Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Přípravky mladší dívky

Datum pořádání od 17.11.2015 07:45 do 17.11.2015 17:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátMartin Juránek
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:40 hod

Vzdálenost (km)0,30
Počet kol1
Počet závodníků68
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 128 BRADÁČOVÁ Nikola ACT leraK Blansko 1 Př_Ml_D 2007 1 00:01:07
2 121 HAVELKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 2 Př_Ml_D 2007 1 00:01:08 00:00:01
3 119 HEŘMANOVÁ Lucie Sokol Bílovice nad Svitavou 3 Př_Ml_D 2007 1 00:01:09 00:00:02
4 117 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno 4 Př_Ml_D 2007 1 00:01:09 00:00:02
5 97 DANĚČKOVÁ Lucie ŠAK Židlochovice 5 Př_Ml_D 2007 1 00:01:10 00:00:02
6 143 FINSTRLOVÁ Kristýna SK Žabovřesky Brno 6 Př_Ml_D 2007 1 00:01:12 00:00:04
7 107 DIVIŠOVÁ Klára 7 Př_Ml_D 2008 1 00:01:13 00:00:05
8 135 KNIESOVÁ Lucie ASK Blansko Dvorská 8 Př_Ml_D 2007 1 00:01:13 00:00:06
9 105 BĚLOBRADIČOVÁ Adéla TJ Znojmo 9 Př_Ml_D 2008 1 00:01:14 00:00:07
10 101 URBÁNKOVÁ Klára Sokol Přísnotice 10 Př_Ml_D 2008 1 00:01:14 00:00:07
11 100 KNOBLOCHOVÁ Lea 11 Př_Ml_D 2007 1 00:01:15 00:00:08
12 86 KOSTRUHOVÁ Šárka VSK UNI Brno - Jehnice 12 Př_Ml_D 2007 1 00:01:16 00:00:09
13 113 RŮŽOVÁ Natálie Šlapanice 13 Př_Ml_D 2008 1 00:01:16 00:00:09
14 133 SEBEROVÁ Aneta 14 Př_Ml_D 2007 1 00:01:16 00:00:09
15 115 KREIDLOVÁ Veronika ŠAK Židlochovice 15 Př_Ml_D 2007 1 00:01:16 00:00:09
16 84 JANČAŘÍKOVÁ Karolína VSK UNI Brno - Botanická 16 Př_Ml_D 2008 1 00:01:17 00:00:10
17 109 BEDNÁŘOVÁ Karolína Sokol Přísnotice 17 Př_Ml_D 2008 1 00:01:18 00:00:11
18 124 ROSOVÁ Natálie Sokol Přísnotice 18 Př_Ml_D 2008 1 00:01:18 00:00:11
19 79 CHOVAN Sofia VSK UNI Brno - Jehnice 19 Př_Ml_D 2007 1 00:01:19 00:00:12
20 89 TOLAROVÁ Adéla VSK UNI Brno - Žebětín 20 Př_Ml_D 2007 1 00:01:20 00:00:12
21 126 MATEJOVA Marie SK Speed Brno 21 Př_Ml_D 2008 1 00:01:20 00:00:13
22 90 HAVÍŘOVÁ Marie VSK UNI Brno - Žebětín 22 Př_Ml_D 2007 1 00:01:20 00:00:13
23 103 RYŠAVÁ Anna 23 Př_Ml_D 2008 1 00:01:20 00:00:13
24 99 KLEMENTOVÁ Barbora VSK UNI Brno - Slatina 24 Př_Ml_D 2008 1 00:01:21 00:00:13
25 114 TOPINKOVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 25 Př_Ml_D 2007 1 00:01:21 00:00:14
26 120 SEDLÁKOVÁ Eliška ŠAK Židlochovice 26 Př_Ml_D 2007 1 00:01:22 00:00:15
27 106 ZÁDRAPOVÁ Žaneta AC Moravská Slavia Brno 27 Př_Ml_D 2007 1 00:01:22 00:00:15
28 102 URBÁNKOVÁ Natálie Přísnotice 28 Př_Ml_D 2008 1 00:01:22 00:00:15
29 125 NOVÁKOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 29 Př_Ml_D 2008 1 00:01:22 00:00:15
30 130 NOVOTNÁ Kateřina 30 Př_Ml_D 2008 1 00:01:22 00:00:15
31 110 STUPKOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 31 Př_Ml_D 2007 1 00:01:23 00:00:15
