Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

SILVA NORTICA RUN - INOV-8 Half marathon

Datum pořádání od 06.06.2015 05:30 do 06.06.2015 20:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)21,10
Počet kol1
Počet závodníků149
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1061 KOUTNÝ Tomáš (CZE) AC Sparta Praha 1 MA 1977 1 01:26:26
2 1109 RYŠKA Vít (CZE) VSK Univerzita Brno 1 MB 1975 1 01:31:18 00:04:51
3 1093 PETR Jan (CZE) OutdoorOutsiders 2 MA 1982 1 01:34:47 00:08:20
4 1128 TOUŠKA Kryštof (CZE) 3 MA 1987 1 01:34:58 00:08:31
5 1001 ALTMAN Petr (CZE) Trisk CB 4 MA 1979 1 01:37:46 00:11:19
6 1010 BILINA Petr (CZE) SK Petrovice u Sedlčan 2 MB 1971 1 01:38:09 00:11:42
7 1065 KRYBUS David (CZE) OOFEM.ORG 5 MA 1982 1 01:38:35 00:12:08
8 1098 PLÁNEK Jan (CZE) Prachatice 3 MB 1972 1 01:39:14 00:12:47
9 1091 PAŠEK Ondřej (CZE) 6 MA 1986 1 01:39:47 00:13:20
10 1113 SEDLACEK Vladimir (CZE) 7 MA 1980 1 01:40:10 00:13:43
11 1134 VAŠEK Libor (CZE) ReativeTeam 8 MA 1978 1 01:40:47 00:14:20
12 1037 HOFFMAN Martin (CZE) Jenišovský běháči 9 MA 1984 1 01:41:07 00:14:40
13 1130 ULLRICH Martin (CZE) 10 MA 1979 1 01:41:18 00:14:51
14 1133 VÁLEK Jaroslav (CZE) TJ Štěpánovice 11 MA 1984 1 01:41:40 00:15:13
15 1057 KLÍMA Jiří (CZE) TC Dvořák Č.Budějovice 1 MC 1957 1 01:42:04 00:15:37
16 1077 MOULÍK Jiří (CZE) Fidibus 2 MC 1964 1 01:42:57 00:16:30
17 1087 OLŠJAK Ladislav (CZE) GW Plavsko 3 MC 1959 1 01:43:13 00:16:46
18 1062 KRAL Martin (CZE) 12 MA 1981 1 01:43:36 00:17:09
19 1045 HRICISIN Dana (CZE) 1 ZA 1981 1 01:43:45 00:17:18
20 1014 BRABEC Miloslav (CZE) Interceramica Rokycany 4 MC 1956 1 01:46:26 00:19:59
21 1070 LOUČAN Jan (CZE) 4 MB 1972 1 01:47:12 00:20:45
22 1082 NESVADBA Jiří (CZE) 5 MB 1974 1 01:47:23 00:20:56
23 1101 PROCHÁZKOVÁ Olga (CZE) 2 ZA 1982 1 01:47:43 00:21:16
24 1029 ĎURAČKA Kamil (SVK) 13 MA 1986 1 01:48:54 00:22:27
25 1104 ROBLÍK Bořivoj (CZE) RKDM Milovice 6 MB 1968 1 01:49:14 00:22:47
26 1121 SVOBODA Petr (CZE) Vojtěši Příbraz 14 MA 1977 1 01:49:26 00:22:59
27 1036 HELCMANOVSKY Peter (CZE) AC Mageo 15 MA 1977 1 01:49:32 00:23:05
28 1043 HORKÁ Lenka (CZE) SK Babice 3 ZA 1983 1 01:49:40 00:23:13
29 1020 ČENĚK Jakub (CZE) 16 MA 1986 1 01:50:37 00:24:10
30 1028 DOUBEK Pavel (CZE) 7 MB 1971 1 01:50:40 00:24:13
31 1092 PETR Jiří (CZE) 1 MD 1954 1 01:51:02 00:24:35
32 1145 NOVÁKOVÁ Magdalena (CZE) 4 ZA 1 01:51:24 00:24:57
