Rychlé novinky:

24.05.2018: BT 2018 Šaratice - AUTOBUS

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

Havířská desítka 2015 - Běh 10 000m

Datum pořádání od 17.10.2015 08:00 do 17.10.2015 18:00
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:30 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků211
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 11 CHRASCINA Marek TJ TŽ Třinec 1 M39 1997 4 00:33:56
2 146 KETNER Karel SSK-Vitkovice/OSA INVEST 2 M39 1990 4 00:34:51 00:00:55
3 50 POLÁŠEK Jan AO Slavia Havířov 3 M39 1980 4 00:37:43 00:03:47
4 216 ŠPIČÁK Roman TT Klub UP Olomouc 4 M39 1993 4 00:38:09 00:04:13
5 1 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME - TA Ostrava 1 M50+ 1965 4 00:38:34 00:04:38
6 106 BRÁNKA Karel SCMT Olomouc 5 M39 1986 4 00:38:46 00:04:50
7 204 SIUDA Stanislav BK SAK Ložiska Karviná 6 M39 1989 4 00:39:01 00:05:05
8 214 BENBENEK Jan HSC Havířov 7 M39 1988 4 00:39:26 00:05:30
9 7 HELCEL Richard BK SAK Loziska Karviná 1 M40-49 1972 4 00:39:45 00:05:49
10 221 VALENTA Libor AK Olomouc 8 M39 1979 4 00:40:12 00:06:16
11 191 PROVAZ Martin AK Olomouc 9 M39 1993 4 00:40:24 00:06:28
12 27 LUKŠA Filip 10 M39 1999 4 00:40:39 00:06:43
13 132 HOLEŠ Milan Lowell Pro running team 2 M50+ 1964 4 00:40:59 00:07:03
14 219 TABÁNYI Pavel Paluk team 11 M39 1976 4 00:41:24 00:07:28
15 159 KVAPULINSKÝ Martin Team LightBIKE 12 M39 1983 4 00:41:34 00:07:38
16 47 ŠTEFL Josef SASKO 13 M39 1998 4 00:41:40 00:07:44
17 202 SCHREIER Jan Neplachovice 14 M39 1992 4 00:41:47 00:07:51
18 278 VLACH Martin 15 M39 1991 4 00:42:02 00:08:06
19 160 LABUDEK Tomáš Team LightBIKE 16 M39 1983 4 00:42:11 00:08:15
20 208 SMÉKAL Václav 17 M39 1989 4 00:42:17 00:08:21
21 212 STÖCKER Richard Team LightBIKE 18 M39 1979 4 00:42:30 00:08:34
22 171 MICHÁLEK Jiří 19 M39 1980 4 00:42:31 00:08:35
23 26 BUŠEK Martin 3 M50+ 1964 4 00:42:31 00:08:35
24 271 ŠUMPICH Jakub 20 M39 1978 4 00:42:44 00:08:48
25 49 KUČERA Martin SK Fuga 21 M39 1987 4 00:43:11 00:09:15
26 294 ŠÁDKOVÁ Tereza MK SEITL Ostrava 1 Z40+ 1973 4 00:43:16 00:09:20
27 51 BULAVKA Roman 22 M39 1995 4 00:43:24 00:09:28
28 2 ESENTIEROVÁ Adéla Baláž EXTREME - TA Ostrava 1 Z39 1988 4 00:43:29 00:09:32
29 182 OCHMAN Roman Třanovičtí přespolní žraloci 2 M40-49 1975 4 00:43:31 00:09:35
30 245 POSPÍŠIL Daniel 23 M39 1988 4 00:43:46 00:09:50
31 196 RUDICKÝ Radovan SK Oceláci Ostrava 3 M40-49 1969 4 00:43:49 00:09:53
32 22 DWOROK Lukáš 24 M39 1978 4 00:43:50 00:09:53
33 120 GENCO Ondřej Biatlon Orlová 25 M39 1996 4 00:44:24 00:10:28
34 207 SMEJKAL Petr Carpe Diem 4 M50+ 1959 4 00:44:29 00:10:32
