Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Přípravky nejmladší hoši

Datum pořádání od 17.11.2015 07:45 do 17.11.2015 17:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátMartin Juránek
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:55 hod

Vzdálenost (km)0,30
Počet kol1
Počet závodníků89
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 167 ŠROM Oliver VSK UNI Brno - Jehnice 1 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:28
2 198 GRAJDL Vašík ŠAK Židlochovice 2 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:29 00:00:00
3 151 PETR Marek VSK UNI Brno - Jehnice 3 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:30 00:00:01
4 195 TELECKÝ Vojta SKOL Brno 4 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:30 00:00:01
5 300 KADUBEC Vincent ŠAK Židlochovice 5 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:30 00:00:01
6 223 RŮŽIČKA Matyáš 6 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:30 00:00:01
7 196 BUCHNÍČEK Martin SK Skol Brno 7 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:31 00:00:02
8 206 HRABOVSKÝ Ondřej 8 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:31 00:00:03
9 154 STRAKA Daniel VSK UNI Brno - Jehnice 9 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:31 00:00:03
10 153 VILIMSKÝ Štěpán VSK UNI Brno - Jehnice 10 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:31 00:00:03
11 176 JANÁČEK Matouš VSK UNI Brno - Žebětín 11 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:32 00:00:03
12 192 POLCAR Lukáš Brno 12 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:32 00:00:03
13 185 KUČERA Marek VSK UNI Brno - Botanická 13 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:32 00:00:04
14 156 GÖPFERT Martin VSK UNI Brno - Jehnice 14 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:32 00:00:04
15 164 LORENČÍK Václav VSK UNI Brno - Jehnice 15 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:32 00:00:04
16 189 BARTÁK Marek VSK UNI Brno - Botanická 16 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:33 00:00:04
17 186 ČAPOV Adam VSK UNI Brno - Botanická 17 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:33 00:00:05
18 218 BÍLOVSKÝ David SK Speed Brno 18 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:34 00:00:05
19 174 TUREČEK Lukáš VSK UNI Brno - Botanická 19 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:34 00:00:05
20 145 DOLEŽAL Filip 20 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:34 00:00:05
21 158 PERNICA Adam VSK UNI Brno - Jehnice 21 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:34 00:00:05
22 175 KAPITÁN František VSK UNI Brno - Botanická 22 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:35 00:00:06
23 209 JELÍNEK Vojtěch 23 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:35 00:00:07
24 204 HEŘMAN Jakub Sokol Bílovice nad Svitavou 24 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:35 00:00:07
25 213 FERENČÁK Mikuláš 25 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:36 00:00:07
26 165 HUDEC Adam VSK UNI Brno - Jehnice 26 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:36 00:00:07
27 183 ŠUMNÝ Martin VSK UNI Brno - Slatina 27 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:37 00:00:08
28 152 STEJSKAL Ondřej VSK UNI Brno - Jehnice 28 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:37 00:00:08
29 190 ŠŤASTNÝ Adam VSK Univerzita Brno 29 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:37 00:00:08
30 163 HURYTA Eduard VSK UNI Brno - Jehnice 30 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:37 00:00:08
31 155 CRHÁK Nikola VSK UNI Brno - Jehnice 31 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:37 00:00:09
32 171 CIBULKA Martin VSK UNI Brno - Botanická 32 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:38 00:00:09
33 193 POLÁČEK Štěpán VSK Univerzita Brno 33 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:38 00:00:09
34 211 JESTŘEBECKÝ Adam ŠAK Židlochovice 34 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:38 00:00:09
35 294 URBANEC Vojtěch Eagles Brno 35 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:38 00:00:10
36 296 KARADZOS Antonios 36 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:39 00:00:10
37 187 BÁRTA Matyas VSK UNI Brno - Botanická 37 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:39 00:00:10
