Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

VITA SANA RUN 2015 - Dospělí 5km

Datum pořádání od 12.09.2015 10:00 do 12.09.2015 17:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 14:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků128
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 255 HEČKO Martin 1 MA(18-39) 1987 2 00:14:59
2 229 ZIKMUND Martin 1 Jun 1998 2 00:15:56 00:00:57
3 228 BRÁZDA Richard 1 MA(40-59) 1974 2 00:17:28 00:02:28
4 211 PAVELKA Ondřej 2 Jun 1998 2 00:17:32 00:02:33
5 252 ŘEHOŘÍK Petr 2 MA(18-39) 1992 2 00:18:25 00:03:25
6 205 CHADIM Stanislav 3 MA(18-39) 1991 2 00:18:28 00:03:29
7 676 BARTÍK Jaroslav 3 Jun 2000 2 00:18:37 00:03:37
8 26 GRYGERA Zdeněk 4 MA(18-39) 1980 2 00:18:38 00:03:39
9 218 VÍTEK Tomáš 5 MA(18-39) 1987 2 00:18:46 00:03:47
10 269 FUSSOVÁ Markéta 1 ZA(18-39) 1988 2 00:19:10 00:04:11
11 683 KOVAŘÍK Jan 6 MA(18-39) 1996 2 00:19:31 00:04:32
12 620 ABSOLON Jiří 4 Jun 1998 2 00:19:32 00:04:32
13 247 KOPEČEK Pavel 7 MA(18-39) 1981 2 00:19:36 00:04:37
14 696 KLÍMEK Lubomír 8 MA(18-39) 1980 2 00:19:43 00:04:44
15 680 HOLOČI Jan 9 MA(18-39) 1995 2 00:19:43 00:04:44
16 690 VEČEŘA Jan 10 MA(18-39) 1996 2 00:19:46 00:04:46
17 265 SUCHÁČEK Jiří 11 MA(18-39) 1985 2 00:19:46 00:04:46
18 248 DOLEŽALOVÁ Eliška 2 ZA(18-39) 1994 2 00:19:50 00:04:50
19 230 KAŠNÝ Jan 12 MA(18-39) 1984 2 00:20:01 00:05:01
20 245 DUNAJSKÁ Gabriela 3 ZA(18-39) 1997 2 00:20:05 00:05:06
21 686 NOVÁK Leo 5 Jun 2001 2 00:20:15 00:05:16
22 262 GREGUŠIAK Lukáš 13 MA(18-39) 1994 2 00:20:15 00:05:16
23 68 HOLÍKOVÁ Michaela 1 Jky 1999 2 00:20:17 00:05:18
24 242 HUJÍČEK Matouš 14 MA(18-39) 1983 2 00:20:18 00:05:19
25 202 JUGAS Jiří 2 MA(40-59) 1966 2 00:20:19 00:05:20
26 240 POLANSKÝ Leopold 3 MA(40-59) 1963 2 00:20:30 00:05:31
27 253 HLOŽEK Martin 15 MA(18-39) 1992 2 00:20:44 00:05:45
28 209 INGR Roman 16 MA(18-39) 1977 2 00:20:47 00:05:48
29 215 ČECH David 4 MA(40-59) 1969 2 00:20:53 00:05:54
30 29 SEDLÁK ??? 5 MA(40-59) 1974 2 00:20:58 00:05:59
31 213 SVOBODA Martin 17 MA(18-39) 1986 2 00:21:02 00:06:02
32 259 BALŠAN Ondřej 18 MA(18-39) 1994 2 00:21:03 00:06:04
33 243 STAŠKOVÁ Klára 4 ZA(18-39) 1997 2 00:21:06 00:06:06
34 246 ŠTĚBROVÁ Tereza 2 Jky 2000 2 00:21:22 00:06:23
35 206 MAHOVSKÁ Iveta 5 ZA(18-39) 1990 2 00:21:25 00:06:26
36 239 SLEZÁK Jan 19 MA(18-39) 1990 2 00:21:37 00:06:38
37 74 KREJČÍ Jakub 6 Jun 2001 2 00:21:44 00:06:45
38 79 MÁROVÁ Eliška 3 Jky 2002 2 00:21:44 00:06:45
39 693 ŽÁKOVÁ Veronika 6 ZA(18-39) 1988 2 00:21:50 00:06:51
40 226 KREJČEŘÍK Tomáš 20 MA(18-39) 1976 2 00:21:52 00:06:52
