Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

SPAC 19. Mokrolazecká 60 - Hlavní závod

Datum pořádání od 21.08.2016 08:00 do 21.08.2016 16:00
Hlavní rozhodčíČSC
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)60,00
Počet kol1
Počet závodníků116
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 152 SWACZINA Petr CK Feso Petřvald 1 B 1985 1 01:42:13
2 1 FIERLA Ondřej Team Fornan Cinelli 1 A 1993 1 01:42:22 00:00:08
3 108 DUŽÍK Josef Kilpi Racing Team Ostrava 2 B 1985 1 01:42:26 00:00:12
4 46 PAC Pavel Margo Fiotka 2 A 1989 1 01:43:22 00:01:09
5 40 HRACHONNA Edvard Team Forman cinnely 3 A 1994 1 01:43:23 00:01:09
6 135 SEKANINA Petr LOKO Krnov 3 B 1980 1 01:43:24 00:01:10
7 175 CHOCHOLÁČ Jiří 4 B 1981 1 01:43:24 00:01:10
8 12 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACING TEAM 4 A 1989 1 01:43:26 00:01:12
9 110 GALUŠKA Tomáš 1 C 1970 1 01:43:26 00:01:12
10 4 SCHICHEL Jakub ACK STARÁ VES 5 A 1997 1 01:43:26 00:01:12
11 133 HENDRICH Lukáš Bike style.cz 5 B 1979 1 01:43:27 00:01:13
12 15 KUSIDLO Mariusz Dar Bud Team 6 A 1987 1 01:43:27 00:01:14
13 48 MACH Ondřej Jeseničtí orli 7 A 1997 1 01:43:28 00:01:14
14 125 PETŘÍK Zdeněk Cyklistika pro všechno 6 B 1980 1 01:43:28 00:01:14
15 707 TRACHTULEC Petr CK Feso Petřvald 1 M 1998 1 01:43:28 00:01:14
16 167 HRADIL Jiří Force Kck Zlín 7 B 1986 1 01:43:29 00:01:15
17 36 KALITA Tomáš Mike Bike 8 A 1988 1 01:43:29 00:01:15
18 202 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 2 C 1967 1 01:43:30 00:01:16
19 313 HLAVATÍK Jan Racing Olešná F-M 8 B 1985 1 01:43:30 00:01:16
20 127 SLAVÍK Jiří Force Kck Zlín 9 B 1979 1 01:43:31 00:01:17
21 44 MARKIEVIČ Jakub bikecentrum olomouc 9 A 1991 1 01:43:32 00:01:18
22 103 JAVOREK Petr Skvělá kola 10 B 1982 1 01:43:44 00:01:30
23 39 HUDEČEK Petr Team Forman cinnely 10 A 1981 1 01:43:58 00:01:44
24 102 CHAMRÁD Jiří 11 B 1981 1 01:44:07 00:01:54
25 245 KOKEŠ Pavel SK Zeka 3 C 1971 1 01:44:09 00:01:55
26 3 BYRTUS Lukáš Tj.Tž. Třinec 11 A 1989 1 01:45:39 00:03:25
27 32 CHODYNIECKI Piotr CPV Krnov 12 A 1990 1 01:45:42 00:03:28
28 223 ONDERKA Milan Yogi Racing Ostrava 1 4 C 1972 1 01:45:52 00:03:38
29 120 KOZÁK Pavel CYKLOKRAMO 12 B 1984 1 01:45:54 00:03:40
30 123 MITRENGA Petr Skvělá kola 13 B 1977 1 01:48:07 00:05:53
31 118 CHUDÝ Jan TJ TŽ Třínec 14 B 1978 1 01:49:49 00:07:35
32 16 LUKŠA David Cyklokramo Suchdol nad Odrou 13 A 1992 1 01:50:32 00:08:18
33 130 UVÍRA Václav CK Orlík Orlová 15 B 1981 1 01:50:55 00:08:41
34 105 ČER Tomáš Bike style.cz 16 B 1983 1 01:51:09 00:08:55
35 347 MICKO Jan PETŘVALD 1 D 1962 1 01:51:13 00:08:59
36 713 ZÁTOPEK Jan TJ Sigma Hranice 2 M 2001 1 01:51:14 00:09:00
