Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.11.2015 07:45 do 17.11.2015 17:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátMartin Juránek
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,90
Počet kol2
Počet závodníků424
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 452 OLEJNÍČEK Lukáš VSK Univerzita Brno 1 M 1988 1 00:34:57
2 466 ZÁVESKÝ Filip ISCAREX 2 M 1993 1 00:35:32 00:00:35
3 141 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 1 00:35:53 00:00:55
4 413 KONÍŘ Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 3 M 1991 1 00:36:45 00:01:47
5 521 ZADÁK Karel Triexpert adidas team 4 M 1978 1 00:36:46 00:01:49
6 150 ŠŤASTNÝ Petr Petr Čech Sport MTB team 5 M 1988 1 00:36:49 00:01:52
7 394 KOČAŘ Lukáš 6 M 1992 1 00:37:13 00:02:15
8 130 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 7 M 1993 1 00:37:15 00:02:17
9 85 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 8 M 1982 1 00:37:19 00:02:21
10 18 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 2 MV1 1973 1 00:37:33 00:02:35
11 46 DVOŘÁK Pavel Team PaK 9 M 1982 1 00:37:45 00:02:47
12 153 HÉNEK Petr Kovalovice 10 M 1987 1 00:37:47 00:02:49
13 339 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafová Skalica 11 M 1984 1 00:37:54 00:02:56
14 360 HÁJEK Daniel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 12 M 1989 1 00:37:57 00:02:59
15 80 TOMČAL Dušan Lipov 3 MV1 1973 1 00:37:58 00:03:01
16 99 VANK Michal SK Skol Brno 13 M 1992 1 00:38:12 00:03:14
17 218 RUBIČ Daniel New Balance Team 14 M 1985 1 00:38:35 00:03:37
18 116 BOŘIL Petr Moravec Team 15 M 1986 1 00:38:40 00:03:42
19 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 4 MV1 1970 1 00:38:45 00:03:48
20 474 REHUŠ Lubomír AŠK Grafobal Skalica 16 M 1985 1 00:38:47 00:03:49
21 112 NĚMEC Jan OK Chrastava 17 M 1986 1 00:38:50 00:03:52
22 57 ROŠKO Daniel 18 M 1982 1 00:39:01 00:04:03
23 337 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 19 M 1995 1 00:39:04 00:04:06
24 127 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 20 M 1983 1 00:39:10 00:04:12
25 56 RYŠKA Vít (CZE) VSK Univerzita Brno 5 MV1 1975 1 00:39:14 00:04:16
26 520 BENÍČEK Matěj 21 M 1994 1 00:39:17 00:04:19
27 177 HORVÁT Petr Magnus Orienteering 22 M 1994 1 00:39:19 00:04:21
28 52 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 23 M 1987 1 00:39:21 00:04:23
29 86 LYSÁK Vlastimil 24 M 1986 1 00:39:25 00:04:27
30 372 PSOTA Andrej AŠK Skalica 6 MV1 1970 1 00:39:30 00:04:32
31 131 ŠIROKÝ Stanislav ASK Blansko Dvorská 25 M 1977 1 00:39:36 00:04:38
32 352 BEDNÁŘ Daniel X- Trail Orlová 26 M 1986 1 00:39:45 00:04:47
33 69 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 27 M 1982 1 00:39:52 00:04:54
34 147 CZERNÝ Pavel Karviná 28 M 1981 1 00:39:52 00:04:54
35 49 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 29 M 1995 1 00:39:52 00:04:55
36 55 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 30 M 1979 1 00:40:00 00:05:02
37 358 CENIGA Peter 31 M 1990 1 00:40:01 00:05:03
38 74 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 32 M 1990 1 00:40:01 00:05:03
39 535 DUFEK Jan Fitness Freedom 7 MV1 1973 1 00:40:03 00:05:05
40 20 DVOŘÁČEK Jiří Relax-Fit.cz Team 8 MV1 1968 1 00:40:06 00:05:08
41 502 HAVRÁNEK Jan Brno 33 M 1977 1 00:40:08 00:05:10
42 412 KLOPEC Aleš Blansko 34 M 1978 1 00:40:16 00:05:18
43 181 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 35 M 1977 1 00:40:19 00:05:22
44 183 BACIU Serban Romania 36 M 1980 1 00:40:29 00:05:31
45 82 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 37 M 1983 1 00:40:33 00:05:36
46 98 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV2 1960 1 00:40:45 00:05:47
47 54 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 9 MV1 1967 1 00:40:54 00:05:56
