Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Osecký triatlon 2016 - Jednotlivci

Datum pořádání od 02.07.2016 10:00 do 02.07.2016 18:00
Zpracování výsledkůMartin Süss
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)26,65
Počet kol5
Počet závodníků140
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 68 MATERA Tomáš Kilpi - Triatlon team Opava 1 M(20-29) 1989 5 01:29:00
2 24 JAKUBÍČEK Jan Kerberos 1 M(30-39) 1982 5 01:30:42 00:01:42
3 23 PROCHÁZKA Tomáš PS Kroměříž 2 M(20-29) 1989 5 01:30:53 00:01:53
4 43 FRANC Pavel Rocktechnik triatlon Hranice 2 M(30-39) 1986 5 01:31:02 00:02:02
5 19 PÁTEK Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1 M(40-49) 1976 5 01:32:03 00:03:02
6 139 BEŇA Marek ZAPRO Team 2 M(40-49) 1976 5 01:32:05 00:03:05
7 80 KLODA Petr Novatop Lapierre 3 M(20-29) 1992 5 01:32:16 00:03:15
8 73 DEDEK Aleš AD team 3 M(40-49) 1975 5 01:34:35 00:05:35
9 16 FOLTÝN Tadeáš FRIGIDA.CZ 4 M(20-29) 1990 5 01:34:56 00:05:56
10 124 POLAK Radek SHORTBIKE.CZ 3 M(30-39) 1979 5 01:35:55 00:06:55
11 131 ŠČERBA Marek Mountaintime.cz vendetta team 4 M(40-49) 1969 5 01:36:03 00:07:03
12 116 KLÍMA Jiří CK Kudrna 5 M(20-29) 1987 5 01:37:13 00:08:13
13 89 NAVRÁTIL Jakub AD team 6 M(20-29) 1991 5 01:37:34 00:08:34
14 142 HAJZLER Jan eVerejneZakazky.cz 4 M(30-39) 1982 5 01:37:59 00:08:59
15 12 PAVLÍK Miroslav SK Oceláci Ostrava 1 M(50+) 1964 5 01:38:02 00:09:02
16 90 KUBEŠA Tomáš Sk Vyhlídka Šternberk 5 M(30-39) 1983 5 01:39:36 00:10:36
17 49 SCHMIDT Milan TEFI-TEX 6 M(30-39) 1985 5 01:39:45 00:10:45
18 74 SKŘEČEK Aleš AD team 5 M(40-49) 1974 5 01:40:05 00:11:05
19 143 PETRÁSEK Václav Lukoveček 6 M(40-49) 1976 5 01:40:19 00:11:19
20 22 ANDRLOVÁ Veronika Kerberos 1 Z(20-29) 1990 5 01:40:28 00:11:28
21 70 CHÝLEK Patrik Tichá 7 M(40-49) 1973 5 01:40:43 00:11:43
22 8 HRADIL Pavel Valachiarun 1 M(18-19) 1998 5 01:41:01 00:12:01
23 46 HURNÍK Pavel TT Opava 2 M(50+) 1965 5 01:41:14 00:12:13
24 75 TKADLEC Alois OD Morava Holešov 8 M(40-49) 1973 5 01:41:23 00:12:23
25 121 GEISLER Jiří Olomouc 9 M(40-49) 1976 5 01:41:27 00:12:27
26 105 ŽALUDKOVÁ Jana Cyklogat Malenovice 1 Z(40-49) 1975 5 01:41:29 00:12:29
27 13 DOHNAL Zdeněk ZAPRO Team 7 M(30-39) 1979 5 01:41:39 00:12:39
28 78 ZELA Ondřej Sokol Paršovice 8 M(30-39) 1979 5 01:41:40 00:12:40
29 17 KOTOPULU Helena zorba team 1 Z(30-39) 1980 5 01:41:42 00:12:42
30 64 URBÁNEK Martin Novatop Lapierre 7 M(20-29) 1989 5 01:41:45 00:12:45
31 91 MAREŠ Libor Sk Vyhlídka Šternberk 10 M(40-49) 1969 5 01:41:52 00:12:52
32 35 HARABIŠ Zbyněk TITAN Trilife 3 M(50+) 1965 5 01:42:04 00:13:04