41 281 ŠIKUDOVÁ Lucie 4 Jky 1999 2 00:21:54 00:06:54
42 261 URBÁNKOVÁ Anna 7 ZA(18-39) 1978 2 00:22:02 00:07:03
43 201 SKOUPILOVA Jana 8 ZA(18-39) 1980 2 00:22:09 00:07:09
44 254 NEDVĚD Tomáš 6 MA(40-59) 1974 2 00:22:09 00:07:10
45 208 DVOŘÁK Zdeněk 7 MA(40-59) 1974 2 00:22:15 00:07:15
46 283 JURÁŇOVÁ Petra 9 ZA(18-39) 1990 2 00:22:15 00:07:16
47 284 KREJČÍ Jakub 21 MA(18-39) 1987 2 00:22:16 00:07:16
48 272 BRIXOVÁ Michala 5 Jky 1999 2 00:22:16 00:07:17
49 212 ŘÍHA Kryštof 7 Jun 2005 2 00:22:19 00:07:20
50 210 ŘÍHA Petr 8 MA(40-59) 1974 2 00:22:19 00:07:20
51 217 DEDERLE Tomáš 9 MA(40-59) 1969 2 00:22:20 00:07:21
52 280 PAVLÍČKOVÁ Jana 6 Jky 1999 2 00:22:21 00:07:21
53 216 POPELKOVÁ Marie 7 Jky 1999 2 00:22:24 00:07:25
54 231 JANČÍKOVÁ Natálie 10 ZA(18-39) 1990 2 00:22:25 00:07:25
55 684 KRKOŠKA Jan 22 MA(18-39) 1982 2 00:22:28 00:07:28
56 263 KOVALOVSKÝ Jan 23 MA(18-39) 1989 2 00:22:28 00:07:29
57 72 BÁRTEK Michal Vitasana 24 MA(18-39) 1986 2 00:22:34 00:07:35
58 271 NEZVALOVÁ Jitka 11 ZA(18-39) 1987 2 00:22:39 00:07:40
59 293 KOLÍNSKÁ Lubica 12 ZA(18-39) 1984 2 00:22:40 00:07:41
60 241 BLAHOVÁ Marcela 1 ZA(40-59) 1971 2 00:22:43 00:07:44
61 678 ČÍHALOVÁ Sabina 13 ZA(18-39) 1997 2 00:22:58 00:07:59
62 278 BRÁZDIL Dalibor 25 MA(18-39) 1987 2 00:22:59 00:08:00
63 251 JANČA Jan 26 MA(18-39) 1993 2 00:23:13 00:08:13
64 275 KOLMANOVÁ Eliška 8 Jky 2003 2 00:23:16 00:08:16
65 282 ŠVECOVÁ Dana 14 ZA(18-39) 1977 2 00:23:18 00:08:18
66 227 KOTOPULOS Mikis 10 MA(40-59) 1970 2 00:23:19 00:08:20
67 266 KUČERA Jakub 27 MA(18-39) 1989 2 00:23:23 00:08:24
68 264 LUPAČOVÁ Helena 15 ZA(18-39) 1993 2 00:23:23 00:08:24
69 238 VAŠÁT Jaromír 11 MA(40-59) 1959 2 00:23:27 00:08:28
70 237 VAŠÁT Martin 28 MA(18-39) 1994 2 00:23:27 00:08:28
71 257 JANEČKOVÁ ??? 1 ZA(60+) 1947 2 00:23:29 00:08:30
72 204 ČERVENKOVÁ Markéta 2 ZA(40-59) 1974 2 00:23:30 00:08:31
73 276 KOLMANOVÁ Lenka 16 ZA(18-39) 1981 2 00:23:32 00:08:32
74 288 GAJDŮŠEK Václac 29 MA(18-39) 1979 2 00:23:46 00:08:47
75 66 CHYTIL Pavel 30 MA(18-39) 1997 2 00:23:48 00:08:49
76 67 ZÁHUMENSKÁ Hana 17 ZA(18-39) 1997 2 00:23:50 00:08:51
77 69 MOUČKOVÁ Klára 9 Jky 1998 2 00:23:52 00:08:52
78 318 ČUBA Rostislav 12 MA(40-59) 1969 2 00:24:06 00:09:07
79 235 ŠTOLFOVÁ Adriana 18 ZA(18-39) 1986 2 00:24:19 00:09:19
80 670 STAŠKOVÁ Barbora 10 Jky 1998 2 00:24:26 00:09:26
81 225 ČMOLÍKOVÁ Jana 3 ZA(40-59) 1970 2 00:24:47 00:09:48
82 214 NESÁZALOVÁ Vendula 19 ZA(18-39) 1990 2 00:24:55 00:09:55
83 233 PŠENČÍKOVÁ Zuzana 20 ZA(18-39) 1983 2 00:25:05 00:10:06
84 232 VAŠEK Leoš 31 MA(18-39) 1983 2 00:25:05 00:10:06
