘIKRYLOVÁ Lenka AC Pikec 3 Jky 1998 1 00:24:14 00:06:00
57 84 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 5 ŽV1 1970 1 00:24:22 00:06:08
58 18 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 9 Dky 2000 1 00:24:25 00:06:10
59 19 HAVELKA Martin Brno 4 XM 1974 1 00:24:26 00:06:12
60 63 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 1 00:24:29 00:06:15
61 16 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 6 ŽV1 1975 1 00:24:33 00:06:19
62 85 ONDROUŠEK David Blansko 5 XM 1994 1 00:24:40 00:06:26
63 163 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 10 Dky 2001 1 00:24:41 00:06:27
64 154 GRYC Ondřej Tesla Brno 16 Dci 2004 1 00:24:43 00:06:29
65 29 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 12 Jři 1999 1 00:24:43 00:06:29
66 131 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 12 Ž 1993 1 00:24:44 00:06:30
67 113 KAKÁČ Radim Bike trial Blansko 6 XM 1967 1 00:24:48 00:06:34
68 67 HYNKOVÁ Lada VVM 3 ŽV2 1965 1 00:24:49 00:06:35
69 39 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 ŽV3 1957 1 00:24:57 00:06:43
70 46 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:25:01 00:06:46
71 6 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 11 Dky 2000 1 00:25:04 00:06:50
72 172 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 12 Dky 2000 1 00:25:06 00:06:52
73 140 TESAŘOVÁ Eva Boskovice 13 Ž 1992 1 00:25:07 00:06:53
74 157 KIESEL Lukáš Sokol Bílovice nad Svitavou 17 Dci 2003 1 00:25:20 00:07:06
75 167 RUSÍNOVÁ Monika Brno 7 ŽV1 1977 1 00:25:21 00:07:07
76 14 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 4 Jky 1999 1 00:25:22 00:07:08
77 75 HAVRÁNKOVÁ Marta BehejBrno.com 14 Ž 1989 1 00:25:23 00:07:09
78 133 NÁDENÍČKOVÁ Olga Jevíčko 15 Ž 1984 1 00:25:26 00:07:12
79 142 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 13 Dky 2001 1 00:25:27 00:07:13
80 78 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 4 ŽV2 1962 1 00:25:31 00:07:17
81 95 STIBAL Pavel 7 XM 1973 1 00:25:31 00:07:17
82 127 PAVLASOVÁ Markéta SK SPIRIT Brno 16 Ž 1994 1 00:25:34 00:07:20
83 101 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 17 Ž 1978 1 00:25:43 00:07:29
84 86 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 3 ŽV3 1956 1 00:25:45 00:07:31
85 59 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 8 ŽV1 1969 1 00:25:58 00:07:44
86 120 KLUKNAVSKÁ Iveta Hodonín 18 Ž 1989 1 00:26:03 00:07:49
87 37 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 8 XM 1970 1 00:26:24 00:08:10
88 97 MENŠÍKOVÁ Pavlína 19 Ž 1979 1 00:26:29 00:08:15
89 88 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 9 ŽV1 1975 1 00:26:34 00:08:20
90 105 SUCHÁNKOVÁ Renata Orel - Židenice 10 ŽV1 1974 1 00:26:36 00:08:22
91 147 MARŠÁLKOVÁ Pavlína 20 Ž 1987 1 00:26:39 00:08:25
92 45 HLAVÁČOVÁ Anežka KOS Tesla Brno 14 Dky 2001 1 00:26:50 00:08:36
93 74 ZEMÁNKOVÁ Naďa Letovice 11 ŽV1 1973 1 00:26:58 00:08:44
94 103 KRŠÁKOVÁ Zuzana Dolný Kubín 21 Ž 1995 1 00:26:58 00:08:44
95 99 CRHÁN Jiří Brno 9 XM 1979 1 00:27:06 00:08:52
96 47 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 5 ŽV2 1967 1 00:27:08 00:08:54
97 171 KUNC Josef Orel Vyškov 10 XM 1960 1 00:27:08 00:08:54
98 60 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 12 ŽV1 1975 1 00:27:16 00:09:02
99 9 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 5 Jky 1999 1 00:27:21 00:09:07
100 98 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 22 Ž 1991 1 00:27:24 00:09:10
101 70 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 13 ŽV1 1970 1 00:27:26 00:09:12
102 119 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 11 XM 1976 1 00:27:27 00:09:13
103 152 GRYCOVÁ Petra Tesla Brno 14 ŽV1 1974 1 00:27:33 00:09:19
104 71 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 23 Ž 1996 1 00:27:34 00:09:20
105 34 TICHÁ Karolína Elite sport Boskovice 6 Jky 1998 1 00:27:34 00:09:20
106 79 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 24 Ž 1997 1 00:27:35 00:09:21
107 33 ŠAFÁŘOVÁ Markéta Moravec Sokol Benešov 15 ŽV1 1973 1 00:27:39 00:09:24
108 136 KOBÁŇOVÁ Kateřina 25 Ž 1981 1 00:27:39 00:09:25
109 144 VAVŘIČKOVÁ Iva BehejBrno.com 26 Ž 1978 1 00:27:42 00:09:28
110 158 HROMÁDKOVÁ Petra Blansko 27 Ž 1982 1 00:27:49 00:09:35
111 94 STIBALOVÁ Jitka 16 ŽV1 1974 1 00:27:52 00:09:38
