Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

Půlmaraton údolím Moravské Sázavy - Půlmaraton

Datum pořádání od 31.05.2015 08:00 do 31.05.2015 16:00
Hlavní rozhodčíJiří Helleší
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)21,10
Počet kol1
Počet závodníků268
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 217 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 M45 1970 2 01:13:22
2 175 KRÁL Jindřich ISCAREX Česká Třebová 1 M40 1973 2 01:13:56 00:00:34
3 229 MATOUŠEK Jiří AK Drnovice 1 M20 1992 2 01:14:03 00:00:41
4 214 BRYCHTA Jiří TJ Nové Město na Moravě 2 M40 1974 2 01:16:18 00:02:55
5 105 KUČERA Petr Salix Grymov 3 M40 1975 2 01:16:26 00:03:03
6 236 KRATOCHVÍL Miloš Hvězda SKP Pardubice 4 M40 1975 2 01:17:50 00:04:28
7 174 DOKULIL Zdeněk Olomouc 1 M35 1980 2 01:18:36 00:05:13
8 212 KŘIVOHLÁVEK Tomáš Nový Malín 2 M20 1995 2 01:19:11 00:05:49
9 116 SEDLÁČEK Josef AK Kroměříž 2 M45 1970 2 01:19:28 00:06:06
10 231 BURSA Radomír TITAN TRILIFE ZLÍN 5 M40 1972 2 01:20:20 00:06:58
11 152 PETRÁŠ Rostislav Novojický Kotuč 1 M50 1965 2 01:21:06 00:07:43
12 147 VACEK Martin ISCAREX Česká Třebová 3 M45 1969 2 01:21:10 00:07:48
13 184 KRUML Kamil Spálené 6 M40 1972 2 01:22:06 00:08:44
14 213 NOVOTNÝ Pavel SKP Nymburk 7 M40 1972 2 01:22:17 00:08:55
15 30 MALÍK Vít Středoevropské Vinné Sklepy Borovany 4 M45 1969 2 01:22:20 00:08:58
16 129 HÉNEK Petr Kovalovice 3 M20 1987 2 01:22:26 00:09:04
17 195 JANSA Jiří Atletika Písek 5 M45 1966 2 01:22:44 00:09:22
18 109 ŽOUŽELKA Libor Atletika Zábřeh 2 M35 1978 2 01:23:01 00:09:38
19 267 JEDLIČKA Petr Došel dech a ztěžkly nohy 4 M20 1986 2 01:23:01 00:09:39
20 178 STRÁNSKÝ Aleš ISCAREX Česká Třebová 1 M55 1960 2 01:23:25 00:10:02
21 132 ČÁP Ondřej TJ Dobruška 8 M40 1974 2 01:23:59 00:10:37
22 4 BRZOBOHATÝ Pavel TJ Šumperk 9 M40 1972 2 01:24:42 00:11:20
23 106 ŠOUREK Karel JR Running Sport 2 M50 1965 2 01:25:02 00:11:40
24 68 SCHEUER Jan ACTIVITY Lanškroun 6 M45 1966 2 01:25:11 00:11:48
25 169 DOUCHA Jiří Hvězda Pardubice 10 M40 1971 2 01:25:24 00:12:02
26 144 RAŠNER Tomáš TRISK Olomouc 3 M35 1979 2 01:25:30 00:12:08
27 47 HAVLÍČEK Ivo Lánov- Krkonoše 7 M45 1966 2 01:25:35 00:12:13
28 154 KOPEČNÝ Dušan Maratonský Klub Prostějov 11 M40 1973 2 01:25:50 00:12:28
29 138 BRUK David běhshop.cz 8 M45 1968 2 01:25:54 00:12:31
30 29 DRYML Mojmír RUNSPORT Team 5 M20 1986 2 01:25:56 00:12:34
31 185 CHYTIL David VSK Univerzita Brno 6 M20 1987 2 01:26:01 00:12:39
32 196 KLIMEŠ Michal HS Jeseníky 3 M50 1963 2 01:26:07 00:12:44
33 70 FROSCH Petr OK lokomotiva Pardubice 12 M40 1975 2 01:26:31 00:13:09
