Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Rohálovská 50ka MTB - Hlavní závod 50km

Datum pořádání od 25.04.2015 08:00 do 25.04.2015 18:00
Hlavní rozhodčíMartin Gahura
Technický delegátAleš MACHO
Zpracování výsledkůPetr Mrázek

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků676
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 HRADIL Jiří Force Kck Zlín 1 Muži I 1980 3 01:49:11
2 4 STRNAD Vašek Inkospor team 2 Muži I 1983 3 01:49:21 00:00:10
3 5 PETŘÍČEK Tomáš BIKE TRIATLON MORKOVICE 1 3 Muži I 1990 3 01:49:22 00:00:10
4 1 HARTL Karel KELLYS BIKE RANCH TEAM 4 Muži I 1977 3 01:49:26 00:00:15
5 671 KOTRLA Michal 5 Muži I 1986 3 01:49:56 00:00:44
6 3 ŽÁK Pavel BIKE TRIATLON MORKOVICE 1 6 Muži I 1987 3 01:52:24 00:03:12
7 16 ŠÍBL Radoslav 4ever Cyklo Bulis 7 Muži I 1980 3 01:52:47 00:03:35
8 8 FRÝDL Tomáš VALACHBAJK Team 8 Muži I 1983 3 01:53:14 00:04:02
9 675 JOBÁNEK Jan Superior MTB Team 9 Muži I 1983 3 01:54:40 00:05:29
10 664 ŠAFRANÍK Kryštof Bike 2000 1 Junioři 1997 3 01:54:53 00:05:41
11 15 ŽMOLÍK Milan MONTIVA MTB FRYŠTÁK 1 Muži II 1973 3 01:55:00 00:05:48
12 38 SOVADINA Martin TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 10 Muži I 1978 3 01:55:26 00:06:15
13 12 ŠPILER Stanislav CK PeMaP Přerov A 11 Muži I 1981 3 01:55:50 00:06:38
14 9 VRBA Ivo Vesani.cz 12 Muži I 1980 3 01:56:03 00:06:51
15 31 ODSTRČIL David 4ever Cyklo Bulis 1 Under 23 1996 3 01:56:27 00:07:16
16 40 BARTÁK Radim BIKE TRIATLON MORKOVICE 1 13 Muži I 1980 3 01:56:49 00:07:38
17 22 FIŠERA Ondřej AMENITY-EXTREM SPORT TEAM A 14 Muži I 1990 3 01:57:00 00:07:49
18 36 BARTOŇ Patrik AMENITY-EXTREM SPORT TEAM A 2 Junioři 1997 3 01:57:02 00:07:50
19 621 KREJČIŘÍK Petr Cyklosport Hranice 2 Muži II 1974 3 01:57:39 00:08:27
20 14 ORAVEC Petr CK PeMaP Přerov A 2 Under 23 1993 3 01:58:03 00:08:51
21 25 MINAŘÍK Tomáš VALACHBAJK Team 15 Muži I 1981 3 01:59:08 00:09:56
22 649 KUČERA Jan Inkospor-team.cz 16 Muži I 1985 3 01:59:15 00:10:03
23 35 ŠIDLÍK Tomáš AMENITY-EXTREM SPORT TEAM B 3 Under 23 1993 3 01:59:17 00:10:06
24 61 HRUŠKA Radim Nany Bike Zlín 3 Muži II 1975 3 01:59:35 00:10:23
25 13 ZOBANÍK Tomáš CK PeMaP Přerov A 17 Muži I 1979 3 01:59:41 00:10:29
26 245 KLOUPAR Karel GG ARCHICO 18 Muži I 1978 3 01:59:41 00:10:29
27 674 PARTL Ondřej UNIQUA Jihlava 4 Under 23 1995 3 02:00:21 00:11:09
28 646 SAMOHÝL Milan Continental sport team 19 Muži I 1976 3 02:00:22 00:11:10
29 94 BARTÍK Patrik Drásal team Holešov 20 Muži I 1976 3 02:00:34 00:11:22
30 20 JOSEFÍK Martin Symbio+ Cycling 5 Under 23 1995 3 02:00:55 00:11:44
31 644 TOMŠA Juraj Proefekt 6 Under 23 1995 3 02:01:24 00:12:12
32 7 NOVÁK Petr 4ever Cyklo Bulis 21 Muži I 1987 3 02:01:24 00:12:12
33 54 URBÁNEK Miroslav Bike Triatlon Morkovice 2 22 Muži I 1987 3 02:01:32 00:12:20
34 39 DUBOVECKÝ Andrej DT SWISS Bike Team 23 Muži I 1986 3 02:01:49 00:12:37
35 558 SLAVÍK_JIŘÍ Slavík_Dušan OD MORAVA 1 Tandem 1900 3 02:02:03 00:12:51
36 28 PATÁK Kamil Bike Team Sazovice 24 Muži I 1976 3 02:02:05 00:12:53
37 48 MAKSANT Jindřich IN-LIFE Cycling team 25 Muži I 1985 3 02:02:10 00:12:58
38 23 BERKOVÁ Irena AMENITY-EXTREM SPORT TEAM A 1 Ženy I 1982 3 02:02:11 00:12:59
39 37 CHOVANEC Filip Bike Triatlon Morkovice 3 7 Under 23 1993 3 02:02:24 00:13:12
40 30 KRČMA Michal OD MORAVA 26 Muži I 1988 3 02:03:04 00:13:52
41 34 JANOŠ Rudy OD MORAVA 4 Muži II 1971 3 02:03:40 00:14:28
42 81 VACULÍK Rosťa Cyklo Unite 27 Muži I 1985 3 02:04:03 00:14:52
43 58 PODOLA Lukáš Rohálov Factory Racing Team 8 Under 23 1994 3 02:04:13 00:15:01
44 17 POTŮČEK Šimon TJ Favorit Brno 3 Junioři 1997 3 02:04:42 00:15:30
45 33 JAVŮREK Martin AMENITY-EXTREM SPORT TEAM B 28 Muži I 1980 3 02:04:52 00:15:40
46 237 KARSCH Dominik 4ever Cyklo Bulis 4 Junioři 1998 3 02:04:54 00:15:42
47 580 KREJČÍ Michal 5 Muži II 1975 3 02:04:55 00:15:43
48 179 GREMLICA Jakub 9 Under 23 1993 3 02:04:55 00:15:43
49 27 MINAŘÍK Ondřej V.I.K SPORT 29 Muži I 1992 3 02:04:57 00:15:45
50 26 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 30 Muži I 1987 3 02:05:02 00:15:51
51 481 ŠVAJDA Martin DT SWISS Bike Team 6 Muži II 1975 3 02:05:05 00:15:53
52 19 GRYGERA Jan Rohálov Factory Racing Team 10 Under 23 1995 3 02:05:21 00:16:09
53 59 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 3 31 Muži I 1991 3 02:05:26 00:16:15
54 57 RUBEŠ Matěj Force Kck Zlín 32 Muži I 1976 3 02:05:31 00:16:19
55 42 KLEMENT Jiří DRESSME.CZ 33 Muži I 1988 3 02:05:34 00:16:22
56 64 BULEJKO Roman Mibutrans 34 Muži I 1988 3 02:06:04 00:16:53
57 620 ŠVÁČEK David Cyklosport Hranice 35 Muži I 1976 3 02:06:05 00:16:53
58 498 VÁCLAVEK Lukáš NILFISK ALTO PRO CYCLING 36 Muži I 1991 3 02:06:27 00:17:15
59 236 KAROLA Martin Kolovrat 37 Muži I 1986 3 02:07:33 00:18:21
60 139 ČIŽMÁŘ Jan Castelli HC Bike Zlín 38 Muži I 1977 3 02:08:15 00:19:03
61 377 PODSEDNÍK Marek 39 Muži I 1985 3 02:08:16 00:19:04
62 662 SEDLÁČEK Petr Bike Kamík 1 Muži III 1965 3 02:08:17 00:19:05
63 87 MUSIL Filip 4ever Cyklo Bulis 5 Junioři 1998 3 02:08:17 00:19:05
64 433 SOVJÁK Břetislav Česká spořitelna Accolade 2 Muži III 1965 3 02:08:22 00:19:10
65 32 KREJČÍŘ Marek Bike Triatlon Morkovice 3 40 Muži I 1985 3 02:08:25 00:19:13
66 504 VALA Radek Kroměřížská nemocnice 1 41 Muži I 1984 3 02:08:31 00:19:19
67 205 CHROMIAK Patrik DEMA RACING Team Senica 6 Junioři 1998 3 02:08:32 00:19:21
68 503 VALA Martin 7 Muži II 1969 3 02:08:38 00:19:26
69 177 GREGOR Jirka Cyklosport Unite 42 Muži I 1981 3 02:08:41 00:19:29
70 176 GRANÁT David KL SPORT Děčín 8 Muži II 1972 3 02:08:44 00:19:32
71 676 KOCOUREK František SK SKIVELO neslyšících Olomouc 43 Muži I 1983 3 02:08:49 00:19:37
72 220 JAŠA Lukáš Cyklosport Unite 44 Muži I 1988 3 02:08:53 00:19:41
