Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 03.04.2016 08:00 do 03.04.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátKarel Zadák
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Aleš Macho
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků168
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 78 FIALA Dan Elite Sport Team 1 Jři 1997 1 00:19:20
2 89 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 1 Dci 2000 1 00:19:26 00:00:06
3 12 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 2 Dci 2000 1 00:19:51 00:00:31
4 209 KLÍČ David Elite Sport Team 3 Dci 2000 1 00:20:04 00:00:44
5 201 FOLLER David VSK Univerzita Brno 4 Dci 1999 1 00:20:09 00:00:49
6 3 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 2 Jři 1997 1 00:20:14 00:00:54
7 100 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 5 Dci 1999 1 00:20:14 00:00:54
8 61 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 1 XM 1981 1 00:20:44 00:01:24
9 21 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 3 Jři 1998 1 00:20:49 00:01:29
10 67 TOMEK Jiří Athletic runners club 4 Jři 1997 1 00:20:57 00:01:36
11 46 VABROUŠEK Filip 6 Dci 1999 1 00:21:07 00:01:47
12 207 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 7 Dci 1999 1 00:21:24 00:02:04
13 22 ČECH Filip Orel Brno Židenice 5 Jři 1998 1 00:21:32 00:02:11
14 76 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 6 Jři 1997 1 00:21:33 00:02:13
15 228 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 1 Ž 1995 1 00:21:40 00:02:20
16 242 PROCHÁZKA Jakub SKOL Brno 8 Dci 2000 1 00:22:05 00:02:45
17 88 KLIGL Radim HO Tesla Brno 9 Dci 2001 1 00:22:06 00:02:46
18 40 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 2 Ž 1986 1 00:22:24 00:03:04
19 245 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 1 Dky 1999 1 00:22:41 00:03:21
20 206 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 10 Dci 1999 1 00:22:46 00:03:25
21 263 PEROUTKA Tomáš Velké Němčice 2 XM 1985 1 00:22:51 00:03:31
22 8 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 2000 1 00:22:53 00:03:33
23 86 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 7 Dci 2001 1 00:22:58 00:03:37
24 210 ŠTRUNC Matěj 3 XM 1996 1 00:23:21 00:04:01
25 29 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 3 Ž 1993 1 00:23:25 00:04:05
26 10 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:23:29 00:04:09
27 48 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 12 Dci 1999 1 00:23:42 00:04:22
28 219 DURÁK Eduard 4 XM 1996 1 00:23:48 00:04:28
29 14 GLADIŠ Daniel Vltava FUND 5 XM 1968 1 00:23:50 00:04:29
30 41 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1978 1 00:23:51 00:04:31
31 253 GRYC Vojtěch Tesla Brno 13 Dci 2001 1 00:24:10 00:04:50
32 50 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:24:11 00:04:51
33 36 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 8 Jři 1998 1 00:24:16 00:04:56
34 248 PRIESSNITZ Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 14 Dci 2001 1 00:24:25 00:05:05
35 230 JELÍNEK Adam Brno 15 Dci 1999 1 00:24:26 00:05:06
36 65 KLUSÁČEK Ondřej SK Speed Brno 9 Jři 1997 1 00:24:33 00:05:13
37 1 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 10 Jři 1998 1 00:24:35 00:05:15
38 16 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 5 Ž 1979 1 00:24:38 00:05:18