35 135 HRABOVSKÝ Jakub 26 M39 1993 4 00:44:36 00:10:40
36 223 VALOŠEK Adam SK Fuga 27 M39 1979 4 00:44:39 00:10:42
37 34 PACHTOVÁ Iva 2 Z40+ 1970 4 00:44:43 00:10:47
38 42 OSTÁREK Matěj HSC Havířov 28 M39 1993 4 00:44:52 00:10:56
39 179 NIEMCZYK Radek 29 M39 1983 4 00:44:52 00:10:56
40 178 NEZBEDA Vladimir 30 M39 1988 4 00:44:54 00:10:57
41 101 BARTUSEK Martin 31 M39 1991 4 00:45:16 00:11:20
42 104 BOJCZUK Roman 32 M39 1986 4 00:45:23 00:11:27
43 32 ZECHOVÁ Kateřina 3 Z40+ 1974 4 00:45:38 00:11:42
44 137 CHMIEL Radim Lunabajk tým 4 M40-49 1968 4 00:45:39 00:11:43
45 231 WALOSZEK Jan 33 M39 1993 4 00:45:40 00:11:44
46 264 TEŠNAR Marek 5 M40-49 1975 4 00:45:45 00:11:49
47 251 JAN Habara 34 M39 1989 4 00:45:56 00:12:00
48 232 WALOSZEK Vlastislav Salomon-Run.cz 35 M39 1978 4 00:45:58 00:12:01
49 299 TREFIL Lukáš 36 M39 1981 4 00:46:01 00:12:05
50 165 MANĎÁK Jiří 37 M39 1991 4 00:46:04 00:12:08
51 244 BUDIN Dušan běham sam pro radost (neregistrovan) 6 M40-49 1971 4 00:46:06 00:12:10
52 190 PROBOSZOVA Zuzana SKOB Havirov 4 Z40+ 1972 4 00:46:10 00:12:14
53 10 RYŠAVÝ Martin 38 M39 1990 4 00:46:13 00:12:17
54 279 POLULÍČEK Martin 39 M39 1977 4 00:46:17 00:12:21
55 30 DOMBROVSKÝ Filip 40 M39 1992 4 00:46:25 00:12:29
56 180 NOVÁK Martin HZS 41 M39 1981 4 00:46:31 00:12:35
57 295 DRASTICHOVÁ Magdaléna 2 Z39 1984 4 00:46:34 00:12:38
58 233 WERTHEIM Michal 42 M39 1990 4 00:46:35 00:12:39
59 39 DANIEL Václavek Ostravsko.cz 43 M39 1991 4 00:46:52 00:12:56
60 29 MACH Michael 44 M39 1991 4 00:46:54 00:12:58
61 286 VAVROŠ Jiří 45 M39 1981 4 00:46:58 00:13:02
62 277 DRŠŤÁK Vlastimil 7 M40-49 1970 4 00:47:09 00:13:13
63 241 BARONOVÁ Jana 5 Z40+ 1964 4 00:47:11 00:13:15
64 114 FEBEROVÁ Karolína SK Fuga 3 Z39 1990 4 00:47:11 00:13:15
65 113 ĎURICA Jiří 46 M39 1980 4 00:47:16 00:13:20
66 177 NEKARDA Ladislav Třanovičtí přespolní žraloci 47 M39 1990 4 00:47:17 00:13:21
67 293 ZDENĚK Donator SK Oceláci Ostrava 48 M39 1977 4 00:47:41 00:13:45
68 153 KREJZL Tomáš 49 M39 1991 4 00:47:54 00:13:58
69 215 ŠEVČÍK Tomáš Vietcong 50 M39 1993 4 00:48:01 00:14:05
70 254 BERAN Daniel 51 M39 1988 4 00:48:11 00:14:15
71 192 PŘÁDKOVÁ Hana 4 Z39 1978 4 00:48:21 00:14:25
72 193 RAJDUS Vojtěch acityreality.cz 52 M39 1987 4 00:48:39 00:14:43
73 45 KOŽUSZNIK Petr 53 M39 1983 4 00:48:57 00:15:01
74 115 FIŠEROVÁ Barbora 6 Z40+ 1975 4 00:49:01 00:15:05
75 205 SKARKA Jiří 5 M50+ 1965 4 00:49:10 00:15:14
76 282 UHROVÁ Kateřina 5 Z39 1991 4 00:49:17 00:15:21
77 44 KALMANOVÁ Marie HSC Havířov 6 Z39 1987 4 00:49:18 00:15:22
78 234 WZATEK Antonín 6 M50+ 1959 4 00:49:29 00:15:33
79 240 BYRTUS Jan HSC Havířov 7 M50+ 1958 4 00:49:38 00:15:42
