Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m

Datum pořádání od 28.09.2015 08:00 do 28.09.2015 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:45 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků336
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 319 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 1 M 1981 5 00:35:12
2 243 PETR Jiří Diadora 2 M 1979 5 00:35:58 00:00:46
3 387 ČÍPA Jiří Bystré 3 M 1985 5 00:36:43 00:01:31
4 213 KUBÍNEK František Škola triatlon 4 M 1988 5 00:37:32 00:02:20
5 230 ZADÁK Karel Triexpert adidas team 5 M 1978 5 00:37:50 00:02:38
6 321 HÉNEK Petr Kovalovice 6 M 1987 5 00:38:08 00:02:55
7 395 STEINER Tomáš AK Drnovice 7 M 1986 5 00:38:40 00:03:28
8 113 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 8 M 1992 5 00:38:54 00:03:42
9 43 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 9 M 1977 5 00:39:05 00:03:52
10 79 LYSÁK Vlastimil 10 M 1986 5 00:39:25 00:04:13
11 127 ADAMEC Milan Orel Vyškov 11 M 1977 5 00:39:32 00:04:20
12 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 MV1 1970 5 00:39:39 00:04:27
13 41 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 12 M 1987 5 00:39:45 00:04:32
14 305 CZERNÝ Pavel Karviná 13 M 1981 5 00:40:00 00:04:48
15 270 HOFF Jakub Brno 14 M 1977 5 00:40:08 00:04:55
16 228 VINTRLÍK Martin Křepice 15 M 1977 5 00:40:11 00:04:59
17 369 KUČERA Josef 16 M 1985 5 00:40:18 00:05:05
18 47 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 17 M 1979 5 00:40:52 00:05:40
19 301 KLÍMA Tomáš EKOL TEAM o.s. 18 M 1980 5 00:40:54 00:05:42
20 145 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 2 MV1 1967 5 00:41:09 00:05:56
21 32 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 19 M 1981 5 00:41:15 00:06:02
22 137 JURČÍK Josef Skalica 20 M 1977 5 00:41:15 00:06:03
23 98 TOMČAL Dušan Lipov 3 MV1 1973 5 00:41:17 00:06:04
24 64 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 21 M 1983 5 00:41:22 00:06:10
25 67 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV2 1960 5 00:41:25 00:06:13
26 111 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 MV1 1968 5 00:41:30 00:06:17
27 97 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 5 MV1 1967 5 00:41:49 00:06:37
28 70 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 2 MV2 1965 5 00:42:06 00:06:53
29 220 BODIŠ Ivo newline 6 MV1 1971 5 00:42:13 00:07:01
30 341 DVOŘÁK Pavel Team PaK 22 M 1982 5 00:42:14 00:07:01
31 326 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK Triatlon 1 Ž 1983 5 00:42:15 00:07:03
32 15 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 7 MV1 1975 5 00:42:22 00:07:09
33 61 VEVERKA Josef AC Čejkovice 3 MV2 1958 5 00:42:34 00:07:21
34 19 POKORNÝ Václav Brno 23 M 1978 5 00:42:37 00:07:24
35 106 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 2 Ž 1983 5 00:42:40 00:07:27
36 148 BÁRTA Jaroslav Sobůlky 24 M 1982 5 00:42:49 00:07:36
37 359 PAKAN Vlado Dema Racing Team 8 MV1 1975 5 00:42:53 00:07:40
38 251 DUŠIL Jaroslav ŽÁR TRVÁ 9 MV1 1970 5 00:43:00 00:07:48
