Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

SPAC 1. Cena Trispolu - Kat. A,B

Datum pořádání od 23.04.2016 08:00 do 23.04.2016 14:00
Hlavní rozhodčídeleguje ČSC
Technický delegátČSC
Zpracování výsledkůVojtěch Gruchala
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Seriál závodůSPAC - všechny kategorie 2016
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)70,00
Počet kol1
Počet závodníků87
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 65 PREJDA Václav Team Forman Cinelli 1 A 1990 1 01:45:48
2 150 SWACZYNA Petr CK Feso Petřvald 1 B 1973 1 01:45:48
3 50 NEVÍDAL Ondřej CykloRacing Olomouc 2 A 1990 1 01:45:48 00:00:00
4 124 MOTYKA Patrik Kilpi Racing Team Ostrava 2 B 1985 1 01:45:48 00:00:00
5 76 KAUTZ Michal Fenix Ski Team Jeseník 3 A 1990 1 01:45:48 00:00:00
6 41 NESET Jan In Life Cycling Team 3 B 1986 1 01:45:48 00:00:00
7 31 GALATÍK Roman CK Continental Frenštát I. 4 A 1977 1 01:45:48 00:00:00
8 108 DUŽÍK Josef Kilpi Racing Team Ostrava 4 B 1985 1 01:45:48 00:00:00
9 60 JEGIER Mateusz Meigo Fiolka Trans Team 5 A 1990 1 01:45:48 00:00:00
10 127 SLAVÍK Jiří FORCE KCK cykloteam Zlín 5 B 1979 1 01:45:48 00:00:00
11 25 STOLAŘÍK Tomáš Lowell pro Šafrata Bohumín 6 A 1994 1 01:45:48 00:00:00
12 173 HUDEČEK Petr Team Forman Cinelli 6 B 1980 1 01:45:48 00:00:00
13 37 DRON Filip Puskinak.cz 7 A 1990 1 01:45:48 00:00:00
14 165 HALAS Jaroslaw BikeBoard 7 B 1984 1 01:45:48 00:00:00
15 39 ORAVEC Petr CK Kudrna Pemap 8 A 1990 1 01:45:48 00:00:00
16 157 LATOSZEK Martin LKK Wulkan 8 B 1980 1 01:45:48 00:00:00
17 29 ZÁRUBA Petr ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 9 A 1991 1 01:45:48 00:00:00
18 152 GACEK Artur LKK Wulkan 9 B 1980 1 01:45:48 00:00:00
19 15 KUSIDLO Mariusz DAR BUD TAEM 10 A 1987 1 01:45:48 00:00:00
20 123 MITRENGA Petr Skvělá Kola TJ Třinec 10 B 1977 1 01:45:48 00:00:00
21 36 BITTNER Jakub Puskinak.cz 11 A 1990 1 01:45:48 00:00:00
22 176 HEINRICH Lukáš Bikestyle 11 B 1979 1 01:45:48 00:00:00
23 35 SATKE Tomáš Puskinak.cz 12 A 1990 1 01:45:48 00:00:00
24 105 ČER Tomáš Bikestyle 12 B 1983 1 01:45:48 00:00:00
25 1 FIERLA Ondřej Team Forman Cinelli 13 A 1993 1 01:45:48 00:00:00
26 180 BURY Pavel Bikestyle 13 B 1980 1 01:45:48 00:00:00
27 62 PAPULA Lukáš Team Forman Cinelli 14 A 1990 1 01:45:48 00:00:00
28 151 ZUBANÍK Tomáš CK Kudrna Pemap 14 B 1980 1 01:45:48 00:00:00
29 125 PETŘÍK Zdeněk CPV Krnov 15 B 1980 1 01:45:48 00:00:00
30 110 GRIGORESCU Lubor TJ Rožnov pod Radhoštěm 16 B 1981 1 01:45:48 00:00:00
31 61 LANT Antonín Team Forman Cinelli 15 A 1990 1 01:47:10 00:01:22
32 72 JASINSKÝ Martin Bikestyle 16 A 1989 1 01:47:10 00:01:22
33 12 KONEČNÝ Dalibor Kilpi Racing Team Ostrava 17 A 1989 1 01:47:10 00:01:22
34 44 CHODINIECKI Piotr 18 A 1990 1 01:47:10 00:01:22
35 73 HANSLIÁN Filip Bikestyle 19 A 1990 1 01:47:10 00:01:22
36 47 MACH Ondřej Jeseničtí orli 20 A 1990 1 01:47:10 00:01:22
37 26 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát I. 21 A 1990 1 01:47:10 00:01:22
38 64 HRACHOVINA Eduard Team Forman Cinelli 22 A 1990 1 01:47:10 00:01:22
39 16 LUKŠA David Cyklokramo Suchdol nad Odrou 23 A 1992 1 01:48:05 00:02:17
40 27 VÁVRA Marek ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 24 A 1997 1 01:48:26 00:02:38
