Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2016 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 09.04.2016 08:00 do 09.04.2016 16:00
Hlavní rozhodčíKoplík Antonín
Technický delegátBělohoubek Petr
Zpracování výsledkůMartin Juránek, David Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků230
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 290 KOCOUREK Milan AK Kroměříž 1 M 1987 2 00:31:05
2 16 KOHUT Jan Elitesport Team 2 M 1985 2 00:31:26 00:00:20
3 218 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 3 M 1980 2 00:31:57 00:00:51
4 253 KÁKONA David 4 M 1996 2 00:32:10 00:01:04
5 245 STEINER Tomáš 5 M 1986 2 00:32:13 00:01:07
6 217 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 6 M 1981 2 00:32:50 00:01:44
7 280 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 M40 1970 2 00:33:07 00:02:01
8 248 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 7 M 1991 2 00:33:17 00:02:11
9 231 BLAHA Tomáš AK Kromeriz 2 M40 1976 2 00:33:43 00:02:37
10 61 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 8 M 1982 2 00:33:57 00:02:51
11 88 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 3 M40 1973 2 00:34:33 00:03:27
12 72 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 9 M 1977 2 00:35:01 00:03:55
13 65 TOMČAL Dušan Lipov 4 M40 1973 2 00:35:04 00:03:58
14 80 LYSÁK Vlastimil Mikulov 10 M 1986 2 00:35:25 00:04:19
15 48 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 11 M 1983 2 00:35:36 00:04:30
16 14 DVOŘÁČEK Jiří Elitesport Team 5 M40 1968 2 00:35:37 00:04:31
17 226 CHADIM Vlastimil AC Moravská Slavia Brno 6 M40 1976 2 00:35:57 00:04:52
18 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 7 M40 1970 2 00:36:21 00:05:15
19 136 FIALA Andrej 12 M 1998 2 00:36:26 00:05:20
20 96 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 13 M 1977 2 00:36:28 00:05:22
21 115 KONEČNÝ Petr VSK UNI Brno / AC Okrouhlá 14 M 1995 2 00:36:28 00:05:22
22 295 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M50 1965 2 00:36:43 00:05:37
23 45 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 15 M 1981 2 00:37:02 00:05:56
24 97 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 8 M40 1968 2 00:37:05 00:05:59
25 81 JURČÍK Josef Skalica 16 M 1977 2 00:37:09 00:06:03
26 42 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 M50 1960 2 00:37:59 00:06:53
27 78 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 9 M40 1975 2 00:38:11 00:07:06
28 135 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 17 M 1985 2 00:38:23 00:07:17
29 37 VEVERKA Josef AC Čejkovice 3 M50 1958 2 00:38:34 00:07:28
30 127 ŠIMEČEK Jiří 18 M 1987 2 00:38:36 00:07:30
31 210 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 10 M40 1971 2 00:38:38 00:07:32
32 230 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 19 M 1982 2 00:38:39 00:07:33
33 39 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 4 M50 1959 2 00:38:44 00:07:38
34 75 KOLLÁR Martin Gbelský strýci 11 M40 1974 2 00:38:47 00:07:41
35 64 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 12 M40 1967 2 00:38:50 00:07:45
36 103 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 20 M 1984 2 00:38:53 00:07:47
37 292 TOKAR Pavol Šušky - Hrušky 21 M 1981 2 00:39:05 00:07:59
38 216 HRABAL Tomáš Kroměříž 22 M 1985 2 00:39:12 00:08:06
39 293 ŠNAJDR Petr Milotice 23 M 1997 2 00:39:13 00:08:07
40 133 KORVAS Josef AK Hodonín 5 M50 1964 2 00:39:17 00:08:12
41 62 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 1 Ž 1986 2 00:39:20 00:08:14