33 1071 LUKEŠ Miroslav (CZE) 8 MB 1970 1 01:51:41 00:25:14
34 1049 JANDA Vlastimil (CZE) Nymburk 2 MD 1953 1 01:52:00 00:25:33
35 1011 BLANKA Francová (CZE) 1 ZB 1975 1 01:52:21 00:25:54
36 1137 VRTIŠKA Ondřej (CZE) 17 MA 1976 1 01:52:29 00:26:02
37 1086 NOVOTNÝ Vojtěch (CZE) 18 MA 1979 1 01:52:59 00:26:32
38 1105 ROKOS Lukáš (CZE) TJ Jiskra Třeboň 19 MA 1987 1 01:53:11 00:26:44
39 1032 EDR Pavel (CZE) 9 MB 1970 1 01:53:31 00:27:04
40 1017 CÍRAL František (CZE) 10 MB 1971 1 01:54:06 00:27:39
41 1116 SCHNEIDER Michal (CZE) OutdoorOutsiders 20 MA 1982 1 01:54:22 00:27:55
42 1039 HOLEČEK Lukáš (CZE) 21 MA 1979 1 01:54:46 00:28:19
43 1022 ČÍŽEK Jan (CZE) Slavče 22 MA 1980 1 01:55:14 00:28:47
44 1002 ARNOT Michal (CZE) Run PORG 23 MA 1976 1 01:56:20 00:29:53
45 1084 NOVÁK David (CZE) Easyrunners.cz 11 MB 1972 1 01:58:04 00:31:37
46 1031 DVOŘÁK David (CZE) 24 MA 1976 1 01:58:18 00:31:51
47 1008 BEKEROVÁ Jana (CZE) 2 ZB 1974 1 01:58:43 00:32:16
48 1044 HORKÝ Jan (CZE) Klub letmých houbařů Krč 12 MB 1972 1 01:58:45 00:32:18
49 1083 NEŠETŘILOVÁ Markéta (CZE) 5 ZA 1986 1 01:58:57 00:32:30
50 1046 HULEC Jakub (CZE) TJ Kašperské Hory 25 MA 1984 1 02:02:43 00:36:16
51 1048 JANÁČEK Petr (CZE) KONWA team 26 MA 1980 1 02:03:02 00:36:35
52 1124 ŠLAPÁK Michal (CZE) 5 MC 1963 1 02:03:29 00:37:02
53 1074 MAREK Jan (CZE) 27 MA 1976 1 02:03:42 00:37:15
54 1155 KROFTA Jiří (CZE) TJ LIGA 100 PRAHA 3 MD 1955 1 02:04:01 00:37:34
55 1009 BEZOUŠKA Václav (CZE) 28 MA 1979 1 02:04:27 00:38:00
56 1146 FAFEJTOVÁ Radka (CZE) 6 ZA 1979 1 02:05:27 00:39:00
57 1107 RUDÁ Šárka (CZE) Jižák běží 7 ZA 1991 1 02:05:36 00:39:09
58 1012 BLAŽEK Petr (CZE) SOS Jindřichův Hradec 29 MA 1974 1 02:05:47 00:39:20
59 1030 DVOŘÁK Pavel (CZE) AK Hosín 30 MA 1977 1 02:07:06 00:40:39
60 1042 HORÁKOVÁ Jana (CZE) 8 ZA 1987 1 02:07:20 00:40:53
61 1148 NOVOTNÝ Václav (CZE) 31 MA 1983 1 02:07:35 00:41:08
62 1078 MOULÍK Petr (CZE) 13 MB 1967 1 02:07:53 00:41:26
63 1100 PROCHÁZKOVÁ Irena (CZE) TJ Háje 1 ZC 1957 1 02:08:05 00:41:38
64 1144 ČEPELKA Jan (CZE) 32 MA 1989 1 02:08:43 00:42:16
65 1051 JEŘICHA Josef (CZE) 14 MB 1974 1 02:08:57 00:42:30
66 1129 TRINGELOVÁ Marika (CZE) Trisk CB 9 ZA 1981 1 02:09:22 00:42:55
67 1040 HOLEČKOVÁ Yveta (CZE) 10 ZA 1976 1 02:09:23 00:42:56
68 1024 DAVID Albrecht (CZE) 33 MA 1977 1 02:09:24 00:42:57
69 1056 KLEMSA Martin (CZE) 34 MA 1978 1 02:09:39 00:43:12
70 1075 MATELA Jan (CZE) 15 MB 1974 1 02:09:48 00:43:21
