Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

Night Trail Run - Kroměříž - Hlavní závod

Datum pořádání od 16.04.2016 15:00 do 16.04.2016 23:59
Zpracování výsledkůMartin Süss

Start: 20:30 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků178
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 153 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 MII 1995 1 00:16:33
2 150 NAVRATIL TOMÁŠ AK ASICS KROMERIS 2 MII 1988 1 00:16:44 00:00:10
3 97 KUBIČEK JIŘÍ 3 MII 1991 1 00:16:59 00:00:26
4 11 KRČMÁŘ MICHAL SKP JABLONEC 4 MII 1991 1 00:17:32 00:00:59
5 8 KÖGLER Daniel VALACHBAJK Team 1 MI 1998 1 00:17:45 00:01:12
6 82 POLÁČEK Michal ValMezáci 5 MII 1989 1 00:18:21 00:01:47
7 37 ADENSAM Nicholas_Jan CEP Sports 2 MI 2002 1 00:18:21 00:01:48
8 36 ADENSAM Jan CEP Sports 6 MII 1977 1 00:18:41 00:02:08
9 138 FIŠER Aleš SDH Kvasice 3 MI 1999 1 00:18:42 00:02:08
10 130 BITTNET RADEK 7 MII 1978 1 00:19:00 00:02:27
11 105 MAŇÁSEK Martin 8 MII 1994 1 00:19:14 00:02:41
12 133 ERNST Pavel CrossFit Olomouc 9 MII 1983 1 00:19:16 00:02:43
13 2 HŘIB Jakub Atletika Holešov 10 MII 1988 1 00:19:58 00:03:24
14 93 KOTOPULU Helena ZOBRA TEAM 1 ZII 1980 1 00:20:00 00:03:26
15 38 ZBRANEK Václav VALACHBAJK Team 11 MII 1981 1 00:20:17 00:03:43
16 74 KREJČÍŘ Dominik 12 MII 1996 1 00:20:26 00:03:53
17 140 MRÁZEK Petr SK Hasiči Brno 13 MII 1978 1 00:20:29 00:03:55
18 161 PŠURNÝ Petr 14 MII 1985 1 00:20:45 00:04:12
19 157 MICHALEC Ondřej 4 MI 1998 1 00:20:51 00:04:17
20 162 ĎĚDIČ MICHAL DRASAL 15 MII 1984 1 00:20:51 00:04:18
21 158 MICHALEC Zdeněk 1 MIII 1968 1 00:20:52 00:04:19
22 135 ŠIMŮNEK Martin Midlifiči 16 MII 1985 1 00:20:52 00:04:19
23 92 ŽIDEK MAREK SRTG PROSTEJOV 17 MII 1991 1 00:21:03 00:04:29
24 107 KONEČNÝ Roman 18 MII 1986 1 00:21:10 00:04:37
25 89 ZATLOUKAL Tomáš 19 MII 1981 1 00:21:11 00:04:37
26 67 VYSLOUŽIL MIROSLAV MARATONSKY KLUB PROATEJOV 20 MII 1986 1 00:21:12 00:04:38
27 166 USNUL Břetislav Veus Vyškov 21 MII 1985 1 00:21:12 00:04:39
28 175 HOLÍK KAREL HK Kromeriz 5 MI 2001 1 00:21:13 00:04:39
29 137 KAŠÍK Martin COBRAN 22 MII 1978 1 00:21:13 00:04:39
30 148 TESAŘ Jakub 23 MII 1985 1 00:21:19 00:04:45
31 182 JURÁŠEK MARTIN FK ADMIRA HULIN 24 MII 1988 1 00:21:31 00:04:57
