Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

KOLKOLEM.com VÉMYSLICE - HOBBY 30 km

Datum pořádání od 30.07.2016 09:00 do 30.07.2016 18:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek

Start: 10:30 hod

Vzdálenost (km)30,00
Počet kol1
Počet závodníků91
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 33 ŠAROUN Libor CCK Znojmo 1 3.C 1973 1 00:57:03
2 34 BARTÁK Jiří Brno 2 3.C 1974 1 00:57:04 00:00:00
3 63 BERÁNEK Jan Babice 1 3.A 1994 1 00:57:04 00:00:00
4 85 PLÁTENÍK Stanislav Mikulov 3 3.C 1969 1 00:59:03 00:01:59
5 29 BENEŠ Zdeněk Lomnice 1 3.B 1979 1 00:59:05 00:02:01
6 36 KRÁL Michal Hrušovany u Brna 2 3.A 1991 1 01:00:40 00:03:36
7 7 KOPETKA Luděk Vedrovice 2 3.B 1985 1 01:00:54 00:03:50
8 51 MOLÁK Karel Okřešice - Cyklo Kučera ETT 4 3.C 1971 1 01:01:51 00:04:47
9 47 DVOŘÁK Leoš Znojmo 5 3.C 1971 1 01:02:17 00:05:13
10 92 KOLÁŘ Petr Mor. Krumlov 6 3.C 1972 1 01:02:48 00:05:44
11 46 RAŠOVKÝ Jiří Kuřim 1 3.D 1956 1 01:03:35 00:06:31
12 6 SVOBODA Leoš Znojmo 2 3.D 1963 1 01:04:11 00:07:07
13 89 SKALICKÝ Jan Brno 3 3.A 1989 1 01:04:13 00:07:09
14 68 KŘIŠŤÁL Lubomír Šatov 3 3.B 1986 1 01:04:14 00:07:10
15 28 DOUŠEK Tomáš Šenkovice 4 3.A 2000 1 01:04:38 00:07:34
16 32 POSPÍŠIL Ivan Brno 4 3.B 1978 1 01:06:31 00:09:27
17 43 VOGAL jan Třebíč 5 3.B 1983 1 01:07:10 00:10:06
18 52 MOLÁK Dominik Okřešice 5 3.A 2002 1 01:07:12 00:10:08
19 60 RUMIAN Martin Rybníky 6 3.A 1991 1 01:07:13 00:10:09
20 77 RYŠÁNEK František Moravské Budějovice 3 3.D 1961 1 01:07:28 00:10:24
21 65 ZLÁMAL Aleš Ochoz u Brna 6 3.B 1983 1 01:07:34 00:10:30
22 38 KLIMEŠ Miloš Brno 4 3.D 1955 1 01:07:35 00:10:31
23 41 HALATA Maxmilián Brno 7 3.B 1986 1 01:07:38 00:10:34
24 8 VALENTA Radim Tvořihráz 7 3.A 1991 1 01:07:41 00:10:37
25 61 ŠTAUD Radim Bastr Bajkrs 8 3.A 1988 1 01:07:43 00:10:39
26 27 KOMENDA Miroslav Třebíč - cyklo Kučera 5 3.D 1966 1 01:07:45 00:10:41
27 62 MÁCA Zdeněk Lesonice 6 3.D 1964 1 01:07:58 00:10:55
28 25 HOLÝ Radek Znojmo 8 3.B 1978 1 01:07:59 00:10:55
29 90 SKALICKÝ Martin Suchohrdly u Miroslavi 9 3.B 1984 1 01:08:04 00:11:00
30 30 KREMLÁČEK Petr Ivančice 9 3.A 1993 1 01:08:06 00:11:02
31 4 COUFAL Libor Prosiměřice 7 3.C 1969 1 01:08:58 00:11:54
32 56 BRÜCK Pavel Moravský Krumlov 10 3.B 1982 1 01:09:20 00:12:16
33 74 DRŽMÍŠEK Tomáš Prosiměřice - Stars 8 3.C 1976 1 01:09:25 00:12:21
34 1 SCHOVANEC Honza Vedrovice 9 3.C 1975 1 01:10:19 00:13:15
35 42 GRÁF Jiří PSK Znojmo 10 3.C 1976 1 01:10:36 00:13:32
36 37 PETRÁSEK Zbyněk Pravlov 10 3.A 1990 1 01:11:14 00:14:10
37 20 JELÍNEK Marek Hnanice - Cyklo Kučera Elite Team 11 3.A 2003 1 01:11:22 00:14:18
38 59 ČECH Daniel Znojmo 11 3.C 1971 1 01:11:24 00:14:20
39 3 SCHOVANCOVÁ Pavla Vedrovice 1 4.B 1975 1 01:11:28 00:14:24
40 57 CHLUBIVA Karel Třebíč 12 3.A 1987 1 01:12:06 00:15:02
41 84 TOMEK Petr Vémyslice 12 3.C 1971 1 01:12:12 00:15:08
42 83 BUŠTA Pavel Dobšice 13 3.C 1975 1 01:12:28 00:15:24
43 14 COUFAL Pavel Vémyslice 11 3.B 1986 1 01:12:35 00:15:31
