Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BBP 3 - Štěpánský běh - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 26.12.2012 08:00 do 26.12.2012 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,70
Počet kol1
Počet závodníků136
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 216 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 1 Jři 1995 1 00:16:58
2 210 KOVÁŘ Jan Mapei cyklo Kaňkovský 1 Dci 1996 1 00:17:00 00:00:01
3 19 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 2 Jři 1995 1 00:17:37 00:00:38
4 220 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 3 Jři 1995 1 00:18:19 00:01:20
5 62 KONEČNÝ Aleš_X AC Moravská Slavia Brno 2 Dci 1997 1 00:18:25 00:01:26
6 61 HAVELKA Jan AC Moravská Slavia Brno 4 Jři 1994 1 00:18:25 00:01:27
7 33 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 5 Jři 1994 1 00:18:31 00:01:33
8 58 CESAR David ARC Brno 6 Jři 1994 1 00:18:37 00:01:38
9 205 NOVÁČEK Ondřej Sokol Syrovice 3 Dci 1997 1 00:18:39 00:01:41
10 69 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 1 Ž 1988 1 00:18:39 00:01:41
11 15 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž 1986 1 00:18:47 00:01:49
12 46 VACULOVÁ Lucie Brno 3 Ž 1982 1 00:19:07 00:02:09
13 214 ZAHRADNÍČKOVÁ Marika EKOL TEAM 1 Jky 1994 1 00:19:08 00:02:10
14 215 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 4 Dci 1996 1 00:19:10 00:02:11
15 66 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 7 Jři 1994 1 00:19:21 00:02:23
16 207 SMOLKA Daniel AC Moravská Slavia Brno 8 Jři 1994 1 00:19:26 00:02:27
17 235 HIRŠ Otakar VSK Mendelu Brno 5 Dci 1998 1 00:19:30 00:02:31
18 77 SIKORA Vít AK Kuřim 9 Jři 1995 1 00:19:49 00:02:51
19 48 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1 Dky 1996 1 00:19:51 00:02:53
20 24 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 1 00:20:07 00:03:08
21 11 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1978 1 00:20:09 00:03:10
22 23 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 6 Dci 1996 1 00:20:13 00:03:14
23 57 JANKOVÁ Magda Brno 5 Ž 1980 1 00:20:15 00:03:16
24 13 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:20:21 00:03:22
25 44 MITRENGA Adam EKOL TEAM 7 Dci 1997 1 00:20:31 00:03:32
26 59 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 8 Dci 1998 1 00:20:38 00:03:40
27 17 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 9 Dci 1997 1 00:20:44 00:03:45
28 52 IZÁK Richard Brno 10 Jři 1995 1 00:20:44 00:03:46
29 244 ČTVRTNÍČKOVÁ Tereza Brno 6 Ž 1979 1 00:20:46 00:03:47
30 231 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV1 1967 1 00:20:51 00:03:53
31 81 ONDROUŠEK David Blansko 11 Jři 1994 1 00:20:59 00:04:01
32 12 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 10 Dci 1996 1 00:21:03 00:04:05
33 94 ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1978 1 00:21:08 00:04:10
34 53 DVOŘÁK Michal Brno 11 Dci 1996 1 00:21:09 00:04:11
35 42 BODIOVÁ Adéla 8 Ž 1976 1 00:21:11 00:04:12
36 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 1 00:21:11 00:04:12
37 29 MATULOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1972 1 00:21:19 00:04:20
38 39 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 9 Ž 1986 1 00:21:25 00:04:26
39 237 GEBAUEROVÁ Jana SK Žabovřesky 10 Ž 1979 1 00:21:28 00:04:29
40 209 ŠVARCOVÁ Hana Brno 11 Ž 1982 1 00:21:32 00:04:34
41 43 ONDRÁŠOVÁ Magdaléna Brno 12 Ž 1978 1 00:21:35 00:04:36
42 227 KADLECOVÁ Gabriela Sokol Radostice 13 Ž 1988 1 00:21:36 00:04:37