80 145 KATONA Patrik 54 M39 1992 4 00:49:40 00:15:44
81 173 MINAŘÍK Samuel 55 M39 1991 4 00:49:41 00:15:45
82 220 TKÁČOVÁ Michele 7 Z39 1990 4 00:49:44 00:15:48
83 33 LUKŠA Radek MK SEITL Ostrava 8 M40-49 1974 4 00:49:46 00:15:50
84 14 MARCOL Daniel 56 M39 1982 4 00:49:48 00:15:51
85 35 SOUŠEK Jakub Vietcong 57 M39 1992 4 00:49:49 00:15:53
86 155 KUČERA Michal Míša to zvládne 58 M39 1989 4 00:49:53 00:15:56
87 211 STÖCKER Kamil Team LightBIKE 59 M39 1986 4 00:50:12 00:16:16
88 9 CHODURA Josef 9 M40-49 1970 4 00:50:16 00:16:19
89 238 GLONEK Roman 10 M40-49 1969 4 00:50:17 00:16:21
90 249 BARONOVA Zuzana 8 Z39 1990 4 00:50:26 00:16:30
91 218 ŠTEFANSKÝ Pavel 11 M40-49 1968 4 00:50:27 00:16:31
92 19 KALÁT David 60 M39 1995 4 00:50:32 00:16:35
93 116 FOLWARCZNÝ Roman 12 M40-49 1971 4 00:50:36 00:16:40
94 102 BLATECKÝ Petr 13 M40-49 1969 4 00:50:59 00:17:03
95 290 BRABLEC Dalibor 14 M40-49 1967 4 00:51:04 00:17:08
96 111 CZYLOK Pavel 61 M39 1977 4 00:51:09 00:17:13
97 150 KLUSOVÁ Miroslava 7 Z40+ 1962 4 00:51:42 00:17:45
98 136 HUČÍN Jan 62 M39 1981 4 00:51:56 00:18:00
99 280 VEČEREK Michal 63 M39 1977 4 00:51:57 00:18:01
100 107 BUDINSKÁ Michaela 9 Z39 1983 4 00:52:00 00:18:04
101 13 VOJTEK Lukáš 64 M39 1998 4 00:52:02 00:18:06
102 38 HROMEK Ondrej 65 M39 1986 4 00:52:06 00:18:10
103 201 SEHNÁLKOVÁ Kamila 10 Z39 1989 4 00:52:09 00:18:13
104 285 PETR Jakub 66 M39 1976 4 00:52:12 00:18:16
105 37 SEBEROVÁ Barbara 11 Z39 1995 4 00:52:17 00:18:21
106 108 BURIAN Marek 15 M40-49 1971 4 00:52:19 00:18:23
107 181 NOVOSAD Radek MSD FM 67 M39 1987 4 00:52:27 00:18:31
108 125 GRABACKI Petr 68 M39 1988 4 00:52:31 00:18:35
109 48 ŠUBA David 69 M39 1976 4 00:52:32 00:18:36
110 176 MYŠKA Radek 70 M39 1987 4 00:52:36 00:18:40
111 250 VLČEK Martin 71 M39 1982 4 00:52:40 00:18:44
112 187 PLAWNY Prokop DCH 72 M39 1993 4 00:52:48 00:18:52
113 141 KABEŠOVÁ Lucie Atletický klub Olomouc 12 Z39 1992 4 00:52:50 00:18:54
114 170 MICHALČÍKOVÁ Helena 8 Z40+ 1968 4 00:52:59 00:19:03
115 41 OŘECHOVSKÁ Karolína 13 Z39 1987 4 00:52:59 00:19:03
116 24 VOZŇÁK Jan CF Havířov 73 M39 1989 4 00:53:04 00:19:08
117 151 KOLLARCZYKOVÁ Monika Běžecká skupina v Českém Těšíně 9 Z40+ 1975 4 00:53:06 00:19:10
118 20 HAJDOCH Jakub 74 M39 1994 4 00:53:13 00:19:17
119 259 VALKOVIČ Pavel 8 M50+ 1953 4 00:53:14 00:19:18
120 237 ZBOŘILOVÁ Ivana BK SAK KARVINÁ 14 Z39 1982 4 00:53:16 00:19:20
121 200 SEDLAŘÍKOVÁ Lenka 15 Z39 1978 4 00:53:19 00:19:23
122 121 GEORGIOVSKÁ Lucie LDL 16 Z39 1976 4 00:53:34 00:19:38
123 292 LIŠOVSKÝ Lubomír 9 M50+ 1957 4 00:53:47 00:19:50
124 118 FUKS Jakub 75 M39 1988 4 00:53:59 00:20:03