32 168 BARTONÍK FILIP SDH KVASNICE 6 MI 1998 1 00:21:35 00:05:02
33 181 POŘÍZEK PETR 25 MII 1991 1 00:21:36 00:05:02
34 180 ŠKOLÁŘ PETR 26 MII 1989 1 00:21:36 00:05:03
35 51 SLÁDEČEK Pavel 2 MIII 1974 1 00:21:48 00:05:14
36 14 VACULÍK Jarmil 27 MII 1979 1 00:21:49 00:05:16
37 147 ŠPAČEK Michal NKČR 28 MII 1986 1 00:21:52 00:05:18
38 154 KOZÁČEK Tomáš 29 MII 1987 1 00:21:52 00:05:19
39 112 ZLÁMAL Roman 7 MI 1998 1 00:21:53 00:05:20
40 167 KOBLÍŽKOVÁ Miroslava Kola Koblížek 2 ZII 1977 1 00:22:16 00:05:42
41 139 PRECHTL Martin 30 MII 1995 1 00:22:22 00:05:49
42 1 KOZEL Dušan Kroměíž 1 MIV 1963 1 00:22:22 00:05:49
43 143 BUCHTA Pavel Motoklub Vítonice 2 MIV 1960 1 00:22:24 00:05:51
44 103 PŘECECHTĚLOVÁ Zuzana TEFO Bílany 3 ZII 1994 1 00:22:24 00:05:51
45 91 BÍLKOVÁ Jana 4 ZII 1992 1 00:22:26 00:05:52
46 31 NOVOTNÝ Marek 3 MIII 1976 1 00:22:44 00:06:11
47 22 KACHYŇA Lubomír TJ Liga 100 Olomouc 3 MIV 1965 1 00:22:52 00:06:18
48 12 VEČERKOVÁ Hana KESBUK 1 ZIII 1969 1 00:22:57 00:06:23
49 149 SKŘIVÁNKOVÁ Lucie Mattoni free run Zlín 5 ZII 1991 1 00:22:59 00:06:26
50 34 SÝKORA David 31 MII 1983 1 00:23:02 00:06:29
51 52 DAŇKOVÁ JUSTYNA ATLETIKA HOLESOV 1 ZI 2002 1 00:23:04 00:06:31
52 141 DANĚK Marcel 32 MII 1987 1 00:23:08 00:06:35
53 41 SMOLA Jan OREL JEDNOTA HOLIN 8 MI 2000 1 00:23:13 00:06:39
54 120 GRULICHOVÁ Simona Přerov 2 ZIII 1972 1 00:23:18 00:06:45
55 64 RŮŽIČKOVÁ Romana 6 ZII 1991 1 00:23:18 00:06:45
56 62 MIKUŠ Peter Marathon BB Team 33 MII 1983 1 00:23:20 00:06:46
57 172 ZDRÁHAL MAREK 34 MII 1983 1 00:23:24 00:06:50
58 63 SKÁCEL Dalibor MSK Morkovice 35 MII 1990 1 00:23:26 00:06:53
59 21 DAVIDOVÁ Romana 7 ZII 1990 1 00:23:32 00:06:59
60 66 GREGOR Vladimír 4 MIII 1976 1 00:23:34 00:07:01
61 104 NOVÁČEK Karel Vyškov 36 MII 1986 1 00:23:41 00:07:07
62 129 GREBENÍČEK Jan 37 MII 1988 1 00:23:42 00:07:09
63 191 ČERSTVÁ Kristýna 8 ZII 1990 1 00:23:43 00:07:10
64 54 KLIMEK Jaroslav 38 MII 1985 1 00:23:47 00:07:14
65 43 KOTKOVÁ Hana 3 ZIII 1969 1 00:23:50 00:07:17
66 176 ŠIŠKOVÁ BARBORA TITAN Trilife 2 ZI 2001 1 00:23:50 00:07:17
67 30 JELINEK Milan TJ Orel Bystřice pod Hostýnem 39 MII 1979 1 00:23:51 00:07:18
68 146 BALCAR JAKUB 40 MII 1990 1 00:23:51 00:07:18