42 214 TOMEČEK Antonín Kobalt Uherský Ostroh 13 M40 1968 2 00:39:36 00:08:30
43 299 BELLAY Peter Rohatec 24 M 1988 2 00:39:37 00:08:31
44 263 SKALA Tomáš 25 M 1995 2 00:39:47 00:08:42
45 30 FLORIÁN Radim 14 M40 1970 2 00:39:52 00:08:46
46 60 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 2 Ž 1983 2 00:40:00 00:08:55
47 84 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 26 M 1977 2 00:40:03 00:08:57
48 287 KORCIÁN Petr Fitness Freedom 27 M 1978 2 00:40:09 00:09:03
49 82 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 15 M40 1971 2 00:40:16 00:09:10
50 70 MIKULA Miroslav Radošovce 6 M50 1957 2 00:40:22 00:09:16
51 138 HRBÁČEK Karel Útěchov 16 M40 1968 2 00:40:25 00:09:20
52 289 HERCEG Adam Časta 28 M 1981 2 00:40:30 00:09:24
53 66 BĚLOHOUBEK Petr Brno 17 M40 1972 2 00:40:34 00:09:28
54 247 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 29 M 1990 2 00:40:38 00:09:32
55 255 BARTONÍK Dominik AK Hodonín 30 M 1998 2 00:40:41 00:09:35
56 33 MITOŠINKA Jan 18 M40 1975 2 00:40:45 00:09:39
57 227 CAIZL Michal Brno 31 M 1982 2 00:40:50 00:09:44
58 229 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 19 M40 1974 2 00:40:54 00:09:48
59 270 KUBÍČEK Jaroslav Záhorácký Frišký tým 32 M 1977 2 00:40:58 00:09:52
60 27 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 20 M40 1968 2 00:41:03 00:09:57
61 59 VÍTR Tomáš AK Junior Holič 33 M 1983 2 00:41:04 00:09:58
62 28 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž45 1970 2 00:41:15 00:10:09
63 110 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 34 M 1982 2 00:41:20 00:10:14
64 296 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 7 M50 1963 2 00:41:20 00:10:15
65 93 NEMČEK Stanislav Jablonica 21 M40 1970 2 00:41:21 00:10:15
66 29 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 8 M50 1962 2 00:41:24 00:10:19
67 34 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M65 1950 2 00:41:32 00:10:27
68 41 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 2 Ž45 1967 2 00:41:46 00:10:40
69 109 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1986 2 00:41:49 00:10:43
70 235 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 9 M50 1957 2 00:41:52 00:10:46
71 85 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 1 Ž35 1979 2 00:41:52 00:10:46
72 57 HLAVATÝ Radek Brno 10 M50 1966 2 00:41:53 00:10:48
73 50 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 3 Ž45 1963 2 00:41:55 00:10:50
74 119 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 35 M 1978 2 00:41:56 00:10:50
75 38 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M65 1951 2 00:42:03 00:10:57
76 291 BÁRTA Radek Velké Pavlovice 22 M40 1975 2 00:42:13 00:11:07
77 297 TOMEČEK Jiří Vnorovy 36 M 1983 2 00:42:31 00:11:25
78 24 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 11 M50 1964 2 00:42:33 00:11:27
79 256 BARTONÍK Jakub Baník Mikulčice 37 M 1994 2 00:42:35 00:11:30
80 250 GAJDUŠEK Miloslav 23 M40 1968 2 00:42:39 00:11:33
81 266 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 3 M65 1948 2 00:42:42 00:11:36
82 243 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 24 M40 1969 2 00:42:42 00:11:36
83 43 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 Ž35 1978 2 00:43:03 00:11:57
84 58 BAJÁK Marek Sokol Bílovice nad Svitavou 25 M40 1972 2 00:43:07 00:12:01
85 36 NAVARA Karel Uherský Ostroh 4 M65 1950 2 00:43:14 00:12:08
86 76 SLOUKA Jiří Blažovice 38 M 1983 2 00:43:14 00:12:08
87 261 KOMRSKA Petr Hodonín 39 M 1991 2 00:43:17 00:12:11
88 207 HAMUMER Vladimír Klub biatlon Vyškov 26 M40 1971 2 00:43:20 00:12:14