48 357 DUŠIL Jaroslav ŽÁR TRVÁ 10 MV1 1970 1 00:41:08 00:06:10
49 326 HÝBL Jaroslav 38 M 1993 1 00:41:09 00:06:11
50 538 KOCIÁN Aleš 39 M 1982 1 00:41:10 00:06:12
51 405 RAJNOŠEK Matěj Bratrstvo Ždˇársých Vrchů 40 M 1988 1 00:41:14 00:06:16
52 366 ŠVÁB Štěpán Bruslárna 41 M 1994 1 00:41:16 00:06:18
53 70 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 11 MV1 1968 1 00:41:21 00:06:24
54 71 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 42 M 1984 1 00:41:28 00:06:30
55 355 JEŘÁBEK Petr AC Moravská Slavia Brno 43 M 1993 1 00:41:36 00:06:38
56 93 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 12 MV1 1975 1 00:41:38 00:06:40
57 41 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 44 M 1979 1 00:41:41 00:06:43
58 529 DVOŘÁČEK Adam Track and Field 45 M 1996 1 00:41:42 00:06:45
59 350 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 46 M 1990 1 00:41:45 00:06:47
60 333 FIŠERA Ota SK Skol Brno 47 M 1980 1 00:41:48 00:06:50
61 486 POZDENKOV Michael 48 M 1994 1 00:41:53 00:06:56
62 196 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 49 M 1985 1 00:41:55 00:06:57
63 348 CRHA Radek SK Skol Brno 50 M 1997 1 00:42:02 00:07:04
64 205 DOLEŽAL Ondřej AK Tišnov 51 M 1979 1 00:42:04 00:07:06
65 204 KONEČNÝ Libor Kuřim 13 MV1 1971 1 00:42:04 00:07:06
66 210 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 14 MV1 1967 1 00:42:05 00:07:07
67 51 POKORNÝ Václav Brno 52 M 1978 1 00:42:07 00:07:09
68 491 KLÍMA Miroslav 15 MV1 1975 1 00:42:08 00:07:10
69 159 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 53 M 1980 1 00:42:12 00:07:15
70 344 RICHTER Ondřej Havířov 54 M 1987 1 00:42:17 00:07:19
71 506 URBÁNEK Michal Tri LAMY 55 M 1977 1 00:42:25 00:07:28
72 129 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 56 M 1992 1 00:42:30 00:07:32
73 164 MUSIL Pavel Brno - Medlánky 16 MV1 1975 1 00:42:33 00:07:35
74 81 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 17 MV1 1967 1 00:42:38 00:07:40
75 370 PIŇOS Ondřej 57 M 1996 1 00:42:52 00:07:54
76 353 KUNDERA Zdeněk Velká Bíteš 58 M 1989 1 00:42:54 00:07:56
77 459 JANKŮ Lukáš PP Bike 59 M 1987 1 00:42:57 00:07:59
78 40 NĚMEČEK Marek Brno 60 M 1977 1 00:42:59 00:08:01
79 167 PERNIČKA Jan Hory z dálky 61 M 1987 1 00:43:05 00:08:07
80 94 KOCUR Lukáš 2K BRNO 62 M 1977 1 00:43:06 00:08:08
81 152 TRNKA Roman INA Skalica 18 MV1 1972 1 00:43:09 00:08:11
82 327 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka AK Olymp Brno 1 XZ 1983 1 00:43:11 00:08:13
83 33 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 19 MV1 1967 1 00:43:13 00:08:16
84 172 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2 MV2 1965 1 00:43:19 00:08:21
85 388 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 63 M 1983 1 00:43:22 00:08:24
86 488 ANTOŠ Jiří TJ Znojmo 64 M 1986 1 00:43:26 00:08:28
87 381 HUŤKA Jiří Brno 65 M 1991 1 00:43:29 00:08:31
88 151 ŠENKÝŘ Michal 66 M 1983 1 00:43:52 00:08:54
89 184 ČUMA Josef Milonice 67 M 1980 1 00:43:52 00:08:55
90 198 MATOUŠEK Pavel KC Brno 68 M 1978 1 00:43:53 00:08:55
91 148 ŠIMUNEK Martin Modřice 3 MV2 1966 1 00:43:54 00:08:56
92 411 PLEKANEC Juraj Brno 20 MV1 1974 1 00:43:56 00:08:58
93 102 KROPÁČEK Jaroslav 21 MV1 1970 1 00:43:58 00:09:00
94 14 TUČEK Martin VSK Univerzita Brno 69 M 1995 1 00:43:59 00:09:02
95 139 SLÁMA Lukáš Automedia 70 M 1984 1 00:44:01 00:09:03
96 89 VEVERKA Josef AC Čejkovice 4 MV2 1958 1 00:44:03 00:09:05
97 511 KORVAS Josef AK Hodonín 5 MV2 1964 1 00:44:06 00:09:08
98 482 VONDRÁČEK Adam 71 M 1992 1 00:44:08 00:09:10
99 497 PARTL Jiří Synthon 72 M 1990 1 00:44:11 00:09:13
100 207 POHANKA Libor KC Brno 73 M 1978 1 00:44:12 00:09:15
101 21 SVOBODA Marek Běžci Moravany 74 M 1977 1 00:44:13 00:09:15
