Rychlé novinky:

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 27.02.2016 08:00 do 27.02.2016 20:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátAleš MACHO
Zpracování výsledkůKamil ZMEŠKAL
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků613
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 5 TOO Silas_Kiprono BENEDEK Team 1 M20-39 1987 3 00:30:07
2 4 MWANGI Joel_Maina BENEDEK Team 2 M20-39 1985 3 00:31:08 00:01:01
3 1 KREISINGER Jan AK Kroměříž ADIDAS 3 M20-39 1984 3 00:31:19 00:01:12
4 2 FEJFAR Ondřej AK Kroměříž 4 M20-39 1989 3 00:31:25 00:01:18
5 8 VITKO Juraj MKŠS KYSUCKÉ NOVÉ MESTO 5 M20-39 1986 3 00:31:27 00:01:20
6 81 ČÍPA Jiří -------------- 6 M20-39 1985 3 00:32:31 00:02:24
7 13 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 7 M20-39 1992 3 00:32:46 00:02:39
8 7 HURTÍK Roman AK Kroměříž 8 M20-39 1983 3 00:32:51 00:02:44
9 3 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 9 M20-39 1988 3 00:33:11 00:03:04
10 12 BITALA Václav AK EZ Kopřivnice 10 M20-39 1977 3 00:33:17 00:03:10
11 147 JANATA Milan Salming/Run4fun 11 M20-39 1985 3 00:33:51 00:03:44
12 224 MATOUŠEK Jiří AK Drnovice 12 M20-39 1992 3 00:34:02 00:03:55
13 570 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 13 M20-39 1991 3 00:34:13 00:04:06
14 20 KUČERA Petr KESBUK 1 M40-49 1975 3 00:34:39 00:04:32
15 500 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 2 M40-49 1973 3 00:34:42 00:04:35
16 21 PODŠKUBKA Viktor ELEVEN Run Team 3 M40-49 1973 3 00:34:46 00:04:39
17 381 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 14 M20-39 1984 3 00:34:47 00:04:40
18 18 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 15 M20-39 1980 3 00:34:51 00:04:44
19 113 FOUSEK Jan MK SEITL Ostrava 16 M20-39 1991 3 00:34:53 00:04:46
20 19 HRDINA Pavel AK Perná 17 M20-39 1989 3 00:34:57 00:04:50
21 572 KHÝR Bronislav MK Prostějov 4 M40-49 1975 3 00:34:57 00:04:50
22 272 PODJUKL Vojtěch SK Hranice 1 M19- 1998 3 00:35:08 00:05:01
23 16 SEDLÁČEK Josef AK Kroměříž 5 M40-49 1970 3 00:35:28 00:05:21
24 265 PETR Jiří Triexpert team 18 M20-39 1979 3 00:35:31 00:05:24
25 173 KNĚŽÍNEK Vít Babiččina běžecká buňka 19 M20-39 1991 3 00:35:34 00:05:27
26 296 REHUŠ Ľubomír AŠK Grafobal Skalica 20 M20-39 1985 3 00:35:42 00:05:35
27 503 NOVÁČEK Tomáš Atletic Třebíč 21 M20-39 1983 3 00:35:59 00:05:52
28 6 CHEPLETING Betty BENEDEK Team 1 Z20-34 1988 3 00:36:01 00:05:54
29 372 VIŠNĚVSKÝ Andrej FTVS UK 22 M20-39 1991 3 00:36:10 00:06:03
30 307 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 6 M40-49 1975 3 00:36:15 00:06:08
31 480 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 23 M20-39 1987 3 00:36:18 00:06:11
32 544 STRNAD Václav ----------------------- 24 M20-39 1983 3 00:36:26 00:06:19
33 94 DOBIÁŠ Ondřej -------------- 2 M19- 1997 3 00:36:28 00:06:21
34 9 KAMÍNKOVÁ Petra Svatý Kopeček 1 Z35-44 1973 3 00:36:31 00:06:24
35 574 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulín 25 M20-39 1994 3 00:36:37 00:06:30
36 634 BEDNARSKÝ Vojtěch TNF BikeTeam 3 M19- 1997 3 00:36:42 00:06:35
37 80 ČERNOCKÝ Libor TJ Slovan OB Luhačovice 4 M19- 1998 3 00:36:43 00:06:36
38 481 KLEMENT JIŘÍ DRESSME.CZ 26 M20-39 1988 3 00:36:47 00:06:40
39 407 ŽALUDEK Přemysl MS Cyklogat 27 M20-39 1977 3 00:36:50 00:06:43
40 243 NERADIL Tomáš ASPO Hulín 7 M40-49 1974 3 00:37:03 00:06:56
41 187 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice/AC Okrouhlá/SK Olšany 28 M20-39 1983 3 00:37:12 00:07:05
42 471 FOCHLER Petr AK Drnovice 29 M20-39 1991 3 00:37:19 00:07:12
43 35 BACIU Serban Romania 30 M20-39 1980 3 00:37:27 00:07:20
44 493 PRAŽÁK Vojtěch AK Kopřivnice 5 M19- 2000 3 00:37:32 00:07:25
45 616 DOLEŽAL Zdeněk Přerov 8 M40-49 1974 3 00:37:32 00:07:25
46 343 ŠTĚPÁN Marek TJ SOKOL Týn nad Bečvou 9 M40-49 1972 3 00:37:33 00:07:26
47 193 KRAJČA Stanislav Liga 100 Olomouc 31 M20-39 1983 3 00:37:34 00:07:27
48 250 ODSTRČILÍK Roman SOKOL Třebětice 10 M40-49 1975 3 00:37:36 00:07:29
49 365 VELIČKA Ondřej www.ultramaratonec.cz 32 M20-39 1983 3 00:37:37 00:07:30
50 368 VÉVODOVÁ Martina AK Perná 2 Z20-34 1990 3 00:37:41 00:07:34
51 591 JELÍNEK Aleš ----------------------- 11 M40-49 1967 3 00:37:43 00:07:36
52 443 KREJČÍ Lukáš Cykloklub Rohálov 33 M20-39 1993 3 00:37:44 00:07:37
53 498 STRAŠÁK Vojtěch ----------------------- 34 M20-39 1987 3 00:37:47 00:07:40
54 358 VABROUŠEK Filip AC JH při GJŠ Zlín 6 M19- 1999 3 00:37:47 00:07:40
55 596 DIVIŠOVÁ Kateřina SSK Vítkovice 1 Z19- 1997 3 00:37:48 00:07:41
56 454 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 M50-59 1960 3 00:37:50 00:07:43
57 87 DEDEK Aleš AD cyklo Brodek 12 M40-49 1975 3 00:37:53 00:07:46
58 39 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 2 M50-59 1965 3 00:38:00 00:07:53
59 414 DANĚK Jiří Uherské Hradiště 13 M40-49 1976 3 00:38:05 00:07:58
60 22 VABROUŠEK Petr TITAN TRILIFE ZLÍN 14 M40-49 1973 3 00:38:11 00:08:04
61 190 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov 15 M40-49 1974 3 00:38:25 00:08:18
62 126 HELCEL Richard BK SAk Loziska Karvina 16 M40-49 1972 3 00:38:27 00:08:20
63 631 PETRÁŠ Rostislav Novojický Kotuč 3 M50-59 1965 3 00:38:33 00:08:26
64 588 OHNŮTEK Zdeněk ----------------------- 17 M40-49 1975 3 00:38:36 00:08:29
65 166 KAHÁNEK Radek Atlétiko Pavlovičky 35 M20-39 1990 3 00:38:39 00:08:32
66 469 HOSTAŠA Milan Valašské Meziříčí 36 M20-39 1985 3 00:38:41 00:08:34
67 466 RAŠKA Daniel TJ Slezan FM 37 M20-39 1996 3 00:38:50 00:08:43
68 90 DELINA Daniel 1. běžecký Jablunkov 38 M20-39 1980 3 00:39:02 00:08:55
69 552 DLABAJA Roman TITAN Zlín 18 M40-49 1970 3 00:39:06 00:08:59
70 114 FRITSCHER Adam TJ Liga 100 Olomouc 19 M40-49 1975 3 00:39:08 00:09:01
