Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

SPAC 20. Mokrolazecká 60 - Hlavní závod

Datum pořádání od 16.08.2015 08:00 do 16.08.2015 16:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)60,00
Počet kol1
Počet závodníků125
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 31 ZÁRUBA Petr ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 1 A 1 01:42:09
2 152 SWACZYNA Petr CK Feso Petřvald 1 B 1 01:42:09 00:00:00
3 2 FIERLA Ondřej Team Forman Cinelli 2 A 1 01:42:10 00:00:00
4 220 KLÁŠTERKA Tomáš CK Continental Frenštát p.R.1 1 C 1 01:42:23 00:00:14
5 1 MATULA Lukáš FORCE KCK cykloteam Zlín 3 A 1 01:42:36 00:00:27
6 169 HUDEČEK Petr Team Forman Cinelli 2 B 1 01:44:13 00:02:04
7 3 DUŽÍK Josef A BIKE CLUB OSTRAVA 4 A 1 01:44:14 00:02:04
8 58 PREJDA Václav Team Forman Cinelli 5 A 1 01:44:14 00:02:05
9 16 KRHUT Martin BAG BIKE CYCLING Brno 6 A 1 01:44:14 00:02:05
10 145 KONEČNÝ Lukáš CK Vlastibor Konečný 3 B 1 01:44:15 00:02:06
11 115 JAVOREK Petr www.masazprozeny.cz 4 B 1 01:44:16 00:02:06
12 705 TRACHTULEC Petr CK Feso Petřvald 1 M 1 01:44:16 00:02:07
13 204 ADÁMEK Lukáš CK Feso Petřvald 2 C 1 01:44:16 00:02:07
14 125 SLAVÍK Jiří FORCE KCK cykloteam Zlín 5 B 1 01:44:17 00:02:08
15 119 KVAPULINSKÝ Martin A BIKE CLUB OSTRAVA 6 B 1 01:44:17 00:02:08
16 110 GALATÍK Roman CK Continental Frenštát p.R.1 7 B 1977 1 01:44:17 00:02:08
17 102 CHAMRÁD Jiří 8 B 1 01:44:18 00:02:08
18 61 KLOS Viktor Bag - Bike Rubina 7 A 1 01:44:18 00:02:08
19 5 KONEČNÝ Dalibor A BIKE CLUB OSTRAVA 8 A 1 01:44:18 00:02:09
20 17 KRHUT Jan TJ Favorit Brno 9 A 1 01:44:18 00:02:09
21 19 KUSIDLO Mariusz CK KOLÍK HOBBY Bohumín "A" 10 A 1 01:44:18 00:02:09
22 129 ŠENKEŘÍK Jan FORCE KCK cykloteam Zlín 9 B 1 01:44:20 00:02:11
23 6 BYRTUS Lukáš Skvělá kola - TJ TŽ Třinec A 11 A 1 01:44:20 00:02:11
24 202 ODVÁRKA Ivo FORCE KCK cykloteam Zlín 3 C 1 01:44:33 00:02:23
25 49 ALICKUN Edvard Lithuania 12 A 1 01:47:24 00:05:15
26 242 ORÁLEK Dušan Mirva Svitavy 4 C 1974 1 01:48:02 00:05:52
27 245 MAJKUT Petr 5 C 1 01:48:02 00:05:53
28 203 GALUŠKA Tomáš CK Continental Frenštát p.R.1 6 C 1 01:48:02 00:05:53
29 228 PYTEL Jaromír BAG BIKE CYCLING Brno 7 C 1 01:48:02 00:05:53
30 86 KALITA Tomáš Mike Bike 13 A 1 01:48:04 00:05:55
31 20 LUKŠA David Cyklokramo Suchdol n.O. 14 A 1 01:48:06 00:05:56
32 157 MITRENGA Petr Skvělá kola - TJ TŽ Třinec A 10 B 1 01:48:07 00:05:57
33 167 KAVAN Ondřej NOVATOP 11 B 1 01:48:07 00:05:58
34 32 ŽERAVÍK Vojtěch TJ Sigma Hranice 15 A 1 01:48:07 00:05:58
35 168 PILČÍK Adam NOVATOP 12 B 1 01:48:21 00:06:12
36 60 ZÁRUBA Petr_ ACK STARÁ VES 16 A 1 01:48:22 00:06:12
37 301 PELC Ladislav CK Continental Frenštát p.R.1 1 D 1 01:51:07 00:08:58
38 205 BLAHUT Radek SK Maxbike Ostrava 8 C 1 01:51:08 00:08:58
39 339 MÜCK Arnošt 2k-bike club odry 2 D 1 01:51:08 00:08:59
40 124 PRZIELIORZ Pawel CK KOLÍK HOBBY Bohumín "A" 13 B 1 01:51:08 00:08:59
41 703 POLÁČIK Martin CK Continental Frenštát p.R.1 2 M 1 01:51:08 00:08:59