33 45 KREJČÍ Ivo 3atlon Team Uničov 4 M(50+) 1957 5 01:42:52 00:13:52
34 30 SÁS Ladislav Sk Vyhlídka Šternberk 11 M(40-49) 1972 5 01:43:04 00:14:03
35 95 POSPÍŠIL Josef AK Moravská Třebová 9 M(30-39) 1985 5 01:43:06 00:14:06
36 126 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ 10 M(30-39) 1979 5 01:43:17 00:14:17
37 93 JURČÍK Pavel ZAPRO Team 5 M(50+) 1965 5 01:43:29 00:14:29
38 69 POSPÍŠILÍK Vojtěch AD cyklo Brodek 8 M(20-29) 1988 5 01:44:39 00:15:38
39 57 VRONKA David TTC Olomouc 12 M(40-49) 1974 5 01:44:52 00:15:52
40 65 MALČÍK Petr VZS Ostrava 11 M(30-39) 1979 5 01:45:29 00:16:29
41 20 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 12 M(30-39) 1980 5 01:45:42 00:16:42
42 63 POSZYTEK Petr IP Fitness 13 M(30-39) 1981 5 01:45:45 00:16:45
43 25 JERGL Aleš NADYZAJN 9 M(20-29) 1994 5 01:46:14 00:17:14
44 144 URBAN Jan 1 M(16-17) 1999 5 01:46:24 00:17:24
45 98 LOSERTOVÁ Alena ZAPRO Team 2 Z(20-29) 1988 5 01:46:29 00:17:29
46 3 POLÍVKA Luděk CBT Lipník 14 M(30-39) 1978 5 01:46:38 00:17:37
47 129 TRUBELÍK Jiří Bike Triatlon Morkovice 13 M(40-49) 1976 5 01:46:41 00:17:41
48 99 MÍKA Radan SK Skokan 15 M(30-39) 1977 5 01:46:47 00:17:47
49 47 KŘEFKÝ Manfred Píšť 6 M(50+) 1964 5 01:46:52 00:17:52
50 113 MIKULÍK Daniel DR.A.CY. 14 M(40-49) 1973 5 01:46:56 00:17:56
51 53 FOLTAS Marcel rocktechnik 15 M(40-49) 1969 5 01:47:04 00:18:04
52 86 PAVLÍČKOVÁ Silvie ASPOT Hulín 3 Z(20-29) 1987 5 01:47:13 00:18:13
53 72 STEGMANN Patrik 10 M(20-29) 1988 5 01:47:26 00:18:25
54 41 KUBALČÍK Marek TITAN SC 16 M(40-49) 1970 5 01:47:38 00:18:38
55 146 KREJČÍ Tomáš TJ Liga Stovnařů Olomouc 16 M(30-39) 1986 5 01:47:47 00:18:47
56 36 ŽALČÍKOVÁ Petra 4 Z(20-29) 1990 5 01:48:01 00:19:01
57 96 MATUŠKA Jaroslav AK Slovan Moravská Třebová 11 M(20-29) 1987 5 01:48:58 00:19:58
58 134 GOČALTOVSKÝ Ladislav ROCKTECHNIK Triatlon 7 M(50+) 1960 5 01:49:17 00:20:17
59 118 NOVÝ Zdeněk Sk K2 Prostějov 17 M(40-49) 1975 5 01:49:27 00:20:27
60 125 ROUBALÍK Vlastimil 17 M(30-39) 1983 5 01:49:42 00:20:41
61 52 FLORIÁN Radim 18 M(40-49) 1970 5 01:49:45 00:20:45
62 44 VALOŠEK Adam SK Fuga 18 M(30-39) 1979 5 01:50:01 00:21:01
63 6 HÁZ Jakub ZAPRO Team 2 M(16-17) 2002 5 01:50:24 00:21:24
64 50 ORNER Zdeněk Titan Zlí 8 M(50+) 1956 5 01:50:30 00:21:30
65 120 KOSATÍK Vladislav TRI Hulín 19 M(40-49) 1971 5 01:50:39 00:21:39
66 82 TOBOLÁK Vlastimil MORAVIAMAN TEAM OTROKOVICE 9 M(50+) 1965 5 01:50:50 00:21:50
67 115 OSTRČIL Tomáš AD team 20 M(40-49) 1975 5 01:50:53 00:21:53
