Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 6,5km

Datum pořádání od 28.09.2015 08:00 do 28.09.2015 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků93
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 160 STEINER Tomáš 1 XM 1986 2 00:17:11
2 162 KALUS Jiří EKOL TEAM 2 XM 1993 2 00:17:53 00:00:41
3 117 ČECH Filip Orel Brno Židenice 1 Dci 1998 2 00:18:39 00:01:28
4 140 BEDNÁŘ Daniel X- Trail Orlová 3 XM 1986 2 00:18:44 00:01:33
5 155 FRANK Jakub 4 XM 1985 2 00:19:00 00:01:48
6 181 HRABOVSKÝ Petr VSK Univerzita Brno 5 XM 1981 2 00:19:05 00:01:54
7 141 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 2 Dci 1999 2 00:19:14 00:02:03
8 145 KOZUBÍK Jiří 6 XM 1988 2 00:19:22 00:02:11
9 109 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 3 Dci 1999 2 00:19:42 00:02:31
10 103 KAŠPAŘÍK Jan SKB Velké Karlovice 4 Dci 2002 2 00:20:05 00:02:54
11 170 PAULÍK David 7 XM 1993 2 00:20:22 00:03:11
12 102 KAŠPAŘÍK Matěj SKB Velké Karlovice 5 Dci 2000 2 00:20:27 00:03:16
13 171 MACHAČ Milan Břeclav 8 XM 1965 2 00:20:29 00:03:18
14 179 ČERMÁKOVÁ Jana SK Skol Brno 1 Dky 1998 2 00:20:40 00:03:28
15 110 SLAVÍK Jakub Orel Šitbořice 1 Jun 1997 2 00:20:41 00:03:29
16 142 KOUTNÝ Jan Biatlon Prostějov 6 Dci 2005 2 00:20:46 00:03:34
17 146 KOŽNAROVÁ Barbora 1 XZ 1993 2 00:20:46 00:03:35
18 156 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 XZ 1972 2 00:21:02 00:03:50
19 153 KOPTÁK Peter Rosice u Brna 9 XM 1979 2 00:21:10 00:03:59
20 184 BADIN Tomáš Hrušovany u Brna 10 XM 1991 2 00:21:29 00:04:17
21 176 JIŘIKOVSKÝ Jakub 7 Dci 1999 2 00:21:30 00:04:18
22 118 ŠTĚPÁNEK Radek Orel Obřany 8 Dci 1998 2 00:21:35 00:04:23
23 147 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 11 XM 1973 2 00:21:39 00:04:27
24 112 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 3 XZ 1975 2 00:21:47 00:04:35
25 115 STAŇKOVÁ Kateřina Blažovice 4 XZ 1988 2 00:21:52 00:04:41
26 133 KLEMENSEVIČ Lukáš 12 XM 1984 2 00:22:03 00:04:52
27 180 HRABOVSKÁ Lenka 5 XZ 1983 2 00:22:32 00:05:21
28 128 ŠTĚPÁNEK Martin Blažovice 2 Jun 1996 2 00:22:34 00:05:22
29 186 DANĚK Pavel Hrušovany u Brna 13 XM 1990 2 00:22:54 00:05:43
30 185 ŠAFRÁNEK Jan 14 XM 1991 2 00:23:05 00:05:54
31 119 KOSTRUH Jan VSK UNI Brno - Jehnice 9 Dci 2004 2 00:23:17 00:06:05
32 143 DANĚK Kryštof Orel Jiříkovice 3 Jun 1997 2 00:23:21 00:06:10
33 192 NOVÁK Martin VSK Univerzita Brno 15 XM 1982 2 00:23:24 00:06:13
34 135 ZELINKA Marek VSK Univerzita Brno 10 Dci 1999 2 00:23:25 00:06:13
35 113 NEHYBA Pavel 16 XM 1965 2 00:23:56 00:06:44
36 131 HATIAR Jan 17 XM 1988 2 00:23:56 00:06:45
37 127 PAULÍK Michal Blažovice 18 XM 1988 2 00:24:26 00:07:15
38 167 HABERL Vojtěch Borki Horákov 11 Dci 2001 2 00:24:43 00:07:32
39 134 MAZEL Radoslav Blažovice 12 Dci 2001 2 00:24:51 00:07:40
40 116 KRÁLOVÁ Nicola 6 XZ 1993 2 00:24:51 00:07:40
41 195 CRHÁK Tomáš MSD Brno J-elita 13 Dci 1998 2 00:24:58 00:07:47
42 189 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 19 XM 1957 2 00:25:03 00:07:51
43 122 TVRDOŇOVÁ Kateřina Zlín 7 XZ 1978 2 00:25:03 00:07:52
44 107 KOLEGAROVÁ Gabriela Orel Židenice - Sokol Přísnotice 2 Dky 1999 2 00:25:07 00:07:56
45 183 SOBOTKA Martin Brno 20 XM 1976 2 00:25:22 00:08:10