89 225 JIRMUS Pavel Sokol Ovčáry 1 M60 1954 2 00:43:20 00:12:14
90 237 JANŮ Jáclav Dolní Bojanovice 40 M 1986 2 00:43:21 00:12:15
91 219 HUBAČKA Jiří Mikulčice 41 M 1980 2 00:43:25 00:12:19
92 101 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 27 M40 1975 2 00:43:30 00:12:25
93 269 MICHNA Miroslav K2 Fitness 42 M 1978 2 00:43:35 00:12:29
94 285 HANÁKOVÁ Miroslava Sokol Bučovice 4 Ž45 1966 2 00:43:39 00:12:33
95 254 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana 4 Ž 1982 2 00:43:40 00:12:34
96 95 PAVELKA Richard newline 43 M 1981 2 00:43:40 00:12:35
97 13 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 5 Ž45 1969 2 00:43:42 00:12:36
98 220 HRADIL Stanislav AK Hodonín 12 M50 1958 2 00:43:49 00:12:43
99 44 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1988 2 00:43:55 00:12:49
100 288 FABUŠ Milan 28 M40 1972 2 00:44:02 00:12:56
101 98 FABRIK Miroslav Brno 13 M50 1959 2 00:44:04 00:12:59
102 87 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 14 M50 1964 2 00:44:06 00:13:00
103 92 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 15 M50 1957 2 00:44:06 00:13:00
104 275 VODIČKA David SDH Svatobořice 44 M 1994 2 00:44:16 00:13:11
105 228 ŠIŠKA Otakar Brno 45 M 1982 2 00:44:21 00:13:15
106 120 KADLECOVÁ Jana_X AK Hodonín 3 Ž35 1977 2 00:44:25 00:13:19
107 224 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 4 Ž35 1975 2 00:44:32 00:13:26
108 283 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 29 M40 1971 2 00:44:35 00:13:30
109 145 POLÁŠEK Vít Hodonín 30 M40 1976 2 00:44:44 00:13:38
110 215 ŠŤAVÍK Jaroslav Mikulčice 46 M 1985 2 00:44:46 00:13:40
111 56 HLAVATÁ Alexandra Brno 6 Ž45 1967 2 00:44:56 00:13:50
112 68 MATULOVÁ Martina Brno 5 Ž35 1972 2 00:44:59 00:13:53
113 212 SÝKORA František Mikulčice 47 M 1979 2 00:45:14 00:14:08
114 89 BAŤA Radek Fitness Freedom 48 M 1981 2 00:45:24 00:14:18
115 18 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M70 1942 2 00:45:29 00:14:23
116 55 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 7 Ž45 1964 2 00:45:43 00:14:37
117 233 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1993 2 00:45:50 00:14:44
118 104 TICHÁ Karolína Elite Sport Boskovice 7 Ž 1998 2 00:45:50 00:14:44
119 126 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 8 Ž 1989 2 00:45:58 00:14:52
120 94 MEDLEN Marian Sekov Senica 16 M50 1960 2 00:46:04 00:14:58
121 209 CHARVÁT Bohdan Elite Sport Boskovice 31 M40 1973 2 00:46:08 00:15:02
122 52 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 5 M65 1948 2 00:46:12 00:15:06
123 268 TYLEČEK Pavel Jundrov 32 M40 1973 2 00:46:18 00:15:13
124 49 KUNC Josef Orel Vyškov 17 M50 1960 2 00:46:20 00:15:15
125 264 HUSÁR Ferdinand 2 M70 1944 2 00:46:26 00:15:21
126 40 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 33 M40 1972 2 00:46:27 00:15:21
127 113 KAPAVÍK Radim Přerov 49 M 1985 2 00:46:28 00:15:23
128 211 TRŽILOVÁ Iva TJ Maratonstav Úpice 9 Ž 1986 2 00:46:28 00:15:23
129 137 HOZA Michal 50 M 1977 2 00:46:32 00:15:26
130 202 LÍPA Lukáš AK Hodonín 51 M 1983 2 00:46:36 00:15:31
131 222 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 18 M50 1957 2 00:46:45 00:15:39
132 69 MATULA Jakub Kometa Brno 52 M 1999 2 00:46:45 00:15:39
133 111 RAFFAY Ivan 19 M50 1966 2 00:46:49 00:15:43
134 134 KRESTA Roman Orel Židenice 20 M50 1965 2 00:46:54 00:15:49
135 71 MIKUŠ Miroslav Radošovce 6 M65 1951 2 00:47:08 00:16:02
136 90 BŘEZINA Aleš newline 21 M50 1962 2 00:47:25 00:16:19
137 272 KALMAN Pavol Záhorácký Frišký tým 22 M50 1965 2 00:47:30 00:16:24
