Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

VITA SANA RUN 2015 - Děti 1km

Datum pořádání od 12.09.2015 10:00 do 12.09.2015 17:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)1,00
Počet kol1
Počet závodníků94
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 666 PAVELEC Jan 1 D(11-12) 2003 1 00:03:40
2 39 LAVIČKA David Lavička David 2 D(11-12) 2003 1 00:03:43 00:00:03
3 671 STEIGER Miroslav 3 D(11-12) 2003 1 00:03:54 00:00:14
4 13 KLOBUŠICKÁ Lucie Klobušická Ivana 4 D(11-12) 2003 1 00:04:01 00:00:20
5 52 KOUBA Jáchym Koubová Sylva 5 D(11-12) 2004 1 00:04:01 00:00:21
6 34 NOVOTNÝ Jakub Tarabusová Petra 6 D(11-12) 2003 1 00:04:03 00:00:23
7 49 ZOUHAROVÁ Aneta Zouharová Jana 7 D(11-12) 2004 1 00:04:04 00:00:24
8 51 SKLENAŘÍK Michal Sklenaříková Dagmar 8 D(11-12) 2004 1 00:04:04 00:00:24
9 14 KAMENČÁK Marek Klobušická Ivana 1 D(9-10) 2006 1 00:04:05 00:00:25
10 674 VÍT Jakub 2 D(9-10) 2005 1 00:04:07 00:00:27
11 659 JUŘICA Filip 9 D(11-12) 2004 1 00:04:08 00:00:28
12 16 SMETANA Václav Smetanová Andrea 3 D(9-10) 2005 1 00:04:08 00:00:28
13 83 BURSA Kryštof Bursova Iveta 4 D(9-10) 2006 1 00:04:09 00:00:28
14 78 PANIK Šimon Panik Šimon 5 D(9-10) 2005 1 00:04:14 00:00:33
15 23 HOLÁNEK Jakub Holánek Jakub 10 D(11-12) 2004 1 00:04:21 00:00:41
16 5 MACHALÍČKOVÁ Klára Machalica Josef 11 D(11-12) 2004 1 00:04:24 00:00:43
17 25 HOLÁNEK Jan Hlánková Jana 12 D(11-12) 2004 1 00:04:27 00:00:47
18 664 VODICA David 13 D(11-12) 2004 1 00:04:31 00:00:50
19 18 ČUBA Martin Pravdová Hana 1 D(7-8) 2007 1 00:04:31 00:00:51
20 9 HEŠ Lukáš Heš Lukáš 6 D(9-10) 2005 1 00:04:31 00:00:51
21 112 TARABUS Jan Tarabus Ondřej 14 D(11-12) 2004 1 00:04:36 00:00:55
22 35 BAŠO Matěj Liška Zdeněk 7 D(9-10) 2005 1 00:04:36 00:00:56
23 673 VESELÝ Jan 15 D(11-12) 2004 1 00:04:36 00:00:56
24 660 KAPUCIÁNOVÁ Kristýna 16 D(11-12) 2003 1 00:04:37 00:00:57
25 661 KLACKOVÁ Barbora 17 D(11-12) 2003 1 00:04:38 00:00:58
26 658 JABŮREK David 18 D(11-12) 2004 1 00:04:41 00:01:01
27 649 DOČKAL Timon 19 D(11-12) 2004 1 00:04:42 00:01:02
28 32 PÁNKOVÁ Julie Pánek Ivo 20 D(11-12) 2004 1 00:04:45 00:01:04
29 6 PRAVDA Matěj Pravdová Hana 8 D(9-10) 2006 1 00:04:45 00:01:04
30 53 KOUBA Jonatan Koubová Sylva 2 D(7-8) 2008 1 00:04:46 00:01:06
31 62 SOLAŘ Petr Solařová Eva 9 D(9-10) 2006 1 00:04:46 00:01:06
32 44 ŽALUDKOVÁ Terezka Žaludková jana 1 D(5-6) 2009 1 00:04:49 00:01:08
33 672 VAJĎÁK Martin 21 D(11-12) 2003 1 00:04:50 00:01:09
34 19 DYNKOVÁ Lenka Dynka Martin 22 D(11-12) 2004 1 00:04:51 00:01:11
35 113 TARABUS Václav Tarabus Ondřej 10 D(9-10) 2006 1 00:04:52 00:01:12
36 37 DOLANSKÝ Alex Dolanský Martin 11 D(9-10) 2006 1 00:04:53 00:01:12
37 43 ŽALUDKOVÁ Barbora Žaludek Přemysl 3 D(7-8) 2007 1 00:04:55 00:01:14
38 99 HEŠ Jakub Heš Jakub 12 D(9-10) 2006 1 00:04:55 00:01:14
39 657 INDERKA Jan 13 D(9-10) 2005 1 00:05:00 00:01:20
40 31 NOVOTNÝ David Novotný David 4 D(7-8) 2007 1 00:05:00 00:01:20
41 662 KLÍMEK Matěj 14 D(9-10) 2006 1 00:05:01 00:01:21
42 665 MRAČANSKÝ Martin 23 D(11-12) 2004 1 00:05:02 00:01:22
43 64 KUNDRÁTOVÁ Eliška Kundrátová Eliška 15 D(9-10) 2005 1 00:05:03 00:01:23
44 15 KLOBUŠICKÝ Michal Klobušická Ivana 24 D(11-12) 2003 1 00:05:04 00:01:24
45 58 PILAŘ Adam Pilař Karel 2 D(5-6) 2009 1 00:05:05 00:01:24