46 114 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 8 XZ 1974 2 00:25:24 00:08:13
47 152 KIČMEROVÁ Zuzana 9 XZ 1988 2 00:25:27 00:08:15
48 182 HALASOVÁ Anna AK Drnovice - Orel Drnovice 3 Dky 2003 2 00:25:35 00:08:23
49 159 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice, AK OLYMP Brno 10 XZ 1966 2 00:25:49 00:08:38
50 158 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 11 XZ 1983 2 00:25:52 00:08:41
51 125 DRÁPALOVÁ Anna AC Moravská Slavia Brno 14 Dci 1999 2 00:25:54 00:08:43
52 137 BÍLEK Radim 15 Dci 1998 2 00:25:55 00:08:43
53 190 PETROVÁ Katarína 12 XZ 1981 2 00:26:10 00:08:58
54 124 KUNCOVÁ Martina Orel Vyškov 4 Dky 2001 2 00:26:11 00:09:00
55 174 HRUŠKOVÁ Kristýna Brno - Kohoutovice 5 Dky 2003 2 00:26:14 00:09:02
56 163 ZEZULKOVÁ Hana 13 XZ 1979 2 00:26:44 00:09:32
57 139 ŠVESTKOVÁ Sabina Auto Pokorný 14 XZ 1993 2 00:26:48 00:09:36
58 105 BENEŠ Jakub Sokol Pozořice 16 Dci 2000 2 00:26:54 00:09:42
59 104 TOPINKA Jiří Sokol Pozořice 17 Dci 2000 2 00:26:54 00:09:42
60 175 SCHMID Katharina Brno 6 Dky 2003 2 00:27:13 00:10:02
61 132 SYCHRA Petr RSFK 21 XM 1989 2 00:27:14 00:10:02
62 130 PETŘEK Jiří RSFK 22 XM 1991 2 00:27:19 00:10:08
63 144 HROMÁDKOVÁ Petra Blansko 15 XZ 1982 2 00:27:25 00:10:13
64 188 MICHL Oskar 23 XM 1977 2 00:27:30 00:10:19
65 168 HLADKÝ Tadeáš Orel Brno Židenice 18 Dci 2008 2 00:27:34 00:10:22
66 172 TRÁVNÍČEK Jaroslav AK Drnovice 24 XM 1964 2 00:27:34 00:10:23
67 129 HRICZO Radim VSK Univerzita Brno 19 Dci 2003 2 00:27:40 00:10:29
68 187 PELLOVÁ Gabriela 16 XZ 1979 2 00:27:44 00:10:33
69 164 FRANK Pavel LRS Vyškov 25 XM 1947 2 00:27:49 00:10:37
70 169 HLADKÝ Jiří Orel Židenice 26 XM 1975 2 00:27:56 00:10:44
71 101 KUBÍNKOVÁ Kamila 17 XZ 1992 2 00:28:01 00:10:50
72 177 ČERMÁKOVÁ Jitka SKOL Brno 18 XZ 1961 2 00:28:04 00:10:52
73 121 PETROVÁ Miroslava KUDLOV 19 XZ 1954 2 00:28:11 00:10:59
74 166 BULIČIČOVÁ Eliška Sokol Líšeň 20 XZ 1993 2 00:28:39 00:11:27
75 165 HABERLOVÁ Helena Borki 21 XZ 1974 2 00:28:51 00:11:39
76 108 RATAJSKÝ František newline 27 XM 1946 2 00:28:55 00:11:43
77 193 KALA Jiří st Orel Blažovice 28 XM 1955 2 00:28:55 00:11:44
78 138 TICHÁ Kateřina Orel Obřany 7 Dky 1999 2 00:29:02 00:11:51
79 148 NOHELOVÁ Marcela Blažovice 22 XZ 1982 2 00:29:32 00:12:21
80 123 STEHLÍK Martin 20 Dci 2001 2 00:29:43 00:12:32
81 151 GRÁCER Tomáš Orel Jiříkovice 21 Dci 2003 2 00:29:59 00:12:48
82 191 STRAK Vlastimil 29 XM 1975 2 00:30:09 00:12:58
83 106 RAŠOVSKÁ veronika 23 XZ 1980 2 00:30:29 00:13:18
84 126 ZEJDOVÁ Eva Orel Obřany 24 XZ 1983 2 00:30:54 00:13:43
85 178 ČERMÁKOVÁ Veronika SK Skol Brno 1 Jky 1996 2 00:30:55 00:13:44
86 173 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 30 XM 1939 2 00:32:35 00:15:24
87 194 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 8 Dky 1999 2 00:32:39 00:15:27
88 161 PLEVA Petr Orel Blažovice 31 XM 1967 2 00:32:42 00:15:30
89 120 KUNCOVÁ Monika Orel Vyškov 9 Dky 1999 2 00:35:17 00:18:05
90 111 KUNC Josef Orel Vyškov 32 XM 1960 2 00:35:17 00:18:06

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 149 PARMA Tomáš XM 1970 0 2 kola
DNS 154 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec XM 1953 0 2 kola
DNF 136 KLVAČ Lukáš Blažovice XM 1990

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.