68 32 ZICHÁČEK Vladimír SKP Zlín 19 M(30-39) 1981 5 01:51:04 00:22:04
69 103 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 21 M(40-49) 1974 5 01:51:18 00:22:18
70 18 KUČA Jiří SKI klub Hranice 22 M(40-49) 1970 5 01:51:27 00:22:27
71 56 LUŽNÝ Ivo TTC Olomouc 10 M(50+) 1965 5 01:51:37 00:22:36
72 37 SVOBODA Marek AD team 12 M(20-29) 1995 5 01:51:47 00:22:47
73 1 ZDRÁHAL Jaroslav TTS Osek nad Bečvou 11 M(50+) 1963 5 01:52:15 00:23:14
74 94 VINKLÁREK František MG bike team 3 M(16-17) 2001 5 01:52:35 00:23:35
75 38 MIKITA Pavel Sever Brno 12 M(50+) 1953 5 01:52:46 00:23:45
76 92 OUTRATA Jan www.inf-upol.cz/tri 20 M(30-39) 1978 5 01:53:04 00:24:03
77 106 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 23 M(40-49) 1976 5 01:53:29 00:24:29
78 31 TOMAŠTÍK Antonín 21 M(30-39) 1977 5 01:53:35 00:24:35
79 34 KUNOVSKÝ Karel 13 M(20-29) 1987 5 01:53:59 00:24:59
80 21 ŽARLOK Zdeněk SK Jiří team Ostrava 13 M(50+) 1958 5 01:54:02 00:25:01
81 60 MÉSL Roman Fištróni 22 M(30-39) 1981 5 01:54:05 00:25:05
82 54 MINÁŘ Patrik 4 M(16-17) 2000 5 01:54:29 00:25:29
83 51 FLORIÁNOVÁ Veronika 2 Z(40-49) 1973 5 01:54:33 00:25:33
84 15 VRAŠTIL Miroslav Individuální 14 M(50+) 1951 5 01:54:36 00:25:36
85 85 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY. 24 M(40-49) 1968 5 01:55:11 00:26:11
86 4 HOTĚK Michal Zapro triteam 5 M(16-17) 1999 5 01:55:20 00:26:20
87 114 ŠŤASTNÁ Natálie ASPOT Hulín 1 Z(16-17) 2000 5 01:55:26 00:26:26
88 39 URBANČÍK Martin Mushing team Ostrava 25 M(40-49) 1974 5 01:55:30 00:26:30
89 100 ČÁSTEČKA Jan 23 M(30-39) 1983 5 01:55:55 00:26:55
90 123 KOPEČNÝ František TTS Osek 15 M(50+) 1962 5 01:56:04 00:27:04
91 42 SOJKA Josef 14 M(20-29) 1987 5 01:56:18 00:27:18
92 33 VYSTRČIL Pavel TJ Sokol Ivanovice na Hané 24 M(30-39) 1982 5 01:56:21 00:27:21
93 29 MIKLIŠOVÁ Lucie Plavecké sporty Kroměříž 2 Z(16-17) 2002 5 01:56:27 00:27:27
94 67 MATERA Rostislav Triatlon Team Opava 16 M(50+) 1962 5 01:57:27 00:28:27
95 102 KOŽUCH Vít ZAPRO Team 25 M(30-39) 1978 5 01:57:51 00:28:51
96 87 VAŠÍŘOVÁ Šárka TOŽBA TEAM 2 Z(30-39) 1979 5 01:58:17 00:29:17
97 76 JANAK Karel TITAN Trilife 17 M(50+) 1957 5 01:58:35 00:29:35
98 109 DOHNAL Petr ZAPRO Team 26 M(30-39) 1982 5 01:59:56 00:30:56
99 81 KOVANDA Boris Kolokroužek Zlín 26 M(40-49) 1967 5 02:00:05 00:31:05
100 83 CERAL Tomáš 27 M(40-49) 1971 5 02:00:28 00:31:28
101 9 ŠIŠKOVÁ BARBORA TITAN Trilife 3 Z(16-17) 2001 5 02:00:56 00:31:56
102 88 ORSAVOVÁ Jana 3 Z(30-39) 1982 5 02:01:34 00:32:34
103 127 MELICHAŘÍK Aleš Peky team Liptál 28 M(40-49) 1973 5 02:02:23 00:33:23
