01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | ČSC |
Technický delegát | ČSC |
Zpracování výsledků | Vít Sikora |
Seriál závodů | SPAC - všechny kategorie 2016 |
Detail seriálu | |
Vzdálenost (km) | 65,00 |
Počet kol | 2 |
Počet závodníků | 49 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 541 | ROTTER Michal | SKP DUHA | 1 | M | 2000 | 3 | 01:46:01 | |
2 | 998 | DIRIGL Filip | LASVIT Bikers | 2 | M | 1998 | 3 | 01:46:31 | 00:00:30 |
3 | 995 | PALIČKA Hynek | ACK STARÁ VES | 3 | M | 1999 | 3 | 01:46:57 | 00:00:56 |
4 | 333 | VÁVRA Erik | ACK STARÁ VES | 4 | M | 2001 | 3 | 01:52:24 | 00:06:23 |
5 | 509 | KŘIŽÁK Petr | Symbio + Cannondale | 1 | D | 1965 | 3 | 01:52:33 | 00:06:32 |
6 | 301 | PELC Ladislav | Force Kck Zlín | 2 | D | 1958 | 3 | 01:52:40 | 00:06:39 |
7 | 304 | ADAMČÍK Miroslav | Cyklokramo Suchdol nad Odrou | 3 | D | 1957 | 3 | 01:52:40 | 00:06:39 |
8 | 322 | MÍČEK Oldřich | 2K Bike Klub Odry | 4 | D | 1958 | 3 | 01:52:40 | 00:06:39 |
9 | 519 | ANDRLE David | SKP DUHA | 5 | M | 2000 | 3 | 01:52:41 | 00:06:40 |
10 | 528 | MICHAL Daniel | SKP DUHA | 6 | M | 2000 | 3 | 01:52:44 | 00:06:43 |
11 | 309 | DAŇHEL Mojmír | Cyklistika pro všechny Krnov | 5 | D | 1964 | 3 | 01:53:19 | 00:07:18 |
12 | 342 | LYSEK Vladimír | CK Continental Frenštát p.R1 | 6 | D | 1966 | 3 | 01:53:20 | 00:07:19 |
13 | 331 | SATINSKY Alexandr | Yogi Racing Ostrava 1 | 7 | D | 1963 | 3 | 01:53:21 | 00:07:20 |
14 | 996 | RUMAN Jakub | Puskinak CZ | 7 | M | 1998 | 3 | 01:53:28 | 00:07:27 |
15 | 706 | SWACZYNA Tomáš | CK Feso Petřvald | 8 | M | 2001 | 3 | 01:53:30 | 00:07:29 |
16 | 997 | ZÁTOPEK Jan | TJ Sigma Hranice | 9 | M | 2001 | 3 | 01:53:45 | 00:07:44 |
17 | 306 | BARAN Petr | SK Bagbike Rubing | 8 | D | 1960 | 3 | 01:53:45 | 00:07:44 |
18 | 316 | KONEČNÝ Pavel | CK Kolík Hobby | 9 | D | 1963 | 3 | 01:53:46 | 00:07:45 |
19 | 326 | NOVÁK Milan | YOGi Racing Ostrava | 10 | D | 1957 | 3 | 01:53:46 | 00:07:45 |
20 | 302 | MÜCK Arnošt | 2K BIKE Club Odry | 11 | D | 1959 | 3 | 01:53:57 | 00:07:56 |
21 | 332 | POKORNÝ Petr | ACK STARÁ VES | 10 | M | 1998 | 3 | 01:54:07 | 00:08:06 |
22 | 315 | KASZUBA Miroslaw | CK Kolík Hobby Bohumín | 12 | D | 1961 | 3 | 01:54:41 | 00:08:40 |
23 | 338 | WAWRZYNKIEWICZ Edward | Czernica Masters | 13 | D | 1962 | 3 | 01:59:25 | 00:13:24 |