34 115 FILIPIOVÁ Eva TJ Šumperk 1 Z20 1986 2 01:26:39 00:13:17
35 252 HRABAL Tomáš Kroměříž 7 M20 1985 2 01:26:51 00:13:29
36 7 KNÁPEK Lubomír LK Šumperk 2 M55 1959 2 01:27:21 00:13:58
37 249 KOSTECKÝ Jan Pars Šumperk 4 M50 1965 2 01:27:35 00:14:13
38 197 MOJZÍK Jaroslav Šternberk 3 M55 1958 2 01:28:00 00:14:37
39 242 SIUDA Stanislav BK SAK Ložiska Karviná 8 M20 1989 2 01:28:22 00:15:00
40 27 SEDLÁČEK Roman ACTIVITY Lanškroun 5 M50 1964 2 01:28:29 00:15:06
41 271 UVÍZL Martin Litovel 4 M35 1976 2 01:28:53 00:15:31
42 156 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 M65 1950 2 01:29:16 00:15:53
43 273 MAŤÁTKO Daniel Lodní klub Dolní Čermné 9 M20 1986 2 01:29:26 00:16:03
44 256 ODLOŽIL Petr Hrabová 5 M35 1978 2 01:29:34 00:16:11
45 76 KAVRENTZIS Konstantin Cyklo Polách a Syn / Šumperk 10 M20 1981 2 01:29:45 00:16:23
46 161 KUKULA Marcel STAVIVA eMKo Šumperk 13 M40 1973 2 01:29:55 00:16:33
47 243 PATTERMAN Pavel KBS Šumperk 14 M40 1973 2 01:29:58 00:16:36
48 224 JUŘICA Pavel MS Seitl Ostrava 6 M35 1979 2 01:30:03 00:16:41
49 119 BEZROUK Jiří Consultech Service 6 M50 1962 2 01:31:23 00:18:01
50 218 BARTOŠ Dušan Atletika Písek 7 M50 1964 2 01:31:41 00:18:18
51 124 ADÁMEK Oldřich TJ Liga 100 Olomouc 9 M45 1966 2 01:31:44 00:18:21
52 41 JUREČEK Michal ISCAREX Česká Třebová 1 JUN 1996 2 01:31:58 00:18:36
53 85 MEDLÍK Jan Česká čtvrť Šumperk 11 M20 1982 2 01:32:11 00:18:49
54 254 DOLEŽAL Martin SPS Sázava 10 M45 1970 2 01:32:24 00:19:01
55 248 KLIMENT Pavel Šternberk 11 M45 1966 2 01:32:32 00:19:10
56 190 KOZUBÍK Jiří Jurazub Zlín 12 M20 1988 2 01:32:43 00:19:20
57 100 PUR Václav Šumperk 1 M60 1955 2 01:32:51 00:19:29
58 269 VÍCH Petr Olomouc 15 M40 1973 2 01:32:53 00:19:30
59 131 BELOBRAD Ivan Pasivity Žamberk 12 M45 1966 2 01:33:00 00:19:38
60 232 HECL Miloš KVS Šumperk 7 M35 1976 2 01:33:24 00:20:02
61 146 MYNÁŘ Mirek TRISK Olomouc 13 M45 1968 2 01:33:29 00:20:07
62 182 CIBULKA Jiří Horoklub Česká Třebová 16 M40 1975 2 01:33:32 00:20:09
63 266 BANK Jaroslav Šumperk 13 M20 1984 2 01:33:32 00:20:09
64 48 HAUŠKA Jan 17 M40 1971 2 01:33:32 00:20:10
65 194 TEMPÍR František Sokol Štíty 2 M65 1949 2 01:33:36 00:20:13
66 127 FILIP Václav AK Kroměříž 4 M55 1960 2 01:33:52 00:20:30
67 170 MICHAL Tomáš Zábřeh 14 M20 1981 2 01:33:55 00:20:33
68 125 ZATLOUKAL Marek Kopečkáři Hlubočky 8 M50 1965 2 01:33:59 00:20:37
69 9 FRYDRYCH Tomáš Zábřeh 8 M35 1977 2 01:34:08 00:20:45
70 263 SPOREK Jakub 15 M20 1982 2 01:34:25 00:21:02
71 59 BEDNAŘÍK Petr Brno 18 M40 1971 2 01:34:32 00:21:09
