Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

SPAC 13. Velká cena (III. etapa) - Horská C,D,M

Datum pořádání od 10.07.2016 08:00 do 10.07.2016 16:00
Hlavní rozhodčíPetr Glogar
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Martin Süss
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:01 hod

Vzdálenost (km)49,00
Počet kol1
Počet závodníků50
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 707 TRACHTULEC Petr FESO Petřvald 1 M 1998 1 01:19:37
2 724 ROTTER_ML Michal SKP Duha Lanškroun 2 M 2000 1 01:19:38 00:00:01
3 717 MICHAL Wenglorz LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe AUTHOR 3 M 2000 1 01:19:44 00:00:06
4 202 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 1 C 1967 1 01:19:46 00:00:08
5 254 PIETRZYK Vratislav Skvělá kola 2 C 1976 1 01:19:46 00:00:09
6 218 KUBALA Janusz Cykloservis MB 3 C 1973 1 01:19:52 00:00:14
7 326 NOVÁK Milan YOGi Racing Ostrava 1 D 1957 1 01:19:55 00:00:17
8 309 DAŇHEL Mojmír CPV Krnov 2 D 1964 1 01:19:55 00:00:17
9 713 BIALONCZYK Kamil LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe AUTHOR 4 M 1998 1 01:19:56 00:00:18
10 242 MARTIN Kouřil FITKO JESENÍK 4 C 1975 1 01:19:58 00:00:20
11 722 MICHAL Daniel SKP Duha Lanškroun 5 M 2000 1 01:19:58 00:00:21
12 721 ANDRLE David SKP Duha Lanškroun 6 M 2000 1 01:20:00 00:00:22
13 703 HAŁADUS Szymon (POL) cpv krnov 7 M 1998 1 01:20:04 00:00:26
14 710 ZÁTOPEK Jan TJ Sigma Hranice 8 M 2016 1 01:20:04 00:00:27
15 322 MÍČEK Oldřich 2K bike klub Odry 3 D 1958 1 01:20:07 00:00:29
16 728 SMÉKAL René SKP Duha Lanškroun 9 M 2001 1 01:20:07 00:00:29
17 243 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 5 C 1970 1 01:20:08 00:00:30
18 246 ROTTER Michal SKP Duha Lanškroun 6 C 1971 1 01:20:09 00:00:31
19 301 PELC Ladislav Force Kck Zlín 4 D 1958 1 01:20:11 00:00:33
20 236 ZÁMEČNÍK Ivo CK Continental Frenštát p.R. 7 C 1973 1 01:20:15 00:00:38
21 230 SWACZYNA Patrik CK Feso Petřvald 8 C 1973 1 01:20:18 00:00:40
22 209 FRYC Bohdan KILPI RACING TEAM 9 C 1976 1 01:20:19 00:00:41
23 212 HRUBÝ Martin Bag bike 10 C 1968 1 01:20:28 00:00:51
24 241 KOLÁČEK Petr CK Feso Petřvald 11 C 1974 1 01:20:50 00:01:13
25 208 FIERLA_ST Jan CK Feso Petřvald 12 C 1969 1 01:21:37 00:01:59
26 331 SATINSKY Alexandr Yogi Racing Ostrava 1 5 D 1963 1 01:21:38 00:02:00
27 729 LEJER Filip SKP Duha Lanškroun 10 M 2001 1 01:23:21 00:03:44
28 718 KRUPA Luboš Lubíci 11 M 1998 1 01:23:22 00:03:45
29 306 BARAN Petr SK Bagbike Rubing 6 D 1960 1 01:23:34 00:03:56
30 227 SCHNERCH Martin Skvělá kola 13 C 1975 1 01:23:37 00:04:00
31 234 WILHELM Jaroslav CK Kolík Hobby Bohumín 14 C 1967 1 01:24:50 00:05:13
32 215 KAISER Zdenek KILPI RACING TEAM 15 C 1970 1 01:24:56 00:05:18
33 214 JAROŠ Martin Racing Olešná 16 C 1971 1 01:25:26 00:05:48
34 336 ŠPAČEK Petr VSK Vsetín 7 D 1963 1 01:25:29 00:05:51
35 347 KRUPA Lubomír Lubíci 8 D 1961 1 01:25:32 00:05:55
36 313 CHMURA Petr Team Fornan Cinelli 9 D 1962 1 01:25:50 00:06:12
37 245 GUZIUR Dalibor Racing Olešna 17 C 1971 1 01:27:16 00:07:38
38 321 LAWICKI Dariusz (POL) Czernica Masters 10 D 1959 1 01:27:57 00:08:20
39 726 POLJAK Vojtěch SKP Duha Lanškroun 12 M 2000 1 01:28:42 00:09:05
40 211 GIERC David Ostrava 18 C 1975 1 01:28:52 00:09:14
41 330 RUMINSKI STANISLAW (POL) Czernica Masters 11 D 1959 1 01:28:55 00:09:18
42 310 FRANTA Roman Racing Olešná 12 D 1966 1 01:28:58 00:09:20
43 341 RUPA Miroslav SK Jiří team Ostrava 13 D 1963 1 01:29:01 00:09:23
44 317 KOPŘIVA Miroslav CK Continental Frenštát p.R. 14 D 1961 1 01:29:04 00:09:26
45 314 JAKL Jiří Triatlon klub Ostrava 15 D 1963 1 01:29:06 00:09:28
46 324 NIEMCZYK Jan TJ TŽ Třinec 16 D 1963 1 01:29:12 00:09:34
47 318 KRAWCZYK Andrzej (POL) Czernica Masters 17 D 1959 1 01:29:30 00:09:52
48 343 KONTÚR Milan MIKONT Frenštát 18 D 1960 1 01:29:59 00:10:21
49 312 HRAZDÍLEK Alois CK Kolík Hobby Bohumín 19 D 1960 1 01:37:21 00:17:43
50 337 VYORAL Lubomír CK Kolík Hobby Bohumín 20 D 1960 1 01:46:23 00:26:45

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.