73 95 PRÄSENS Oldřich MTB Břeclav 3 Muži III 1964 3 02:09:04 00:19:52
74 659 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 11 Under 23 1995 3 02:09:21 00:20:09
75 98 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 45 Muži I 1976 3 02:09:24 00:20:12
76 53 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 46 Muži I 1977 3 02:09:31 00:20:19
77 352 NEVORAL Petr I. Kamenická 47 Muži I 1986 3 02:09:48 00:20:37
78 351 NEVORAL Jiří I. Kamenická 48 Muži I 1983 3 02:09:50 00:20:38
79 180 HAJDA Pavel BATA Kojetín 9 Muži II 1972 3 02:09:56 00:20:44
80 93 POLÁK David Inkospor team 12 Under 23 1994 3 02:10:06 00:20:54
81 83 PAVLÍK Radim VALACHBAJK Team 10 Muži II 1973 3 02:10:10 00:20:58
82 18 DANĚK Lukáš Bike Triatlon Morkovice 7 Junioři 1997 3 02:10:17 00:21:06
83 589 FORMÁNEK Adam Cyklo MXM Hulín 8 Junioři 1999 3 02:10:20 00:21:08
84 140 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Tomáš Maňas 11 Muži II 1972 3 02:10:26 00:21:14
85 89 MĚŘIL Jaromír Bike Team Sazovice 49 Muži I 1977 3 02:10:54 00:21:42
86 51 MEZIHORÁK Roman AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D 4 Muži III 1964 3 02:10:59 00:21:48
87 41 PETRLA Michal AMENITY-EXTREM SPORT TEAM B 12 Muži II 1971 3 02:11:05 00:21:54
88 628 SLINTÁK Michal Slovan Luhačovice 50 Muži I 1977 3 02:11:12 00:22:00
89 581 ROHRER Jan V.I.K Mouldpro Team Trek 13 Muži II 1970 3 02:11:18 00:22:06
90 294 MAKOVICKÝ Martin EAGLE.sc, Orel jednota Zlín 51 Muži I 1981 3 02:11:24 00:22:12
91 65 RUBEŠ Michal 14 Muži II 1974 3 02:11:27 00:22:16
92 584 DEDEK Aleš ZAPRO AD TEAM 15 Muži II 1975 3 02:12:18 00:23:07
93 80 MINKS Tomáš 52 Muži I 1980 3 02:12:26 00:23:15
94 188 HLOUŠEK Dominik MRX Team Bořitov 13 Under 23 1996 3 02:12:28 00:23:16
95 315 MICHNICA Martin Eurofoam Sport Team 53 Muži I 1988 3 02:12:33 00:23:21
96 62 NÁDVORNÍK Zdeněk kolarna Olomouc 5 Muži III 1962 3 02:12:35 00:23:23
97 668 HABÁŇ Ondřej SDH Salaš 54 Muži I 1980 3 02:12:40 00:23:28
98 229 JURČÍK Pavel ZAPRO AD TEAM 6 Muži III 1965 3 02:12:54 00:23:42
99 423 SMÉKAL Karel 55 Muži I 1985 3 02:13:06 00:23:54
100 75 CHRÁSTEK Pavel Continental sport team 16 Muži II 1975 3 02:13:32 00:24:21
101 96 NÁBĚLEK Aleš CYKLOSPORT CHROPYNĚ 17 Muži II 1973 3 02:13:44 00:24:32
102 389 PRAŽAN Jan TRIMILL CYKLO TEAM 56 Muži I 1978 3 02:14:02 00:24:51
103 266 KRATINA Tomáš Kraken Racing 57 Muži I 1990 3 02:14:14 00:25:02
104 84 ODSTRČILÍK Roman Sokol Třebětice 1 18 Muži II 1975 3 02:14:24 00:25:12
105 308 MENŠÍK Jan Orel Jednota Hulín 58 Muži I 1977 3 02:14:39 00:25:28
106 67 EICHNER Tomáš 19 Muži II 1967 3 02:14:56 00:25:44
107 97 KAŠŠA Ladislav Cyklo Remeš Slavičín 20 Muži II 1970 3 02:15:02 00:25:50
108 167 FOLTÝN Radek 59 Muži I 1988 3 02:15:17 00:26:05
109 643 DAREBNÍK Libor Pizza bar Angelo 60 Muži I 1981 3 02:15:22 00:26:10
110 86 KELÍŠEK Tomáš Force Kck Zlín 61 Muži I 1977 3 02:15:23 00:26:11
111 637 GLACNER Zbyněk VALACHBAJK Team 21 Muži II 1972 3 02:15:26 00:26:14
112 638 VYVLEČKA Jaromír VALACHBAJK Team 62 Muži I 1976 3 02:15:26 00:26:14
113 107 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY 22 Muži II 1968 3 02:15:28 00:26:16
114 636 PEZA Martin Cykloservis Peza 63 Muži I 1986 3 02:15:31 00:26:19
115 78 CHYTÍLEK Jaroslav Luko šlapetotým 64 Muži I 1978 3 02:15:41 00:26:30
116 122 BÍLEK Zdeněk SANITA CAR Holešov 65 Muži I 1990 3 02:15:43 00:26:31
117 55 HANÁČEK Jindřich TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 66 Muži I 1984 3 02:15:59 00:26:48
118 181 HAJDA Jiří BATA Kojetín 23 Muži II 1968 3 02:16:01 00:26:49
119 479 ŠTÍCHA David 24 Muži II 1972 3 02:16:09 00:26:57
120 45 SKYBA Zdeněk DT SWISS Bike Team 9 Junioři 1999 3 02:16:16 00:27:04
121 548 ZRNÍK Jiří Bike Píchači 67 Muži I 1976 3 02:16:19 00:27:07
122 349 NERADIL Richard Líšná Bike team 68 Muži I 1979 3 02:16:37 00:27:25
123 603 HYNČICA Pavel SDC Klokočí 69 Muži I 1978 3 02:16:42 00:27:30
124 672 UMLAUF Jiří SANITA CAR Holešov 14 Under 23 1994 3 02:16:45 00:27:33
125 374 PITRUN Miroslav 70 Muži I 1981 3 02:16:45 00:27:34
126 69 ZÁBOJNÍK Aleš AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D 25 Muži II 1968 3 02:16:48 00:27:36
127 364 PEKAŘ Martin Lukov 71 Muži I 1980 3 02:17:06 00:27:54
128 566 URBANEC Mira Bike Triatlon Morkovice 72 Muži I 1976 3 02:17:07 00:27:55
129 425 SOJÁK Martin Sportbar Baďa Lobodice 26 Muži II 1972 3 02:17:10 00:27:58
130 63 OVAD Roman Holštejn 7 Muži III 1963 3 02:17:48 00:28:36
131 71 ČÁP Zdeněk MTB Roštění 27 Muži II 1971 3 02:17:55 00:28:43
132 583 KLARURKA Václav ZAPRO AD TEAM 73 Muži I 1983 3 02:18:00 00:28:48
133 285 LESKOVJAN Tomáš 74 Muži I 1976 3 02:18:01 00:28:49
134 685 KUBÍČEK Petr Kroměřížské bajker 75 Muži I 1989 3 02:18:03 00:28:51
135 426 SOKOL Filip HO Tesla Brno 76 Muži I 1983 3 02:18:08 00:28:56
136 21 PAVLÍK Václav GO! Galaxy Hranice 15 Under 23 1994 3 02:18:13 00:29:01
137 452 ŠEVČÍK Kamil 77 Muži I 1990 3 02:18:15 00:29:03
138 565 ZAVADIL Lubomír 78 Muži I 1984 3 02:18:16 00:29:04
139 91 BEDNAŘÍKOVÁ Jana AMENITY-EXTREM SPORT TEAM C 2 Ženy I 1988 3 02:18:21 00:29:09
140 346 NECHVÁTAL František Cyklo Kněžice 1 Veteráni 1953 3 02:18:29 00:29:17
141 201 HUDEČEK Lubomir Kroměřížšké Bajker1 79 Muži I 1984 3 02:18:30 00:29:18
142 224 JEŽÍK Jiří SKP Zlín 28 Muži II 1974 3 02:18:54 00:29:42
143 557 JANOŠ_ROMAN Ševčák_Miroslav TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 2 Tandem 1900 3 02:18:56 00:29:44
144 88 BUČEK Petr Novatop Lapierre 29 Muži II 1968 3 02:19:05 00:29:53
145 618 SALAČ Petr AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D 8 Muži III 1959 3 02:19:06 00:29:55
146 273 KRSIČKA Marek Zlín 80 Muži I 1989 3 02:19:18 00:30:06
