Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

Moravskotřebovský cyklomaraton, 11. ročník - 50 km

Datum pořádání od 25.07.2015 08:00 do 25.07.2015 16:00
Zpracování výsledkůVít Sikora

Start: 09:15 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol0
Počet závodníků112
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 91 POLMAN Daniel Lidé Nová Paka 1 M1 1979 0 01:54:25
2 65 JIRÁSEK Pavel GIATTPITRS BIKES 2 M1 1992 0 01:54:25 00:00:00
3 27 FEDÁK Ruslan Brno 3 M1 1977 0 01:55:02 00:00:36
4 126 POTŮČEK Šimon TJ Favorit Brno 1 J 1997 0 01:59:23 00:04:57
5 28 KADLEC Ondřej BIKECENTRUM OL 4 M1 1985 0 01:59:33 00:05:08
6 98 KADRMAN Miroslav Prestige Cycling Team 5 M1 1981 0 02:01:03 00:06:37
7 31 DOLEŽAL Lukáš Dolby ruksaky Machov 6 M1 1979 0 02:01:56 00:07:31
8 107 VOPAŘIL Josef Polička 7 M1 1985 0 02:01:59 00:07:34
9 92 SPÁČIL Leopold GIANT Brno 1 M3 1959 0 02:02:03 00:07:37
10 108 RABL Martin Bagbike Rubing 8 M1 1979 0 02:04:17 00:09:51
11 112 KOHOUT Lukáš Bike centrum Olomouc 9 M1 1995 0 02:04:17 00:09:52
12 123 VÁVRA Aleš ANAG Olomouc 10 M1 1982 0 02:04:17 00:09:52
13 77 KUDA Martin - 11 M1 1987 0 02:04:34 00:10:09
14 99 ČUMA Josef GIANT Store Brno 12 M1 1980 0 02:06:16 00:11:51
15 42 NÁDVORNÍK Zdeněk Čechovice 2 M3 1962 0 02:06:20 00:11:55
16 173 KNAPOVSKÝ Tomáš CK Čerti Kunčina 13 M1 1981 0 02:06:41 00:12:16
17 25 KREJČÍ Václav Jihlava 3 M3 1965 0 02:07:00 00:12:34
18 19 SRNSKÝ Karel Cyklo ski klub Polička 1 M2 1975 0 02:07:00 00:12:34
19 17 SRNSKÝ Václav F-bike klub Sádek 2 M2 1973 0 02:07:00 00:12:34
20 32 DUCHÁČEK Jan Ústí nad Orlicí 3 M2 1968 0 02:09:41 00:15:16
21 122 SMĚKAL Filip Mor. Třebová 2 J 1996 0 02:10:19 00:15:54
22 118 ŠŇUPÁREK Martin Pells ABND MTBO team 4 M2 1971 0 02:10:23 00:15:58
23 137 ŠIROKÝ Michal RCR Bike Team ČT 14 M1 1979 0 02:10:25 00:15:59
24 141 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 1 15 M1 1980 0 02:11:55 00:17:29
25 129 JANEČEK Michal Brno 5 M2 1966 0 02:11:56 00:17:31
26 35 ŠTĚPAŘ Petr CK Čerti Kunčina 4 M3 1964 0 02:11:58 00:17:32
27 120 PŘICHYSTAL Pavel PZK BRNO 5 M3 1964 0 02:11:59 00:17:34
28 163 DOSOUDIL Petr Hostkovice 6 M2 1967 0 02:12:53 00:18:27
29 18 JARŮŠEK Josef Spešov 7 M2 1974 0 02:14:57 00:20:32
30 146 RAKUS Jaroslav Šlapanice u Brna 6 M3 1964 0 02:15:15 00:20:50
31 150 KAPLAN Ondřej SDH Vysoká 8 M2 1974 0 02:15:16 00:20:51
32 100 NEČAS Miroslav - 9 M2 1974 0 02:15:52 00:21:26
33 15 BUREŠ Jiří FBike Club Sádek 10 M2 1966 0 02:16:14 00:21:49
34 128 FLIEDR Jiří F-bike klub Sádek 16 M1 1980 0 02:16:14 00:21:49
