Rychlé novinky:

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

Night Trail Run - Zlín - NTR_2016_Zlín

Datum pořádání od 21.05.2016 15:00 do 21.05.2016 23:59
Zpracování výsledkůMartin Süss

Start: 21:00 hod

Vzdálenost (km)7,00
Počet kol1
Počet závodníků83
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 5 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 MII 1995 1 00:25:34
2 100 KRČMÁŘ MICHAL 2 MII 1991 1 00:26:27 00:00:53
3 33 KUBÍČEK Jiří 3 MII 1991 1 00:27:00 00:01:26
4 62 KÖGLER Daniel VALACHBAJK Team 1 MI 1998 1 00:28:03 00:02:28
5 32 DUBČÁK Pavel Zlín 4 MII 1986 1 00:28:12 00:02:37
6 23 FIŠER Aleš SDH Kvasice 2 MI 1998 1 00:28:59 00:03:24
7 76 MADĚRIČ Jan 5 MII 1991 1 00:29:34 00:03:59
8 82 HOLÍK Mário FYS DOGS 6 MII 1977 1 00:29:43 00:04:08
9 50 KOTOPULU Helena zorba team 1 ZII 1980 1 00:29:48 00:04:13
10 73 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 2 ZII 1988 1 00:29:59 00:04:24
11 90 BRÁZDIL Daniel Ultra Continentál 1 MIII 1975 1 00:30:11 00:04:36
12 31 MAŇÁSEK Martin 7 MII 1994 1 00:30:56 00:05:21
13 30 MICHALEC Zdeněk STS Chvojkovice-Brod 2 MIII 1968 1 00:31:11 00:05:36
14 20 MAŇAS Petr Mattoni FREERUN 8 MII 1992 1 00:31:13 00:05:39
15 67 DRÁBEK Ondřej 9 MII 1991 1 00:31:16 00:05:42
16 41 BARTONÍK FILIP SDH Kvasice 3 MI 1998 1 00:31:21 00:05:47
17 28 ZBRANEK Václav VALACHBAJK Team 10 MII 1981 1 00:31:31 00:05:56
18 46 ZLÁMAL Roman 4 MI 1998 1 00:31:36 00:06:01
19 72 JANOŠ Roman TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 11 MII 1980 1 00:31:59 00:06:25
20 52 VÍTEK Tomáš 12 MII 1987 1 00:32:13 00:06:39
21 53 HRUBOŠ Michal 13 MII 1982 1 00:32:15 00:06:41
22 22 ZATLOUKAL Tomáš 14 MII 1981 1 00:32:17 00:06:42
23 54 BAŘINKA Martin 3 MIII 1969 1 00:32:18 00:06:44
24 45 KŘÍŽ Vlastimil 15 MII 1984 1 00:32:36 00:07:01
25 24 TELIČKA Marek Orel Bystřice pod Hostýnem 4 MIII 1972 1 00:32:37 00:07:02
26 89 ŠKOLAŘ Petr Kapusťák z řádu kapusťáků 16 MII 1989 1 00:33:20 00:07:46
27 88 POŘÍZEK Martin Rc Vyškov 17 MII 1991 1 00:33:20 00:07:46
28 86 ŠKOLAŘ Jan Kapusťák z řádu kapusťáků 18 MII 1995 1 00:33:21 00:07:46
29 68 DĚDIČ Michal Drásal Team 19 MII 1984 1 00:33:58 00:08:23
30 61 CHYTÍLKOVÁ Michaela 3 ZII 1979 1 00:34:52 00:09:17
31 55 BAŘINKOVÁ Jitka 1 ZIII 1972 1 00:34:58 00:09:23
32 65 LECIÁN Radim YGDRASIL TEAM 20 MII 1988 1 00:35:08 00:09:34
33 26 GÁBOR Lukáš 21 MII 1992 1 00:35:14 00:09:40
34 27 SLOVÁČEK Jiří Mattoni Freerun Zlín 5 MI 2003 1 00:35:55 00:10:20
35 56 HOLÍKOVÁ Pavla FREE RUN ZLÍN 4 ZII 1989 1 00:36:01 00:10:26
36 36 TISON Marcel MT Fitness 5 MIII 1974 1 00:36:02 00:10:27
37 51 KAŠÍK Martin Cobram Bike Team 22 MII 1978 1 00:36:18 00:10:43
38 44 SKŘIVÁNKOVÁ Lucie Mattoni free run Zlín 5 ZII 1991 1 00:36:22 00:10:47