69 9 DOHNALOVA Petra Ruženky Team 4 ZIII 1976 1 00:23:52 00:07:19
70 122 SPAČILOVÁ VĚRA 5 ZIII 1976 1 00:23:53 00:07:19
71 110 CHYTILOVÁ Klára 9 ZII 1988 1 00:24:13 00:07:40
72 88 FUNK Josef SDH Myslejovice 41 MII 1992 1 00:24:20 00:07:47
73 4 SKOK Tomáš 42 MII 1988 1 00:24:30 00:07:57
74 160 JAVORNICKÝ Martin 43 MII 1980 1 00:24:32 00:07:59
75 136 KULDA MARTIN 3DIMENZE 44 MII 1979 1 00:24:48 00:08:14
76 142 STÝSKALÍK Jiří 5 MIII 1974 1 00:24:57 00:08:24
77 20 HUSOVSKÁ Andrea Boskovice 3 ZI 2000 1 00:25:03 00:08:30
78 90 KRKOŠKA Patrik 45 MII 1988 1 00:25:06 00:08:33
79 127 ZDRAŽIL Jakub 46 MII 1989 1 00:25:09 00:08:36
80 29 LUDVOVÁ Magdaléna SK Ludvajzi 10 ZII 1977 1 00:25:11 00:08:37
81 68 RYŠÁNKOVÁ Kateřina Mattoni Freerun Zlín 11 ZII 1996 1 00:25:12 00:08:39
82 26 VORLOVÁ Zuzana Boskovice 4 ZI 2001 1 00:25:33 00:09:00
83 76 SOJKOVÁ Alena 6 ZIII 1975 1 00:25:38 00:09:05
84 61 HRABALOVÁ KRISTÝNA 12 ZII 1996 1 00:25:39 00:09:06
85 46 KOLMANOVA LENKA ATOMY SPORTKLUB 13 ZII 1981 1 00:25:40 00:09:07
86 75 NOVÁKOVÁ Petra 5 ZI 1999 1 00:25:44 00:09:11
87 179 KÖGLEROVÁ LUCIE 14 ZII 1978 1 00:25:49 00:09:16
88 98 PŘECECHTĚLOVÁ Adéla TEFO Bílany 6 ZI 2002 1 00:26:06 00:09:33
89 102 PŘECECHTĚLOVÁ Petra TEFO Bílany 15 ZII 1991 1 00:26:08 00:09:35
90 13 KADALOVÁ Jana 16 ZII 1981 1 00:26:11 00:09:37
91 170 VLACHOVÁ Jana 17 ZII 1983 1 00:26:15 00:09:42
92 184 MAŘÍK Michael 47 MII 1993 1 00:26:19 00:09:46
93 94 KUSÁK PETR 4 MIV 1964 1 00:26:20 00:09:47
94 186 PATTERMANOVÁ JANA 18 ZII 1991 1 00:26:21 00:09:47
95 144 BLŠTÁK Oliver 5 MIV 1965 1 00:26:21 00:09:47
96 106 VAŠKŮJOVÁ PAVLÍNA 19 ZII 1991 1 00:26:24 00:09:51
97 155 MARCINKOVÁ Renáta 20 ZII 1991 1 00:26:25 00:09:52
98 45 KOTYROVA ALEXANDRA RUNGO.CZ O2GURU 21 ZII 1987 1 00:26:27 00:09:54
99 10 PRUSENOVSKÝ Tomáš Gemini Run Team 48 MII 1977 1 00:26:29 00:09:55
100 78 ČÍRTKOVÁ Barbora 22 ZII 1985 1 00:26:31 00:09:58
101 183 HALUZA VLASTIMIL 6 MIII 1973 1 00:26:32 00:09:58
102 57 HLODANOVA VERONIKA OLD SKULL CREW 23 ZII 1983 1 00:26:43 00:10:09
103 58 MALOTA ONDŘEJ OLD SKULL CREW 49 MII 1983 1 00:26:43 00:10:09
104 60 SMUTNÝ TOMÁŠ OLD SKULL CREW 50 MII 1984 1 00:26:43 00:10:10
105 18 GŘEŠEK Jan 7 MIII 1971 1 00:26:51 00:10:17
