Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

VITA SANA RUN 2016 - 5km

Datum pořádání od 24.09.2016 10:00 do 24.09.2016 17:00
Zpracování výsledkůMartin SÜSS

Start: 14:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků161
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 242 VABROUŠEK Filip 1 Jun 1999 2 00:16:55
2 186 GRAUBNER Jan 1 MA(18-39) 1982 2 00:18:21 00:01:26
3 175 DUBČÁK Pavel 2 MA(18-39) 1986 2 00:18:24 00:01:29
4 165 CHADIM Stanislav 3 MA(18-39) 1991 2 00:18:59 00:02:04
5 520 DVORSKY Ondrej 4 MA(18-39) 1988 2 00:19:14 00:02:19
6 214 POLÁŠEK Michal 5 MA(18-39) 1995 2 00:19:28 00:02:33
7 251 ŘEDINA Milan 1 MA(40-59) 1971 2 00:19:36 00:02:41
8 155 NAŇÁK Michal 6 MA(18-39) 1992 2 00:19:45 00:02:50
9 235 PAVELEC Jan 2 Jun 2003 2 00:19:58 00:03:03
10 270 JAVOROVÁ Lucie 1 ZA(18-39) 1987 2 00:20:01 00:03:06
11 192 GRAUBNER Jakub 7 MA(18-39) 1987 2 00:20:20 00:03:25
12 80 KREJSA Tomáš 8 MA(18-39) 1994 2 00:20:23 00:03:27
13 241 HOLÍKOVÁ Michaela 1 Jky 1999 2 00:20:34 00:03:39
14 225 DĚDEK Karel 9 MA(18-39) 1995 2 00:21:06 00:04:11
15 181 PAULDURO Miroslav 2 MA(40-59) 1958 2 00:21:10 00:04:15
16 272 HANÁKOVÁ Miroslava 1 ZA(40-59) 1966 2 00:21:13 00:04:17
17 182 SLOVÁČEK Jiří 3 Jun 2003 2 00:21:26 00:04:31
18 230 MALINA Martin 4 Jun 2000 2 00:21:32 00:04:37
19 238 MALOTA Filip 10 MA(18-39) 1983 2 00:21:38 00:04:43
20 229 KONEČNÝ Roman 11 MA(18-39) 1986 2 00:21:51 00:04:56
21 218 DOLEŽALOVÁ Eliška 2 ZA(18-39) 1994 2 00:22:00 00:05:05
22 77 BRÁNKA Dominik 12 MA(18-39) 1988 2 00:22:01 00:05:06
23 79 SCHWARZ Viktor 13 MA(18-39) 1993 2 00:22:24 00:05:28
24 197 POLANSKÝ Leopold 3 MA(40-59) 1963 2 00:22:38 00:05:43
25 521 MICHÁLEK Petr 14 MA(18-39) 1977 2 00:22:41 00:05:46
26 120 SURÝ Václav 15 MA(18-39) 1986 2 00:22:41 00:05:46
27 113 ZICHOVÁ Miroslava 3 ZA(18-39) 1981 2 00:22:45 00:05:50
28 237 HONZ Petr 16 MA(18-39) 1993 2 00:23:07 00:06:12
29 158 PETRLA Hynek 17 MA(18-39) 1991 2 00:23:19 00:06:24
30 219 NOVÁK Jakub 5 Jun 2001 2 00:23:23 00:06:28
31 217 FUKSA Pavel 18 MA(18-39) 1991 2 00:23:25 00:06:29
32 243 DOLESCHALOVÁ Martina 4 ZA(18-39) 1981 2 00:23:25 00:06:30
33 185 SAŇÁKOVÁ Kristýna 5 ZA(18-39) 1992 2 00:23:26 00:06:31
34 234 FUSSOVÁ Markéta 6 ZA(18-39) 1988 2 00:23:28 00:06:33
35 231 BRÁZDA Libor 19 MA(18-39) 1982 2 00:23:29 00:06:34
36 156 RUTH Tomáš 20 MA(18-39) 1983 2 00:23:31 00:06:35
37 122 ZIMČÍKOVÁ Izabela 7 ZA(18-39) 1992 2 00:23:31 00:06:36
38 169 KONEČNÝ Jakub 21 MA(18-39) 1990 2 00:23:37 00:06:42
