Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

Night Trail Run - Holešov - NTR_2016_Holešov

Datum pořádání od 01.10.2016 15:00 do 01.10.2016 23:59
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 19:30 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků137
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 108 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 MII 1995 0 00:36:33
2 30 KUBÍČEK Jiří Freerun Zlín 2 MII 1991 0 00:37:27 00:00:53
3 40 NOVOTNÝ Jiří Kladníky 3 MII 1977 0 00:38:00 00:01:27
4 15 MALÍK Martin SFK Elko Holešov 1 MIII 1973 0 00:38:05 00:01:32
5 89 STRNAD Ondřej Brno - Medlánky 4 MII 1980 0 00:38:18 00:01:45
6 720 FIŠER Aleš SDH Kvasice 1 MI 1998 0 00:38:28 00:01:55
7 104 BARTÍK Patrik KESBUK 2 MIII 1976 0 00:38:53 00:02:19
8 6 SADIL Radek Chomýž 5 MII 1993 0 00:39:02 00:02:28
9 99 HOŠŤÁLEK Marek Tomíno 3 MIII 1969 0 00:39:13 00:02:40
10 78 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 1 MIV 1965 0 00:39:28 00:02:55
11 103 GERHARD Miroslav MONADIS 6 MII 1985 0 00:39:45 00:03:12
12 81 SOVA Patrik Vesani.cz 7 MII 1990 0 00:39:55 00:03:21
13 45 VÍTEK Tomáš MotoStar 8 MII 1987 0 00:40:19 00:03:45
14 102 MADĚRIČ Jan 9 MII 1991 0 00:40:21 00:03:48
15 707 ZAVADIL Milan X-Trail Rychlomrad 10 MII 1988 0 00:41:00 00:04:27
16 705 TOMČÍK Lukáš X-TRAIL RychloHrad - www.hostynskaosma.cz 11 MII 1981 0 00:41:12 00:04:38
17 703 ZLÁMAL Roman 2 MI 1998 0 00:41:19 00:04:45
18 25 DĚDIČ Michal Drásal Team 12 MII 1984 0 00:41:23 00:04:49
19 722 BRÁZDIL Daniel Ultra continental 4 MIII 1975 0 00:41:28 00:04:54
20 43 MICHALEC Ondřej Kroměříž 3 MI 1998 0 00:41:29 00:04:56
21 27 SÍVEK Jaroslav 13 MII 1989 0 00:41:39 00:05:05
22 44 MICHALEC Zdeněk STS Chvojkovice-Brod 5 MIII 1968 0 00:41:42 00:05:08
23 79 ESENTIEROVÁ Adéla Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 1 ZII 1988 0 00:41:49 00:05:15
24 709 DRÁBEK Ondřej TÝM IMANUEL 14 MII 1991 0 00:41:50 00:05:16
25 55 NOVOTNÁ Martina TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM 2 ZII 1988 0 00:41:53 00:05:19
26 82 MAŇAS Petr FREE RUN ZLÍN 15 MII 1992 0 00:42:37 00:06:04
27 56 HÁLOVÁ Kateřina Atletický Klub Zlín z.s. 3 ZII 1981 0 00:43:15 00:06:42
28 28 TOPIČ Patrik JUNIORKA 16 MII 1979 0 00:43:28 00:06:55
29 721 BARTONÍK FILIP SDH Kvasice 4 MI 1998 0 00:43:32 00:06:59
30 46 SLÁČÍK Tomáš 17 MII 1991 0 00:43:49 00:07:16
31 21 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 18 MII 1983 0 00:43:58 00:07:24
32 91 BALÍČEK Ivan 19 MII 1981 0 00:44:13 00:07:40
33 98 ZBOŘIL Karel 5 MI 1997 0 00:44:24 00:07:51
34 119 TUPÝ Radim SOKOL Třebětice 20 MII 1988 0 00:45:02 00:08:28
35 76 HANZLÍK Zdeněk 21 MII 1990 0 00:45:04 00:08:30
36 727 PALÍŠEK Tomáš Kroměříž 22 MII 1994 0 00:45:42 00:09:08
37 19 REVENDA Daniel 23 MII 1979 0 00:45:50 00:09:16
38 106 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 2 MIV 1966 0 00:45:59 00:09:26
39 711 MICHÁLEK Martin SK Alpaka Vyškov 24 MII 1978 0 00:46:09 00:09:35
40 52 HAMAR Marcel 25 MII 1981 0 00:46:17 00:09:44