24 | 328 | PETRUŠ Lubomír | ADS DRAK VRBNO | 14 | D | 1963 | 3 | 01:59:26 | 00:13:25 |
25 | 544 | KRUPA Luboš | Lubíci | 11 | M | 1998 | 3 | 01:59:26 | 00:13:25 |
26 | 313 | CHMURA Petr | Team Fornan Cinelli | 15 | D | 1962 | 3 | 01:59:27 | 00:13:26 |
27 | 540 | MYNÁŘ Jura | MTB Ondřejník | 16 | D | 1965 | 3 | 01:59:33 | 00:13:32 |
28 | 340 | ZVONÍČEK Radomír | Force Kck Zlín | 17 | D | 1963 | 3 | 02:00:26 | 00:14:25 |
29 | 534 | MENDYGRAL Ryszard | LKUKS PSZCZYNA | 12 | M | 1998 | 3 | 02:00:30 | 00:14:29 |
30 | 703 | HALADUS Szymon | Cyklistika pro všechny Krnov | 13 | M | 1998 | 3 | 02:00:39 | 00:14:38 |
31 | 543 | KRUPA Lubomír | Lubíci | 18 | D | 1961 | 3 | 02:00:39 | 00:14:38 |
32 | 531 | KOTRA Vojtěch | CK Feso Petřvald | 14 | M | 2001 | 3 | 02:00:43 | 00:14:42 |
33 | 521 | SMÉKAL René | SKP DUHA | 15 | M | 2001 | 3 | 02:01:20 | 00:15:19 |
34 | 321 | LAWICKI Dariusz | Czernica Masters | 19 | D | 1959 | 3 | 02:05:43 | 00:19:42 |
35 | 336 | ŠPAČEK Petr | VSK Vsetín | 20 | D | 1963 | 3 | 02:06:00 | 00:19:59 |
36 | 311 | HOLEŠ Jiří | CK Kolík Hobby Bohumín | 21 | D | 1961 | 3 | 02:06:04 | 00:20:03 |
37 | 310 | FRANTA Roman | RACING Olešná 2 | 22 | D | 1966 | 3 | 02:06:44 | 00:20:43 |
38 | 539 | OBŠIVAČ Václav | MTB Ondřejník | 23 | D | 1962 | 3 | 02:07:23 | 00:21:22 |
39 | 533 | HURÁČ Vojtěch | CK Feso Petřvald | 16 | M | 2002 | 3 | 02:08:08 | 00:22:07 |
40 | 314 | JAKL Jiří | Triatlon klub Ostrava | 24 | D | 1963 | 3 | 02:08:18 | 00:22:17 |
41 | 343 | KONTÚR Milan | MIKONT Frenštát | 25 | D | 1960 | 3 | 02:08:35 | 00:22:34 |
42 | 318 | KRAWCZYK Andrzej | Czernica Masters | 26 | D | 1959 | 3 | 02:09:11 | 00:23:10 |
43 | 317 | KOPŘIVA Miroslav | CK Continental Frenštát pod Radhoštěm1 | 27 | D | 1961 | 3 | 02:11:25 | 00:25:24 |
44 | 330 | RUMINSKI STANISLAW | Czernica Masters | 28 | D | 1959 | 3 | 02:13:07 | 00:27:06 |
45 | 535 | ANDRZEY Andrzejevski | Gliwice | 29 | D | 1966 | 3 | 02:15:02 | 00:29:01 |
46 | 320 | LUKŠA Vlastimil | Cyklo Kramo | 30 | D | 1963 | 3 | 02:23:14 | 00:37:13 |
47 | 335 | ŠKARKA Jiří | CK Kolík a Hobby Bohumín | 31 | D | 1964 | 3 | 02:24:16 | 00:38:15 |
48 | 369 | KNYTL Vojtěch | Cyklokramo Suchdol n. O. | 32 | D | 1957 | 3 | 02:27:14 | 00:41:13 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 704 | MÍČEK Oldřich | TJ Sigma Hranice | M | 1999 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.