Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 26.12.2015 08:00 do 26.12.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Martin Süss
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,40
Počet kol2
Počet závodníků321
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 295 HOMOLÁČ Jiří ADIDAS BOOST Team 1 M 1990 2 00:30:03
2 288 KOCOUREK Milan ADIDAS BOOST Team 2 M 1987 2 00:30:22 00:00:19
3 196 NYKODÝM Miloš SK Žabovřesky 3 M 1990 2 00:30:36 00:00:33
4 86 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 2 00:30:58 00:00:54
5 518 ZADÁK Karel Triexpert adidas team 4 M 1978 2 00:31:20 00:01:17
6 507 ŠŤASTNÝ Petr Petr Čech Sport MTB team 5 M 1988 2 00:31:23 00:01:19
7 466 KUBÍNEK František RSFK 6 M 1988 2 00:31:27 00:01:23
8 53 PETR Jiří Triexpert 7 M 1979 2 00:31:33 00:01:29
9 289 NĚMEČEK Jiří AHA Vyškov 8 M 1982 2 00:31:35 00:01:31
10 157 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 9 M 1993 2 00:32:10 00:02:07
11 180 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 10 M 1992 2 00:32:25 00:02:21
12 192 HÉNEK Petr AK Drnovice 11 M 1987 2 00:32:40 00:02:37
13 100 VANK Michal SK Skol Brno 12 M 1992 2 00:32:48 00:02:45
14 270 KALUS Jiří EKOL TEAM 13 M 1993 2 00:32:51 00:02:47
15 130 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 14 M 1982 2 00:32:57 00:02:53
16 26 RYŠKA Vít (CZE) VSK Univerzita Brno 2 MV1 1975 2 00:33:05 00:03:01
17 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 3 MV1 1970 2 00:33:25 00:03:22
18 142 LYSÁK Vlastimil 15 M 1986 2 00:33:46 00:03:43
19 198 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 16 M 1987 2 00:33:50 00:03:46
20 298 MIŠÁK Milan Imperial XC 17 M 1990 2 00:33:52 00:03:48
21 92 ADAMEC Radek 18 M 1991 2 00:34:02 00:03:58
22 74 ŠIROKÝ Stanislav ASK Blansko Dvorská 19 M 1977 2 00:34:13 00:04:09
23 43 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 20 M 1979 2 00:34:24 00:04:20
24 91 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 21 M 1977 2 00:34:27 00:04:24
25 160 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 22 M 1995 2 00:34:38 00:04:34
26 224 BLAHA Ondřej Hutisko-Solanec 23 M 1986 2 00:34:44 00:04:41
27 197 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 24 M 1991 2 00:34:50 00:04:46
28 502 POSPÍCHAL Zbyněk Alfa Helicopter Triathlon Team 25 M 1986 2 00:34:58 00:04:54
29 140 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 26 M 1977 2 00:35:03 00:04:59
30 118 ČERMÁK David Hustopeče 4 MV1 1976 2 00:35:05 00:05:02
31 56 POLÁK Marek HO Lemra 5 MV1 1973 2 00:35:14 00:05:10
32 155 ŠTERC Jiří Blažovice 27 M 1990 2 00:35:17 00:05:13
33 266 JANKŮ Lukáš subreg.cz 28 M 1987 2 00:35:21 00:05:17
34 42 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 6 MV1 1967 2 00:35:26 00:05:22
35 60 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 29 M 1992 2 00:35:32 00:05:29
36 158 ZIMMERMANN Štěpán SK Žabovřesky Brno 30 M 1991 2 00:35:34 00:05:30