41 704 KUBÍČEK Matěj Pingl sport 6 MI 2001 0 00:46:25 00:09:51
42 88 POSPÍŠILOVÁ Kateřina 4 ZII 1995 0 00:46:35 00:10:01
43 75 ZICHÁČEK Vladimír SKP Zlín 26 MII 1981 0 00:46:35 00:10:02
44 92 KOLEČÁŘ Lukáš Crazy Runners 27 MII 1989 0 00:46:36 00:10:02
45 725 RAŠÍK Martin COBRAM 28 MII 1978 0 00:47:49 00:11:16
46 713 BÍLKOVÁ Jana 5 ZII 1992 0 00:47:56 00:11:22
47 57 VORÁČEK Josef 29 MII 1984 0 00:47:56 00:11:22
48 105 NOVÁKOVÁ Petra 1 ZI 1999 0 00:47:59 00:11:26
49 724 KONEČNÝ Radek 30 MII 1978 0 00:48:02 00:11:28
50 112 POSZYTEK Petr IP Fitness 31 MII 1981 0 00:48:02 00:11:29
51 110 PRECHTL Martin SDH Bělov 32 MII 1995 0 00:48:05 00:11:32
52 96 GRULICHOVA Simona Přerov 1 ZIII 1972 0 00:48:09 00:11:35
53 116 EHRLICH Michal 33 MII 1981 0 00:48:18 00:11:45
54 24 SLÁDEČEK Pavel 6 MIII 1974 0 00:48:32 00:11:58
55 97 JELÍNEK Milan Orel Bystřice pod Hostýnem 34 MII 1979 0 00:48:38 00:12:04
56 42 JAKUBO Radek 35 MII 1984 0 00:48:41 00:12:08
57 718 JELÍNEK Jakub SK Alpaka Vyškov 36 MII 1984 0 00:48:42 00:12:08
58 701 JURÁŠEK MARTIN FK ADMIRA HULÍN 37 MII 1988 0 00:48:42 00:12:08
59 83 NEDBAL Tomáš 38 MII 1977 0 00:48:43 00:12:10
60 118 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 39 MII 1984 0 00:48:46 00:12:13
61 47 NOVOSAD Jakub 40 MII 1992 0 00:49:17 00:12:44
62 74 STEHLÍK Martin 41 MII 1977 0 00:49:20 00:12:47
63 54 JANOŠKOVÁ Beáta 6 ZII 1992 0 00:49:22 00:12:48
64 86 JUREČKA Tomáš Sušice u Přerova 42 MII 1990 0 00:49:29 00:12:56
65 16 SMOLA Jan Orel Jednota Hulín 7 MI 2000 0 00:49:42 00:13:08
66 68 PROCHÁZKA Petr Hulín 43 MII 1980 0 00:49:43 00:13:10
67 9 GREGOR Vladimír 7 MIII 1976 0 00:49:45 00:13:12
68 34 KRBÍLEK Dalibor Gemini 3 MIV 1962 0 00:50:03 00:13:29
69 29 RYS Rudolf Skatran Plaza 44 MII 1991 0 00:50:22 00:13:48
70 18 GLATZNER Martin 45 MII 1983 0 00:50:22 00:13:49
71 26 SKÁCEL Dalibor MSK Morkovice 46 MII 1990 0 00:50:24 00:13:51
72 59 JÍNKOVÁ Veronika Sad Gym 7 ZII 1986 0 00:50:35 00:14:02
73 33 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 8 MIII 1973 0 00:50:53 00:14:20
74 13 HRABICA Jan SDH Čekyně 9 MIII 1976 0 00:51:13 00:14:40
75 51 DOLEŽELOVÁ Blanka Pohodáři 8 ZII 1979 0 00:51:22 00:14:49
76 60 JONÁŠEK Zdenek SK Tlumačov 47 MII 1982 0 00:51:31 00:14:57
77 714 KRKOŠKA Patrik 48 MII 1988 0 00:52:17 00:15:44
78 710 VODÁREK Richard DUBNICKÁ STREET RACING 10 MIII 1967 0 00:52:46 00:16:12
79 85 CABÁK Jiří 49 MII 1979 0 00:53:24 00:16:50
80 706 RYPL Tomáš 50 MII 1979 0 00:53:31 00:16:58
81 49 MUZIKANT Alois 11 MIII 1973 0 00:53:34 00:17:01
82 80 MANČÍKOVÁ Markéta 9 ZII 1996 0 00:53:44 00:17:11
83 3 SPÁČILOVÁ Věra Růženky team a Cobram 2 ZIII 1976 0 00:54:09 00:17:36
84 708 MAŘÍK Michael 51 MII 1993 0 00:54:45 00:18:11
85 117 LÁNÍKOVÁ Kateřina Crossfit Zlín 10 ZII 1982 0 00:54:47 00:18:14
86 728 GERLA Jaromír 52 MII 1993 0 00:54:57 00:18:24
87 61 JAVORNICKÝ Martin 53 MII 1980 0 00:54:59 00:18:25
88 62 GŘEŠEK Jan 12 MIII 1971 0 00:54:59 00:18:25
89 93 ZEZULOVÁ Petra 11 ZII 1991 0 00:55:00 00:18:26