41 8 HRADIL Michal FORCE KCK cykloteam Zlín 25 A 1987 1 01:49:50 00:04:02
42 43 KLÍMA Jiří CK Kudrna Pemap 26 A 1990 1 01:50:40 00:04:52
43 174 VAŠÍČEK Pavel CykloRacing Olomouc 17 B 1980 1 01:51:40 00:05:52
44 154 FONAL Michal LKK Wulkan 18 B 1980 1 01:51:40 00:05:52
45 175 KARMELITA Tomáš Bikestyle 19 B 1980 1 01:51:40 00:05:52
46 114 HLAWICZKA Martin Skvělá Kola TJ Třinec 20 B 1979 1 01:51:40 00:05:52
47 116 HOLONA Martin HPEL team 21 B 1977 1 01:51:40 00:05:52
48 183 KUKLA Kamil LKK Wulkan 22 B 1980 1 01:51:40 00:05:52
49 104 BOLLO Roman Yogi Racing Ostrava I. 23 B 1981 1 01:51:40 00:05:52
50 42 TECLAW Arkadiusz LKK Wulkan 27 A 1990 1 01:53:07 00:07:19
51 6 FIERLA Jan CK Feso Petřvald 28 A 1996 1 01:53:07 00:07:19
52 69 SIEDLACZEK Kamil TWOMARK SPORT 29 A 1990 1 01:53:07 00:07:19
53 74 RYŠKA Marek Mountain Time Vendeta Team 30 A 1990 1 01:53:07 00:07:19
54 30 ZÁRUBA Pavel ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 31 A 1989 1 01:53:07 00:07:19
55 58 FIOLKA Martin Meigo Fiolka Trans Team 32 A 1990 1 01:53:07 00:07:19
56 20 NEPRAŠ Karel ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 33 A 1990 1 01:53:07 00:07:19
57 45 JAVŮREK Jiří CK Kudrna Pemap 34 A 1990 1 01:53:07 00:07:19
58 68 NAPIERALA Daniel Siechnice 35 A 1990 1 01:53:07 00:07:19
59 5 ČERNÝ Viktor Kilpi Racing Team Ostrava 36 A 1991 1 01:53:07 00:07:19
60 10 JOSEFÍK Martin FORCE KCK cykloteam Zlín 37 A 1995 1 01:53:07 00:07:19
61 158 ŠPILER Stanislav CK Kudrna Pemap 24 B 1980 1 01:54:04 00:08:16
62 49 KOUKAL Štěpán Puskinak.cz 38 A 1990 1 01:54:52 00:09:04
63 40 VLČEK Pavel In Life Cycling Team 39 A 1990 1 01:54:55 00:09:07
64 75 HORT Jiří 40 A 1988 1 01:55:29 00:09:41
65 52 GOLDMANN Atrur CykloRacing Olomouc 41 A 1990 1 01:55:29 00:09:41
66 38 PRUDNIKOV Dyma LKK Wulkan 42 A 1990 1 01:55:29 00:09:41
67 57 KNOTEK Ondřej eSeNBáci 43 A 1990 1 01:55:29 00:09:41
68 149 RAKIENICZ Petr LKK Wulkan 25 B 1980 1 01:55:30 00:09:42
69 181 KUREK Przemyslaw LKK Wulkan 26 B 1980 1 01:56:08 00:10:20
70 177 WINKLER Jan Bikestyle 27 B 1980 1 01:57:45 00:11:57
71 179 KRAVAL Tomáš Bikestyle 28 B 1980 1 01:57:45 00:11:57
72 113 HLAVATÍK Jan Racing Olešná 29 B 1985 1 01:57:45 00:11:57
73 182 MELECKÝ David 30 B 1980 1 01:57:45 00:11:57
74 166 HANUS Daniel 31 B 1980 0 02:11:50 1 kolo
75 168 KOVÁŘ Koudy 32 B 1980 0 02:11:50 1 kolo
78 77 ŠTĚPANÍK Jiří Cykloteam Kolárna 44 A 1990 0 01:38:20 1 kolo
79 46 PILAŘ Jakub Cykloteam Kolárna 48 A 1990 0 01:38:20 1 kolo
80 48 HÁJEK Adam Cykloteam Kolárna 49 A 1990 0 01:38:20 1 kolo
81 78 WRZASZCZ Dawid Cykloteam Kolárna 45 A 1990 0 01:38:20 1 kolo
82 54 MRUZEK Michal Cykloteam Kolárna 47 A 1990 0 01:38:20 1 kolo
83 66 MACHALA Jan Cykloteam Kolárna 46 A 1990 0 01:38:20 1 kolo
84 128 STANĚK Pavel Cyklosport Přikryl Stará Ves n.O. 35 B 1977 0 01:49:20 1 kolo
85 167 NOVÁK Jakub Cyklosport Přikryl Stará Ves n.O. 36 B 1980 0 01:49:20 1 kolo
86 164 MAJDANICS Marek SK Jiří team Ostrava 37 B 1977 0 01:59:50 1 kolo

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 70 TRUNČÍK Filip Cykloteam Kolárna A 1990
DNF 118 CHUDÝ Jan TJ TŽ Třinec B 1978
DNF 169 ZAJAC Alexandr BikeAtelier Team B 1977

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.