37 187 MATĚJA Roman 31 M 1988 2 00:35:38 00:05:34
38 38 KLÍMA Tomáš Botanka Running 32 M 1980 2 00:35:40 00:05:37
39 510 STEHLÍK Petr Medikobra 33 M 1989 2 00:35:45 00:05:41
40 159 ABLORH Titus SRTG Brno 34 M 1993 2 00:35:47 00:05:43
41 29 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV2 1960 2 00:35:48 00:05:45
42 259 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 7 MV1 1970 2 00:36:11 00:06:07
43 46 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 35 M 1984 2 00:36:17 00:06:13
44 508 POKORNÝ Václav Brno 36 M 1978 2 00:36:26 00:06:22
45 228 BACIU Serban Romania 37 M 1980 2 00:36:30 00:06:26
46 54 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 8 MV1 1968 2 00:36:31 00:06:28
47 80 ČUMA Josef Milonice 38 M 1980 2 00:36:37 00:06:33
48 212 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 39 M 1982 2 00:36:45 00:06:42
49 284 POHL Tomáš BVV MTB Brno 9 MV1 1973 2 00:36:51 00:06:47
50 75 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 40 M 1980 2 00:36:59 00:06:55
51 30 KONEČNÝ Petr VSK UNI Brno / AC Okrouhlá 41 M 1995 2 00:37:05 00:07:01
52 69 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 10 MV1 1972 2 00:37:07 00:07:03
53 172 ŠVÁB Štěpán Bruslárna 42 M 1994 2 00:37:09 00:07:05
54 58 VABROUŠEK Petr Author Tufo TRILIFE 11 MV1 1973 2 00:37:10 00:07:06
55 223 KONEČNÝ Libor Kuřim 12 MV1 1971 2 00:37:16 00:07:13
56 199 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 43 M 1985 2 00:37:17 00:07:13
57 141 DOLÍHAL Luděk Sokol Syrovice 44 M 1988 2 00:37:19 00:07:15
58 102 PERNIČKA Jan Hory z dálky 45 M 1987 2 00:37:22 00:07:18
59 57 MALEŇÁK Filip Alfa-Helicopter Triathlon Team 46 M 1990 2 00:37:30 00:07:26
60 81 HUŤKA Jiří Brno 47 M 1991 2 00:37:32 00:07:28
61 76 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 2 MV2 1966 2 00:37:35 00:07:31
62 67 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 48 M 1991 2 00:37:37 00:07:34
63 52 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 13 MV1 1967 2 00:37:41 00:07:37
64 287 HOLÝ Jakub Ivančice 49 M 1988 2 00:37:48 00:07:44
65 151 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 50 M 1985 2 00:37:53 00:07:49
66 63 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 51 M 1983 2 00:38:00 00:07:57
67 449 KELBL Ondřej Alfa Helicopter Triathlon Team 52 M 1988 2 00:38:05 00:08:01
68 231 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 14 MV1 1967 2 00:38:06 00:08:03
69 114 KABÁTHOVÁ Eva Žabovřesky Brno 1 XZ 1989 2 00:38:11 00:08:07
70 297 MIŠÁK Milan Eleven Test Team 3 MV2 1963 2 00:38:14 00:08:10
71 88 VEMOLA Jiří Bukovice 53 M 1977 2 00:38:17 00:08:13
72 104 CHRÁSTECKÝ Lukáš KKRD 54 M 1985 2 00:38:18 00:08:14
73 296 MAZEL Zbyněk Vinopa 55 M 1986 2 00:38:33 00:08:29
74 133 KROPÁČEK Jaroslav 15 MV1 1970 2 00:38:34 00:08:30
75 262 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 4 MV2 1965 2 00:38:41 00:08:38