102 397 HUDEC Radoslav Bystrc 75 M 1980 1 00:44:13 00:09:15
103 117 KOHOUTEK Jiří Brno 76 M 1989 1 00:44:22 00:09:24
104 158 BIL Jaroslav Brno 77 M 1985 1 00:44:24 00:09:26
105 176 VÁVRA Robert Brno 78 M 1977 1 00:44:30 00:09:33
106 507 KRAJČA Rudolf 6 MV2 1965 1 00:44:33 00:09:35
107 415 JÁGR Ondřej Brno 79 M 1983 1 00:44:35 00:09:37
108 462 ŘEHOŘ Aleš Auto Pokorný 80 M 1989 1 00:44:37 00:09:39
109 216 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 81 M 1978 1 00:44:40 00:09:42
110 320 KOLLÁR Martin Gbelský strýci 22 MV1 1974 1 00:44:41 00:09:43
111 387 HRBÁČEK Karel Útěchov 23 MV1 1968 1 00:44:43 00:09:45
112 494 ALMAN Dušan Babice 24 MV1 1967 1 00:44:54 00:09:56
113 301 KOTYZA Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 25 MV1 1974 1 00:45:03 00:10:06
114 475 SEDLÁČEK Aleš TJ Sokol Přísnotice 26 MV1 1976 1 00:45:07 00:10:10
115 519 NEŠPOR Michael ARC Brno 82 M 1991 1 00:45:10 00:10:12
116 528 TEJNIL Ivo Krokodýl Brno 83 M 1991 1 00:45:11 00:10:14
117 27 KRÁTKÝ Jiří Honzíkovi Plavci 84 M 1977 1 00:45:20 00:10:22
118 318 BUČEK Petr 85 M 1994 1 00:45:29 00:10:31
119 185 ŠTĚPÁNEK Martin 86 M 1981 1 00:45:31 00:10:33
120 226 SLOUKA Jiří Blažovice 87 M 1983 1 00:45:33 00:10:35
121 62 JURČA Jaroslav 7 MV2 1962 1 00:45:33 00:10:35
122 417 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 88 M 1990 1 00:45:35 00:10:37
123 182 BĚLOHOUBEK Petr Brno 27 MV1 1972 1 00:45:36 00:10:38
124 356 NĚMEC Petr Zastávka 89 M 1986 1 00:45:36 00:10:38
125 100 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 90 M 1985 1 00:45:37 00:10:39
126 335 FIALA Jiří 91 M 1984 1 00:45:37 00:10:40
127 368 KOUPÝ Leoš Jedem stopem 92 M 1995 1 00:45:40 00:10:42
128 124 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 93 M 1987 1 00:45:41 00:10:43
129 103 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 8 MV2 1958 1 00:45:41 00:10:43
130 342 PEŠÁKOVÁ Mirka Tetčice 2 XZ 1985 1 00:45:42 00:10:45
131 115 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 94 M 1983 1 00:45:44 00:10:46
132 191 POSPÍŠIL David Aj MY sme BEH 95 M 1985 1 00:45:46 00:10:49
133 414 PARGAČ Martin Trenčín 96 M 1985 1 00:45:48 00:10:50
134 386 NĚMEC Roman newline 28 MV1 1972 1 00:45:48 00:10:50
135 400 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 97 M 1977 1 00:45:49 00:10:51
136 536 VÍT Onřej 98 M 1980 1 00:45:49 00:10:52
137 47 HRABOVSKÝ Aleš 99 M 1981 1 00:45:51 00:10:53
138 16 ROČEK Radim Brno 29 MV1 1969 1 00:45:53 00:10:55
139 340 DILHOF Tomáš 100 M 1981 1 00:45:57 00:11:00
140 513 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 101 M 1978 1 00:46:01 00:11:03
141 118 HLADKÝ Jiří Orel Židenice 30 MV1 1975 1 00:46:04 00:11:06
142 369 DRAGOLOV Daniel FIDES 31 MV1 1967 1 00:46:05 00:11:07
143 346 MACHAČ Milan Břeclav 9 MV2 1965 1 00:46:06 00:11:08
144 363 KOVAŘÍK Karel Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno 32 MV1 1972 1 00:46:13 00:11:15
145 60 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 1 MV3 1956 1 00:46:16 00:11:18
146 315 FILIP Josef Vyškov 102 M 1977 1 00:46:21 00:11:24
147 418 TICHÝ Zdeno 103 M 1982 1 00:46:30 00:11:32
148 524 BACHRATÝ Pavel 10 MV2 1965 1 00:46:30 00:11:33
149 190 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar! 33 MV1 1974 1 00:46:31 00:11:33
150 478 SMUTNÁ-POLACHOVÁ Lenka Sivice 3 XZ 1986 1 00:46:31 00:11:34
151 343 ŠIMONOVSKÝ Jakub Brno 34 MV1 1974 1 00:46:39 00:11:41
152 61 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 104 M 1979 1 00:46:40 00:11:42
153 374 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 35 MV1 1975 1 00:46:41 00:11:43
154 58 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 36 MV1 1975 1 00:46:41 00:11:43
