Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

30. KEPÁK JM TT Liga - XTRAIL Vysočany 2016 - XTRAIL 700m,15km,5km

Datum pořádání od 23.07.2016 09:30 do 23.07.2016 17:00
Zpracování výsledkůMartin SÜSS

Start: 13:00 hod

Seriál závodů30. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)20,70
Počet kol3
Počet závodníků149
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 98 KROUPA Tomáš EKOL TEAM 1 M(20-29) 1987 3 01:05:07
2 36 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 2 M(20-29) 1990 3 01:05:48 00:00:40
3 113 HANÁČEK Martin TJ Spartak Třebíč 1 M(30-39) 1977 3 01:07:27 00:02:20
4 32 HAVLÍČEK Tomáš Axiom Orbitt 2 M(30-39) 1983 3 01:08:05 00:02:57
5 38 STEHLÍK Petr Alfa Tri Team 3 M(20-29) 1989 3 01:08:19 00:03:11
6 103 LUŽNÝ Filip Triatlon Team Opava 4 M(20-29) 1992 3 01:08:30 00:03:22
7 37 KELBL Ondřej Alfa Tri Team 5 M(20-29) 1988 3 01:08:37 00:03:29
8 42 NAVRÁTIL Dušan Alfa Tri Team 3 M(30-39) 1984 3 01:08:41 00:03:34
9 118 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 4 M(30-39) 1985 3 01:09:51 00:04:43
10 47 HAVLENA Jan EKOL TEAM 1 Dci(16-17) 2000 3 01:10:53 00:05:46
11 24 DLABAJA Roman TITAN Trilife 1 M(40-49) 1970 3 01:11:07 00:05:59
12 121 MAN Martin TJ Spartak Třebíč 6 M(20-29) 1991 3 01:11:57 00:06:50
13 149 DVOŘÁČEK Adam FBK Svitavy 7 M(20-29) 1996 3 01:12:00 00:06:52
14 89 KARLÍK Petr Ski Club Márovky - Blansko 5 M(30-39) 1982 3 01:12:04 00:06:57
15 9 ŠOLC Filip Gegoši 6 M(30-39) 1985 3 01:12:09 00:07:01
16 102 BRYCHTOVÁ Anna Triatlon Team Opava 1 Ž(20-29) 1993 3 01:12:33 00:07:26
17 35 STEHLÍK Pavel Individuální 2 M(40-49) 1974 3 01:12:38 00:07:30
18 44 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 7 M(30-39) 1985 3 01:12:54 00:07:46
19 123 PACHECO Edinson SK Sever Brno 8 M(30-39) 1983 3 01:12:59 00:07:51
20 100 KUBÍČEK Martin Cykloplus Rájč 3 M(40-49) 1968 3 01:13:31 00:08:24
21 96 KOHUT Jan Elite Sport Team 9 M(30-39) 1985 3 01:13:37 00:08:30
22 53 HLAVÁČ Jaroslav Ráječko 10 M(30-39) 1983 3 01:13:42 00:08:34
23 4 PROCHÁZKA Milan TJ Spartak Třebíč 1 M(50-59) 1966 3 01:13:55 00:08:47
24 111 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 11 M(30-39) 1977 3 01:14:11 00:09:03
25 62 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 4 M(40-49) 1967 3 01:14:23 00:09:15
26 48 POSPÍŠIL Josef Moravská Třebová 12 M(30-39) 1985 3 01:14:25 00:09:17
27 67 OPLETAL Jan 8 M(20-29) 1994 3 01:14:39 00:09:31
28 39 KINC Pavel VF Team Černá Hora 5 M(40-49) 1974 3 01:14:49 00:09:42
29 142 ŠENKÝŘ Michal Brno 13 M(30-39) 1983 3 01:14:54 00:09:46
30 52 KNAUREK Martin Hape Sport Brno 14 M(30-39) 1977 3 01:14:55 00:09:47
31 28 HRABOVSKÝ Petr Racers Club 15 M(30-39) 1981 3 01:15:24 00:10:17