76 152 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 5 MV2 1965 2 00:38:43 00:08:39
77 125 ČERMÁK Jan Šlapanice 56 M 1989 2 00:38:58 00:08:55
78 168 LEPIER Jan ČVK Brno 16 MV1 1976 2 00:39:04 00:09:00
79 20 FILIP Josef Vyškov 57 M 1977 2 00:39:06 00:09:02
80 110 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 17 MV1 1970 2 00:39:06 00:09:03
81 293 ŠPIČÁK Milan Brno 58 M 1990 2 00:39:07 00:09:03
82 116 SLÁMA Lukáš Brno 59 M 1984 2 00:39:09 00:09:05
83 149 JEŽEK Ondřej Fany Cycling Team 60 M 1989 2 00:39:09 00:09:05
84 193 KOHOUTEK Jiří Brno 61 M 1989 2 00:39:10 00:09:06
85 35 ŠTEFANIK Martin TJ Sokol Přísnotice 62 M 1981 2 00:39:19 00:09:16
86 45 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 63 M 1982 2 00:39:26 00:09:22
87 516 ALMAN Dušan Babice 18 MV1 1967 2 00:39:28 00:09:24
88 96 ČAPEK Jan 64 M 1986 2 00:39:28 00:09:25
89 17 SVOBODA Marek Běžci Moravany 65 M 1977 2 00:39:33 00:09:29
90 25 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 19 MV1 1968 2 00:39:35 00:09:32
91 459 JURÁČEK Petr Acer Bike Team 66 M 1981 2 00:39:37 00:09:33
92 47 HLAVATÝ Radek Brno 6 MV2 1966 2 00:39:40 00:09:36
93 145 HRBÁČEK Karel Útěchov 20 MV1 1968 2 00:39:48 00:09:44
94 462 KUBÁT Martin SRTG Brno 67 M 1987 2 00:39:56 00:09:52
95 50 POHANKA Libor KC Brno 68 M 1978 2 00:40:03 00:10:00
96 257 PETR Lukáš TJ Favorit Brno 69 M 1980 2 00:40:06 00:10:03
97 258 NEŠPOR Michael Brno 70 M 1991 2 00:40:09 00:10:05
98 166 SVOBODA Marek Fitness Freedom 21 MV1 1971 2 00:40:12 00:10:08
99 444 MAREK Jakub Jedem stopem 71 M 1988 2 00:40:15 00:10:11
100 501 ZELINKA Jiří O-mikron 72 M 1987 2 00:40:16 00:10:12
101 514 FORAL Roman Brno 22 MV1 1967 2 00:40:20 00:10:16
102 278 MALÝ Václav 73 M 1988 2 00:40:23 00:10:20
103 235 KAZDA Petr Brno 23 MV1 1970 2 00:40:24 00:10:20
104 279 LIŠKA Petr Tvarožná 74 M 1995 2 00:40:24 00:10:20
105 441 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 7 MV2 1958 2 00:40:28 00:10:24
106 65 ŠPRINGER Václav 24 MV1 1974 2 00:40:31 00:10:27
107 154 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 25 MV1 1973 2 00:40:37 00:10:33
108 513 KUNOVSKÝ Richard Slavičín 26 MV1 1969 2 00:40:38 00:10:34
109 255 URBAN Jaroslav ZŠ Kounice 8 MV2 1958 2 00:40:39 00:10:35
110 89 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 27 MV1 1967 2 00:40:42 00:10:39
111 523 HLOUŠEK Jan Atrex 75 M 1984 2 00:40:46 00:10:42
112 15 HAJZLER Jiří AHA Vyškov 9 MV2 1963 2 00:40:51 00:10:47
113 220 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 76 M 1977 2 00:40:52 00:10:48
114 106 BĚLOHOUBEK Petr Brno 28 MV1 1972 2 00:40:55 00:10:51
115 31 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 1 MV3 1955 2 00:41:01 00:10:57
116 148 STUDENÝ Lubomír Ivančice 29 MV1 1967 2 00:41:05 00:11:01
117 448 POKORNÝ Josef Jedem stopem 77 M 1993 2 00:41:06 00:11:02
118 164 BACHRATÝ Pavel Blansko 10 MV2 1965 2 00:41:06 00:11:02
119 147 JELÍNEK Pavel Blansko 30 MV1 1975 2 00:41:07 00:11:03