39 168 GRYGAR Vojtěch 22 MA(18-39) 1986 2 00:23:39 00:06:44
40 187 ČECH David 4 MA(40-59) 1969 2 00:23:48 00:06:52
41 172 PINKAS Jan 23 MA(18-39) 1979 2 00:23:52 00:06:57
42 522 HANZLÍK Petr 24 MA(18-39) 1986 2 00:23:56 00:07:01
43 108 SOJKOVÁ Alena 2 ZA(40-59) 1975 2 00:24:00 00:07:05
44 227 CHUDÁRKOVÁ Gabriela 8 ZA(18-39) 1997 2 00:24:08 00:07:13
45 193 GRAUBNER Petr 25 MA(18-39) 1984 2 00:24:14 00:07:19
46 161 SOUČEK Tomáš 6 Jun 2001 2 00:24:22 00:07:27
47 109 MACHOVÁ Erika 3 ZA(40-59) 1976 2 00:24:26 00:07:31
48 265 HLOŽEK Martin 26 MA(18-39) 1992 2 00:24:32 00:07:37
49 153 KUPKA Marcel 27 MA(18-39) 1980 2 00:24:33 00:07:37
50 179 TOPIČ Karel 28 MA(18-39) 1978 2 00:24:33 00:07:38
51 151 ANTOŠOVÁ Kateřina 9 ZA(18-39) 1989 2 00:24:34 00:07:39
52 178 KRKOŠKA Patrik 29 MA(18-39) 1988 2 00:24:39 00:07:43
53 190 MAŇÁSEK Jiří 5 MA(40-59) 1975 2 00:24:40 00:07:45
54 260 ZÁHOŘÁK Tomáš 30 MA(18-39) 1986 2 00:24:53 00:07:58
55 167 ČERVENKOVÁ Markéta 4 ZA(40-59) 1974 2 00:25:03 00:08:08
56 211 HORÁKOVÁ Karolína 10 ZA(18-39) 1992 2 00:25:09 00:08:14
57 228 HOLÁ Kateřina 11 ZA(18-39) 1980 2 00:25:10 00:08:15
58 159 JANEKOVÁ Denisa 12 ZA(18-39) 1988 2 00:25:31 00:08:36
59 216 KOVÁČ Jan 31 MA(18-39) 1993 2 00:25:44 00:08:49
60 215 ELŠÍKOVÁ Martina 13 ZA(18-39) 1994 2 00:25:44 00:08:49
61 174 DUDR Jan 6 MA(40-59) 1976 2 00:25:54 00:08:59
62 176 ČECHMAN Martin 7 MA(40-59) 1976 2 00:25:58 00:09:03
63 166 ŠTĚBROVÁ Tereza 2 Jky 2000 2 00:26:07 00:09:12
64 245 MANDAK Eva 14 ZA(18-39) 1989 2 00:26:10 00:09:15
65 183 SLOVÁČKOVÁ Aneta 3 Jky 2000 2 00:26:13 00:09:17
66 266 ŠUBOVÁ Lenka 15 ZA(18-39) 1994 2 00:26:14 00:09:18
67 118 VYDRŽAL Pavel 8 MA(40-59) 1976 2 00:26:14 00:09:18
68 232 SOVADINA Lukáš 32 MA(18-39) 1981 2 00:26:15 00:09:20
69 236 OLEXOVÁ Kristýna 16 ZA(18-39) 1980 2 00:26:16 00:09:21
70 258 ŠIKUDOVÁ Lucie 4 Jky 1999 2 00:26:17 00:09:22
71 442 ČERMÁK Jakub 7 Jun 2006 2 00:26:20 00:09:24
72 249 SLEZÁK Jan 33 MA(18-39) 1990 2 00:26:20 00:09:25
73 78 OBADAL Martin 34 MA(18-39) 1993 2 00:26:21 00:09:26
74 239 KLIMEŠOVÁ Ludmila 17 ZA(18-39) 1995 2 00:26:27 00:09:32
75 157 TOPIČ Marek 9 MA(40-59) 1973 2 00:26:27 00:09:32
76 130 MARCOŇOVÁ Nikol 18 ZA(18-39) 1989 2 00:26:27 00:09:32
77 194 KRIŠTŮFKOVÁ Iva 19 ZA(18-39) 1986 2 00:26:29 00:09:34
78 121 VRBKA Tomáš 35 MA(18-39) 1992 2 00:26:32 00:09:37
79 126 VALACHOVÁ Anna 5 ZA(40-59) 1973 2 00:26:37 00:09:42
80 162 OBADAL Aleš 10 MA(40-59) 1968 2 00:26:47 00:09:52
