Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

VITA SANA RUN 2016 - Děti 1km

Datum pořádání od 24.09.2016 10:00 do 24.09.2016 17:00
Zpracování výsledkůMartin SÜSS

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)1,00
Počet kol1
Počet závodníků96
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 5 DANIEL kupka 1 D(11-12) 2005 1 00:03:48
2 52 ZUZANA Zouharová 2 D(11-12) 2004 1 00:03:55 00:00:07
3 123 JOSEF Nakládal 1 D(9-10) 2007 1 00:04:02 00:00:14
4 7 DOMINIK Kupka 1 D(7-8) 2008 1 00:04:06 00:00:17
5 133 MATIN Jenyš 3 D(11-12) 2005 1 00:04:06 00:00:18
6 17 KLÁRA Machalíčková 4 D(11-12) 2004 1 00:04:10 00:00:21
7 56 LUDVÍK Vacek 2 D(7-8) 2008 1 00:04:18 00:00:30
8 9 LUKÁŠ Heš 5 D(11-12) 2005 1 00:04:22 00:00:33
9 99 JAKUB Heš 2 D(9-10) 2006 1 00:04:22 00:00:34
10 19 BARUNKA Žaludková 3 D(9-10) 2007 1 00:04:24 00:00:36
11 50 MATĚJ Rajch 6 D(11-12) 2005 1 00:04:25 00:00:37
12 75 FILIP Malina 3 D(7-8) 2008 1 00:04:27 00:00:39
13 86 DAVID Petho 4 D(9-10) 2006 1 00:04:28 00:00:40
14 91 KRYŠTOF Růžička 5 D(9-10) 2007 1 00:04:28 00:00:40
15 53 DAVID Novotný 6 D(9-10) 2007 1 00:04:32 00:00:44
16 111 RADKA Kašpárková 7 D(11-12) 2005 1 00:04:33 00:00:44
17 69 NATÁLIE Hlatká 7 D(9-10) 2006 1 00:04:37 00:00:48
18 21 TEREZKA Žaludková 4 D(7-8) 2009 1 00:04:38 00:00:50
19 43 LENKA Dynková 8 D(11-12) 2004 1 00:04:39 00:00:51
20 14 ROBIN Šilberský 8 D(9-10) 2006 1 00:04:39 00:00:51
21 54 ELIŠKA Kundrátová 9 D(11-12) 2005 1 00:04:40 00:00:51
22 15 PATRIK Stuchlík 9 D(9-10) 2006 1 00:04:40 00:00:52
23 32 OLIVER Nášel 5 D(7-8) 2008 1 00:04:42 00:00:53
24 35 JAN Baranek 6 D(7-8) 2009 1 00:04:42 00:00:53
25 33 KRYŠTOF Nášel 10 D(9-10) 2006 1 00:04:45 00:00:56
26 96 LUCIE Juřicová 11 D(9-10) 2007 1 00:04:46 00:00:57
27 47 JÁCHYM Kubečka 7 D(7-8) 2008 1 00:04:48 00:00:59
28 25 ADÉLA polášková 12 D(9-10) 2006 1 00:04:50 00:01:02
29 44 MARTIN Dynka 8 D(7-8) 2008 1 00:04:51 00:01:03
30 4 JAKUB Provazník 9 D(7-8) 2009 1 00:04:51 00:01:03
31 49 ADAM Rajch 13 D(9-10) 2006 1 00:04:52 00:01:04
32 41 MELÁNIE Nehybová 10 D(11-12) 2004 1 00:04:53 00:01:05
33 106 NATÁLIE Bravená 11 D(11-12) 2005 1 00:05:01 00:01:12
34 55 MIA Vacková 1 D(5-6) 2010 1 00:05:05 00:01:17
35 87 NELA Blažková 14 D(9-10) 2007 1 00:05:08 00:01:20
36 11 ONDŘEJ Jašek 15 D(9-10) 2007 1 00:05:09 00:01:20
37 42 MATĚJ Nehyba 12 D(11-12) 2004 1 00:05:09 00:01:21
38 51 ZDENĚK Ředina 13 D(11-12) 2004 1 00:05:11 00:01:23
39 65 JESSICA Venterová 14 D(11-12) 2005 1 00:05:14 00:01:25
40 102 NIKOL Burešová 16 D(9-10) 2007 1 00:05:14 00:01:26
41 6 DENIS Kupka 2 D(5-6) 2010 1 00:05:14 00:01:26
42 58 LUKÁŠ Junger 15 D(11-12) 2004 1 00:05:15 00:01:27
43 46 KRISTIAN Worm 3 D(5-6) 2010 1 00:05:17 00:01:28
44 40 NIKOLA Maňásková 16 D(11-12) 2005 1 00:05:17 00:01:29
45 124 IVA Nakládalová 4 D(5-6) 2010 1 00:05:17 00:01:29
46 68 JITKA Vabroušková 10 D(7-8) 2009 1 00:05:21 00:01:33
47 13 LINDA Šilberská 5 D(5-6) 2011 1 00:05:23 00:01:34