42 56 HRACHOVINA Edvard Team Forman Cinelli 17 A 1 01:51:09 00:09:00
43 237 SWACZYNA Patrik CK Feso Petřvald 9 C 1 01:51:09 00:09:00
44 12 HRADIL Michal FORCE KCK cykloteam Zlín 18 A 1 01:51:10 00:09:00
45 249 ONDERKA Milan Jogi 10 C 1 01:51:10 00:09:01
46 121 MOTYKA Patrik A BIKE CLUB OSTRAVA 14 B 1 01:51:10 00:09:01
47 247 MATULA Krysztof Mikolov 11 C 1 01:51:10 00:09:01
48 248 KUBALA Janusz Cykloservis MB 12 C 1 01:51:11 00:09:02
49 28 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p.R.1 19 A 1990 1 01:51:11 00:09:02
50 308 DAŇHEL Mojmír Cyklistika pro všechny Krnov 3 D 1 01:51:12 00:09:02
51 302 ADAMČÍK Miroslav Cyklokramo Suchdol n.O. 4 D 1 01:51:12 00:09:03
52 206 BOSZCZYK Norbert Skvělá kola - TJ TŽ Třinec A 13 C 1 01:51:13 00:09:03
53 331 SKŘEČEK Robert BAG BIKE CYCLING Brno 5 D 1 01:51:13 00:09:04
54 106 BOLLO Roman Yogi Racing Ostrava 2 15 B 1 01:51:14 00:09:04
55 327 SATINSKÝ Alexandr Yogi Racing Ostrava 1 6 D 1 01:51:14 00:09:05
56 8 FIERLA Jan_ CK Feso Petřvald 20 A 1 01:51:17 00:09:08
57 209 ČERVENÝ Lukáš Cykloservis MB 14 C 1 01:52:09 00:10:00
58 345 MÍČEK Oldřich_ TJ Sigma Hranice 7 D 1 01:54:29 00:12:20
59 706 MÍČEK Oldřich TJ Sigma Hranice 3 M 1 01:54:29 00:12:20
60 109 FRYC Bohdan A BIKE CLUB OSTRAVA 16 B 1 01:54:29 00:12:20
61 154 KARMELITA Tomáš Bikestyle Opava 17 B 1 01:54:37 00:12:27
62 221 KOLÁČEK Petr CK Feso Petřvald 15 C 1 01:54:37 00:12:28
63 407 DANĚČEK Pavel Cyklistika pro všechny Krnov 1 E 1 01:54:38 00:12:29
64 403 TOMAN Vladislav Cyklokramo Suchdol n.O. 2 E 1 01:54:38 00:12:29
65 211 FIERLA Jan CK Feso Petřvald 16 C 1 01:54:38 00:12:29
66 150 KWIECIEŇ Adam Dar-Bud Team 18 B 1 01:54:41 00:12:31
67 108 FOLTÝN Jiří CK KOLÍK HOBBY Bohumín "A" 19 B 1 01:54:41 00:12:31
68 57 LAN Antonín Team Forman Cinelli 21 A 1 01:54:41 00:12:32
69 246 MLYNÁŘ Vlastimil ACS DRAK Vrbno 17 C 1 01:54:57 00:12:48
70 15 KOCIÁN Tomáš Lhota team 22 A 1 01:54:57 00:12:48
71 348 KASPRZYR Andrzej 8 D 1 01:54:57 00:12:48
72 165 CHUDÝ Jan Bikestyle Opava 20 B 1 01:54:58 00:12:48
73 401 ZEMÁNEK Lubomír 2k-bike club odry 3 E 1 01:54:58 00:12:49
74 43 KRAUS Darius Dar Bud Team 23 A 1 01:54:59 00:12:50
75 704 SCHICHEL Jakub Yogi Racing Ostrava 1 4 M 1 01:54:59 00:12:50
76 243 WYSZYNSKI Dariusz Dar-Bud Team 18 C 1 01:55:04 00:12:54
77 430 BÁRTA Miroslav SK BAC Bike Ostrava 4 E 1 01:55:25 00:13:16
78 117 JUREČKA Roman CK Continental Frenštát p.R.1 21 B 1 01:55:46 00:13:37
79 166 HOLUB Milan Bikestyle Opava 22 B 1 01:56:37 00:14:28
80 151 KORNAK Šimon 23 B 1 01:56:37 00:14:28
81 711 KRESTA Jan SK Ostrava Team 5 M 1 01:57:43 00:15:34
82 347 PETRUŠ Lubomír ACS DRAK Vrbno 9 D 1 01:57:43 00:15:34
83 62 CHMEL Michal Superior Rieders 24 A 1 02:01:02 00:18:53
84 321 MOTYKA Tomáš A BIKE CLUB OSTRAVA 10 D 1 02:01:32 00:19:22
85 337 ZVONÍČEK Radomír FORCE KCK cykloteam Zlín 11 D 1 02:01:34 00:19:25
86 713 HOMOLA Jakub Bike 2000 6 M 1 02:01:34 00:19:25
