Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 15.08.2015 13:00 do 15.08.2015 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůVít Síkora

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků135
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 JURČUK Volodymyr JM DEMOLEX Bardejov 1 A 1983 4 00:31:34
2 4 URBAN Josef Demolex Bardějov 2 A 1986 4 00:32:00 00:00:25
3 3 OLEJNÍČEK Lukáš BLANENSKÁ DESÍTKA 3 A 1988 4 00:32:26 00:00:51
4 53 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 4 A 1992 4 00:32:51 00:01:17
5 2 RAŠČUPKIN Sergej JM DEMOLEX Bardejov 5 A 1990 4 00:34:21 00:02:47
6 138 SOMMER Tadeáš 6 A 1979 4 00:35:00 00:03:26
7 24 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 7 A 1977 4 00:35:08 00:03:34
8 118 GAJDUŠEK Jakub 8 A 1991 4 00:35:23 00:03:49
9 145 TOMČAL Dušan Lipov 1 B 1973 4 00:35:38 00:04:03
10 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 B 1970 4 00:36:03 00:04:29
11 148 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 9 A 1987 4 00:36:26 00:04:51
12 221 PSOTA Andrej Skalica 3 B 1970 4 00:37:07 00:05:32
13 75 ŽIGO Martin AC Reintal arrows 10 A 1989 4 00:37:16 00:05:41
14 171 JURČÍK Josef Skalica 11 A 1977 4 00:37:26 00:05:52
15 159 BUKOVIAN Vlastimil KES Buk Team 1 C 1961 4 00:37:40 00:06:06
16 70 VOKOLEK Michal Pardubice 4 B 1972 4 00:37:48 00:06:14
17 188 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 2 C 1965 4 00:38:01 00:06:27
18 12 ADAMEC Milan Orel Vyškov 12 A 1977 4 00:38:08 00:06:34
19 190 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 3 C 1960 4 00:38:21 00:06:47
20 85 KLOBUČNÍK Peter Jogging klub Dubnica 4 C 1963 4 00:38:38 00:07:03
21 87 MAIWAELDER Lukáš Ekol team o.s 13 A 1991 4 00:38:39 00:07:04
22 76 AMBROS Jakub AKEZ Kopřivnice 14 A 1987 4 00:38:42 00:07:07
23 130 HUBÁČEK Josef KES Buk Team 5 B 1973 4 00:38:47 00:07:12
24 42 KLÍMA Tomáš Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 15 A 1980 4 00:38:52 00:07:18
25 223 ZÁHONČÍK David Jako Borský Mikuláš 16 A 1990 4 00:39:01 00:07:26
26 90 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 6 B 1967 4 00:39:05 00:07:31
27 120 DANĚK Jiří 17 A 1976 4 00:39:17 00:07:42
28 178 HOCHMAN Zdeněk 18 A 1985 4 00:39:30 00:07:55
29 142 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 5 C 1959 4 00:39:35 00:08:00
30 56 PACHULA Jakub Ostrava 19 A 1997 4 00:39:37 00:08:02
31 141 VEVERKA Josef AC Čejkovice 6 C 1958 4 00:40:11 00:08:36
32 41 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov / Přerov 7 B 1975 4 00:40:32 00:08:57
33 66 ŠMÝD Jaroslav BK Hodonín 1 D 1955 4 00:40:42 00:09:07
34 105 ŽIDLÍK Pavel SANITA CAR Holešov 20 A 1977 4 00:40:53 00:09:18
35 77 BROŽÍK Jiří AK Hodonín 8 B 1971 4 00:40:54 00:09:19
36 164 KOMÁREK Roman 21 A 1977 4 00:40:57 00:09:23
37 59 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 7 C 1963 4 00:41:03 00:09:29
38 219 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 8 C 1957 4 00:41:06 00:09:32
39 30 HALAS Petr AK Drnovice/ Orel Vyškov 9 B 1973 4 00:41:56 00:10:21
40 147 TRNKA Roman 10 B 1972 4 00:41:57 00:10:23
41 114 HUVAR Rostislav 11 B 1975 4 00:42:02 00:10:28
42 187 ZVÁČ Josef Kazarka klub Šaštín 9 C 1963 4 00:42:06 00:10:31
