Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

29. KEPÁK JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2015 - Triatlon 700m,20km,5km

Datum pořádání od 14.06.2015 09:30 do 14.06.2015 16:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:00 hod

Seriál závodů29. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)25,75
Počet kol3
Počet závodníků102
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 60 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 1 M(30-39) 1979 5 01:08:42
2 12 KUČERA Jan TKMoravské Budějovice 2 M(30-39) 1981 5 01:10:01 00:01:19
3 106 KOZEL Tomáš SK Slavia Praha 3 M(30-39) 1982 5 01:10:19 00:01:37
4 19 NOVOTNÝ Daniel Cykloservis Moravský Krumlov 1 M(40-49) 1974 5 01:10:31 00:01:49
5 42 NEKORANEC Matěj TITAN Trilife 1 Jun(18-19) 1997 5 01:11:15 00:02:33
6 47 DLABAJA Roman TITAN Trilife 2 M(40-49) 1970 5 01:11:52 00:03:10
7 65 POSPÍCHAL Zbyněk KRA 1 M(20-29) 1986 5 01:12:05 00:03:23
8 114 KŘENEK Jan EKOL TEAM 4 M(30-39) 1984 5 01:13:18 00:04:36
9 43 POSPÍCHAL Vladimír EKOL ELITE TT 5 M(30-39) 1985 5 01:13:56 00:05:14
10 110 CHLUP Roman HKM Blansko 6 M(30-39) 1985 5 01:13:58 00:05:16
11 77 HAJDAMACH Jiří SK Sever Brno 2 M(20-29) 1994 5 01:14:59 00:06:17
12 82 GROŠEK Luboš Relax-fit team 7 M(30-39) 1980 5 01:15:10 00:06:27
13 61 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK Triatlon 1 Ž(30-39) 1983 5 01:16:14 00:07:32
14 55 HROMÁDKA Ondřej L.O.L. TEAM JIHLAVA 3 M(20-29) 1990 5 01:16:38 00:07:56
15 62 SOUDEK Lukáš 8 M(30-39) 1983 5 01:16:50 00:08:08
16 104 PACHECO Edinson SK Sever Brno 9 M(30-39) 1983 5 01:17:38 00:08:56
17 91 PLHOŇ Patrik 10 M(30-39) 1980 5 01:17:40 00:08:58
18 72 KARLÍK Petr Ski Club Márovky - Blansko 11 M(30-39) 1982 5 01:18:01 00:09:19
19 27 HARABIŠ Zbyněk TITAN Trilife 1 M(50-59) 1965 5 01:18:13 00:09:31
20 22 KLIMKOVÁ Adriana TRIKLUB OLOMOUC 2005 1 Jky(18-19) 1997 5 01:18:45 00:10:03
21 112 CHRÁSTECKÝ Lukáš KKRD 12 M(30-39) 1985 5 01:18:54 00:10:12
22 33 STEHLÍK Pavel VP Agro 3 M(40-49) 1974 5 01:19:25 00:10:43
23 1 AMBRUS Peter i-riders.sk 13 M(30-39) 1983 5 01:19:46 00:11:04
24 2 HLAVÁČ Jaroslav 14 M(30-39) 1983 5 01:20:12 00:11:30
25 103 DRAGOLOV Daniel FIDES 4 M(40-49) 1967 5 01:21:16 00:12:34
26 54 HORÁK Ondřej ROCKTECHNIK Triatlon 15 M(30-39) 1984 5 01:22:04 00:13:22
27 34 GALLOT Jozef 4 M(20-29) 1986 5 01:22:10 00:13:28
28 100 DRNEC Martin COS Brno 16 M(30-39) 1976 5 01:22:16 00:13:33
29 94 SMETANA Marcel Plavecký klub Kuřim 2 Jun(18-19) 1996 5 01:22:18 00:13:36