71 1120 SUMPELOVA Helena (CZE) 11 ZA 1978 1 02:09:49 00:43:22
72 1073 MALÍK Ondřej (CZE) 35 MA 1985 1 02:10:04 00:43:37
73 1140 ZDEŇKOVÁ Petra (CZE) 12 ZA 1988 1 02:10:04 00:43:37
74 1003 ARNOTOVÁ Kateřina (CZE) Run PORG 3 ZB 1973 1 02:13:57 00:47:30
75 1015 BŘEZINA Jiří (CZE) 36 MA 1981 1 02:14:44 00:48:17
76 1136 VONDRKA Štěpán (CZE) 37 MA 1978 1 02:14:44 00:48:17
77 1090 OTCOVSKÁ Tereza (CZE) OOFEM 13 ZA 1989 1 02:15:07 00:48:40
78 1058 KOČÍ Sylva (CZE) 4 ZB 1972 1 02:15:13 00:48:46
79 1067 LÁNÍČKOVÁ Anna (CZE) Myšáčkova rychlá rotu 14 ZA 1989 1 02:15:16 00:48:49
80 1026 DĚDOUCH Vladimír (CZE) 38 MA 1982 1 02:15:16 00:48:49
81 1097 PETROVÁ Katarína (CZE) DIADORA 15 ZA 1981 1 02:15:32 00:49:05
82 1005 BARTÁKOVÁ Hana (CZE) Cream Team 5 ZB 1966 1 02:15:44 00:49:17
83 1072 MACHAČ David (CZE) 39 MA 1981 1 02:16:00 00:49:33
84 1052 JŮZA Daniel (CZE) BLK Tábor 16 MB 1971 1 02:18:04 00:51:37
85 1041 HORÁKOVÁ Zuzana (CZE) 16 ZA 1988 1 02:18:08 00:51:41
86 1123 ŠIMÁNKOVÁ Eva (CZE) 6 ZB 1969 1 02:18:11 00:51:44
87 1122 ŠIMÁNEK Miroslav (CZE) 6 MC 1957 1 02:18:11 00:51:44
88 1047 IMRICH Tomáš (CZE) 40 MA 1982 1 02:18:35 00:52:08
89 1060 KOS Vladimír (CZE) 17 MB 1 02:18:36 00:52:09
90 1007 BARTOŠOVÁ Petra (CZE) Gerontclub 17 ZA 1976 1 02:21:01 00:54:34
91 1053 JŮZOVÁ Martina (CZE) 18 ZA 1981 1 02:21:05 00:54:38
92 1118 SPĚVÁČEK Michal (CZE) 41 MA 1976 1 02:21:27 00:55:00
93 1147 SVATOŇ Jan (CZE) 7 MC 1963 1 02:21:42 00:55:15
94 1081 NEMETH Marek (CZE) 42 MA 1981 1 02:22:38 00:56:11
95 1004 BALATKOVÁ Zuzana (CZE) 19 ZA 1981 1 02:23:10 00:56:43
96 1102 PŘIKRYL Michal (CZE) 18 MB 1969 1 02:23:39 00:57:12
97 1127 TOMÁNKOVÁ Eva (CZE) 20 ZA 1982 1 02:23:48 00:57:21
98 1099 PODSKLAN Josef (CZE) 4 MD 1948 1 02:25:32 00:59:05
99 1064 KRATOCHVIL Tomas (CZE) Easyrunners.cz 19 MB 1970 1 02:25:46 00:59:19
100 1018 CÍRAL Josef (CZE) 20 MB 1968 1 02:26:11 00:59:44
101 1115 SEDLÁČEK Radim (CZE) Chrudimský běhny 43 MA 1976 1 02:26:33 01:00:06
102 1138 ZAJKO Miroslav (CZE) 44 MA 1981 1 02:28:14 01:01:47
103 1076 MERUNKOVÁ Jaroslava (CZE) Bootcamps 21 ZA 1982 1 02:28:50 01:02:23
104 1038 HOKEŠOVÁ Ivana (CZE) TK Piňďour 22 ZA 1978 1 02:29:25 01:02:58
105 1135 VOLF Tomáš (CZE) 45 MA 1983 1 02:29:26 01:02:59
106 1117 SLEZÁČEK Vojtěch (CZE) 21 MB 1973 1 02:30:45 01:04:18
107 136 KOTEK Petr (CZE) 22 MB 1969 1 02:30:48 01:04:21
108 1119 STREIT Petr (CZE) 46 MA 1979 1 02:31:11 01:04:44