106 96 FOUKALOVÁ Eva 24 ZII 1991 1 00:26:55 00:10:22
107 5 ZETÍKOVÁ Jana 25 ZII 1985 1 00:26:58 00:10:24
108 189 KEJÍK ONDŘEJ 51 MII 1986 1 00:27:05 00:10:32
109 19 DRÁPAL Tomáš 8 MIII 1968 1 00:27:10 00:10:37
110 192 VINKLÁREK Jiří 52 MII 1989 1 00:27:11 00:10:38
111 174 HOLÍK KAREL 9 MIII 1974 1 00:27:16 00:10:43
112 65 KRÁLÍK Jakub Bike Triatlon Morkovice 53 MII 1986 1 00:27:18 00:10:44
113 124 CABÁK Jiří 54 MII 1979 1 00:27:21 00:10:47
114 164 POLIŠENCKÝ RICHARD RBT SLIMACI 6 MIV 1965 1 00:27:22 00:10:49
115 165 LIGURSKÝ IVO VODACKY KLUB KROMERIZ 10 MIII 1968 1 00:27:22 00:10:49
116 42 SMOLA Marek OREL JEDNOTA HOLIN 11 MIII 1973 1 00:27:24 00:10:51
117 84 MELICHÁREK Richard 12 MIII 1975 1 00:27:31 00:10:58
118 95 ŠTÁBL Petr 55 MII 1979 1 00:27:34 00:11:01
119 116 NELEŠOVSKÁ Soňa 26 ZII 1990 1 00:27:38 00:11:04
120 7 POSPÍŠIL Richard GEMINI oční klinika 13 MIII 1970 1 00:27:43 00:11:09
121 50 BALÍČKOVÁ Petra 27 ZII 1980 1 00:27:45 00:11:12
122 156 JULINA Jiří Fremach Morava 56 MII 1985 1 00:27:56 00:11:23
123 131 FROLKOVÁ Hana 28 ZII 1985 1 00:27:56 00:11:23
124 185 HODNÝ RADEK 14 MIII 1971 1 00:28:05 00:11:32
125 134 ŠIMŮNKOVÁ Adriana Midlifiči 29 ZII 1986 1 00:28:07 00:11:34
126 187 KADLEC PAVEL 57 MII 1990 1 00:28:09 00:11:35
127 83 POLÁČKOVÁ Anežka ValMezáci 30 ZII 1990 1 00:28:15 00:11:41
128 23 KACHYNOVA Eva PIANKO 7 ZIII 1969 1 00:28:17 00:11:44
129 35 MAZÁČOVÁ Lucie 31 ZII 1989 1 00:28:18 00:11:45
130 79 GIESLOVA Veronika 32 ZII 1978 1 00:28:20 00:11:46
131 100 ZELENÁ Monika RUSAVSKA SPORTOVNI 8 ZIII 1976 1 00:28:36 00:12:03
132 55 NOVOTNY PETR Gemini 58 MII 1980 1 00:28:59 00:12:26
133 118 KYTLICOVÁ Anna 33 ZII 1993 1 00:29:02 00:12:29
134 152 KONEČNÁ Monika AC OKROUHLA 7 ZI 2000 1 00:29:04 00:12:30
135 56 BRŇÁK JAN GEMINI OCNI KLINIKA 59 MII 1981 1 00:29:11 00:12:38
136 44 NOVOTNÁ Daniela 34 ZII 1982 1 00:29:20 00:12:47
137 145 BLŠTÁKOVÁ Renata 1 ZIV 1963 1 00:29:38 00:13:05
138 113 ŠNÝDR Radim VV a ÚpVZD Brno 60 MII 1986 1 00:29:49 00:13:16
139 114 LIPOVSKÁ Markéta 35 ZII 1986 1 00:29:49 00:13:16
140 126 ZAORALOVÁ Kateřina 9 ZIII 1971 1 00:30:01 00:13:27
141 119 KREJČÍ Kristina 36 ZII 1995 1 00:30:02 00:13:28
142 33 ORSÁGOVÁ Hana RUNGO pro ženy 10 ZIII 1973 1 00:30:19 00:13:45