30 49 KUBALČÍK Marek TITAN Trilife 5 M(40-49) 1970 5 01:22:25 00:13:42
31 96 ŠEVČÍK Petr Jedovnice 5 M(20-29) 1989 5 01:22:33 00:13:51
32 44 KREJČÍ Miroslav EKOL TEAM 2 M(50-59) 1964 5 01:22:42 00:14:00
33 116 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 6 M(40-49) 1969 5 01:22:49 00:14:07
34 13 KOUBEK Luboš 7 M(40-49) 1973 5 01:22:57 00:14:15
35 80 FLORIÁN Radim 8 M(40-49) 1970 5 01:23:10 00:14:27
36 107 PŘIKRYL Adam ASK Blansko 3 Jun(18-19) 1997 5 01:23:36 00:14:54
37 38 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 9 M(40-49) 1967 5 01:23:51 00:15:09
38 64 POKORNÝ Josef 6 M(20-29) 1993 5 01:24:39 00:15:57
39 28 ŠMATERA Petr ASK SKITT Blansko 3 M(50-59) 1961 5 01:24:41 00:15:59
40 50 KINC Pavel VF Team Černá Hora 10 M(40-49) 1974 5 01:24:58 00:16:16
41 25 NAKLÁDAL Čestmír BCS 4 M(50-59) 1964 5 01:25:04 00:16:22
42 32 JANSA Martin Velatice 17 M(30-39) 1979 5 01:25:12 00:16:29
43 29 ZÁLEŠÁK Michal 18 M(30-39) 1981 5 01:25:16 00:16:34
44 76 ROŠKO Daniel 19 M(30-39) 1982 5 01:26:06 00:17:24
45 10 OPLETAL Jan 7 M(20-29) 1994 5 01:26:11 00:17:29
46 16 ŠVEC Luděk TK DUKO RÝMAŘOV 20 M(30-39) 1978 5 01:26:23 00:17:41
47 15 KOUBKOVÁ Jana Čochtanklub 1 Dky(16-17) 1999 5 01:26:32 00:17:50
48 68 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 8 M(20-29) 1991 5 01:26:42 00:18:00
49 89 VRONKA David Triatlon Club Olomouc 11 M(40-49) 1974 5 01:26:51 00:18:09
50 84 KOTOUČEK Pavel Orel Bořitov 12 M(40-49) 1972 5 01:27:27 00:18:45
51 31 UHLÍŘ Dalibor AT&T 21 M(30-39) 1980 5 01:27:29 00:18:47
52 98 POLÁŠEK Vít 22 M(30-39) 1976 5 01:28:00 00:19:18
53 97 HORNÍK Ondra 9 M(20-29) 1991 5 01:28:03 00:19:21
54 35 PETRŮJOVÁ Hana 2 Ž(30-39) 1984 5 01:28:04 00:19:22
55 63 MIKITA Pavel SK Sever Brno 1 M(60+) 1952 5 01:29:05 00:20:23
56 87 WRONKA Pavel VHS Brno 10 M(20-29) 1986 5 01:29:16 00:20:34
57 105 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 5 M(50-59) 1959 5 01:29:43 00:21:01
58 73 ŠINDELÁŘ Ondřej Relax-fit team 11 M(20-29) 1988 5 01:29:46 00:21:04
59 71 DOKOUPIL Petr 23 M(30-39) 1977 5 01:29:55 00:21:13
60 18 HRNČÍŘ Miroslav Muráňclub 12 M(20-29) 1993 5 01:30:06 00:21:24
61 101 KARÁSEK Antonín Tony Racing 24 M(30-39) 1982 5 01:30:13 00:21:31
62 3 ODEHNAL Jan CK Rajbas 13 M(40-49) 1970 5 01:30:23 00:21:41
63 81 ČECH Ladislav 14 M(40-49) 1973 5 01:30:40 00:21:58
64 113 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 6 M(50-59) 1961 5 01:31:19 00:22:37
65 90 NEŠPOR Petr run Kanice 15 M(40-49) 1975 5 01:31:28 00:22:46
