01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Zpracování výsledků | Michal Juránek |
Vzdálenost (km) | 50,00 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 45 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 42 | PARTL Ondřej | UNIQA Jihlava | 1 | 1.A | 1995 | 1 | 01:41:26 | |
2 | 2 | HÁJEK Pavel | Vémyslice | 1 | 1.C | 1975 | 1 | 01:44:23 | 00:02:57 |
3 | 3 | ČERNOCKÝ Martin | Brno | 2 | 1.A | 1986 | 1 | 01:44:46 | 00:03:20 |
4 | 4 | KŘEPELA Luděk | Skalice | 1 | 1.D | 1964 | 1 | 01:47:13 | 00:05:46 |
5 | 27 | PŘICHYSLAL Lukáš | Židlochovice | 1 | 1.B | 1981 | 1 | 01:47:18 | 00:05:52 |
6 | 9 | RUBIČ Daniel | Brno | 2 | 1.B | 1980 | 1 | 01:50:28 | 00:09:02 |
7 | 23 | KUČERA Jan | Brno | 3 | 1.B | 1985 | 1 | 01:51:01 | 00:09:34 |
8 | 29 | HORT Stanislav | Rosice | 2 | 1.C | 1971 | 1 | 01:51:08 | 00:09:41 |
9 | 14 | TINKA Pavel | Miroslav | 3 | 1.A | 1994 | 1 | 01:52:26 | 00:11:00 |
10 | 13 | TINKA Pavel | Miroslav | 3 | 1.C | 1967 | 1 | 01:53:25 | 00:11:58 |
11 | 21 | VARHANÍK Zdeněk | Oleksovice | 2 | 1.D | 1961 | 1 | 01:53:27 | 00:12:01 |
12 | 24 | ŠEBESTA Josef | Hrušovany nad Jevišovkou | 4 | 1.C | 1972 | 1 | 01:53:30 | 00:12:03 |
13 | 12 | JARŮŠEK Josef | Spešov | 5 | 1.C | 1974 | 1 | 01:56:26 | 00:15:00 |
14 | 37 | POSPÍŠIL Drahomír | Klučov | 3 | 1.D | 1961 | 1 | 01:56:27 | 00:15:01 |
15 | 6 | BARTŮNĚK Marek | Hostěradice | 4 | 1.A | 1998 | 1 | 01:57:50 | 00:16:24 |
16 | 39 | BIX Patrik | Znojmo | 6 | 1.C | 1971 | 1 | 01:58:11 | 00:16:45 |
17 | 7 | ČADÍK Roman | Lažánky | 7 | 1.C | 1975 | 1 | 02:00:52 | 00:19:26 |
18 | 25 | VÁVRŮ Ladislav | Brno PBV MTB Team Brno | 8 | 1.C | 1972 | 1 | 02:03:50 | 00:22:24 |
19 | 33 | DVOŘÁK Marek | Náměšť nad Oslavou | 9 | 1.C | 1974 | 1 | 02:03:51 | 00:22:24 |
20 | 11 | ŘÍDKÝ František | Dobšice | 10 | 1.C | 1968 | 1 | 02:07:09 | 00:25:42 |
21 | 30 | KUBEŠ Pavel | Samotišky | 5 | 1.A | 1992 | 1 | 02:07:59 | 00:26:33 |
22 | 41 | KUBÍČEK Petr | Kroměříž | 6 | 1.A | 1989 | 1 | 02:08:15 | 00:26:49 |
23 | 40 | TVARŮŽKA Tomáš | Kroměříž | 11 | 1.C | 1972 | 1 | 02:08:26 | 00:26:59 |
24 | 44 | NĚNIČKA Jakub | Ivančice | 4 | 1.B | 1983 | 1 | 02:11:41 | 00:30:15 |
25 | 8 | NAJMAN Vladimír | Praha | 5 | 1.B | 1978 | 1 | 02:13:35 | 00:32:09 |
26 | 16 | NÁBĚLKOVÁ Kateřina | Kroměříž | 1 | 2.B | 1974 | 1 | 02:14:18 | 00:32:51 |
27 | 35 | VEJROSTOVÁ Hana | Lukovany | 1 | 2.A | 1983 | 1 | 02:14:47 | 00:33:20 |
28 | 28 | BAUER Pavel | Třebíč | 4 | 1.D | 1960 | 1 | 02:14:48 | 00:33:21 |
29 | 32 | ŠTIPČÁK Jiří | Biskupice | 6 | 1.B | 1983 | 1 | 02:18:35 | 00:37:09 |
30 | 15 | NÁBĚLEK Aleš | Kroměříž | 12 | 1.C | 1973 | 1 | 02:18:41 | 00:37:14 |
31 | 22 | TOIFL František | Znojmo - Přímětice | 5 | 1.D | 1964 | 1 | 02:19:25 | 00:37:59 |
32 | 5 | KŘEPELA Bronislav | Suchohrdly | 7 | 1.B | 1983 | 1 | 02:21:12 | 00:39:46 |
33 | 38 | HLAVKA Marek | Plenkovice | 13 | 1.C | 1971 | 1 | 02:22:05 | 00:40:39 |
34 | 46 | SOMMEROVÁ Jana | Vyškov | 2 | 2.B | 1976 | 1 | 02:25:56 | 00:44:30 |
35 | 10 | KUTINA Josef | Znojmo | 7 | 1.A | 1986 | 1 | 02:28:05 | 00:46:39 |
36 | 18 | SVOBODOVÁ Jarmila | CKK Znojmo | 3 | 2.B | 1965 | 1 | 02:30:34 | 00:49:08 |
37 | 31 | POKORNÝ Radek | Džbánice | 8 | 1.A | 1989 | 1 | 02:32:21 | 00:50:54 |
38 | 26 | HMABERZETTEL Dieter | Wienerwald | 6 | 1.D | 1964 | 1 | 02:32:38 | 00:51:12 |
39 | 34 | HAŠKA Jiří | Mělčany | 14 | 1.C | 1974 | 1 | 02:37:06 | 00:55:40 |
40 | 1 | ŘIHÁČEK Zdeněk | Miroslav | 7 | 1.D | 1960 | 1 | 02:50:58 | 01:09:32 |
41 | 45 | GAMBA Robert | Liberec | 8 | 1.D | 1962 | 1 | 02:55:36 | 01:14:10 |
42 | 20 | ŠULOVÁ Veronika | Rudíkov | 2 | 2.A | 1994 | 1 | 02:56:35 | 01:15:09 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 17 | SMEJKAL Roman | 1.B | 1976 | |||||
DNF | 19 | KALUŽÍK Luděk | Brno | 1.B | 1982 | ||||
DNF | 43 | ŠEDRLA Petr | Vedrovice | 1.B | 1980 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.