48 88 MAGDALÉNA Grácová 17 D(11-12) 2005 1 00:05:23 00:01:34
49 26 KAROLÍNA Polášková 11 D(7-8) 2009 1 00:05:23 00:01:35
50 93 VĚRA VAbroušková 6 D(5-6) 2011 1 00:05:30 00:01:41
51 16 BIANKA Stuchlíková 12 D(7-8) 2009 1 00:05:30 00:01:41
52 39 LUDMILA Slováčková 13 D(7-8) 2008 1 00:05:30 00:01:42
53 36 KRISTIÁN Sivík 14 D(7-8) 2009 1 00:05:34 00:01:46
54 30 TEREZKA Kovalčíková 15 D(7-8) 2009 1 00:05:36 00:01:48
55 29 KAČKA Kovalčíková 17 D(9-10) 2006 1 00:05:37 00:01:48
56 71 LUKÁŠ Keřt 18 D(11-12) 2005 1 00:05:38 00:01:50
57 134 VERONIKA Jüngerová 16 D(7-8) 2009 1 00:05:40 00:01:51
58 10 MATĚJ Jašek 18 D(9-10) 2007 1 00:05:42 00:01:54
59 48 BARBORA Kučerová 7 D(5-6) 2010 1 00:05:44 00:01:56
60 105 JAROSLAV BRAVENÝ 17 D(7-8) 2009 1 00:05:46 00:01:57
61 24 NIKOLA Dudrová 19 D(11-12) 2004 1 00:05:46 00:01:58
62 70 DANIEL Honzek 20 D(11-12) 2005 1 00:05:47 00:01:58
63 2 PATRIK Provazník 8 D(5-6) 2011 1 00:05:50 00:02:02
64 90 KAROLÍNA Doleschalová 1 D(0-2) 2015 1 00:05:57 00:02:09
65 57 JANEK Holý 9 D(5-6) 2010 1 00:06:02 00:02:13
66 132 OSKAR Bursa 10 D(5-6) 2011 1 00:06:05 00:02:17
67 12 FILIP Klinkovský 11 D(5-6) 2010 1 00:06:05 00:02:17
68 66 VIKTORIE Valentová 12 D(5-6) 2011 1 00:06:11 00:02:22
69 92 PETRA Dohnalová 19 D(9-10) 2007 1 00:06:17 00:02:28
70 34 ALEXANDRA Mikšová 18 D(7-8) 2008 1 00:06:21 00:02:33
71 73 BEÁTA Brázdová 13 D(5-6) 2011 1 00:06:24 00:02:36
72 59 KAROLÍNA Smětáková 14 D(5-6) 2010 1 00:06:39 00:02:51
73 23 TEREZKA Gajdůšková 20 D(9-10) 2007 1 00:06:42 00:02:54
74 83 TEREZA Janečková 21 D(9-10) 2007 1 00:06:49 00:03:00
75 81 NIKOL Hejtmanková 15 D(5-6) 2011 1 00:06:50 00:03:01
76 20 PŘEMEK Žaludek 1 D(3-4) 2013 1 00:06:52 00:03:03
77 1 VIKTORIE Pravdová 16 D(5-6) 2011 1 00:06:57 00:03:08
78 27 TOMÁŠ Kývala 17 D(5-6) 2011 1 00:07:00 00:03:12
79 84 ONDŘEJ Janečka 22 D(9-10) 2007 1 00:07:02 00:03:13
80 72 MICHAELA Keřtová 19 D(7-8) 2008 1 00:07:02 00:03:14
81 129 JOSEF Kubečka 23 D(9-10) 2007 1 00:07:03 00:03:14
82 22 NIKOLA Prusenovská 20 D(7-8) 2008 1 00:07:07 00:03:19
83 94 DAGMAR Ella 21 D(7-8) 2008 1 00:07:14 00:03:26
84 45 VALERIE Mullerová 2 D(3-4) 2012 1 00:07:32 00:03:44
85 95 EDUARD Surý 18 D(5-6) 2011 1 00:07:35 00:03:47
86 74 DAVID Mahdal 19 D(5-6) 2011 1 00:07:38 00:03:49
87 38 ADAM Berka 3 D(3-4) 2013 1 00:07:47 00:03:59
88 60 JULIE Zaorálková 21 D(11-12) 2005 1 00:07:47 00:03:59
89 31 JULIE Nášelová 4 D(3-4) 2013 1 00:07:59 00:04:10
90 82 SÁRA Hejtmánková 22 D(7-8) 2008 1 00:08:15 00:04:26
91 104 JONÁŠ Hubáček 2 D(0-2) 2014 1 00:08:20 00:04:32
92 103 JOHANA Hubáčková 5 D(3-4) 2012 1 00:08:20 00:04:32
93 37 FILIP Svozílek 3 D(0-2) 2014 1 00:09:29 00:05:41
94 89 LUKÁŠ Doleschal 4 D(0-2) 2014 1 00:10:32 00:06:44
95 28 PAVLÍNA Kývalová 6 D(3-4) 2013 1 00:12:17 00:08:28
96 18 LAURA Sinaková 5 D(0-2) 2014 1 00:12:28 00:08:40

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
03.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.