35 45 KRATOCHVÍL Zdeněk RWE 11 M2 1966 0 02:16:17 00:21:52
36 33 JAKUBÍK Bartoloměj Bratislava 3 J 1998 0 02:16:18 00:21:52
37 23 KAVAN Antonín TJ Sokol Nové Město 12 M2 1973 0 02:17:27 00:23:02
38 63 RŮŽIČKA Michal Moravská Třebová 17 M1 1976 0 02:17:46 00:23:20
39 105 PAVLÍK Miroslav M. Třebová 7 M3 1965 0 02:17:46 00:23:20
40 157 SEDLÁČEK Petr RWE 13 M2 1966 0 02:18:35 00:24:09
41 86 DOLÁK Hynek Blansko 14 M2 1972 0 02:18:37 00:24:12
42 133 KAMARÁD Ladislav Velký Újezd 15 M2 1970 0 02:19:40 00:25:15
43 106 SEDLÁK Lukáš Smc Fort Ústí nad Orlicí 18 M1 1988 0 02:19:45 00:25:19
44 83 MOTYČKA Martin OCK Osík 16 M2 1971 0 02:19:55 00:25:30
45 101 KOMÍNEK Vladimír kolárna - Slatinice 19 M1 1991 0 02:20:17 00:25:51
46 82 ČUPOVÁ Jana NOVATOP GHOST 1 Z1 1990 0 02:20:18 00:25:53
47 84 VÍTEK Jiří Budislav 20 M1 1982 0 02:20:21 00:25:55
48 127 ŠTŮSEK Milan - 17 M2 1974 0 02:21:17 00:26:52
49 22 PULTR Josef TJ Sokol Nové Město 8 M3 1957 0 02:21:52 00:27:27
50 16 TRÁVNÍČEK Petr Kamenec 21 M1 1980 0 02:22:11 00:27:46
51 97 ROTTEROVÁ Aneta TJ Uničov 1 ZJ 1996 0 02:22:41 00:28:15
52 62 RYPL Rostislav CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1 M4 1955 0 02:25:15 00:30:50
53 88 NOVOTNÝ Radek OCK Osík 18 M2 1970 0 02:25:20 00:30:55
54 130 VYROUBAL Pavel - 22 M1 1977 0 02:27:58 00:33:33
55 147 NETOLICKÝ Milan Vinohradské Šlapky 9 M3 1958 0 02:28:25 00:34:00
56 30 PAGÁČ Miroslav Stevens Bike Emilio Sport 23 M1 1991 0 02:28:41 00:34:15
57 54 KLIMEŠ Miloš 2 M4 1955 0 02:28:52 00:34:26
58 12 HÝBL Ondřej Svitavy 24 M1 1978 0 02:29:19 00:34:53
59 2 FOJT Zdeněk RWE 10 M3 1964 0 02:31:06 00:36:41
60 154 KREJČÍ Lubomír Jevíčko 25 M1 1980 0 02:31:06 00:36:41
61 165 HEKELE Emil Stevens bikes-Emilio sport 26 M1 1977 0 02:31:24 00:36:59
62 166 KUKULOVÁ Martina Stevens bikes-Emilio sport 2 Z1 1995 0 02:31:24 00:36:59
63 142 KRASULA Lukáš Dravci Šternberk 27 M1 1980 0 02:31:29 00:37:04
64 48 BÍLKOVÁ Eliška CK Slovan M.Třebová 3 Z1 1991 0 02:32:03 00:37:37
65 67 ÓNODI Otto Elpis klub Brno 19 M2 1974 0 02:32:22 00:37:56
66 114 MAŇAS Dalibor Slvakov u Brna 20 M2 1971 0 02:32:34 00:38:09
67 53 HURYCH Libor - 21 M2 1969 0 02:32:55 00:38:29
68 149 NOVÁK Petr HSK cycling team 28 M1 1977 0 02:33:09 00:38:44
69 29 ŠTĚPÁNEK Petr CK Slovan M.Třebová 22 M2 1967 0 02:33:26 00:39:00
70 172 GECNUK Libor M. Třebová 23 M2 1975 0 02:35:09 00:40:44
71 40 NÁDVORNÍKOVÁ Eva Čechovice 4 Z1 1988 0 02:38:25 00:44:00
72 175 KOHOUTKOVÁ Kateřina Amper Savings 2 ZJ 1998 0 02:40:28 00:46:03
73 177 KOHOUTEK Radim Amper Racing Rousínov 24 M2 1973 0 02:40:29 00:46:03
