Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

KOLKOLEM.com VÉMYSLICE - HOBBY 30 km

Datum pořádání od 08.08.2015 09:00 do 08.08.2015 18:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek

Start: 10:30 hod

Vzdálenost (km)30,00
Počet kol1
Počet závodníků103
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 36 ŠAROUN Libor CKK Znojmo 1 3.C 1973 1 00:56:19
2 19 BLAŽEK Pavel TurboCar Team 1 3.A 1988 1 00:57:19 00:01:00
3 22 TINKA Petr Miroslav 2 3.A 1997 1 00:57:24 00:01:05
4 58 ŠÍRA Michal Slavkov u Brna 3 3.A 1992 1 00:57:26 00:01:07
5 67 PODSEDNÍK Marek Brno 1 3.B 1985 1 00:57:57 00:01:38
6 89 TRNKA Dominik Brno 4 3.A 1989 1 00:58:04 00:01:45
7 87 FEITH Marek Ivančice 5 3.A 1996 1 00:58:38 00:02:19
8 37 CHYBA Lubomír Prostějov 2 3.C 1973 1 00:58:39 00:02:20
9 56 GORLICH Petr Ostrava 3 3.C 1967 1 00:58:41 00:02:22
10 98 JEŘÁBEK Oldřich Brno 2 3.B 1980 1 00:59:07 00:02:48
11 40 PLÁTENÍK Stanislav Mikulov 4 3.C 1969 1 01:01:03 00:04:44
12 44 NAVRKAL Michal Tasovice 3 3.B 1976 1 01:01:21 00:05:02
13 75 BENEŠ Zdeněk Lomnice 4 3.B 1979 1 01:01:24 00:05:05
14 99 PEXA Martin Hostim 5 3.C 1974 1 01:02:01 00:05:42
15 54 ŠVEHLA Antonín Mokrá - Horákov 6 3.A 1995 1 01:02:21 00:06:02
16 35 SVOBODA Leoš CKK Znojmo 1 3.D 1963 1 01:02:24 00:06:05
17 59 JANEČEK Michal Brno 6 3.C 1966 1 01:02:59 00:06:40
18 100 HORÁK Radek Mikulov 5 3.B 1985 1 01:03:53 00:07:34
19 33 FRECER Leoš CKK Znojmo 7 3.C 1967 1 01:04:50 00:08:31
20 90 POSPÍŠILOVÁ Dana Brno 1 4.A 1991 1 01:04:54 00:08:35
21 9 KOPETKA Luděk Vedrovice 6 3.B 1985 1 01:05:06 00:08:47
22 93 SKALICKÝ Jan Brno 7 3.A 1989 1 01:05:13 00:08:54
23 18 VRBA Tomáš Šatov 8 3.A 1995 1 01:05:44 00:09:25
24 50 ŠTAUD Radim Bastr Bajkrs 9 3.A 1988 1 01:05:46 00:09:27
25 60 HAVLÍČEK Miloš Ivančice 8 3.C 1971 1 01:05:51 00:09:32
26 49 KŘÍŠŤÁL Lubomír Šatov 10 3.A 1986 1 01:06:00 00:09:41
27 32 SLAVÍK Dušan Dalešice 9 3.C 1971 1 01:06:14 00:09:55
28 64 JABŮVEK Ondřej Bastr Bajkrs 7 3.B 1985 1 01:06:27 00:10:08
29 27 KREMLÁČEK Petr Ivančice 11 3.A 1993 1 01:06:31 00:10:12
30 80 MICHAL Jakub Rouchovany 12 3.A 2001 1 01:06:31 00:10:12
31 52 KOTRBA Martin Třebíč 13 3.A 1999 1 01:06:33 00:10:14
32 82 ŠINKO Tomáš Vysoké Popovice 14 3.A 1989 1 01:06:36 00:10:17
33 77 NEUMANOVÁ Tereza Třebíč 2 4.A 1998 1 01:07:52 00:11:33
34 23 COUFAL Libor Prosiměřice 10 3.C 1969 1 01:07:58 00:11:39