71 517 PASTOROVÁ Petra MK SEITL Ostrava 2 Z35-44 1977 3 00:39:08 00:09:01
72 332 STRNAD Ondřej Brno-Medlánky 39 M20-39 1980 3 00:39:19 00:09:12
73 46 BARTÍK Patrik KESBUK 20 M40-49 1976 3 00:39:20 00:09:13
74 135 HOŠTÁLEK Marek Tomíno 21 M40-49 1969 3 00:39:30 00:09:23
75 110 FILIPIOVÁ Eva TJ Šumperk 3 Z20-34 1986 3 00:39:32 00:09:25
76 99 DŘÍMAL Miroslav Maraton tym Pavla Nováka 22 M40-49 1976 3 00:39:46 00:09:39
77 468 TABARKA Ondřej Bulls Rymice 40 M20-39 1985 3 00:39:47 00:09:40
78 191 KOZÁK Ondřej TJ Liga 100 Olomouc 41 M20-39 1987 3 00:39:52 00:09:45
79 586 BLAŽEK Pavel 3THX 23 M40-49 1976 3 00:39:54 00:09:47
80 284 POSPÍŠIL David Aj my sme beh :-) 42 M20-39 1985 3 00:39:58 00:09:51
81 67 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 24 M40-49 1971 3 00:39:59 00:09:52
82 457 HUBÁČEK Josef TJ Slovan Luhačovice 4 M50-59 1961 3 00:40:02 00:09:55
83 340 ŠESTÁK Radim TJ Olympia Bruntál 25 M40-49 1971 3 00:40:10 00:10:03
84 17 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 43 M20-39 1982 3 00:40:16 00:10:09
85 408 CHYTIL David KB Bystřice p. Host. 44 M20-39 1992 3 00:40:17 00:10:10
86 382 ŽALUDKOVÁ Jana Cyklogat Malenovice 3 Z35-44 1975 3 00:40:20 00:10:13
87 633 KELLER Antonín OREL Veřovice 5 M50-59 1963 3 00:40:22 00:10:15
88 482 BLUCHOVÁ Kateřina SSK Vítkovice 4 Z20-34 1983 3 00:40:23 00:10:16
89 344 ŠTÍPALA Milan Kroměříž 45 M20-39 1984 3 00:40:26 00:10:19
90 136 HRADIL Pavel STARLIFE 7 M19- 1998 3 00:40:36 00:10:29
91 44 BAROT Josef Tj Slavkov pod Hostýnem 46 M20-39 1982 3 00:40:39 00:10:32
92 261 PAZDERA Miroslav ZAPRO AD TEAM 26 M40-49 1972 3 00:40:41 00:10:34
93 53 BEŇA Marek ZAPRO Team 27 M40-49 1976 3 00:40:41 00:10:34
94 235 MRAJCA Tomáš MK SEITL Ostrava 28 M40-49 1972 3 00:40:53 00:10:46
95 180 KONVIČKA Adam -------------- 47 M20-39 1977 3 00:40:53 00:10:46
96 144 JAKOBOVÁ Adélka SK Praga 5 Z20-34 1990 3 00:40:54 00:10:47
97 483 DOHNAL Zdeněk ZAPRO AD TEAM 48 M20-39 1979 3 00:41:04 00:10:57
98 446 MOJZÍK Jaroslav Šternberk 6 M50-59 1958 3 00:41:04 00:10:57
99 123 HALUZÍK Marek DRACY 29 M40-49 1974 3 00:41:04 00:10:57
100 27 NEUWIRTH Alexandr AK Emila Zátopka Kopřivnice 1 M60-64 1955 3 00:41:12 00:11:05
101 571 GAGRULÁK Josef Lidečko 7 M50-59 1962 3 00:41:15 00:11:08
102 211 LAVIČKA David NILFISK ALTO PRO CYCLING 30 M40-49 1973 3 00:41:16 00:11:09
103 56 BIELESZ Josef 1. běžecký Jablunkov 8 M50-59 1965 3 00:41:18 00:11:11
104 486 HRABAL Tomáš Kroměříž 49 M20-39 1985 3 00:41:21 00:11:14
105 390 ŽABÍČEK Václav SK Hranice 31 M40-49 1967 3 00:41:22 00:11:15
106 101 DVORSKÝ Ladislav MK SEITL Ostrava 9 M50-59 1965 3 00:41:24 00:11:17
107 133 HORÁK Čestmír OD MORAVA 32 M40-49 1971 3 00:41:28 00:11:21
108 607 KALA Matěj HANÁ Orienteering 50 M20-39 1989 3 00:41:31 00:11:24
109 341 ŠESTÁKOVÁ Barbora TJ Olympia Bruntál 2 Z19- 1999 3 00:41:31 00:11:24
110 630 ŠIMEČEK Jiří Zlín 51 M20-39 1987 3 00:41:33 00:11:26
111 72 BURŠÍK Daniel -------------- 52 M20-39 1987 3 00:41:34 00:11:27
112 405 BERGER Jan AK Olomouc 8 M19- 2000 3 00:41:35 00:11:28
113 325 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 33 M40-49 1974 3 00:41:38 00:11:31
114 151 JANOŠ Rudy Los playboys 34 M40-49 1971 3 00:41:48 00:11:41
115 124 HARTIG David Burik Running Team 35 M40-49 1973 3 00:41:50 00:11:43
116 156 JAŠEK Petr SKI-OB Šternberk 36 M40-49 1976 3 00:41:50 00:11:43
117 78 COPPLE Shaun Run For Your Life 53 M20-39 1979 3 00:41:52 00:11:45
118 442 SOUČEK Jan Šumperk 10 M50-59 1965 3 00:41:54 00:11:47
119 241 NERADIL Richard Líšná 54 M20-39 1979 3 00:41:56 00:11:49
120 417 CHADIM Stanislav TJ Jiskra Otrokovice 55 M20-39 1991 3 00:41:58 00:11:51
121 379 VRÁGA Zdeněk AC Moravská Slavia Brno 11 M50-59 1958 3 00:41:59 00:11:52
122 228 MÍKA Radan SK Skokan 56 M20-39 1977 3 00:42:00 00:11:53
123 553 SVOBODOVÁ Zuzana AK Drnovice 4 Z35-44 1981 3 00:42:00 00:11:53
124 426 ODSTRČIL Tomáš Žeranovice 9 M19- 1999 3 00:42:10 00:12:03
125 402 HOLUB Radim Slečinky Napajedla 10 M19- 2000 3 00:42:14 00:12:07
126 227 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 57 M20-39 1990 3 00:42:16 00:12:09
127 496 PALLA Radovan ----------------------- 58 M20-39 1980 3 00:42:16 00:12:09
128 63 BRADA Lukáš SK Skaštice 59 M20-39 1978 3 00:42:17 00:12:10
129 612 MATYÁŠOVÁ Jana Dolní Dobrouč 1 Z45-54 1965 3 00:42:20 00:12:13
130 430 VÍTEK Tomáš www.motostar.cz 60 M20-39 1987 3 00:42:23 00:12:16
131 205 KŘÍČKA Martin -------------- 61 M20-39 1989 3 00:42:23 00:12:16
132 354 TRNČÁK Jaroslav Prusinovice 62 M20-39 1990 3 00:42:24 00:12:17
133 28 BLAHA Tomáš AK ASICS Kroměříž 37 M40-49 1976 3 00:42:26 00:12:19
134 450 SLÁDEK Josef KBC Přerov 12 M50-59 1964 3 00:42:29 00:12:22
135 91 DERKA Radim Přerov 63 M20-39 1991 3 00:42:29 00:12:22
136 174 KÖGLER Daniel VALACHBAJK Team 11 M19- 1998 3 00:42:30 00:12:23
137 576 VACULÍK Zdeněk Kroměříž 38 M40-49 1976 3 00:42:33 00:12:26
138 62 BOŽA Václav LowellPro Runing Team 64 M20-39 1996 3 00:42:34 00:12:27
139 587 JAROŠČÁK Jan Zlín 39 M40-49 1976 3 00:42:38 00:12:31
140 628 VÍCH Petr Olomouc 40 M40-49 1973 3 00:42:39 00:12:32
141 397 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 12 M19- 1999 3 00:42:40 00:12:33
142 595 ZAVADIL Milan X TRAIL Rychlohrad 65 M20-39 1988 3 00:42:43 00:12:36
143 533 OLŠA Martin SAKO Bystřice p. Hostýnem 41 M40-49 1976 3 00:42:45 00:12:38
144 580 NEDBAL Radek ----------------------- 66 M20-39 1991 3 00:42:49 00:12:42
145 477 PÍCHAL Tomáš RŮŽĎKA 13 M50-59 1960 3 00:42:50 00:12:43
146 620 HORENSKÝ Radim Kroměříž 42 M40-49 1975 3 00:42:53 00:12:46
147 208 KUNDERA Hynek FK Loukov 67 M20-39 1991 3 00:42:54 00:12:47
148 171 KAŠŠA Ladislav Zvonek Sport 43 M40-49 1970 3 00:42:56 00:12:49
