Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Brněnský MASAKR - 30km

Datum pořádání od 19.09.2015 07:00 do 19.09.2015 19:30
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)30,00
Počet kol1
Počet závodníků121
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 475 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 M40-49 1970 1 02:11:46
2 432 HRABAL Tomáš Bruntál 1 M18-39 1988 1 02:22:33 00:10:46
3 512 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M18-39 1977 1 02:23:31 00:11:45
4 412 CÍFERSKÝ Miroslav ŠK Panter Trnava 2 M40-49 1974 1 02:25:04 00:13:18
5 481 PLEKANEC Juraj 3 M40-49 1974 1 02:38:22 00:26:35
6 447 KOPEČNÝ Dušan Maratonský Klub Prostějov 4 M40-49 1973 1 02:40:49 00:29:02
7 422 DURACKA Kamil 3 M18-39 1986 1 02:41:16 00:29:29
8 511 VEŠKRNA Ivan Brno 4 M18-39 1983 1 02:43:38 00:31:52
9 460 KUKAŇ Tom Ibalgin Team 5 M40-49 1967 1 02:44:37 00:32:51
10 462 KUŠNIEROVÁ Denisa AŠK Slávia Trnava 1 Z35-44 1977 1 02:44:38 00:32:51
11 491 SKALICKÝ Josef ACTIVITYLA.cz Žichlínek 1 M50-59 1962 1 02:45:14 00:33:27
12 444 KOLÁŘ Petr run Kanice 5 M18-39 1986 1 02:45:57 00:34:10
13 429 HLADKÝ Jiří Brno Nový Lískovec 6 M40-49 1975 1 02:46:18 00:34:32
14 417 ČANĚK Tomáš TJ Spartak Třebíč 7 M40-49 1974 1 02:50:18 00:38:31
15 457 KUČÍREK Petr Třinec 2 M50-59 1958 1 02:51:01 00:39:14
16 410 STRNADOVÁ Eva Inkospor team 1 Z18-34 1986 1 02:51:30 00:39:43
17 493 SLATINA František Brno 8 M40-49 1966 1 02:51:33 00:39:46
18 427 HAŠPL Marcel Hindustan.cz 6 M18-39 1977 1 02:53:32 00:41:45
19 521 KOCMAN Pavel COS Brno 9 M40-49 1968 1 02:54:43 00:42:56
20 401 ADÁMEK Petr 7 M18-39 1984 1 02:55:36 00:43:49
21 405 BARTOŇ Petr 8 M18-39 1992 1 02:56:22 00:44:35
22 409 BŘEZINA Igor 9 M18-39 1981 1 02:56:33 00:44:46
23 472 NOVOTKA Marcel 10 M18-39 1979 1 02:57:16 00:45:29
24 461 KUPKA Pavel 10 M40-49 1975 1 03:01:23 00:49:36
25 408 BRZOBOHATÝ Jiří Tetčice 3 M50-59 1963 1 03:02:20 00:50:33
26 515 ZÁMEČNÍK David SILVINI MADSHUS team 11 M40-49 1975 1 03:03:06 00:51:19
27 468 MICHÁLEK Juraj YSoft 11 M18-39 1982 1 03:03:34 00:51:47
28 494 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 12 M18-39 1977 1 03:05:23 00:53:37
29 502 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 13 M18-39 1977 1 03:05:23 00:53:37
30 510 VAŠALOVSKÁ Petra Atletic Třebíč 2 Z18-34 1986 1 03:06:30 00:54:43
31 438 JAŠEK Radovan SKM 14 M18-39 1977 1 03:07:33 00:55:46
32 437 JANKTO Petr BUBO Team 12 M40-49 1971 1 03:08:43 00:56:56
33 448 KRÁLOVSKÝ Martin 13 M40-49 1972 1 03:09:48 00:58:01
34 486 ŘAČÁK Filip 15 M18-39 1982 1 03:10:50 00:59:03
35 450 KRATSCHMER Bruno 16 M18-39 1982 1 03:11:22 00:59:36
36 441 KAŠE Jaroslav Club běžeckých outsiderů 1 M60+ 1953 1 03:11:32 00:59:45