43 71 VRÁGA Filip AC Moravská Slavia Brno 22 A 1988 4 00:42:32 00:10:57
44 160 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 23 A 1982 4 00:42:43 00:11:09
45 166 BUČEK Petr 24 A 1994 4 00:42:46 00:11:11
46 108 ZEJDA Jiří 25 A 1985 4 00:42:54 00:11:19
47 146 VYDARENÝ Vladislav 12 B 1966 4 00:42:55 00:11:20
48 38 JANDÁSEK Michal Veverské Knínice Facin club 26 A 1979 4 00:42:56 00:11:22
49 192 BOCÁK Fedinand Gbelski stríci 10 C 1957 4 00:43:04 00:11:29
50 151 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 13 B 1974 4 00:43:10 00:11:35
51 162 NIKODÉM Milan 14 B 1967 4 00:43:11 00:11:36
52 155 TOPOR Jaroslav 2 D 1954 4 00:43:14 00:11:39
53 52 LENHART Vít TJ Liga 100 Olomouc 27 A 1982 4 00:43:21 00:11:46
54 220 MĚSÍČEK Jakub DRUŽBA Bukovany 28 A 1990 4 00:43:22 00:11:48
55 157 VARMUŽA Vladimír 1 E 1950 4 00:43:27 00:11:52
56 195 HORÁK Petr Orel Silůvky 29 A 1976 4 00:43:36 00:12:01
57 158 ŠKOPÍK Jakub Veselí nad Moravou 30 A 1993 4 00:43:37 00:12:02
58 23 DŘIZGA Viktor Bratislava 15 B 1969 4 00:43:43 00:12:09
59 180 KAŇA Jaroslav Mikulčice 16 B 1968 4 00:44:19 00:12:45
60 94 ŠEBESTA Ondřej AK Radějov 31 A 1980 4 00:44:35 00:13:00
61 20 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 32 A 1985 4 00:44:44 00:13:10
62 51 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 33 A 1989 4 00:45:07 00:13:32
63 67 TOMEČEK Jiří Vnorovy 34 A 1983 4 00:45:14 00:13:39
64 14 BÁRTA Radek Fanclub Bíla Velké Pavlovice 17 B 1975 4 00:45:24 00:13:50
65 49 KUNC Josef Orel Vyškov 11 C 1960 4 00:45:49 00:14:14
66 154 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 12 C 1964 4 00:46:02 00:14:28
67 58 PAUS Aleš Orel Hranice 35 A 1978 4 00:46:17 00:14:42
68 185 MIČKA Josef Orel Nivnice 36 A 1998 4 00:46:25 00:14:50
69 128 KUŘINA Jiří 37 A 1985 4 00:46:30 00:14:55
70 28 FILIP Josef Vyškov 38 A 1977 4 00:46:34 00:15:00
71 112 GUBANI Josef Facin klub Vnorovy 18 B 1968 4 00:46:42 00:15:07
72 126 POKORNÝ Lubomír 3 D 1955 4 00:46:44 00:15:10
73 35 HORKY Ivo Zlín 39 A 1984 4 00:46:54 00:15:20
74 218 BAUMGARTNER Eduard AŠK Grafobal Skalica 13 C 1957 4 00:46:56 00:15:21
75 133 BUREK Jakub 40 A 1993 4 00:47:16 00:15:42
76 189 NAVRÁTIL Lubomír Luhačovice 41 A 1981 4 00:47:39 00:16:05
77 10 JURČIŠIN Mikuláš Demolex Bardějov 14 C 1958 4 00:47:40 00:16:05
78 131 KOZUMPLÍK Pavel 19 B 1972 4 00:47:54 00:16:20
79 18 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 4 D 1954 4 00:47:58 00:16:24
80 172 STANČIAK Boris Skalica 42 A 1977 4 00:48:17 00:16:42
81 127 KŘÍŽ Leoš Vyškov 20 B 1975 4 00:48:34 00:16:59
82 193 KOCÁK Martin Gbelski stríci 43 A 1995 4 00:49:05 00:17:31
83 132 JEŽEK Martin Orel Vnorovy 44 A 1994 4 00:49:09 00:17:35
84 194 ZOUREK Karel Brno 15 C 1959 4 00:49:15 00:17:41
85 129 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 2 E 1949 4 00:49:30 00:17:55
86 121 JIČÍNSKÝ Petr 21 B 1972 4 00:49:55 00:18:21
87 106 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 5 D 1952 4 00:50:09 00:18:34
88 167 PODIVINSKÝ Ladislav 16 C 1961 4 00:50:26 00:18:51
89 136 CAMFRLA René 22 B 1966 4 00:50:47 00:19:12
90 65 STUDNIČKA Olin Libina Facin club 45 A 1999 4 00:50:54 00:19:20
91 43 KLIMECKÝ Robert SK Přerov 46 A 1979 4 00:51:01 00:19:26
92 110 HRONEK Jaroslav 47 A 1991 4 00:51:04 00:19:29