155 145 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 37 MV1 1971 1 00:46:44 00:11:46
156 379 KREJČÍ Bronislav Prdlavka SSSR Modřice 11 MV2 1964 1 00:46:45 00:11:47
157 303 GLADIŠ Daniel Vltava FUND 38 MV1 1968 1 00:46:46 00:11:48
158 526 BUCHTA Lukáš Za zenitem a ještě dál 105 M 1993 1 00:46:47 00:11:50
159 389 FORAL Roman Brno 39 MV1 1967 1 00:46:48 00:11:50
160 91 BEDNAŘÍK Petr Brno 40 MV1 1971 1 00:46:52 00:11:54
161 468 UMLAUF Jiří MTB Slovan Luhačovice 106 M 1994 1 00:46:54 00:11:57
162 108 FIKERA Michal Brno 41 MV1 1974 1 00:46:55 00:11:58
163 138 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 42 MV1 1973 1 00:47:05 00:12:08
164 227 KAZDA Petr Brno 43 MV1 1970 1 00:47:07 00:12:10
165 467 MAREŠ Petr Brno 107 M 1983 1 00:47:09 00:12:12
166 203 SOKOL Filip HO Tesla Brno 108 M 1983 1 00:47:11 00:12:13
167 142 FABRIK Miroslav Brno 12 MV2 1959 1 00:47:12 00:12:14
168 211 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 109 M 1980 1 00:47:12 00:12:15
169 399 STUDENÝ Lubomír Ivančice 44 MV1 1967 1 00:47:15 00:12:17
170 313 ROOSENTAL Sander ČVK Brno 45 MV1 1972 1 00:47:17 00:12:19
171 180 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 110 M 1979 1 00:47:17 00:12:20
172 523 GONČÁR Jiří 111 M 1981 1 00:47:19 00:12:21
173 330 HLAVATÝ Radek Brno 13 MV2 1966 1 00:47:22 00:12:24
174 345 POŘÍZEK Libor Vysočina Cycling 46 MV1 1972 1 00:47:23 00:12:26
175 539 STŘÍBRNÝ Martin Brno 112 M 1987 1 00:47:25 00:12:27
176 220 ČÍŽ Radim VUT Brno 47 MV1 1974 1 00:47:25 00:12:28
177 476 KUNOVSKÝ Richard Slavičín 48 MV1 1969 1 00:47:27 00:12:29
178 384 BENIAČOVÁ Linda Žilina 4 XZ 1978 1 00:47:28 00:12:30
179 522 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 113 M 1977 1 00:47:28 00:12:31
180 487 MATURA Matěj 114 M 1994 1 00:47:29 00:12:32
181 495 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 14 MV2 1965 1 00:47:31 00:12:33
182 391 KOSMÁK Václav SKL C 115 M 1983 1 00:47:39 00:12:41
183 199 KALAŠ Rudolf Boskovice 49 MV1 1971 1 00:47:40 00:12:42
184 65 KUNC Josef Orel Vyškov 15 MV2 1960 1 00:47:46 00:12:48
185 208 VRÁNA Filip newline 50 MV1 1976 1 00:47:48 00:12:50
186 88 ŠTĚPÁN Vladimír Siemens 51 MV1 1971 1 00:47:51 00:12:53
187 221 DYTRT Petr BehejBrno.com 52 MV1 1976 1 00:47:56 00:12:58
188 35 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 2 MV3 1955 1 00:47:57 00:12:59
189 460 TUREČEK Tomáš EUROLAMP 116 M 1979 1 00:48:01 00:13:03
190 206 KUNITSKI Evghenii Brno 117 M 1981 1 00:48:07 00:13:09
191 534 SKLENSKÝ Jan 118 M 1986 1 00:48:08 00:13:11
192 416 POLÁŠEK Vít Hodonín 53 MV1 1976 1 00:48:10 00:13:12
193 458 HUDEC Zdeněk 119 M 1989 1 00:48:11 00:13:13
194 456 NEKUŽA Jiří Brno - Medlánky 120 M 1979 1 00:48:13 00:13:15
195 13 TUČEK Libor ABC CYKLOSPORT 16 MV2 1965 1 00:48:14 00:13:16
196 351 KOPECKÝ Jakub 121 M 1990 1 00:48:16 00:13:19
197 359 BEDNÁŘ Jan 122 M 1992 1 00:48:17 00:13:19
198 530 NOVOTNÝ Jakub 123 M 1996 1 00:48:17 00:13:20
199 166 JANEK Petr Brno 54 MV1 1969 1 00:48:18 00:13:20
200 15 KUBÁNEK Martin VSK Univerzita Brno 124 M 1986 1 00:48:19 00:13:22
201 485 KOCH Martin NUGGET 125 M 1977 1 00:48:20 00:13:22
202 382 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 17 MV2 1964 1 00:48:22 00:13:24
203 489 BRUMOVSKÝ Jiří 126 M 1987 1 00:48:24 00:13:26
204 392 SÁRA Pavel cyklodíl.cz 127 M 1979 1 00:48:24 00:13:26
205 308 ŠTRUBL Michal Mokrá Hora 128 M 1986 1 00:48:29 00:13:32
206 329 LABČÍK Michael 129 M 1988 1 00:48:31 00:13:33
207 364 ŠVEHLÍK Matěj 130 M 1987 1 00:48:32 00:13:34
208 64 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 18 MV2 1966 1 00:48:34 00:13:36
209 144 HOVĚŽÁK Pavel 55 MV1 1975 1 00:48:34 00:13:37
210 509 SYCHRA Petr RSFK 131 M 1989 1 00:48:35 00:13:37
211 525 FALTUS Michal 132 M 1987 1 00:48:38 00:13:40