149 545 STOKLAS Jiří AK Kroměříž 44 M40-49 1971 3 00:42:57 00:12:50
150 509 MOREV Jiří NADYZAJN 68 M20-39 1982 3 00:43:04 00:12:57
151 197 KREJČIŘÍK Petr Cyklosport Hranice 45 M40-49 1974 3 00:43:08 00:13:01
152 519 ŠUBRT Michal BT Fly 46 M40-49 1971 3 00:43:11 00:13:04
153 538 PIVEC Jiří ZAPRO AD TEAM 47 M40-49 1969 3 00:43:12 00:13:05
154 555 CHMELÁŘ Jan SK Slatinky 48 M40-49 1975 3 00:43:14 00:13:07
155 554 BLÁHA Tomáš Hranice 69 M20-39 1986 3 00:43:15 00:13:08
156 150 JANČÍK Tomáš -------------- 70 M20-39 1981 3 00:43:18 00:13:11
157 342 ŠPACÍR Ladislav TJ Lokomotiva Břeclav 2 M60-64 1955 3 00:43:19 00:13:12
158 476 FORMÁNEK Adam ČS Specialized Junior MTB Team 13 M19- 1999 3 00:43:22 00:13:15
159 608 BAYER Vlastislav BT Morkovice 71 M20-39 1977 3 00:43:24 00:13:17
160 31 ADÁMEK Oldřich TJ Liga 100 Olomouc 14 M50-59 1966 3 00:43:28 00:13:21
161 183 KOŠŤÁK Zdeněk Maraton Tým Pavla Nováka 15 M50-59 1964 3 00:43:28 00:13:21
162 212 LENHART Vít TJ Liga 100 Olomouc 72 M20-39 1982 3 00:43:31 00:13:24
163 127 HLAVÁČ Bronislav AW SPORTS TEAM 73 M20-39 1977 3 00:43:33 00:13:26
164 492 OBRUČOVÁ Kristina KESBUK 5 Z35-44 1976 3 00:43:35 00:13:28
165 437 KRAVČÍK Karel BK SAK Ložiska Karviná 3 M60-64 1956 3 00:43:44 00:13:37
166 177 KONDEL Jaroslav BK SAK KARVINÁ 16 M50-59 1958 3 00:43:44 00:13:37
167 514 JUZA Jan_Kemboi S9 74 M20-39 1983 3 00:43:45 00:13:38
168 213 LIPINA Tomáš MK SEITL Ostrava 17 M50-59 1966 3 00:43:52 00:13:45
169 131 HOLEŠ Bohumil JISVA Zlín 1 M65-69 1948 3 00:43:54 00:13:47
170 280 POLÁŠEK Tomáš Sk Valašského království 75 M20-39 1984 3 00:43:55 00:13:48
171 186 KOTOPULU Helena zorba team 6 Z35-44 1980 3 00:43:56 00:13:49
172 441 KORYTÁŘ Radim VSK Vsetín 49 M40-49 1973 3 00:43:58 00:13:51
173 45 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M65-69 1951 3 00:43:58 00:13:51
174 581 KRÁTKÝ Ivo ----------------------- 50 M40-49 1968 3 00:44:02 00:13:55
175 129 HLAVATÝ Radek Brno 18 M50-59 1966 3 00:44:03 00:13:56
176 202 KROPÁČEK Jan Slečinky Napajedla 76 M20-39 1983 3 00:44:05 00:13:58
177 146 JANÁL Petr Holešov 51 M40-49 1972 3 00:44:06 00:13:59
178 495 KOPLÍK Martin Vesani.cz 77 M20-39 1984 3 00:44:08 00:14:01
179 334 STUCHLÍK Radek_stuchlík Universal USU team 78 M20-39 1981 3 00:44:09 00:14:02
180 118 GLŮZA Roman RUBIC 79 M20-39 1978 3 00:44:13 00:14:06
181 352 TOMČÍK Lukáš X-TRAIL RychloHrad 80 M20-39 1981 3 00:44:16 00:14:09
182 98 DRÁBEK Martin Vlk Star Team 81 M20-39 1985 3 00:44:18 00:14:11
183 369 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 19 M50-59 1961 3 00:44:20 00:14:13
184 539 PĚLUCHA Filip SOKOL Třebětice 14 M19- 1999 3 00:44:25 00:14:18
185 305 RŮŽIČKA Martin Mikulov 52 M40-49 1973 3 00:44:28 00:14:21
186 149 JANČÍK Miloslav -------------- 82 M20-39 1982 3 00:44:30 00:14:23
187 569 GAJDŮŠEK Miloslav Fryšták 53 M40-49 1968 3 00:44:31 00:14:24
188 132 HORÁK Aleš Continental sport team 83 M20-39 1980 3 00:44:33 00:14:26
189 169 KAŠÍK Martin Cobram Bike Team 84 M20-39 1978 3 00:44:36 00:14:29
190 55 BEZUCHA Jiří OS Pohyb a zdraví 20 M50-59 1962 3 00:44:37 00:14:30
191 223 MATĚJÍKOVÁ Jana TJ Liga 100 Olomouc 6 Z20-34 1990 3 00:44:38 00:14:31
192 567 NOVOTNÁ Martina TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM 7 Z20-34 1988 3 00:44:38 00:14:31
193 323 SPURNÝ Josef BIKE TEAM PŘÍLEPY 54 M40-49 1971 3 00:44:40 00:14:33
194 120 GROMUS Petr VIVAT SPORT 4 M60-64 1956 3 00:44:42 00:14:35
195 130 HNÁT Petr CK Stará Ves - Běžci z Rya 55 M40-49 1974 3 00:44:43 00:14:36
196 51 BEDNÁŘ Zbyněk Jamné 56 M40-49 1973 3 00:44:43 00:14:36
197 518 HOLÝ Richard Zlín 57 M40-49 1976 3 00:44:44 00:14:37
198 505 HÁNEČKA René ----------------------- 58 M40-49 1967 3 00:44:48 00:14:41
199 590 GATIAL Milan JTM GA Šternberk 21 M50-59 1965 3 00:44:49 00:14:42
200 217 MACH Pavel Valašské Meziříčí 59 M40-49 1971 3 00:44:50 00:14:43
201 93 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 7 Z35-44 1975 3 00:44:51 00:14:44
202 277 POKLUDA Ondřej -------------- 60 M40-49 1969 3 00:44:54 00:14:47
203 416 JURÁŇ Tomáš ----------------------- 61 M40-49 1976 3 00:44:56 00:14:49
204 66 BRÁZDOVÁ Veronika Kroměříž 8 Z20-34 1990 3 00:44:57 00:14:50
205 394 VANĚK Aleš ----------------------- 85 M20-39 1978 3 00:44:59 00:14:52
206 68 BŘEZINA Ladislav Ostravice 22 M50-59 1961 3 00:45:00 00:14:53
207 506 DRÁŇA Zbyněk ----------------------- 62 M40-49 1972 3 00:45:00 00:14:53
208 447 KLIMENT Pavel Šternberk 23 M50-59 1966 3 00:45:01 00:14:54
209 40 BALIHAR Jiří Balini 86 M20-39 1977 3 00:45:01 00:14:54
210 395 MONSBERGER Filip BOLATICE 87 M20-39 1991 3 00:45:01 00:14:54
211 86 DAREBNÍK Martin Truhlářství Pumprla 88 M20-39 1983 3 00:45:01 00:14:54
212 629 JANKŮ Petr TJ Liga 100 Olomouc 63 M40-49 1974 3 00:45:02 00:14:55
213 102 DVORSKÝ Michal ZAPRO Team 64 M40-49 1968 3 00:45:03 00:14:56
214 349 TIHELKA Zbyněk RUBIC 89 M20-39 1979 3 00:45:06 00:14:59
215 403 HOLUB Michal Slečinky Napajedla 65 M40-49 1972 3 00:45:06 00:14:59
216 487 LIŠKA David Holešov 66 M40-49 1976 3 00:45:10 00:15:03
217 546 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 67 M40-49 1976 3 00:45:11 00:15:04
218 566 JANOŠ Roman TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM 90 M20-39 1980 3 00:45:13 00:15:06
219 49 BÁTĚK Josef TJ Liga 100 Olomouc 24 M50-59 1961 3 00:45:15 00:15:08
220 182 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 91 M20-39 1984 3 00:45:15 00:15:08
221 600 ODVRŠA Jindřich TUV SUD RUSAVA BIKE TEAM 92 M20-39 1984 3 00:45:16 00:15:09
222 83 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex 68 M40-49 1972 3 00:45:18 00:15:11
223 163 JURČOVÁ Jaroslava -------------- 9 Z20-34 1991 3 00:45:20 00:15:13
224 11 ŠUTOVÁ Romana AK Kroměříž 10 Z20-34 1986 3 00:45:21 00:15:14
