Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Přípravky mladší hoši

Datum pořádání od 17.11.2015 07:45 do 17.11.2015 17:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátMartin Juránek
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:45 hod

Vzdálenost (km)0,30
Počet kol1
Počet závodníků67
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 47 MOTÁŇ Michal 1 Př_Ml_H 2007 1 00:01:04
2 40 POLCAR Jakub 2 Př_Ml_H 2007 1 00:01:08 00:00:03
3 30 SUCHÁNEK Adam VSK UNI Brno - Slatina 3 Př_Ml_H 2007 1 00:01:08 00:00:04
4 3 BOUCNÍK Petr VSK UNI Brno - Jehnice 4 Př_Ml_H 2007 1 00:01:10 00:00:05
5 39 KALA Martin 5 Př_Ml_H 2007 1 00:01:11 00:00:07
6 6 KOLÁŘ Jan VSK UNI Brno - Jehnice 6 Př_Ml_H 2007 1 00:01:11 00:00:07
7 33 ŠVAŇHAL Adam 7 Př_Ml_H 2007 1 00:01:13 00:00:08
8 8 ŠÍPEK Jakub VSK UNI Brno - Jehnice 8 Př_Ml_H 2007 1 00:01:14 00:00:10
9 21 NEVRKLA Tadeáš VSK UNI Brno - Jehnice 9 Př_Ml_H 2007 1 00:01:14 00:00:10
10 12 SYNEK Matěj VSK UNI Brno - Botanická 10 Př_Ml_H 2007 1 00:01:14 00:00:10
11 13 KRAKEŠ Kryštof VSK UNI Brno - Botanická 11 Př_Ml_H 2008 1 00:01:15 00:00:10
12 23 BLAHÁK Zbyněk VSK UNI Brno - Botanická 12 Př_Ml_H 2008 1 00:01:15 00:00:10
13 46 KOUTNÝ Ondřej AK Drnovice 13 Př_Ml_H 2007 1 00:01:16 00:00:11
14 43 HORÁK Tomáš Orel Silůvky 14 Př_Ml_H 2008 1 00:01:16 00:00:12
15 11 ZÁDĚRA Martin VSK UNI Brno - Botanická 15 Př_Ml_H 2007 1 00:01:17 00:00:12
16 57 FRYČÁK Tomáš 16 Př_Ml_H 2007 1 00:01:17 00:00:12
17 36 DIVIŠ Daniel AK Olomouc 17 Př_Ml_H 2008 1 00:01:17 00:00:13
18 2 MALÝ Vojtěch VSK UNI Brno - Jehnice 18 Př_Ml_H 2008 1 00:01:18 00:00:14
19 67 MELICHAR Šimon VSK UNI Brno - Botanická 19 Př_Ml_H 2008 1 00:01:18 00:00:14
20 32 ZORAN Nikolas VSK UNI Brno - Botanická 20 Př_Ml_H 2007 1 00:01:19 00:00:14
21 35 DERKA Jan VSK Univerzita Brno 21 Př_Ml_H 2008 1 00:01:19 00:00:14
22 45 KRISTEK Jakub Sokol Bílovice nad Svitavou 22 Př_Ml_H 2008 1 00:01:19 00:00:15
23 34 KOSÍK Adam VSK Univerzita Brno 23 Př_Ml_H 2007 1 00:01:19 00:00:15
24 44 STEJSKAL Ondřej ŠAK Židlochovice 24 Př_Ml_H 2008 1 00:01:20 00:00:15
25 59 KRATOCHVÍL Lukáš SK Speed Brno 25 Př_Ml_H 2004 1 00:01:20 00:00:15
26 41 KRUPICA Matěj 26 Př_Ml_H 2007 1 00:01:21 00:00:16
27 68 HLADKÝ Tadeáš Orel Židenice 27 Př_Ml_H 2008 1 00:01:21 00:00:17
28 27 CAHA Jakub VSK UNI Brno - Žebětín 28 Př_Ml_H 2008 1 00:01:22 00:00:17
29 52 BELLA David 29 Př_Ml_H 2008 1 00:01:22 00:00:17
30 29 KURDÍK Filip VSK UNI Brno - Otnice 30 Př_Ml_H 2008 1 00:01:22 00:00:18
31 38 HURYTA Mikuláš BC U Křížku 31 Př_Ml_H 2008 1 00:01:23 00:00:18
32 31 PROKOP Daniel VSK UNI Brno - Slatina 32 Př_Ml_H 2007 1 00:01:23 00:00:19