81 254 HORÁKOVÁ Marie 20 ZA(18-39) 1983 2 00:26:48 00:09:52
82 221 FRANĚK Rudolf 11 MA(40-59) 1965 2 00:26:50 00:09:55
83 226 CHUDÁRKOVÁ Barbora 21 ZA(18-39) 1992 2 00:26:50 00:09:55
84 131 MARCOŇ Vladimír 36 MA(18-39) 1995 2 00:27:03 00:10:08
85 180 HLAVÁČOVÁ Veronika 22 ZA(18-39) 1991 2 00:27:03 00:10:08
86 222 JANEČKOVÁ Anežka 1 ZA(60+) 1947 2 00:27:19 00:10:24
87 269 KOLMANOVÁ Eliška 5 Jky 2003 2 00:27:22 00:10:27
88 112 ZICHA Jiří 37 MA(18-39) 1980 2 00:27:22 00:10:27
89 205 TRÁVNÍČKOVÁ Lenka 23 ZA(18-39) 1983 2 00:27:22 00:10:27
90 204 PETR Ladislav 38 MA(18-39) 1982 2 00:27:22 00:10:27
91 160 SINAKOVÁ Zuzana 24 ZA(18-39) 1988 2 00:27:25 00:10:30
92 188 MELICHÁRKOVÁ Silvie 6 ZA(40-59) 1974 2 00:27:28 00:10:33
93 212 ZAORÁLEK Tomáš 39 MA(18-39) 1977 2 00:27:31 00:10:36
94 250 ŠKRABALOVÁ Natálie 25 ZA(18-39) 1997 2 00:27:33 00:10:38
95 198 GAJDORUSOVÁ Anežka 6 Jky 2002 2 00:27:44 00:10:49
96 240 HUBÁČKOVÁ Helena 26 ZA(18-39) 1981 2 00:27:52 00:10:57
97 253 LIČMANOVÁ Martina 27 ZA(18-39) 1986 2 00:27:57 00:11:02
98 203 OBDRŽÁLKOVÁ Beata 7 Jky 2002 2 00:27:57 00:11:02
99 119 DUFKOVÁ Daniela 28 ZA(18-39) 1994 2 00:27:58 00:11:02
100 163 HUBÁČKOVÁ Vilma 8 Jky 2000 2 00:28:00 00:11:05
101 196 PLACHÝ Tomáš 12 MA(40-59) 1974 2 00:28:01 00:11:06
102 220 NOVÁKOVÁ Petra 29 ZA(18-39) 1997 2 00:28:04 00:11:09
103 61 KMENTOVÁ Andrea 30 ZA(18-39) 1987 2 00:28:10 00:11:15
104 114 KUBEČKA Jonáš 8 Jun 2003 2 00:28:13 00:11:17
105 201 NEČASOVÁ Daniela 9 Jky 2002 2 00:28:14 00:11:19
106 184 SLOVÁČKOVÁ Monika 31 ZA(18-39) 1978 2 00:28:16 00:11:21
107 200 PAVLÍKOVÁ Viviana 10 Jky 2002 2 00:28:20 00:11:25
108 261 KRAJČOVÁ Markéta 32 ZA(18-39) 1993 2 00:28:26 00:11:31
109 164 SZIJARTOVÁ Betina 33 ZA(18-39) 1994 2 00:28:32 00:11:37
110 152 STUDENÝ Zdeněk 13 MA(40-59) 1967 2 00:28:34 00:11:39
111 154 STUDENÝ_JUN Zdeněk 40 MA(18-39) 1993 2 00:28:34 00:11:39
112 195 PLACHÁ Michaela 11 Jky 2000 2 00:28:34 00:11:39
113 128 STŘELCOVÁ Hana 12 Jky 2000 2 00:28:36 00:11:41
114 267 ZÁLEŠÁKOVÁ Bronislava 7 ZA(40-59) 1972 2 00:28:59 00:12:04
115 244 BURESOVA Eva 8 ZA(40-59) 1972 2 00:28:59 00:12:04
116 246 ŠVEHLÍKOVÁ Jolana 9 ZA(40-59) 1975 2 00:29:00 00:12:04
117 247 HVOZDENSKÁ Regina 10 ZA(40-59) 1975 2 00:29:00 00:12:04
118 63 CETKOVSKÁ Diana 13 Jky 2001 2 00:29:00 00:12:05
119 64 KUŇÁK Radim 9 Jun 1999 2 00:29:03 00:12:07
120 85 HEJTMANKOVÁ Pavlína 34 ZA(18-39) 1980 2 00:29:17 00:12:22
121 526 ŠENKÝŘOVA Vanda 14 Jky 2000 2 00:29:22 00:12:26
