Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

30. KEPÁK JM TT Liga - XTRAIL Vysočany 2016 - Lidový 150m,8km,2,5km

Datum pořádání od 23.07.2016 09:30 do 23.07.2016 17:00
Zpracování výsledkůMartin SÜSS

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)10,65
Počet kol3
Počet závodníků84
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 17 KAZDA Tomáš TJ Spartak Třebíč 1 H15- 2002 3 00:36:35
2 52 BARTÁK Adam AK Moravská Třebová 1 M 1992 3 00:38:13 00:01:37
3 9 KUČEROVÁ Lucie ACT leraK Blansko 1 D15- 2001 3 00:38:38 00:02:02
4 16 HENCK Michal RBK 2 M 1986 3 00:39:44 00:03:08
5 65 BÍNA Miroslav 1 M40+ 1973 3 00:40:43 00:04:07
6 36 MIKA Ivo Brno 2 M40+ 1966 3 00:40:51 00:04:15
7 13 ŠEMORA Pavel 3 M40+ 1962 3 00:40:59 00:04:23
8 30 LAKOMÝ Martin AC Vrahovice 4 M40+ 1968 3 00:41:56 00:05:21
9 23 KUNC Michal HC Kometa Brno 3 M 2000 3 00:42:17 00:05:41
10 14 KOPTÁK Petr 4 M 1979 3 00:42:51 00:06:15
11 29 HANÁKOVÁ Miroslava TJ Sokol Bučovice 1 Ž40+ 1966 3 00:43:05 00:06:29
12 48 ROUŠOVÁ Natálie Spartak Třebíč 2 D15- 2003 3 00:43:11 00:06:35
13 87 KLIMEŠ Michal SK Meteor Brno 5 M 1985 3 00:43:25 00:06:49
14 27 VEITH Pavel Lokomotiva Soběšice 5 M40+ 1968 3 00:43:45 00:07:10
15 11 COUFAL Lukáš TJ Spartak Třebíč 2 H15- 2001 3 00:43:50 00:07:14
16 12 ŠEMORA Petr 6 M 1997 3 00:44:47 00:08:12
17 18 KUNC Martin HC Adamov 6 M40+ 1971 3 00:44:50 00:08:14
18 69 ONDROUŠEK David VZS Blansko 7 M 1994 3 00:45:11 00:08:35
19 49 KŘIVÁNEK Richard Elitesport Boskovice 3 H15- 2006 3 00:45:12 00:08:36
20 4 ŠMÍDA Rostislav 8 M 1982 3 00:45:12 00:08:36
21 8 CRHONEK Tomáš TJ Vysočany 4 H15- 2003 3 00:45:13 00:08:37
22 76 FRÝDEK Jan TJ Sokol Černá Hora 5 H15- 2001 3 00:45:15 00:08:39
23 28 VEITHOVÁ Zdena 2 Ž40+ 1971 3 00:45:18 00:08:42
24 50 KOLÁŘ Petr 7 M40+ 1971 3 00:45:20 00:08:44
25 60 TICHÝ Alois 8 M40+ 1964 3 00:45:33 00:08:57
26 15 KREJČÍ tom 9 M 1979 3 00:45:40 00:09:04
27 22 KABRHÉLOVÁ Renata 1 Z 1977 3 00:45:46 00:09:10
28 5 OBRTLÍK Jan 10 M 1981 3 00:45:51 00:09:15
29 25 PROCHÁZKOVÁ Nikola Triatlon TJ.Spartak 3 D15- 2002 3 00:45:57 00:09:21
30 37 BAŠTÁŘ Jiří Olomučany 9 M40+ 1971 3 00:46:13 00:09:37
31 26 JUROVÁ Ivana TJ Spartak Třebíč 4 D15- 2001 3 00:46:30 00:09:54
32 55 NĚMEČEK Martin 10 M40+ 1976 3 00:46:31 00:09:55
33 82 MARTÍNEK David MRX Team Bořitov 11 M 1993 3 00:46:39 00:10:04
34 73 SOUČEK Jan 6 H15- 2003 3 00:47:31 00:10:55
35 40 HOŠKOVÁ Justina Elitesport Boskovice 2 Z 2000 3 00:47:35 00:10:59
36 39 KAFKA Šimon SK TRI CykloChlubna 7 H15- 2004 3 00:47:59 00:11:23
37 53 POHANKA Martin Lotrando Brno 8 H15- 2002 3 00:47:59 00:11:23
38 7 OPÁLKA Vladan Sport klub Rajáčko 12 M 1991 3 00:48:24 00:11:48
39 79 KROUPA Martin Mylin Suchý Aiki 13 M 1994 3 00:48:40 00:12:04
40 20 VALÁŠEK Martin 14 M 1989 3 00:49:00 00:12:24
41 80 ŽIVNÁ Ludmila 3 Z 1979 3 00:49:01 00:12:25
42 34 MARKEL Aleš Marora Boskovice 9 H15- 2001 3 00:49:30 00:12:54
43 63 GRMELA Lukáš 15 M 1991 3 00:49:44 00:13:08
44 66 KUNC David 16 M 1998 3 00:50:09 00:13:33