39 96 VÍTOVÁ Pavla C-Base 6 Ž 1987 1 00:24:40 00:05:20
40 4 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:24:47 00:05:27
41 75 GRÉZLOVÁ Terezie AK Olymp Brno 2 Dky 1999 1 00:24:55 00:05:35
42 225 KOPECKÝ Jakub Brno 6 XM 1990 1 00:24:59 00:05:39
43 233 HANÁKOVÁ Miroslava Sokol Bučovice 2 ŽV2 1966 1 00:25:01 00:05:41
44 101 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 3 Dky 1999 1 00:25:12 00:05:52
45 31 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 3 ŽV2 1964 1 00:25:18 00:05:58
46 79 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 3 ŽV1 1970 1 00:25:20 00:06:00
47 77 KREJČÍ Tomáš 7 XM 1979 1 00:25:26 00:06:06
48 250 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 4 Dky 2000 1 00:25:28 00:06:08
49 95 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 16 Dci 2002 1 00:25:33 00:06:13
50 85 HYNKOVÁ Lada VVM 4 ŽV2 1965 1 00:25:37 00:06:17
51 259 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2000 1 00:25:41 00:06:21
52 258 HRABOVSKÁ Lenka 7 Ž 1983 1 00:25:44 00:06:24
53 27 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 1999 1 00:25:51 00:06:31
54 55 TICHÁ Karolína Elite Sport Boskovice 1 Jky 1998 1 00:25:53 00:06:33
55 63 AUERMULLEROVÁ Anna SK Žabovřesky 7 Dky 2000 1 00:25:54 00:06:34
56 232 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1988 1 00:26:00 00:06:40
57 251 KIESEL Lukáš Sokol Bílovice nad Svitavou 17 Dci 2003 1 00:26:04 00:06:43
58 215 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 2 Jky 1997 1 00:26:05 00:06:45
59 211 PAPEŽOVÁ Martina 9 Ž 1995 1 00:26:06 00:06:46
60 39 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 10 Ž 1987 1 00:26:06 00:06:46
61 44 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 ŽV1 1967 1 00:26:08 00:06:48
62 202 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 1999 1 00:26:10 00:06:50
63 246 JURČOVÁ Michaela 11 Ž 1989 1 00:26:11 00:06:50
64 38 TURBAKOVÁ Barbora Sebranice u Litomyšle 12 Ž 1990 1 00:26:11 00:06:51
65 256 KAMENICKÁ Vendula Brno 9 Dky 2002 1 00:26:20 00:06:59
66 222 LENSKÝ Jan SK Speed Brno 18 Dci 1999 1 00:26:25 00:07:05
67 262 ŘEHÁČEK Robert 8 XM 1979 1 00:26:30 00:07:10
68 32 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 9 XM 1965 1 00:26:33 00:07:13
69 218 PAVLÍKOVÁ Kristýna Lokomotiva Šurany 13 Ž 1995 1 00:26:39 00:07:18
70 264 PEROUTKOVÁ Alena Velké Němčice 14 Ž 1987 1 00:26:41 00:07:21
71 68 SLAVÍČKOVÁ Jarmila BehejBrno.com 1 ŽV3 1956 1 00:26:42 00:07:22
72 82 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 19 Dci 1999 1 00:26:43 00:07:23
73 234 KOLÁČKOVÁ Adéla AC Moravská Slavia Brno 10 Dky 2001 1 00:26:46 00:07:26
74 91 HAVRÁNKOVÁ Marta BehejBrno.com 15 Ž 1989 1 00:26:47 00:07:27
75 6 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 5 ŽV2 1962 1 00:26:52 00:07:32
76 37 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 6 ŽV2 1964 1 00:26:53 00:07:33
77 26 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 5 ŽV1 1976 1 00:27:01 00:07:41
78 249 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 16 Ž 1983 1 00:27:06 00:07:46
79 80 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 3 Jky 1998 1 00:27:16 00:07:56
80 99 SLÁMOVÁ Barbora Brno 17 Ž 1981 1 00:27:16 00:07:56
81 104 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 18 Ž 1984 1 00:27:17 00:07:57