37 430 HLAVIČKA Lukáš černohorský kamzík 17 M18-39 1987 1 03:11:36 00:59:49
38 435 JANEČEK Petr Kbely 18 M18-39 1982 1 03:11:49 01:00:02
39 464 LACHMANOVA Anna 3 Z18-34 1986 1 03:12:46 01:00:59
40 495 SLOVÁČEK Jaroslav 2 M60+ 1954 1 03:13:18 01:01:32
41 425 FRYZA Tomas Brno 19 M18-39 1977 1 03:13:39 01:01:52
42 490 SIKORA Lucyna Těrlicko 2 Z35-44 1976 1 03:14:22 01:02:36
43 463 KUTAJ Pavol 20 M18-39 1985 1 03:15:03 01:03:17
44 421 DUFEK Jiří 14 M40-49 1968 1 03:15:16 01:03:30
45 497 STUDENÁ Jarmila 3 Z35-44 1972 1 03:15:33 01:03:47
46 469 MICHÁLKOVÁ Eva Třinec 4 Z18-34 1987 1 03:16:05 01:04:19
47 482 POKLUDA Tomáš CHRT Brno 15 M40-49 1970 1 03:16:25 01:04:39
48 407 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 3 M60+ 1954 1 03:16:43 01:04:56
49 453 KRISTEK Matěj New Balance Team 21 M18-39 1993 1 03:18:12 01:06:25
50 443 KOČAŘOVÁ Barbora 5 Z18-34 1990 1 03:18:13 01:06:26
51 509 VAČKÁŘ Rostislav Katastrofa Břeclav 16 M40-49 1974 1 03:18:22 01:06:35
52 504 ŠUMPÍK Pavel Brno 17 M40-49 1972 1 03:18:41 01:06:54
53 505 TEPLAN Martin Občané pro Medlánky 22 M18-39 1981 1 03:19:41 01:07:55
54 466 LUČAN Martin ForrestGump 23 M18-39 1981 1 03:19:52 01:08:06
55 454 KRŠKA Martin SK Špilberk Brno 24 M18-39 1987 1 03:19:54 01:08:07
56 480 PICHOVÁ Dagmar 4 Z35-44 1977 1 03:19:59 01:08:12
57 440 KARAS Milan Havl.Brod 4 M50-59 1962 1 03:21:14 01:09:28
58 439 KARAS Adam Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod 25 M18-39 1993 1 03:21:15 01:09:28
59 488 SÁDLO David 26 M18-39 1991 1 03:21:27 01:09:40
60 446 KOPECKÁ Michaela Kometky Boskovice 6 Z18-34 1982 1 03:22:19 01:10:33
61 517 ŽEJŠEK Martin Kašpaři VM 27 M18-39 1984 1 03:22:20 01:10:33
62 470 MÜLLER Ondřej Bystřice pod Hostýnem 28 M18-39 1985 1 03:22:37 01:10:50
63 416 COUFALOVÁ Lucie 7 Z18-34 1986 1 03:24:05 01:12:18
64 424 FRIŠOVÁ Kateřina Čerti Kunčina 5 Z35-44 1979 1 03:24:43 01:12:56
65 415 CIKRLE Tomáš Synthon 18 M40-49 1973 1 03:24:59 01:13:12
66 503 ŠPIČÁK Pavel Vyškov 29 M18-39 1978 1 03:26:35 01:14:48
67 520 PIECZKA Joanna 8 Z18-34 1986 1 03:28:45 01:16:58
68 404 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 9 Z18-34 1986 1 03:29:20 01:17:33
69 467 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 30 M18-39 1984 1 03:29:20 01:17:33
70 445 KONEČNÁ Edita štírek 6 Z35-44 1980 1 03:30:48 01:19:01
71 492 SKOPAL Pavel 19 M40-49 1972 1 03:30:49 01:19:03
72 459 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 1 Z45-54 1962 1 03:34:13 01:22:26
73 476 PAULÍNY Rastislav Pampúchphoto 20 M40-49 1972 1 03:34:33 01:22:46
74 489 SIKORA Aleš TJ Slovan Podlesí 21 M40-49 1973 1 03:36:49 01:25:02
75 436 JANÍKOVÁ Dagmar 7 Z35-44 1973 1 03:37:24 01:25:37
76 442 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 Z55+ 1954 1 03:37:56 01:26:09