38 166 HUDEC Filip VSK UNI Brno - Jehnice 38 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:39 00:00:10
39 178 ŽÁK Tobiáš VSK UNI Brno - Žebětín 39 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:39 00:00:10
40 295 POKORNÝ Štěpán Brno 40 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:39 00:00:11
41 219 SEBERA Matyas AK Tišnov 41 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:40 00:00:11
42 170 SVOBODA Tim VSK UNI Brno - Botanická 42 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:40 00:00:11
43 157 KOTYZA Domink VSK UNI Brno - Jehnice 43 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:41 00:00:12
44 70 NEKUŽA David 44 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:41 00:00:12
45 298 PALÁSEK Martin 45 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:41 00:00:13
46 172 ZEDNÍK Lukáš VSK UNI Brno - Botanická 46 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:42 00:00:14
47 177 ŽÁK Maxim VSK UNI Brno - Žebětín 47 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:42 00:00:14
48 216 POLCAR Kristián 48 Př_Nejml_H 2011 1 00:00:43 00:00:14
49 169 NAKLÁDAL David VSK UNI Brno - Botanická 49 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:43 00:00:14
50 217 VRBAS Jáchym 50 Př_Nejml_H 2012 1 00:00:43 00:00:14
51 215 NOVÁK David Viničné Šumice 51 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:43 00:00:15
52 200 KALOVSKÝ Vladimír SK Skol Brno 52 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:44 00:00:15
53 191 GAZDA David 53 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:44 00:00:15
54 208 ŠICHA Matěj Brno 54 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:44 00:00:15
55 203 ONDRÁČEK Tomáš Brno 55 Př_Nejml_H 2011 1 00:00:44 00:00:16
56 144 SÍVEK Petr 56 Př_Nejml_H 2009 1 00:00:45 00:00:16
57 297 PINDRIČ Filip 57 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:45 00:00:16
58 159 HORKÝ David VSK UNI Brno - Jehnice 58 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:45 00:00:16
59 221 FOJTÁČEK David VSK Univerzita Brno 59 Př_Nejml_H 2011 1 00:00:45 00:00:16
60 149 BACIU Matei Brno 60 Př_Nejml_H 2011 1 00:00:46 00:00:17
61 75 DOKOUPIL Hynek Brno 61 Př_Nejml_H 2011 1 00:00:46 00:00:18
62 73 DVOŘÁK Šimon 62 Př_Nejml_H 2011 1 00:00:46 00:00:18
63 199 KREIDL Jan 63 Př_Nejml_H 2012 1 00:00:47 00:00:18
64 210 JELÍNEK Jindřich 64 Př_Nejml_H 2011 1 00:00:47 00:00:19
65 202 MACAS Tomáš 65 Př_Nejml_H 2011 1 00:00:48 00:00:19
66 205 TELECKÝ Radovan 66 Př_Nejml_H 2012 1 00:00:53 00:00:24
67 201 LIŠKA Daniel VSK Univerzita Brno 67 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:54 00:00:25
68 220 MARTINEC Adam 68 Př_Nejml_H 2010 1 00:00:57 00:00:29
69 182 MORÁVEK Tobiáš TJ Viktoria Želešice 69 Př_Nejml_H 2012 1 00:01:03 00:00:34
70 71 HRAZDIL Filip 70 Př_Nejml_H 2012 1 00:01:07 00:00:38
71 168 JUROŠ Filip VSK UNI Brno - Botanická 71 Př_Nejml_H 2009 1 00:01:07 00:00:39
72 179 POLÁČEK Štěpán VSK Univerzita Brno 72 Př_Nejml_H 2010 1 00:01:08 00:00:39
73 173 POLNICKÝ Václav VSK UNI Brno - Botanická 73 Př_Nejml_H 2009 1 00:01:08 00:00:39
74 162 VAGNER Nikolas VSK UNI Brno - Jehnice 74 Př_Nejml_H 2012 1 00:01:08 00:00:40
75 181 STEJSKAL Kryštof VSK UNI Brno - Slatina 75 Př_Nejml_H 2011 1 00:01:08 00:00:40
76 180 ONDRUCH Michael VSK UNI Brno - Černovice 76 Př_Nejml_H 2009 1 00:01:09 00:00:40
77 184 KUBALA Kryštof VSK UNI Brno - Botanická 77 Př_Nejml_H 2009 1 00:01:09 00:00:40
78 207 HERMAN Damián 78 Př_Nejml_H 2012 1 00:01:16 00:00:47
79 160 GLOS Nikolas VSK UNI Brno - Jehnice 79 Př_Nejml_H 2011 1 00:01:17 00:00:48
80 69 DOLEŽAL Lukáš 80 Př_Nejml_H 2012 1 00:01:29 00:01:00
81 161 PREIS Samuel VSK UNI Brno - Jehnice 81 Př_Nejml_H 2012 1 00:01:30 00:01:01
82 194 TOPINKA Jonáš 82 Př_Nejml_H 2013 1 00:01:32 00:01:04
83 197 PIVEC Vilém Brno 83 Př_Nejml_H 2013 1 00:01:34 00:01:06
84 299 BRUCKNER Samuel 84 Př_Nejml_H 2013 1 00:01:39 00:01:10
85 222 MARŠÁLEK Ondřej 85 Př_Nejml_H 2013 1 00:01:43 00:01:15
86 224 KLOUDA Jakub 86 Př_Nejml_H 2014 1 00:02:13 00:01:44
87 188 LORINCZY Barnabás 87 Př_Nejml_H 2014 1 00:03:52 00:03:23

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 212 NĚMEČEK Matěj Př_Nejml_H 2009
DNF 214 MLYNÁŘ Petr Př_Nejml_H 2009

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.