72 272 FIŠNAR Jiří Kouty nad Desnou 9 M35 1976 2 01:34:38 00:21:16
73 101 GRULICH Marek Zábřeh 2 JUN 1997 2 01:34:44 00:21:22
74 45 TKAČUK Jiří Šumperk 10 M35 1980 2 01:34:47 00:21:25
75 60 STRYK Martin KVS Šumperk 19 M40 1975 2 01:34:52 00:21:29
76 71 HLOUŠKOVÁ Marcela SKP Šumperk 1 Z40 1974 2 01:34:53 00:21:30
77 203 SMĚŠNÝ Pavel Credo Team 14 M45 1968 2 01:34:56 00:21:33
78 118 TEMPÍR Jiří Štíty 20 M40 1975 2 01:35:04 00:21:41
79 238 RUS Zdeněk KČT Nýrsko 2 M60 1952 2 01:35:13 00:21:51
80 207 POSPÍŠIL Miroslav LČR s.p. ls123 11 M35 1978 2 01:35:23 00:22:00
81 79 DOMINEC Ondřej Run And Bike Club/Zlín 16 M20 1981 2 01:35:24 00:22:01
82 3 OZOROVSKÝ Marián BKČS 21 M40 1975 2 01:35:30 00:22:07
83 176 SKALICKÝ Josef Activity Lanškroun - Žichlínek 9 M50 1962 2 01:35:35 00:22:12
84 114 VYTISK Alfons MKS-Ostrava 3 M65 1949 2 01:35:35 00:22:13
85 40 ČERNÁ Markéta ISCAREX Česká Třebová 1 Z45 1970 2 01:35:40 00:22:18
86 141 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 1 Z35 1978 2 01:36:02 00:22:40
87 216 DVORSKÝ Ondřej SAB Tým 17 M20 1988 2 01:36:20 00:22:58
88 15 ZÁKRAVSKÝ Michal Šumperk 22 M40 1974 2 01:36:24 00:23:02
89 265 DOSEDĚL Emil SKI - OB Šternberk 10 M50 1961 2 01:36:34 00:23:12
90 159 ŽOUŽELKA Tomáš Zábřeh 12 M35 1976 2 01:36:35 00:23:13
91 219 KNÁPEK Jiří Zábřeh 3 JUN 1997 2 01:36:47 00:23:25
92 32 BARTOŠ Antonín SKP Šumperk 23 M40 1973 2 01:36:59 00:23:37
93 22 ČECH Petr TJ Liga 100 Olomouc 15 M45 1967 2 01:37:12 00:23:49
94 2 SPOREK Miroslav 3 M60 1954 2 01:37:59 00:24:37
95 103 CERMAN Marek Hermit club Turnov 18 M20 1986 2 01:38:17 00:24:55
96 193 ŘEHÁČEK Petr Bruntál 11 M50 1963 2 01:38:24 00:25:02
97 24 BRADÁČ Miroslav Zábřeh 24 M40 1974 2 01:38:42 00:25:20
98 108 FINDEIS Lukáš Česká pirátská strana 19 M20 1985 2 01:38:43 00:25:20
99 255 AMBROS Jiří Slatinice 25 M40 1975 2 01:38:46 00:25:23
100 8 PUMPRLA Rostislav SK Salith Sumtex 20 M20 1985 2 01:38:52 00:25:29
101 183 KUNČÁR Zdeněk ACTIVITY Lanškroun 26 M40 1973 2 01:39:13 00:25:50
102 91 KVAPIL Milan SVVAT 13 M35 1980 2 01:39:24 00:26:02
103 136 JIŘIČNÁ Dana Bonbon Praha 2 Z45 1969 2 01:39:29 00:26:07
104 11 VYSOCKÝ Vladimír Atletika Zábřeh 5 M55 1958 2 01:39:35 00:26:13
105 54 STRAKA Jiří Zvole 14 M35 1977 2 01:39:38 00:26:16
106 173 FRANK Milan Cykloklub Morava 16 M45 1967 2 01:39:41 00:26:19
107 204 KREJZL Henrich BK SAK Ložiska Karviná 17 M45 1966 2 01:39:50 00:26:28
108 250 MOJŽÍŠEK Pavel MK SEITL Ostrava 12 M50 1965 2 01:40:10 00:26:48
109 246 ČERNÝ Vladimír VSK Olymp Praha 4 M60 1952 2 01:40:19 00:26:57
110 134 LECHNER Jan vlk samotář uhřice 6 M55 1958 2 01:40:21 00:26:59