138 107 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 34 M40 1974 2 00:47:38 00:16:32
139 141 SOBOTKA Josef Moravská Nová Ves 23 M50 1964 2 00:47:45 00:16:40
140 123 HŘEBAČKA Antonín Hodonín 24 M50 1964 2 00:47:59 00:16:53
141 79 ČERMÁK Gabriel Holíč 53 M 1979 2 00:48:07 00:17:01
142 203 FLÍČEK Jaroslav 35 M40 1976 2 00:48:09 00:17:03
143 67 MATULA Jaroslav Zetor Brno 36 M40 1970 2 00:48:14 00:17:08
144 240 MASÁR Roman Malacky 37 M40 1970 2 00:48:17 00:17:11
145 106 VOLAVÁ Ivana Fit online 8 Ž45 1964 2 00:48:18 00:17:12
146 91 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 6 Ž35 1976 2 00:48:26 00:17:21
147 73 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 25 M50 1966 2 00:48:29 00:17:23
148 251 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 9 Ž45 1963 2 00:48:34 00:17:28
149 23 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 2 M60 1953 2 00:48:41 00:17:35
150 205 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 54 M 1982 2 00:48:50 00:17:45
151 223 NOSKOVÁ Stanislava 10 Ž45 1970 2 00:49:08 00:18:02
152 236 BÁBÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 26 M50 1963 2 00:49:13 00:18:07
153 15 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 55 M 1999 2 00:49:15 00:18:10
154 279 KOLÁŘIK Jaroslav Mikulčice 27 M50 1966 2 00:49:21 00:18:15
155 83 JÍLEK Radim 38 M40 1971 2 00:49:26 00:18:20
156 239 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 3 M60 1955 2 00:49:33 00:18:27
157 277 KOLÁŘIK Martin Mikulčice 56 M 1989 2 00:49:40 00:18:34
158 124 PROFOUS Petr Baláž Extreme Team Ostrava 28 M50 1958 2 00:49:42 00:18:36
159 140 LORENCOVÁ Slavomíra 7 Ž35 1975 2 00:49:43 00:18:37
160 142 LORENC Vladimír 57 M 1979 2 00:49:44 00:18:38
161 132 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 4 M60 1953 2 00:49:44 00:18:38
162 102 SVOBODA Jan Garko Brno 29 M50 1961 2 00:49:48 00:18:42
163 204 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 5 M60 1953 2 00:49:53 00:18:47
164 105 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 6 M60 1955 2 00:50:09 00:19:03
165 238 BINKA Lukáš SDH Rohatec 58 M 1983 2 00:50:22 00:19:16
166 125 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 30 M50 1959 2 00:50:44 00:19:38
167 284 CHLEBEK Radek Frýdek- Místek 59 M 1994 2 00:50:45 00:19:39
168 121 GLÖCKL Jan Spartan Race Training Group Podluží 60 M 1992 2 00:51:07 00:20:01
169 17 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 3 M70 1946 2 00:51:12 00:20:06
170 116 MARŠÁLEK Jiří newline 31 M50 1958 2 00:51:49 00:20:43
171 244 RYŠAVÝ David 61 M 1989 2 00:51:51 00:20:45
172 100 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 11 Ž45 1970 2 00:51:56 00:20:50
173 257 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 8 Ž35 1977 2 00:51:56 00:20:50
174 208 KOVAŘÍK František 4 M70 1946 2 00:51:58 00:20:53
175 242 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 62 M 1979 2 00:52:01 00:20:55
176 262 GEORGIOVSKÁ Lucie 9 Ž35 1976 2 00:52:16 00:21:11
177 221 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 12 Ž45 1959 2 00:52:25 00:21:19
178 232 KOLENKO Petr AK Mikulčice 63 M 1982 2 00:52:26 00:21:20
179 252 HUBÁČEK Jan Mikulčice 64 M 1996 2 00:52:28 00:21:22
180 54 TOMÁNKOVÁ Stanislava 13 Ž45 1955 2 00:52:31 00:21:25
181 77 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 32 M50 1958 2 00:52:45 00:21:39
182 298 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 33 M50 1961 2 00:52:48 00:21:43
183 21 JABLUNKA Dušan 65 M 1977 2 00:52:50 00:21:44
184 300 MARŠÁLKOVÁ Jana Lužice 10 Ž35 1977 2 00:52:51 00:21:46