225 618 KOZÁK Jan ----------------------- 93 M20-39 1992 3 00:45:25 00:15:18
226 398 KOLOMAZNÍK Miroslav Obchodní dům Morava Hol. 25 M50-59 1963 3 00:45:25 00:15:18
227 451 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 69 M40-49 1972 3 00:45:26 00:15:19
228 225 MENŠIK Jan -------------- 94 M20-39 1977 3 00:45:29 00:15:22
229 165 KADUBEC Stanislav -------------- 26 M50-59 1966 3 00:45:33 00:15:26
230 501 VYORAL Jiří VY-JO koně 27 M50-59 1966 3 00:45:34 00:15:27
231 199 KREJZL Henrich BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 28 M50-59 1966 3 00:45:35 00:15:28
232 115 GECOVÁ Tereza Tarahumara 11 Z20-34 1983 3 00:45:37 00:15:30
233 458 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 70 M40-49 1968 3 00:45:39 00:15:32
234 411 LECIÁN Radim YGDRASIL TEAM 95 M20-39 1988 3 00:45:46 00:15:39
235 276 PODSEDNÍK Marek -------------- 96 M20-39 1985 3 00:45:46 00:15:39
236 176 KOLÁČEK Josef -------------- 97 M20-39 1986 3 00:45:48 00:15:41
237 363 VYSTRČILOVÁ Věra KESBUK 8 Z35-44 1979 3 00:45:51 00:15:44
238 25 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ 98 M20-39 1979 3 00:45:51 00:15:44
239 219 MAKOVIČKA Aleš OD MORAVA 99 M20-39 1978 3 00:45:52 00:15:45
240 418 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 Z55+ 1957 3 00:45:53 00:15:46
241 560 HANSGUT Rudolf TRISK Olomouc 71 M40-49 1968 3 00:45:53 00:15:46
242 47 BARTOŇKOVÁ Nina -------------- 12 Z20-34 1990 3 00:45:57 00:15:50
243 33 ANDRÝSEK Václav Krvavé záda 15 M19- 1997 3 00:46:01 00:15:54
244 467 BAJEROVÁ Žaneta TITAN Trilife 3 Z19- 1997 3 00:46:04 00:15:57
245 237 NÁDENÍČKOVÁ Zuzana KESBUK 13 Z20-34 1986 3 00:46:05 00:15:58
246 388 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY. 72 M40-49 1968 3 00:46:08 00:16:01
247 295 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 73 M40-49 1969 3 00:46:08 00:16:01
248 626 STRAKOŠ Jiří TATRA Kořivnice 3 M65-69 1950 3 00:46:09 00:16:02
249 460 SMAŽIL Martin COBRAM BIKE TEAM Holešov 100 M20-39 1981 3 00:46:11 00:16:04
250 128 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 Z45-54 1967 3 00:46:12 00:16:05
251 610 VYSLOUŽIL Jan NightMares 101 M20-39 1981 3 00:46:18 00:16:11
252 565 MALIŠOVÁ Karla USK Praha 2 Z55+ 1960 3 00:46:21 00:16:14
253 273 PODJUKL Zdeněk SK Hranice 102 M20-39 1995 3 00:46:23 00:16:16
254 311 SCHLESINGER Filip -------------- 103 M20-39 1982 3 00:46:26 00:16:19
255 485 JURČÍK Pavel Zapro triteam 29 M50-59 1965 3 00:46:27 00:16:20
256 409 MALANT Josef KB Bystřice p. Host. 16 M19- 2000 3 00:46:32 00:16:25
257 537 TUPÝ Roman SOKOL Třebětice 104 M20-39 1988 3 00:46:34 00:16:27
258 157 JELÍNEK Jiří VALACHIARUN.CZ 74 M40-49 1975 3 00:46:35 00:16:28
259 312 SKLENKA Tomáš -------------- 75 M40-49 1976 3 00:46:36 00:16:29
260 348 TELIČKA Marek Žádná Křeč 76 M40-49 1972 3 00:46:40 00:16:33
261 300 ROTREKL David SK Hranice 105 M20-39 1995 3 00:46:41 00:16:34
262 542 TUPÝ Radim SOKOL Třebětice 106 M20-39 1988 3 00:46:43 00:16:36
263 413 DĚDEK Karel SK Březnice 107 M20-39 1995 3 00:46:50 00:16:43
264 478 POLIŠENSKÝ Richard RBT Slimáci Třebětice 30 M50-59 1965 3 00:46:50 00:16:43
265 622 LUČAN Patrik ----------------------- 108 M20-39 1987 3 00:46:51 00:16:44
266 287 PROCHÁZKOVÁ Sylva Česká Ves 3 Z45-54 1969 3 00:46:53 00:16:46
267 175 MAREK Lukáš Prusinovice 109 M20-39 1986 3 00:46:55 00:16:48
268 82 ČIŽMAR Petr Cykloklub.NJ 4 M65-69 1949 3 00:46:55 00:16:48
269 324 SPURNÝ Marek -------------- 77 M40-49 1975 3 00:46:56 00:16:49
270 617 KOVAŘÍK Oldřich TTC Olomouc 31 M50-59 1960 3 00:46:58 00:16:51
271 297 REMEŠ Jaroslav Holešov 78 M40-49 1974 3 00:47:00 00:16:53
272 377 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 32 M50-59 1964 3 00:47:00 00:16:53
273 255 PACHTOVÁ Iva MK SEITL Ostrava 4 Z45-54 1970 3 00:47:05 00:16:58
274 497 VINTRLÍK Jan ----------------------- 110 M20-39 1982 3 00:47:07 00:17:00
275 435 GAŽDA Jakub FLOORBALL Club Brouček 17 M19- 1998 3 00:47:10 00:17:03
276 551 KUBALČÍK Marek ----------------------- 79 M40-49 1970 3 00:47:13 00:17:06
277 470 KREJČÍ Michal ----------------------- 80 M40-49 1975 3 00:47:14 00:17:07
278 531 POSZYTEK Petr ASPOT Hulín 111 M20-39 1981 3 00:47:16 00:17:09
279 445 ADAMÍK Jiří Šternberk 33 M50-59 1961 3 00:47:16 00:17:09
280 473 POVOLNÝ Petr ----------------------- 112 M20-39 1979 3 00:47:21 00:17:14
281 474 ŠTENCEL Zdeněk SLÁVIA - Kajlovec 34 M50-59 1960 3 00:47:25 00:17:18
282 444 KREJČÍ Dominik Cykloklub Rohálov 18 M19- 1998 3 00:47:25 00:17:18
283 335 SÚSEDKA Miroslav -------------- 113 M20-39 1986 3 00:47:26 00:17:19
284 215 LOSERTOVÁ Alena -------------- 14 Z20-34 1988 3 00:47:29 00:17:22
285 511 HRABEC Bohumil VK Kroměříž 35 M50-59 1960 3 00:47:30 00:17:23
286 401 RAJNOHA Robert Bystřice p.H. 81 M40-49 1967 3 00:47:31 00:17:24
287 627 ZACHAR Pavel Újezdec 114 M20-39 1977 3 00:47:37 00:17:30
288 137 HRADIL Stanislav AK Hodonín 36 M50-59 1958 3 00:47:37 00:17:30
289 238 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY 82 M40-49 1974 3 00:47:39 00:17:32
290 510 KAŇA Josef SOKOL Rymice 19 M19- 1999 3 00:47:40 00:17:33
291 236 MÜLLER Ondřej #hostynky 115 M20-39 1985 3 00:47:50 00:17:43
292 385 ZÁVODNÍK Petr -------------- 116 M20-39 1983 3 00:47:53 00:17:46
293 15 MINAŘÍK Petr KKZ Zlín 83 M40-49 1976 3 00:47:55 00:17:48
294 410 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 117 M20-39 1979 3 00:47:57 00:17:50
295 611 BAKALÍK Tomáš SDH Roštění 118 M20-39 1989 3 00:47:58 00:17:51
296 635 SLÍVA Dalibor DIASPOL s.r.o 119 M20-39 1977 3 00:48:00 00:17:53
297 375 VODIČKA David SDH Svatobořice 120 M20-39 1994 3 00:48:04 00:17:57
298 167 KAMENEC Ivan Valachiarun 5 M60-64 1955 3 00:48:05 00:17:58