33 37 BAKO Filip VSK Univerzita Brno 33 Př_Ml_H 2008 1 00:01:23 00:00:19
34 65 VINOPAL Michal VSK UNI Brno - Botanická 34 Př_Ml_H 2007 1 00:01:24 00:00:20
35 4 BENEŠ Filip VSK UNI Brno - Jehnice 35 Př_Ml_H 2008 1 00:01:24 00:00:20
36 50 JEDLIČKA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 36 Př_Ml_H 2008 1 00:01:25 00:00:21
37 60 KRATOCHVÍL David SK Speed Brno 37 Př_Ml_H 2008 1 00:01:25 00:00:21
38 58 NEVŘIVÝ Václav Eagles Brno 38 Př_Ml_H 2007 1 00:01:26 00:00:22
39 64 HOŘÍNEK Martin VSK Univerzita Brno 39 Př_Ml_H 2007 1 00:01:26 00:00:22
40 54 MEZERA Tomáš 40 Př_Ml_H 2008 1 00:01:26 00:00:22
41 14 NAKLÁDAL Lukáš VSK UNI Brno - Botanická 41 Př_Ml_H 2007 1 00:01:27 00:00:23
42 20 HALÁMEK Karel VSK UNI Brno - Botanická 42 Př_Ml_H 2007 1 00:01:28 00:00:23
43 63 DLABÁČEK Václav Orel Řečkovice 43 Př_Ml_H 2008 1 00:01:28 00:00:23
44 42 URBÁNEK Ondřej 44 Př_Ml_H 2008 1 00:01:28 00:00:23
45 22 KRÁL Stanislav VSK UNI Brno - Jehnice 45 Př_Ml_H 2007 1 00:01:28 00:00:24
46 16 BOUŠKA David VSK UNI Brno - Botanická 46 Př_Ml_H 2008 1 00:01:29 00:00:25
47 15 SCHIEBL Otto VSK UNI Brno - Botanická 47 Př_Ml_H 2008 1 00:01:30 00:00:26
48 53 PAVLÁSEK Dušan Eagles Brno 48 Př_Ml_H 2008 1 00:01:31 00:00:27
49 61 FOJTÁŠEK Kristián VSK Univerzita Brno 49 Př_Ml_H 2008 1 00:01:31 00:00:27
50 62 DLABÁČEK Jan ZŠ Úvoz 50 Př_Ml_H 2007 1 00:01:32 00:00:27
51 5 LORENČÍK Jan VSK UNI Brno - Jehnice 51 Př_Ml_H 2007 1 00:01:32 00:00:28
52 55 HAVLÁSEK Jakub Eagles Brno 52 Př_Ml_H 2008 1 00:01:32 00:00:28
53 9 RINCHENBACH Jakub VSK UNI Brno - Jehnice 53 Př_Ml_H 2008 1 00:01:33 00:00:28
54 66 ŠEVČÍK Šimon VSK Univerzita Brno 54 Př_Ml_H 2008 1 00:01:35 00:00:30
55 48 MINICH Pavel SK Speed Brno 55 Př_Ml_H 2008 1 00:01:36 00:00:32
56 56 ČECH Robin 56 Př_Ml_H 2008 1 00:01:39 00:00:34
57 25 RICHTER Petr VSK UNI Brno - Otnice 57 Př_Ml_H 2008 1 00:01:40 00:00:36
58 28 MARTINEC Tadeáš VSK UNI Brno - Černovice 58 Př_Ml_H 2008 1 00:01:43 00:00:38
59 51 LAIMAR Matyáš AC Moravská Slavia Brno 59 Př_Ml_H 2008 1 00:01:46 00:00:41
60 26 BOHÁČ Petr VSK UNI Brno - Žebětín 60 Př_Ml_H 2008 1 00:01:47 00:00:43
61 49 VALENTA Adam (CZ) Brno 61 Př_Ml_H 2007 1 00:01:48 00:00:44

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1 SMYSL Vojtěch VSK UNI Brno - Jehnice Př_Ml_H 2008
DNF 7 DĚDIČ Hynek VSK UNI Brno - Jehnice Př_Ml_H 2008
DNF 10 THÁL Martin VSK UNI Brno - Jehnice Př_Ml_H 2007
DNF 17 ŽLŮVA Hynek VSK UNI Brno - Botanická Př_Ml_H 2007
DNF 18 MARTINEK Jan VSK UNI Brno - Botanická Př_Ml_H 2008
DNF 19 MARTINEK Dan VSK UNI Brno - Botanická Př_Ml_H 2008

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.