44 21 JELÍNEK Roman Hnanice - Cyklo Kučera Elite Team 14 3.C 1974 1 01:12:36 00:15:32
45 9 POUL Kamil Trstěnice 15 3.C 1975 1 01:13:00 00:15:56
46 2 VANÍČEK Michal Vedrovice 12 3.B 1986 1 01:13:01 00:15:57
47 58 MUSIL Ondřej Bastr Bajkrs 13 3.A 1988 1 01:13:59 00:16:55
48 13 VESELÝ Petr Čelákovice 13 3.B 1984 1 01:14:55 00:17:51
49 19 KALUŽÍK Luděk Brno 14 3.B 1982 1 01:14:55 00:17:52
50 18 KALUŽÍK Luděk Brno 7 3.D 1960 1 01:15:08 00:18:04
51 44 DRŽMÍŠEK Jiří Bojanovice 16 3.C 1971 1 01:15:14 00:18:10
52 54 KOMENDOVÁ Ivana Třebíč - cyklo Kučera 2 4.B 1976 1 01:15:17 00:18:13
53 35 PAVELKA Vladimír CKK Znojmo 8 3.D 1950 1 01:15:18 00:18:14
54 86 ČERNÝ Jiří Brno 9 3.D 1962 1 01:15:29 00:18:25
55 69 ŠIŠLÁK František Šanov 17 3.C 1976 1 01:15:29 00:18:25
56 11 PEZL Tomáš Čelákovice 14 3.A 1989 1 01:15:31 00:18:27
57 78 GOTHARD Zdeněk Moravský Krumlov 15 3.A 1989 1 01:16:04 00:19:00
58 45 SÁZAVSKÝ Roman Náměšť nad Oslavou 18 3.C 1971 1 01:16:16 00:19:12
59 15 HORT Aleš Osová Bítýška 15 3.B 1985 1 01:16:44 00:19:40
60 12 PEZL Václav Čelákovice 19 3.C 1967 1 01:17:17 00:20:13
61 40 JEŘÁBEK Libor Třebíč 16 3.B 1978 1 01:17:18 00:20:14
62 10 PEZL Lukáš Čelákovice 16 3.A 1994 1 01:18:17 00:21:13
63 73 POKORNÝ Robert Ivančice 20 3.C 1974 1 01:18:22 00:21:18
64 5 FRANKA Jaroslav Prostiměřice 21 3.C 1972 1 01:18:37 00:21:33
65 87 BOREK Jan Brno 17 3.B 1979 1 01:20:08 00:23:04
66 53 TROJANOVÁ Eva Okříšky 3 4.B 1975 1 01:20:31 00:23:28
67 50 FORMANOVÁ Veronika Znojmo 1 4.A 1992 1 01:21:42 00:24:38
68 49 FORMAN Jiří Znojmo 10 3.D 1965 1 01:21:43 00:24:39
69 88 FISCHER Evžen Třebíč 11 3.D 1962 1 01:21:43 00:24:39
70 82 BEDNÁŘ Marek Brno 18 3.B 1986 1 01:22:59 00:25:55
71 81 BEDNÁŘ Jiří Žebětín 19 3.B 1977 1 01:23:45 00:26:41
72 17 GARLÍKOVÁ Zuzana Olomouc 2 4.A 1987 1 01:24:23 00:27:19
73 64 NOVOTNÝ Pavel Moravský Krumlov 12 3.D 1947 1 01:25:02 00:27:58
74 26 PARÝZEK Petr Znojmo 17 3.A 1990 1 01:27:26 00:30:22
75 39 KREJČA Daniel Rešice 18 3.A 1993 1 01:28:58 00:31:54
76 31 ANDRÉOVÁ Dáša Vémyslice 3 4.A 1995 1 01:29:33 00:32:29
77 76 PONÍŽIL Radek Brno 20 3.B 1977 1 01:30:16 00:33:12
78 71 NEČAS Pavel Brno 22 3.C 1974 1 01:32:11 00:35:07
79 79 PŘEZUINSKÝ Bedřich Brno 23 3.C 1968 1 01:37:44 00:40:40
80 24 KUDLÁČEK Sebastian Brno 19 3.A 2005 1 01:37:47 00:40:43
81 80 PŘEZUINSKÝ Adam Brno 20 3.A 2003 1 01:37:47 00:40:43
82 23 KUDLÁČEK Tobiáš Brno 21 3.A 2005 1 01:37:48 00:40:44
83 22 KUDLÁČEK Martin Brno 24 3.C 1974 1 01:37:49 00:40:45
84 75 PONÍŽILOVÁ Sandra Brno 4 4.A 1985 1 01:42:32 00:45:28
85 70 NEČAS Vojta Brno 22 3.A 2005 1 01:46:00 00:48:56
86 72 NEČASOVÁ Hana Brno 4 4.B 1976 1 01:46:00 00:48:56
87 66 OTIEPKOVÁ Ester Předklášteří 5 4.A 2007 1 01:49:47 00:52:43
88 67 OTIEPKA Petr Předklášteří 21 3.B 1978 1 01:49:48 00:52:44

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 16 BUGREROVÁ Jarmila Brno 4.B 1980
DNF 55 FRECER Leoš CCK Znojmo 3.C 1967
DNF 91 BÍLEK Jiří Třebíč 3.D 1953

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.