104 107 ŠIMÍKOVÁ Kateřina ASPOT Hulín 5 Z(20-29) 1988 5 02:02:39 00:33:38
105 77 VAIDA Jiří Olomouc 18 M(50+) 1956 5 02:02:56 00:33:56
106 151 MOTYČKA David ZAPRO Team 27 M(30-39) 1982 5 02:03:59 00:34:58
107 28 MAGDON Roman Duke Corporation 29 M(40-49) 1970 5 02:04:11 00:35:11
108 111 DIVIŠOVÁ Miroslava AD team 3 Z(40-49) 1976 5 02:05:39 00:36:39
109 55 KARAFIÁT Jaroslav 19 M(50+) 1957 5 02:05:55 00:36:55
110 48 KŘEFKÁ Dagmar Píšť 4 Z(40-49) 1976 5 02:05:56 00:36:56
111 110 DOSTAL Pavel DR.A.CY. 30 M(40-49) 1970 5 02:06:38 00:37:38
112 141 POLEŠOVSKÝ Libor TRI Hulín 28 M(30-39) 1982 5 02:06:46 00:37:46
113 112 KONEČNÝ Jaroslav DR.A.CY. 31 M(40-49) 1973 5 02:06:59 00:37:59
114 147 PROCHÁZKA Petr Spěchám za Milou 15 M(20-29) 1989 5 02:07:20 00:38:20
115 40 MOJŽÍŠ Jakub 29 M(30-39) 1986 5 02:07:27 00:38:27
116 135 ZMEŠKAL David Lipová 32 M(40-49) 1973 5 02:08:13 00:39:13
117 101 TRNOVÁ Diana 4 Z(30-39) 1985 5 02:08:47 00:39:47
118 79 ZDRAŽIL Jiří ZAS 30 M(30-39) 1978 5 02:09:43 00:40:43
119 130 ZAPLETAL Kamil SOKOL Třebětice 31 M(30-39) 1977 5 02:10:04 00:41:04
120 140 VLHOVÁ Radka Burky Team 6 Z(20-29) 1988 5 02:10:21 00:41:20
121 145 NEVŘELA Miroslav Hranice 20 M(50+) 1965 5 02:10:38 00:41:38
122 119 PODIVINSKÝ Ladislav 21 M(50+) 1961 5 02:10:45 00:41:45
123 136 ROTTER Lukáš 32 M(30-39) 1980 5 02:10:58 00:41:58
124 2 DEDEK Martin 33 M(40-49) 1967 5 02:12:59 00:43:59
125 104 KRIŠTOR Marek Auto Gamba 33 M(30-39) 1977 5 02:14:01 00:45:01
126 58 BŘEZÍK Pavel Fištróni 34 M(40-49) 1976 5 02:15:37 00:46:37
127 133 GOČALTOVSKÁ Kateřina ROCKTECHNIK Triatlon 1 Z(50+) 1965 5 02:17:01 00:48:01
128 14 NAVRÁTIL Tomáš Craze Byke Team Lipník nad Bečvou 34 M(30-39) 1978 5 02:18:03 00:49:03
129 62 SEKANINA Milan Fištróni 35 M(30-39) 1979 5 02:22:10 00:53:10
130 128 PIVCOVÁ Barbora ZAPRO Team 7 Z(20-29) 1993 5 02:23:01 00:54:01
131 66 MATEROVÁ Hana Triatlon Team Opava 2 Z(50+) 1963 5 02:29:19 01:00:19
132 61 MIKULÍK Tomáš 36 M(30-39) 1978 5 02:30:26 01:01:26
133 138 NAVRÁTIL Václav FK Spartak Lipník nad Bečvou 22 M(50+) 1957 5 02:32:02 01:03:02
134 148 CRHÁK Tomáš MSD Brno 2 M(18-19) 1998 5 02:45:28 01:16:28
135 149 CRHÁK Luděk MSD Brno 23 M(50+) 1959 5 02:45:29 01:16:29
136 27 TAKÁČ Pavel NADYZAJN 35 M(40-49) 1974 5 02:45:48 01:16:48
137 137 BARTONĚK Tomáš Tršice 37 M(30-39) 1980 5 02:45:48 01:16:48

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 10 JANÁČKOVÁ Petra Z(20-29) 1989
DNF 97 JUDAS Marian M(30-39) 1977
DNF 132 KUBIČÍK Tomáš Novatop Lapierre M(20-29) 1993

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.