45 51 JANKŮ Ladislav 11 M40+ 1960 3 00:50:34 00:13:58
46 56 HOTAŘ Aleš ALOHA Team 12 M40+ 1976 3 00:51:02 00:14:26
47 77 ŠEDRLOVÁ Zuzana Mylin Suchý Aiki 4 Z 1995 3 00:51:06 00:14:30
48 6 VČELAŘ Adam TJ Vysočany 10 H15- 2003 3 00:51:32 00:14:56
49 3 ŠEVČÍKOVÁ Barbara 5 D15- 2001 3 00:52:34 00:15:58
50 75 JAŠŠOVÁ Jana 5 Z 1977 3 00:52:35 00:15:59
51 74 FUXA Radek 17 M 1981 3 00:52:35 00:15:59
52 10 KUČERA Karel ACT leraK Blansko 13 M40+ 1965 3 00:53:04 00:16:28
53 24 KABRHÉL Jakub 11 H15- 2005 3 00:53:49 00:17:13
54 35 MIKOVÁ Dominika Brno 6 D15- 2002 3 00:54:15 00:17:40
55 33 KUCHAŘ Filip Cyklo plus Rájec 12 H15- 2004 3 00:54:17 00:17:41
56 54 KUCHAŘ Josef ACT leraK Blansko 13 H15- 2008 3 00:54:20 00:17:45
57 81 MARTÍNEK Radek MRX Team Bořitov 14 M40+ 1967 3 00:54:27 00:17:52
58 19 KUNCOVÁ Monika Tigers Brno 6 Z 1996 3 00:56:23 00:19:48
59 86 NEVĚŘILOVÁ Johana SK Meteor Brno 7 Z 1990 3 00:56:36 00:20:00
60 43 TLAMKOVÁ Barbora Moravec Team 7 D15- 2007 3 00:56:47 00:20:11
61 58 KASSAI Michal Cyklo-Kassan Boskovice 14 H15- 2008 3 00:56:47 00:20:11
62 44 TLAMKA Pavel Okrouhlá 15 M40+ 1965 3 00:56:48 00:20:13
63 61 KOPECKÝ Vladimír 16 M40+ 1969 3 00:57:03 00:20:28
64 32 KUCHAŘ Jáchym Cyklo plus Rájec 15 H15- 2009 3 00:58:03 00:21:27
65 85 VIDEMAN Jan 18 M 1999 3 00:58:11 00:21:35
66 59 KASSAI Martin Cyklo-Kassan Boskovice 16 H15- 2008 3 00:58:15 00:21:39
67 57 KASSAIOVA Barbora Cyklo-Kassan Boskovice 8 D15- 2008 3 00:58:23 00:21:47
68 1 ŠEVČÍK Matyáš Vysočany - Biatlon Blansko 17 H15- 2007 3 00:59:44 00:23:09
69 21 SEDLÁKOVÁ Eva 8 Z 1994 3 01:00:58 00:24:23
70 84 STUDENÍK Matěj Brno 18 H15- 2005 3 01:01:28 00:24:52
71 83 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 9 Z 1978 3 01:01:28 00:24:53
72 62 KOPECKÝ Ondřej 19 M 2000 3 01:03:26 00:26:50
73 64 BOUDNÍKOVÁ Věra Elitesport Team Boskovice 3 Ž40+ 1975 3 01:04:58 00:28:23
74 72 SOUČKOVÁ Věra 10 Z 1977 3 01:05:45 00:29:09
75 67 HLAVÁČKOVÁ Eliška MRX Team Bořitov 9 D15- 2005 3 01:06:41 00:30:05
76 68 HLAVÁČEK Ivo MRX Team Bořitov 17 M40+ 1971 3 01:06:41 00:30:05
77 89 FLEK Pavel 19 H15- 2007 3 01:21:06 00:44:30
78 88 FLEKOVÁ Michaela 4 Ž40+ 1972 3 01:22:43 00:46:07
79 70 LELLE Tefert 10 D15- 2007 3 01:31:13 00:54:37
80 71 LASZLO Matus 18 M40+ 1966 3 01:31:20 00:54:44
81 42 MICHALOVÁ Jana Gegoši 11 Z 1985 3 01:54:36 01:18:00
82 41 ROZKOPAL Tomáš Gegoši 20 M 1980 3 01:54:39 01:18:03

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 2 ŠMÍDA Samuel H15- 2006
DNF 31 LAKOMÝ Jan AC Vrahovice M 2000

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.09.2020 07:00
Brněnský MASAKR
19.09.2020 07:00
Brněnský MASAKR - dvojice
19.09.2020 08:30
!!ZRUŠENO!! Běh rektorky
19.09.2020 12:00
14. FORCE SPAC - Do vrchu Pusteven
20.09.2020 08:30
Hvězdná desítka 28. ročník
20.09.2020 10:30
!!ZRUŠENO!! 7. Pivní míle
26.09.2020 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
28.09.2020 08:00
BT 2020 - Svatováclavský běh Blažovice
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.