01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Zpracování výsledků | Vít Sikora |
Výsledky ke stažení |
Vzdálenost (km) | 90,00 |
Počet kol | 4 |
Počet závodníků | 53 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 27 | DVOŘÁK Jakub | FAVORIT BRNO | 1 | B | 1900 | 4 | 02:08:51 | |
2 | 216 | MIČEK Radomír | Cycloracing - Team A | 2 | B | 1900 | 4 | 02:08:51 | 00:00:00 |
3 | 28 | NEUMAN Dominik | FAVORIT BRNO | 3 | B | 1995 | 4 | 02:08:52 | 00:00:01 |
4 | 67 | PAWET Pec | Fiolka Trans Margo | 4 | B | 1989 | 4 | 02:08:53 | 00:00:01 |
5 | 8 | SATKE Tomáš | Puskinak.cz | 5 | B | 1989 | 4 | 02:08:53 | 00:00:01 |
6 | 217 | NEVÍDAL Ondřej | Cycloracing - Team A | 6 | B | 1900 | 4 | 02:08:53 | 00:00:01 |
7 | 35 | DRÁBEK Zdeněk | SCS Mirva Svitavy | 7 | B | 1978 | 4 | 02:08:53 | 00:00:01 |
8 | 53 | ROTTER Michal | SKP Duha Lanškroun | 8 | B | 2000 | 4 | 02:08:53 | 00:00:01 |
9 | 30 | MACH Ondřej | Jeseničtí orli | 9 | B | 1997 | 4 | 02:08:53 | 00:00:01 |
10 | 55 | ZÁLESKÝ Milan | RCR Bike | 10 | B | 1992 | 4 | 02:08:53 | 00:00:02 |
11 | 48 | HAUF Jan | SKP Duha Lanškroun | 11 | B | 1999 | 4 | 02:08:53 | 00:00:02 |
12 | 203 | HORÁK Michal | SC MIRVA SVITAVY | 12 | B | 1900 | 4 | 02:08:53 | 00:00:02 |
13 | 11 | NESET JAN | IN-LIFE cycling team | 13 | B | 1986 | 4 | 02:08:53 | 00:00:02 |
14 | 209 | GROULÍK František | SK PRIMA Polička | 14 | B | 1900 | 4 | 02:08:53 | 00:00:02 |
15 | 39 | POLMAN DANIEL | lidé&HORY Durtatec | 15 | B | 1979 | 4 | 02:08:53 | 00:00:02 |
16 | 201 | BABIÁNEK David | Miko Cycles Přerov | 16 | B | 1900 | 4 | 02:08:54 | 00:00:02 |
17 | 224 | MEIŠNER Libor | CYCLING BRNO | 17 | B | 1900 | 4 | 02:08:54 | 00:00:02 |
18 | 25 | SEKANINA Adam | FAVORIT BRNO | 18 | B | 1995 | 4 | 02:08:54 | 00:00:02 |
19 | 240 | PETR Daniel | CYKLO-SKI klub Polička | 19 | B | 1900 | 4 | 02:08:54 | 00:00:03 |
20 | 44 | MALÍNEK Lukáš | Force Team Jeseník | 20 | B | 1999 | 4 | 02:08:54 | 00:00:03 |
21 | 56 | SKOTÁLEK Jan | CHS Galen | 21 | B | 1997 | 4 | 02:08:54 | 00:00:03 |
22 | 210 | KLÍCHA Martin | STALAK Rychnov n. Kn. | 22 | B | 1900 | 4 | 02:08:55 | 00:00:03 |
23 | 6 | JOSEFÍK MARTIN | FORCE KCK ZLÍN | 23 | B | 1995 | 4 | 02:08:55 | 00:00:03 |
24 | 24 | KUNT Lukáš | FAVORIT BRNO | 24 | B | 1990 | 4 | 02:08:55 | 00:00:04 |
25 | 29 | KOLOUČEK Matěj | FAVORIT BRNO | 25 | B | 1900 | 4 | 02:08:57 | 00:00:06 |