112 57 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 17 ŽV1 1973 1 00:27:55 00:09:41
113 92 ČERNÁ Lenka Tišnov 28 Ž 1981 1 00:27:55 00:09:41
114 4 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 18 ŽV1 1971 1 00:27:56 00:09:42
115 107 HANOUSKOVÁ Michaela Moravec Team 19 ŽV1 1974 1 00:28:01 00:09:47
116 161 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 29 Ž 1980 1 00:28:06 00:09:52
117 122 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 12 XM 1982 1 00:28:07 00:09:53
118 125 ŠEVČÍKOVÁ Alena Tišnov 30 Ž 1986 1 00:28:07 00:09:53
119 3 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 20 ŽV1 1974 1 00:28:08 00:09:54
120 124 JALOVÁ Margita Letovice 4 ŽV3 1954 1 00:28:19 00:10:05
121 1 SVOBODOVÁ Martina Běhej Brno.com 21 ŽV1 1975 1 00:28:19 00:10:05
122 151 SZÖKEOVÁ Jana newline 6 ŽV2 1965 1 00:28:23 00:10:09
123 65 DVOŘÁKOVÁ Lucie LS Brno 15 Dky 2002 1 00:28:27 00:10:13
124 138 HRUŠKOVÁ Lenka ZBM Brno 7 ŽV2 1962 1 00:28:37 00:10:23
125 93 PELLOVÁ Gabriela 31 Ž 1979 1 00:28:38 00:10:24
126 31 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 32 Ž 1986 1 00:28:46 00:10:32
127 159 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 16 Dky 2000 1 00:28:47 00:10:33
128 51 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 5 ŽV3 1954 1 00:28:54 00:10:40
129 141 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 8 ŽV2 1966 1 00:29:03 00:10:48
130 96 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 22 ŽV1 1973 1 00:29:14 00:11:00
131 27 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 6 ŽV3 1950 1 00:29:25 00:11:11
132 64 TOMÁNKOVÁ Stanislava 7 ŽV3 1955 1 00:29:33 00:11:18
133 43 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 17 Dky 2001 1 00:29:33 00:11:19
134 55 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 33 Ž 1989 1 00:29:38 00:11:24
135 90 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 9 ŽV2 1966 1 00:29:38 00:11:24
136 135 PELIKÁNOVÁ Blanka Bohdalov 34 Ž 1989 1 00:29:45 00:11:31
137 128 HALASOVÁ Anna Orel Vyškov 7 Dky 2003 1 00:29:47 00:11:33
138 100 ČAPKOVÁ Barbora Blansko 35 Ž 1985 1 00:30:00 00:11:46
139 108 ŠTEFANOVÁ Petra TOM Rokytná 409 23 ŽV1 1975 1 00:30:03 00:11:49
140 165 KOUŘIL Milan ČIBA Sport 18 Dci 2003 1 00:30:09 00:11:55
141 162 KOUŘIL Milan 13 XM 1975 1 00:30:11 00:11:57
142 173 RAFFAYOVÁ Světlana 10 ŽV2 1967 1 00:30:14 00:12:00
143 121 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 36 Ž 1982 1 00:30:20 00:12:06
144 58 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 24 ŽV1 1972 1 00:30:29 00:12:15
145 68 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 11 ŽV2 1964 1 00:30:44 00:12:30
146 30 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 13 Jři 1999 1 00:31:01 00:12:47
147 73 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 25 ŽV1 1973 1 00:31:09 00:12:55
148 112 SVOBODOVÁ Jarmila Rajhrad 26 ŽV1 1977 1 00:31:17 00:13:03
149 12 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 14 XM 1973 1 00:31:34 00:13:20
150 109 KOUKOLOVÁ Pavla TOM Rokytná 27 ŽV1 1975 1 00:31:43 00:13:28
151 48 MOKRÁ Regina Brno 28 ŽV1 1968 1 00:31:45 00:13:31
152 10 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 15 XM 1997 1 00:31:58 00:13:44
153 76 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 29 ŽV1 1971 1 00:32:01 00:13:47
154 110 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 30 ŽV1 1977 1 00:32:23 00:14:09
155 24 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 8 ŽV3 1946 1 00:32:50 00:14:36
156 87 JURICOVÁ Alena BehejBrno.com 31 ŽV1 1973 1 00:33:17 00:15:03
157 166 CHLÍBCOVÁ Helga 32 ŽV1 1975 1 00:33:17 00:15:03
158 80 KOČÍ Hana Brno 33 ŽV1 1971 1 00:33:23 00:15:08
159 53 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 16 XM 1937 1 00:33:31 00:15:17
160 38 KONEČNÁ Monika AC OKROUHLA 18 Dky 2000 1 00:33:37 00:15:23
161 149 GÖPFERTOVÁ Tereza ČVK Brno 19 Dky 2006 1 00:34:03 00:15:48
162 150 GÖPFERT Martin VSK Univerzita Brno 20 Dci 2009 1 00:36:12 00:17:58
163 148 GÖPFERT Eduard ČVK Brno 17 XM 1971 1 00:36:12 00:17:58
164 180 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 9 ŽV3 1955 1 00:37:40 00:19:26
165 83 VONDRÁČKOVÁ Mária 12 ŽV2 1964 1 00:39:32 00:21:18

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.