39 267 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka 3 Ž 1983 5 00:43:01 00:07:48
40 342 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 25 M 1993 5 00:43:03 00:07:51
41 68 ŠIMUNEK Martin Modřice 10 MV1 1966 5 00:43:03 00:07:51
42 339 TEJNIL Ivo Krokodýl Brno 26 M 1991 5 00:43:14 00:08:02
43 133 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 27 M 1984 5 00:43:18 00:08:06
44 62 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 4 MV2 1959 5 00:43:34 00:08:21
45 313 HUDEC Radoslav Bystrc 28 M 1980 5 00:43:47 00:08:35
46 292 PLEKANEC Juraj Individuální 11 MV1 1974 5 00:43:52 00:08:40
47 386 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 12 MV1 1975 5 00:43:52 00:08:40
48 138 TRNKA Roman INA Skalica 13 MV1 1972 5 00:43:58 00:08:45
49 249 HOVĚŽÁK Pavel 14 MV1 1975 5 00:44:01 00:08:48
50 275 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 5 MV2 1957 5 00:44:06 00:08:54
51 107 NEMČEK Stanislav Jablonica 15 MV1 1970 5 00:44:08 00:08:55
52 109 KROPÁČEK Jaroslav 16 MV1 1970 5 00:44:15 00:09:03
53 227 ZEJDA Jiří 29 M 1985 5 00:44:20 00:09:07
54 377 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 30 M 1977 5 00:44:24 00:09:11
55 142 STEHLÍK Pavel VP Agro 17 MV1 1974 5 00:44:24 00:09:12
56 307 KUNČICKÁ Jana Masaryk run 4 Ž 1988 5 00:44:27 00:09:14
57 122 HOCHMAN Zdeněk SK ICA 31 M 1985 5 00:44:29 00:09:16
58 286 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1993 5 00:44:30 00:09:18
59 235 ŘEHOŘ Aleš Auto Pokorný 32 M 1989 5 00:44:36 00:09:24
60 357 LIŠKA Petr Tvarožná 33 M 1995 5 00:44:42 00:09:30
61 66 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 18 MV1 1974 5 00:44:44 00:09:31
62 363 ŠTĚPÁNEK Martin 34 M 1981 5 00:44:44 00:09:32
63 74 MIKULA Miroslav Radošovce 6 MV2 1957 5 00:44:47 00:09:34
64 248 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 6 Ž 1995 5 00:44:53 00:09:40
65 308 KUBÍČEK Jaroslav Záhorácký Frišký tým 35 M 1977 5 00:45:01 00:09:48
66 331 NOISEK Pavel 7 MV2 1965 5 00:45:02 00:09:49
67 25 VERDES Alexandru 36 M 1982 5 00:45:07 00:09:54
68 333 MĚSÍČEK Jakub DRUŽBA Sobolky 37 M 1990 5 00:45:15 00:10:02
69 203 HORÁK Petr Orel Silůvky 38 M 1976 5 00:45:18 00:10:05
70 349 ŽELEZNÁ Lada Mladá Boleslav 7 Ž 1989 5 00:45:30 00:10:17
71 370 KYJOVSKÝ Radovan Cyklo Kyjovský 39 M 1986 5 00:45:32 00:10:19
72 40 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 40 M 1985 5 00:45:41 00:10:28
73 277 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 8 MV2 1963 5 00:45:41 00:10:28
74 73 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 1 MV3 1954 5 00:45:42 00:10:30
75 201 MALÝ Václav Tvarožná 41 M 1988 5 00:45:45 00:10:32
76 136 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 19 MV1 1971 5 00:45:49 00:10:37
77 51 JURČA Jaroslav 9 MV2 1962 5 00:45:55 00:10:43
78 205 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 20 MV1 1969 5 00:45:56 00:10:43
79 233 MORAVEC Pavel - 42 M 1980 5 00:46:15 00:11:03
80 332 ŠŤASTNÝ Jan RED HAD 43 M 1989 5 00:46:15 00:11:03
81 344 DRAGOLOV Daniel FIDES 21 MV1 1967 5 00:46:16 00:11:04