299 282 POLÍVKA Luděk CBT Lipník nad Bečvou 121 M20-39 1978 3 00:48:08 00:18:01
300 557 KACHYŇA Lubomír TJ Liga 100 Olomouc 37 M50-59 1965 3 00:48:08 00:18:01
301 319 SMÝKAL Roman BDK Birell Racing Zlín 84 M40-49 1972 3 00:48:10 00:18:03
302 391 ŽDYCH Jaroslav EPK Veselí nad Lužnicí 38 M50-59 1962 3 00:48:11 00:18:04
303 259 PAULDURO Miroslav Triatlon Vladko 39 M50-59 1958 3 00:48:13 00:18:06
304 264 PETR Jiří KUDLOV 6 M60-64 1954 3 00:48:14 00:18:07
305 160 JESTŘÍBKOVÁ Lada Universal USU team 9 Z35-44 1977 3 00:48:15 00:18:08
306 452 NAVRÁTIL Jakub Prádelna Bystřice 85 M40-49 1974 3 00:48:16 00:18:09
307 192 KOŽÁK Jozef CK Stará Ves - Běžci z Rya 86 M40-49 1974 3 00:48:20 00:18:13
308 322 SOVIŠ Ivo Běžci z Rya 87 M40-49 1971 3 00:48:20 00:18:13
309 404 JANDA Jakub Prusinovice 122 M20-39 1991 3 00:48:22 00:18:15
310 34 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 40 M50-59 1964 3 00:48:22 00:18:15
311 528 SOTORNÍK Richard SPORTVÝŽIVA.cz 41 M50-59 1960 3 00:48:22 00:18:15
312 181 KOPEČNÝ František TTS Osek nad Bečvou 42 M50-59 1962 3 00:48:23 00:18:16
313 347 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 43 M50-59 1958 3 00:48:26 00:18:19
314 301 ROZSYPAL Zbyněk KKZ Zlín 123 M20-39 1977 3 00:48:29 00:18:22
315 522 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 44 M50-59 1957 3 00:48:29 00:18:22
316 285 POSPÍŠILOVÁ Kateřina -------------- 15 Z20-34 1995 3 00:48:30 00:18:23
317 520 ŠIK Pavel SDH Salaš 124 M20-39 1988 3 00:48:33 00:18:26
318 328 STOLÁŘ Michal Podlesí 125 M20-39 1991 3 00:48:33 00:18:26
319 419 HYLÁKOVÁ Dana AK Drnovice 3 Z55+ 1961 3 00:48:34 00:18:27
320 292 RACLAVSKÝ Vlastimil TJ Liga 100 Olomouc 7 M60-64 1955 3 00:48:34 00:18:27
321 475 DAREBNÍK Libor Pizza bar Angelo 126 M20-39 1981 3 00:48:40 00:18:33
322 37 BAČOVSKÝ Václav -------------- 127 M20-39 1991 3 00:48:44 00:18:37
323 336 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 88 M40-49 1973 3 00:48:46 00:18:39
324 361 VAŇHARA Miroslav TJ SOKOL Racková 128 M20-39 1993 3 00:48:47 00:18:40
325 143 JAKEŠ Jiří SUPERIOR Cyklofit High5 Team 129 M20-39 1977 3 00:48:48 00:18:41
326 582 HURTA Michal SKI Turist Velké Karlovice 89 M40-49 1974 3 00:48:49 00:18:42
327 583 HUTROVÁ Kateřina SKY Tourist Velké Karlovice 4 Z19- 2001 3 00:48:49 00:18:42
328 357 ÚLEHLOVÁ Klára SK Hranice 16 Z20-34 1982 3 00:48:53 00:18:46
329 333 STRŽÍNEK Karel CK Stará Ves - Běžci z Rya 45 M50-59 1964 3 00:48:54 00:18:47
330 184 KOTEK Karel -------------- 46 M50-59 1965 3 00:49:01 00:18:54
331 75 CAPALINI Richard Universal USU team 130 M20-39 1985 3 00:49:04 00:18:57
332 625 ŽÁČEK Václav ----------------------- 131 M20-39 1983 3 00:49:06 00:18:59
333 161 JIRÁSKO Zdeněk Go HBJME 8 M60-64 1955 3 00:49:06 00:18:59
334 220 MAREČEK Tomáš Břííídil 132 M20-39 1978 3 00:49:07 00:19:00
335 74 CAMFRLA René Valašské Meziříčí 47 M50-59 1966 3 00:49:08 00:19:01
336 269 PÍSEK Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 48 M50-59 1959 3 00:49:09 00:19:02
337 100 DŘÍMALOVÁ Martina TJ Liga 100 Olomouc 17 Z20-34 1989 3 00:49:11 00:19:04
338 484 NOVÁK Pavel Zapro triteam 49 M50-59 1966 3 00:49:14 00:19:07
339 516 PAVLÍČEK Roman ----------------------- 133 M20-39 1990 3 00:49:15 00:19:08
340 345 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 134 M20-39 1980 3 00:49:16 00:19:09
341 145 JAKUS Jan -------------- 135 M20-39 1979 3 00:49:18 00:19:11
342 158 JELÍNEK Petr AK EZ Kopřivnice 9 M60-64 1952 3 00:49:20 00:19:13
343 422 FIŠER Petr KKZ Zlín 90 M40-49 1975 3 00:49:21 00:19:14
344 320 SOBOTKA Jan Cvrčci Pohled 136 M20-39 1993 3 00:49:25 00:19:18
345 314 SLÁMA Roman RH Kroměříž 137 M20-39 1979 3 00:49:26 00:19:19
346 453 SOBEK Roman BT Rumunsko 91 M40-49 1972 3 00:49:26 00:19:19
347 198 KREJSA Tomáš TJ SOKOL Racková 138 M20-39 1993 3 00:49:27 00:19:20
348 106 FABUŠ Milan -------------- 92 M40-49 1972 3 00:49:28 00:19:21
349 530 BAŘINKA Antonín TriChrti Kroměříž 50 M50-59 1958 3 00:49:28 00:19:21
350 216 MACEK Martin EASY FITNESS Zlín 139 M20-39 1982 3 00:49:34 00:19:27
351 623 KAHÁNEK Martin TATRA Kořivnice 140 M20-39 1995 3 00:49:37 00:19:30
352 624 KRUTÍLEK Jiří TATRA Kořivnice 141 M20-39 1994 3 00:49:37 00:19:30
353 260 PAVELKA Jarmil -------------- 142 M20-39 1980 3 00:49:39 00:19:32
354 472 ŠEVČÍK Petr Sušice 93 M40-49 1970 3 00:49:39 00:19:32
355 185 KOTKOVÁ Hana -------------- 5 Z45-54 1969 3 00:49:41 00:19:34
356 77 CISKO František Universal USU team 143 M20-39 1989 3 00:49:44 00:19:37
357 317 SMĚTAL Tomáš -------------- 144 M20-39 1984 3 00:49:45 00:19:38
358 104 EJEM Petr -------------- 145 M20-39 1990 3 00:49:45 00:19:38
359 396 BUCHTA Pavel Motoklub Vítonice 51 M50-59 1960 3 00:49:48 00:19:41
360 513 STIBOR Daniel ----------------------- 146 M20-39 1990 3 00:49:49 00:19:42
361 439 NOVÁK Karel OREL Bystřice pod Host. 52 M50-59 1962 3 00:49:54 00:19:47
362 564 HLAVICA Patrik SKP Zlín 147 M20-39 1979 3 00:49:56 00:19:49
363 304 RUDOLFOVÁ Lenka SK Pacetluky 18 Z20-34 1987 3 00:49:56 00:19:49
364 293 RAFFAY Ivan Kuty 53 M50-59 1966 3 00:49:58 00:19:51
365 376 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 94 M40-49 1973 3 00:49:59 00:19:52
366 318 SMOLA Josef MK SEITL Ostrava 5 M65-69 1951 3 00:50:00 00:19:53
367 568 KASALA zdeněk VLKSTÁRTEAM 148 M20-39 1982 3 00:50:07 00:20:00
368 504 VAŠALOVSKÁ Petra Atletic Třebíč 19 Z20-34 1986 3 00:50:10 00:20:03
369 386 ZDRÁHAL Jaroslav TTS Osek nad Bečvou 54 M50-59 1963 3 00:50:12 00:20:05
370 107 FALLOVÁ Lucie WOOD TEAM 20 Z20-34 1988 3 00:50:17 00:20:10
371 291 RABINA Ladislav Přerov 95 M40-49 1970 3 00:50:37 00:20:30
372 412 ŠEVČÍK Ondřej KB Bystřice p. Host. 20 M19- 2000 3 00:50:38 00:20:31