122 233 GRÁCOVÁ Marcela 11 ZA(40-59) 1976 2 00:29:23 00:12:27
123 523 ŠURÁŇOVÁ Vendula 35 ZA(18-39) 1992 2 00:29:38 00:12:43
124 524 BEZRUČ Martin 41 MA(18-39) 1990 2 00:29:38 00:12:43
125 271 ČERVÍNKOVÁ Michaela 36 ZA(18-39) 1988 2 00:29:40 00:12:45
126 252 ŠIMÍČKOVÁ Hana 37 ZA(18-39) 1989 2 00:29:56 00:13:01
127 263 BAŽANT Pavel 42 MA(18-39) 1983 2 00:29:59 00:13:04
128 264 KOŘENKOVÁ Iva 38 ZA(18-39) 1988 2 00:29:59 00:13:04
129 127 HOUŠŤOVÁ Emma 15 Jky 2002 2 00:30:05 00:13:09
130 262 BARTOŠÁK Lukáš 43 MA(18-39) 1987 2 00:30:13 00:13:18
131 248 BLAŽEK Jaroslav 44 MA(18-39) 1981 2 00:30:25 00:13:30
132 525 TONOVÁ Jitka 16 Jky 2001 2 00:30:50 00:13:55
133 224 HRBÁČKOVÁ Veronika 39 ZA(18-39) 1985 2 00:31:01 00:14:06
134 98 HORŇÁKOVÁ Zdenka 12 ZA(40-59) 1971 2 00:31:12 00:14:17
135 177 KOVALČÍKOVÁ Terezka 17 Jky 2009 2 00:31:16 00:14:21
136 170 KOVALČÍK Petr 14 MA(40-59) 1976 2 00:31:16 00:14:21
137 206 KYSOVÁ Ivana 40 ZA(18-39) 1977 2 00:31:21 00:14:26
138 213 NETUŠIL Adam 10 Jun 2001 2 00:31:24 00:14:29
139 125 FEIFERLÍKOVÁ Regina 13 ZA(40-59) 1972 2 00:31:30 00:14:35
140 268 KOŠACKÁ Sylva 14 ZA(40-59) 1963 2 00:31:34 00:14:39
141 209 RUDOLF Michal 45 MA(18-39) 1977 2 00:31:54 00:14:59
142 528 PLIŠŤÁK Zdeněk 46 MA(18-39) 1986 2 00:32:00 00:15:04
143 223 OMELKOVÁ Tereza 18 Jky 2003 2 00:32:19 00:15:24
144 76 SOUKUPOVÁ Věnka 19 Jky 2001 2 00:32:31 00:15:36
145 202 BĚTÍKOVÁ Michaela 20 Jky 2002 2 00:32:43 00:15:48
146 115 TALAŠOVÁ Ivana 41 ZA(18-39) 1985 2 00:33:32 00:16:36
147 116 TALAŠOVÁ Petra 42 ZA(18-39) 1987 2 00:33:32 00:16:36
148 117 ŠTĚTKÁŘ Stanislav 47 MA(18-39) 1980 2 00:34:13 00:17:18
149 191 DYNKOVÁ Martina 15 ZA(40-59) 1976 2 00:35:01 00:18:06
150 210 NOVOTNÁ Silvie 43 ZA(18-39) 1978 2 00:35:01 00:18:06
151 171 KOVALČÍKOVÁ Kačka 21 Jky 2006 2 00:35:38 00:18:43
152 173 KOVALČÍKOVÁ Kateřina 16 ZA(40-59) 1976 2 00:35:39 00:18:43
153 199 ÚLEHLOVÁ Hana 17 ZA(40-59) 1976 2 00:37:05 00:20:10
154 518 UZUN Erkmen 48 MA(18-39) 1994 2 00:37:26 00:20:30
155 257 LAKOMÁ Kateřina 22 Jky 2007 2 00:38:17 00:21:22
156 256 ŠVUBOVÁ Anna 23 Jky 2007 2 00:38:17 00:21:22
157 255 ŠVUBOVÁ Ivana 18 ZA(40-59) 1967 2 00:38:22 00:21:27

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 62 MRÁZEK Petr MA(18-39) 1984 0 2 kola
DNF 189 GAJDŮŠKOVÁ Veronika ZA(18-39) 1993
DNF 207 ZAORÁLEK Jakub Jun 2002
DNF 208 ZEMAN Nicolas Jun 2004

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
03.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.