82 22 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 22 MV1 1968 5 00:46:22 00:11:10
83 155 MATĚJA Roman 44 M 1988 5 00:46:24 00:11:12
84 125 ČERMÁK Jan Šlapanice 45 M 1989 5 00:46:27 00:11:15
85 271 BOUBÍN Jan BK Slavkov U Brna 10 MV2 1963 5 00:46:33 00:11:20
86 325 ŠKRLA Petr 11 MV2 1965 5 00:46:33 00:11:20
87 358 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 12 MV2 1957 5 00:46:33 00:11:20
88 69 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 23 MV1 1973 5 00:46:35 00:11:23
89 328 HAŠPL Marcel Pohořelice 46 M 1977 5 00:46:36 00:11:23
90 315 KRÁTKÝ Ivo Otaslavice 24 MV1 1968 5 00:46:38 00:11:26
91 337 MAREŠ Petr Brno 47 M 1983 5 00:46:42 00:11:30
92 29 SLOUKA Jiří Blažovice 48 M 1983 5 00:46:45 00:11:33
93 50 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 1 ŽV1 1975 5 00:46:47 00:11:35
94 258 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 2 MV3 1948 5 00:46:52 00:11:39
95 343 ŠKOPEK Ondrej 1 1996 5 00:46:52 00:11:40
96 375 KNOTEK David 49 M 1992 5 00:46:54 00:11:42
97 324 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1978 5 00:46:56 00:11:44
98 385 STUDENÝ Lubomír BehejBrno.com 25 MV1 1967 5 00:46:58 00:11:46
99 63 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 2 ŽV1 1967 5 00:46:59 00:11:47
100 260 URBÁNEK JIří Slávia Liberec 50 M 1987 5 00:47:03 00:11:51
101 293 STUCHLÍK Radek - 51 M 1981 5 00:47:04 00:11:51
102 21 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 3 ŽV1 1970 5 00:47:06 00:11:53
103 378 POLÁŠEK Vít Hodonín 52 M 1976 5 00:47:15 00:12:03
104 254 ČTVRTEČKA Václav Blažovice 53 M 1994 5 00:47:17 00:12:05
105 104 FABRIK Miroslav Brno 13 MV2 1959 5 00:47:18 00:12:05
106 210 KALÁB Ondřej Blažovice 54 M 1992 5 00:47:25 00:12:12
107 391 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 14 MV2 1957 5 00:47:27 00:12:15
108 255 VLASÁK Pavel 55 M 1989 5 00:47:32 00:12:20
109 221 KOLAJA Marcel RED HAT 56 M 1980 5 00:47:32 00:12:20
110 347 ČÍŽ Radim VUT Brno 26 MV1 1974 5 00:47:33 00:12:20
111 353 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 15 MV2 1965 5 00:47:34 00:12:21
112 310 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1986 5 00:47:34 00:12:21
113 257 PIVEC Jan Oddíl Hal 3000 57 M 1981 5 00:47:35 00:12:22
114 20 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 58 M 1981 5 00:47:36 00:12:23
115 141 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 10 Ž 1989 5 00:47:37 00:12:24
116 48 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 16 MV2 1958 5 00:47:38 00:12:26
117 119 BEDNAŘÍK Petr Brno 27 MV1 1971 5 00:47:39 00:12:26
118 300 HANÁKOVÁ Miroslava Sokol Bučovice 4 ŽV1 1966 5 00:47:46 00:12:34
119 39 SCHERRER Jaroslav Moravské Budějovice 17 MV2 1960 5 00:47:47 00:12:35
120 264 BAJÁK Marek 28 MV1 1972 5 00:47:58 00:12:45
121 49 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 29 MV1 1971 5 00:48:00 00:12:48
122 229 DOKOUPIL Petr Brno 59 M 1977 5 00:48:03 00:12:51
123 18 POHANKA Pavel Lotrando Brno 30 MV1 1973 5 00:48:05 00:12:52
124 266 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 3 MV3 1953 5 00:48:06 00:12:53
