Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

Moravskotřebovský cyklomaraton, 12. ročník - 50 km

Datum pořádání od 23.07.2016 08:00 do 23.07.2016 16:00
Zpracování výsledkůVít Sikora

Start: 09:15 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol0
Počet závodníků118
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 55 POLMAN Daniel lidé&HORY Durtatec  1 M1 1979 0 01:52:23
2 98 VESELOVSKÝ Vlastimil Sokol Jinačovice  1 M2 1974 0 01:52:25 00:00:01
3 141 VYKYDAL Jaroslav Emilio sport  2 M1 1978 0 01:56:05 00:03:41
4 94 KONEČNÝ Radim Život na kole 3 M1 1982 0 01:56:05 00:03:41
5 96 CVRKAL tomas gt aspire  4 M1 1978 0 01:56:06 00:03:42
6 58 VOPAŘIL Josef První krok  5 M1 1985 0 01:56:38 00:04:14
7 119 POTŮČEK Šimon Rega Brno Team   1 J 1997 0 01:58:17 00:05:53
8 40 FILKA Pavel 2 M2 1976 0 01:58:17 00:05:53
9 66 TICHÝ Tomáš I-TRENINK 6 M1 1984 0 01:58:18 00:05:54
10 19 KVAPIL Jiří CK Slovan MT 7 M1 1985 0 01:58:21 00:05:57
11 134 JEŘÁBEK Oldřich Život na kole 8 M1 1980 0 01:58:56 00:06:32
12 56 KOBLÍŽEK Petr Kola Koblížek Prostějov  9 M1 1979 0 01:59:20 00:06:56
13 123 POKORNÝ Jan Relax Brno  10 M1 1988 0 02:00:34 00:08:10
14 20 VÁVRA Aleš ANAG Olomouc  11 M1 1982 0 02:00:38 00:08:14
15 60 PEGÁČ Radek Atrex Brno  3 M2 1969 0 02:00:40 00:08:16
16 100 STUPKA Ondřej KC Brno  12 M1 1979 0 02:02:50 00:10:26
17 160 KAPLAN Jakub Bike Freaks Holice  13 M1 1996 0 02:02:51 00:10:27
18 44 NOVÁK Martin Rudoltice  14 M1 1983 0 02:03:37 00:11:14
19 113 SMÉKAL Filip 15 M1 1996 0 02:04:11 00:11:48
20 99 DOLEŽAL Jan 16 M1 1979 0 02:04:49 00:12:25
21 36 SRNSKÝ Václav F-BIKE KLUB SÁDEK  4 M2 1973 0 02:04:50 00:12:26
22 5 KREJČÍ Václav N46 1 M3 1965 0 02:04:50 00:12:27
23 4 MIKULECKÝ Pavel RAF Team Polička  17 M1 1991 0 02:05:42 00:13:18
24 183 KNAPOVSKÝ Tomáš CK Čerti Kunčina  18 M1 1981 0 02:06:40 00:14:16
25 21 VYCHODIL Lubomír IN LIFE CYCLING TEAM  2 M3 1957 0 02:06:47 00:14:24
26 52 NÁDVORNÍK Zdeněk Cyklo team Kolárna  3 M3 1962 0 02:06:48 00:14:24
27 17 JARŮŠEK Josef 5 M2 1974 0 02:06:49 00:14:25
28 88 STARÝ Tomáš 6 M2 1972 0 02:06:53 00:14:29
29 33 ŽIŽKA Zbyněk 19 M1 1985 0 02:08:03 00:15:39
30 87 NEČAS Miroslav 7 M2 1974 0 02:08:27 00:16:04
31 70 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov  20 M1 1980 0 02:08:28 00:16:05
32 93 LOŠŤÁK Jan Život na kole 8 M2 1975 0 02:08:39 00:16:15
33 65 NÁBĚLEK Aleš CYKLOSPORT CHROPYNĚ  9 M2 1973 0 02:09:58 00:17:34
34 192 ZOUREK Pavel PBV MTB Brno  4 M3 1960 0 02:10:26 00:18:02
35 158 SEDLÁČEK Tomáš CK Slovan MT 10 M2 1971 0 02:10:44 00:18:20
