Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

29. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2015 - Triatlon muži 0,7/20/5

Datum pořádání od 08.08.2015 10:00 do 08.08.2015 17:00
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:13 hod

Seriál závodů29. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)25,75
Počet kol3
Počet závodníků85
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 98 KOZEL Tomáš SK Slavia Praha 1 M(30-39) 1982 3 01:01:45
2 67 GROŠEK Luboš ASK TT-Ski Blansko 2 M(30-39) 1980 3 01:03:10 00:01:25
3 29 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 3 M(30-39) 1979 3 01:03:44 00:01:59
4 69 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 4 M(30-39) 1981 3 01:04:23 00:02:38
5 51 POSPÍCHAL Vladimír EKOL ELITE TT 5 M(30-39) 1985 3 01:04:49 00:03:04
6 83 KŘENEK Jan EKOL TEAM 6 M(30-39) 1984 3 01:05:08 00:03:23
7 24 STŘÍHAVKA Jindřich Czech Tri K.Team 1 Dci(16-17) 1999 3 01:05:49 00:04:04
8 84 KELBL Ondřej 1 M(20-29) 1988 3 01:06:15 00:04:30
9 80 HOŘAVA Jiří Individuální 7 M(30-39) 1980 3 01:08:17 00:06:32
10 7 PROCHÁZKA Milan TJ Spartak Třebíč 1 M(40-49) 1966 3 01:09:11 00:07:26
11 39 TAJČ Jan H-H Smíchov 2 M(40-49) 1968 3 01:09:30 00:07:45
12 70 BUBLA Michal SK Sever Brno 3 M(40-49) 1974 3 01:10:03 00:08:18
13 79 KYJOVSKÝ Radovan CykloKyjovský 2 M(20-29) 1986 3 01:10:34 00:08:49
14 37 CHRÁSTECKÝ Lukáš KKRD 8 M(30-39) 1985 3 01:10:50 00:09:05
15 17 LYSÁK Vlastimil 3 M(20-29) 1986 3 01:11:06 00:09:21
16 14 MIXA Stanislav 9 M(30-39) 1980 3 01:11:08 00:09:23
17 82 MATUCHA Tomáš Austerlitz Adventure 10 M(30-39) 1979 3 01:11:19 00:09:34
18 74 DRAGOLOV Daniel FIDES 4 M(40-49) 1967 3 01:11:23 00:09:38
19 81 VLACH Boris Austerlitz Adventure 5 M(40-49) 1973 3 01:11:32 00:09:47
20 59 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 11 M(30-39) 1977 3 01:11:54 00:10:09
21 38 POSPÍŠIL Josef Moravská Třebová 12 M(30-39) 1985 3 01:12:03 00:10:18
22 78 GOČALTOVSKÝ Ladislav ROCKTECHNIK Triatlon 1 M(50-59) 1960 3 01:13:15 00:11:30
23 99 ŠOLC Filip SKI Žabiny 13 M(30-39) 1985 3 01:13:21 00:11:36
24 31 VRONKA David Triatlon Club Olomouc 6 M(40-49) 1974 3 01:13:46 00:12:01
25 26 HRABOVSKÝ Petr VSK Univerzita Brno 14 M(30-39) 1981 3 01:14:00 00:12:15
26 5 ŠTEVANKA Ladislav No Brake! 15 M(30-39) 1981 3 01:14:05 00:12:20
27 72 KREJČÍ Miroslav EKOL TEAM 2 M(50-59) 1964 3 01:14:13 00:12:28
28 89 PŘIKRYL Adam ASK Blansko 1 Jun(18-19) 1997 3 01:14:20 00:12:35
29 16 ČTVRTNÍČEK Jakub BRÜNNER SPORT CLUB 4 M(20-29) 1990 3 01:14:50 00:13:05
30 12 ZÁLEŠÁK Michal 16 M(30-39) 1981 3 01:15:49 00:14:04
31 106 UHLÍŘ Dalibor AT&T 17 M(30-39) 1980 3 01:15:51 00:14:06
32 52 HLAVÁČ Jaroslav Ráječko 18 M(30-39) 1983 3 01:16:29 00:14:44
33 15 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 3 M(50-59) 1961 3 01:16:34 00:14:49
34 8 HORT Tomáš TJ Spartak Třebíč 5 M(20-29) 1992 3 01:16:55 00:15:10
35 54 ČECH Ladislav Mokrá 7 M(40-49) 1973 3 01:17:17 00:15:32
36 88 JIRÁSEK Roman Šaratice 19 M(30-39) 1979 3 01:18:21 00:16:36
37 6 ŠTĚPÁNEK Martin 20 M(30-39) 1981 3 01:18:26 00:16:41
38 63 LEITNER Ondřej 8 M(40-49) 1971 3 01:18:54 00:17:09
39 18 KROPÁČEK Jaroslav 9 M(40-49) 1970 3 01:19:25 00:17:40