66 86 BODNÁR Jan Raw Satisfaction 16 M(40-49) 1971 5 01:31:31 00:22:49
67 93 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 25 M(30-39) 1977 5 01:31:39 00:22:57
68 41 BAYER Miloslav HISPORT Team 2 M(60+) 1947 5 01:32:40 00:23:58
69 75 SLAVÍČKOVÁ Jarmila BehejBrno.com 1 Ž(50+) 1956 5 01:33:29 00:24:47
70 85 ŘAČÁK Filip 26 M(30-39) 1982 5 01:34:05 00:25:23
71 45 VENEROVÁ Lenka 1 Ž(20-29) 1986 5 01:34:23 00:25:41
72 88 LUŽNÝ Ivo Triatlon Club Olomouc 7 M(50-59) 1965 5 01:34:58 00:26:16
73 92 NEUBAUEROVÁ Blanka AK Drnovice 1 Ž(40-49) 1974 5 01:35:09 00:26:27
74 74 CIKRLE Tomáš Synthon 17 M(40-49) 1973 5 01:35:16 00:26:34
75 7 MECL Karel BK Hodonín 8 M(50-59) 1963 5 01:35:54 00:27:12
76 102 KRUML Tomáš 18 M(40-49) 1966 5 01:39:07 00:30:25
77 111 POLÁŠEK Lukáš 27 M(30-39) 1978 5 01:39:33 00:30:51
78 24 BEDNÁŘ Radek 13 M(20-29) 1986 5 01:39:41 00:30:59
79 8 KOČKA Lukáš 14 M(20-29) 1989 5 01:40:07 00:31:25
80 78 JURČOVÁ Michaela 2 Ž(20-29) 1989 5 01:40:21 00:31:39
81 14 HLAVÁČ Libor Borci zdar! 28 M(30-39) 1978 5 01:40:49 00:32:07
82 17 ODEHNALOVÁ Ludmila Muráňský klub 3 Ž(20-29) 1986 5 01:40:51 00:32:09
83 58 FOJKES Radim KPM 19 M(40-49) 1972 5 01:41:17 00:32:35
84 39 STUDENÝ Martin 15 M(20-29) 1989 5 01:41:44 00:33:02
85 59 KUBISZ Roman KPM Třinec 20 M(40-49) 1973 5 01:42:25 00:33:43
86 30 KUBĚNA Ivo 29 M(30-39) 1984 5 01:42:57 00:34:15
87 70 KOUBÍK Roman 16 M(20-29) 1987 5 01:43:24 00:34:42
88 48 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 3 M(60+) 1952 5 01:43:42 00:35:00
89 95 CRHÁK Luděk J-elita MSD Brno 9 M(50-59) 1959 5 01:44:25 00:35:43
90 5 JANTOŠOVIČ Marek SRA 21 M(40-49) 1975 5 01:45:44 00:37:01
91 26 NAKLÁDALOVÁ Radka Volleyball Svitavy 2 Ž(40-49) 1971 5 01:46:36 00:37:54
92 40 DUHONSKÝ Michal SSK Břeclav 30 M(30-39) 1982 5 01:48:39 00:39:56
93 66 HORÁKOVÁ Zdena 3 Ž(40-49) 1969 5 01:50:37 00:41:55
94 115 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 22 M(40-49) 1969 5 01:51:46 00:43:04
95 56 PROKEŠOVÁ Jana Sokol Sokolnice 4 Ž(40-49) 1972 5 01:57:53 00:49:11
96 9 KÁŇA Jiří 17 M(20-29) 1988 5 02:01:12 00:52:30
97 53 FUKSA Karel TTC Brno 4 M(60+) 1946 5 02:04:15 00:55:33
98 20 ODEHNALOVÁ Viktorie Murájský klub 2 Dky(16-17) 1998 5 02:09:33 01:00:51
99 69 POTĚŠILOVÁ Mirka FitPlus-Blansko 4 Ž(20-29) 1991 5 02:10:13 01:01:31
100 99 ŠENKÝŘOVÁ Veronika 5 Ž(20-29) 1992 5 02:11:46 01:03:03

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 4 ŘEHŮŘEK Josef M(20-29) 1991
DNF 108 ACHRER Karel M(40-49) 1969

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.