Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 09.01.2016 08:00 do 09.01.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Vít Sikora
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,80
Počet kol1
Počet závodníků267
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 238 KOCOUREK Milan ADIDAS BOOST Team 1 M 1987 1 00:33:20
2 228 MÍČ Robert RELAX Fit.cz Team / UNI Brno 2 M 1992 1 00:33:22 00:00:02
3 168 ČÍPA Jiří Bystré 3 M 1985 1 00:33:36 00:00:15
4 130 NYKODÝM Miloš SK Žabovřesky 4 M 1990 1 00:34:00 00:00:40
5 76 ŠŤASTNÝ Petr Petr Čech Sport MTB team 5 M 1988 1 00:34:25 00:01:05
6 58 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 6 M 1992 1 00:35:04 00:01:44
7 28 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 7 M 1987 1 00:35:28 00:02:07
8 36 ROSA Ondřej VSK UNI Brno / Orel Židenice 8 M 1988 1 00:35:33 00:02:13
9 245 KUBÍNEK František RSFK 9 M 1988 1 00:36:05 00:02:44
10 75 KONÍŘ Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 10 M 1991 1 00:36:06 00:02:46
11 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 MV1 1970 1 00:36:08 00:02:48
12 3 NĚMEČEK Jiří AHA Vyškov 11 M 1982 1 00:36:10 00:02:50
13 71 BOŘIL Petr Moravec Team 12 M 1986 1 00:36:12 00:02:52
14 120 BURYŠKA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 13 M 1988 1 00:36:42 00:03:22
15 2 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 2 MV1 1973 1 00:36:46 00:03:26
16 128 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 14 M 1995 1 00:36:47 00:03:26
17 56 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 15 M 1982 1 00:37:02 00:03:42
18 126 LYSÁK Vlastimil Mikulov 16 M 1986 1 00:37:18 00:03:57
19 31 NĚMEC Jan OK Chrastava 17 M 1986 1 00:37:25 00:04:05
20 49 ŠIROKÝ Stanislav ASK Blansko Dvorská 18 M 1977 1 00:38:06 00:04:46
21 306 PAJER Ondřej žádný 19 M 1989 1 00:38:35 00:05:15
22 121 ROŠKO Daniel Brno 20 M 1982 1 00:38:46 00:05:26
23 131 ZIMMERMANN Štěpán SK Žabovřesky Brno 21 M 1991 1 00:38:55 00:05:35
24 219 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 3 MV1 1970 1 00:39:17 00:05:57
25 150 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 4 MV1 1972 1 00:39:22 00:06:02
26 54 VABROUŠEK Petr Author Tufo TRILIFE 5 MV1 1973 1 00:39:26 00:06:06
27 65 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV2 1960 1 00:39:46 00:06:26
28 251 POLÁK Marek HO Lemra 6 MV1 1973 1 00:39:51 00:06:31
29 7 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 22 M 1983 1 00:39:52 00:06:31
30 310 JANDA Martin KOB Dobruška 23 M 1980 1 00:39:54 00:06:34
31 90 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 7 MV1 1968 1 00:40:06 00:06:46
32 70 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 8 MV1 1975 1 00:40:17 00:06:56
33 61 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 24 M 1980 1 00:40:26 00:07:06
34 165 KONEČNÝ Libor Kuřim 9 MV1 1971 1 00:40:26 00:07:06
35 32 ABLORH Titus SRTG Brno 25 M 1993 1 00:40:27 00:07:06
36 29 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 10 MV1 1967 1 00:40:31 00:07:10
37 231 RICHTER Ondřej Havířov 26 M 1987 1 00:40:34 00:07:14
38 13 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 11 MV1 1967 1 00:40:38 00:07:18