111 21 SKŘEČEK Jiří SK Přerov 27 M40 1974 2 01:40:25 00:27:02
112 201 VEHOVSKÝ Roman cestouosuduanahody.cz 15 M35 1976 2 01:40:31 00:27:08
113 1 OZOROVSKÝ Karol Atletika Zábřeh 16 M35 1976 2 01:40:35 00:27:12
114 251 HARAPÁT Antonín Volejbal Rapotín 28 M40 1974 2 01:40:36 00:27:13
115 49 DRTILOVÁ Veronika Litovel 2 Z20 1985 2 01:40:36 00:27:14
116 268 ŠMATERA Petr Kunštát 13 M50 1961 2 01:40:45 00:27:23
117 233 SMOLICHA Josef Nový Malín 7 M55 1957 2 01:41:22 00:28:00
118 211 KŘIVOHLÁVEK Pavel Nový Malín 18 M45 1970 2 01:41:55 00:28:32
119 52 KONDEL Jaroslav BK SAK Ložiska Karviná 8 M55 1958 2 01:41:57 00:28:35
120 181 KONEČNÁ Ľuba Ludvíkov 1 Z50 1965 2 01:42:07 00:28:44
121 228 VANÍČEK Petr BK Říčany 4 M65 1949 2 01:42:46 00:29:23
122 93 KUČKA Jiří Kopečkáři Olomouc 29 M40 1972 2 01:42:51 00:29:29
123 198 VEJRYCH Josef Desná 21 M20 1981 2 01:43:07 00:29:45
124 237 KŘÍŽ Leoš Vyškov 30 M40 1975 2 01:43:26 00:30:03
125 112 PROCHÁZKOVÁ Sylva Česká Ves 3 Z45 1969 2 01:43:29 00:30:07
126 148 KOBEK Josef Čelákovice 17 M35 1977 2 01:43:46 00:30:24
127 192 PROBOSZOVÁ Zuzana SKOB Havířov 2 Z40 1972 2 01:43:57 00:30:35
128 166 DVOŘÁČKOVÁ Adéla Napni plachty! 3 Z20 1989 2 01:44:11 00:30:48
129 111 PAVEZA Václav S.V.V.A.T 22 M20 1991 2 01:44:22 00:31:00
130 259 PILÍKOVÁ Veronika Česká Třebová 4 Z20 1981 2 01:44:26 00:31:04
131 128 ŠTÝBNAROVÁ Radka Dřevocentrum Vikýřovice 5 Z20 1986 2 01:46:08 00:32:46
132 63 ČERV Miloslav Atletika Polička 5 M65 1950 2 01:46:23 00:33:00
133 110 ŽOUŽELKOVÁ Jana SKP Šumperk 2 Z35 1977 2 01:46:23 00:33:00
134 245 NTORE Chanel 23 M20 1991 2 01:46:53 00:33:31
135 239 HOLOUBEK Jindřich Brno 19 M45 1968 2 01:46:55 00:33:33
136 77 SKRIBUCKIJ Alexandr MK Prostějov 24 M20 1991 2 01:47:06 00:33:44
137 120 DVORSKÝ Ladislav MK SEITL Ostrava 14 M50 1965 2 01:47:11 00:33:48
138 210 KOUDELKA Jiří Brno 9 M55 1957 2 01:47:28 00:34:06
139 215 KRČMÁŘ Vít Výprachtice 25 M20 1986 2 01:47:32 00:34:09
140 14 MOTYČKOVÁ Ivana Moravská Třebová 3 Z35 1978 2 01:47:49 00:34:27
141 81 MEDLÍK Ctirad Šumperk 10 M55 1958 2 01:48:15 00:34:52
142 189 POVALOVÁ Eva Mohelnice 6 Z20 1984 2 01:48:25 00:35:03
143 260 ŠPIČKOVÁ Gabriela HC Uničov 7 Z20 1988 2 01:48:25 00:35:03
144 264 POŠTULKA Zdenek SKI - OB Šternberk 20 M45 1966 2 01:49:28 00:36:05
145 150 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice 3 Z40 1974 2 01:49:51 00:36:29
146 23 BEDNÁŘ Petr Zábřeh 18 M35 1980 2 01:50:18 00:36:56
147 191 URBÁNEK Robert Zábřeh 31 M40 1975 2 01:50:21 00:36:58
148 72 KRČOVÁ Martina KVS Šumperk 4 Z40 1972 2 01:50:28 00:37:06