87 47 SALAMON Marek FESO Petřvald 25 A 1 02:01:34 00:19:25
88 521 BAJGEROVÁ Nikola KC Kooperativa Jablonec 1 Ž 1 02:01:37 00:19:28
89 312 CHMURA Petr Team Forman Cinelli 12 D 1 02:01:38 00:19:29
90 219 KAISER Zdeněk A BIKE CLUB OSTRAVA 19 C 1 02:01:41 00:19:32
91 64 MROVĚC Tomáš Dolča Cyklo 26 A 1 02:02:22 00:20:13
92 307 ČEJKA Petr Cyklo team KOLARNA 13 D 1 02:03:08 00:20:59
93 107 DOHNAL Tomáš Cyklokramo Suchdol n.O. 24 B 1 02:05:37 00:23:28
94 52 BOHUŠ Vojtěch Caramba Team 27 A 1 02:05:39 00:23:30
95 317 KRAWCZYK Andrzej 14 D 1 02:05:39 00:23:30
96 701 HALADUS Szymon Cyklistika pro všechny Krnov 7 M 1 02:05:39 00:23:30
97 351 ZÁRUBA Pavel Šmek Hájov 15 D 1 02:05:41 00:23:31
98 716 FELBIER Rudolf TK Opava 8 M 1 02:05:42 00:23:32
99 232 ŠIMEČEK Radim Profily Midar Příbor 20 C 1 02:05:43 00:23:34
100 423 TEŠNAR Tomáš Yogi Racing Ostrava 1 5 E 1 02:05:46 00:23:37
101 413 MOTTL Bohumír CK KOLÍK HOBBY Bohumín "A" 6 E 1 02:06:52 00:24:43
102 172 JANEČEK Roman Caramba ! Team 25 B 1 02:07:42 00:25:33
103 425 ZDANOWICZ Marek 7 E 1 02:09:08 00:26:58
104 313 JAKL Jiří Triatlon klub Ostrava 16 D 1 02:09:24 00:27:15
105 304 BAIER Jan Lowell Pro Šafrata Team Bohumín 17 D 1 02:09:29 00:27:19
106 149 GAJ Andrzej Sokol Kety 26 B 1 02:09:29 00:27:20
107 511 JAKLOVÁ Ivana Lowell Pro Šafrata Team Bohumín 2 Ž 1 02:09:33 00:27:23
108 158 JUREČKA Petr Bikestyle Opava 27 B 1 02:09:48 00:27:39
109 428 MUŠKA Josef FESO Petřvald 8 E 1 02:10:13 00:28:03
110 503 CHMUROVÁ Jana Team Forman Cinelli 3 Ž 1 02:10:14 00:28:05
111 405 BLUSZCZ Stefan Lowell Pro Šafrata Team Bohumín 9 E 1 02:16:32 00:34:22
112 426 ERTEL Jiří 10 E 1 02:19:02 00:36:52
113 341 HRAZDÍLEK Alois Renokov team 18 D 1 02:22:12 00:40:03
114 710 VLČEK Jan TJ Sigma Hranice 9 M 1 02:22:13 00:40:04
115 408 DUBNÝ Pavel Cyklokramo Suchdol n.O. 11 E 1 02:24:49 00:42:40
116 525 LIBENKOVÁ Sylva CK Feso Petřvald 4 Ž 1 02:24:50 00:42:40
117 522 TUČKOVÁ Lucie 5 Ž 1 02:26:10 00:44:01
118 519 NAVRÁTILOVÁ Kateřina Sigma Hranice 6 Ž 1 02:30:31 00:48:21
119 349 LIBER Vlasta Životské Hory 19 D 1 02:30:31 00:48:22
120 524 PROCHÁZKOVÁ Kateřina Dolča Cyklo 7 Ž 1 02:30:31 00:48:22
121 512 KRZYŽANKOVÁ Lenka Skvělá kola - TJ TŽ Třinec A 8 Ž 1 02:48:07 01:05:58
122 429 RECHTENBERG Karel Frýdlant 12 E 1 02:56:09 01:13:59

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 54 MALÁTEK Vojtěch CK Orlík Orlová A 0 1 kolo
DNF 230 SCHNERCH Martin Skvělá kola - TJ TŽ Třinec A C
DNF 523 OLIVOVÁ Alexandra Bike 2000 Ž

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.09.2020 07:00
Brněnský MASAKR
19.09.2020 07:00
Brněnský MASAKR - dvojice
19.09.2020 08:30
!!ZRUŠENO!! Běh rektorky
19.09.2020 12:00
14. FORCE SPAC - Do vrchu Pusteven
20.09.2020 08:30
Hvězdná desítka 28. ročník
20.09.2020 10:30
!!ZRUŠENO!! 7. Pivní míle
26.09.2020 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
28.09.2020 08:00
BT 2020 - Svatováclavský běh Blažovice
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.