46 17 DYNKA Martin Dynka Martin 5 D(7-8) 2008 1 00:05:07 00:01:26
47 45 NEHYBA Matěj Krátký Anton 25 D(11-12) 2004 1 00:05:07 00:01:27
48 656 CHOVANEC Šimon 26 D(11-12) 2004 1 00:05:08 00:01:27
49 57 JUŘICOVÁ Lucie Juřica Miroslav 6 D(7-8) 2007 1 00:05:08 00:01:27
50 33 NOVOTNÁ Anna Tarabusová Petra 27 D(11-12) 2003 1 00:05:08 00:01:28
51 8 SABÁK Filip Horká Petra 16 D(9-10) 2006 1 00:05:08 00:01:28
52 663 KOTOLAN Jiří 28 D(11-12) 2003 1 00:05:10 00:01:30
53 65 LHOTSKÁ Michaela Lhotský Hynek 29 D(11-12) 2003 1 00:05:12 00:01:31
54 667 POLEJ Jakub 30 D(11-12) 2004 1 00:05:17 00:01:37
55 21 SKŘÍTEK Tony Červenková Markéta 7 D(7-8) 2007 1 00:05:20 00:01:40
56 24 DVOŘÁK Tomáš Dvořák Zdeněk 8 D(7-8) 2008 1 00:05:21 00:01:41
57 30 HOLEŠ Lukáš Holeš Pavel 9 D(7-8) 2008 1 00:05:27 00:01:47
58 41 FARDA Stanislav Kuhnová Lenka 3 D(5-6) 2010 1 00:05:28 00:01:48
59 20 HOBZOVÁ Emma Červenková Markéta 10 D(7-8) 2007 1 00:05:31 00:01:51
60 42 KOTOPULOS Nikos Kotopulos Nikos 4 D(5-6) 2010 1 00:05:32 00:01:51
61 7 VOJTA Jiří Vojtová Jana 11 D(7-8) 2008 1 00:05:32 00:01:51
62 59 NEDVĚD Jáchym Nedvědová Šárka 1 D(0-2) 2015 1 00:05:32 00:01:52
63 22 PAŽOUTOVÁ Adéla Hrazdírová Lenka 17 D(9-10) 2005 1 00:05:38 00:01:57
64 3 RIŠKA Tomáš Riška Tibor 12 D(7-8) 2008 1 00:05:39 00:01:58
65 54 GOLÁŇ Lukáš Goláňová Jana 5 D(5-6) 2010 1 00:05:43 00:02:03
66 46 ZAORÁLKOVÁ Amálie 13 D(7-8) 2008 1 00:05:44 00:02:03
67 55 VENTEROVÁ Jessica Venterová Lenka 18 D(9-10) 2005 1 00:05:45 00:02:05
68 655 CHALOUPKA Jakub 31 D(11-12) 2004 1 00:05:50 00:02:10
69 48 NEHYBOVÁ Melanie 32 D(11-12) 2004 1 00:05:50 00:02:10
70 47 ZAORÁLKOVÁ Julie 19 D(9-10) 2005 1 00:05:53 00:02:13
71 60 NEDVĚDOVÁ Beata 6 D(5-6) 2010 1 00:05:55 00:02:15
72 675 VÍTOVÁ Klára 14 D(7-8) 2008 1 00:06:01 00:02:20
73 27 BABICA Viktor Majzlíková-Babicová 15 D(7-8) 2008 1 00:06:03 00:02:22
74 82 BURSA Oskar Bursa Radomír 1 D(3-4) 2011 1 00:06:11 00:02:30
75 70 VESELÁ Sofie 16 D(7-8) 2008 1 00:06:11 00:02:30
76 81 PEČEŇOVÁ Sophie Dana Švecová 20 D(9-10) 2006 1 00:06:16 00:02:36
77 4 SABÁK Lukáš Horká Petra 33 D(11-12) 2004 1 00:06:34 00:02:53
78 38 HENRIETTE Graham Nigel Graham 17 D(7-8) 2007 1 00:06:36 00:02:56
79 28 BABICOVÁ Štěpánka Majzlíková-Babicová 7 D(5-6) 2010 1 00:06:40 00:02:59
80 10 SABÁKOVÁ Markéta Horká Petra 21 D(9-10) 2006 1 00:06:47 00:03:07
81 2 KRČMA jan Frohlichová Zuzana 2 D(0-2) 2015 1 00:06:47 00:03:07
82 12 KYVALA Tomáš Kyvala Petr 2 D(3-4) 2011 1 00:06:52 00:03:11
83 36 DOHNALOVÁ Petra Dolanský Martin 18 D(7-8) 2007 1 00:07:06 00:03:26
84 77 FILLA František Filla Martin 8 D(5-6) 2010 1 00:07:06 00:03:26
85 84 BUREŠOVÁ Nikola 19 D(7-8) 2007 1 00:07:24 00:03:44
86 11 PRAVDOVÁ Viktorie Pravdová Hana 3 D(3-4) 2011 1 00:07:33 00:03:52
87 40 PLÁNKOVÁ Nikola Plánka Michal 4 D(3-4) 2011 1 00:08:05 00:04:25
88 63 NEŠPOROVÁ Viktorie Nešporová Barbora 5 D(3-4) 2011 1 00:09:08 00:05:27
89 80 MANDINCOVÁ Antonie Mandinec Martin 6 D(3-4) 2012 1 00:10:00 00:06:20
90 61 DOLESCHAL Lukáš 3 D(0-2) 2014 1 00:11:51 00:08:11

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 56 KOTOPULOS Mikis Kotopulos Mikis D(9-10) 2006
DNF 652 GERYK Matyáš D(11-12) 2003
DNF 668 PROKŮPEK Vojtěch D(11-12) 2004
DNF 669 RÁBEK Tomáš D(11-12) 2003

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.