90 111 KULDA MARTIN 3DIMENZE 54 MII 1979 0 00:55:04 00:18:30
91 4 DOHNALOVÁ Petra Růženky Team 3 ZIII 1976 0 00:55:08 00:18:35
92 87 BUCHTELA Jiří Crazy Runners 55 MII 1991 0 00:55:36 00:19:03
93 72 UHLÍŘ Jakub 56 MII 1988 0 00:55:38 00:19:05
94 50 VONDRÁČKOVÁ Laďka 4 ZIII 1974 0 00:55:42 00:19:09
95 107 STÝSKALÍK Jiří 13 MIII 1974 0 00:55:54 00:19:20
96 84 VYBIRAL Robert Kroměříž 57 MII 1983 0 00:55:57 00:19:24
97 53 ŠEBESTOVÁ Blanka Rozběháme Uherské Hradiště 12 ZII 1979 0 00:56:25 00:19:51
98 2 ŠLECHTOVÁ Martina 5 ZIII 1972 0 00:57:43 00:21:10
99 22 VALACHOVÁ Anna 14 MIII 1973 0 00:57:48 00:21:14
100 17 SMOLA Marek Orel Jednota Hulín 15 MIII 1973 0 00:58:15 00:21:41
101 90 BALÍČKOVÁ Petra 13 ZII 1980 0 00:58:20 00:21:47
102 95 MARTINČÍKOVÁ Ivana 14 ZII 1991 0 00:58:22 00:21:49
103 94 MARTINČÍK Svatopluk 16 MIII 1969 0 00:58:22 00:21:49
104 5 ŠIMŮNKOVÁ Adriana Midlifiči 15 ZII 1986 0 00:58:31 00:21:57
105 712 PŘÍVAVA Jiří 58 MII 1987 0 00:58:31 00:21:58
106 69 MAKOVIČKOVÁ Jana OD Morava Holešov 6 ZIII 1975 0 00:59:46 00:23:12
107 41 HORÁK Marek 17 MIII 1974 0 00:59:51 00:23:18
108 63 NGUYENOVÁ Kamila Spartan Race Training Group Holešovský Region 7 ZIII 1975 0 01:00:01 00:23:28
109 113 BURIANOVÁ Eva SK Zborovice 16 ZII 1991 0 01:00:40 00:24:06
110 65 HEJNÍKOVÁ Hana 8 ZIII 1969 0 01:01:52 00:25:18
111 38 CHONILÍKOVÁ Alena Přerov 17 ZII 1991 0 01:01:58 00:25:25
112 14 VACKOVÁ Lenka 18 ZII 1980 0 01:02:21 00:25:48
113 101 MARUNA Róbert Rozběháme Uherské Hradiště 59 MII 1978 0 01:02:21 00:25:48
114 109 KRÁLOVÁ Anežka 2 ZI 1999 0 01:02:45 00:26:12
115 77 LIPOVSKA Marketa 19 ZII 1986 0 01:03:02 00:26:29
116 58 GREGUŠOVÁ Jitka 9 ZIII 1974 0 01:03:24 00:26:51
117 48 PAVLASOVÁ Radka 10 ZIII 1976 0 01:03:24 00:26:51
118 37 MANZOVÁ Monika 20 ZII 1989 0 01:04:10 00:27:37
119 64 HANAČÍKOVÁ Bohunka 21 ZII 1978 0 01:04:14 00:27:40
120 719 KUCHTÍKOVÁ Vendula 22 ZII 1988 0 01:04:32 00:27:59
121 115 PLŠKOVÁ Martina 23 ZII 1985 0 01:05:12 00:28:38
122 114 POLÁCH Viktor 60 MII 1983 0 01:05:12 00:28:38
123 23 VALACH Tomáš 8 MI 1997 0 01:05:42 00:29:09
124 71 ZATLOUKALOVÁ Helena 11 ZIII 1972 0 01:06:20 00:29:47
125 723 BURIANOVÁ Zuzana ICE team 12 ZIII 1976 0 01:06:51 00:30:17
126 726 JAŠKOVÁ Monika 24 ZII 1984 0 01:06:59 00:30:25
127 10 GREGOROVÁ Dagmar 25 ZII 1979 0 01:07:22 00:30:49
128 715 BALCAR JAKUB 61 MII 1990 0 01:07:35 00:31:01
129 73 STAŇKOVÁ Pavlína 26 ZII 1991 0 01:07:38 00:31:05
130 70 GREGOROVÁ Ilona Cyklosport Unite 27 ZII 1980 0 01:08:21 00:31:47
131 35 OPLETALOVÁ Radana NAUTILUS 28 ZII 1987 0 01:08:42 00:32:09
132 729 TETEROVÁ Leona SoškaTeam 29 ZII 1993 0 01:08:43 00:32:10
133 730 BUCHTA Josef SoškaTeam 62 MII 1990 0 01:08:45 00:32:12
134 31 VACLACHOVÁ Karolína SVČ Tymy 3 ZI 1998 0 01:14:02 00:37:28
135 39 KNOBOVÁ Klaudie SVČ Tymy 4 ZI 2003 0 01:14:02 00:37:29
136 32 GIOTI Maria SVČ Tymy 30 ZII 1993 0 01:17:42 00:41:08
137 66 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 4 MIV 1966 0 01:18:01 00:41:28

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.