39 12 NOVÁKOVÁ Petra 1 ZI 1999 1 00:36:35 00:11:00
40 21 FUNK Josef STRG Prostějov 23 MII 1994 1 00:36:44 00:11:09
41 29 MICHALEC Ondřej 6 MI 1998 1 00:36:47 00:11:13
42 87 STEHLÍK Martin 24 MII 1977 1 00:36:52 00:11:17
43 48 POLANSKÝ Leopold VALACHBAJK Team 1 MIV 1963 1 00:37:08 00:11:33
44 8 KRKOŠKA Patrik 25 MII 1988 1 00:37:15 00:11:41
45 83 NOVÁČEK Karel Allpaka 26 MII 1986 1 00:37:18 00:11:43
46 17 GREGOR Vladimír 6 MIII 1976 1 00:37:26 00:11:52
47 25 HORKA Pavel 27 MII 1991 1 00:37:33 00:11:58
48 3 DIVELBISS Scott UNYP 28 MII 1992 1 00:38:15 00:12:40
49 18 RYŠÁNKOVÁ Kateřina Freerun Zlín 6 ZII 1996 1 00:38:19 00:12:45
50 47 BATÍK Karel 7 MIII 1968 1 00:38:29 00:12:54
51 84 MIŠÁK Roman Rocky Balboa team 29 MII 1990 1 00:38:30 00:12:55
52 16 LAVIČKOVÁ Kateřina 7 ZII 1989 1 00:38:39 00:13:04
53 43 SKÁCEL Dalibor MSK Morkovice 30 MII 1990 1 00:38:42 00:13:08
54 85 NOVOTNÝ Marek 8 MIII 1976 1 00:39:07 00:13:32
55 74 VYORAL Martin Zlínský Šakal 31 MII 1985 1 00:39:23 00:13:49
56 40 SKOK Tomáš 32 MII 1988 1 00:39:31 00:13:57
57 80 DAVIDOVÁ Romana 8 ZII 1990 1 00:39:54 00:14:19
58 66 DOHNALOVA Petra Ruženky Team 2 ZIII 1976 1 00:40:36 00:15:01
59 13 PRUSENOVSKÝ Tomáš Gemini Run Team 33 MII 1977 1 00:40:36 00:15:01
60 69 BALCAR JAKUB 34 MII 1990 1 00:41:22 00:15:48
61 42 STAVINOHOVÁ Adéla 2 ZI 1998 1 00:41:51 00:16:16
62 81 SLOVÁČKOVÁ Aneta Mattoni Freerun Zlín 3 ZI 2000 1 00:41:55 00:16:20
63 49 MAX Radek Obeciny Team 35 MII 1988 1 00:43:49 00:18:15
64 71 KOTOUČKOVÁ Anna 4 ZI 1999 1 00:45:20 00:19:45
65 2 SEVERINOVÁ Nicole UNYP 9 ZII 1992 1 00:46:03 00:20:29
66 70 PEŠKA Antonín KČT-OB Holešov 2 MIV 1948 1 00:46:42 00:21:07
67 79 ŠNÝDR Radim VV a ÚpVZD Brno 36 MII 1986 1 00:47:13 00:21:38
68 15 LIPOVSKA Marketa 10 ZII 1986 1 00:47:13 00:21:38
69 77 ŠUMÍČKOVÁ Tereza 11 ZII 1984 1 00:47:53 00:22:18
70 57 VYMETALOVÁ Hana 12 ZII 1988 1 00:47:56 00:22:21
71 4 O'CONNELL Belinda Prague College 13 ZII 1994 1 00:48:23 00:22:48
72 92 MACHALOVÁ Marie 14 ZII 1979 1 00:48:28 00:22:53
73 91 ONDRUŠKOVÁ Petra 15 ZII 1984 1 00:48:31 00:22:56
74 38 STOJAROVÁ Irena Mattoni FREERUN 3 ZIII 1969 1 00:48:47 00:23:12
75 10 MARUNA Róbert 37 MII 1978 1 00:49:00 00:23:25
76 35 BURIANOVÁ Zuzana ICE team 4 ZIII 1976 1 00:49:24 00:23:50
77 78 FEIFERLÍKOVÁ Regina 5 ZIII 1972 1 00:49:39 00:24:04
78 1 ZÁBOJNÍKOVÁ Kristýna 16 ZII 1994 1 00:50:47 00:25:13
79 37 SEIFER Tomáš Mattoni Freerun Zlín 38 MII 1984 1 00:50:48 00:25:13
80 58 ŠTEVULOVÁ Iveta 17 ZII 1991 1 00:51:25 00:25:50
81 7 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 3 MIV 1966 1 00:55:55 00:30:20
82 64 JURISOVÁ Kamila 5 ZI 1998 1 00:55:57 00:30:22
83 63 GERLA Jaromír 39 MII 1993 1 00:55:57 00:30:23

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.