40 48 ŠVEC Luděk TK DUKO RÝMAŘOV 21 M(30-39) 1978 3 01:19:48 00:18:03
41 107 ROŠKO Daniel 22 M(30-39) 1982 3 01:19:54 00:18:09
42 60 BODNÁR Jan Raw Satisfaction 10 M(40-49) 1971 3 01:20:13 00:18:28
43 64 NOSEK Pavel ASK Slavkov o.s. 4 M(50-59) 1965 3 01:20:32 00:18:47
44 65 BRYCHTA Jan 23 M(30-39) 1981 3 01:20:45 00:19:00
45 85 SCHWARZ Jakub 6 M(20-29) 1988 3 01:20:57 00:19:12
46 55 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 5 M(50-59) 1959 3 01:20:59 00:19:14
47 13 JANSA Martin Velatice 24 M(30-39) 1979 3 01:21:35 00:19:50
48 68 VRZÁK Michal EKOL TEAM 7 M(20-29) 1992 3 01:21:38 00:19:53
49 58 ŠKRLA Petr 6 M(50-59) 1965 3 01:21:46 00:20:01
50 100 KAHÁNEK Stanislav Podolí 25 M(30-39) 1981 3 01:22:16 00:20:30
51 36 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 8 M(20-29) 1989 3 01:22:48 00:21:03
52 49 MIKITA Pavel SK Sever Brno 1 M(60+) 1952 3 01:23:20 00:21:35
53 62 ŠUŠKA Kamil SK ALMA Benešov 9 M(20-29) 1986 3 01:23:31 00:21:45
54 75 NOHEL Pavel Romza Klub 26 M(30-39) 1978 3 01:23:40 00:21:55
55 104 STRAKOŠ Vilém 11 M(40-49) 1969 3 01:23:57 00:22:12
56 47 MECL Karel BK Hodonín 7 M(50-59) 1963 3 01:24:07 00:22:22
57 102 NEŠPOR Petr runKanice 12 M(40-49) 1975 3 01:24:20 00:22:35
58 28 HORÁČEK Michal 10 M(20-29) 1988 3 01:24:45 00:23:00
59 3 HRNČÍŘ Miroslav 11 M(20-29) 1993 3 01:25:19 00:23:34
60 77 PUČERA Pavel SK Degart 27 M(30-39) 1979 3 01:25:49 00:24:04
61 40 VACULA Ondřej AC Lelek 28 M(30-39) 1981 3 01:25:59 00:24:14
62 4 DRÁPAL Ivan Jiříkovice 8 M(50-59) 1964 3 01:26:30 00:24:45
63 9 ROČEK Aleš Domácí 29 M(30-39) 1978 3 01:26:44 00:24:59
64 57 OŠMERA Radim 30 M(30-39) 1982 3 01:27:47 00:26:02
65 66 KARAS Michal 13 M(40-49) 1974 3 01:27:59 00:26:14
66 94 VOLAVÝ Vladimír Fit online 2 M(60+) 1955 3 01:28:00 00:26:15
67 11 BEDNÁŘ Radek 12 M(20-29) 1986 3 01:29:07 00:27:22
68 20 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 9 M(50-59) 1958 3 01:29:38 00:27:53
69 27 HAUSNER Petr TJ Tatran Hrušky 13 M(20-29) 1991 3 01:29:45 00:28:00
70 97 CRHÁK Tomáš MSD Brno J-elita 2 Dci(16-17) 1998 3 01:30:54 00:29:09
71 43 KOVAŘÍK Ludek Rokobe 14 M(40-49) 1975 3 01:32:28 00:30:43
72 10 ROCEK Radek Domácí 31 M(30-39) 1982 3 01:33:53 00:32:08
73 76 VALTR Luboš Romza Klub 32 M(30-39) 1977 3 01:34:49 00:33:04
74 42 KÁŇA Jiří 14 M(20-29) 1988 3 01:34:49 00:33:04
75 92 TYLEČEK Pavel Jundrov 15 M(40-49) 1973 3 01:35:22 00:33:37
76 56 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 3 M(60+) 1952 3 01:35:48 00:34:03
77 105 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 16 M(40-49) 1969 3 01:38:19 00:36:34
78 32 NAVRÁTIL Pavel 10 M(50-59) 1956 3 01:39:11 00:37:26
79 96 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 11 M(50-59) 1959 3 01:39:39 00:37:54
80 44 ROŽNÍK Libor Rokobe 17 M(40-49) 1971 3 01:40:23 00:38:38
81 41 STUDENÝ Martin 15 M(20-29) 1989 3 01:42:13 00:40:27
82 45 HÁJEK Petr Rokobe - domácí 33 M(30-39) 1976 3 01:42:50 00:41:05
83 103 BUBENÍK Jiří LRS Vyškov 4 M(60+) 1944 3 01:43:00 00:41:15
84 93 SEDLÁČEK Pavel 5 M(60+) 1953 3 01:47:45 00:46:00

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 23 MORAVEC Marian SCHILLER Choceň TT M(40-49) 1971

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.