39 103 ČUMA Josef Milonice 27 M 1980 1 00:40:44 00:07:24
40 113 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 12 MV1 1967 1 00:40:47 00:07:27
41 109 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 28 M 1990 1 00:40:54 00:07:34
42 242 HRABAL Tomáš Bruntál 29 M 1988 1 00:40:55 00:07:35
43 94 CHADIM Michal KC Brno 30 M 1978 1 00:41:01 00:07:41
44 252 VLASÁK Miroslav 31 M 1988 1 00:41:03 00:07:43
45 225 HAJDAMACH Jiří 32 M 1994 1 00:41:03 00:07:43
46 133 BACIU Serban Romania 33 M 1980 1 00:41:12 00:07:52
47 211 TEJNIL Ivo Krokodýl Brno 34 M 1991 1 00:41:18 00:07:57
48 33 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 35 M 1991 1 00:41:29 00:08:08
49 112 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 36 M 1985 1 00:41:34 00:08:14
50 226 PEŠKA Pavel CBASE 37 M 1983 1 00:41:39 00:08:19
51 250 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 38 M 1993 1 00:41:46 00:08:25
52 55 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 2 MV2 1966 1 00:41:48 00:08:28
53 167 PERNIČKA Jan Hory z dálky 39 M 1987 1 00:41:50 00:08:30
54 169 MATĚJA Roman Vinopa 40 M 1988 1 00:41:54 00:08:34
55 83 PLEKANEC Juraj Brno 13 MV1 1974 1 00:41:55 00:08:34
56 47 MALÝ Václav Tvarožná 41 M 1988 1 00:41:59 00:08:39
57 204 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 42 M 1981 1 00:42:06 00:08:45
58 313 ALMAN Dušan Babice 14 MV1 1967 1 00:42:09 00:08:48
59 146 MARTINEC Jindřich Radostice 3 MV2 1961 1 00:42:24 00:09:03
60 122 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 43 M 1985 1 00:42:27 00:09:07
61 84 HRBÁČEK Karel Útěchov 15 MV1 1968 1 00:42:42 00:09:21
62 270 MOKRÝ Martin Extra Brno 44 M 1985 1 00:42:45 00:09:25
63 315 REDLICH Tomáš KČT Aš 45 M 1982 1 00:42:46 00:09:25
64 69 VEMOLA Jiří Bukovice 46 M 1977 1 00:42:50 00:09:30
65 210 KUCHAŘÍK Jiří Žebětín 16 MV1 1971 1 00:42:51 00:09:31
66 44 KROPÁČEK Jaroslav Brno 17 MV1 1970 1 00:42:52 00:09:32
67 111 JEŽEK Ondřej Fany Cycling Team 47 M 1989 1 00:42:52 00:09:32
68 227 NIKODEM Milan 18 MV1 1967 1 00:42:57 00:09:37
69 81 SLÁMA Lukáš Brno 48 M 1984 1 00:43:07 00:09:47
70 220 KIESEL Luboš Bílovice nad Svitavou 19 MV1 1969 1 00:43:13 00:09:53
71 82 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 49 M 1978 1 00:43:21 00:10:01
72 263 KOCIÁN Aleš 50 M 1982 1 00:43:23 00:10:03
73 218 DRBOHLAV Martin 51 M 1989 1 00:43:25 00:10:05
74 60 ZELINKA Jiří O-mikron 52 M 1987 1 00:43:27 00:10:07
75 19 FILIP Josef Vyškov 53 M 1977 1 00:43:28 00:10:08
76 12 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 54 M 1981 1 00:43:28 00:10:08
77 39 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 55 M 1979 1 00:43:37 00:10:17
78 124 MACEK Lubomír Břeclav 56 M 1983 1 00:43:42 00:10:22
79 269 KOHOUTEK Jiří Brno 57 M 1989 1 00:43:45 00:10:24
80 144 JÁGR Ondřej Brno 58 M 1983 1 00:43:46 00:10:25
81 4 SVOBODA Marek Běžci Moravany 59 M 1977 1 00:43:47 00:10:27
82 203 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 4 MV2 1958 1 00:43:48 00:10:28
83 53 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 20 MV1 1970 1 00:43:50 00:10:30
84 249 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 60 M 1978 1 00:44:00 00:10:39