373 636 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 6 Z45-54 1963 3 00:50:39 00:20:32
374 153 JANOŠTÍK Jiří Kuraray Holešov 96 M40-49 1970 3 00:50:40 00:20:33
375 275 PODMOLÍK Václav -------------- 55 M50-59 1964 3 00:50:41 00:20:34
376 448 ZDRÁHALOVÁ Magda TJ SOKOL Náklo 10 Z35-44 1979 3 00:50:42 00:20:35
377 230 MINÁŘ Václav Bystřice pod Hostýnem 97 M40-49 1969 3 00:50:42 00:20:35
378 274 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice 11 Z35-44 1974 3 00:50:42 00:20:35
379 92 DIVIŠOVÁ Miroslava AD team 12 Z35-44 1976 3 00:50:45 00:20:38
380 194 KRÁLOVÁ Hana -------------- 13 Z35-44 1973 3 00:50:45 00:20:38
381 543 BUKOVJANOVÁ Eva ----------------------- 21 Z20-34 1986 3 00:50:45 00:20:38
382 488 ANDRÝSEK Jiří Krvavé záda 98 M40-49 1968 3 00:50:49 00:20:42
383 138 HYJANEK Karel Kolokrouzek Zlin 99 M40-49 1970 3 00:50:52 00:20:45
384 438 PROKOP Jiří CGS-TYRES Zlín 10 M60-64 1956 3 00:50:53 00:20:46
385 579 CHALABALOVÁ Lucie ----------------------- 22 Z20-34 1987 3 00:51:00 00:20:53
386 279 POKOROVÁ Jaroslava SC Marathon Plzeň 14 Z35-44 1972 3 00:51:00 00:20:53
387 415 MATOŠKOVÁ Kateřina BIATLON Vsetín 5 Z19- 1998 3 00:51:01 00:20:54
388 521 DVOŘÁKOVÁ Eva Biatlon Prostějov 4 Z55+ 1955 3 00:51:03 00:20:56
389 604 JURTÍK Radovan Kurovice 149 M20-39 1988 3 00:51:05 00:20:58
390 431 JALŮVKA Petr Vyškov 100 M40-49 1976 3 00:51:12 00:21:05
391 289 PUMPRLA Libor Truhlářství Pumprla 101 M40-49 1975 3 00:51:17 00:21:10
392 103 DVOŘÁK Miroslav Horka nad Moravou 102 M40-49 1973 3 00:51:19 00:21:12
393 310 SEDLÁŘ Drahoš Kuraray Holešov 56 M50-59 1959 3 00:51:21 00:21:14
394 490 BOROVEC Jiří Salaš 150 M20-39 1992 3 00:51:23 00:21:16
395 283 POSPÍCHAL Jaromír -------------- 57 M50-59 1959 3 00:51:23 00:21:16
396 575 JÍZDNÁ Tereza ----------------------- 23 Z20-34 1995 3 00:51:26 00:21:19
397 43 BARBOŘÁK Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 58 M50-59 1959 3 00:51:27 00:21:20
398 535 KUBLA Roman SOKOL Třebětice 151 M20-39 1981 3 00:51:30 00:21:23
399 494 DERKOVÁ Jana Brno 7 Z45-54 1971 3 00:51:31 00:21:24
400 337 SVOBODNÍK Milan RH Kroměříž 152 M20-39 1981 3 00:51:33 00:21:26
401 97 DOSTÁL Pavel DRACY 103 M40-49 1970 3 00:51:33 00:21:26
402 52 BEDNAŘÍK Jiří AKEZ Kopřivnice 1 M70+ 1945 3 00:51:34 00:21:27
403 54 BENEŠ Edvard Svatý Kopeček 6 M65-69 1951 3 00:51:36 00:21:29
404 210 LAPÁČEK Marek -------------- 104 M40-49 1976 3 00:51:37 00:21:30
405 499 ŠKORŇA Vlastimil Zlín 11 M60-64 1955 3 00:51:38 00:21:31
406 346 ŠVIHÁLEK Jiří -------------- 153 M20-39 1984 3 00:51:39 00:21:32
407 541 ŠIMÍČEK Marek Orel Horní Moštěnice 105 M40-49 1971 3 00:51:47 00:21:40
408 606 FUKSA Jaroslav NightMares 154 M20-39 1985 3 00:51:48 00:21:41
409 536 PAVLÍČKOVÁ Silvie Burky Team 24 Z20-34 1987 3 00:51:48 00:21:41
410 561 HEJNÍČEK Pavel Roštění 155 M20-39 1990 3 00:51:52 00:21:45
411 425 TEPLÍČEK Libor KVS Olomouc 106 M40-49 1968 3 00:51:52 00:21:45
412 387 ZDRAŽIL Petr IS Kojetín 59 M50-59 1957 3 00:51:53 00:21:46
413 38 BAJEROVÁ Ilona Maraton Tým Pavla Nováka 5 Z55+ 1958 3 00:51:54 00:21:47
414 585 DAVÍDEK Jan VALACHIARUN.CZ 156 M20-39 1980 3 00:51:55 00:21:48
415 584 DAVÍDKOVÁ Lucie VALACHIARUN.CZ 25 Z20-34 1982 3 00:51:56 00:21:49
416 614 VANĚK Petr Olomouc 107 M40-49 1970 3 00:51:56 00:21:49
417 168 KARHÁNEK Milan Balini 157 M20-39 1991 3 00:52:02 00:21:55
418 60 BOMBÍK Tomáš Bystřice pod Hostýnem 108 M40-49 1974 3 00:52:07 00:22:00
419 221 MARTINČÍK Svatopluk -------------- 109 M40-49 1969 3 00:52:09 00:22:02
420 36 BAČOVSKÁ Terezie -------------- 26 Z20-34 1987 3 00:52:11 00:22:04
421 534 MLČOCH Michal Vřesovice 158 M20-39 1986 3 00:52:11 00:22:04
422 432 RAČANSKÝ Martin ----------------------- 21 M19- 1998 3 00:52:11 00:22:04
423 201 KRESTA Roman Brno 60 M50-59 1965 3 00:52:13 00:22:06
424 434 ZAJÍČEK Petr FLOORBALL Club Brouček 22 M19- 1999 3 00:52:16 00:22:09
425 461 SPÁČILOVÁ Šalerová_Věra COBRAM BIKE A RUŽENKA TEAM 15 Z35-44 1976 3 00:52:18 00:22:11
426 436 HLAVÁČIKOVÁ Michaela ----------------------- 6 Z19- 1999 3 00:52:19 00:22:12
427 424 ZELENKA Lukáš NAUTILUS 159 M20-39 1984 3 00:52:20 00:22:13
428 556 ZDRÁHAL Lubomír NAUTILUS 160 M20-39 1983 3 00:52:22 00:22:15
429 206 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 2 M70+ 1946 3 00:52:24 00:22:17
430 155 JASEK Pavel TJ Liga 100 Olomouc 3 M70+ 1945 3 00:52:30 00:22:23
431 207 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 12 M60-64 1953 3 00:52:35 00:22:28
432 440 SCHLOSSEROVÁ Daniela Zlín 16 Z35-44 1975 3 00:52:37 00:22:30
433 64 BRANDÝS Roman KOLARNA 61 M50-59 1963 3 00:52:47 00:22:40
434 286 PROFOUS Petr Baláž Extreme Team Ostrava 62 M50-59 1958 3 00:52:50 00:22:43
435 593 POLÍVKA Vladimír ----------------------- 110 M40-49 1969 3 00:52:52 00:22:45
436 162 JORDANOV David PSK Přerov 161 M20-39 1979 3 00:52:59 00:22:52
437 428 STUCHLÍK Karel PBK Kravaře 63 M50-59 1961 3 00:53:04 00:22:57
438 218 MACHALSKÝ Ondřej -------------- 162 M20-39 1987 3 00:53:11 00:23:04
439 384 ZAVADIL Martin PSK Přerov 163 M20-39 1978 3 00:53:13 00:23:06
440 508 STŘÍLKA Stanislav CYKLOTEAM Lipník 64 M50-59 1966 3 00:53:18 00:23:11
441 456 VODIČKA Jan MK Radslavice 4 M70+ 1945 3 00:53:19 00:23:12
442 73 CACH Daniel -------------- 164 M20-39 1989 3 00:53:21 00:23:14
443 605 KOPCOVÁ Eva PEPA Team F-M 8 Z45-54 1971 3 00:53:23 00:23:16
444 281 POLEŠOVSKÝ Libor SK Pacetluky 165 M20-39 1982 3 00:53:28 00:23:21
445 96 DOLEŽEL Petr Cyklo MXM Hulín 7 M65-69 1950 3 00:53:31 00:23:24
446 420 SYMERSKÝ Petr Slavkov pod Hostýnem 111 M40-49 1976 3 00:53:33 00:23:26
447 95 DOČKALOVÁ Věra KOPIS HZS JMK 17 Z35-44 1976 3 00:53:35 00:23:28
448 632 GOEBEL Adolf Přerov 166 M20-39 1981 3 00:53:43 00:23:36
