Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2016 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km

Datum pořádání od 05.06.2016 08:30 do 05.06.2016 15:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)13,30
Počet kol1
Počet závodníků200
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 156 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 1 M 1981 1 00:46:07
2 253 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 2 M 1982 1 00:47:49 00:01:42
3 259 TOMČAL Dušan Lipov 1 MV1 1973 1 00:47:59 00:01:51
4 126 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 3 M 1977 1 00:48:03 00:01:56
5 209 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 4 M 1983 1 00:48:43 00:02:35
6 111 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 MV1 1970 1 00:50:00 00:03:53
7 294 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 5 M 1983 1 00:50:17 00:04:10
8 187 PSOTA Andrej AŠK Skalica 3 MV1 1970 1 00:50:30 00:04:23
9 250 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV2 1960 1 00:51:04 00:04:57
10 267 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 6 M 1977 1 00:51:36 00:05:29
11 179 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 2 MV2 1965 1 00:52:34 00:06:27
12 289 JURČÍK Josef Skalica 7 M 1977 1 00:52:54 00:06:47
13 129 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 4 MV1 1971 1 00:53:18 00:07:11
14 143 ŽIGO Martin Behame.sk 8 M 1989 1 00:53:29 00:07:21
15 189 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 9 M 1993 1 00:53:35 00:07:28
16 225 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 3 MV2 1959 1 00:53:46 00:07:39
17 216 KOZUBÍK Jiří Jurazub Zlín 10 M 1988 1 00:53:52 00:07:44
18 268 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž 1983 1 00:53:57 00:07:50
19 293 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 11 M 1982 1 00:53:58 00:07:51
20 266 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 4 MV2 1966 1 00:54:03 00:07:56
21 258 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 5 MV1 1967 1 00:54:17 00:08:10
22 245 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 12 M 1985 1 00:54:27 00:08:20
23 201 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 13 M 1984 1 00:55:04 00:08:57
24 194 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 14 M 1978 1 00:55:32 00:09:25
25 195 ŠTERC Jiří Elitesport Team 15 M 1990 1 00:55:37 00:09:29
26 252 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž 1986 1 00:55:40 00:09:33
27 299 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 6 MV1 1971 1 00:55:44 00:09:37
28 101 VLASÁK Miroslav Šaratice 16 M 1988 1 00:55:51 00:09:44
29 254 NEMČEK Stanislav Jablonica 7 MV1 1970 1 00:55:56 00:09:48
30 135 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 5 MV2 1957 1 00:56:00 00:09:53
31 270 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 17 M 1977 1 00:56:04 00:09:57
32 305 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 8 MV1 1975 1 00:56:16 00:10:09
33 223 VEVERKA Josef AC Čejkovice 6 MV2 1958 1 00:56:26 00:10:19
34 227 MIKULA Miroslav Radošovce 7 MV2 1957 1 00:56:40 00:10:33
35 148 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 18 M 1982 1 00:56:46 00:10:39
36 297 FLORIÁN Radim 9 MV1 1970 1 00:56:46 00:10:39
37 220 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 MV3 1950 1 00:57:05 00:10:58
38 147 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 10 MV1 1974 1 00:57:13 00:11:05
39 229 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 11 MV1 1974 1 00:57:17 00:11:10
40 152 KRATOCHVÍLA Petr Křepice 19 M 1980 1 00:57:41 00:11:33
41 181 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 8 MV2 1963 1 00:57:56 00:11:49
42 275 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 20 M 1982 1 00:58:13 00:12:06
43 302 BĚLOHOUBEK Petr Brno 12 MV1 1972 1 00:58:16 00:12:08
44 215 MALÝ Václav 21 M 1988 1 00:58:19 00:12:11
45 256 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 1 ŽV1 1979 1 00:58:25 00:12:18
46 202 KUBÁNEK Martin VSK Univerzita Brno 22 M 1986 1 00:58:32 00:12:24