120 277 NOVOTNÝ Jiří 78 M 1992 2 00:41:10 00:11:06
121 227 DOKOUPIL Petr Brno 79 M 1977 2 00:41:16 00:11:12
122 126 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 11 MV2 1959 2 00:41:18 00:11:14
123 211 KOLAŘÍK Miroslav Rozdrojovice 31 MV1 1970 2 00:41:19 00:11:15
124 121 POSPÍCHAL Vladimír EKOL ELITE TT 80 M 1985 2 00:41:21 00:11:18
125 24 BEDAN Petr Spešov 209 32 MV1 1973 2 00:41:25 00:11:21
126 268 PIVEC Jan Hal 3000 81 M 1981 2 00:41:34 00:11:30
127 94 LAŠTŮVKA Zdeněk 82 M 1989 2 00:41:40 00:11:36
128 465 TRÁVNÍČEK Martin MILT TEAM 33 MV1 1975 2 00:41:42 00:11:38
129 98 CIBULKA Pavel Brno 12 MV2 1964 2 00:41:44 00:11:41
130 162 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 34 MV1 1967 2 00:41:46 00:11:42
131 217 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 13 MV2 1964 2 00:41:48 00:11:44
132 51 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 35 MV1 1975 2 00:41:49 00:11:45
133 522 TRS Ladislav Brno 83 M 1985 2 00:41:53 00:11:49
134 68 KOUDELKA Jiří AP Brno 14 MV2 1957 2 00:41:57 00:11:53
135 101 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 15 MV2 1962 2 00:42:02 00:11:59
136 72 REDLICH Tomáš KČT Aš 84 M 1982 2 00:42:08 00:12:04
137 520 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 36 MV1 1968 2 00:42:09 00:12:05
138 443 SMUTNÁ-POLACHOVÁ Lenka Sivice 2 XZ 1986 2 00:42:19 00:12:15
139 123 GONČÁR Jiří 85 M 1981 2 00:42:26 00:12:22
140 209 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 86 M 1977 2 00:42:26 00:12:22
141 185 JANEK Petr Brno 37 MV1 1969 2 00:42:27 00:12:24
142 40 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 2 MV3 1956 2 00:42:28 00:12:24
143 222 DYTRT Petr BehejBrno.com 38 MV1 1976 2 00:42:31 00:12:27
144 290 KOPECKÝ Jakub 87 M 1990 2 00:42:35 00:12:31
145 452 JEINL Jiří ROSEBUD 88 M 1980 2 00:42:43 00:12:39
146 179 LUKÁŠEK Milan 39 MV1 1972 2 00:42:45 00:12:41
147 254 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 89 M 1982 2 00:42:48 00:12:45
148 169 KOVAČIČ Sebastian Brno 90 M 1978 2 00:42:49 00:12:46
149 79 ŠTĚPÁN Vladimír Botanka Running 40 MV1 1971 2 00:42:50 00:12:47
150 186 SLÁMA Jiří Automedia 16 MV2 1960 2 00:42:54 00:12:50
151 33 SKLENKA Tomáš Individuální 41 MV1 1976 2 00:42:54 00:12:51
152 71 STRÁNÍK Aleš Blansko 3 MV3 1950 2 00:42:59 00:12:56
153 532 JURÁČEK Pavel Acer Bike Team 91 M 1978 2 00:43:04 00:13:00
154 439 VEJTASA Simon Fakulta sportovních studii 92 M 1992 2 00:43:05 00:13:01
155 44 BŘEZINA Aleš newline 17 MV2 1962 2 00:43:08 00:13:04
156 49 PARMA Tomáš Brno 42 MV1 1970 2 00:43:16 00:13:12
157 506 VÍTEK Tomáš MILT TEAM 43 MV1 1975 2 00:43:16 00:13:12
158 533 JIRKŮ Luděk Heřmanův Městec 44 MV1 1975 2 00:43:16 00:13:12
159 103 SVOBODA Jan Brno 93 M 1986 2 00:43:20 00:13:17
160 253 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 45 MV1 1972 2 00:43:33 00:13:29
161 457 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 18 MV2 1965 2 00:43:35 00:13:31