74 57 ENDL Antonín 2K Club Odry 3 M4 1954 0 02:40:32 00:46:07
75 113 MACHÁČOVÁ Martina Bike centrum Olomouc 3 ZJ 1997 0 02:41:02 00:46:37
76 47 ELIÁŠKOVÁ Lenka Hačky 5 Z1 1978 0 02:41:15 00:46:50
77 143 FENCL Radovan Dravcfi Šternberk 25 M2 1972 0 02:42:25 00:48:00
78 39 HURYCH Jaromír Svitavy 11 M3 1965 0 02:42:28 00:48:02
79 151 ZEMÁNEK Jiří Mor.Třebová 12 M3 1956 0 02:43:07 00:48:42
80 125 ŽÁČEK Josef Olomouc 29 M1 1982 0 02:43:56 00:49:30
81 124 JORDA Radek Olomouc 30 M1 1983 0 02:43:56 00:49:31
82 14 ONDERKA Tomáš Mor.Třebová 31 M1 1976 0 02:46:14 00:51:49
83 148 SCHWANINGEROVÁ Petra Rock Machine 6 Z1 1982 0 02:46:27 00:52:02
84 153 VYKYDAL David Velké Opatovice 32 M1 1976 0 02:47:55 00:53:30
85 89 ŽIBŘID Pavel Mladé Saně 26 M2 1973 0 02:51:22 00:56:56
86 74 ZVÁRA st. BIKE CLUB SVITAVY 27 M2 1970 0 02:53:14 00:58:48
87 5 BARTOLŠIC Tomáš RWE 33 M1 1976 0 02:53:29 00:59:03
88 38 DUBNOVÁ Lucie Havlíčkův Brod 4 ZJ 1998 0 02:53:29 00:59:04
89 37 DUBEN Pavel Havlíčkův Brod 28 M2 1967 0 02:53:29 00:59:04
90 78 SUCHÁNKOVÁ Lenka BIKE CLUB SVITAVY 1 Z2 1968 0 02:55:31 01:01:05
91 104 NOVOTNÝ Karel CK Čerti Kunčina 29 M2 1969 0 02:58:30 01:04:05
92 24 HRUBÝ Jiří Mor.Třebová 13 M3 1964 0 02:58:45 01:04:19
93 110 PŘIBYLA Aleš Amper Racing 34 M1 1980 0 03:00:12 01:05:47
94 43 NOVÁK Stanislav BIKE CLUB SVITAVY 4 M4 1949 0 03:00:52 01:06:27
95 131 JOUKALOVÁ Sysa Fit club Jičín 7 Z1 1979 0 03:00:55 01:06:29
96 75 ZVÁRA ml. BIKE CLUB SVITAVY 35 M1 1990 0 03:01:22 01:06:57
97 10 DOHNALOVÁ Kateřina MTB Kola GO 8 Z1 1976 0 03:01:34 01:07:09
98 50 URBÁŠEK Jiří RWE 14 M3 1960 0 03:04:30 01:10:05
99 158 VYKYDAL František Jevíčko 5 M4 1951 0 03:06:12 01:11:47
100 4 NÁDVORNÍKOVÁ Jana Čechovice 9 Z1 1994 0 03:12:01 01:17:35
101 109 VÁVRA Radek Amper Racing 36 M1 1979 0 03:16:47 01:22:22
102 174 SOMMEROVÁ Jana Cyklo Vape 10 Z1 1976 0 03:31:47 01:37:21
103 6 KAČÍREK Pavel RWE 30 M2 1970 0 03:36:36 01:42:10
104 13 ROLENCOVÁ Dita CK Slovan M.Třebová 2 Z2 1969 0 03:40:08 01:45:43
105 176 PALAŠČÁK Jan Amper Racing 37 M1 1983 0 04:18:26 02:24:00
106 111 NÁDENÍČEK Martin Amper Racing 38 M1 1983 0 04:18:26 02:24:01
107 44 HUTAŘ Radek BIKE CLUB SVITAVY 39 M1 1986 0 04:24:00 02:29:35
108 26 ČIHÁK Pavel RWE 31 M2 1971 0 04:34:23 02:39:58
109 58 EIMOVÁ Jana Říčany u Prahy 3 Z2 1958 0 05:10:22 03:15:57

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
110 140 ČECH Jiří Jičín 32 M2 1971 0
DNF 52 ŠMEJKAL Ladislav RWE M4 1952
DNF 115 DÉDUCH Alexander Miko Cycles M1 1985

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.