47 298 KOCUR Lukáš 2K BRNO 23 M 1977 1 00:58:33 00:12:26
48 153 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 24 M 1990 1 00:59:16 00:13:09
49 224 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 MV3 1951 1 00:59:24 00:13:17
50 233 HLAVATÝ Radek Brno 9 MV2 1966 1 00:59:27 00:13:20
51 240 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:59:30 00:13:23
52 116 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 10 MV2 1958 1 00:59:52 00:13:45
53 269 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 11 MV2 1957 1 00:59:55 00:13:48
54 183 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 2 ŽV2 1967 1 01:00:14 00:14:06
55 276 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1986 1 01:00:15 00:14:08
56 146 SKALA Tomáš Záhorácký Frišký tým 25 M 1995 1 01:00:23 00:14:16
57 237 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 MV3 1950 1 01:00:24 00:14:17
58 204 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 13 MV1 1968 1 01:00:28 00:14:21
59 205 PAVELKA Richard newline 26 M 1981 1 01:00:32 00:14:25
60 137 HERCEG Adam Časta 27 M 1981 1 01:00:43 00:14:36
61 177 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 14 MV1 1969 1 01:00:50 00:14:43
62 273 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 15 MV1 1975 1 01:00:53 00:14:45
63 163 HANÁKOVÁ Miroslava Sokol Bučovice 3 ŽV2 1966 1 01:00:59 00:14:52
64 206 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 12 MV2 1962 1 01:01:05 00:14:58
65 211 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 4 ŽV2 1969 1 01:01:10 00:15:03
66 279 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1978 1 01:01:21 00:15:14
67 207 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 13 MV2 1964 1 01:01:25 00:15:18
68 108 VINKLÁREK Jiří 14 MV2 1961 1 01:01:36 00:15:28
69 174 POLÁŠEK Vít Hodonín 16 MV1 1976 1 01:01:46 00:15:39
70 212 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 MV4 1942 1 01:02:01 00:15:54
71 149 HRBÁČEK Karel Útěchov 17 MV1 1968 1 01:02:08 00:16:01
72 303 SLOUKA Jiří Blažovice 28 M 1983 1 01:02:13 00:16:06
73 191 MÜLLEROVÁ Hana AK Drnovice 3 ŽV1 1974 1 01:02:21 00:16:14
74 190 KOLÍNEK František AK Perná 4 MV3 1956 1 01:02:21 00:16:14
75 234 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 MV3 1951 1 01:02:27 00:16:20
76 199 BÍLEK Jan SKT Brankovice 29 M 1993 1 01:02:28 00:16:21
77 248 MATULOVÁ Martina Brno 4 ŽV1 1972 1 01:02:54 00:16:47
78 197 CHALABALA Jan Veselý nad Moravou 30 M 1991 1 01:03:03 00:16:56
79 193 JANEK Petr Brno 18 MV1 1969 1 01:03:11 00:17:04
80 272 ČERMÁK Gabriel 31 M 1979 1 01:03:13 00:17:06
81 157 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 19 MV1 1968 1 01:03:37 00:17:29
82 184 FABUŠ Milan Borský Svietý Jur 20 MV1 1972 1 01:03:46 00:17:39
83 139 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 6 MV3 1948 1 01:03:48 00:17:41
84 178 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1988 1 01:03:58 00:17:51
85 242 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 5 ŽV2 1964 1 01:04:20 00:18:13
86 280 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 5 ŽV1 1975 1 01:04:23 00:18:16
87 185 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 32 M 1981 1 01:04:26 00:18:19
88 236 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 15 MV2 1964 1 01:04:53 00:18:46
89 232 HLAVATÁ Alexandra Brno 6 ŽV2 1967 1 01:04:58 00:18:51
90 309 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 5 Ž 1989 1 01:05:29 00:19:21
91 260 BŘEZINA Aleš newline 16 MV2 1962 1 01:05:46 00:19:39
92 246 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 17 MV2 1966 1 01:05:51 00:19:44
93 127 VÁCLAVÍK Tomáš Polatice 33 M 1982 1 01:05:57 00:19:50
94 112 UHEREK Miloslav Bzenec 21 MV1 1972 1 01:06:04 00:19:57
95 263 FABRIK Miroslav Brno 18 MV2 1959 1 01:06:25 00:20:18
96 138 GIEBL Radek Tišnov 22 MV1 1975 1 01:06:34 00:20:27
97 282 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 23 MV1 1971 1 01:06:41 00:20:34
98 198 RYBNÍKÁŘ Jiří Milonice 24 MV1 1975 1 01:06:49 00:20:42