149 113 BUTTAFOCO Marco Brno 19 M35 1980 2 01:50:30 00:37:08
150 168 ŠNEIDR Jakub Napni plachty! 20 M35 1980 2 01:50:48 00:37:25
151 86 KUNSTOVÁ Adéla 8 Z20 1987 2 01:51:09 00:37:47
152 261 BARVINKOVÁ Romana Atletika Žamberk 4 Z35 1979 2 01:51:38 00:38:15
153 139 PAVELCOVÁ Romana Atletika Žamberk 5 Z40 1972 2 01:51:38 00:38:15
154 83 WÁGNER Robert Ostravar 32 M40 1972 2 01:51:54 00:38:31
155 38 PENKA Tomáš Fotbal Zábřeh 33 M40 1973 2 01:52:24 00:39:02
156 122 ŠEBELOVÁ Lucie Rabbits Znojmo 9 Z20 1988 2 01:52:25 00:39:03
157 135 JAŠEK Pavel TJ Liga 100 Olomouc 1 M70 1945 2 01:52:40 00:39:18
158 241 VAŠICA Josef 21 M45 1970 2 01:53:14 00:39:52
159 157 PŘICHYSTAL Jiří Olomouc 26 M20 1990 2 01:53:20 00:39:57
160 57 NAVRÁTIL Antonín SK UP Olomouc 5 M60 1953 2 01:53:25 00:40:02
161 96 JIRÁSEK Vladimír Brno 6 M60 1953 2 01:53:36 00:40:13
162 188 PŘIBYL Josef Postřelmov 27 M20 1982 2 01:53:43 00:40:21
163 121 VODÁK Marek Rabbits Znojmo 34 M40 1971 2 01:53:47 00:40:25
164 90 BREBURDOVÁ Hana MK Kladno 2 Z50 1961 2 01:53:49 00:40:26
165 240 ČERVINKA František Brno 15 M50 1961 2 01:53:51 00:40:29
166 50 WÁGNEROVÁ Lenka VZS Ostrava 6 Z40 1972 2 01:54:15 00:40:52
167 234 JAŠEK Martin Atletika Zábřeh 35 M40 1972 2 01:54:23 00:41:01
168 200 VYHNÁNKOVÁ Romana FuckYes 10 Z20 1990 2 01:54:23 00:41:01
169 107 SKOUMAL Martin Dubicko 28 M20 1985 2 01:55:14 00:41:51
170 123 WAGNER Petr Vyškov 22 M45 1970 2 01:55:33 00:42:11
171 61 STRYKOVÁ Vlasta KVS Šumperk 5 Z35 1976 2 01:55:35 00:42:12
172 235 NEUMANN Jiří 36 M40 1974 2 01:55:41 00:42:19
173 99 ŠŮCHA Václav SV Stříbro 6 M65 1946 2 01:55:46 00:42:24
174 51 KOVAŘÍK František Břeclav 7 M65 1946 2 01:55:47 00:42:24
175 180 OPLATKOVÁ Kateřina Vikýřovice 6 Z35 1976 2 01:55:55 00:42:33
176 104 BERKOVÁ Katarína Šumperk 11 Z20 1981 2 01:56:02 00:42:40
177 160 PROFOUS Petr Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 11 M55 1958 2 01:56:06 00:42:44
178 253 PROKOP Marek Zábřeh 29 M20 1989 2 01:56:08 00:42:46
179 165 DUŠKOVÁ Lenka ISCAREX Česká Třebová 7 Z35 1980 2 01:56:32 00:43:09
180 186 ZÁBRŽ Miroslav Zábřeh 21 M35 1979 2 01:57:11 00:43:49
181 164 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 3 Z50 1962 2 01:57:40 00:44:18
182 227 VALENTOVÁ Peťule Basket Šumperk 12 Z20 1991 2 01:58:03 00:44:41
183 226 DLOUHÁ Michaela Basket Šumperk 13 Z20 1985 2 01:58:03 00:44:41
184 162 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Z65 1950 2 01:58:08 00:44:46
185 142 KAVKOVÁ Veronika Jeseník 14 Z20 1987 2 01:58:41 00:45:19
186 262 TUČNÝ Jan MK Pardubice 8 M65 1947 2 01:59:04 00:45:42