36 97 SOJKA Vlastislav 21 M1 1992 0 02:11:47 00:19:23
37 190 MAZOUREK František Orel Bořitov  22 M1 1978 0 02:11:47 00:19:23
38 131 JAKUBÍK Bartoloměj 2 J 1998 0 02:11:48 00:19:24
39 176 ŽILKA Martin Kola Koblížek Prostějov  11 M2 1970 0 02:13:38 00:21:14
40 102 KAŠPÁREK Jiří Sokol Jinačovice  23 M1 1980 0 02:13:42 00:21:19
41 108 JUNEK Libor 24 M1 1982 0 02:13:53 00:21:29
42 46 RŮŽIČKA Michal 12 M2 1976 0 02:13:53 00:21:29
43 32 BUREŠ Jiří F-BIKE KLUB SÁDEK  5 M3 1966 0 02:13:53 00:21:30
44 169 URBÁŠEK Karel 25 M1 1995 0 02:13:54 00:21:30
45 157 ANTL Karel CK Čerti Kunčina  6 M3 1962 0 02:13:54 00:21:30
46 181 KONEČNÁ Kateřina 1 Z1 1989 0 02:13:54 00:21:31
47 165 KOHOUTEK Radim AMPER 13 M2 0 02:13:54 00:21:31
48 184 SEDLÁČEK Petr RWE 7 M3 1966 0 02:14:18 00:21:54
49 101 ČUMA Josef Giant Store Brno  26 M1 1980 0 02:16:43 00:24:19
50 104 ROTTEROVÁ Aneta 2 Z1 1996 0 02:16:47 00:24:23
51 133 KRATOCHVÍL Zdeněk 8 M3 1966 0 02:17:08 00:24:44
52 47 VÍTEK Jiři naskalach.cz  27 M1 1982 0 02:17:08 00:24:44
53 122 ŠTŮSEK Milan 14 M2 1974 0 02:17:47 00:25:23
54 26 ČUPOVÁ Jana NOVATOP GHOST  3 Z1 1990 0 02:18:11 00:25:47
55 110 PAVLÍK Miroslav 9 M3 1965 0 02:18:29 00:26:05
56 92 MAJERNÍK Karol Cyklosport Brno HaPe 10 M3 1957 0 02:20:28 00:28:04
57 83 RAKUS Jaroslav 11 M3 1964 0 02:20:28 00:28:04
58 143 PUDA Lubomír 28 M1 1981 0 02:20:28 00:28:04
59 51 DOPITA Václav BIKE CLUB SVITAVY  3 J 1999 0 02:20:28 00:28:04
60 31 ŠTĚPÁNEK Petr CK 15 M2 1967 0 02:20:28 00:28:05
61 3 MAŇAS Dalibor 16 M2 1971 0 02:20:30 00:28:06
62 118 POTŮČEK Vladimír Rega Brno Team   12 M3 1960 0 02:21:11 00:28:47
63 13 KLIMEŠ Miloš KC Brno  1 M4 1955 0 02:21:53 00:29:29
64 72 PŘIKRYL Vladimír CGM Sportovní klub  29 M1 1983 0 02:24:09 00:31:45
65 136 PRAŽÁK Roman 17 M2 1973 0 02:25:20 00:32:56
66 73 ŠVEC Peter Cykloklub Obora  30 M1 1981 0 02:26:45 00:34:22
67 41 TUTSCH Václav PRESTIGE CYCLING TEAM  18 M2 1969 0 02:26:50 00:34:26
68 185 ŠIROKÝ Štěpán RWE 4 J 2003 0 02:27:42 00:35:18
69 67 CHLUP Jiří Activity Lanškroun  19 M2 1970 0 02:27:53 00:35:29
70 37 HÝBL Ondřej 31 M1 1978 0 02:28:01 00:35:37
71 144 KONVALINKA Vojtěch 32 M1 1988 0 02:28:36 00:36:12
72 53 NÁDVORNÍKOVÁ Jana Cyklo team Kolárna  4 Z1 1994 0 02:28:37 00:36:14
73 182 ŠINKO Tomáš 33 M1 1989 0 02:28:39 00:36:15
74 135 ÓNODI Otto Elpis Club Brno 20 M2 1974 0 02:29:58 00:37:34
75 107 DULAJOVÁ Jitka 1 ZJ 1998 0 02:29:59 00:37:35
76 62 NÁBĚLKOVÁ Kateřina CYKLOSPORT CHROPYNĚ  1 Z2 1974 0 02:30:11 00:37:47
77 57 JUŘÍČEK Jakub PBV MTB Brno  34 M1 1991 0 02:30:57 00:38:33