99 160 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1993 1 01:06:54 00:20:47
100 106 DOLEŽAL Miroslav Lázně Šaratice 25 MV1 1971 1 01:07:19 00:21:11
101 105 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 6 ŽV1 1976 1 01:07:29 00:21:22
102 141 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 19 MV2 1957 1 01:07:42 00:21:35
103 145 KALMAN Pavol Záhorácký Friški team 20 MV2 1965 1 01:07:48 00:21:41
104 243 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 7 MV3 1948 1 01:07:48 00:21:41
105 155 ZIMMERMANN Filip Chřepice 34 M 1991 1 01:08:14 00:22:07
106 228 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 21 MV2 1957 1 01:08:22 00:22:15
107 296 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 22 MV2 1966 1 01:08:55 00:22:48
108 169 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 23 MV2 1957 1 01:09:01 00:22:54
109 262 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 24 MV2 1958 1 01:09:01 00:22:54
110 210 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 7 ŽV2 1970 1 01:09:11 00:23:04
111 218 RAFFAY Ivan 25 MV2 1966 1 01:09:22 00:23:15
112 164 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 7 Ž 1984 1 01:09:25 00:23:18
113 214 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 8 MV3 1953 1 01:09:42 00:23:35
114 173 MELUZÍNOVÁ Andrea 7 ŽV1 1981 1 01:09:54 00:23:46
115 150 HRADIL Stanislav AK Hodonín 26 MV2 1958 1 01:10:26 00:24:19
116 277 KOHOUTEK Jaromír WSSC 9 MV3 1955 1 01:10:28 00:24:21
117 208 KRESTA Roman Brno 27 MV2 1965 1 01:10:42 00:24:34
118 162 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 8 ŽV2 1963 1 01:10:47 00:24:40
119 175 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 10 MV3 1952 1 01:11:02 00:24:55
120 122 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 2 MV4 1946 1 01:11:05 00:24:57
121 281 SVOBODA Jan Garko Brno 28 MV2 1961 1 01:11:22 00:25:15
122 172 DRÁPALOVÁ Anna AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1999 1 01:11:31 00:25:24
123 118 URBÁŠEK Tomáš Lázně Šaratice 35 M 1980 1 01:11:50 00:25:43
124 188 VOLAVÝ Vladimír Fit online 11 MV3 1955 1 01:11:54 00:25:47
125 161 CINTUALA Juraj MŠK Borský Mikuláš 36 M 1979 1 01:12:21 00:26:14
126 110 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 37 M 1982 1 01:12:31 00:26:24
127 251 MATULA Jakub Kometa Brno 38 M 1999 1 01:12:34 00:26:27
128 284 VOLAVÁ Ivana Fit online 9 ŽV2 1964 1 01:12:39 00:26:32
129 196 CHALABALOVÁ Lucie SDH Svatobořice 9 Ž 1987 1 01:12:41 00:26:34
130 154 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 12 MV3 1953 1 01:13:00 00:26:53
131 165 POKORNÝ Zdeněk Zbýšov 29 MV2 1966 1 01:13:06 00:26:59
132 291 SOBOTKA Martin Brno 26 MV1 1976 1 01:13:08 00:27:00
133 283 KUNC Josef Orel Vyškov 30 MV2 1960 1 01:13:19 00:27:12
134 170 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS a Orel Vyškov 10 ŽV2 1967 1 01:13:19 00:27:12
135 134 KLANICOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1987 1 01:13:31 00:27:24
136 399 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 8 ŽV1 1977 1 01:13:33 00:27:26
137 217 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 31 MV2 1961 1 01:13:39 00:27:32
138 295 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 01:13:47 00:27:40
139 151 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 11 ŽV2 1965 1 01:14:00 00:27:53
140 186 POKORNÝ Zdenek Vyškov 39 M 1991 1 01:14:14 00:28:07
141 257 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 9 ŽV1 1976 1 01:14:22 00:28:15
142 192 JIRÁSEK Roman Šaratice 40 M 1979 1 01:14:29 00:28:21
143 158 RYŠAVÝ David 41 M 1989 1 01:14:33 00:28:26
144 221 KARAS Karel BK Hodonín 3 MV4 1945 1 01:14:50 00:28:43
145 115 KADLEC Tomáš Šaratice 42 M 1984 1 01:14:58 00:28:51
146 130 KADLEC Roman Šaratice 43 M 1988 1 01:14:58 00:28:51
147 304 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 32 MV2 1958 1 01:15:01 00:28:54
148 159 CVEČKOVÁ Anna Štefanov 11 Ž 1986 1 01:15:06 00:28:58
149 142 PROFOUS Petr Baláž Extreme Team Ostrava 33 MV2 1958 1 01:15:39 00:29:32