37 177 MARSZALEK Piotr 17 B 1977 1 01:51:16 00:09:02
38 230 SWACZYNA Patrik CK Feso Petřvald 5 C 1973 1 01:51:17 00:09:03
39 331 SATINSKY Alexandr Yogi Racing Ostrava 1 2 D 1963 1 01:51:17 00:09:03
40 302 MÜCK Arnošt 2K BIKE Club Odry 3 D 1959 1 01:51:17 00:09:03
41 326 NOVÁK Milan YOGi Racing Ostrava 4 D 1957 1 01:51:18 00:09:04
42 104 BOLLO Roman Yogi 18 B 1981 1 01:51:19 00:09:05
43 426 TOMAN Vladislav Cyklokramo Suchdol 1 E 1953 1 01:51:19 00:09:05
44 112 HALTOF Aleš 19 B 1983 1 01:51:20 00:09:06
45 165 PRZELIORZ Pawel Pro-Kan Suszec 20 B 1984 1 01:51:21 00:09:07
46 45 TROSZOK ROBERT Dar Bud Team 14 A 1996 1 01:52:08 00:09:54
47 6 FIERLA_ML Jan CK Feso Petřvald 15 A 1996 1 01:52:09 00:09:55
48 41 LANT Antonín Team Forman cinnely 16 A 1994 1 01:52:12 00:09:58
49 8 HRADIL Michal Force Kck Zlín 17 A 1987 1 01:53:29 00:11:15
50 158 HOLUB Milan Michelin 21 B 1982 1 01:53:30 00:11:16
51 236 ZÁMEČNÍK Ivo CK Continental Frenštát pod Radhoštěm 6 C 1973 1 01:53:32 00:11:18
52 212 HRUBÝ Martin SK Bagbike 7 C 1968 1 01:53:37 00:11:23
53 207 ČERVENÝ Lukáš Cykloservis MB 8 C 1975 1 01:54:50 00:12:36
54 240 BLAHUT Radek SK MAXBIKE 9 C 1973 1 01:54:59 00:12:46
55 301 PELC Vladislav Force Kck Zlín 5 D 1958 1 01:55:01 00:12:47
56 706 SWACZYNA Tomáš CK Feso Petřvald 3 M 2001 1 01:55:02 00:12:48
57 345 KŘIZÁK Petr Symbio+Cannondale 6 D 1965 1 01:55:02 00:12:48
58 401 DANĚČEK Pavel Cyklistika pro všechny Krnov 2 E 1951 1 01:55:04 00:12:50
59 306 BARAN Petr SK Bagbike Rubing 7 D 1960 1 01:55:05 00:12:51
60 208 FIERLA_ST Jan CK Feso Petřvald 10 C 1969 1 01:55:07 00:12:53
61 717 VALL Jan SKC Tufo Prostějov 4 M 2003 1 01:55:08 00:12:54
62 169 ADÁMEK Jan Racing Olešná 22 B 1982 1 01:55:08 00:12:54
63 21 PAVLÍK Petr Racing Olešná 18 A 1993 1 01:55:12 00:12:58
64 166 KORNAK Szymon 23 B 1985 1 01:55:13 00:12:59
65 703 HALDIS Szymon Cyklisté pro všechny 5 M 1998 1 01:55:16 00:13:02
66 215 KAISER Zdeněk KILPI RACING TEAM 11 C 1970 1 01:55:16 00:13:02
67 124 MOTYKA Patrik Kilpi Racing Team Ostrava 24 B 1985 1 01:56:04 00:13:50
68 106 DOHNAL Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou 25 B 1980 1 01:58:44 00:16:30
69 47 HALTOF Tomáš 19 A 1994 1 01:58:46 00:16:32
70 226 SEDLÁŘ Milan CYKLOTEAM ZLÍN 12 C 1971 1 01:58:46 00:16:32
71 206 CIENCIALA Bronislav TJ TŽ Třinec 13 C 1970 1 01:58:46 00:16:32
72 321 ŁAWICKI Dariusz 8 D 1959 1 01:58:54 00:16:41
73 913 CHMURA Petr Team Fornan Cinelli 9 D 1962 1 01:59:35 00:17:21
74 352 LAZECKÝ Petr LK Pustá Polom 10 D 1958 1 02:00:07 00:17:53
75 176 VALL Jan SK Maxbike Ostrava 26 B 1977 1 02:00:12 00:17:58
76 428 ZDANOWICZ Marek Czernica Masters 3 E 1955 1 02:04:40 00:22:26