93 39 JANDÁSEK Tomáš Žeravice Facin club 48 A 1976 4 00:51:10 00:19:36
94 29 HABA Milan AC Malacky 23 B 1970 4 00:51:26 00:19:51
95 163 TUREK Martin 49 A 1986 4 00:51:40 00:20:06
96 170 PROKOP Jiří CGS-TYRES Zlín 17 C 1956 4 00:51:46 00:20:11
97 182 SÚČEK Petr DYNAMIC Metals 24 B 1974 4 00:52:05 00:20:30
98 222 ZACHAR Josef Znorovská běhota / Vnorovy 50 A 1978 4 00:52:06 00:20:32
99 17 BENEŠ Edvard Svatý Kapeček 6 D 1951 4 00:52:12 00:20:37
100 134 VIKTORA Milan 25 B 1966 4 00:52:26 00:20:51
101 83 JALŮVKA Jiří Zlín 51 A 1999 4 00:52:37 00:21:03
102 62 PROFOUS Petr Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 18 C 1958 4 00:52:45 00:21:10
103 37 IVAN Marian Znorovská běhota / Vnorovy 52 A 1976 4 00:52:54 00:21:20
104 19 BUBLAK Roman Luhacovice 26 B 1971 4 00:52:58 00:21:23
105 144 PRČÍK Antonín 7 D 1955 4 00:53:10 00:21:36
106 48 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 3 E 1946 4 00:53:33 00:21:58
107 98 ŠLAMPA Jakub AK Kyjov 53 A 1994 4 00:53:34 00:21:59
108 27 FÁBIK Martin Ostrava 54 A 1984 4 00:53:35 00:22:01
109 97 TRÚCHLY Pavel Trenčín 55 A 1977 4 00:53:38 00:22:04
110 82 CHRASTINA Martin Sobahov 56 A 1966 4 00:53:51 00:22:16
111 184 DULA Dalibor Sportovci Blatnička 19 C 1961 4 00:53:56 00:22:21
112 179 ŠT'ASTNÝ Petr 27 B 1969 4 00:54:40 00:23:06
113 161 HAJOSSY Miroslav 4 E 1946 4 00:54:52 00:23:17
114 123 LOVECKÝ Petr Veselí nad Moravou 57 A 1977 4 00:56:17 00:24:42
115 150 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 8 D 1953 4 00:56:33 00:24:58
116 100 ŠLAMPA Pavel Kyjov 20 C 1960 4 00:56:42 00:25:07
117 119 PÁTEK Pavel 21 C 1964 4 00:56:43 00:25:09
118 73 VÝLET Jiří Padělky 7/ Rohatec 69601 28 B 1967 4 00:56:46 00:25:11
119 181 FORETNÍK František Krumvíř 9 D 1951 4 00:57:03 00:25:29
120 186 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 22 C 1956 4 00:57:37 00:26:02
121 79 FUČEK Vojtech Trenčín 29 B 1966 4 01:01:20 00:29:45

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 9 MOCHŇACKÝ Jan Demolex Bardějov C 1964 0 4 kola
DNS 32 HARNOŠ Petr TPCA bike team A 1986 0 4 kola
DNS 34 HOLUBÍK Jiří TJ Sokol Tvarožná Lhota A 1985 0 4 kola
DNS 46 KORVAS Josef AK Hodonín C 1964 0 4 kola
DNS 54 MICHAL Matúš ŠK OLYMP SLOVAKIA A 1988 0 4 kola
DNS 80 FURY Milan Břestek 894/ Veselí nad Moravou A 1995 0 4 kola
DNS 81 GRABEC Pavel Poděbrady A 1999 0 4 kola
DNS 84 JURČA Jaroslav :-) C 1962 0 4 kola
DNS 86 KRESTA Roman orel obrany C 1965 0 4 kola
DNS 91 ORTH Ján Zohor C 1963 0 4 kola
DNS 92 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav C 1961 0 4 kola
DNS 93 STEINER Tomáš AK Drnovice A 1986 0 4 kola
DNS 116 ZAPLETAL Jiří Olomouc A 1985 2 00:26:20 2 kola
DNF 113 KOZUMPLÍK Pavel B 1971

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.05.2019 12:00
Happy run 2019
25.05.2019 13:13
VolšoHEC run
26.05.2019 09:30
6. FORCE SPAC - Bohumínská časovka - Mistrovství SPAC + BABY SPAC
01.06.2019 08:00
7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
02.06.2019 08:00
8. FORCE SPAC - Velká cena Frýdku-Místku
02.06.2019 08:30
BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru
07.06.2019 16:00
Zámecká 5
08.06.2019 07:00
9. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.