125 83 FIKERA Michal Brno 31 MV1 1974 5 00:48:06 00:12:54
126 56 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 4 MV3 1951 5 00:48:10 00:12:58
127 31 LORENZ Marek Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 60 M 1979 5 00:48:16 00:13:03
128 71 BŘEZINA Aleš newline 18 MV2 1962 5 00:48:18 00:13:05
129 126 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 32 MV1 1966 5 00:48:21 00:13:08
130 231 REDLICH Tomáš KČT Aš 61 M 1982 5 00:48:25 00:13:13
131 114 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 11 Ž 1979 5 00:48:28 00:13:15
132 350 RAMŠA Aleš Hostěnice 62 M 1978 5 00:48:46 00:13:33
133 35 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 5 ŽV1 1969 5 00:48:48 00:13:35
134 55 NAVARA Karel Uherský Ostroh 5 MV3 1950 5 00:48:52 00:13:39
135 285 MAŇÁSEK Lukáš Y Soft 63 M 1980 5 00:48:55 00:13:43
136 212 FIALA Ondřej Slavkov u Brna 64 M 1976 5 00:49:04 00:13:51
137 352 PETR Lukáš TJ Favorit Brno 65 M 1980 5 00:49:05 00:13:52
138 156 MÍŠA Dušan Skalica 66 M 1978 5 00:49:05 00:13:53
139 238 NOHEL Pavel Romza Klub Blažovice 67 M 1978 5 00:49:06 00:13:54
140 30 FRANK Jakub 68 M 1985 5 00:49:06 00:13:54
141 288 NEŠPOR Martin 33 MV1 1973 5 00:49:10 00:13:57
142 76 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 19 MV2 1957 5 00:49:13 00:14:01
143 206 KOUTNÝ Jan Prostějov 34 MV1 1972 5 00:49:14 00:14:02
144 53 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 20 MV2 1964 5 00:49:16 00:14:04
145 204 PAUS Jiří Orel Hranice 69 M 1978 5 00:49:21 00:14:08
146 147 JÍLEK Josef AK Moravská Třebová 70 M 1989 5 00:49:30 00:14:17
147 314 ŠÍMOVÁ Lucie 12 Ž 1986 5 00:49:38 00:14:26
148 334 LOUBEK Bronislav 71 M 1989 5 00:49:45 00:14:32
149 272 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 ŽV1 1970 5 00:49:49 00:14:37
150 400 PARMA Tomáš 35 MV1 1970 5 00:49:54 00:14:42
151 123 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 72 M 1984 5 00:49:56 00:14:43
152 115 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 7 ŽV1 1975 5 00:50:00 00:14:48
153 393 TYLEČEK Pavel Jundrov 36 MV1 1973 5 00:50:02 00:14:50
154 207 KUNC Josef Orel Vyškov 21 MV2 1960 5 00:50:04 00:14:52
155 89 MATULOVÁ Martina newline 8 ŽV1 1972 5 00:50:06 00:14:54
156 23 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 ŽV2 1957 5 00:50:08 00:14:55
157 390 HAŠKA Pavel 73 M 1983 5 00:50:10 00:14:57
158 279 MIKITA Pavel Sever Brno 6 MV3 1952 5 00:50:11 00:14:58
159 110 KOHOUTEK Jaromír WSSC 7 MV3 1955 5 00:50:13 00:15:01
160 245 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 2 ŽV2 1963 5 00:50:30 00:15:18
161 398 ZIEGLER Jiří Brno 74 M 1986 5 00:50:44 00:15:31
162 291 JAKUS Jan Brno 75 M 1979 5 00:51:04 00:15:51
163 374 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 13 Ž 1985 5 00:51:07 00:15:54
164 306 HRADIL Stanislav Běžěcký klub Hodonín 22 MV2 1958 5 00:51:13 00:16:00
165 252 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka (CZE) EKOL TEAM 14 Ž 1993 5 00:51:14 00:16:02
166 214 ČECH Ladislav BehejBrno.com 37 MV1 1973 5 00:51:15 00:16:02