449 240 NEPRAŠ Václav -------------- 112 M40-49 1970 3 00:53:44 00:23:37
450 380 VYCHODIL Zdeny Universal USU team 113 M40-49 1975 3 00:53:44 00:23:37
451 306 RYŠÁNKOVÁ Kateřina Freerun Zlín 27 Z20-34 1996 3 00:53:45 00:23:38
452 253 ORŠOVÝ Zdeněk MK Seitl 65 M50-59 1961 3 00:53:45 00:23:38
453 248 OBADAL Miroslav Zvonek Sport 66 M50-59 1964 3 00:53:47 00:23:40
454 164 KADALOVÁ Jana -------------- 18 Z35-44 1981 3 00:53:47 00:23:40
455 266 PETROVÁ Katarína -------------- 19 Z35-44 1981 3 00:53:59 00:23:52
456 491 JANČÍKOVÁ Veronika WOOD Team Sokol Dřevohostice 28 Z20-34 1989 3 00:54:00 00:23:53
457 41 BALIHAROVÁ Hana Balini 9 Z45-54 1969 3 00:54:11 00:24:04
458 331 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 167 M20-39 1982 3 00:54:18 00:24:11
459 459 MĚCHURA Roman ----------------------- 114 M40-49 1972 3 00:54:24 00:24:17
460 76 CENKOVÁ Jana RUBIC 29 Z20-34 1982 3 00:54:26 00:24:19
461 465 PEČENKA Libor KHB Radegast 67 M50-59 1961 3 00:54:27 00:24:20
462 71 BÜRGL Ladislav -------------- 115 M40-49 1974 3 00:54:39 00:24:32
463 373 VIŠNĚVSKÝ Ladislav QUORT Team 68 M50-59 1962 3 00:54:43 00:24:36
464 360 VANĚK Jaromír TJ Liga 100 Olomouc 8 M65-69 1948 3 00:54:44 00:24:37
465 308 ŘEZÁČ Ivo AK Chemopetrol Litvínov 5 M70+ 1941 3 00:54:48 00:24:41
466 578 SLANINOVÁ Barbora Rudá hvězda Kroměříž 20 Z35-44 1978 3 00:54:57 00:24:50
467 550 MURRAY Miroslava ----------------------- 30 Z20-34 1986 3 00:55:00 00:24:53
468 502 NAVRÁTIL Tomáš ----------------------- 168 M20-39 1978 3 00:55:05 00:24:58
469 619 BEZUCHA Jiří Běh pro zdraví 23 M19- 1998 3 00:55:06 00:24:59
470 529 HOLBA Radek SPORTVÝŽIVA.cz 69 M50-59 1965 3 00:55:07 00:25:00
471 548 KUBÍK Marek ASPOT Hulín 116 M40-49 1975 3 00:55:11 00:25:04
472 316 SLOVÁK Martin -------------- 169 M20-39 1978 3 00:55:11 00:25:04
473 321 SOJKOVÁ Alena Sojky 21 Z35-44 1975 3 00:55:12 00:25:05
474 592 CIESAROVÁ Denisa ----------------------- 31 Z20-34 1989 3 00:55:19 00:25:12
475 195 KRBÍLEK Dalibor Gemini 70 M50-59 1962 3 00:55:24 00:25:17
476 599 ŠMONDRK Rostislav Lipová 71 M50-59 1966 3 00:55:28 00:25:21
477 524 KRULA Lukáš ----------------------- 170 M20-39 1984 3 00:55:32 00:25:25
478 233 MOŽÍŠ Zbyněk Universal USU team 117 M40-49 1976 3 00:55:46 00:25:39
479 303 RUDOLFOVÁ Eva SK Pacetluky 32 Z20-34 1983 3 00:55:48 00:25:41
480 42 BANCIK Tomáš WOOD TEAM 171 M20-39 1986 3 00:55:58 00:25:51
481 288 PŘIBIL Ondřej -------------- 172 M20-39 1983 3 00:55:59 00:25:52
482 367 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 118 M40-49 1970 3 00:56:00 00:25:53
483 558 OMELKOVÁ Pavla Bystřice 33 Z20-34 1988 3 00:56:02 00:25:55
484 262 PAŽIČAN Josef SDH Svatobořice 119 M40-49 1974 3 00:56:10 00:26:03
485 355 TROMBIK Emil TJ TŽ Třinec 6 M70+ 1946 3 00:56:22 00:26:15
486 251 ODSTRČILÍKOVÁ Zuzana -------------- 22 Z35-44 1981 3 00:56:24 00:26:17
487 48 BAŠTINCOVÁ Lenka -------------- 23 Z35-44 1977 3 00:56:24 00:26:17
488 111 FIŠNAROVÁ Veronika Burky Team 34 Z20-34 1987 3 00:56:25 00:26:18
489 400 ADÁMKOVÁ Aneta Prusinovice 7 Z19- 2000 3 00:56:26 00:26:19
490 222 MARTÍNEK Vladimír SKP Holešov 13 M60-64 1956 3 00:56:29 00:26:22
491 140 CHRÁSTEK Pavel -------------- 9 M65-69 1951 3 00:56:31 00:26:24
492 370 VIŠNĚVSKÁ Pavla QUORT Team 10 Z45-54 1963 3 00:56:35 00:26:28
493 577 RYGÁLOVÁ Jana Burky Team 35 Z20-34 1986 3 00:56:40 00:26:33
494 270 PÍSKOVÁ Ludmila TJ Liga 100 Olomouc 11 Z45-54 1966 3 00:56:46 00:26:39
495 121 GRYC František -------------- 72 M50-59 1960 3 00:56:46 00:26:39
496 244 ŠENKÝŘ Daniel Hlinsko pod Hostýnem 173 M20-39 1983 3 00:56:47 00:26:40
497 200 KREJZLOVÁ Věra BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 12 Z45-54 1966 3 00:56:57 00:26:50
498 399 ADÁMEK Zdeněk Prusinovice 120 M40-49 1976 3 00:57:01 00:26:54
499 119 GREMLICA Václav -------------- 73 M50-59 1964 3 00:57:02 00:26:55
500 621 HORENSKÁ Michaela Kroměříž 24 Z35-44 1973 3 00:57:04 00:26:57
501 69 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 6 Z55+ 1960 3 00:57:15 00:27:08
502 142 IVANEK Martin -------------- 121 M40-49 1975 3 00:57:16 00:27:09
503 573 VESELSKÁ Iva ----------------------- 25 Z35-44 1972 3 00:57:23 00:27:16
504 532 KALÁB Tomáš Bali&Kali Team 174 M20-39 1994 3 00:57:29 00:27:22
505 406 VÍTKOVÁ Romana Vsetín 26 Z35-44 1979 3 00:57:30 00:27:23
506 326 STEHNOVÁ Jitka Vesani.cz 13 Z45-54 1971 3 00:57:38 00:27:31
507 462 MUZIKANT Alois PATIENTIA Olomouc 122 M40-49 1973 3 00:57:45 00:27:38
508 170 KAŠÍKOVÁ Eva Cobram Bike Team 36 Z20-34 1982 3 00:57:48 00:27:41
509 515 RYCHLÝ David S9 123 M40-49 1972 3 00:57:51 00:27:44
510 271 PÍŠKOVÁ Iveta EASY FITNESS Zlín 37 Z20-34 1987 3 00:57:55 00:27:48
511 597 POSPÍŠIL Zbyněk ----------------------- 175 M20-39 1980 3 00:57:58 00:27:51
512 327 JAROŠ Jiří Běžci z RYA - CK Stará Ves 124 M40-49 1968 3 00:58:03 00:27:56
513 598 LUDVÍK Tomáš ----------------------- 125 M40-49 1972 3 00:58:04 00:27:57
514 455 SKLENÁŘ Jan Tišnov 176 M20-39 1988 3 00:58:07 00:28:00
515 268 PIKNA Marek -------------- 177 M20-39 1986 3 00:58:15 00:28:08
516 526 KRULOVÁ Tereza ----------------------- 38 Z20-34 1988 3 00:58:17 00:28:10
517 232 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 39 Z20-34 1983 3 00:58:20 00:28:13
518 374 VODEHNALOVÁ Milena SUPERIOR Cyklofit High5 Team 27 Z35-44 1973 3 00:58:24 00:28:17
519 547 MLČÁKOVÁ Veronika Burky Team 40 Z20-34 1991 3 00:58:31 00:28:24
520 421 PECL Jiří Slavkov pod Hostýnem 126 M40-49 1970 3 00:58:37 00:28:30
521 294 RAFFAYOVÁ Svetlana Kúty 14 Z45-54 1967 3 00:58:49 00:28:42
522 540 NAVARA Petr AK EZ Kopřivnice 7 M70+ 1945 3 00:58:55 00:28:48
523 245 NOVÁK Vladimir Ladan Moravská Nová Ves 14 M60-64 1954 3 00:59:17 00:29:10