162 48 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 19 MV2 1961 2 00:43:43 00:13:39
163 264 MENDREK Adam Brno 94 M 1995 2 00:43:46 00:13:42
164 515 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 95 M 1988 2 00:43:50 00:13:46
165 273 SCHWARZ Erik 46 MV1 1969 2 00:43:55 00:13:51
166 78 VÁVRA Václav VIDA! 47 MV1 1971 2 00:43:56 00:13:52
167 143 ČADEK Martin 20 MV2 1957 2 00:43:57 00:13:53
168 260 PARMA Pavel 96 M 1997 2 00:44:02 00:13:58
169 511 STEHLÍK Václav Medikobra 97 M 1987 2 00:44:06 00:14:02
170 203 HORÁK Pavel Acer Bike Team 48 MV1 1976 2 00:44:07 00:14:04
171 77 ČECH Ladislav BehejBrno.com 49 MV1 1973 2 00:44:08 00:14:04
172 27 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 98 M 1984 2 00:44:08 00:14:04
173 256 ŽÁK Jan Vltava FUND 50 MV1 1972 2 00:44:09 00:14:05
174 175 LENĎÁK Štěpán Sokol Zdětín 99 M 1981 2 00:44:12 00:14:08
175 119 VENEROVÁ Lenka Alfa Helicopter TT 3 XZ 1986 2 00:44:18 00:14:15
176 204 ŠILHAN Vladimír BehejBrno.com 21 MV2 1957 2 00:44:19 00:14:15
177 529 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 4 MV3 1952 2 00:44:27 00:14:23
178 200 VACULA Ondřej AC Lelek 100 M 1981 2 00:44:27 00:14:23
179 73 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 22 MV2 1957 2 00:44:39 00:14:35
180 299 KRČÁL Michal 101 M 1983 2 00:44:49 00:14:45
181 207 CECHMEISTER Bohumil TJ Sokol Přísnotice 51 MV1 1974 2 00:44:50 00:14:47
182 177 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 102 M 1977 2 00:44:56 00:14:52
183 93 PATOČKA Petr Beta Ivančice 23 MV2 1963 2 00:44:59 00:14:55
184 132 JANÁČEK Petr KONWA team 103 M 1980 2 00:45:02 00:14:58
185 232 TYLEČEK Pavel Jundrov 52 MV1 1973 2 00:45:03 00:14:59
186 109 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 24 MV2 1964 2 00:45:04 00:15:00
187 62 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 25 MV2 1961 2 00:45:04 00:15:01
188 450 FALTUS Michal 104 M 1987 2 00:45:05 00:15:01
189 16 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 53 MV1 1976 2 00:45:07 00:15:03
190 195 KOHOUTEK Jaromír WSSC 5 MV3 1955 2 00:45:07 00:15:03
191 294 BĚLÍK Richard 105 M 1981 2 00:45:08 00:15:04
192 161 PRAŽÁK Jiří 54 MV1 1971 2 00:45:17 00:15:13
193 146 KRYL Tomáš X-Sports 106 M 1978 2 00:45:20 00:15:16
194 97 VRÁNEK David Brno 107 M 1978 2 00:45:21 00:15:17
195 283 HÁJEK Robert 55 MV1 1975 2 00:45:27 00:15:23
196 210 JANHUBA Bořivoj Brno 108 M 1980 2 00:45:40 00:15:36
197 115 LIBENSKÝ David Brno 56 MV1 1970 2 00:45:49 00:15:45
198 59 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 57 MV1 1969 2 00:45:52 00:15:48
199 70 KUNC Josef Orel Vyškov 26 MV2 1960 2 00:45:53 00:15:49
200 99 MAŠLAŇ Jiří Brno 109 M 1983 2 00:45:55 00:15:51
201 181 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 6 MV3 1951 2 00:45:56 00:15:52
202 451 BAROŇOVÁ Iva ROSEBUD 4 XZ 1977 2 00:45:57 00:15:53