185 282 KOLÁŘIKOVÁ Lucie 10 Ž 1992 2 00:52:54 00:21:49
186 271 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 14 Ž45 1965 2 00:53:05 00:21:59
187 122 MARŠÁLEK Tomáš 39 M40 1976 2 00:53:26 00:22:20
188 143 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 11 Ž35 1973 2 00:53:30 00:22:25
189 35 KARAS Karel BK Hodonín 5 M70 1945 2 00:53:34 00:22:28
190 22 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 34 M50 1961 2 00:53:38 00:22:32
191 32 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 7 M60 1954 2 00:53:47 00:22:41
192 114 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 66 M 1997 2 00:53:57 00:22:51
193 31 JOSEF Ján Mikulčice 67 M 1986 2 00:53:58 00:22:52
194 112 RAFFAYOVÁ Světlana 15 Ž45 1967 2 00:53:59 00:22:53
195 131 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 8 M60 1952 2 00:54:17 00:23:12
196 118 PELC Vít OZZY Brno 40 M40 1967 2 00:54:27 00:23:21
197 99 FABRIKOVÁ Blanka Brno 16 Ž45 1960 2 00:54:32 00:23:26
198 74 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 12 Ž35 1977 2 00:54:42 00:23:36
199 139 TUREK Miroslav Dolní Bojanovice 35 M50 1965 2 00:54:44 00:23:38
200 274 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 17 Ž45 1960 2 00:54:46 00:23:40
201 26 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 9 M60 1953 2 00:55:03 00:23:57
202 246 TIPRAK Ondrej 7 M65 1948 2 00:55:07 00:24:01
203 108 RÍZEK Milan TTKMR Skalica 10 M60 1953 2 00:55:40 00:24:34
204 234 MIKULOVÁ Anna 13 Ž35 1975 2 00:55:59 00:24:53
205 267 GEORGIOVSKY David Ostrava 68 M 1977 2 00:56:00 00:24:55
206 206 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 11 Ž 1982 2 00:56:05 00:24:59
207 260 STRÁNSKÁ Lenka 14 Ž35 1976 2 00:56:23 00:25:17
208 286 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 6 M70 1945 2 00:56:37 00:25:31
209 278 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 11 M60 1956 2 00:56:42 00:25:36
210 265 KUBINA Lukáš 41 M40 1975 2 00:57:22 00:26:16
211 201 MECL Karel BK Hodonín 36 M50 1963 2 00:57:39 00:26:33
212 258 HAJOSSY Miroslav Koválov 7 M70 1946 2 00:58:01 00:26:55
213 273 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 8 M65 1949 2 00:58:09 00:27:03
214 51 HABA Milan AC Malacky 42 M40 1970 2 00:58:11 00:27:05
215 46 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 15 Ž35 1978 2 00:58:13 00:27:08
216 129 KYLIÁN Jiří Moravská Nová Ves 43 M40 1972 2 00:58:23 00:27:17
217 25 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 8 M70 1941 2 00:58:49 00:27:43
218 128 FORETNÍK František Krumvíř 9 M65 1951 2 00:58:49 00:27:43
219 249 WALDECKER Pavol 12 M60 1956 2 01:00:54 00:29:48
220 117 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 16 Ž35 1975 2 01:01:02 00:29:56
221 63 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 18 Ž45 1965 2 01:01:26 00:30:20
222 213 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 9 M70 1945 2 01:01:29 00:30:23
223 53 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 10 M70 1937 2 01:01:37 00:30:32
224 259 HRADSKÁ Eva 17 Ž35 1977 2 01:02:04 00:30:58
225 47 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 19 Ž45 1953 2 01:02:15 00:31:10
226 241 DERMEKOVÁ Janka Gebelski strýci 20 Ž45 1961 2 01:02:42 00:31:36
227 86 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 21 Ž45 1964 2 01:06:57 00:35:51
228 276 PROCHÁZKA Miloš Hodonín 13 M60 1956 2 01:10:03 00:38:58
229 20 HRUBÝ Milan Blansko 11 M70 1938 2 01:13:23 00:42:17
230 281 KOLÁŘIKOVÁ Jana Mikulčice 22 Ž45 1969 2 01:13:41 00:42:35

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.