524 433 NOVOSAD Jakub Lhotsko 178 M20-39 1992 3 00:59:27 00:29:20
525 189 KOVÁŘ Rostislav AK Olomouc 10 M65-69 1951 3 00:59:44 00:29:37
526 330 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 41 Z20-34 1982 3 00:59:51 00:29:44
527 57 BIL Jaroslav Brno 74 M50-59 1960 3 01:00:00 00:29:53
528 179 KONEČNÝ Pavel Kurovice 179 M20-39 1993 3 01:00:06 00:29:59
529 393 GAHURA Martin Vesani.cz 180 M20-39 1981 3 01:00:30 00:30:23
530 234 MRAČEK Rostislav Rokytnice 15 M60-64 1954 3 01:00:46 00:30:39
531 562 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 8 M70+ 1946 3 01:00:47 00:30:40
532 559 ZITOVÁ Iva ----------------------- 7 Z55+ 1959 3 01:00:47 00:30:40
533 512 VAŠÍK Petr Bystřice p.H. 181 M20-39 1991 3 01:01:03 00:30:56
534 258 PARŮŽKOVÁ Šárka Báječné ženy v běhu 15 Z45-54 1969 3 01:01:07 00:31:00
535 299 RIZEK Milan TTK MR Skalica 16 M60-64 1953 3 01:01:22 00:31:15
536 392 KASAJ Michal Vesani.cz 182 M20-39 1982 3 01:01:28 00:31:21
537 589 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 11 M65-69 1949 3 01:01:32 00:31:25
538 423 NOVOTNÝ Petr Gemini 183 M20-39 1980 3 01:01:44 00:31:37
539 267 PIKAL Karel KVS Olomouc 12 M65-69 1949 3 01:01:54 00:31:47
540 214 LIPNEROVÁ Zuzana SANITA CAR Holešov 42 Z20-34 1992 3 01:01:58 00:31:51
541 563 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 9 M70+ 1941 3 01:02:05 00:31:58
542 507 MATYSÍK Vladimír Ostrava - Poruba 13 M65-69 1948 3 01:02:52 00:32:45
543 549 ŠÍBL Radoslav EKODRILL 17 M60-64 1955 3 01:03:14 00:33:07
544 527 ČESAL Marek ----------------------- 184 M20-39 1983 3 01:03:18 00:33:11
545 602 HANÁČEK Jakub GEPARDI 296 24 M19- 2005 3 01:03:29 00:33:22
546 609 ŠENKEŘÍK Michal ----------------------- 127 M40-49 1976 3 01:03:30 00:33:23
547 523 KRULA Karel ----------------------- 75 M50-59 1963 3 01:04:03 00:33:56
548 125 HEHEJÍKOVÁ Lenka MK SEITL Ostrava 28 Z35-44 1974 3 01:04:09 00:34:02
549 525 KRULOVÁ Olga ----------------------- 16 Z45-54 1965 3 01:04:17 00:34:10
550 427 STUCHLÍK Karel PBK Kravaře 10 M70+ 1937 3 01:04:41 00:34:34
551 109 FEJFAR Aleš -------------- 128 M40-49 1969 3 01:05:16 00:35:09
552 603 HANÁČEK Jindřich GEPARDI 296 25 M19- 2008 3 01:05:20 00:35:13
553 601 HANÁČEK Jindřich GEPARDI 296 129 M40-49 1973 3 01:05:20 00:35:13
554 449 LERCH Vladislav OSŽ Olomouc 14 M65-69 1948 3 01:05:41 00:35:34
555 14 ŠMÍD Karel SANITA CAR Holešov 76 M50-59 1962 3 01:05:53 00:35:46
556 594 KOPCOVÁ Lucie ----------------------- 43 Z20-34 1990 3 01:05:57 00:35:50
557 309 SEDLÁČEK Jan TJ Liga 100 Olmouc 11 M70+ 1946 3 01:06:18 00:36:11
558 479 MACHOVÁ Lenka BLACK Panters 29 Z35-44 1974 3 01:06:43 00:36:36
559 364 VELIČKA Jaroslav TJ Bystřice pod Hostýnem 12 M70+ 1944 3 01:08:35 00:38:28
560 116 GLOVČÍKOVÁ Marie sbk kyjov 8 Z55+ 1955 3 01:09:07 00:39:00
561 226 MERTA Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 13 M70+ 1935 3 01:09:27 00:39:20
562 256 PAJURKOVÁ Karla ---- 30 Z35-44 1976 3 01:10:09 00:40:02
563 378 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 17 Z45-54 1964 3 01:12:18 00:42:11
564 350 TOBOLÍKOVÁ Dana Davaj v kyty 44 Z20-34 1995 3 01:15:18 00:45:11
565 351 TOBOLÍKOVÁ Iva Davaj v kyty 31 Z35-44 1974 3 01:15:18 00:45:11

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 10 ŽIDLÍK Pavel SANITA CAR Holešov M20-39 1977
DNF 50 BÄUML Sabina -------------- Z20-34 1993
DNF 58 BLÁHA Jan BTT Libochovice M20-39 1978
DNF 61 BOSÁK Martin PSK Přerov M20-39 1979
DNF 65 BRÁZDIL Daniel Continental Ultra M40-49 1975
DNF 70 BULICKA Dominik AK Kromeriz M19- 2003
DNF 79 ČECH Zdeněk MK SEITL Ostrava M50-59 1958
DNF 84 ČUBA Petr -------------- M40-49 1968
DNF 85 DADLÍKOVÁ Dita Holešov Z20-34 1996
DNF 88 DEDEK Martin SK ŠAFRATA BOHUMÍN M40-49 1967
DNF 89 DĚDIČ Michal Drásal Team M20-39 1984
DNF 105 ESENTIEROVÁ Adéla Baláž EXTREME-TEAM Ostrava Z20-34 1988
DNF 112 FOJTÍK Radim -------------- M20-39 1978
DNF 122 GRYGAROVÁ Ivana -------------- Z35-44 1977
DNF 134 HORÁK Pavel Vyškov M50-59 1961
DNF 139 CHODILÍKOVÁ Alena Přerov Z20-34 1991
DNF 141 CHUM Michal Tucet Team M20-39 1982
DNF 148 JANCKOVÁ Petra FRČÍME Z45-54 1967
DNF 152 JÁNOŠIKOVÁ Dana -------------- Z45-54 1965
DNF 154 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica M70+ 1945
DNF 172 KLEPÁČ Jan SKH Zlín M20-39 1982
DNF 178 KONEČNÁ Ľuba Ludvíkov Z45-54 1965
DNF 196 KREJČIŘÍK Lukáš Cyklosport Hranice M19- 2001
DNF 203 KROUTIL Jiří Universal USU team M20-39 1981
DNF 204 KRUPIČKA Miroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí M60-64 1953
DNF 209 LANGPAUL Richard RUBIC M20-39 1977
DNF 229 MIKULÍK Daniel DR.A.CY. M40-49 1973
DNF 231 MITÁČEK Jiří Freerun Zlín M20-39 1991
DNF 239 NĚMEC Ondřej AK Kroměříž M50-59 1957
DNF 242 NERADIL Svatopluk DRACY M20-39 1980
DNF 252 ORLÍK Anton Kompava HT Skalica M60-64 1954
DNF 254 OSTRČIL Tomáš AD team M40-49 1975
DNF 257 PALÁT Denis BIKE RACING V.M. M19- 1999
DNF 263 PERUTKA Tomáš Litrpůl M40-49 1975
DNF 290 PUMPRLA Rostislav SK Salith Sumtex M20-39 1985
DNF 298 RINKA Erich Prajzský BK Kravaře M60-64 1954
DNF 302 RUBIČ Daniel New Balance Team M20-39 1985
DNF 313 SKŘIVÁNKOVÁ Lucie Freerun Zlín Z20-34 1991
DNF 315 SLATINSKÝ Martin Chomýž M40-49 1976
DNF 338 SZELAG Václav KNTRFKT M20-39 1992
DNF 353 TOPIČ Patrik JUNIORKA M20-39 1979
DNF 356 TYLOVÁ Veronika Balini Z20-34 1991
DNF 359 VÁCLAVEK Lukáš NILFISK ALTO PRO CYCLING M20-39 1991
DNF 362 VEČERKA Jiří KESBUK M20-39 1977
DNF 366 VERNARSKY Jaroslav PEPA TEAM FM M40-49 1967
DNF 383 ZÁTOPEK Filip TJ Olympia Bruntál M19- 1997
DNF 389 ZETÍKOVÁ Jana -------------- Z20-34 1985
DNF 489 ALEX Tomáš ----------------------- M20-39 1984

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.