167 282 JIŘIKOVSKÝ Martin Brno 38 MV1 1973 5 00:51:16 00:16:03
168 100 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 23 MV2 1961 5 00:51:18 00:16:06
169 261 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 MV4 1944 5 00:51:22 00:16:09
170 121 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 39 MV1 1971 5 00:51:25 00:16:12
171 373 MYŠKA Radek 76 M 1986 5 00:51:28 00:16:16
172 88 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 3 ŽV2 1964 5 00:51:29 00:16:16
173 131 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 40 MV1 1975 5 00:51:32 00:16:19
174 280 RÝDEL Jiří newline 77 M 1983 5 00:51:35 00:16:22
175 320 TUPA Roman 78 M 1981 5 00:51:40 00:16:28
176 102 DVOŘÁK David (CZE) 79 M 1976 5 00:51:42 00:16:29
177 93 KAPAVÍK Radim Přerov 80 M 1985 5 00:51:42 00:16:30
178 297 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 8 MV3 1955 5 00:51:43 00:16:31
179 284 HLAVATÁ Alexandra Brno 9 ŽV1 1967 5 00:51:43 00:16:31
180 274 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 9 MV3 1951 5 00:51:48 00:16:36
181 311 ŠIMEK Matěj 81 M 1981 5 00:51:49 00:16:36
182 242 BRZOBOHATÝ Jiří Sokol Tvarožná 41 MV1 1975 5 00:51:51 00:16:38
183 276 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 10 MV3 1952 5 00:51:55 00:16:42
184 86 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 24 MV2 1962 5 00:51:55 00:16:42
185 302 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 11 MV3 1954 5 00:51:58 00:16:46
186 218 PETR Jiří KUDLOV 12 MV3 1954 5 00:51:58 00:16:46
187 78 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 42 MV1 1966 5 00:51:59 00:16:46
188 384 ŘEZÁČ Oto 82 M 1976 5 00:51:59 00:16:46
189 239 PETRŮ Roman Drnovice 83 M 1976 5 00:52:04 00:16:52
190 253 ODVÁŘKA Michal Blažovice 84 M 1995 5 00:52:15 00:17:02
191 132 PETŘÍKOVÁ Kateřina Brno 10 ŽV1 1971 5 00:52:18 00:17:06
192 90 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 13 MV3 1948 5 00:52:20 00:17:08
193 330 KVOCHOVÁ Simona 11 ŽV1 1975 5 00:52:23 00:17:10
194 45 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 25 MV2 1958 5 00:52:30 00:17:17
195 77 ČADEK Martin 26 MV2 1957 5 00:52:32 00:17:19
196 317 KALÁB Jiří 85 M 1989 5 00:52:39 00:17:27
197 289 VRÁNEK David Brno 86 M 1978 5 00:52:49 00:17:36
198 256 ZEZULKA Petr Blansko 87 M 1981 5 00:52:49 00:17:37
199 82 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 43 MV1 1972 5 00:52:50 00:17:37
200 250 NOVOTNÝ Ondřej 44 MV1 1973 5 00:52:56 00:17:44
201 383 HAVLÍČEK Štěpán 88 M 1983 5 00:53:01 00:17:49
202 101 LENHART David newline 89 M 1979 5 00:53:04 00:17:52
203 392 HRABÁLEK Jakub Hraspo team 90 M 1985 5 00:53:12 00:17:59
204 116 NEČASOVÁ Klára Brno 15 Ž 1994 5 00:53:12 00:17:59
205 323 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 4 ŽV2 1964 5 00:53:33 00:18:21
206 33 PORTÁŠIK Peter ASK grafobal Skalica 27 MV2 1963 5 00:53:34 00:18:21
207 87 MATULA Jaroslav Zetor Brno 45 MV1 1970 5 00:53:35 00:18:22
208 367 KRÁSNÝ Kamil 91 M 1987 5 00:53:45 00:18:32
209 94 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 5 ŽV2 1962 5 00:53:48 00:18:36