150 132 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 13 MV3 1955 1 01:15:45 00:29:38
151 107 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 44 M 1979 1 01:15:59 00:29:52
152 125 KOVAŘÍK František Břeclav 4 MV4 1946 1 01:16:10 00:30:03
153 124 NOSKOVÁ Stanislava Břeclav 12 ŽV2 1970 1 01:16:11 00:30:04
154 131 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 2 ŽV3 1959 1 01:16:22 00:30:15
155 213 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 45 M 1998 1 01:16:27 00:30:20
156 292 PELLOVÁ Gabriela Brno 10 ŽV1 1979 1 01:16:38 00:30:31
157 241 TOMÁNKOVÁ Stanislava 3 ŽV3 1955 1 01:16:45 00:30:38
158 274 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 13 ŽV2 1970 1 01:17:37 00:31:30
159 247 MATULA Jaroslav Zetor Brno 27 MV1 1970 1 01:17:51 00:31:44
160 308 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 34 MV2 1959 1 01:18:00 00:31:53
161 300 PELC Vít OZZY Brno 28 MV1 1967 1 01:18:54 00:32:46
162 136 MIKULOVÁ Anna Radošovce 11 ŽV1 1975 1 01:19:00 00:32:53
163 180 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 35 MV2 1961 1 01:19:04 00:32:57
164 109 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 12 Ž 1982 1 01:19:19 00:33:12
165 123 SILNICA Pavel Šaratice 46 M 1991 1 01:19:21 00:33:13
166 133 HAJOSSY Miroslav Koválov 5 MV4 1946 1 01:20:04 00:33:57
167 140 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 14 MV3 1956 1 01:20:20 00:34:13
168 265 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 4 ŽV3 1954 1 01:20:25 00:34:18
169 219 RAFFAYOVÁ Světlana 14 ŽV2 1967 1 01:21:36 00:35:29
170 121 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 15 MV3 1953 1 01:21:48 00:35:41
171 261 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 47 M 1999 1 01:22:43 00:36:36
172 166 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 6 MV4 1945 1 01:22:50 00:36:43
173 290 ZICHOVÁ Jana Prace 13 Ž 1991 1 01:23:17 00:37:09
174 231 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 12 ŽV1 1977 1 01:23:31 00:37:24
175 286 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1952 1 01:24:27 00:38:20
176 226 VODIČKA Jan MK Radslavice 7 MV4 1945 1 01:24:39 00:38:31
177 120 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 8 MV4 1941 1 01:24:49 00:38:42
178 167 CIESAROVÁ Denisa Slavkov u Brna 14 Ž 1989 1 01:24:52 00:38:45
179 306 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 13 ŽV1 1973 1 01:24:54 00:38:46
180 171 DRÁPAL Pavel Orel Křenovice 36 MV2 1963 1 01:25:18 00:39:11
181 239 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 9 MV4 1937 1 01:25:30 00:39:23
182 264 FABRIKOVÁ Blanka Brno 5 ŽV3 1960 1 01:25:36 00:39:29
183 271 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 15 ŽV2 1965 1 01:26:13 00:40:06
184 117 KADLEC Luděk Šaratice 37 MV2 1962 1 01:26:32 00:40:25
185 287 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 14 ŽV1 1978 1 01:26:38 00:40:31
186 288 HABA Milan AC Malacky 29 MV1 1970 1 01:26:39 00:40:32
187 301 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 15 ŽV1 1975 1 01:27:22 00:41:14
188 119 MASAŘÍK Petr 38 MV2 1966 1 01:27:52 00:41:45
189 113 STRÁNSKÁ Lenka 16 ŽV1 1976 1 01:28:14 00:42:07
190 222 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 17 MV3 1954 1 01:28:14 00:42:07
191 182 DERMEKOVÁ Janka Gebelski strýci 6 ŽV3 1961 1 01:28:34 00:42:27
192 168 PLANKA Vojtěch BK VP Malacky 18 MV3 1955 1 01:30:39 00:44:31
193 114 HRADSKÁ Eva 17 ŽV1 1977 1 01:36:36 00:50:29
194 103 JEGLA Jiří Šaratice 48 M 2002 1 01:38:18 00:52:11
195 102 HAVRÁNEK Tomáš Šaratice 49 M 2002 1 01:38:18 00:52:11
196 176 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 7 ŽV3 1953 1 01:39:08 00:53:01
197 307 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 8 ŽV3 1955 1 01:42:19 00:56:12
198 235 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 16 ŽV2 1964 1 01:47:20 01:01:13
199 238 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 10 MV4 1938 1 01:55:11 01:09:04

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 104 GOLDA Kevin Šaratice M 2002

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.