203 41 HUMLÍČEK Aleš BAMBAS Skalice 58 MV1 1975 2 00:46:11 00:16:07
204 144 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 110 M 1977 2 00:46:18 00:16:14
205 113 BAŠE Tomáš (CZ) FILA BLACK ICE 59 MV1 1974 2 00:46:21 00:16:17
206 271 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 MV3 1954 2 00:46:22 00:16:18
207 124 KAPAVÍK Radim Přerov 111 M 1985 2 00:46:22 00:16:18
208 442 SMUTNÝ Tomáš 112 M 1992 2 00:46:23 00:16:19
209 521 BOŽEK Petr Triexpert 113 M 1977 2 00:46:25 00:16:21
210 163 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 27 MV2 1961 2 00:46:30 00:16:26
211 34 KRUPÁR Jan Jihomoravský Kraj 8 MV3 1955 2 00:46:32 00:16:28
212 61 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 28 MV2 1966 2 00:46:34 00:16:30
213 183 GÖPFERT Eduard ČVK Brno 60 MV1 1971 2 00:46:38 00:16:35
214 131 KRESTA Roman Brno 29 MV2 1965 2 00:46:40 00:16:36
215 153 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 9 MV3 1953 2 00:46:41 00:16:37
216 460 JAKUS Jan Brno 114 M 1979 2 00:46:42 00:16:38
217 156 PELIKÁN Martin 115 M 1984 2 00:46:44 00:16:40
218 167 ODVÁŘKA Libor Fitness Freedom 61 MV1 1971 2 00:46:46 00:16:42
219 252 ZEZULA Martin Běžci Moravany 116 M 1977 2 00:46:47 00:16:43
220 28 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 62 MV1 1970 2 00:46:52 00:16:49
221 265 ŠMATERA Petr ASK SKITT Blansko 30 MV2 1961 2 00:47:06 00:17:02
222 215 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 63 MV1 1972 2 00:47:07 00:17:03
223 530 SLAVÍK Jiří Hustopeče 10 MV3 1954 2 00:47:09 00:17:05
224 503 MAREK Emanuel Opatovice 117 M 1980 2 00:47:09 00:17:05
225 272 SCHWARZOVÁ Tereza 5 XZ 1998 2 00:47:14 00:17:11
226 36 MATULA Jaroslav Zetor Brno 64 MV1 1970 2 00:47:18 00:17:14
227 194 MACHÁČEK Martin 11 MV3 1955 2 00:47:19 00:17:15
228 82 BEČIČKA Petr Hal 3000 31 MV2 1960 2 00:47:21 00:17:17
229 531 SRNEC Lukáš Židlochovice 118 M 1990 2 00:47:24 00:17:20
230 39 NEHYBA Pavel Brno 32 MV2 1965 2 00:47:39 00:17:35
231 445 PERNICA Jakub Jedem stopem 119 M 1993 2 00:47:43 00:17:39
232 32 NOVÁČEK Filip 120 M 1988 2 00:47:44 00:17:40
233 527 KADLECOVÁ Jiřina Brno 6 XZ 1978 2 00:47:48 00:17:44
234 269 SEEHOFNER Robert 33 MV2 1960 2 00:47:49 00:17:45
235 221 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 12 MV3 1955 2 00:48:04 00:18:00
236 178 STÖGER Karel Brno 65 MV1 1976 2 00:48:08 00:18:04
237 190 MILKA Zdeněk Brno 121 M 1984 2 00:48:19 00:18:15
238 165 SVOBODA Jan Garko Brno 34 MV2 1961 2 00:48:22 00:18:18
239 512 LENHART David newline 122 M 1979 2 00:48:24 00:18:20
240 218 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 7 XZ 1970 2 00:48:28 00:18:24
241 202 DANĚK Jan Brno 123 M 1989 2 00:48:31 00:18:28
242 107 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 35 MV2 1962 2 00:48:37 00:18:34
243 85 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 8 XZ 1962 2 00:48:40 00:18:36
244 528 ČECH Martin 124 M 1978 2 00:48:47 00:18:43