85 98 VEČEŘA Tomáš ASK Blansko Dvorská 61 M 1989 1 00:44:07 00:10:46
86 243 ŠPIČÁK Milan Brno 62 M 1990 1 00:44:07 00:10:46
87 20 JUŘICA Pavel Ostrava 63 M 1979 1 00:44:11 00:10:50
88 38 BRÁZDA Richard AC NotarBrazda.cz 21 MV1 1975 1 00:44:11 00:10:50
89 209 VOJTEK Libor SCOTT Sport Brno 64 M 1984 1 00:44:11 00:10:51
90 158 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 65 M 1977 1 00:44:17 00:10:56
91 157 GLOSER Vít Merida Biking Team 22 MV1 1971 1 00:44:31 00:11:11
92 77 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 66 M 1977 1 00:44:36 00:11:15
93 95 BĚLOHOUBEK Petr Brno 23 MV1 1972 1 00:44:43 00:11:22
94 134 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 67 M 1987 1 00:44:54 00:11:33
95 138 MAZAL Zdeněk Brno 68 M 1981 1 00:44:56 00:11:35
96 321 OBERMAYER Jan Lazy Trail Písek 69 M 1982 1 00:44:57 00:11:36
97 51 HUŤKA Jiří Brno 70 M 1991 1 00:44:57 00:11:36
98 99 LORENZ Marek Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 71 M 1979 1 00:45:06 00:11:45
99 156 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 72 M 1979 1 00:45:13 00:11:52
100 265 SHORNÝ Matěj TJ Favorit Brno 73 M 1992 1 00:45:15 00:11:55
101 64 DOKOUPIL Petr Brno 74 M 1977 1 00:45:17 00:11:57
102 300 RAGULIN Ievgen BehejBrno.com 75 M 1991 1 00:45:23 00:12:03
103 253 KADLEC Roman Šaratice 76 M 1988 1 00:45:29 00:12:08
104 25 HLAVATÝ Radek Brno 5 MV2 1966 1 00:45:32 00:12:12
105 240 MAREK Karel Extra Brno 77 M 1987 1 00:45:34 00:12:13
106 123 DOLEŽEL Radek Brno 24 MV1 1972 1 00:45:37 00:12:16
107 46 FIEDLER Jan AC Moravská Slavia Brno 1 MV3 1956 1 00:45:40 00:12:20
108 88 POSPÍŠIL David Aj MY sme BEH 78 M 1985 1 00:45:44 00:12:24
109 78 GONČÁR Jiří Brno 79 M 1981 1 00:45:45 00:12:25
110 312 SEDLÁK Petr 80 M 1985 1 00:45:46 00:12:26
111 316 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 25 MV1 1973 1 00:45:47 00:12:27
112 137 POSPÍCHAL Vladimír EKOL ELITE TT 81 M 1985 1 00:45:56 00:12:36
113 1 ROČEK Radim Brno 26 MV1 1969 1 00:46:01 00:12:41
114 230 DUFEK Zdeněk 82 M 1982 1 00:46:13 00:12:53
115 35 VARGA Juraj SRTG Brno 83 M 1993 1 00:46:15 00:12:54
116 91 POHANKA Libor KC Brno 84 M 1978 1 00:46:15 00:12:55
117 154 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 85 M 1981 1 00:46:20 00:13:00
118 216 POREBSKI Marek Sebastian Poland 27 MV1 1975 1 00:46:20 00:13:00
119 48 NOVOTNÝ Jiří Velatice 86 M 1992 1 00:46:28 00:13:08
120 259 PRUDEK Luboš Kuřim 6 MV2 1961 1 00:46:43 00:13:23
121 114 LUKÁŠEK Milan 28 MV1 1972 1 00:46:49 00:13:29
122 305 ŠABLICA Alojz 87 M 1982 1 00:46:54 00:13:34
123 307 SVOBODA Jan Brno 88 M 1986 1 00:46:56 00:13:36
124 208 URBÁNEK Michal Tri LAMY 89 M 1977 1 00:46:56 00:13:36
125 172 KUNOVSKÝ Richard Slavičín 29 MV1 1969 1 00:47:00 00:13:40
126 264 DÍTĚ Vít Žďár nad Sázavou 90 M 1979 1 00:47:01 00:13:40
127 175 DYTRT Petr BehejBrno.com 30 MV1 1976 1 00:47:06 00:13:46
128 140 LAŠTŮVKA Zdeněk 91 M 1989 1 00:47:08 00:13:48
129 170 VRÁNA Filip newline 31 MV1 1976 1 00:47:08 00:13:48
130 18 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 2 MV3 1956 1 00:47:13 00:13:53
131 80 STUDENÝ Lubomír Ivančice 32 MV1 1967 1 00:47:27 00:14:07
132 166 FORAL Roman Brno 33 MV1 1967 1 00:47:27 00:14:07