125 175 MOHELNÍKOVÁ Lucie AK Olomouc 17 Z39 1985 4 00:54:07 00:20:11
126 124 GNIDOVÁ Lenka 10 Z40+ 1975 4 00:54:14 00:20:18
127 164 MALINKA Pavel HSC Havířov 16 M40-49 1975 4 00:54:23 00:20:27
128 131 HNILICOVÁ Veronika 18 Z39 1987 4 00:54:27 00:20:31
129 163 LOKAJ Martin 76 M39 1991 4 00:54:27 00:20:31
130 46 TOMICA Bohdan 17 M40-49 1966 4 00:54:32 00:20:36
131 235 WZATKOVÁ Kateřina 19 Z39 1989 4 00:54:33 00:20:37
132 31 KAREL Tomášek 0 77 M39 1993 4 00:54:46 00:20:50
133 103 BOJASOVÁ Lucie 20 Z39 1982 4 00:55:01 00:21:05
134 228 VLČEK Tomáš Havířov 18 M40-49 1972 4 00:55:01 00:21:05
135 126 HANÁK Marek 19 M40-49 1972 4 00:55:03 00:21:07
136 148 KLENČÍKOVÁ Zuzana 21 Z39 1980 4 00:55:04 00:21:08
137 110 BYRTUS Bronislaw SK Fuga 20 M40-49 1973 4 00:55:06 00:21:10
138 169 MICHALČÍKOVÁ Eliška 22 Z39 1987 4 00:55:06 00:21:10
139 272 BUREŠ Ivan KP 10 M50+ 1963 4 00:55:13 00:21:17
140 199 SATINKSÝ Zbyněk CF Havířov 78 M39 1978 4 00:55:44 00:21:48
141 184 OSTÁRKOVÁ Beáta 23 Z39 1985 4 00:55:47 00:21:51
142 189 PODLESNÝ Tomáš FbK Ať se darza! 79 M39 1980 4 00:55:51 00:21:55
143 209 SMRČKOVÁ Jana 24 Z39 1990 4 00:56:20 00:22:24
144 133 HOŠŤÁLEK David 80 M39 1992 4 00:56:21 00:22:25
145 3 BURDOVÁ Vendula 25 Z39 1990 4 00:56:22 00:22:26
146 297 LIŠKA Petr 21 M40-49 1971 4 00:56:22 00:22:26
147 8 ZABOŘILOVÁ Šárka 26 Z39 1980 4 00:56:29 00:22:33
148 194 RIEMER Michael 81 M39 1984 4 00:56:32 00:22:36
149 25 WARCHOL Radek 82 M39 1991 4 00:56:39 00:22:43
150 15 VRBOVÁ Natálie 27 Z39 1993 4 00:56:43 00:22:47
151 134 HRABCOVÁ Vanda 11 Z40+ 1962 4 00:56:45 00:22:48
152 128 HECZKOVÁ Tereza 28 Z39 1992 4 00:56:48 00:22:51
153 154 KROČIL Tomáš 83 M39 1988 4 00:56:59 00:23:02
154 12 SZUMILO Štefan 84 M39 1989 4 00:57:18 00:23:22
155 197 SALA Michal 85 M39 1990 4 00:57:55 00:23:59
156 138 JANOUŠKOVÁ Petra 29 Z39 1989 4 00:58:03 00:24:07
157 156 KUČEROVÁ Eva 30 Z39 1996 4 00:58:33 00:24:37
158 123 ŠAŘECOVÁ Gabriela 31 Z39 1977 4 00:58:37 00:24:41
159 109 BYČAN Milan 86 M39 1987 4 00:58:53 00:24:57
160 43 KALMAN Petr HSC Havířov 87 M39 1984 4 00:58:54 00:24:58
161 174 MLČOCH Jiří Complex Training Ostrava 88 M39 1985 4 00:59:03 00:25:07
162 275 KAMRLA Jakub 89 M39 1985 4 00:59:14 00:25:18
163 28 TVRDOŇ Michal 90 M39 1978 4 00:59:20 00:25:24
164 265 TULEJOVÁ Lucie Colliery CrossFit Ostrava 12 Z40+ 1973 4 00:59:21 00:25:25
165 247 KREMEL Jan 11 M50+ 1947 4 00:59:36 00:25:40
166 168 MÉSZÁROS Pavel 91 M39 1977 4 00:59:37 00:25:40
167 222 VÁLKOVÁ Klára Los Amateros MTB Bílovec 32 Z39 1991 4 00:59:43 00:25:47
168 149 KLUSOVÁ Hana 33 Z39 1993 4 00:59:47 00:25:51
169 36 SEBEROVÁ Klára 34 Z39 1992 4 00:59:53 00:25:57