35 61 RŮŽIČKA Ivo Moravany 11 3.C 1975 1 01:07:59 00:11:40
36 78 BENEŠ Radek Lomnice 15 3.A 1998 1 01:09:00 00:12:41
37 46 BALBLC Pavel Mutěnice 8 3.B 1983 1 01:09:25 00:13:06
38 43 NAVRKALOVÁ Michaela Tasovice 3 4.A 2002 1 01:10:51 00:14:32
39 39 FORMAN Jiří CKK Znojmo 2 3.D 1965 1 01:10:54 00:14:35
40 88 FEITH Marek Ivančice 12 3.C 1968 1 01:10:59 00:14:40
41 12 SCHOVANEC Jan Vedrovice 13 3.C 1975 1 01:11:12 00:14:53
42 10 SCHOVANEC Jan Vedrovice 16 3.A 1996 1 01:11:14 00:14:55
43 45 HOKEŠ Pavel Znojmo 14 3.C 1970 1 01:11:54 00:15:35
44 74 KLIMEŠ Miloš Brno 3 3.D 1955 1 01:11:58 00:15:39
45 76 ČÁSTKOVÁ Veronika Znojmo 4 4.A 1984 1 01:12:25 00:16:06
46 41 ZLÁMAL Aleš Ochoz u Brna 9 3.B 1983 1 01:12:55 00:16:36
47 79 DOUŠEK Tomáš Šerkovice 17 3.A 2000 1 01:13:09 00:16:50
48 92 SEVERIN Jaroslav Rouchovany 10 3.B 1978 1 01:14:03 00:17:44
49 31 PAVELKA Vladimír CKK Znojmo 4 3.D 1950 1 01:14:30 00:18:11
50 13 PEZL Tomáš Čelákovice 18 3.A 1989 1 01:14:33 00:18:14
51 15 VESELÝ Petr Čelákovice 11 3.B 1984 1 01:16:58 00:20:39
52 11 SCHOVANCOVÁ Pavla Vedrovice 1 4.B 1975 1 01:17:12 00:20:53
53 34 BEDNÁŘ Michal Moravský Krumlov 12 3.B 1984 1 01:18:06 00:21:47
54 14 PEZL Václav Čelákovice 15 3.C 1967 1 01:18:58 00:22:39
55 48 GRÁF Jiří PSK Znojmo 13 3.B 1976 1 01:19:27 00:23:08
56 63 DOSPIVA Petr Bastr Bajkrs 14 3.B 1985 1 01:19:48 00:23:29
57 95 SKALICKÝ Martin Suchohrdly v Miroslavi 15 3.B 1984 1 01:21:46 00:25:27
58 1 SLAVÍČEK Michal Vyškov 19 3.A 1993 1 01:21:47 00:25:28
59 24 COUFALOVÁ Tereza Prosiměřice 5 4.A 2000 1 01:22:13 00:25:54
60 102 TOMEK Petr Náměšť nad Oslavou Vémyslice 16 3.C 1971 1 01:22:49 00:26:30
61 83 KOTRNEC Matěj Vémyslice 20 3.A 2001 1 01:23:02 00:26:43
62 91 FISCHER Evžen Třebíč 5 3.D 1962 1 01:24:13 00:27:54
63 70 NEČAS Pavel Brno 17 3.C 1974 1 01:24:13 00:27:54
64 26 NABĚLKOVÁ Adéla Kroměříž 6 4.A 2001 1 01:24:14 00:27:55
65 30 NOVÁČEK Bohumil Rychnov u Jablonce n Nisou 6 3.D 1948 1 01:24:30 00:28:11
66 47 RADKOVSKÁ Monika Jihlava 2 4.B 1979 1 01:25:15 00:28:56
67 21 CHALOUPKA Michal Prosiměřice 16 3.B 1977 1 01:25:25 00:29:06
68 81 PONÍŽIL Radek Brno 17 3.B 1977 1 01:25:58 00:29:38
69 53 KOTRBOVÁ Lenka Třebíč 7 4.A 2002 1 01:26:21 00:30:02
70 42 NAVRKALOVÁ Nikola Tasovice CKK Znojmo 8 4.A 2005 1 01:28:23 00:32:04
71 2 JANDERKA Jiří Rajhradice 18 3.C 1975 1 01:30:01 00:33:42