133 129 JANEK Petr Brno 34 MV1 1969 1 00:47:38 00:14:18
134 125 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 35 MV2 1965 1 00:47:42 00:14:22
135 135 POLÁK Pavel Team Nutrilite 92 M 1981 1 00:47:47 00:14:27
136 258 KOPECKÝ Jakub Brno 93 M 1990 1 00:47:47 00:14:27
137 224 VIŠŇOVSKÝ Martin 36 MV1 1973 1 00:47:47 00:14:27
138 74 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 37 MV1 1976 1 00:47:54 00:14:33
139 17 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 3 MV3 1955 1 00:47:58 00:14:38
140 147 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 38 MV1 1975 1 00:47:59 00:14:38
141 317 HORÁK Pavel Acer Bike Team 39 MV1 1976 1 00:48:18 00:14:57
142 234 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 40 MV1 1968 1 00:48:22 00:15:02
143 161 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 41 MV1 1969 1 00:48:29 00:15:09
144 164 VACULA Ondřej AC Lelek 94 M 1981 1 00:48:29 00:15:09
145 151 DUFEK Jiří Vranov 42 MV1 1968 1 00:48:32 00:15:12
146 67 CIBULKA Pavel Brno 7 MV2 1964 1 00:48:38 00:15:18
147 149 ŠŇUPÁREK Martin ABND Racing Team 43 MV1 1971 1 00:48:44 00:15:23
148 148 KRÁL Jan ABND Racing Team 44 MV1 1969 1 00:48:58 00:15:37
149 21 SKLENKA Tomáš Individuální 45 MV1 1976 1 00:48:59 00:15:39
150 41 PARMA Tomáš Brno 46 MV1 1970 1 00:48:59 00:15:39
151 235 BENDA Adam 95 M 1990 1 00:49:06 00:15:45
152 116 KOZÁNEK Petr SRTG Brno 96 M 1989 1 00:49:15 00:15:55
153 127 KINC Pavel VF Team Černá Hora 47 MV1 1974 1 00:49:17 00:15:57
154 106 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 8 MV2 1964 1 00:49:33 00:16:12
155 14 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 9 MV2 1961 1 00:49:39 00:16:19
156 266 JANKŮ Lukáš Pepe bike 97 M 1987 1 00:49:41 00:16:21
157 145 SLÁMA Jiří Automedia 10 MV2 1960 1 00:49:49 00:16:28
158 10 KUNC Josef Orel Vyškov 11 MV2 1960 1 00:49:53 00:16:32
159 136 VENEROVÁ Lenka Alfa Helicopter TT 1 XZ 1986 1 00:50:05 00:16:44
160 237 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 4 MV3 1952 1 00:50:08 00:16:48
161 97 FIKERA Michal Brno 48 MV1 1974 1 00:50:09 00:16:49
162 63 BŘEZINA Aleš newline 12 MV2 1962 1 00:50:11 00:16:50
163 26 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 98 M 1984 1 00:50:12 00:16:52
164 257 BAŠE Tomáš Black Ice 49 MV1 1974 1 00:50:14 00:16:54
165 30 STRÁNÍK Aleš Blansko 5 MV3 1950 1 00:50:14 00:16:54
166 215 MALEK Pawel Tomasz Poland 50 MV1 1974 1 00:50:17 00:16:57
167 206 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 13 MV2 1966 1 00:50:25 00:17:05
168 5 ZEZULA Martin Běžci Moravany 99 M 1977 1 00:50:33 00:17:13
169 159 TYLEČEK Pavel Jundrov 51 MV1 1973 1 00:50:35 00:17:15
170 207 HENDRYCHOVÁ Zuzana SK Žabovřesky Brno 2 XZ 1989 1 00:50:37 00:17:17
171 202 POLÁŠEK Metoděj Kuřim 100 M 1980 1 00:50:47 00:17:27
172 119 JURČA Jaroslav 14 MV2 1962 1 00:50:53 00:17:33
173 314 ŠEVČÍK David 101 M 1977 1 00:51:00 00:17:40
174 171 ŠKROB Petr Kuřim 52 MV1 1975 1 00:51:03 00:17:43
175 62 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 15 MV2 1964 1 00:51:12 00:17:52
176 177 CZÓKOLY Jan Moravský kras 102 M 1978 1 00:51:27 00:18:06