109 1108 RŮŽKOVÁ Lucie (CZE) TK Pinďour 23 ZA 1976 1 02:31:38 01:05:11
110 1013 BLAŽKOVÁ Markéta (CZE) SOS Jindřichův Hradec 24 ZA 1975 1 02:34:05 01:07:38
111 1066 KUBÍN Jan (CZE) 8 MC 1956 1 02:34:57 01:08:30
112 1021 ČERVINKA Michal (CZE) 23 MB 1972 1 02:37:11 01:10:44
113 1125 ŠŤASTNÁ Barbora (CZE) 25 ZA 1978 1 02:37:12 01:10:45
114 1085 NOVOTNÁ Barbora (CZE) 26 ZA 1982 1 02:37:22 01:10:55
115 1016 BUMBOVÁ Martina (CZE) Báječné ženy v běhu 7 ZB 1969 1 02:41:44 01:15:17
116 1111 SASEK David (CZE) 47 MA 1976 1 02:43:43 01:17:16
117 1114 SEDLÁČEK Jan (CZE) HRADEŠÍN 24 MB 1970 1 02:46:23 01:19:56
118 1103 PUCHEROVA Hana (CZE) Easyrunners.cz 8 ZB 1971 1 02:51:02 01:24:35
119 1142 ZOBAL Ondřej (CZE) 48 MA 1984 1 03:02:01 01:35:34

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 1019 ČADEK Ondřej (CZE) A.C. Ústí nad Labem MA 1991 0 1 kolo
DNS 1023 ČOUZA Robert (CZE) MA 1975 0 1 kolo
DNS 1025 DĚDICOVÁ Eva (CZE) IThinkBeer.com ZB 1973 0 1 kolo
DNS 1027 DOLEŽAL Tomáš (CZE) Euthanasia MA 1980 0 1 kolo
DNS 1033 EGREŠIOVÁ Lenka (CZE) ZC 1964 0 1 kolo
DNS 1034 GÁBRIŠOVÁ Monika (CZE) ZA 1974 0 1 kolo
DNS 1035 HAŇUR Roman (CZE) BBK Boršov nad Vltavou MB 1969 0 1 kolo
DNS 1050 JELÍNEK Vlastimil (CZE) MA 1981 0 1 kolo
DNS 1054 KLAUSER Ondřej (CZE) MA 1985 0 1 kolo
DNS 1059 KOLÁŘ Jan (CZE) MA 1983 0 1 kolo
DNS 1063 KRÁSNICKÁ Martina (CZE) ZA 1976 0 1 kolo
DNS 1068 LÁNÍČKOVÁ Martina (CZE) Myšáčkova rychlá rota ZC 1964 0 1 kolo
DNS 1069 LEBEDOVÁ Olga (CZE) ZA 1981 0 1 kolo
DNS 1079 MRÁZOVÁ Zuzana (CZE) ZA 1981 0 1 kolo
DNS 1080 NEKOLOVÁ Simona (CZE) Maraton klub Kladno ZA 1985 0 1 kolo
DNS 1088 ORAVCOVÁ Alexandra (CZE) Sašuľka a Paľuško ZA 1986 0 1 kolo
DNS 1089 ORAVEC Pavol (CZE) Paľuško a Sašuľka MA 1982 0 1 kolo
DNS 1094 PETR Sklenička (CZE) BD Kalparta MB 1974 0 1 kolo
DNS 1095 PETRÁK Karel (CZE) MB 1973 0 1 kolo
DNS 1096 PETRÁKOVÁ Barbora (CZE) ZB 1973 0 1 kolo
DNS 1106 RUDA Lukáš (CZE) No Stress MA 1981 0 1 kolo
DNS 1110 SABANCI Anna (CZE) ZA 1978 0 1 kolo
DNS 1112 SATRAPOVÁ Barbora (CZE) ZA 1988 0 1 kolo
DNS 1126 THON Jiří (CZE) MA 1983 0 1 kolo
DNS 1131 URBANCOVÁ Vendulka (CZE) ZB 1974 0 1 kolo
DNS 1132 URBANEC Jakub (CZE) MB 1973 0 1 kolo
DNS 1139 ZAVÁZALOVÁ Šárka (CZE) ZA 1988 0 1 kolo
DNS 1141 ZIKMUNDOVÁ Dagmar (CZE) ZC 1958 0 1 kolo
DNS 1143 ZVETTLER Jan (CZE) MA 1980 0 1 kolo
DNF 1006 BARTÁKOVÁ Anna (CZE) Cream Team ZA 1989

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.