26 | 49 | ANDRLE David | SKP Duha Lanškroun | 26 | B | 2000 | 4 | 02:08:58 | 00:00:07 |
27 | 34 | KŘEŠŤÁK FILIP | Cycling Brno | 27 | B | 1990 | 4 | 02:09:20 | 00:00:29 |
28 | 12 | MAKSANT Jinřich | IN-LIFE cycling team | 28 | B | 1985 | 4 | 02:17:00 | 00:08:09 |
29 | 43 | POTŮČEK ŠIMON | Rega Brno Team | 29 | B | 1997 | 4 | 02:17:00 | 00:08:09 |
30 | 221 | ČERNÝ Petr | SC MIRVA SVITAVY | 30 | B | 1977 | 4 | 02:17:00 | 00:08:09 |
31 | 7 | SEDLÁČEK Dan | IN-LIFE cycling team | 31 | B | 1990 | 4 | 02:17:00 | 00:08:09 |
32 | 51 | MICHAL Daniel | SKP Duha Lanškroun | 32 | B | 2000 | 4 | 02:17:06 | 00:08:15 |
33 | 226 | HORT Jiří | --- | 33 | B | 1900 | 4 | 02:17:07 | 00:08:16 |
34 | 2 | VOPAŘIL Josef | První krok | 34 | B | 1985 | 4 | 02:17:21 | 00:08:30 |
35 | 13 | NAPIERATA Daniel | 35 | B | 1994 | 4 | 02:20:51 | 00:11:59 | |
36 | 54 | SMÉKAL René | SKP Duha Lanškroun | 36 | B | 2001 | 4 | 02:20:51 | 00:12:00 |
37 | 36 | BRÁBLÍK Michal | Force Team Jeseník | 37 | B | 1998 | 4 | 02:20:51 | 00:12:00 |
38 | 21 | ŠIMEK Milan | FAVORIT BRNO | 38 | B | 2000 | 4 | 02:20:51 | 00:12:00 |
39 | 5 | BENEŠ Petr | HK | 39 | B | 1978 | 4 | 02:20:56 | 00:12:05 |
40 | 37 | BAĎURA Zdeněk | Force Team Jeseník | 40 | B | 1996 | 4 | 02:20:56 | 00:12:05 |
41 | 10 | VYDRA Jan | IN-LIFE cycling team | 41 | B | 1987 | 4 | 02:20:58 | 00:12:06 |
42 | 50 | LEIER Filip | SKP Duha Lanškroun | 42 | B | 2001 | 4 | 02:32:24 | 00:23:32 |
43 | 20 | STANĚK Lukáš | KČC Litomyšl | 43 | B | 1984 | 4 | 02:32:24 | 00:23:32 |
44 | 33 | KOBELKA Martin | 44 | B | 1997 | 4 | 02:32:24 | 00:23:32 | |
45 | 213 | POLCER Jan | Silný Team Uničov | 45 | B | 1900 | 4 | 02:33:19 | 00:24:28 |
46 | 52 | BOLJAK Vojtěch | SKP Duha Lanškroun | 46 | B | 2000 | 4 | 02:36:05 | 00:27:13 |
47 | 60 | SMÉKAL Filip | 47 | B | 1996 | 4 | 02:36:05 | 00:27:14 | |
48 | 40 | DOPITA Václav | BIKE CLUB SVITAVY | 48 | B | 1999 | 4 | 02:36:07 | 00:27:16 |
49 | 19 | PŘIKRYL VLADIMÍR | CGM Sportovní klub | 49 | B | 1983 | 4 | 02:37:23 | 00:28:32 |
50 | 38 | ČUMA JOSEF | Giant Store Brno | 50 | B | 1980 | 4 | 02:40:13 | 00:31:21 |
51 | 61 | KRIKL Pavel | 4KA | 51 | B | 1979 | 4 | 02:44:59 | 00:36:08 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 16 | PARMA Dominik | PJ Uničov | B | 1998 | ||||
DNF | 42 | PALASČÁN Jan | AMPER | B | 1983 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.