82 93 CRHÁN Jiří Brno 10 XM 1979 1 00:27:22 00:08:02
83 247 PŘIKRYLOVÁ Lenka SK Podolí 4 Jky 1998 1 00:27:24 00:08:04
84 73 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 6 ŽV1 1970 1 00:27:27 00:08:06
85 252 GRYC Ondřej Tesla Brno 20 Dci 2004 1 00:27:34 00:08:13
86 20 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 7 ŽV1 1975 1 00:27:34 00:08:14
87 92 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 5 Jky 1997 1 00:27:37 00:08:16
88 261 JANÍKOVÁ Barbara SK Meteor Brno 19 Ž 1986 1 00:27:38 00:08:17
89 217 KADLECOVÁ Jiřina Brno 20 Ž 1978 1 00:27:39 00:08:19
90 94 PRCHALOVÁ Nikol AC Moravská Slavia Brno 11 Dky 1999 1 00:27:46 00:08:26
91 25 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 7 ŽV2 1962 1 00:27:47 00:08:27
92 216 KALOVSKÁ Magdalena SKOL Brno 12 Dky 2000 1 00:27:59 00:08:39
93 66 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 8 ŽV1 1970 1 00:28:05 00:08:45
94 11 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 13 Dky 2000 1 00:28:07 00:08:47
95 83 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:28:08 00:08:48
96 223 SALÁK Roman Říčany 11 XM 1977 1 00:28:12 00:08:52
97 84 PAVLOUŠKOVÁ Jana Brno 21 Ž 1987 1 00:28:12 00:08:52
98 81 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 14 Dky 2001 1 00:28:14 00:08:54
99 59 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 9 ŽV1 1975 1 00:28:16 00:08:56
100 238 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS a Orel Vyškov 10 ŽV1 1967 1 00:28:23 00:09:02
101 90 KUNC Josef Orel Vyškov 12 XM 1960 1 00:28:23 00:09:02
102 203 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 11 ŽV1 1974 1 00:28:25 00:09:05
103 70 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 15 Dky 2000 1 00:28:31 00:09:11
104 34 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 16 Dky 1999 1 00:28:34 00:09:13
105 98 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 17 Dky 1999 1 00:28:37 00:09:17
106 60 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 12 ŽV1 1968 1 00:28:39 00:09:19
107 33 VOLAVÁ Ivana Fit online 8 ŽV2 1964 1 00:28:45 00:09:25
108 205 JANÁČKOVÁ Vladimíra Brno Bystrc 22 Ž 1980 1 00:28:54 00:09:34
109 52 VALENTOVÁ Klára Brno 13 ŽV1 1973 1 00:28:54 00:09:34
110 208 OBORNÁ Eliška Nový Jičín 23 Ž 1992 1 00:29:07 00:09:47
111 9 DERKOVÁ Jana Brno 14 ŽV1 1971 1 00:29:14 00:09:54
112 237 ROJÍČKOVÁ Marie 15 ŽV1 1973 1 00:29:17 00:09:57
113 244 KACER Jakub SK Speed Brno 21 Dci 2000 1 00:29:22 00:10:02
114 243 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 6 Jky 1997 1 00:29:32 00:10:12
115 5 TOMÁNKOVÁ Stanislava 3 ŽV3 1955 1 00:29:35 00:10:15
116 24 PELLOVÁ Gabriela Brno 24 Ž 1979 1 00:29:56 00:10:35
117 220 PAPEŽOVÁ Lenka Atletika Jihlava 25 Ž 1993 1 00:29:57 00:10:36
118 57 MÁDROVÁ Lucie 16 ŽV1 1975 1 00:30:01 00:10:40
119 17 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 4 ŽV3 1954 1 00:30:03 00:10:43
120 35 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice, AK OLYMP Brno 9 ŽV2 1966 1 00:30:07 00:10:47
121 54 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 17 ŽV1 1971 1 00:30:09 00:10:49
122 64 CIESAROVÁ Denisa 26 Ž 1989 1 00:30:12 00:10:52
123 69 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 18 ŽV1 1973 1 00:30:21 00:11:00
124 254 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 18 Dky 1999 1 00:30:24 00:11:03