210 278 KOŽUSZNIK Petr Havířov 92 M 1983 5 00:53:51 00:18:38
211 152 HABA Milan AC Malacky 46 MV1 1970 5 00:53:52 00:18:40
212 75 MIKUŠ Miroslav Radošovce 14 MV3 1951 5 00:53:54 00:18:41
213 327 REZNER Luboš Kuřim 28 MV2 1965 5 00:53:55 00:18:43
214 80 JÍLEK Radim 47 MV1 1971 5 00:54:00 00:18:47
215 202 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 16 Ž 1977 5 00:54:00 00:18:48
216 283 BÍNA Miroslav Brno 48 MV1 1973 5 00:54:06 00:18:54
217 360 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 6 ŽV2 1963 5 00:54:13 00:19:00
218 388 CIESAROVÁ Denisa Slavkov u Brna 17 Ž 1989 5 00:54:17 00:19:04
219 241 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 49 MV1 1972 5 00:54:22 00:19:09
220 345 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana 18 Ž 1982 5 00:54:24 00:19:12
221 17 DERKOVÁ Jana Brno 12 ŽV1 1971 5 00:54:28 00:19:15
222 281 NEPUSTILOVÁ Monika 19 Ž 1981 5 00:54:31 00:19:18
223 351 ŠILHAN Vladimír BehejBrno.com 29 MV2 1957 5 00:54:33 00:19:20
224 262 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 15 MV3 1955 5 00:54:36 00:19:24
225 298 OBRDLÍK Jiří 93 M 1984 5 00:54:37 00:19:25
226 65 VOLAVÝ Vladimír Fit online 16 MV3 1955 5 00:54:40 00:19:27
227 26 ŠMERDA Bohuslav Viničné Šumice 17 MV3 1952 5 00:54:47 00:19:35
228 265 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 30 MV2 1957 5 00:54:50 00:19:38
229 322 SZABOVÁ Dana Orel Vyškov 13 ŽV1 1967 5 00:55:00 00:19:47
230 232 VEČEŘA Michal Blažovice 94 M 1984 5 00:55:04 00:19:51
231 335 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 95 M 1985 5 00:55:04 00:19:52
232 368 BENDA Lubor 31 MV2 1963 5 00:55:09 00:19:57
233 396 DANĚK Roman Tvarožná 96 M 1981 5 00:55:22 00:20:09
234 118 NEČASOVÁ Gabriela Brno 20 Ž 1989 5 00:55:27 00:20:14
235 57 VOLAVÁ Ivana Fit online 7 ŽV2 1964 5 00:55:32 00:20:20
236 209 ŠKAŘOUBKOVÁ Ivana Orel Vyškov 14 ŽV1 1974 5 00:55:34 00:20:21
237 236 HROMÁDKA Patrik 97 M 1980 5 00:55:35 00:20:23
238 338 KUBĚNA Tomáš 98 M 1987 5 00:55:39 00:20:27
239 354 HRŮZA Libor 99 M 1983 5 00:55:42 00:20:30
240 124 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 21 Ž 1986 5 00:55:46 00:20:33
241 34 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 18 MV3 1946 5 00:55:53 00:20:41
242 234 UHŘÍK Jaromír Modřice 50 MV1 1973 5 00:55:55 00:20:43
243 294 DIVÁCKÝ Přemysl Tatran Kohoutovice 19 MV3 1949 5 00:55:57 00:20:45
244 295 STÖGER Karel 100 M 1976 5 00:55:59 00:20:47
245 329 MÁDROVÁ Lucie 15 ŽV1 1975 5 00:56:14 00:21:01
246 303 LABUDA Tomáš 101 M 1981 5 00:56:17 00:21:05
247 108 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 22 Ž 1976 5 00:56:20 00:21:08
248 380 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 102 M 1981 5 00:56:21 00:21:09
249 240 MALEČEK Pavel Slavkov u Brna 103 M 1980 5 00:56:23 00:21:10
250 299 LAŠTŮVKA Petr - 104 M 1981 5 00:56:28 00:21:15
251 316 DOČKALOVÁ Veronika 23 Ž 1988 5 00:56:31 00:21:18
252 348 ŽIGOVÁ Veronika 24 Ž 1990 5 00:56:36 00:21:24
253 336 BLATNÝ Oldřich 105 M 1982 5 00:56:54 00:21:41
254 91 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 5 00:56:56 00:21:44