147 242 KINCL Petr 81 Muži I 1983 3 02:19:20 00:30:08
148 133 CSEFALVAY Lukáš Všetulské bajk tým 82 Muži I 1984 3 02:19:38 00:30:26
149 485 TOMEČEK Petr RBT Slimáci 30 Muži II 1971 3 02:19:40 00:30:29
150 194 HOŠŤÁLEK Marek Tomíno 31 Muži II 1969 3 02:19:52 00:30:41
151 66 PŠENČÍK Robert AMENITY-EXTREM SPORT TEAM C 32 Muži II 1973 3 02:19:56 00:30:44
152 588 KREJČÍ Lukáš Rohálov Factory Racing Team 16 Under 23 1993 3 02:20:05 00:30:53
153 191 HOLAN René Kroměřížšké Bajker1 83 Muži I 1985 3 02:20:12 00:31:00
154 531 ZÁBOJ Karel Wienerberger Lipník nad Bečvou 9 Muži III 1958 3 02:20:27 00:31:16
155 677 LAIFERT Michal 84 Muži I 1979 3 02:20:32 00:31:20
156 597 HLAVICA Patrik SKP Zlín 85 Muži I 1979 3 02:20:33 00:31:21
157 656 KRKOŠKA Jiljí MTB Ondřejník 2 Veteráni 1951 3 02:20:36 00:31:24
158 678 HANÁK František TJ PILANA ZBOROVICE 86 Muži I 1978 3 02:20:39 00:31:27
159 50 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 33 Muži II 1970 3 02:20:55 00:31:43
160 112 BEŇAČKA Pavel Bike Team Sazovice 87 Muži I 1987 3 02:21:01 00:31:49
161 68 SOBEK Roman BT Rumunsko 34 Muži II 1972 3 02:21:04 00:31:52
162 409 SARAMAK Jan Drásal team Holešov 88 Muži I 1982 3 02:21:18 00:32:06
163 684 TVARŮŽKA Tomáš 35 Muži II 1972 3 02:21:21 00:32:09
164 665 TOČEK Robert Vy-Jó Koně 89 Muži I 1977 3 02:21:22 00:32:10
165 375 PLHAL Pavel MP Engineering XC Team 36 Muži II 1975 3 02:21:23 00:32:11
166 635 PEZOVÁ Hana Cykloservis Peza 1 Ženy II 1962 3 02:21:24 00:32:12
167 24 NERADIL Tomáš MXM Hulín 37 Muži II 1974 3 02:21:29 00:32:17
168 321 MIKULENKA Lukáš Bike team Police 90 Muži I 1992 3 02:21:29 00:32:17
169 231 JURTÍK Radovan Doubrava Zahnašovice 91 Muži I 1988 3 02:21:52 00:32:40
170 100 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 92 Muži I 1979 3 02:21:58 00:32:46
171 359 PATÁK Michal Bike Team Sazovice 93 Muži I 1976 3 02:22:07 00:32:55
172 633 ŘÍHA Aleš 94 Muži I 1990 3 02:22:15 00:33:03
173 336 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY 38 Muži II 1974 3 02:22:24 00:33:13
174 463 ŠKOPÍK Ondřej Sokol Třebětice 1 95 Muži I 1990 3 02:22:29 00:33:17
175 590 NOVÁK Jaroslav RUBIC Otrokovice 39 Muži II 1970 3 02:22:30 00:33:18
176 324 MLČÁK Jan Cyklosport Hranice 10 Junioři 1998 3 02:22:37 00:33:25
177 627 JANOUŠEK Zdeněk 96 Muži I 1991 3 02:22:51 00:33:39
178 102 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 3 Ženy I 1988 3 02:22:52 00:33:40
179 350 NEUMANN Tomáš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 97 Muži I 1980 3 02:22:54 00:33:42
180 274 KRUPICA Pavel KOVÁŘSTVÍ KRUPICA 40 Muži II 1971 3 02:22:54 00:33:43
181 128 BURGET Miloslav SP Opatovice 10 Muži III 1961 3 02:23:02 00:33:50
182 339 NEDBAL Radek NEKO Prusinovice 98 Muži I 1991 3 02:23:07 00:33:55
183 241 KINCL Pavel Nanuk Tesla Brno 99 Muži I 1986 3 02:23:41 00:34:29
184 400 ŠTEKL Petr 41 Muži II 1971 3 02:23:44 00:34:32
185 124 BUBELA Marek 100 Muži I 1990 3 02:23:48 00:34:36
186 382 POLÍVKA Luděk crazy bike team Lipník 101 Muži I 1978 3 02:23:49 00:34:37
187 670 ZACHOVAL Tomáš Pivovar Ferdinand - Orel Bořitov 102 Muži I 1980 3 02:24:18 00:35:06
188 295 MAKOVIČKA Aleš OD MORAVA 1 103 Muži I 1978 3 02:24:19 00:35:07
189 74 NAVRÁTIL Jakub Prádelna Bystřice 42 Muži II 1974 3 02:24:20 00:35:09
190 261 KOTOPULU Helena 2 Ženy II 1980 3 02:24:23 00:35:11
191 368 PETR Dosoudil Sámzasebe Ltd 43 Muži II 1967 3 02:24:26 00:35:14
192 182 HÁJEK Pavel Lukov 104 Muži I 1983 3 02:24:35 00:35:23
193 213 JANČÍK Miloslav 105 Muži I 1982 3 02:24:36 00:35:24
194 555 KOLOMAZNÍK Miroslav OD MORAVA 1 11 Muži III 1963 3 02:24:44 00:35:32
195 90 KUČERA Lukáš CYKLOSPORT CHROPYNĚ 11 Junioři 1999 3 02:24:56 00:35:44
196 277 KUČNÁ Svatava 4ever Cyklo Bulis 4 Ženy I 1995 3 02:25:01 00:35:49
197 79 DĚDIČ Michal Drásal team Holešov 106 Muži I 1984 3 02:25:01 00:35:50
198 385 POSPÍŠIL Josef SDH Tečovice 12 Muži III 1962 3 02:25:02 00:35:50
199 567 INGR Adam PINK Rabbit 44 Muži II 1969 3 02:25:05 00:35:54
200 699 MĚCHURA Roman PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 45 Muži II 1972 3 02:25:08 00:35:56
201 126 BUKSA Petr Hranice 46 Muži II 1969 3 02:25:23 00:36:11
202 600 LOCHMAN Vladimír Holešovští Pokalíšci 47 Muži II 1973 3 02:25:28 00:36:16
203 608 KOVÁŘ Daniel 48 Muži II 1972 3 02:25:45 00:36:33
204 276 KŘEČEK Miroslav KOB Prostějov 13 Muži III 1962 3 02:25:49 00:36:37
205 262 KOVANDA Boris Kolokroužek Zlín 49 Muži II 1967 3 02:25:59 00:36:47
206 539 ZBRANEK Zdeněk VALACHBAJK Team 14 Muži III 1962 3 02:26:04 00:36:52
207 422 SMAŽIL Martin COBRAM 107 Muži I 1981 3 02:26:05 00:36:53
208 264 KOVÁŘ Miroslav Bike centrum Štěrbík 50 Muži II 1968 3 02:26:06 00:36:55
209 542 ZEMAN Jaroslav CYKLOSPORT CHROPYNĚ 15 Muži III 1958 3 02:26:13 00:37:02
210 185 HELÍSEK Roman Grajcar Bike Team 108 Muži I 1981 3 02:26:30 00:37:18
211 406 RYŠKA Ivan 16 Muži III 1965 3 02:26:45 00:37:33
212 524 VYKOUKAL Petr Bike Píchači 51 Muži II 1971 3 02:26:51 00:37:39
213 625 GREGOR Radomír CYKLOSPORT CHROPYNĚ 17 Muži III 1962 3 02:26:51 00:37:39
214 648 WIESNER Jan Superior riders 109 Muži I 1992 3 02:26:54 00:37:43
215 198 HUBÁČEK Oldřich Sokol Želechovice 18 Muži III 1961 3 02:27:01 00:37:49
216 348 NERADIL Vojtěch MXM Hulín 12 Junioři 2001 3 02:27:07 00:37:55
217 402 RAJNOHA Robert BpH 52 Muži II 1967 3 02:27:10 00:37:58
218 92 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 17 Under 23 1993 3 02:27:36 00:38:24
219 578 POLÁŠEK Martin heartattack 110 Muži I 1985 3 02:27:44 00:38:32
220 629 ŠATÁNEK Zbyněk Cyklosport Hranice 111 Muži I 1983 3 02:27:47 00:38:35
221 166 FOHLER Martin Vrchařská koruna Valašska 18 Under 23 1994 3 02:27:50 00:38:38
222 221 JAŠEK Čestmír mtb otrokovice 19 Muži III 1965 3 02:27:52 00:38:40