212 104 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 56 MV1 1975 1 00:48:39 00:13:41
213 453 POZLER Jiří Brno 133 M 1983 1 00:48:49 00:13:51
214 469 KUBITA Viktor SK Fuga 134 M 1981 1 00:48:53 00:13:55
215 331 GAJDÁR Michal Bardejov 135 M 1991 1 00:48:54 00:13:56
216 156 VRÁNEK David Brno 136 M 1978 1 00:48:58 00:14:00
217 96 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 MV3 1951 1 00:49:01 00:14:03
218 154 BARTÁK Ronald Kuřim 19 MV2 1965 1 00:49:05 00:14:07
219 63 TRÁVNÍČEK Jaroslav AK Drnovice 20 MV2 1964 1 00:49:06 00:14:09
220 168 ŠKROB Petr Kuřim 57 MV1 1975 1 00:49:07 00:14:09
221 309 PIVEC Jan Oddíl Hal 3000 137 M 1981 1 00:49:07 00:14:09
222 302 KROČA Tomáš Nivnice 138 M 1992 1 00:49:20 00:14:22
223 492 BERNÁT Michal 139 M 1989 1 00:49:22 00:14:24
224 422 SVOBODA Marek Fitness Freedom 58 MV1 1971 1 00:49:24 00:14:26
225 169 SLÁMA Jiří Automedia 21 MV2 1960 1 00:49:27 00:14:29
226 128 BRÁZDA Richard AC NotarBrazda.cz 59 MV1 1975 1 00:49:29 00:14:31
227 223 STRAKOŠ Vilém 60 MV1 1969 1 00:49:31 00:14:33
228 510 TOMEČEK Jiří Vnorovy 140 M 1983 1 00:49:32 00:14:34
229 114 DOKOUPIL Petr Brno 141 M 1977 1 00:49:32 00:14:34
230 19 ŠUMPÍK Pavel Brno 61 MV1 1972 1 00:49:38 00:14:40
231 473 RUŽIČKA Martin Mikulov 62 MV1 1973 1 00:49:40 00:14:43
232 179 ŠMÍD Miroslav 142 M 1984 1 00:49:43 00:14:45
233 396 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 143 M 1985 1 00:49:43 00:14:45
234 533 JAŠEK Radovan 144 M 1977 1 00:49:43 00:14:45
235 59 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 22 MV2 1964 1 00:49:44 00:14:46
236 202 MAŇÁSEK Lukáš Y Soft 145 M 1980 1 00:49:44 00:14:46
237 155 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 146 M 1986 1 00:49:45 00:14:47
238 362 SKLENÁŘ Martin AK Olymp Brno 147 M 1995 1 00:49:46 00:14:48
239 187 VACULA Ondřej AC Lelek 148 M 1981 1 00:49:46 00:14:48
240 132 GRIC Antonín Synthon Blansko 149 M 1992 1 00:49:46 00:14:48
241 515 SOVA Oldřich ATEX007 63 MV1 1976 1 00:49:50 00:14:52
242 75 KUPKA Pavel Lukovany 64 MV1 1975 1 00:49:53 00:14:56
243 109 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 150 M 1977 1 00:49:54 00:14:56
244 195 DUFEK Jiří Vranov 65 MV1 1968 1 00:49:54 00:14:56
245 101 KOUDELKA Jiří AP Brno 23 MV2 1957 1 00:50:00 00:15:02
246 111 ŠTEVANKA Ladislav No Brake! 151 M 1981 1 00:50:02 00:15:04
247 225 BUKOVJANOVÁ Eva 5 XZ 1986 1 00:50:02 00:15:04
248 79 TRS Ladislav Brno 152 M 1985 1 00:50:04 00:15:06
249 110 BŘEZA Miroslav Brno 24 MV2 1959 1 00:50:07 00:15:10
250 316 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 66 MV1 1968 1 00:50:16 00:15:18
251 200 LÁTAL Pavel Brno 153 M 1983 1 00:50:17 00:15:19
252 84 SKLENKA Tomáš Individuální 67 MV1 1976 1 00:50:17 00:15:20
253 378 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 25 MV2 1957 1 00:50:20 00:15:23
254 209 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 26 MV2 1962 1 00:50:27 00:15:29
255 465 LAŠTŮVKA Zdeněk 154 M 1989 1 00:50:36 00:15:38
256 490 ADÁMEK Hubert Staré Blansko 68 MV1 1971 1 00:50:40 00:15:42
257 32 KRUML Tomáš 27 MV2 1966 1 00:50:42 00:15:44
258 121 BŘEZINA Aleš newline 28 MV2 1962 1 00:50:43 00:15:45
259 175 VENEROVÁ Lenka 6 XZ 1986 1 00:50:50 00:15:52
260 197 POKLUDA Tomáš CHRT Brno 69 MV1 1970 1 00:50:57 00:15:59
261 170 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 70 MV1 1970 1 00:50:59 00:16:01
262 36 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 155 M 1984 1 00:50:59 00:16:01
263 22 ŽÁK Jan 71 MV1 1972 1 00:51:00 00:16:02
264 161 DVOŘÁK David (CZE) 72 MV1 1976 1 00:51:00 00:16:02
265 457 SVOBODA Jan Brno 156 M 1986 1 00:51:01 00:16:03
266 451 OCHRYMČUK Ivan AK Tišnov 4 MV3 1950 1 00:51:03 00:16:06
267 409 JAKUS Jan Brno 157 M 1979 1 00:51:05 00:16:07