43 30 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 14 Ž 1993 1 00:21:39 00:04:40
44 233 VÁVRA Petr ŠAK Židlochovice 12 Dci 2000 1 00:21:45 00:04:46
45 41 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 2 ŽV2 1962 1 00:22:05 00:05:07
46 37 STAŇKOVÁ Kateřina Fit online 15 Ž 1988 1 00:22:17 00:05:18
47 36 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 5 ŽV1 1964 1 00:22:19 00:05:20
48 234 KLÉZL David VSK Univerzita Brno 12 Jři 1994 1 00:22:25 00:05:27
49 28 PARÁKOVÁ Iva AK Olymp Brno 2 Jky 1995 1 00:22:27 00:05:28
50 4 FIALOVÁ Kateřina AK Hodonín 2 Dky 1997 1 00:22:29 00:05:31
51 67 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 3 Jky 1995 1 00:22:33 00:05:34
52 213 SMRŽOVÁ Soňa HAPE Bílovice 6 ŽV1 1971 1 00:22:34 00:05:35
53 90 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 3 ŽV2 1955 1 00:22:35 00:05:36
54 76 SVAČINOVÁ Jitka Pampeliška Olomouc 16 Ž 1984 1 00:22:37 00:05:38
55 217 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 13 Dci 1998 1 00:22:47 00:05:49
56 82 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 17 Ž 1974 1 00:22:48 00:05:49
57 208 ŠVARCOVÁ Petra Brno 18 Ž 1981 1 00:22:49 00:05:51
58 218 MATULA Jakub Kometa Brno 14 Dci 1999 1 00:22:51 00:05:52
59 78 HYNKOVÁ Lada VVM 7 ŽV1 1965 1 00:22:52 00:05:54
60 51 ŠITKOVÁ Terezie Drnovice u Vyškova 19 Ž 1992 1 00:23:01 00:06:03
61 225 TLAMKOVÁ Anna Moravec Benešov 3 Dky 1997 1 00:23:06 00:06:07
62 83 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 4 Dky 1997 1 00:23:06 00:06:07
63 230 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 4 ŽV2 1955 1 00:23:06 00:06:08
64 206 KLINKOVSKÁ Anna AK Olymp Brno 5 Dky 1996 1 00:23:09 00:06:11
65 35 DIATKA Vladimír Brno 1 XM 1967 1 00:23:13 00:06:15
66 229 OTRUSINOVÁ Jana KOB Moira Brno 4 Jky 1995 1 00:23:17 00:06:18
67 80 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 20 Ž 1985 1 00:23:21 00:06:23
68 40 KADLEC Jiří Sokol Radostice 15 Dci 1997 1 00:23:31 00:06:33
69 240 HAMILTON Hana Brno 21 Ž 1983 1 00:23:37 00:06:38
70 86 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 22 Ž 1989 1 00:23:38 00:06:40
71 31 NEDBÁLKOVÁ Hana SK Žabovřesky 6 Dky 1997 1 00:23:42 00:06:44
72 92 SZÖKEOVÁ Jana Brno 8 ŽV1 1965 1 00:23:48 00:06:50
73 26 VOLAVÁ Ivana Fit online 9 ŽV1 1964 1 00:23:57 00:06:59
74 75 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1 ŽV3 1952 1 00:24:02 00:07:03
75 9 MARKOVÁ Alice Brno 10 ŽV1 1970 1 00:24:06 00:07:07
76 239 FLORIÁNOVÁ Veronika AP Brno 11 ŽV1 1973 1 00:24:11 00:07:12
77 223 LIDMILA Patrik Brno 16 Dci 1998 1 00:24:16 00:07:18
78 47 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 12 ŽV1 1971 1 00:24:21 00:07:22
79 238 FLORIÁNOVÁ Eliška JAC Brno 7 Dky 1999 1 00:24:24 00:07:25
80 87 CRHÁK Luděk Zetor Brno 2 XM 1959 1 00:24:27 00:07:29
81 18 GECOVÁ Tereza Triexpert adidas team 23 Ž 1983 1 00:24:28 00:07:29
82 211 VALENTOVÁ Tereza FAVORIT BRNO 5 Jky 1994 1 00:24:29 00:07:30
83 1 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 3 XM 1973 1 00:24:30 00:07:31
84 226 DRAGOLOVOVÁ Anna Kometa Brno 8 Dky 1997 1 00:24:32 00:07:33
85 91 FRAI Jiří Brno 13 Jři 1994 1 00:24:50 00:07:51
86 64 SLÁMOVÁ Barbora Brno 24 Ž 1981 1 00:25:01 00:08:03
87 236 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 13 ŽV1 1970 1 00:25:03 00:08:04
88 45 MITRENGA Rostislav Kometa Brno 4 XM 1970 1 00:25:03 00:08:04
89 7 TEŠNAROVÁ Lucie Brno 25 Ž 1974 1 00:25:03 00:08:05
90 228 KLUSÁČKOVÁ Petra Brno 6 Jky 1995 1 00:25:04 00:08:05