223 378 POK Pavel DR.A.CY 2 53 Muži II 1974 3 02:27:54 00:38:42
224 541 ZELINA Petr Edhouse Zlín 112 Muži I 1977 3 02:28:06 00:38:54
225 115 BLAHA Aleš TOSHULIN 54 Muži II 1972 3 02:28:14 00:39:02
226 216 JANOŠEK Martin 113 Muži I 1990 3 02:28:25 00:39:13
227 47 SEDLÁČEK Gamba Auto Gamba 55 Muži II 1969 3 02:28:43 00:39:31
228 494 UHERKA Vladimír VINGU Steel 20 Muži III 1956 3 02:28:51 00:39:39
229 510 VAŠICA Martin Sokol Třebětice 2 56 Muži II 1972 3 02:28:54 00:39:42
230 340 NEDBAL Martin HK Kroměříž 114 Muži I 1989 3 02:29:07 00:39:55
231 372 PÍPAL Petr Kamenice nad Lipou 115 Muži I 1981 3 02:29:24 00:40:12
232 397 PUMPRLA Libor Truhlářství Pumprla 57 Muži II 1975 3 02:29:29 00:40:17
233 403 REMEŠ Jaroslav Holešov 58 Muži II 1974 3 02:29:41 00:40:29
234 161 DUSÍK Martin 59 Muži II 1974 3 02:29:49 00:40:37
235 593 HORÁK Jan 116 Muži I 1991 3 02:29:49 00:40:37
236 505 VALČÍK Vladimír Bike Team Sazovice 117 Muži I 1985 3 02:29:50 00:40:39
237 416 SKYVA Josef 60 Muži II 1968 3 02:29:59 00:40:47
238 527 VYSLOUŽIL Jan NightMares 1 118 Muži I 1981 3 02:30:01 00:40:50
239 263 KOVÁŘ Marek RBT Slimáci 61 Muži II 1970 3 02:30:08 00:40:57
240 467 ŠNAJDR Michal TJ Sokol Vracov 119 Muži I 1988 3 02:30:11 00:40:59
241 211 JAKEŠ Jiří SUPERIOR Cyklofit High5 Team 120 Muži I 1977 3 02:31:22 00:42:10
242 73 VODEHNALOVÁ Milena SUPERIOR Cyklofit High5 Team 3 Ženy II 1973 3 02:31:22 00:42:10
243 49 OMELKA Martin NILFISK ALTO PRO CYCLING 13 Junioři 1998 3 02:31:23 00:42:11
244 312 MIČKA Josef Orel Nivnice 14 Junioři 1998 3 02:31:24 00:42:12
245 129 BURY Vladislav BT Kola Kańkovský 3 Veteráni 1953 3 02:31:28 00:42:16
246 240 KATRŇÁK Bronislav Všetulské bajk tým 62 Muži II 1967 3 02:31:31 00:42:20
247 520 VYBÍRAL Zdeněk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 63 Muži II 1973 3 02:31:44 00:42:32
248 119 BRÁTEL Zdeněk 64 Muži II 1967 3 02:32:15 00:43:03
249 186 HLADKÝ Jan 121 Muži I 1976 3 02:32:16 00:43:05
250 497 URBIŠ Jan Bystřický Pinec 15 Junioři 1997 3 02:32:23 00:43:11
251 507 VARHANÍČEK Lukáš 122 Muži I 1990 3 02:32:26 00:43:14
252 172 FUX Jakub 123 Muži I 1977 3 02:32:32 00:43:20
253 334 NÁBĚLKOVÁ Kateřina CYKLOSPORT CHROPYNĚ 4 Ženy II 1974 3 02:32:33 00:43:21
254 256 KONEČNÝ Roman Doubrava Zahnašovice 124 Muži I 1986 3 02:32:48 00:43:36
255 396 PTÁČEK Michal 125 Muži I 1989 3 02:33:07 00:43:56
256 99 LAVIČKA David NILFISK ALTO PRO CYCLING 65 Muži II 1973 3 02:33:10 00:43:58
257 518 VRBA Jan 126 Muži I 1984 3 02:33:32 00:44:21
258 683 STRNADOVÁ Eva 5 Ženy I 1986 3 02:33:44 00:44:32
259 663 VYORAL Jiří VY-JO koně 66 Muži II 1966 3 02:33:46 00:44:34
260 444 SVOBODA Roman X TRAIL Rychlohrad 67 Muži II 1973 3 02:33:49 00:44:37
261 259 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 127 Muži I 1984 3 02:33:51 00:44:39
262 246 KOBZÁŇ Robert MS Cyklogat racing 128 Muži I 1976 3 02:33:55 00:44:43
263 253 KOŇAŘÍK Michal Top Real Team I 129 Muži I 1983 3 02:34:00 00:44:48
264 134 ČÁP Tomáš MTB Roštění 16 Junioři 1999 3 02:34:04 00:44:53
265 570 SUCHÁNKOVÁ Lenka 5 Ženy II 1977 3 02:34:06 00:44:54
266 654 SVAČINA Luděk 21 Muži III 1964 3 02:34:12 00:45:01
267 192 HOLÍNEK Jiří SK Kung-Fu Zlín 68 Muži II 1975 3 02:34:13 00:45:01
268 287 LOCHMANOVÁ Aneta Holešovští Pokalíšci 6 Ženy II 1977 3 02:34:14 00:45:02
269 149 DOHNAL Viktor SLAVOJ Všetuly 22 Muži III 1965 3 02:34:14 00:45:02
270 519 VRUBEL Radek 19 Under 23 1994 3 02:34:20 00:45:08
271 502 VACULIKOVA Kateřina Cyklo Unite 6 Ženy I 1984 3 02:34:24 00:45:12
272 214 JANDA Josef 69 Muži II 1966 3 02:34:26 00:45:15
273 131 CAHA Martin Všetulské bajk tým 130 Muži I 1981 3 02:34:44 00:45:32
274 587 SKŘÍČEK Roman ASPOT Hulín 70 Muži II 1968 3 02:35:07 00:45:55
275 244 TEST test KC Brno 4 Veteráni 3 02:35:22 00:46:11
276 318 MIKŠÍK Jiří GEMINI team 23 Muži III 1964 3 02:35:23 00:46:11
277 153 DOLEŽEL Michal Doubrava Zahnašovice 131 Muži I 1989 3 02:35:24 00:46:12
278 605 VAŇHARA Ladislav 132 Muži I 1979 3 02:35:26 00:46:14
279 366 PĚLUCHA Filip Sokol Třebětice 2 17 Junioři 1999 3 02:35:29 00:46:18
280 144 DANČÁK Karel DAKR 24 Muži III 1958 3 02:35:30 00:46:18
281 461 ŠIMONÍK David 133 Muži I 1991 3 02:35:31 00:46:19
282 227 JURÁŇ Tomáš Staiger Sprinter 134 Muži I 1976 3 02:35:32 00:46:20
283 619 KODKÝ Kamil 71 Muži II 1966 3 02:35:33 00:46:21
284 487 TOPIČ Patrik JUNIORKA 135 Muži I 1979 3 02:35:43 00:46:31
285 232 JUŘÍK Josef Continental sport team 136 Muži I 1977 3 02:36:20 00:47:09
286 573 ODLOŽIL Jiří Všetulské bajk tým 137 Muži I 1978 3 02:36:28 00:47:16
287 113 BENEŠ Zdeněk Bystřický Pinec 25 Muži III 1965 3 02:36:29 00:47:17
288 614 STRATIL Marek Cyklo Tovačov MTB Team 72 Muži II 1974 3 02:36:35 00:47:24
289 379 POLANSKÝ Leopold VALACHBAJK Team 26 Muži III 1963 3 02:36:39 00:47:27
290 395 PTAČEK Pavel NEKO Prusinovice 73 Muži II 1974 3 02:36:39 00:47:27
291 673 VYVLEČKA Radek 138 Muži I 1985 3 02:36:41 00:47:29
292 162 DYMACEK Petr tom bike 139 Muži I 1976 3 02:36:41 00:47:29
293 142 ČUMPELÍK Lukáš MXM Hulín 18 Junioři 1997 3 02:36:47 00:47:35
294 624 ŘIHÁČEK Ladislav Nany Bike Zlín 27 Muži III 1960 3 02:37:02 00:47:51
295 639 VALENTA Adam 140 Muži I 1987 3 02:37:25 00:48:13
296 623 DOLANSKÝ Martin GASEDO BIKE TEAM 74 Muži II 1972 3 02:37:37 00:48:25
297 404 ROZSYPAL Zbyněk 141 Muži I 1977 3 02:38:10 00:48:58
298 642 MASTNÝ Jiří 142 Muži I 1979 3 02:38:10 00:48:59
299 513 VEČEŘ Michal 143 Muži I 1984 3 02:38:15 00:49:03
300 596 ABRAHAM Libor Vostrombouch 75 Muži II 1971 3 02:38:23 00:49:11
301 661 ZICHÁČEK Vladimír SKP Zlín 20 Under 23 1995 3 02:38:31 00:49:19
302 469 ŠOS Ondřej Zlínský Šumák 144 Muži I 1984 3 02:38:35 00:49:23