72 84 STEHUROVÁ Jana Vedrovice 3 4.B 1974 1 01:30:58 00:34:39
73 104 LÁSKA Petr Iváň 7 3.D 1961 1 01:31:36 00:35:17
74 97 LÁSKOVÁ Terezie Ivaň 9 4.A 1990 1 01:32:00 00:35:41
75 62 TŘÍSKOVÁ Markéta Pohořelice 10 4.A 1985 1 01:32:20 00:36:01
76 66 JANDA Vojtěch Vémyslice 21 3.A 1999 1 01:34:12 00:37:53
77 65 JANDA Tomáš Vémyslice 19 3.C 1973 1 01:34:12 00:37:53
78 7 SOVČKOVÁ Pavlína Vémyslice 11 4.A 1981 1 01:34:23 00:38:04
79 25 KORVAS Josef Kunovice 8 3.D 1942 1 01:35:15 00:38:56
80 3 DROCHYTKOVÁ Eva Vémyslice 12 4.A 1983 1 01:37:05 00:40:46
81 96 SKALICKÁ Petra Suchohrdly v Miroslavi 13 4.A 1981 1 01:41:26 00:45:06
82 5 KUDLÁČEK Sebastian Brno 22 3.A 2005 1 01:42:05 00:45:46
83 6 KUDLÁČEK Tobiáš Brno 23 3.A 2005 1 01:42:06 00:45:47
84 4 KUDLÁČEK Martin Brno 20 3.C 1974 1 01:42:06 00:45:47
85 20 STAVÍČKOVÁ Veronika Brno 4 4.B 1979 1 01:45:11 00:48:52
86 86 WECHOVÁ Markéta Moravský Krumlov Rybníky 5 4.B 1975 1 01:46:17 00:49:58
87 68 BEDNÁŘ Jan Brno 24 3.A 2004 1 01:50:04 00:53:44
88 69 BEDNÁŘ Jiří Žebětín 18 3.B 1977 1 01:50:04 00:53:45
89 94 SKALICKÁ Věra Vlasatice 6 4.B 1958 1 01:54:47 00:58:28
90 73 NEČASOVÁ Hana Brno 7 4.B 1976 1 01:55:06 00:58:46
91 71 NEČAS Vojtěch Brno 25 3.A 2005 1 01:55:26 00:59:07
92 85 MELKUSOVÁ Martina Vedrovice 8 4.B 1976 1 01:57:04 01:00:45
93 16 ŠUSTR Jan Moravský Krumlov 9 3.D 1948 1 02:03:12 01:06:53
94 103 VALIŠ Radim Višňové 26 3.A 2000 1 02:03:30 01:07:11

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 8 VALENDA Radim Tvořihráz 3.A 1991
DNF 17 HRDINA Jaroslav Moravský Krumlov 3.C 1966
DNF 28 WALD Jiří Šatov 3.A 1999
DNF 29 BARTŮNĚK Tomáš Vémyslice 3.A 2001
DNF 38 CHYBOVÁ Marcela Prostějov 4.B 1975
DNF 51 MUSIL Ondřej Bastr Bajkrs 3.A 1988
DNF 55 BRUCK Pavel Moravský Krumlov 3.B 1982
DNF 57 HAZOVÁ Michaela Pelhřimov 4.A 2001
DNF 101 ŠEVČÍK Dalibor Medlov 3.C 1967

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.09.2020 07:00
Brněnský MASAKR
19.09.2020 07:00
Brněnský MASAKR - dvojice
19.09.2020 08:30
!!ZRUŠENO!! Běh rektorky
19.09.2020 12:00
14. FORCE SPAC - Do vrchu Pusteven
20.09.2020 08:30
Hvězdná desítka 28. ročník
20.09.2020 10:30
!!ZRUŠENO!! 7. Pivní míle
26.09.2020 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
28.09.2020 08:00
BT 2020 - Svatováclavský běh Blažovice
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.