78 38 BYSTRIANSKÝ Josef AMPER 2 M4 1954 0 02:30:58 00:38:34
79 156 SOMMEROVA Jana KolaKoblížek  2 Z2 1976 0 02:32:03 00:39:39
80 85 SIROVÝ Aleš Bike Klub ST 21 M2 1970 0 02:32:47 00:40:23
81 149 MAČÁT Michal 22 M2 1973 0 02:36:24 00:44:00
82 150 KOVAŘÍKOVÁ Martina 5 Z1 1982 0 02:36:24 00:44:00
83 50 NOVÁKOVÁ Iveta RWE 6 Z1 1987 0 02:36:51 00:44:28
84 137 ŠEBEK Jindřich FORD SMC 3 M4 1956 0 02:37:36 00:45:12
85 80 ŠIGUT Martin AMPER 35 M1 1980 0 02:38:06 00:45:42
86 105 FUCHS Vladimír 4 M4 1954 0 02:39:25 00:47:01
87 14 KUČERA Petr Nezmar 13 M3 1965 0 02:41:11 00:48:47
88 112 DOKOUPIL Vladimír CK Slovan MT 14 M3 1965 0 02:41:24 00:49:00
89 148 MAČÁT Václav 5 M4 1949 0 02:41:42 00:49:19
90 128 FENCL Radovan Dravci Šternberk  23 M2 1972 0 02:44:13 00:51:49
91 71 ZEMÁNEK Jiří 6 M4 1956 0 02:44:20 00:51:56
92 24 COUFAL Milan Výtržníci 24 M2 1972 0 02:47:17 00:54:54
93 25 NETEK Radim Výtržníci 25 M2 1976 0 02:47:17 00:54:54
94 45 ELIÁŠOVÁ Lenka 7 Z1 1978 0 02:49:27 00:57:04
95 130 DUFKOVÁ Ivana 3 Z2 1970 0 02:50:40 00:58:16
96 48 NOVÁK Stanislav BIKE CLUB SVITAVY  7 M4 1949 0 02:51:13 00:58:50
97 61 NÁBĚLKOVÁ Adéla CYKLOSPORT CHROPYNĚ  2 ZJ 2001 0 02:54:02 01:01:39
98 171 PŘIBYLA Aleš AMPER 36 M1 0 02:58:50 01:06:26
99 127 MAREŠOVÁ Andrea Dravci Šternberk  8 Z1 1987 0 03:01:23 01:09:00
100 126 KRASULA Lukáš Dravci Šternberk  37 M1 1980 0 03:01:25 01:09:01
101 161 FRIC František PRO DOLY 15 M3 1959 0 03:01:52 01:09:28
102 164 HLÁSKOVÁ Vlaďka 4 Z2 1957 0 03:01:52 01:09:28
103 120 VOJTA Lubomír Rega Brno Team   8 M4 1955 0 03:08:14 01:15:50
104 172 VRÁNA Radek AMPER 38 M1 0 03:08:14 01:15:51
105 166 KLÜGL Martin AMPER 39 M1 0 03:10:10 01:17:46
106 186 KRČÁL Miloš RWE 16 M3 1960 0 03:18:46 01:26:22
107 79 PALASČÁK Jan AMPER 40 M1 1983 0 03:23:39 01:31:15
108 81 ZOUHAROVA Dagmar ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM  5 Z2 1968 0 03:23:44 01:31:20
109 170 ALDORF Leoš AMPER 26 M2 0 03:23:51 01:31:27
110 1 BARTOLŠIC Tomáš N46 27 M2 1976 0 03:24:27 01:32:03
111 140 OTRUBA Jan Oceloví letci  9 M4 1944 0 03:28:15 01:35:51
112 124 STISKÁLEK Bronislav AMPER 28 M2 1969 0 03:31:44 01:39:20
113 177 DVOŘÁČEK Radek 41 M1 1980 0 03:47:15 01:54:52
114 8 ROLENCOVÁ Dita CK Slovan MT 6 Z2 1969 0 04:09:22 02:16:58
115 117 FRYZ Martin 29 M2 1971 0 04:24:16 02:31:52
116 43 BÍLENÝ Zdeněk AMPER 42 M1 1983 0 04:52:57 03:00:33
117 129 KADRMAN Miloslav PRESTIGE CYCLING TEAM  43 M1 1981 0

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 106 JEDLINSKÝ Petr M1 1988

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.