177 42 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 16 MV2 1964 1 00:51:32 00:18:11
178 79 ŠRAJER Jan VUT Brno 103 M 1991 1 00:51:36 00:18:15
179 201 MACHARÁČEK Roman 53 MV1 1973 1 00:51:36 00:18:16
180 87 DANĚK Jan Brno 104 M 1989 1 00:51:36 00:18:16
181 6 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 6 MV3 1954 1 00:51:44 00:18:24
182 15 NEHYBA Pavel Brno 17 MV2 1965 1 00:51:46 00:18:26
183 213 SATALA Michal Poland 105 M 1992 1 00:51:56 00:18:36
184 308 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 54 MV1 1970 1 00:52:08 00:18:48
185 139 VERDES Alexandru Romania 106 M 1982 1 00:52:09 00:18:49
186 302 BREZOVSKÝ Pavol Stupava 55 MV1 1972 1 00:52:09 00:18:49
187 223 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 56 MV1 1976 1 00:52:27 00:19:07
188 115 STÖGER Karel Brno 57 MV1 1976 1 00:52:42 00:19:22
189 217 SMUTNÝ Tomáš 107 M 1992 1 00:52:43 00:19:23
190 260 JENEŠ Kamil 108 M 1984 1 00:52:52 00:19:32
191 59 NOVÁČEK Filip Brno 109 M 1988 1 00:53:02 00:19:42
192 72 KRESTA Roman Brno 18 MV2 1965 1 00:53:13 00:19:53
193 16 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 58 MV1 1968 1 00:53:16 00:19:56
194 57 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 110 M 1992 1 00:53:20 00:20:00
195 92 ODVÁŘKA Libor Fitness Freedom 59 MV1 1971 1 00:53:22 00:20:01
196 93 BAŤA Radek Fitness Freedom 111 M 1981 1 00:53:22 00:20:01
197 236 SVOBODA Marek Fitness Freedom 60 MV1 1971 1 00:53:22 00:20:02
198 244 VŠIANSKÝ Martin SK Meteor Brno 112 M 1986 1 00:53:26 00:20:06
199 267 ŘEZÁČ Oto Brno 61 MV1 1976 1 00:53:32 00:20:12
200 233 JANÍK Martin 113 M 1981 1 00:53:36 00:20:16
201 271 KVAKOVÁ Veronika Extra Brno 114 XZ 1994 1 00:53:40 00:20:20
202 176 KOHOUTEK Jaromír WSSC 7 MV3 1955 1 00:53:41 00:20:21
203 163 SIKORA Aleš TJ Slovan Podlesí 62 MV1 1973 1 00:53:47 00:20:27
204 155 PSOTA Václav Divadlo na dlani 115 M 1981 1 00:53:54 00:20:34
205 241 MRÁZ Martin 116 M 1986 1 00:53:56 00:20:36
206 162 KUBĚNA Tomáš Brno 117 M 1987 1 00:53:57 00:20:37
207 86 PIVEC Jan Hal 3000 118 M 1981 1 00:53:57 00:20:37
208 222 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 8 MV3 1954 1 00:53:58 00:20:38
209 45 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 119 M 1985 1 00:54:09 00:20:48
210 141 DVOŘÁK David (CZE) 63 MV1 1976 1 00:54:09 00:20:49
211 239 SRNEC Lukáš Židlochovice 120 M 1990 1 00:54:09 00:20:49
212 309 BORKOVEC Luděk Dolní Loučky 121 M 1985 1 00:54:09 00:20:49
213 101 BARTOŠ Zdeněk www.cemba.cz 19 MV2 1962 1 00:54:11 00:20:50
214 221 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 3 XZ 1984 1 00:54:16 00:20:55
215 24 MATULA Jaroslav Zetor Brno 64 MV1 1970 1 00:54:25 00:21:05
216 261 PTÁČNÍK Adam Brno 122 M 1985 1 00:54:30 00:21:09
217 43 VOREL Petr Brňáci 123 M 1986 1 00:54:34 00:21:14
218 142 LENHART David newline 124 M 1979 1 00:54:35 00:21:14
219 23 RAFFAY Ivan 20 MV2 1966 1 00:55:26 00:22:06
220 152 DVOŘÁČEK Kamil Brno 125 M 1978 1 00:55:30 00:22:10
221 320 VÁVRŮ Jiří 65 MV1 1974 1 00:55:36 00:22:15
222 110 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 126 M 1983 1 00:55:37 00:22:17
223 272 CZOKOLY Jan 127 M 2001 1 00:55:52 00:22:32
224 143 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 21 MV2 1966 1 00:56:06 00:22:46