77 465 LIBOVICKÝ Vít 5 M50-59 1963 1 03:37:59 01:26:12
78 501 ŠKROBOVÁ Jana 8 Z35-44 1971 1 03:39:30 01:27:44
79 411 CETLOVÁ Kateřina 2 Z45-54 1965 1 03:39:55 01:28:08
80 516 ZELINA Petr Zebra 22 M40-49 1966 1 03:41:20 01:29:33
81 507 UBROVÁ Veronika Body Care Brno 9 Z35-44 1978 1 03:42:09 01:30:23
82 406 BAŘINA Jiří Černá Hora 31 M18-39 1981 1 03:42:39 01:30:52
83 479 PETROVÁ Katarína 10 Z18-34 1981 1 03:45:14 01:33:27
84 452 KRESTA Roman Brno 6 M50-59 1965 1 03:45:36 01:33:50
85 514 VRBÍK Zbyněk 32 M18-39 1982 1 03:52:32 01:40:46
86 402 BADAČOVÁ Gabriela 11 Z18-34 1981 1 03:53:44 01:41:57
87 484 PROCHÁZKA Jan 33 M18-39 1976 1 03:56:52 01:45:05
88 519 KOHOUTKOVÁ Zuzana Fajnlékárna.cz 12 Z18-34 1983 1 03:57:50 01:46:03
89 428 HELWIG Daniel Dult-Boy 2/2 34 M18-39 1987 1 03:58:13 01:46:26
90 431 HOCHHEIM Martin Dult-Boy 1/2 35 M18-39 1988 1 03:58:13 01:46:27
91 449 KRASULA Josef 7 M50-59 1958 1 04:03:39 01:51:52
92 419 DOUBEK_BRENNEROVÁ Lenka Zelený pruh 13 Z18-34 1983 1 04:09:16 01:57:30
93 477 PETR Jiří Zlín - Kudlov 4 M60+ 1954 1 04:16:02 02:04:15
94 478 PETROVÁ Miroslava Zlín - Kudlov 2 Z55+ 1954 1 04:16:02 02:04:15
95 423 FRAIS Václav Emanuel 23 M40-49 1970 1 04:19:06 02:07:19
96 471 NOVOSEDLÍK Lubomír ŠK pre Radosť Nitra 24 M40-49 1966 1 04:24:10 02:12:23
97 456 KUČERA Josef 25 M40-49 1974 1 04:30:24 02:18:37
98 420 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 8 M50-59 1960 1 04:32:55 02:21:08
99 498 SÝKOROVÁ Monika 3 Z45-54 1970 1 04:33:14 02:21:28
100 506 TOMEK Pavel 36 M18-39 1980 1 04:34:38 02:22:51
101 487 ŘEHÁK Martin 26 M40-49 1973 1 04:34:38 02:22:51
102 414 CIGANEK Lukas 37 M18-39 1997 1 04:46:43 02:34:56
103 413 CIGANEK Petr 38 M18-39 1976 1 04:46:44 02:34:57
104 473 NOVOTNÁ Kateřina RED HAT 14 Z18-34 1986 1 05:00:39 02:48:52
105 500 ŠEVELA Štěpán 39 M18-39 1988 1 05:04:38 02:52:51
106 455 KRUMLOVA Andrea sneci 4 Z45-54 1966 1 05:07:55 02:56:08
107 496 SMEJKAL Jan 27 M40-49 1970 1 05:07:55 02:56:08
108 451 KRATSCHMEROVÁ Kateřina 15 Z18-34 1982 1 05:34:36 03:22:49

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 403 BALÝOVÁ Lucie Z18-34 1987 0 1 kolo
DNS 418 DOUBEK Petr Pardubice M18-39 1977 0 1 kolo
DNS 426 GAJÁREK Martin Tata & syn - SANDÁL TEAM M40-49 1969 0 1 kolo
DNS 433 HŮVROVÁ Lucie Z18-34 1987 0 1 kolo
DNS 458 KUČKA Jiří Kopečkáři Olomouc M40-49 1972 0 1 kolo
DNS 474 ONDRUCH Adam M18-39 1990 0 1 kolo
DNS 483 POKORNÝ Václav Brno M18-39 1978 0 1 kolo
DNS 499 ŠEVELA Jakub M18-39 1985 0 1 kolo
DNS 508 VACKOVÁ Martina Báječné ženy v běhu Z35-44 1975 0 1 kolo
DNS 513 VOKULIČ Jan selatkoleze M40-49 1969 0 1 kolo
DNS 518 HARNOŠ Jan M18-39 1982 0 1 kolo
DNF 485 ROŠKO Daniel M18-39 1982
DNF 434 CHMELOVÁ Jitka Z35-44 1977

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.