187 89 KULICHOVÁ Žaneta Mushing team Ostrava 15 Z20 1986 2 01:59:15 00:45:52
188 257 TOMEK Pavel Brno 22 M35 1980 2 02:00:36 00:47:13
189 167 ŽÁK Miroslav Napni plachty! 30 M20 1982 2 02:00:41 00:47:18
190 155 LOUNOVÁ Markéta 8 Z35 1976 2 02:00:46 00:47:23
191 209 KALOVÁ Jana Brno 4 Z45 1966 2 02:01:09 00:47:47
192 18 ŠVARCOVÁ Klára FbŠ Teiwaz 16 Z20 1992 2 02:01:13 00:47:50
193 206 HASTÍK Jiří 7 M60 1955 2 02:01:15 00:47:53
194 244 BESKYDSKÝ Dědek Klub důchodců 2 M70 1945 2 02:01:41 00:48:19
195 151 BETLACHOVÁ Petra 17 Z20 1987 2 02:01:55 00:48:33
196 171 HÁJKOVÁ Zuzana Napni plachty! 18 Z20 1987 2 02:03:10 00:49:48
197 205 KREJZLOVÁ Věra BK SAK Ložiska Karviná 5 Z45 1966 2 02:03:57 00:50:35
198 149 ČUDKOVÁ Kateřina 9 Z35 1979 2 02:04:07 00:50:45
199 78 TROJÁKOVÁ Martina Drakobijci Zábřeh 19 Z20 1990 2 02:04:35 00:51:13
200 177 VOZDA Jiří KVS Šumperk 16 M50 1961 2 02:05:43 00:52:20
201 17 KRÁL Libor AZ EKOTHERM Šumperk 23 M45 1968 2 02:07:11 00:53:49
202 16 KRÁLOVÁ Michaela AZ EKOTHERM 20 Z20 1990 2 02:07:11 00:53:49
203 221 MALOVANÝ Ondřej Olomouc 31 M20 1982 2 02:08:01 00:54:39
204 172 MILT Jiří Plzeň 8 M60 1954 2 02:08:04 00:54:42
205 137 KRÁL Martin Konice 32 M20 1989 2 02:08:53 00:55:30
206 230 VESELÝ Vladimír FIT VUT 33 M20 1984 2 02:09:45 00:56:22
207 65 ROSSI Lenka ISCAREX Česká Třebová 1 Z60 1954 2 02:13:14 00:59:51
208 25 KOCIAN Luděk Athletic veteran club Praha 3 M70 1942 2 02:14:55 01:01:33
209 55 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 4 M70 1941 2 02:17:39 01:04:16
210 69 VRÁNA Pavel FbŠ Teiwaz 23 M35 1976 2 02:18:12 01:04:50
211 19 DADEJ Petr FbŠ Teiwaz 34 M20 1987 2 02:20:06 01:06:44
212 143 JANOČKO Miroslav Javorník 35 M20 1983 2 02:20:07 01:06:44
213 10 FRYDRYCHOVÁ Renáta Zábřeh 10 Z35 1976 2 02:20:53 01:07:31
214 66 ROSSI Otto ISCAREX Česká Třebová 5 M70 1943 2 02:21:36 01:08:13
215 35 MERTA Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 1 M80 1935 2 02:21:36 01:08:14
216 270 GAMAN Jaroslav AVANTI Havířov 2 M80 1935 2 02:22:20 01:08:58
217 140 ENGLIŠ Jiří CVK Opava 1 M75 1938 2 02:23:31 01:10:08
218 187 TVRDÁ Zdeňka SK Hranice 1 Z55 1956 2 02:23:54 01:10:32
219 133 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 12 M55 1956 2 02:26:23 01:13:00
220 75 SLÁDEK Michal Drakobijci Zábřeh 36 M20 1986 2 02:28:36 01:15:13
221 82 PEJPAL Jiří TJ LIGA 100 PRAHA 3 M80 1934 2 02:32:44 01:19:21
222 179 HRUBÝ Milan Blansko 2 M75 1938 2 02:33:00 01:19:38
223 97 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 2 Z60 1955 2 02:36:56 01:23:34