32 104 SMUTNÁ Dorota Drahanský sport team 32 Př_Ml_D 2007 1 00:01:23 00:00:16
33 82 MATOŠKOVÁ Klára VSK UNI Brno - Jehnice 33 Př_Ml_D 2007 1 00:01:23 00:00:16
34 142 DOKOUPILOVÁ Beáta AC Moravská Slavia Brno 34 Př_Ml_D 2008 1 00:01:24 00:00:17
35 131 MAŠKOVÁ Alexandra 35 Př_Ml_D 2008 1 00:01:25 00:00:17
36 94 YOUSKOVETS Viktoriya VSK UNI Brno - Černovice 36 Př_Ml_D 2007 1 00:01:26 00:00:19
37 116 DOBEŠOVÁ Petra AC Moravská Slavia Brno 37 Př_Ml_D 2008 1 00:01:27 00:00:20
38 91 ŠTROBKLOVÁ Ema VSK UNI Brno - Žebětín 38 Př_Ml_D 2007 1 00:01:28 00:00:21
39 137 PALÁSKOVÁ Markéta 39 Př_Ml_D 2007 1 00:01:28 00:00:21
40 140 FERENČÁKOVÁ Julie Česká 40 Př_Ml_D 2007 1 00:01:28 00:00:21
41 92 NEČASOVÁ Sára VSK UNI Brno - Žebětín 41 Př_Ml_D 2007 1 00:01:28 00:00:21
42 95 MORÁVKOVÁ Adéla TJ Viktoria Želešice 42 Př_Ml_D 2008 1 00:01:30 00:00:23
43 111 HOLEŠÍNSKÁ Bela ŠAK Židlochovice 43 Př_Ml_D 2007 1 00:01:30 00:00:23
44 132 SCHUBERTOVÁ Caroline 44 Př_Ml_D 2007 1 00:01:31 00:00:24
45 122 DUŠKOVÁ Aneta SK Speed Brno 45 Př_Ml_D 2008 1 00:01:31 00:00:24
46 87 KAPITÁNOVÁ Ludmila VSK UNI Brno - Botanická 46 Př_Ml_D 2007 1 00:01:32 00:00:25
47 123 KVÍTKOVÁ Kristýna SK Speed Brno 47 Př_Ml_D 2008 1 00:01:33 00:00:26
48 136 RŮŽIČKOVÁ Terezie AC Moravská Slavia Brno 48 Př_Ml_D 2007 1 00:01:33 00:00:26
49 139 SCHNABL Thea VSK Univerzita Brno 49 Př_Ml_D 2007 1 00:01:33 00:00:26
50 129 BALCÁRKOVÁ Dita SK Speed Brno 50 Př_Ml_D 2008 1 00:01:34 00:00:27
51 127 LOUBALOVÁ Petra SK Speed Brno 51 Př_Ml_D 2007 1 00:01:35 00:00:28
52 80 BRANDŠTETROVÁ Ema VSK UNI Brno - Botanická 52 Př_Ml_D 2008 1 00:01:35 00:00:28
53 93 JANOUDOVÁ Barbora VSK UNI Brno - Žebětín 53 Př_Ml_D 2008 1 00:01:36 00:00:29
54 96 VALNOHOVÁ Nikol TJ Viktoria Želešice 54 Př_Ml_D 2008 1 00:01:37 00:00:30
55 76 HORKÁ Karolína VSK UNI Brno - Jehnice 55 Př_Ml_D 2008 1 00:01:38 00:00:30
56 108 SVOBODOVÁ Adéla Brno 56 Př_Ml_D 2007 1 00:01:38 00:00:31
57 88 SLÁDKOVÁ Nikola VSK UNI Brno - Žebětín 57 Př_Ml_D 2007 1 00:01:40 00:00:33
58 141 KAROLOVÁ Natálie 58 Př_Ml_D 2007 1 00:01:46 00:00:39
59 77 ROUBALOVÁ Terezie VSK UNI Brno - Jehnice 59 Př_Ml_D 2008 1 00:01:48 00:00:41
60 112 HEGROVÁ Kateřina 60 Př_Ml_D 2008 1 00:01:51 00:00:44
61 134 UHŘÍKOVÁ Barbora ŠAK Židlochovice 61 Př_Ml_D 2008 1 00:01:51 00:00:44
62 98 KASLOVÁ Hana VSK UNI Brno - Slatina 62 Př_Ml_D 2008 1 00:01:52 00:00:45
63 85 SHEVELA Marie VSK UNI Brno - Botanická 63 Př_Ml_D 2007 1 00:01:53 00:00:46
64 138 CIKRLOVÁ Ivona 64 Př_Ml_D 2007 1 00:01:53 00:00:46
65 118 ARRUFI Berta VSK UNI Brno - Jehnice 65 Př_Ml_D 2008 1 00:02:07 00:01:00

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 78 VACHOVÁ Monika VSK UNI Brno - Jehnice Př_Ml_D 2007
DNF 81 NOVÁKOVÁ Klára VSK UNI Brno - Jehnice Př_Ml_D 2007
DNF 83 NOVÁKOVÁ Barbora VSK UNI Brno - Jehnice Př_Ml_D 2007

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.