255 376 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 20 MV3 1953 5 00:57:04 00:21:52
256 372 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 25 Ž 1977 5 00:57:09 00:21:57
257 208 MÁLKOVÁ Anna Orel Vyškov 8 ŽV2 1963 5 00:57:10 00:21:58
258 237 ZEJDA Ivo Orel Židenice 32 MV2 1956 5 00:57:13 00:22:00
259 44 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 33 MV2 1963 5 00:57:36 00:22:24
260 269 BŘEZINA Petr newline 21 MV3 1950 5 00:57:52 00:22:39
261 129 KARAS Karel BK Hodonín 2 MV4 1945 5 00:58:01 00:22:48
262 397 JONÁKOVÁ Eliška 26 Ž 1985 5 00:58:08 00:22:56
263 361 SPILKA Jiří Komín 22 MV3 1950 5 00:58:09 00:22:57
264 318 USTOHAL Karel Zelene Rosice 106 M 1977 5 00:58:14 00:23:02
265 14 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 34 MV2 1958 5 00:58:21 00:23:09
266 58 STRÁNÍK Aleš Blansko 23 MV3 1950 5 00:58:23 00:23:11
267 222 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 27 Ž 1976 5 00:58:27 00:23:15
268 364 ČERVINKA František Brno 35 MV2 1961 5 00:58:29 00:23:16
269 246 HAJOSSY Miroslav Kovalob 24 MV3 1946 5 00:58:44 00:23:31
270 1 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 25 MV3 1953 5 00:58:45 00:23:33
271 60 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV3 1954 5 00:58:47 00:23:35
272 247 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 36 MV2 1956 5 00:58:49 00:23:37
273 346 KURA Jakub 107 M 1991 5 00:58:50 00:23:37
274 312 SZÖKEOVÁ Jana Brno 9 ŽV2 1965 5 00:58:58 00:23:45
275 362 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 51 MV1 1969 5 00:58:59 00:23:47
276 259 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 28 Ž 1981 5 00:59:02 00:23:50
277 130 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 16 ŽV1 1970 5 00:59:27 00:24:14
278 112 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 17 ŽV1 1971 5 00:59:37 00:24:25
279 149 DOČKALOVÁ Věra Šťastní běžci 29 Ž 1976 5 00:59:43 00:24:31
280 54 BŘEZINOVÁ Renata newline 18 ŽV1 1975 5 00:59:44 00:24:32
281 27 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 26 MV3 1953 5 00:59:47 00:24:35
282 244 KOVAŘÍK František Břeclav 27 MV3 1946 5 00:59:53 00:24:40
283 96 ZEMAN Martin Kr. Pole 37 MV2 1963 5 00:59:57 00:24:44
284 224 BUČEK Štěpán Orel Jiříkovice 2 2001 5 01:00:14 00:25:01
285 150 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 19 ŽV1 1973 5 01:00:15 00:25:02
286 139 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 38 MV2 1959 5 01:00:23 00:25:10
287 92 BULÍN Martin Přerov 108 M 1985 5 01:00:27 00:25:14
288 36 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 39 MV2 1961 5 01:00:27 00:25:14
289 217 SVOBODOVÁ Martina BehejBrno.com 20 ŽV1 1975 5 01:00:32 00:25:19
290 355 MRŮZKOVÁ Pavlína UNI Brno - plavání 21 ŽV1 1970 5 01:00:32 00:25:19
291 268 VOJTOVÁ Barbora 30 Ž 1984 5 01:00:46 00:25:34
292 38 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 10 ŽV2 1965 5 01:00:53 00:25:41
293 134 PELC Vít OZZY Brno 52 MV1 1967 5 01:00:55 00:25:42
294 399 BOBKOVÁ Milada Brno 31 Ž 1982 5 01:00:55 00:25:43