303 319 MIKULÁŠTÍK Petr Bike team Police 145 Muži I 1981 3 02:38:50 00:49:38
304 163 ENDL Antonin 2K Club Odry 5 Veteráni 1954 3 02:39:04 00:49:52
305 647 GAZDA Tomáš MK Kroměříž 146 Muži I 1988 3 02:39:06 00:49:55
306 440 STRELEC Josef Bike Triatlon Morkovice 4 147 Muži I 1988 3 02:39:19 00:50:08
307 391 PROCHÁZKA Petr Hulín 148 Muži I 1980 3 02:39:20 00:50:08
308 233 KALAB Lukas KKZ 76 Muži II 1971 3 02:39:21 00:50:09
309 343 NEDBALOVÁ Kamila Rohal Alpine Club 7 Ženy I 1981 3 02:39:23 00:50:11
310 268 DAREBNÍK Martin Truhlářství Pumprla 149 Muži I 1983 3 02:39:24 00:50:13
311 616 GROSS Václav 150 Muži I 1984 3 02:39:30 00:50:18
312 442 STUCHLÍK Vojtěch Vizovické střely 151 Muži I 1985 3 02:39:41 00:50:29
313 562 VALÁŠEK Pavel KULA TEAM 6 Veteráni 1950 3 02:39:54 00:50:42
314 355 ORSAVA Lukáš Arlesáci 152 Muži I 1983 3 02:39:56 00:50:44
315 362 PAVLÍČKOVÁ Silvie Burky Team 8 Ženy I 1987 3 02:39:58 00:50:46
316 432 SOVADINA Petr CYKLO ŽOPY 77 Muži II 1969 3 02:40:06 00:50:55
317 453 ŠEVČÍK Karel Jóga v denním životě 153 Muži I 1982 3 02:40:11 00:50:59
318 492 TULACH Jan QUICK-STEP 78 Muži II 1974 3 02:40:14 00:51:02
319 76 KRAJÍČEK Marek 154 Muži I 1976 3 02:40:27 00:51:16
320 634 ŘÍHA Marek 155 Muži I 1988 3 02:40:27 00:51:16
321 658 ČABLA Jiří 156 Muži I 1979 3 02:40:54 00:51:43
322 632 NOVOTNÝ Petr Gemini 157 Muži I 1983 3 02:40:54 00:51:43
323 143 DALECKÝ Jiří Bike Team Sazovice 79 Muži II 1974 3 02:40:55 00:51:43
324 138 ČÍŽEK Zdeněk 28 Muži III 1960 3 02:41:30 00:52:18
325 103 ADÁMEK Jan KTM Rychlov 80 Muži II 1967 3 02:41:33 00:52:21
326 123 BRTNÍČEK Petr Špica team Dřevohostice 81 Muži II 1968 3 02:41:35 00:52:23
327 564 MACHOVSKÝ Ladislav 29 Muži III 1962 3 02:41:46 00:52:34
328 272 KROUPA Emil Kalas Racing Team 158 Muži I 1982 3 02:42:10 00:52:58
329 373 PISKA Filip Sportbar Baďa Lobodice 159 Muži I 1983 3 02:42:22 00:53:10
330 595 SLEZÁČEK Tomáš Stevens racing 160 Muži I 1976 3 02:42:24 00:53:12
331 546 ZLÁMAL Jiří Cyklosport Unite 161 Muži I 1988 3 02:42:38 00:53:26
332 434 SPÁČIL Martin 162 Muži I 1982 3 02:42:59 00:53:47
333 371 PINDUR Ivo 163 Muži I 1989 3 02:43:07 00:53:55
334 135 ČÁP Jan MTB Roštění 82 Muži II 1969 3 02:43:08 00:53:57
335 380 POLÁŠEK Jan Zlín-Příluky 164 Muži I 1989 3 02:43:19 00:54:07
336 551 ŽIŽKA Zbyněk 83 Muži II 1969 3 02:43:29 00:54:18
337 141 ČUMPELÍK Jaroslav Hulín 84 Muži II 1972 3 02:43:32 00:54:20
338 230 JURČÍKOVÁ Veronika DT SWISS Bike Team 9 Ženy I 1983 3 02:44:15 00:55:03
339 530 ZABLOUDIL Michal 85 Muži II 1974 3 02:44:35 00:55:23
340 417 SLANÁ Michaela Pepe bike 10 Ženy I 1993 3 02:44:43 00:55:31
341 446 ŠAFRÁNEK Martin 21 Under 23 1995 3 02:44:43 00:55:31
342 563 KNOFLÍČEK pavel Cyklo MXM Hulín 86 Muži II 1975 3 02:44:46 00:55:34
343 120 BRAVENEC Libor TOSHULIN 30 Muži III 1965 3 02:44:55 00:55:43
344 250 KOLÁŘ Pavel Drásal team Holešov 7 Veteráni 1953 3 02:45:20 00:56:08
345 439 STRAŠÁK Vlastimil Novatop Lapierre 165 Muži I 1982 3 02:45:22 00:56:10
346 456 ŠIMA Milan Continental sport team 166 Muži I 1983 3 02:45:37 00:56:25
347 517 VRABČEK Lukáš Bike Team Sazovice 167 Muži I 1986 3 02:45:46 00:56:34
348 311 MÉSL Roman Fištróni 168 Muži I 1981 3 02:46:09 00:56:57
349 655 PLACHÝ Roman VK Kroměříž 87 Muži II 1969 3 02:46:39 00:57:28
350 577 VARLA Petr 31 Muži III 1963 3 02:46:45 00:57:33
351 269 KRATOCHVÍL Lukáš 169 Muži I 1984 3 02:46:45 00:57:33
352 332 MRTVÝ Jan CK PeMaP Přerov 22 Under 23 1993 3 02:47:01 00:57:50
353 412 SEMELA Kamil Komonec bike team 170 Muži I 1991 3 02:47:15 00:58:03
354 480 ŠUTOVÁ Romana AK Kroměříž 11 Ženy I 1986 3 02:47:16 00:58:04
355 475 ŠRÁMEK Vladimír RBT Slimáci 32 Muži III 1965 3 02:47:18 00:58:06
356 337 NAVRATIL Tomáš Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 171 Muži I 1978 3 02:47:33 00:58:21
357 392 PROCHÁZKOVÁ Zdenka MXM Hulín 7 Ženy II 1961 3 02:47:33 00:58:22
358 386 POSPÍŠIL Radek 172 Muži I 1977 3 02:47:41 00:58:29
359 550 ŽÁKOVČÍK Vojtěch 88 Muži II 1970 3 02:47:43 00:58:32
360 468 ŠNAJDR Radomír TJ Sokol Vracov 33 Muži III 1963 3 02:47:45 00:58:33
361 257 KONEČNÝ Jaroslav DR.A.CY 2 89 Muži II 1973 3 02:48:20 00:59:08
362 669 ŠAFRÁNEK Dušan 34 Muži III 1963 3 02:48:25 00:59:13
363 313 VRUBEL Tomáš SANITA CAR Holešov 35 Muži III 1965 3 02:48:34 00:59:22
364 390 PROCHÁZKA Radim Furt v Tahu 173 Muži I 1982 3 02:48:39 00:59:27
365 217 JANOUŠEK Ivo 174 Muži I 1986 3 02:49:12 01:00:00
366 197 HRUBÝ Patrik 90 Muži II 1969 3 02:49:29 01:00:17
367 106 BÁDER Petr PePe Bike Brno 36 Muži III 1964 3 02:49:30 01:00:18
368 187 HLOBIL Václav 175 Muži I 1978 3 02:49:33 01:00:21
369 398 PUMPRLA Tomáš DrahotušeBikeTeam 176 Muži I 1982 3 02:49:49 01:00:37
370 522 VYBÍRAL Tomáš 23 Under 23 1994 3 02:50:08 01:00:56
371 164 FALTUS Michal 177 Muži I 1987 3 02:50:31 01:01:19
372 369 PICEK Zbyněk Nevyměknem MTB 178 Muži I 1981 3 02:50:43 01:01:31
373 602 JAVORA Evžen ZAMBICOS - Zlín 37 Muži III 1959 3 02:50:56 01:01:44
374 251 KOLÁŘ Dušan JenTak Holešov 91 Muži II 1974 3 02:51:25 01:02:14
375 496 URBIŠ Jakub Bystřický Pinec 24 Under 23 1994 3 02:51:34 01:02:22
376 575 MINAŘÍK Tomáš ZAPRO AD TEAM 179 Muži I 1978 3 02:51:43 01:02:31
377 361 PAVELKA Lukáš Všetulské bajk tým 180 Muži I 1983 3 02:51:49 01:02:37
378 493 TUPÝ Roman Sokol Třebětice 2 181 Muži I 1988 3 02:52:05 01:02:53
379 260 KOTEK Martin 92 Muži II 1975 3 02:52:11 01:02:59
380 208 IVANEK Martin 93 Muži II 1975 3 02:52:24 01:03:12
381 46 ŽŮREK Jiří JOF X-team 182 Muži I 1983 3 02:52:27 01:03:15
382 335 NÁPLAVA Robert Bike Triatlon Morkovice 94 Muži II 1970 3 02:52:32 01:03:20
383 173 GAWLAS Karel Me&My Bike 95 Muži II 1974 3 02:52:37 01:03:25
384 255 KONEČNÝ Pavel Kurovice 25 Under 23 1993 3 02:52:40 01:03:29