32 5 PROCHÁZKA Dušan TS Spartak 6 M(40-49) 1972 3 01:15:44 00:10:36
33 115 MRÁZ Miroslav Monthy Triathon 9 M(20-29) 1988 3 01:15:57 00:10:49
34 3 ŠINDELÁŘ Ondřej Elite Sport Team 10 M(20-29) 1988 3 01:16:11 00:11:03
35 10 TLAMKOVÁ Anna Moravec Team 1 Jky(18-19) 1997 3 01:16:29 00:11:22
36 33 VRONKA David Triatlon Club Olomouc 7 M(40-49) 1974 3 01:17:09 00:12:01
37 85 MACHOLÁN Martin TJ Spartak Třebíč 11 M(20-29) 1988 3 01:17:17 00:12:09
38 12 LUKÁŠ Kuchař Cykloplus Rájec 8 M(40-49) 1976 3 01:17:49 00:12:41
39 117 DVOŘÁK Pavel Magistr Tom 16 M(30-39) 1981 3 01:17:49 00:12:42
40 76 KOLÁŘ Petr Sokol Blansko 9 M(40-49) 1973 3 01:17:56 00:12:48
41 74 ŠKVAŘIL Jan Blansko 10 M(40-49) 1973 3 01:18:00 00:12:52
42 122 PŘIKRYL Adam Individuální 1 Jun(18-19) 1997 3 01:18:03 00:12:55
43 16 VIDEMAN Tomáš 2 Jun(18-19) 1997 3 01:18:26 00:13:18
44 61 VINOPAL Jiří SK TRI CykloChlubna 17 M(30-39) 1978 3 01:18:35 00:13:27
45 87 NEŠPOR Petr runKanice 11 M(40-49) 1975 3 01:18:55 00:13:47
46 25 JIŘIKOVSKÝ Martin HC Monte Bů 12 M(40-49) 1973 3 01:19:12 00:14:04
47 66 STEFANKA Olivier 13 M(40-49) 1974 3 01:19:17 00:14:09
48 60 MÁLEK David Větry Blansko 18 M(30-39) 1978 3 01:19:23 00:14:15
49 73 KOTAS Martin 321 CREATIVE CREW 19 M(30-39) 1985 3 01:19:37 00:14:30
50 126 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 2 M(50-59) 1966 3 01:19:38 00:14:30
51 49 JANČÍK David ISOVER 14 M(40-49) 1971 3 01:19:56 00:14:48
52 68 TIHON Jakub fitplusblansko.cz 12 M(20-29) 1991 3 01:20:01 00:14:53
53 71 WRONKA Pavel RC Dragon Brno 20 M(30-39) 1986 3 01:20:01 00:14:53
54 97 ŠMATERA Petr Kunštát 3 M(50-59) 1961 3 01:20:28 00:15:20
55 84 ŽIVNÝ Jiří 15 M(40-49) 1976 3 01:20:44 00:15:37
56 17 VIDEMAN Tomáš 16 M(40-49) 1970 3 01:20:46 00:15:38
57 7 KAFKA Radek Tricyklo Chlubna 4 M(50-59) 1964 3 01:20:57 00:15:49
58 101 LUŽNÝ Ivo Triatlon Club Olomouc 5 M(50-59) 1965 3 01:20:59 00:15:51
59 64 PŮSTOVÁ Šárka EKOL TEAM o.s. 1 Dky(16-17) 2000 3 01:21:30 00:16:22
60 114 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 6 M(50-59) 1959 3 01:21:54 00:16:47
61 34 KROPÁČEK Jaroslav 17 M(40-49) 1970 3 01:21:56 00:16:48
62 6 KUCHAŘ Tomáš Cykloplus Rájec 18 M(40-49) 1972 3 01:21:57 00:16:49
63 104 BODNÁR Jan Raw Satisfaction s.r.o. 19 M(40-49) 1971 3 01:22:15 00:17:07
64 147 PLHOŇ Patrik Elite Sport Boskovice CZSA 21 M(30-39) 1980 3 01:22:56 00:17:48
65 86 HRNČÍŘ Miroslav Boskovice 13 M(20-29) 1993 3 01:22:57 00:17:50
66 51 STUDENÝ Martin 14 M(20-29) 1989 3 01:23:39 00:18:32
67 116 VENEROVÁ Lenka Alfa Tri Team 1 Ž(30-39) 1986 3 01:23:45 00:18:37
68 14 KOTOUČEK Pavel Orel Bořitov 20 M(40-49) 1972 3 01:23:57 00:18:49
69 99 MIKITA Pavel SK Sever Brno 1 M(60+) 1952 3 01:24:03 00:18:56