224 74 BŘEZINA Jiří SK Přerov 3 M75 1939 2 02:41:43 01:28:20
225 163 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 2 Z65 1947 2 02:43:48 01:30:26
226 28 SEDLÁČKOVÁ Hedvika ACTIVITY Lanškroun 6 Z45 1966 2 02:45:19 01:31:56

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 5 MAZÁK Lukáš TJ Sokol Hrabenov M20 1986 0 2 kola
DNS 6 HYBLOVÁ Pavla Z20 1985 0 2 kola
DNS 20 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME-TEAM Ostrava M50 1965 0 2 kola
DNS 26 NĚMEC Jiří LOCKAR Vlašim M65 1948 0 2 kola
DNS 31 SMETANA Josef Eurofoam-sport team M45 1969 0 2 kola
DNS 33 BATĚK Miroslav Hrabišín M60 1954 0 2 kola
DNS 34 KRŇÁVKOVÁ Eva TRISK Olomouc Z40 1975 0 2 kola
DNS 36 JIRÁSKO Zdeněk GoHBJM M60 1955 0 2 kola
DNS 37 HRUBÝ Pavel KNP team M40 1973 0 2 kola
DNS 39 FORREST_MARŠÍK Pavel Františkovy Lázně M50 1964 0 2 kola
DNS 42 PYŠNÝ Filip Šumperk JUN 1999 0 2 kola
DNS 43 BOJKOVÁ Martina Z20 1982 0 2 kola
DNS 44 WALICZKO Radim Havířov M35 1979 0 2 kola
DNS 53 KEPRTOVÁ Miloslava ISCAREX Česká Třebová Z65 1948 0 2 kola
DNS 56 ŠIMŮNKOVÁ Pavla ISCAREX Česká Třebová Z35 1977 0 2 kola
DNS 58 JETMAROVÁ Ester Sokol Hylváty Z45 1970 0 2 kola
DNS 64 HRBÁČEK Lukáš M20 1981 0 2 kola
DNS 67 ŠTOURAČ Libor TRACK and FIELD Brno M35 1978 0 2 kola
DNS 73 KVĚTOŇ Vladimír KVS Šumperk M45 1968 0 2 kola
DNS 80 RŮŽIČKA Jan Drakobijci Zábřeh M20 1991 0 2 kola
DNS 84 DVOŘÁK David M35 1976 0 2 kola
DNS 87 MACÁK Daniel PRO-REGION M35 1978 0 2 kola
DNS 88 KÁŇA Marek SK EAGLE 39 M45 1969 0 2 kola
DNS 92 KLUČKA Zdeněk Šumperk M35 1976 0 2 kola
DNS 94 PÁRTL Roman pproma Choceň M45 1970 0 2 kola
DNS 95 OLAH Vít Zábřeh M20 1985 0 2 kola
DNS 98 ŠVEC Luděk Duko Rýmařov M35 1978 0 2 kola
DNS 102 DUFEK Ondřej Kunštát M35 1979 0 2 kola
DNS 117 HORÁK Pavel AHA Vyškov M50 1961 0 2 kola
DNS 126 ČERNÁ Jitka Poděbrady Z40 1973 0 2 kola
DNS 130 ČECH Ladislav Mokrá M40 1973 0 2 kola
DNS 145 NAVRÁTIL Jakub Hradec Králové M20 1983 0 2 kola
DNS 153 KOČTAŘ Václav M20 1988 0 2 kola
DNS 158 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link Z55 1958 0 2 kola
DNS 199 MIŘEJOVSKÝ Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí M35 1979 0 2 kola
DNS 202 HLADÍK Dominik M20 1994 0 2 kola
DNS 208 VORÁČKOVÁ Adéla SSK Vítkovice Z20 1993 0 2 kola
DNS 220 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulín M20 1994 0 2 kola
DNS 222 KAREŠOVÁ Petra Z20 1985 0 2 kola
DNS 223 HAMPL Milan Zábřeh M20 1991 0 2 kola
DNS 225 DELINGEROVÁ Marie AK Kroměříž Z35 1976 0 2 kola
DNS 258 BUDÍK Petr Brno M40 1975 0 2 kola

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.