85 244 TKADLECOVÁ Hana 4 ZA(40-59) 1972 2 00:25:08 00:10:09
86 258 SOLAŘOVÁ Eva 5 ZA(40-59) 1970 2 00:25:16 00:10:17
87 679 GRUFÍK Lukáš 8 Jun 2002 2 00:25:19 00:10:19
88 220 ČELEĎOVÁ Justýna 11 Jky 2001 2 00:25:24 00:10:25
89 267 VRLOVÁ Iveta 21 ZA(18-39) 1990 2 00:25:44 00:10:44
90 219 DONÁTOVÁ Martina 32 MA(18-39) 1984 2 00:25:45 00:10:46
91 250 PAVLACKÁ Lenka 22 ZA(18-39) 1988 2 00:25:51 00:10:51
92 256 NÁŠELOVÁ Michaela 23 ZA(18-39) 1988 2 00:25:52 00:10:53
93 291 HVOZDENSKÁ Regina 6 ZA(40-59) 1975 2 00:25:53 00:10:54
94 234 PARMOVÁ Andrea 33 MA(18-39) 1986 2 00:26:04 00:11:05
95 236 GAJDOŠÍK Lukáš 34 MA(18-39) 1989 2 00:26:23 00:11:24
96 285 BUREŠOVÁ Eva 7 ZA(40-59) 1972 2 00:26:26 00:11:26
97 270 PEKAŘOVÁ Silvie 24 ZA(18-39) 1988 2 00:26:27 00:11:28
98 677 CETKOVSKÁ Diana 12 Jky 2001 2 00:26:31 00:11:31
99 71 KRÁLÍKOVÁ Eliška 13 Jky 2000 2 00:26:31 00:11:32
100 687 ŠENKÝŘOVÁ Vanda 14 Jky 2000 2 00:26:36 00:11:37
101 207 HOLÁNKOVÁ Jana 25 ZA(18-39) 1977 2 00:26:44 00:11:45
102 268 DIVILKOVÁ Pavlína 8 ZA(40-59) 1968 2 00:26:55 00:11:56
103 222 KOŠACKÁ Sylva 13 MA(40-59) 1963 2 00:26:58 00:11:59
104 289 FOREJTAROVÁ Markéta 9 ZA(40-59) 1971 2 00:27:00 00:12:01
105 287 FOREJTAROVÁ Helena 15 Jky 1998 2 00:27:00 00:12:01
106 277 MICHAL Rudolf 35 MA(18-39) 1977 2 00:27:02 00:12:03
107 685 NETUŠIL Adam 9 Jun 2001 2 00:27:06 00:12:07
108 75 NOVOTNÁ vendula 16 Jky 2002 2 00:27:24 00:12:25
109 260 STAVINOVOVÁ Soňa 26 ZA(18-39) 1986 2 00:27:26 00:12:27
110 699 HES Jiri 14 MA(40-59) 1972 2 00:27:27 00:12:28
111 73 KOŠACKÁ adéla 17 Jky 2004 2 00:27:36 00:12:37
112 203 JUGASOVÁ Klára 27 ZA(18-39) 1994 2 00:28:05 00:13:06
113 681 INDERKA Jan 15 MA(40-59) 1975 2 00:29:38 00:14:39
114 290 CHYTILOVÁ Michaela 28 ZA(18-39) 1977 2 00:30:13 00:15:13
115 223 DOHNALOVÁ Monika 29 ZA(18-39) 1997 2 00:30:40 00:15:41
116 224 DOHNÁLKOVÁ Jiřína 10 ZA(40-59) 1974 2 00:30:49 00:15:49
117 274 TALAŠOVÁIVANA ??? 30 ZA(18-39) 1985 2 00:31:46 00:16:47
118 273 ŠEVČÍK Zdeněk 36 MA(18-39) 1980 2 00:33:48 00:18:49
119 292 MORBICEROVÁ Nikola 31 ZA(18-39) 1980 2 00:34:16 00:19:17
120 279 GAJDŮŠKOVÁ Veronika 32 ZA(18-39) 1993 2 00:34:46 00:19:47
121 689 VACENOVSKÁ Kateřina 18 Jky 2001 2 00:36:02 00:21:03
122 688 TUNOVÁ Jitka 19 Jky 2001 2 00:36:02 00:21:03

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 76 FILLA Martin MA(40-59) 1970 0 2 kola
DNS 101 BISAHA Ondřej MA(18-39) 1980 0 2 kola
DNF 221 RYBKOVÁ Dagmar ZA(18-39) 1988
DNF 249 BANTOVÁ Martina ZA(40-59) 1972
DNF 286 HUŠKA Josef MA(18-39) 1988
DNF 691 VÍTOVÁ Milena ZA(18-39) 1979

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.