70 27 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 2 Ž(30-39) 1983 3 01:24:20 00:19:12
71 140 POLÁŠEK Vít 21 M(40-49) 1976 3 01:24:30 00:19:22
72 128 KOHOUTEK Josef No Pain no Gain 22 M(30-39) 1984 3 01:24:53 00:19:45
73 78 ŠIDLO Ondřej 23 M(30-39) 1980 3 01:25:07 00:20:00
74 11 POHANKA Pavel Lotrando Brno 22 M(40-49) 1973 3 01:25:23 00:20:16
75 57 KLIMEŠ Jan 24 M(30-39) 1983 3 01:25:27 00:20:19
76 134 KUBĚNA Roman AC Senetářov 25 M(30-39) 1982 3 01:25:29 00:20:21
77 26 JIŘIKOVSKÝ Jakub 2 Dci(16-17) 1999 3 01:25:32 00:20:24
78 132 KONÍČEK Michal AC Senetářov 26 M(30-39) 1986 3 01:25:38 00:20:30
79 46 SLAVÍČKOVÁ Jarmila 1 Ž(50+) 1956 3 01:26:05 00:20:57
80 29 VAŠKOVÁ Helena SK Eden 3 Ž(30-39) 1985 3 01:26:07 00:20:59
81 65 PŮST Karel 23 M(40-49) 1971 3 01:26:08 00:21:00
82 143 RUSŇÁK Milan 15 M(20-29) 1988 3 01:26:29 00:21:21
83 50 KÁŇA Jiří 16 M(20-29) 1988 3 01:26:29 00:21:22
84 80 TRÁVNÍČEK Jaroslav AK Drnovice 7 M(50-59) 1964 3 01:26:31 00:21:24
85 59 GRÉZL Lukáš Alpaka Vyškov 17 M(20-29) 1987 3 01:26:40 00:21:32
86 22 KUNZ Kamil BDO 27 M(30-39) 1978 3 01:26:40 00:21:33
87 133 ZOUHAR Michal AC Senetářov 28 M(30-39) 1985 3 01:26:41 00:21:33
88 81 KUBÁNKOVÁ Sylvie Elite Sport Team 2 Ž(20-29) 1989 3 01:26:50 00:21:42
89 21 FLEK Pavel Horní Lhota 24 M(40-49) 1972 3 01:26:52 00:21:45
90 31 KLIMEŠ Radek Botanka runing 25 M(40-49) 1973 3 01:27:16 00:22:09
91 106 KRUML Tomáš 8 M(50-59) 1966 3 01:27:21 00:22:13
92 70 BAYER Miloslav HISPORT Team 2 M(60+) 1947 3 01:27:26 00:22:19
93 145 TESÁREK Michal 29 M(30-39) 1985 3 01:27:50 00:22:43
94 43 DOLEŽAL Tomáš Varani 26 M(40-49) 1972 3 01:28:22 00:23:14
95 8 ŠOLCOVÁ Eva Gegoši 4 Ž(30-39) 1984 3 01:28:30 00:23:22
96 18 SVOBODA Karel Zetor Brno 3 M(60+) 1945 3 01:29:03 00:23:55
97 13 BAUMANN Helga 5 Ž(30-39) 1984 3 01:29:31 00:24:23
98 45 JELÍNEK Ivan 27 M(40-49) 1972 3 01:29:36 00:24:29
99 112 MAKOVICKÝ Juraj 18 M(20-29) 1988 3 01:29:39 00:24:32
100 92 VOLAVÝ Vladimír Fit on line 4 M(60+) 1955 3 01:30:04 00:24:56
101 2 POUČ Ondřej 28 M(40-49) 1972 3 01:30:12 00:25:04
102 15 FRÝDEK Pavel Sokol Černá Hora 29 M(40-49) 1973 3 01:31:24 00:26:16
103 77 MUSIL Václav Ski Club Márovky - Blansko 30 M(30-39) 1982 3 01:31:38 00:26:30
104 119 KREJSOVÁ Petra Kometky Boskovice 6 Ž(30-39) 1979 3 01:31:39 00:26:31
105 54 PARÁKOVÁ Iva 3 Ž(20-29) 1995 3 01:31:50 00:26:43
106 136 DVOŘÁK Zdeněk Dvořáci 30 M(40-49) 1970 3 01:32:12 00:27:05
107 94 MATOUŠEK Libor Život na kole 31 M(40-49) 1967 3 01:32:15 00:27:07
108 108 KUBĚNA Ivo 31 M(30-39) 1984 3 01:32:30 00:27:22
109 30 VAŠEK Tomáš SK Eden 32 M(30-39) 1982 3 01:32:49 00:27:41
110 20 MACHÁČEK Martin 5 M(60+) 1955 3 01:33:43 00:28:35