143 53 BURIANOVÁ Zuzana ICE team 11 ZIII 1976 1 00:30:23 00:13:50
144 25 HAVELA Barbora 37 ZII 1984 1 00:30:34 00:14:00
145 123 NĚMCOVÁ Klára ASICS 38 ZII 1994 1 00:30:39 00:14:06
146 163 MERTA Jan TJ Slavia Kroměříž 61 MII 1987 1 00:31:07 00:14:33
147 132 PUDELKOVÁ Vendula 39 ZII 1990 1 00:31:17 00:14:44
148 193 MOTALIKOVÁ Vlaďka 12 ZIII 1973 1 00:31:31 00:14:57
149 99 PŘECECHTĚLOVÁ Alena TEFO Bílany 13 ZIII 1970 1 00:31:46 00:15:12
150 32 MARUNA Róbert 62 MII 1978 1 00:31:54 00:15:21
151 69 KOLMAN Vlastimil 9 MI 2008 1 00:32:06 00:15:32
152 71 KOLMANOVÁ Lenka 14 ZIII 1976 1 00:32:08 00:15:34
153 47 KRATOCHVÍLOVÁ Hana 40 ZII 1989 1 00:32:31 00:15:58
154 101 DAŇKOVÁ MONIKA ATLETIKA HOLESOV 15 ZIII 1974 1 00:32:49 00:16:15
155 109 ŠIMČÍKOVÁ Petra 41 ZII 1978 1 00:33:06 00:16:33
156 111 TRVAJOVÁ Michaela 42 ZII 1982 1 00:33:07 00:16:33
157 178 BEDNAŘÍK PETR GOGO 63 MII 1979 1 00:33:35 00:17:02
158 70 KOLMANOVÁ Lenka 8 ZI 2003 1 00:33:40 00:17:07
159 3 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 7 MIV 1966 1 00:34:37 00:18:04
160 87 ŠTEVULOVÁ Iveta 43 ZII 1991 1 00:34:46 00:18:13
161 28 SOCHOROVÁ Lenka SK Sochoříci 44 ZII 1978 1 00:35:22 00:18:48
162 77 KLEGOVÁ Kristina 45 ZII 1980 1 00:36:09 00:19:36
163 72 JURÁSKOVÁ JANA 46 ZII 1991 1 00:36:39 00:20:06
164 125 RYBA JAROSLAV 64 MII 1979 1 00:37:23 00:20:50
165 86 FORMAN Vojtěch 8 MIV 1948 1 00:37:31 00:20:58
166 85 FORMAN Tomáš SIDAS 65 MII 1977 1 00:37:32 00:20:58
167 48 KOVAŘÍKOVÁ Karolína 47 ZII 1993 1 00:37:46 00:21:13
168 16 KOPEČNÁ Monika 48 ZII 1978 1 00:38:34 00:22:01
169 73 JELÍNKOVÁ Kristýna 9 ZI 2003 1 00:38:51 00:22:18
170 171 ONDRUŠ DALIBOR 15 MIII 1975 1 00:38:53 00:22:19
171 81 REICHOVÁ Jana 16 ZIII 1974 1 00:40:17 00:23:44
172 80 BENDOVÁ Jana 49 ZII 1979 1 00:40:18 00:23:45

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 6 WILCZYNSKI Ondřej GEMINI oční klinika MII 1979 0 1 kolo
DNS 15 KADANÍK Vít MII 1994 0 1 kolo
DNS 17 MARTÍNKOVÁ Vendula SK Meteor Brno ZII 1983 0 1 kolo
DNS 24 TELIČKA Marek Žádná Křeč MIII 1972 0 1 kolo
DNS 27 KELNEROVÁ Žaneta ZIII 1970 0 1 kolo
DNS 128 PILÁTOVÁ Karolína ZII 1994 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.