225 100 BITTNER Josef Běhej Brno 66 MV1 1970 1 00:56:07 00:22:47
226 304 IVANKOVÁ Monika 4 XZ 1988 1 00:56:07 00:22:47
227 68 MOKRÝ Pavel Brno 67 MV1 1968 1 00:56:48 00:23:27
228 153 REDERER Zbyněk Divadlo na dlani 128 M 1987 1 00:56:57 00:23:37
229 232 CHMELÍK Aleš 9 MV3 1947 1 00:57:01 00:23:41
230 255 HLEDÍK Pavel 68 MV1 1969 1 00:57:05 00:23:45
231 160 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 22 MV2 1961 1 00:57:17 00:23:57
232 89 NOVOTNÝ Libor Kuřim 23 MV2 1961 1 00:57:39 00:24:19
233 268 BAŘINA Jiří Černá Hora 129 M 1981 1 00:57:49 00:24:28
234 27 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 24 MV2 1960 1 00:57:56 00:24:36
235 212 SZCZEPOCKI Witold Poland 69 MV1 1970 1 00:58:12 00:24:52
236 262 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Jeseník Team 10 MV3 1955 1 00:58:14 00:24:54
237 50 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 25 MV2 1959 1 00:58:14 00:24:54
238 107 KABELA Vojtěch Hrušovany u Brna 11 MV3 1947 1 00:58:57 00:25:36
239 85 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 5 XZ 1981 1 00:59:04 00:25:44
240 229 OCÁSEK Michal Krnov 130 M 1988 1 00:59:26 00:26:06
241 96 FLORIÁN Radim 70 MV1 1970 1 00:59:28 00:26:08
242 214 KUTYLA Stanislaw Andrzej 71 MV1 1972 1 00:59:30 00:26:10
243 52 SVOBODA Karel MSD J-elita 12 MV3 1945 1 01:00:13 00:26:52
244 319 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 72 MV1 1968 1 01:00:17 00:26:56
245 311 ZEMAN Martin Kr. Pole 26 MV2 1963 1 01:00:18 00:26:58
246 173 SAJDL Ondřej Brno 131 M 1978 1 01:00:47 00:27:27
247 108 SPONAR Jan Tesla Brno 13 MV3 1950 1 01:00:50 00:27:29
248 34 ČERNICKÁ Lenka SRTG Brno 6 XZ 1995 1 01:01:00 00:27:39
249 105 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 14 MV3 1956 1 01:01:02 00:27:42
250 102 BUBENÍK Jiří LRS Vyškov 15 MV3 1944 1 01:01:21 00:28:01
251 205 KOVAŘÍK František Břeclav 16 MV3 1946 1 01:01:40 00:28:19
252 66 ONODI Otto 73 MV1 1974 1 01:01:43 00:28:22
253 254 BALÁK Martin Bruslárna .cz 74 MV1 1970 1 01:02:53 00:29:33
254 174 JASKULKA Martin Kuřim 75 MV1 1968 1 01:03:00 00:29:40
255 256 HLEDÍKOVÁ Tereza Kuřim 7 XZ 1995 1 01:03:54 00:30:34
256 303 DEMETEROVÁ Jana Stupava 8 XZ 1978 1 01:04:30 00:31:10
257 73 BIL Jaroslav newline 27 MV2 1959 1 01:05:18 00:31:58
258 40 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 17 MV3 1946 1 01:05:27 00:32:06
259 118 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 18 MV3 1941 1 01:06:58 00:33:37
260 248 JEŽOVÁ Martina Brno 9 XZ 1975 1 01:06:59 00:33:39
261 104 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 19 MV3 1953 1 01:07:36 00:34:16
262 301 DRAŠKOVIČ Rudolf HC Tatran Stupava 132 M 1984 1 01:07:57 00:34:37
263 37 MAIXNER Václav Tišnov 20 MV3 1941 1 01:08:21 00:35:00
264 22 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 21 MV3 1937 1 01:09:57 00:36:37
265 132 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 28 MV2 1960 1 01:12:49 00:39:28

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 117 ŠTEVANKA Ladislav No Brake! M 1981
DNF 318 ŠNÉVAJS Jiří Lazy Trail M 1980

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.