245 504 SUCHÁNEK Václav Sokol Sobotovice 13 MV3 1956 2 00:48:48 00:18:44
246 509 REDERER Zbyněk Divadlo na dlani 125 M 1987 2 00:48:50 00:18:46
247 461 CAMIA Patricia Brno 9 XZ 1969 2 00:48:50 00:18:46
248 112 DVOŘÁKOVÁ Hana Brno 10 XZ 1976 2 00:48:52 00:18:48
249 111 DVOŘÁK Vojtěch Brno 66 MV1 1974 2 00:48:52 00:18:48
250 174 NOVOTNÝ Libor Kuřim 36 MV2 1961 2 00:48:54 00:18:50
251 275 BURIAN Pavel Sokol Drnovice 67 MV1 1975 2 00:48:57 00:18:53
252 95 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 37 MV2 1966 2 00:49:13 00:19:09
253 274 NECHVÁTAL František Cyklo Kněžice 14 MV3 1953 2 00:49:14 00:19:10
254 505 KABELA Vojtěch 15 MV3 1947 2 00:49:15 00:19:11
255 127 DVOŘÁČEK Kamil Brno 126 M 1978 2 00:49:19 00:19:15
256 281 DRÁPALOVÁ Anna AC Moravská Slavia Brno 11 XZ 1999 2 00:49:26 00:19:22
257 150 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 127 M 1983 2 00:49:39 00:19:35
258 446 KALDOVÁ Veronika Jedem stopem 12 XZ 1997 2 00:49:50 00:19:46
259 447 KONEČNÁ Iveta Jedem stopem 13 XZ 1997 2 00:49:50 00:19:46
260 90 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 16 MV3 1954 2 00:49:51 00:19:47
261 83 FORÝTEK Michal Hal 3000 128 M 1982 2 00:49:52 00:19:48
262 267 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 14 XZ 1981 2 00:49:58 00:19:54
263 122 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 17 MV3 1947 2 00:50:01 00:19:57
264 87 SOBOTKA Martin Brno 68 MV1 1976 2 00:50:02 00:19:58
265 171 PSOTA Václav Divadlo na dlani 129 M 1981 2 00:50:09 00:20:05
266 184 GÖPFERTOVÁ Jana Brno 15 XZ 1975 2 00:50:18 00:20:14
267 105 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 130 M 1986 2 00:50:24 00:20:21
268 214 ŽDÁNSKÝ Petr 131 M 1985 2 00:50:32 00:20:28
269 458 CRHÁK Lukáš RUM team 132 M 1981 2 00:50:44 00:20:40
270 526 MAHOVSKÝ Ondřej Hrušovany u Brna 133 M 1991 2 00:50:56 00:20:52
271 230 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 38 MV2 1959 2 00:51:01 00:20:57
272 282 JAŠEK Roman Syrovice 134 M 1986 2 00:51:09 00:21:05
273 64 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 18 MV3 1946 2 00:51:14 00:21:10
274 285 DANĚK Roman Tvarožná 135 M 1981 2 00:51:16 00:21:13
275 219 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 19 MV3 1956 2 00:51:18 00:21:15
276 191 MOKRÝ Pavel Brno 69 MV1 1968 2 00:51:26 00:21:22
277 534 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Jeseník Team 20 MV3 1955 2 00:51:26 00:21:22
278 205 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 39 MV2 1965 2 00:51:26 00:21:23
279 55 BAYER Miloslav HISPORT Team 21 MV3 1947 2 00:51:33 00:21:29
280 292 VLASÁK Michal Rajhrad 70 MV1 1974 2 00:51:38 00:21:34
281 206 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 40 MV2 1961 2 00:51:42 00:21:38
282 517 OBRDLÍK Jiří 136 M 1984 2 00:51:46 00:21:42
283 189 ZEMAN Martin Kr. Pole 41 MV2 1963 2 00:51:47 00:21:43
284 182 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 137 M 1992 2 00:51:49 00:21:45