268 194 KREJČÍ Miroslav EKOL TEAM 29 MV2 1964 1 00:51:06 00:16:08
269 365 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 5 MV3 1951 1 00:51:08 00:16:10
270 83 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 30 MV2 1961 1 00:51:17 00:16:19
271 17 KADUBEC Václav 158 M 1991 1 00:51:21 00:16:23
272 29 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 73 MV1 1976 1 00:51:25 00:16:27
273 499 BRLICA Pavel VSK Univerzita Brno 31 MV2 1965 1 00:51:29 00:16:32
274 113 MAŠLAŇ Jiří Brno 159 M 1983 1 00:51:30 00:16:32
275 125 ČADEK Martin 32 MV2 1957 1 00:51:32 00:16:34
276 322 CIKRLE Tomáš Synthon 74 MV1 1973 1 00:51:35 00:16:37
277 171 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 160 M 1977 1 00:51:37 00:16:39
278 325 BRÜCKNER Tomáš 161 M 1983 1 00:51:38 00:16:40
279 119 FLORIÁN Radim 75 MV1 1970 1 00:51:45 00:16:47
280 78 KOHOUTEK Jaromír WSSC 6 MV3 1955 1 00:51:47 00:16:49
281 376 ZEMÁNKOVÁ Štěpánka Šlapanice 7 XZ 1994 1 00:51:48 00:16:50
282 201 ŠILHAN Vladimír BehejBrno.com 33 MV2 1957 1 00:51:56 00:16:58
283 120 MITRENGA Rostislav Mitrenga-stavby spol. s ro. 76 MV1 1970 1 00:51:59 00:17:01
284 45 FOJTÁŠEK David Beskyd Triatlon 162 M 1980 1 00:52:04 00:17:06
285 317 FERENČÁKOVÁ Pavla 8 XZ 1978 1 00:52:05 00:17:07
286 461 SZNAPKA Jakub 163 M 1991 1 00:52:05 00:17:07
287 53 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 34 MV2 1957 1 00:52:09 00:17:11
288 224 CZÓKOLY Jan Moravský kras 164 M 1978 1 00:52:09 00:17:11
289 516 MIFEK Robert ATEX007 77 MV1 1976 1 00:52:10 00:17:12
290 367 KŘÍŽ Jan FSPS Trenérství 165 M 1996 1 00:52:11 00:17:13
291 398 JANŮ Petr 166 M 1985 1 00:52:15 00:17:17
292 532 LUKÁŠEK Milan 78 MV1 1972 1 00:52:19 00:17:22
293 304 PŮST Karel 79 MV1 1971 1 00:52:24 00:17:26
294 34 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 80 MV1 1969 1 00:52:25 00:17:27
295 39 BAŠE Tomáš (CZ) FILA BLACK ICE 81 MV1 1974 1 00:52:27 00:17:29
296 73 ČECH Ladislav BehejBrno.com 82 MV1 1973 1 00:52:27 00:17:29
297 377 PRAŽÁK Jiří 83 MV1 1971 1 00:52:34 00:17:36
298 140 CIBULKA Pavel Brno 35 MV2 1964 1 00:52:36 00:17:38
299 160 JANÁČEK Petr KONWA team 167 M 1980 1 00:52:41 00:17:44
300 106 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 MV3 1954 1 00:52:43 00:17:45
301 50 VÁVRA Václav VIDA! 84 MV1 1971 1 00:52:46 00:17:48
302 420 KOZÁNEK Petr SRTG Brno 168 M 1989 1 00:52:47 00:17:50
303 395 LÁTAL Zdeněk 169 M 1985 1 00:52:49 00:17:51
304 165 SEZIMA Petr Tandem Brno 170 M 1986 1 00:52:51 00:17:54
305 66 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 36 MV2 1966 1 00:52:56 00:17:58
306 307 ŠROM Marek Jehnice 85 MV1 1974 1 00:53:01 00:18:03
307 149 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 171 M 1996 1 00:53:02 00:18:05
308 217 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 86 MV1 1972 1 00:53:05 00:18:07
309 496 BAŤA Radek 172 M 1981 1 00:53:05 00:18:08
310 354 ŘEZÁČ Oto 87 MV1 1976 1 00:53:09 00:18:11
311 501 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 37 MV2 1964 1 00:53:17 00:18:19
312 406 RAJNOŠEK Zdeněk Bratrstvo Ždˇársých Vrchů 38 MV2 1963 1 00:53:18 00:18:20
313 37 KRUPÁR Jan Jihomoravský Kraj 8 MV3 1955 1 00:53:19 00:18:21
314 314 SALÁK Roman Říčany 173 M 1977 1 00:53:20 00:18:23
315 463 RAFFAY Ivan 39 MV2 1966 1 00:53:26 00:18:28
316 472 PAVLÁT Martin Žamberk 174 M 1989 1 00:53:27 00:18:29
317 455 HROMÁDKA Patrik Blansko 175 M 1980 1 00:53:30 00:18:32
318 92 STRÁNÍK Aleš Blansko 9 MV3 1950 1 00:53:31 00:18:33
319 173 KAPAVÍK Radim Přerov 176 M 1985 1 00:53:32 00:18:34
320 188 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 88 MV1 1970 1 00:53:33 00:18:35
321 162 VEVERKA Tomáš FK Debakl 177 M 1980 1 00:53:33 00:18:36
322 97 JAHODA Robert Q běží 89 MV1 1974 1 00:53:35 00:18:37