77 154 GAJ Andrzej Sokol-Kety 27 B 1981 1 02:04:40 00:22:26
78 710 KOTRA Vojtěch CK Feso Petřvald 6 M 2001 1 02:04:46 00:22:32
79 173 ČADI Pavel Bay bike 28 B 1980 1 02:05:16 00:23:02
80 348 KRAWCZYK Andrzej Czernica Masters 11 D 1959 1 02:05:19 00:23:05
81 508 GRUCHALOVÁ Lucie 1 Ž 1984 1 02:05:28 00:23:15
82 414 MOTTL Bohumír CK Kolik Bohumín 4 E 1951 1 02:07:54 00:25:40
83 325 NOVÁČEK Pavel Racing Olešná 12 D 1961 1 02:07:59 00:25:46
84 243 FIALA David Eleven Rubena 14 C 1970 1 02:08:21 00:26:07
85 427 VESELÝ Petr TJTŽ TŘINEC 5 E 1943 1 02:08:24 00:26:10
86 128 STANĚK Pavel Cyklo sport Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 29 B 1977 1 02:08:32 00:26:18
87 503 CHMUROVÁ Jana Team Fornan Cinelli 2 Ž 1991 1 02:09:09 00:26:55
88 403 TEŠNAR Tomáš YOGi Racing Ostrava 6 E 1951 1 02:09:24 00:27:10
89 506 DOHNALOVÁ Jaroslava CPV Krnov 3 Ž 1972 1 02:09:30 00:27:16
90 317 KOPŘIVA Miroslav CK Continental Frenštát pod Radhoštěm1 13 D 1961 1 02:11:38 00:29:24
91 247 HÁŠA Petr Bike style 15 C 1968 1 02:11:47 00:29:33
92 119 JUREČKA Romna CK contintal Frenštát 30 B 1978 1 02:12:11 00:29:57
93 519 FIALOVÁ Hana Elevent 4 Ž 1972 1 02:12:17 00:30:03
94 407 ERTEL Jiří YOGi Racing Ostrava 7 E 1949 1 02:12:17 00:30:03
95 502 JAKLOVÁ Ivana Lowel pro Šafraty 5 Ž 1965 1 02:13:32 00:31:18
96 312 HRAZDÍLEK Alois CK hobby Bohumín 14 D 1960 1 02:15:20 00:33:06
97 174 SENDERSKI Andrzej Marco-Fiotka 31 B 1984 1 02:15:26 00:33:12
98 510 HUSIČKOVÁ Zdeňka Skvělá kola 6 Ž 1977 1 02:18:33 00:36:19
99 423 SAVKA Miroslav CK Orlík Orlová 8 E 1955 1 02:18:53 00:36:39
100 2 PĚGŘIMEK Milan CK Orlík Orlová 9 E 1954 1 02:19:04 00:36:50
101 549 WOLF Čestmír 15 D 1959 1 02:19:06 00:36:52
102 410 HOMOLA Petr YOGI Ostrava 10 E 1944 1 02:20:06 00:37:53
103 432 BLOKEŠ Jindřich Turisté Bolatice 11 E 1955 1 02:23:22 00:41:08
104 351 LUKŠA Vlastimil 16 D 1963 1 02:26:09 00:43:55
105 512 LANTOVÁ Romana CPV Krnov 7 Ž 1972 1 02:39:08 00:56:54
106 415 MRAKVIA Zdeněk TJ TŽ Třinec 12 E 1951 1 02:39:10 00:56:56
107 419 PEKARČÍK Jiří Cyklokramo Suchdol 13 E 1953 1 02:43:46 01:01:32
108 424 SKOTNICA Josef SKP Opava 14 E 1952 1 02:43:55 01:01:41
109 232 ŠVAN Miroslav ACS DRAK Vrbno 16 C 1967 1 03:05:06 01:22:52
110 504 BUČÍKOVÁ Hana ACS DRAK Vrbno 8 Ž 1972 1 03:05:09 01:22:55

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 13 KRAUS Datius Dar Bud Team A 1997
DNF 35 MORÁVEK Filip A 1997
DNF 42 JARMA Ctirat A 1997
DNF 168 ANDROSZ Michal Rybnik B 1980
DNF 220 MACHOTKA Karel Yogi Racing Ostrava 1 C 1973
DNF 330 RUMINSKI STANISLAW Czernica Masters D 1959

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.