170 246 BLAŽEK Jakub 22 M40-49 1971 4 01:00:11 00:26:15
171 287 ŠEBESTA Petr 23 M40-49 1966 4 01:00:51 00:26:55
172 17 BURKOVÁ Martina 35 Z39 1992 4 01:01:21 00:27:25
173 210 SMUTKOVÁ Vendula 36 Z39 1983 4 01:01:26 00:27:30
174 157 KURÁŇOVÁ Gabriela 37 Z39 1979 4 01:01:34 00:27:38
175 167 MARTINKOVÁ Jana 38 Z39 1980 4 01:01:46 00:27:50
176 186 PETROVÁ Dominika 39 Z39 1994 4 01:02:02 00:28:06
177 296 PAVLICA Daniel 24 M40-49 1973 4 01:02:13 00:28:16
178 229 VOJTKOVÁ Lada 13 Z40+ 1968 4 01:02:15 00:28:19
179 122 GEORGIOVSKÝ David LDL 92 M39 1977 4 01:02:28 00:28:32
180 5 DUBICKÁ Katarína 40 Z39 1981 4 01:02:44 00:28:48
181 248 SENDLEROVÁ Pavla 14 Z40+ 1968 4 01:02:49 00:28:53
182 281 HITARI Mona 41 Z39 1989 4 01:03:01 00:29:05
183 276 FAJOVÁ Adéla 42 Z39 1993 4 01:03:57 00:30:01
184 258 GAMAN Jaroslav AVANTI Havířov 12 M50+ 1935 4 01:04:04 00:30:08
185 161 LAPISZ Ondřej 93 M39 1991 4 01:05:40 00:31:44
186 217 ŠPIČKOVÁ Markéta 43 Z39 1988 4 01:06:11 00:32:15
187 129 HEHEJÍKOVÁ Lenka MK Seitl 15 Z40+ 1974 4 01:06:12 00:32:16
188 21 ROSÁK Jan 94 M39 1981 4 01:06:17 00:32:21
189 195 RIEMER Stanislava 44 Z39 1984 4 01:06:41 00:32:45
190 225 VAVŘIČKOVÁ Ivana 16 Z40+ 1969 4 01:07:16 00:33:19
191 224 VAVŘIČKA Richard 25 M40-49 1968 4 01:08:47 00:34:51

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 112 DEDKOVÁ Kateřina Z39 1993 0 4 kola
DNS 119 GAVLAS Libor AVA M39 1978 1 01:06:20 3 kola
DNS 152 KOŠŤÁL Michal M39 1983 0 4 kola
DNS 166 MARTINÍKOVÁ Pavla Z39 1987 1 00:50:20 3 kola
DNS 172 MINAŘÍK Petr M40-49 1971 0 4 kola
DNS 183 OCHMANOVÁ Martina Třanovičtí přespolní žraloci Z39 1985 0 4 kola
DNS 185 PAVLAS Robin M39 1985 0 4 kola
DNS 188 PLCHOT Vlastimil M50+ 1960 0 4 kola
DNS 198 SALAMON Jiří M39 1992 0 4 kola
DNS 206 SLEZÁK Jiří M39 1985 0 4 kola
DNS 213 SULITKA Jaroslav M39 1980 0 4 kola
DNS 226 VAVŘINA Jan M50+ 1953 0 4 kola
DNS 230 VOLNÝ Ondřej M39 1990 0 4 kola
DNS 252 ONDŘEJ Mikeska M39 1990 0 4 kola
DNF 266 KOŽUSZUIKOVÁ Andrea Colliery CrossFit Ostrava Z39 1977
DNF 288 LUCÁKOVÁ Kateřina Z39 1996
DNF 289 DRMELOVÁ Tereza Z39 1996
DNF 16 BURKOVÁ Veronika Z39 1995
DNF 18 ANDĚL Milan ULTRASTA Frýdek-Místek M39 1983
DNF 23 PETROVSKÝ Vojtěch M39 1984

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.08.2018 08:00
AusterlitzMan 2018
02.09.2018 08:00
17. FORCE SPAC - O cenu města Petřvald + BABY SPAC
08.09.2018 08:30
BT 2018 - Velká Cena města Holíč
08.09.2018 09:00
WOODS RACE
08.09.2018 09:30
BMT nerez duatlon
09.09.2018 08:00
2. FORCE SPAC - Slatina
13.09.2018 17:00
BB 6 - Běh Akátkami
15.09.2018 07:00
Brněnský MASAKR
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.