385 195 HOŠŤÁLEK Zdeněk CYKLO MRLÍNEK 183 Muži I 1976 3 02:52:41 01:03:29
386 137 ČERNOHORSKÝ David HC Bike Zlín 26 Under 23 1993 3 02:53:03 01:03:51
387 431 SOUKUP Gustav 96 Muži II 1970 3 02:53:09 01:03:58
388 508 VAŘECHA Josef ------------- 8 Veteráni 1943 3 02:53:12 01:04:00
389 306 MECL Karel BK Hodonín 38 Muži III 1963 3 02:53:17 01:04:05
390 376 PODSEDNÍČEK Pavel HC Prusinovice 97 Muži II 1974 3 02:53:19 01:04:07
391 533 ZÁLEŠÁK Boris - 184 Muži I 1983 3 02:53:35 01:04:24
392 594 MAŠTA Rick DR.A.CY 98 Muži II 1975 3 02:53:42 01:04:30
393 388 PRAVDA Radomír SK Kung-Fu Zlín 185 Muži I 1988 3 02:53:42 01:04:30
394 568 RŮŽIČKA Aleš Rychlov 99 Muži II 1975 3 02:53:52 01:04:40
395 72 NEDBAL Tomáš NAPOHODU sport team 186 Muži I 1977 3 02:54:09 01:04:57
396 687 KOUTNÁ Renáta 8 Ženy II 1977 3 02:54:19 01:05:07
397 686 GERYK Jan Zambilos 100 Muži II 1975 3 02:54:19 01:05:07
398 462 ŠIŠKA Oldřich Špica team Dřevohostice 9 Veteráni 1955 3 02:54:27 01:05:15
399 483 ŠVIHÁLEK Jiří Chvalčov-Lázně 187 Muži I 1984 3 02:54:30 01:05:18
400 458 ŠIMARA Petr BIKE TEAM KLIMEŠŮ 188 Muži I 1977 3 02:54:40 01:05:28
401 592 KOLAŘÍK Maxim 189 Muži I 1990 3 02:54:59 01:05:47
402 234 KAŇA Hynek 19 Junioři 1999 3 02:55:02 01:05:50
403 553 KLINKOVSKÝ Tomáš GIANT Brno 190 Muži I 1986 3 02:55:03 01:05:51
404 631 ONDRUCH Luděk Újezd tým Holešov 101 Muži II 1971 3 02:55:11 01:05:59
405 118 BRADÍK Vojtěch Nevyměknem MTB 191 Muži I 1992 3 02:55:14 01:06:02
406 212 JANÁSEK Adam Vizovické střely 192 Muži I 1985 3 02:55:17 01:06:05
407 572 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 10 Veteráni 1954 3 02:55:25 01:06:14
408 529 WINKLER Aleš Litrpůl 102 Muži II 1975 3 02:55:48 01:06:37
409 466 ŠNAJDAR Roman 103 Muži II 1969 3 02:55:49 01:06:37
410 254 KOŇAŘÍK Kamil Top Real Team III 193 Muži I 1980 3 02:55:53 01:06:41
411 512 VAŠÍK Ladislav 39 Muži III 1959 3 02:56:07 01:06:55
412 235 KAŇOVÁ Monika Pepebike 12 Ženy I 1989 3 02:56:07 01:06:55
413 528 WILDER Vlastimil Dva bez jednoho 194 Muži I 1980 3 02:56:08 01:06:56
414 344 NEDĚLA Petr Špica team Dřevohostice 104 Muži II 1974 3 02:56:09 01:06:57
415 109 BAZALKA Miroslav 105 Muži II 1972 3 02:56:13 01:07:01
416 700 *BÁBEK Pavel Vesani.cz 106 Muži II 1971 3 02:56:16 01:07:04
417 650 MIKLÍK Pavel BT Sazovice 11 Veteráni 1952 3 02:56:25 01:07:13
418 617 ŠROM Robert 40 Muži III 1963 3 02:56:28 01:07:16
419 598 VANĚK Petr 107 Muži II 1973 3 02:56:46 01:07:34
420 210 JAKEŠ Leoš Bike team Police 195 Muži I 1980 3 02:57:12 01:08:00
421 155 DOSEDLA Michal 196 Muži I 1982 3 02:57:15 01:08:04
422 193 HOMOLKA Miloš bike homolci 197 Muži I 1978 3 02:57:22 01:08:11
423 43 ODSTRČILÍK Tomáš Sokol Třebětice 1 198 Muži I 1983 3 02:57:41 01:08:29
424 365 PELKA Radek 199 Muži I 1980 3 02:57:43 01:08:31
425 218 JAROŠ Martin Kukumbers 200 Muži I 1978 3 02:57:45 01:08:33
426 121 BROKEŠ Martin Kukumbers 201 Muži I 1981 3 02:57:46 01:08:34
427 552 ŽŮREK Vítězslav JenTak 108 Muži II 1975 3 02:57:49 01:08:37
428 157 DUBOVSKÝ Petr VALACHBAJK Team 202 Muži I 1983 3 02:58:21 01:09:10
429 394 PŘIBIL Ondřej RAAB COMPUTER 203 Muži I 1983 3 02:58:57 01:09:45
430 613 JURČÍK Lukáš 109 Muži II 1975 3 02:58:59 01:09:47
431 450 ŠENOVSKÝ Daniel Rohal Alpine Club 204 Muži I 1979 3 02:59:17 01:10:05
432 489 TRŇÁK Jiří Truhlářství Pumprla 205 Muži I 1977 3 02:59:20 01:10:08
433 301 MARKOVIČ Lukáš 206 Muži I 1986 3 03:00:02 01:10:51
434 601 KOLÁŘ Vladimír CT Hvozdná 110 Muži II 1974 3 03:00:13 01:11:01
435 538 ZBOŘIL Jan Kroměřížská střela 207 Muži I 1985 3 03:00:15 01:11:03
436 223 JELÍNEK Zdeněk HOBBÍK 41 Muži III 1958 3 03:00:15 01:11:04
437 459 ŠIMEK Milan 208 Muži I 1982 3 03:00:19 01:11:07
438 660 PIVCOVÁ Barbora ZAPRO AD TEAM 13 Ženy I 1993 3 03:00:20 01:11:08
439 516 VOZNICA Milan CYKLO ŽOPY 111 Muži II 1967 3 03:00:22 01:11:10
440 682 DIVÍLEK Petr Vizovické střely 209 Muži I 1987 3 03:00:39 01:11:27
441 130 BUŠ Jiří Sokol Třebětice 3 20 Junioři 1998 3 03:00:42 01:11:30
442 314 MICHALÍK Radek NightMares 2 210 Muži I 1985 3 03:00:43 01:11:31
443 381 POLEŠOVSKÝ Libor SK Pacetluky 211 Muži I 1982 3 03:00:46 01:11:34
444 44 SEDLÁČEK Petr 112 Muži II 1968 3 03:01:00 01:11:48
445 490 TRUBELÍK Milan 113 Muži II 1974 3 03:01:06 01:11:55
446 438 STOJAR Vladimír 114 Muži II 1968 3 03:01:07 01:11:55
447 353 NOVÁK Jiří JR Engineering 42 Muži III 1963 3 03:01:28 01:12:16
448 356 OTRUBA Jan Oceloví letci 12 Veteráni 1944 3 03:01:29 01:12:18
449 460 ŠIMÍKOVÁ Kateřina Burky Team 14 Ženy I 1988 3 03:01:35 01:12:23
450 430 SOUKUP Přemysl SKP Zlín 212 Muži I 1977 3 03:01:35 01:12:24
451 554 DVOULETÝ_VLADIMÍR Dvouletý_Filip KolaČíhal 3 Tandem 1900 3 03:01:57 01:12:45
452 571 ZAVADIL Vladimír Holešovští Pokalíšci 115 Muži II 1967 3 03:02:00 01:12:49
453 569 KUKLA Radoslav Luko šlapetotým 213 Muži I 1976 3 03:02:14 01:13:02
454 482 ŠVAJDOVÁ Iveta DT SWISS Bike Team 9 Ženy II 1972 3 03:02:18 01:13:06
455 491 TRUNEC Jakub RAAB COMPUTER 214 Muži I 1985 3 03:02:18 01:13:06
456 111 ŠMÍD Karel SANITA CAR Holešov 43 Muži III 1962 3 03:03:02 01:13:50
457 641 KRÁLÍK Jakub Bike Triatlon Morkovice 4 215 Muži I 1986 3 03:03:10 01:13:59
458 215 JANEČKA Pavel STS CHVOJKOVICE BROD 116 Muži II 1968 3 03:03:21 01:14:10
459 536 ZÁVRBSKÝ Milan Doubrava Zahnašovice 2 27 Under 23 1995 3 03:03:31 01:14:19
460 688 VYBÍRAL František Miko Cycles 21 Junioři 2000 3 03:03:34 01:14:22
461 509 VAŠALOVSKÝ Vítězslav pajdavé Rohál 44 Muži III 1959 3 03:03:40 01:14:29
462 145 DIVÍLKOVÁ Magdalena 10 Ženy II 1969 3 03:03:49 01:14:38
463 354 OLŠINA Vladislav 45 Muži III 1956 3 03:04:04 01:14:52
464 464 ŠKRABALA Oldřich MTB Roštění 13 Veteráni 1952 3 03:04:14 01:15:02