323 484 BOŽEK Petr Triexpert 178 M 1977 1 00:53:36 00:18:38
324 328 KAROLA Libor 90 MV1 1970 1 00:53:42 00:18:44
325 42 ŠÍPEK Martin Jundrov 91 MV1 1974 1 00:53:44 00:18:47
326 87 MACHARÁČEK Roman 92 MV1 1973 1 00:53:52 00:18:54
327 77 JÍLEK Radim 93 MV1 1971 1 00:54:02 00:19:04
328 385 MLÁDEK Michael Brno 179 M 1984 1 00:54:08 00:19:10
329 390 DVOŘÁK Martin Žabovřesky Brno 180 M 1984 1 00:54:09 00:19:12
330 421 ŠKRABÁK Radim OSPM 181 M 1977 1 00:54:25 00:19:28
331 193 MACHÁČEK Martin 10 MV3 1955 1 00:54:29 00:19:31
332 479 PRAX Vojtěch Lodní sporty Brno 182 M 1991 1 00:54:33 00:19:36
333 512 KOŽUSZNIK Petr 183 M 1983 1 00:54:41 00:19:43
334 215 LENHART David newline 184 M 1979 1 00:54:44 00:19:46
335 503 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 94 MV1 1968 1 00:54:48 00:19:50
336 518 STÖGER Karel 95 MV1 1976 1 00:54:51 00:19:53
337 504 PEJTA Ivan 185 M 1980 1 00:55:02 00:20:04
338 531 RULÍK Pavel 186 M 1994 1 00:55:07 00:20:09
339 380 PSOTA Václav Divadlo na dlani 187 M 1981 1 00:55:10 00:20:13
340 537 PAVLÍK Michal 188 M 1980 1 00:55:16 00:20:18
341 186 SVOBODA Jan Garko Brno 40 MV2 1961 1 00:55:22 00:20:24
342 311 JETELINA Pavel Brno Bohunice 189 M 1986 1 00:55:29 00:20:32
343 24 BEČIČKA Petr Hal 3000 41 MV2 1960 1 00:55:34 00:20:36
344 407 KOLÁŘ Miroslav 96 MV1 1972 1 00:55:36 00:20:39
345 90 KARAS Karel BK Hodonín 11 MV3 1945 1 00:55:47 00:20:49
346 137 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 190 M 1983 1 00:56:13 00:21:16
347 508 HATIAR Peter 191 M 1988 1 00:56:16 00:21:18
348 312 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 12 MV3 1953 1 00:56:19 00:21:21
349 470 MIKAČ Tomáš STS Chvojkovice-Brod 192 M 1994 1 00:56:25 00:21:28
350 471 ZEDNÍK Michal STS Chvojkovice-Brod 193 M 1993 1 00:56:26 00:21:28
351 408 LICEK Jan Brno 194 M 1993 1 00:56:26 00:21:28
352 163 MOKRÝ Pavel Brno 97 MV1 1968 1 00:56:28 00:21:30
353 332 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 195 M 1986 1 00:56:33 00:21:35
354 336 CIESAROVÁ Denisa 9 XZ 1989 1 00:56:34 00:21:36
355 477 JANOUŠEK Tomáš 98 MV1 1971 1 00:56:35 00:21:37
356 28 CRHÁK Ondřej Jehnice 99 MV1 1974 1 00:56:40 00:21:42
357 319 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 196 M 1982 1 00:57:09 00:22:11
358 44 VOLAVÝ Vladimír Fit online 13 MV3 1955 1 00:57:11 00:22:13
359 542 ORÁLEK Josef 100 MV1 1972 1 00:57:20 00:22:22
360 178 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 42 MV2 1966 1 00:57:27 00:22:29
361 135 NOVOTNÝ Libor Kuřim 43 MV2 1961 1 00:57:28 00:22:30
362 341 VÍT Vojtěch LS Brno 197 M 1985 1 00:57:38 00:22:40
363 347 KOVAŘÍK František Břeclav 14 MV3 1946 1 00:57:53 00:22:55
364 334 NOVÁČEK Filip 198 M 1988 1 00:57:54 00:22:56
365 517 OBRDLÍK Jiří 199 M 1984 1 00:57:58 00:23:00
366 174 KABELA Vojtěch 15 MV3 1947 1 00:58:05 00:23:07
367 480 DVOŘÁČEK Kamil Brno 200 M 1978 1 00:58:06 00:23:08
368 493 SLANAŘ Štěpán Slatiňany 201 M 1994 1 00:58:16 00:23:18
369 212 HAVELKA Jan AC Moravská Slavia Brno 202 M 1994 1 00:58:20 00:23:22
370 67 MATULA Jaroslav Zetor Brno 101 MV1 1970 1 00:58:21 00:23:23
371 214 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 44 MV2 1965 1 00:58:26 00:23:28
372 338 SPONAR Jan Tesla Brno 16 MV3 1950 1 00:58:28 00:23:30
373 310 PETR Pavel Lelekovice 102 MV1 1973 1 00:58:28 00:23:30
374 25 FORÝTEK Michal Hal 3000 203 M 1982 1 00:58:33 00:23:35
375 23 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 10 XZ 1981 1 00:58:33 00:23:36
376 383 REDERER Zbyněk Divadlo na dlani 204 M 1987 1 00:58:50 00:23:52
377 192 ŽDÁNSKÝ Petr 205 M 1985 1 00:59:09 00:24:11
378 136 ŠRÁMEK Petr Vysoké Popovice 206 M 1985 1 00:59:31 00:24:33
379 31 SOBOTKA Martin Brno 103 MV1 1976 1 00:59:37 00:24:39