285 286 ZGAŽAROVÁ Simona 16 XZ 1980 2 00:52:07 00:22:03
286 37 ONODI Otto 71 MV1 1974 2 00:52:26 00:22:22
287 453 STŘECHOVÁ Markéta ROSEBUD 17 XZ 1986 2 00:52:40 00:22:36
288 226 HEJL Tomáš Bystrc 138 M 1986 2 00:52:48 00:22:44
289 21 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 22 MV3 1953 2 00:52:53 00:22:49
290 84 SVOBODA Karel MSD J-elita 23 MV3 1945 2 00:53:05 00:23:01
291 170 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 42 MV2 1959 2 00:53:06 00:23:03
292 233 ŠOUMAL Vladimír Brno 139 M 1980 2 00:53:10 00:23:06
293 18 BUBENÍK Jiří LRS Vyškov 24 MV3 1944 2 00:53:48 00:23:44
294 216 SLÁMA Vladimír Marvan tým 25 MV3 1954 2 00:53:52 00:23:48
295 225 JASKULKA Martin 72 MV1 1968 2 00:53:52 00:23:49
296 524 IVANČICOVÁ Iva Brno 18 XZ 1988 2 00:53:54 00:23:50
297 66 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 43 MV2 1961 2 00:54:12 00:24:09
298 525 BDINKOVÁ Markéta Brno 19 XZ 1988 2 00:54:14 00:24:10
299 208 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 73 MV1 1976 2 00:54:15 00:24:11
300 519 JEŽOVÁ Martina Brno 20 XZ 1975 2 00:54:25 00:24:21
301 280 DRÁPAL Pavel 44 MV2 1963 2 00:54:27 00:24:23
302 229 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 26 MV3 1952 2 00:54:32 00:24:28
303 117 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 27 MV3 1951 2 00:54:38 00:24:34
304 213 VOREL Petr Brňáci 140 M 1986 2 00:54:53 00:24:49
305 440 KNECHT Milan Eldo Brno 45 MV2 1961 2 00:54:54 00:24:50
306 173 MARŠÁLEK Jiří newline 46 MV2 1958 2 00:55:11 00:25:08
307 19 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 74 MV1 1972 2 00:55:46 00:25:42
308 261 KRÁL Zbyněk 75 MV1 1973 2 00:56:08 00:26:04
309 291 STUCHLÍK Ivan 28 MV3 1954 2 00:56:49 00:26:46
310 455 UJČÍKOVÁ Simona ROSEBUD 21 XZ 1990 2 00:56:56 00:26:52
311 23 KRCHÁK František Velká nad Veličkou 47 MV2 1964 2 00:56:57 00:26:53
312 263 FRANK Pavel LRS Vyškov 29 MV3 1947 2 00:57:44 00:27:40
313 456 BULÍN Martin Přerov 141 M 1985 2 00:58:09 00:28:05
314 251 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 48 MV2 1958 2 00:58:30 00:28:26
315 276 KUPSKÝ Ivoš 76 MV1 1972 2 00:58:37 00:28:33
316 22 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 30 MV3 1941 2 00:58:52 00:28:48
317 176 MAIXNER Václav Tišnov 31 MV3 1941 2 00:59:16 00:29:13
318 234 VLASÁK Ota Šmeral Brno 77 MV1 1968 2 01:00:29 00:30:25
319 201 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 49 MV2 1960 2 01:02:52 00:32:48

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 108 CIESAROVÁ Denisa XZ 1989
DNF 454 PŘYKRYLOVÁ Silvie ROSEBUD XZ 1977

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
25.03.2023 08:00
BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY
30.03.2023 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
13.04.2023 17:00
BB 2 - Běh okolo Kraví hory
11.05.2023 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.