465 278 KUDLÁČEK Martin Cyklopark Mysločovice 216 Muži I 1982 3 03:04:25 01:15:13
466 420 SMAHEL Petr Arlesáci 217 Muži I 1986 3 03:04:27 01:15:15
467 165 FIEDOROVA Marketa 1.běžecký Jablunkov 15 Ženy I 1992 3 03:04:29 01:15:17
468 175 GLOSOVÁ Markéta 16 Ženy I 1985 3 03:04:37 01:15:25
469 101 ADÁMEK Roman Alpenclimbers 218 Muži I 1984 3 03:04:44 01:15:32
470 537 ZÁVRBSKÝ Ladislav CYKLO ŽOPY 2 46 Muži III 1964 3 03:04:51 01:15:39
471 363 PECL Jiri Bike Team New World 117 Muži II 1970 3 03:04:57 01:15:45
472 357 OVESNÝ Filip Kroměřížská nemocnice 1 219 Muži I 1983 3 03:04:59 01:15:47
473 219 JAŠA Stanislav - 220 Muži I 1986 3 03:05:21 01:16:09
474 408 SANITRNÍK Pavel Držková 221 Muži I 1981 3 03:05:24 01:16:12
475 159 DUNDÁLEK Pavel 222 Muži I 1980 3 03:05:27 01:16:15
476 342 NEDBAL Ondřej Rohal Alpine Club 223 Muži I 1982 3 03:05:28 01:16:16
477 443 SUCHÁČKOVÁ Jana PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 17 Ženy I 1988 3 03:06:17 01:17:05
478 288 LOVEČEK Daniel 224 Muži I 1977 3 03:06:18 01:17:06
479 576 ZAMAZAL Jiří 47 Muži III 1958 3 03:06:19 01:17:07
480 436 SPIRIT Vojta 225 Muži I 1985 3 03:06:27 01:17:16
481 222 DOSTÁL Pavel DR.A.CY 118 Muži II 1970 3 03:06:39 01:17:28
482 136 ČEPICA Jaroslav Špica team Dřevohostice 48 Muži III 1956 3 03:06:48 01:17:36
483 543 ZHÁNĚL Petr 226 Muži I 1981 3 03:06:50 01:17:38
484 415 SKUPNÍK Jiří Mrchostav s.r.o. 119 Muži II 1975 3 03:07:09 01:17:57
485 228 JURÁŇOVÁ Pavla Furt v Tahu 18 Ženy I 1987 3 03:07:12 01:18:00
486 526 VYORAL Pavel iNELS team 227 Muži I 1989 3 03:07:51 01:18:40
487 290 LYSÁK Radim 120 Muži II 1974 3 03:08:18 01:19:06
488 387 POSPÍŠILÍK Lukáš Luko šlapeto 228 Muži I 1981 3 03:08:38 01:19:26
489 484 TOBOLÍK Jiří iNELS team 229 Muži I 1988 3 03:09:06 01:19:54
490 407 ŘEZNÍČEK Karel metelesku z blesku 230 Muži I 1980 3 03:09:15 01:20:04
491 626 ZAPLETAL Kamil Sokol Třebětice 3 231 Muži I 1977 3 03:09:38 01:20:27
492 171 FUKSA Jaroslav NightMares 1 232 Muži I 1985 3 03:09:52 01:20:40
493 196 HOTAŘ Petr Chomýž 22 Junioři 1998 3 03:10:18 01:21:06
494 499 VÁCLAVEK Martin EAGLE.sc, Orel jednota Zlín 121 Muži II 1970 3 03:10:19 01:21:08
495 296 MALANÍK Petr 233 Muži I 1986 3 03:10:20 01:21:08
496 238 KAŠÍK Martin COBRAM 234 Muži I 1978 3 03:10:21 01:21:09
497 535 ZAPLETAL Petr 122 Muži II 1967 3 03:10:54 01:21:42
498 414 SICHÁLKOVÁ Natálie Zlín 19 Ženy I 1994 3 03:11:03 01:21:51
499 341 NEDBAL Zdeněk Nevyměknem MTB 235 Muži I 1987 3 03:11:07 01:21:55
500 347 NERADIL Josef TOSHULIN 14 Veteráni 1953 3 03:11:08 01:21:57
501 418 SLANÝ Michal Pepebike 49 Muži III 1964 3 03:11:13 01:22:01
502 298 MANIŠ Jaroslav SK Hasiči Zlín 123 Muži II 1969 3 03:11:25 01:22:13
503 474 ŠOSOVÁ Adéla Zlínský Šumák 20 Ženy I 1987 3 03:11:28 01:22:16
504 610 FOJTÍK Martin 236 Muži I 1976 3 03:11:57 01:22:46
505 615 GÁBA Aleš 237 Muži I 1988 3 03:11:58 01:22:46
506 345 NEDVÍDEK Lubomír Skorovesan 238 Muži I 1978 3 03:12:19 01:23:08
507 282 KVASNIČKA Jiří divizní pinec Bystřice 124 Muži II 1973 3 03:12:33 01:23:21
508 104 ADAMÍK Marek Doubrava Zahnašovice 2 23 Junioři 2000 3 03:13:07 01:23:55
509 323 MLČÁK Roman RAAB COMPUTER 239 Muži I 1987 3 03:13:23 01:24:11
510 534 ZAPLETAL Milan Hec team 240 Muži I 1987 3 03:13:28 01:24:16
511 270 KREJČÍ Petr 241 Muži I 1976 3 03:13:39 01:24:28
512 532 ZAJÍC Stanislav PSPeng 242 Muži I 1987 3 03:13:48 01:24:36
513 585 SMOLA Jan Orel Jednota Hulín 24 Junioři 2000 3 03:13:54 01:24:42
514 116 BLAŽEK Jaroslav Srdcaři 243 Muži I 1988 3 03:13:55 01:24:43
515 435 SPAČILOVÁ Šalerová Cobram bike team-Růženky 11 Ženy II 1976 3 03:14:29 01:25:18
516 150 DOHNALOVA Petra Ruzenky Team 12 Ženy II 1976 3 03:15:00 01:25:48
517 477 ŠTENCLOVÁ Silvie Drásal team Holešov 13 Ženy II 1980 3 03:15:25 01:26:13
518 609 MRŇUŠTÍK Josef Cyklotech - Pro 15 Veteráni 1951 3 03:15:28 01:26:17
519 271 KREJZA Tomáš 244 Muži I 1986 3 03:15:30 01:26:18
520 117 BOMBIK Tomas tom bike 125 Muži II 1974 3 03:15:33 01:26:22
521 299 MANIŠ Martin pletárna duda bike team 245 Muži I 1990 3 03:15:47 01:26:35
522 331 MRÁZKOVÁ Michala NightMares 1 21 Ženy I 1987 3 03:15:53 01:26:42
523 275 KRUPICOVÁ Markéta NightMares 2 22 Ženy I 1988 3 03:16:15 01:27:03
524 132 CIKÁNEK Petr ADAM114 50 Muži III 1960 3 03:16:18 01:27:06
525 178 GREGOR Stanislav TOSHULIN 246 Muži I 1976 3 03:16:18 01:27:06
526 320 MIKULČÍK Petr 247 Muži I 1986 3 03:16:19 01:27:07
527 399 PUTZ Thomas ELKO EP Austria 126 Muži II 1967 3 03:16:20 01:27:09
528 393 PRUCKNER Christian ELKO EP Austria 51 Muži III 1965 3 03:16:21 01:27:09
529 645 ŠÍPEK Tomáš 248 Muži I 1979 3 03:16:48 01:27:36
530 252 KOLOMAZNÍK Tomáš Všetulské bajk tým 25 Junioři 1999 3 03:17:04 01:27:52
531 521 VYBIRAL Pavel NAPOHODU sport team 127 Muži II 1974 3 03:17:58 01:28:47
532 200 LUŽA Josef Doubrava Zahnašovice 2 52 Muži III 1958 3 03:18:03 01:28:51
533 156 DOVRTĚL Zdeněk CYKLO ŽOPY 2 53 Muži III 1963 3 03:18:11 01:28:59
534 599 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Rymice 16 Veteráni 1955 3 03:18:48 01:29:36
535 540 ZDRÁHAL Marek 249 Muži I 1977 3 03:18:51 01:29:39
536 307 MĚCHÁČEK Martin Bike Píchači 250 Muži I 1976 3 03:19:14 01:30:03
537 327 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 23 Ženy I 1983 3 03:19:27 01:30:16
538 612 MARTINÁK Zdeněk 54 Muži III 1960 3 03:19:31 01:30:19
539 168 FORMÁNEK Petr Bike centrum Štěrbík 55 Muži III 1958 3 03:19:34 01:30:22
540 293 MACHALÍK jiří Cykloteam KOLARNA 251 Muži I 1986 3 03:19:34 01:30:23
541 579 BAKALÍK Tomáš SDH Roštění 252 Muži I 1989 3 03:19:34 01:30:23
542 300 MANIŠ Miloslav pletárna duda bike team 56 Muži III 1964 3 03:19:36 01:30:24
543 465 ŠKVAŘILOVÁ Marie KEB 24 Ženy I 1984 3 03:20:06 01:30:54