380 133 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 17 MV3 1956 1 00:59:47 00:24:49
381 498 KAVÁLEK Ondřej Šlapanice 207 M 1985 1 00:59:52 00:24:54
382 146 MOUČKA Jan newline 18 MV3 1956 1 01:00:04 00:25:06
383 105 BULÍN Martin Přerov 208 M 1985 1 01:00:08 00:25:11
384 38 KNOTEK Ilja Brno 19 MV3 1953 1 01:00:14 00:25:17
385 10 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 20 MV3 1956 1 01:00:28 00:25:30
386 213 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 45 MV2 1961 1 01:00:28 00:25:30
387 514 KOBZÍKOVÁ Olga 11 XZ 1989 1 01:00:29 00:25:31
388 323 IVANČICOVÁ Iva Brno 12 XZ 1988 1 01:00:59 00:26:02
389 324 BDINKOVÁ Markéta 13 XZ 1988 1 01:01:00 00:26:02
390 361 KROUPA Jiří newline 46 MV2 1959 1 01:01:11 00:26:13
391 219 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 47 MV2 1959 1 01:01:23 00:26:25
392 76 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 21 MV3 1951 1 01:01:44 00:26:46
393 483 DANĚK Jan Brno 209 M 1989 1 01:01:47 00:26:49
394 373 KUNDRÍK Martin 104 MV1 1969 1 01:01:54 00:26:56
395 419 JASKULKA Martin 105 MV1 1968 1 01:02:00 00:27:02
396 410 JIRKOVSKÁ Veronika 14 XZ 1989 1 01:02:39 00:27:41
397 68 KOUDELKA Tomáš 106 MV1 1970 1 01:02:53 00:27:55
398 393 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 107 MV1 1968 1 01:03:08 00:28:10
399 375 KREJČÍŘOVÁ Lucie 15 XZ 1988 1 01:03:21 00:28:23
400 72 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 16 XZ 1983 1 01:03:50 00:28:53
401 107 SVOBODA Karel MSD J-elita 22 MV3 1945 1 01:04:04 00:29:06
402 157 BIL Jaroslav newline 48 MV2 1959 1 01:04:11 00:29:13
403 222 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 23 MV3 1952 1 01:04:16 00:29:19
404 454 GLOGOVSKÝ Andrej 210 M 1990 1 01:04:23 00:29:25
405 464 RAFFAYOVÁ Světlana 17 XZ 1967 1 01:04:56 00:29:58
406 481 KADLC Tomáš Šlapanice u Brna 211 M 1990 1 01:05:32 00:30:34
407 122 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 49 MV2 1958 1 01:05:56 00:30:58
408 143 FABRIKOVÁ Blanka Brno 18 XZ 1960 1 01:05:59 00:31:01
409 305 HURYTA Ladislav BC U Křížku 108 MV1 1972 1 01:06:11 00:31:13
410 306 NEJEZCHLEB Petr BC U Křížku 212 M 1977 1 01:06:11 00:31:14
411 540 ERPL Martin 213 M 1980 1 01:06:25 00:31:28
412 48 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 24 MV3 1937 1 01:06:34 00:31:37
413 123 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 25 MV3 1941 1 01:07:07 00:32:09
414 43 HALBRŠTAT Petr TK Znojmo 109 MV1 1967 1 01:07:47 00:32:49
415 527 MANEVSKÁ Aleksandra Za zenitem a ještě dál 19 XZ 1987 1 01:08:46 00:33:49
416 30 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 110 MV1 1972 1 01:11:36 00:36:38
417 126 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 50 MV2 1960 1 01:12:07 00:37:10
418 134 MAIXNER Václav Tišnov 26 MV3 1941 1 01:14:37 00:39:40
419 321 HOŘÍNEK Michal www.honza.horinek.cz 214 M 1978 1 01:14:46 00:39:48
420 349 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 27 MV3 1946 1 01:21:45 00:46:47
421 95 HRUBÝ Milan Blansko 28 MV3 1938 1 01:26:17 00:51:19
422 500 CAHEL Pavel Sokol Brno 29 MV3 1938 1 01:36:40 01:01:42

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 505 VERNER Tomáš VSK Mendelu Brno M 1982
DNF 541 STRNAD Václav Brno M 1983

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.05.2019 12:00
Happy run 2019
25.05.2019 13:13
VolšoHEC run
26.05.2019 09:30
6. FORCE SPAC - Bohumínská časovka - Mistrovství SPAC + BABY SPAC
01.06.2019 08:00
7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.06.2019 08:00
8. FORCE SPAC - Velká cena Frýdku-Místku
02.06.2019 08:30
BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru
07.06.2019 16:00
Zámecká 5
08.06.2019 07:00
9. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.