111 1 ŠEVČÍK Martin 32 M(40-49) 1972 3 01:33:49 00:28:41
112 127 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS Vyškov 1 Ž(40-49) 1967 3 01:34:24 00:29:17
113 137 DVOŘÁK Tomáš Magistr Tom 33 M(40-49) 1972 3 01:34:53 00:29:45
114 110 GERSL Tomas 34 M(40-49) 1968 3 01:34:55 00:29:48
115 146 FIOLEK Michal 33 M(30-39) 1984 3 01:34:56 00:29:48
116 75 MECL Karel BK Hodonín 9 M(50-59) 1963 3 01:35:30 00:30:23
117 88 JURČOVÁ Michaela JUNO 4 Ž(20-29) 1989 3 01:35:59 00:30:51
118 105 BODNÁROVÁ Barbora 2 Ž(40-49) 1971 3 01:36:12 00:31:05
119 19 LAMPRECHTOVÁ Lucie SK Meteor Brno 5 Ž(20-29) 1987 3 01:36:24 00:31:16
120 56 TOMÁŠKOVÁ Lenka Běhy Těrlicko 6 Ž(20-29) 1987 3 01:37:03 00:31:56
121 120 MANOVÁ Věra TJ Spartak Třebíč 2 Ž(50+) 1964 3 01:39:20 00:34:12
122 109 GERSLOVA Hana 3 Ž(40-49) 1968 3 01:39:24 00:34:17
123 124 ČEPELÁK Patrik SPAM Boskovice 34 M(30-39) 1977 3 01:39:55 00:34:48
124 55 KAMENSKÝ Pavel 35 M(30-39) 1980 3 01:40:34 00:35:26
125 90 BUBENÍK Jiří lrs vyskov 6 M(60+) 1944 3 01:42:07 00:36:59
126 83 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 7 Ž(30-39) 1978 3 01:42:09 00:37:01
127 23 KALIŠ Přemysl TJ Znojmo 7 M(60+) 1952 3 01:44:18 00:39:10
128 41 ZAHRÁDKA Petr 36 M(30-39) 1986 3 01:44:18 00:39:10
129 72 LUKA Lukáš ASTCR 37 M(30-39) 1985 3 01:44:46 00:39:38
130 125 MALOUNEK Petr 38 M(30-39) 1982 3 01:46:22 00:41:14
131 139 CRHÁK Tomáš MSD-Jelita 3 Jun(18-19) 1998 3 01:47:06 00:41:58
132 69 POTĚŠILOVÁ Mirka FitPlusBlansko 7 Ž(20-29) 1991 3 01:47:50 00:42:42
133 93 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK-Brno 3 Ž(50+) 1950 3 01:48:00 00:42:53
134 79 KRAUS Jiří 39 M(30-39) 1978 3 01:48:05 00:42:57
135 107 KRUMLOVÁ Andrea 4 Ž(50+) 1966 3 01:52:08 00:47:01
136 148 KOČICA Lukáš 19 M(20-29) 1989 3 01:52:32 00:47:25
137 63 DANEK Ondřej 20 M(20-29) 1988 3 01:56:49 00:51:41
138 91 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 Ž(50+) 1955 3 01:59:23 00:54:16
139 138 CRHÁK Luděk MSD Brno 10 M(50-59) 1959 3 02:03:25 00:58:17
140 129 HAMBALČÍK Petr 35 M(40-49) 1975 3 02:05:09 01:00:01
141 141 MAREK Jiří Naprapathy.cz 8 M(60+) 1956 3 02:06:43 01:01:35
142 130 KOVAR Vaclav 36 M(40-49) 1974 3 02:08:16 01:03:09
143 131 JAKUB Kovář 3 Dci(16-17) 2003 3 02:21:49 01:16:42
144 58 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 11 M(50-59) 1964 3 02:22:26 01:17:19
145 95 HALÚZKA Miloš SŠSE Brno 40 M(30-39) 1978 3 02:46:46 01:41:38

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 40 ODEHNALOVÁ Ludmila Muráňský klub Ž(30-39) 1986
DNF 82 KLÍČ David Elite Sport Team Dci(16-17) 2000
DNF 135 POSPÍŠIL Martin Jun(18-19) 1997
DNF 144 ACHRER Karel M(40-49) 1969

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.