295 211 KALÁB Alois Orel Blažovice 28 MV3 1949 5 01:01:03 00:25:51
296 309 DANĚK Jiří Romza Klub Blažovice 109 M 1981 5 01:01:04 00:25:51
297 215 VALTR Luboš Romza Klub Blažovice 110 M 1977 5 01:01:04 00:25:51
298 394 BARTÁK Jan Kobylnice 111 M 1990 5 01:01:04 00:25:52
299 290 DRÁPAL Ivan Jiříkovice 40 MV2 1964 5 01:01:19 00:26:07
300 46 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 3 1999 5 01:01:20 00:26:08
301 81 SLÁMA Vladimír Marvan tým 29 MV3 1954 5 01:01:26 00:26:13
302 153 ŠMÍD Petr Hrušky 112 M 1980 5 01:01:43 00:26:31
303 59 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 30 MV3 1952 5 01:01:52 00:26:39
304 304 TOMÁNKOVÁ Dana Orel Křenovice 32 Ž 1979 5 01:02:19 00:27:07
305 219 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 113 M 1979 5 01:02:52 00:27:39
306 144 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 1 1999 5 01:03:09 00:27:57
307 216 LANGROVÁ Martina Romza Klub Blažovice 33 Ž 1989 5 01:04:39 00:29:27
308 128 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 3 MV4 1945 5 01:04:39 00:29:27
309 223 DRÁPAL Pavel 41 MV2 1963 5 01:05:14 00:30:02
310 105 FABRIKOVÁ Blanka Brno 11 ŽV2 1960 5 01:06:09 00:30:57
311 42 HOLÝ Josef Orel Židenice 4 MV4 1941 5 01:06:42 00:31:30
312 365 BAUMLOVÁ Sabina 34 Ž 1993 5 01:07:02 00:31:50
313 151 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 35 Ž 1978 5 01:07:36 00:32:23
314 296 PLANKA Vojtěch BK VP Malacky 31 MV3 1955 5 01:07:36 00:32:23
315 287 DUDOVÁ Silvie 36 Ž 1979 5 01:07:48 00:32:35
316 226 MACH Jiř Brno 42 MV2 1962 5 01:07:52 00:32:40
317 366 SOLDÁNOVÁ Helena newline 22 ŽV1 1972 5 01:08:21 00:33:08
318 120 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 3 ŽV3 1953 5 01:08:30 00:33:17
319 37 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1 ŽV4 1938 5 01:09:06 00:33:53
320 381 KREJČÍŘ Jan Dědci Sobě 114 M 1980 5 01:09:14 00:34:01
321 379 ČADOVÁ Adéla 37 Ž 1983 5 01:09:56 00:34:43
322 135 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 2 1998 5 01:10:08 00:34:55
323 84 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 5 MV4 1937 5 01:10:08 00:34:56
324 356 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 4 ŽV3 1947 5 01:11:36 00:36:23
325 146 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 43 MV2 1960 5 01:13:10 00:37:57
326 52 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 12 ŽV2 1964 5 01:13:20 00:38:08
327 389 KUBÍK Radomír Triatlon 44 MV2 1964 5 01:13:27 00:38:14
328 382 KREJČÍŘOVÁ Lívia Holubice 38 Ž 1986 5 01:17:25 00:42:13
329 28 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 ŽV3 1955 5 01:18:15 00:43:03
330 85 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 6 MV4 1938 5 01:24:58 00:49:46

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 24 VÉGH Ondrej Újezd u Brna MV1 1966
DNF 154 ČERNÁ Andrea Viničné Šumice Ž 1991
DNF 225 BUČEK Jan Jiříkovice 2000
DNF 273 KRIEG Petr BMT Brno MV3 1949
DNF 340 ROŠKO Daniel M 1982
DNF 371 VYSLOUŽIL Libor EKOL ELITE TRIATLON TEAM M 1989

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.