91 243 ČTVRTNÍČKOVÁ Anna Brno 26 Ž 1983 1 00:25:05 00:08:06
92 242 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 5 ŽV2 1962 1 00:25:05 00:08:07
93 79 JEMELÍKOVÁ Denisa ZBM Brno 27 Ž 1993 1 00:25:06 00:08:08
94 73 KLIMEŠOVÁ Monika Brno 28 Ž 1987 1 00:25:07 00:08:09
95 8 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 14 ŽV1 1972 1 00:25:10 00:08:11
96 27 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 6 ŽV2 1954 1 00:25:11 00:08:12
97 60 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 15 ŽV1 1972 1 00:25:17 00:08:19
98 212 IŠTVANOVÁ Monika Brno 29 Ž 1979 1 00:25:19 00:08:20
99 38 ŠICHOVÁ Radka Brno 30 Ž 1980 1 00:25:54 00:08:56
100 71 HIRŠOVÁ Gabriela VSK Mendelu Brno 9 Dky 1996 1 00:25:57 00:08:58
101 219 HRUŠKOVÁ Lenka YBM 7 ŽV2 1962 1 00:26:06 00:09:08
102 21 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 16 ŽV1 1966 1 00:26:14 00:09:16
103 14 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 31 Ž 1978 1 00:26:21 00:09:23
104 232 GÖPFERTOVÁ Jana Brno 32 Ž 1975 1 00:26:26 00:09:28
105 70 PETROVÁ Katarína Brno 33 Ž 1981 1 00:26:28 00:09:29
106 89 ČECH Zdenka Brno 34 Ž 1978 1 00:26:30 00:09:31
107 55 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Borki 17 ŽV1 1967 1 00:26:33 00:09:34
108 10 KUNC Josef LRS Vyškov 5 XM 1960 1 00:26:33 00:09:34
109 85 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 18 ŽV1 1973 1 00:26:34 00:09:35
110 56 MATULOVÁ Jana Brno 19 ŽV1 1973 1 00:26:35 00:09:36
111 222 KYKRYCHOVÁ Iva Sobotovice 20 ŽV1 1967 1 00:26:36 00:09:37
112 65 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 21 ŽV1 1966 1 00:26:40 00:09:42
113 54 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 2 ŽV3 1953 1 00:27:00 00:10:02
114 32 MOKRÁ Regina Brno 22 ŽV1 1968 1 00:27:05 00:10:07
115 50 KLEPALOVÁ Vendula ASK Blansko 10 Dky 1998 1 00:27:30 00:10:31
116 49 KLEPAL Petr Blansko 6 XM 1966 1 00:27:30 00:10:31
117 5 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 11 Dky 1996 1 00:27:34 00:10:36
118 74 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 3 ŽV3 1946 1 00:27:35 00:10:36
119 93 SMÉKALOVÁ Vendula Jevičkov 35 Ž 1984 1 00:27:40 00:10:42
120 6 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 36 Ž 1975 1 00:27:49 00:10:50
121 3 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 23 ŽV1 1967 1 00:28:06 00:11:08
122 84 ŠVÉDOVÁ Jana TJ Sokol Hvozdec 24 ŽV1 1973 1 00:28:23 00:11:24
123 22 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 4 ŽV3 1944 1 00:28:35 00:11:37
124 221 KUNCOVÁ Martina LRS Vyškov 12 Dky 2001 1 00:29:02 00:12:04
125 16 VACKOVÁ Hana Bílovice nad Svitavou 37 Ž 1978 1 00:29:12 00:12:13
126 241 TAJOVSKÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 38 Ž 1976 1 00:29:15 00:12:17
127 247 BEDNÁŘOVÁ Radomíra Bedřichovice 39 Ž 1976 1 00:30:03 00:13:04
128 34 DIATKOVÁ Kristýna EKOL TEAM 7 Jky 1994 1 00:30:57 00:13:59
129 63 PALKOVÁ Lenka Rosice 25 ŽV1 1970 1 00:31:24 00:14:26
130 88 LÁNIČEK Marek Zetor Brno 17 Dci 1998 1 00:31:25 00:14:27
131 20 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 18 Dci 1997 1 00:31:26 00:14:27
132 68 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 8 ŽV2 1955 1 00:31:31 00:14:33
133 72 KROUPOVÁ Pavla Brno 26 ŽV1 1965 1 00:31:34 00:14:36
134 245 CRHÁK Tomáš Zetor Brno 19 Dci 1998 1 00:32:16 00:15:17
135 246 LÁNÍČEK Josef Zetor Brno 20 Dci 1996 1 00:32:59 00:16:01
136 224 LYDMYLA Jiří Brno 7 XM 1964 1 00:34:05 00:17:06

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.