125 214 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 27 Ž 1980 1 00:30:36 00:11:16
126 235 KOLEGAROVÁ Gabriela Orel Židenice - Sokol Přísnotice 19 Dky 1999 1 00:30:40 00:11:20
127 255 KAMENICKÁ Kateřina 19 ŽV1 1973 1 00:30:40 00:11:20
128 257 FEKETE Silvia Brno 28 Ž 1992 1 00:30:45 00:11:25
129 45 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 20 ŽV1 1974 1 00:30:46 00:11:26
130 58 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 10 ŽV2 1965 1 00:30:51 00:11:30
131 18 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 13 XM 1973 1 00:31:01 00:11:41
132 7 MACHARÁČKOVÁ Karolína 29 Ž 1978 1 00:31:04 00:11:44
133 239 PANTŮČKOVÁ Pavla 30 Ž 1983 1 00:31:17 00:11:56
134 28 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 11 Jři 1997 1 00:31:25 00:12:05
135 43 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 20 Dky 1999 1 00:31:28 00:12:07
136 213 PAPEŽOVÁ Eva 7 Jky 1998 1 00:31:44 00:12:24
137 97 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 21 Dky 1999 1 00:31:46 00:12:26
138 102 POTĚŠILOVÁ Mirka FitPlus-Blansko 31 Ž 1991 1 00:31:59 00:12:39
139 229 OSTRÁ Kateřina Vranov 21 ŽV1 1976 1 00:32:07 00:12:47
140 231 HLADKÝ Tadeáš Orel Židenice 22 Dci 2008 1 00:32:17 00:12:56
141 74 HLADKÁ Klára Orel Židenice 32 Ž 1978 1 00:32:22 00:13:02
142 87 ŠITTLEROVÁ Marie 33 Ž 1990 1 00:32:22 00:13:02
143 290 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 22 ŽV1 1973 1 00:32:27 00:13:07
144 49 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 23 ŽV1 1971 1 00:32:37 00:13:17
145 212 VALÍČKOVÁ Martina 24 ŽV1 1976 1 00:32:51 00:13:30
146 105 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 25 ŽV1 1972 1 00:33:06 00:13:46
147 53 KUNČAROVÁ Alena 26 ŽV1 1972 1 00:33:07 00:13:46
148 103 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 22 Dky 2001 1 00:33:07 00:13:47
149 62 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 27 ŽV1 1972 1 00:33:11 00:13:51
150 51 ŠEBEK Martin Lodní sporty Brno 12 Jři 1998 1 00:33:40 00:14:20
151 241 BŘEZKOVÁ Marie 34 Ž 1989 1 00:33:47 00:14:27
152 71 KOČÍ Hana Brno 28 ŽV1 1971 1 00:34:14 00:14:53
153 30 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 14 XM 1937 1 00:35:31 00:16:11
154 260 CHLÍBCOVÁ Helga 29 ŽV1 1975 1 00:35:36 00:16:16
155 240 MACHÁTOVÁ Miroslava 35 Ž 1988 1 00:35:51 00:16:31
156 224 LIBROVÁ Iva Blansko 30 ŽV1 1974 1 00:36:10 00:16:50
157 47 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 5 ŽV3 1953 1 00:36:21 00:17:01
158 106 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 23 Dky 1999 1 00:36:34 00:17:14
159 72 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 11 ŽV2 1959 1 00:36:37 00:17:17
160 227 KOPECKÁ Barbora 36 Ž 1988 1 00:37:08 00:17:48
161 226 REXHAJ Arbesa 37 Ž 1986 1 00:37:14 00:17:53
162 2 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 38 Ž 1996 1 00:38:13 00:18:53
163 23 BRADÁČKOVÁ Martina 39 Ž 1990 1 00:39:11 00:19:50
164 42 GŘÍBKOVÁ Jana Němčice nad Hanou 31 ŽV1 1971 1 00:39:30 00:20:10
165 221 FRAITOVÁ Světlana 12 ŽV2 1965 1 00:39:31 00:20:10
166 204 KREIDLOVÁ Jitka Holasice 32 ŽV1 1975 1 00:42:18 00:22:58

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 19 HLAVÁČOVÁ Jaromíra ŽV1 1969
DNF 236 FILIPOVÁ Lucie AK Olymp Brno Dky 2000

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.