544 108 BAROT Jaromír Mrchostav s.r.o. 253 Muži I 1977 3 03:20:39 01:31:27
545 429 SONNTAG Robert Všetulské bajk tým 128 Muži II 1973 3 03:20:40 01:31:28
546 451 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 129 Muži II 1966 3 03:20:59 01:31:47
547 476 ŠŤASTNÝ Petr 254 Muži I 1979 3 03:21:34 01:32:22
548 297 MALINA Michal 255 Muži I 1982 3 03:21:34 01:32:22
549 110 BELLOVIČ Martin 256 Muži I 1984 3 03:21:34 01:32:22
550 488 TRHLÍK Vladimír Mrchostav s.r.o. 57 Muži III 1960 3 03:21:35 01:32:23
551 437 STANISLAV Blažek Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 257 Muži I 1977 3 03:21:59 01:32:47
552 427 SOLAŘOVÁ Lenka 14 Ženy II 1980 3 03:23:04 01:33:52
553 199 HUBÍK Radomír 58 Muži III 1963 3 03:23:28 01:34:16
554 556 STIBORA_RADEK Smahel_Jakub gg ez 4 Tandem 1900 3 03:23:56 01:34:45
555 606 ROHÁČEK Zdeněk 59 Muži III 1965 3 03:24:27 01:35:15
556 549 ZWICKER Pavel saquapoute 258 Muži I 1976 3 03:24:44 01:35:32
557 151 DOKOUPIL Petr 259 Muži I 1978 3 03:25:54 01:36:42
558 148 DOHNAL Martin 28 Under 23 1993 3 03:27:31 01:38:19
559 152 DOKOUPILOVÁ Radana Přerov 15 Ženy II 1973 3 03:27:32 01:38:20
560 401 RABINA Ladislav Přerov 130 Muži II 1970 3 03:27:32 01:38:20
561 289 LUČAN Jan 17 Veteráni 1953 3 03:27:46 01:38:34
562 249 KOLÁČEK Tomáš PRD BIKE TLUPA 131 Muži II 1971 3 03:28:13 01:39:01
563 666 MUSIL Petr Všetulské bajk tým 132 Muži II 1971 3 03:28:23 01:39:11
564 525 VYMĚTALOVÁ Tereza CYKLO ŽOPY 1 25 Ženy I 1994 3 03:28:23 01:39:11
565 243 KLAPAL Ivo Dva bez jednoho 260 Muži I 1984 3 03:28:50 01:39:38
566 545 ZICHÁČKOVÁ Ivana 26 Ženy I 1991 3 03:29:15 01:40:03
567 449 ŠENKÝŘ Daniel Hlinsko pod Hostýnem 261 Muži I 1983 3 03:30:03 01:40:51
568 448 ŠEBESTA Jan Rymice 262 Muži I 1985 3 03:30:04 01:40:52
569 370 PILAŘ Michal BT Slawkau PH 263 Muži I 1977 3 03:30:37 01:41:25
570 445 SVOBODA Tomáš SK Meteor Brno 264 Muži I 1986 3 03:30:47 01:41:35
571 523 VYBÍRALÍK Martin SK Kung-Fu Zlín 265 Muži I 1976 3 03:31:30 01:42:18
572 640 SKLENÁŘ Břetislav 133 Muži II 1973 3 03:31:57 01:42:45
573 500 REGENTÍK František COBRAM 266 Muži I 1978 3 03:32:02 01:42:50
574 611 HORÁK Pavel EHV Kroměříž 18 Veteráni 1953 3 03:32:13 01:43:01
575 495 ÚLEHLA Milan TOSHULIN 60 Muži III 1964 3 03:32:27 01:43:15
576 384 POŘÍZKA Petr DR.A.CY 19 Veteráni 1954 3 03:32:33 01:43:21
577 225 JONÁK Milan Sokol Třebětice 3 267 Muži I 1976 3 03:32:36 01:43:24
578 190 HNÍZDIL Jiří KOBRAM 26 Junioři 1999 3 03:32:38 01:43:26
579 247 KOHOUT Lukáš újezd kolo tým Holešov 27 Junioři 2000 3 03:32:40 01:43:28
580 160 DUNDÁLEK Ladislav Vodafone UH 268 Muži I 1976 3 03:33:43 01:44:31
581 292 MAHDAL Václav iNELS team 269 Muži I 1987 3 03:34:15 01:45:03
582 486 TOMEČEK Radim Miko Cycles Přerov 28 Junioři 1997 3 03:34:21 01:45:09
583 559 POLÁŠEK Dušan SANITA CAR Holešov 20 Veteráni 1955 3 03:34:37 01:45:25
584 170 FRIDRICHOVÁ Romana Holešovští Pokalíšci 16 Ženy II 1971 3 03:35:54 01:46:42
585 281 KVASNIČKA Josef 134 Muži II 1972 3 03:36:34 01:47:22
586 383 POPP Martin Dva bez jednoho 270 Muži I 1985 3 03:37:37 01:48:25
587 333 KRATOCHVILA libor 271 Muži I 1979 3 03:37:49 01:48:37
588 454 ŠILDOVÁ Ilona 17 Ženy II 1967 3 03:38:02 01:48:51
589 651 BLINKOVÁ Blanka 18 Ženy II 1979 3 03:38:07 01:48:55
590 591 TIEFENBACH Jaroslav South Work 272 Muži I 1990 3 03:39:32 01:50:20
591 428 SOLDÁNOVÁ Kateřina CYKLO ŽOPY 1 27 Ženy I 1988 3 03:40:59 01:51:47
592 457 ŠIMA Radek Skáj team Otrokovice 135 Muži II 1975 3 03:41:49 01:52:37
593 328 MRÁZEK Petr Arlesáci 273 Muži I 1976 3 03:42:06 01:52:55
594 360 PAVEL Josef 21 Veteráni 1955 3 03:42:08 01:52:56
595 455 ŠÍMA Petr NightMares 2 274 Muži I 1979 3 03:42:34 01:53:22
596 105 BAČÁK Martin Top Real Team II 275 Muži I 1984 3 03:42:57 01:53:45
597 329 MRÁZEK Zdeněk Arlesáci 136 Muži II 1968 3 03:43:11 01:53:59
598 325 MLČÁKOVÁ Eva GyomTeam 28 Ženy I 1982 3 03:43:12 01:54:00
599 291 MACEŠKA Tomáš RAAB COMPUTER 137 Muži II 1975 3 03:43:21 01:54:09
600 226 JOSEF Gažda game team 61 Muži III 1965 3 03:44:05 01:54:53
601 310 MĚRKA Vladimír game team 138 Muži II 1971 3 03:44:06 01:54:54
602 283 LAITOCH David Z.T.Š. 139 Muži II 1975 3 03:44:55 01:55:43
603 304 MARTÍNKOVÁ Vendula SK Meteor Brno 29 Ženy I 1983 3 03:45:55 01:56:43
604 472 ŠOSOVÁ Mariana Zlínský Šumák 30 Ženy I 1985 3 03:46:00 01:56:48
605 547 ZMEŠKAL David DR.A.CY 2 140 Muži II 1973 3 03:46:32 01:57:21
606 561 LECIÁN Tomáš Scuderia YkpaiHa 29 Under 23 1995 3 03:48:35 01:59:23
607 560 LECIÁN Radim Scuderia YkpaiHa 276 Muži I 1988 3 03:48:37 01:59:25
608 582 POSPÍŠILÍK Richard 141 Muži II 1974 3 03:48:42 01:59:30
609 203 CHARVÁTOVÁ Kateřina - 31 Ženy I 1999 3 03:49:50 02:00:38
610 470 ŠOS Libor Zlínský Šumák 62 Muži III 1959 3 03:52:41 02:03:30
611 506 VÁLEK Jaroslav CTP Zlín 22 Veteráni 1952 3 03:53:12 02:04:00
612 183 HAMPL Petr 142 Muži II 1973 3 03:55:23 02:06:11
613 279 KUKLOVÁ Martina CYKLO ŽOPY 1 32 Ženy I 1994 3 03:55:33 02:06:21
614 604 DOŠEK František Holešov 23 Veteráni 1951 3 03:55:51 02:06:39
615 204 CHLADNÍČKOVÁ Lucie 19 Ženy II 1980 3 03:56:45 02:07:33
616 82 SLÁDEČEK Lukáš CK PeMaP Přerov 277 Muži I 1982 3 03:56:56 02:07:44
617 114 BEZDĚK Jaroslav 278 Muži I 1989 3 03:58:27 02:09:15
618 447 ŠAJDÁK Pavel 143 Muži II 1974 3 03:59:24 02:10:13
619 280 KÜRŠNER Roman 63 Muži III 1965 3 04:01:35 02:12:23
620 586 SMOLA Marek Orel Jednota Hulín 144 Muži II 1973 3 04:01:46 02:12:34
621 367 PEŠEK Václav metelesku z blesku 279 Muži I 1979 3 04:03:04 02:13:52
622 303 MARTÍNEK Vladimír SKP Holešov 64 Muži III 1956 3 04:05:21 02:16:10
623 574 PÁNEK Miroslav 280 Muži I 1989 3 04:07:38 02:18:27
624 419 SLINTÁK Petr Hec team 281 Muži I 1986 3 04:07:45 02:18:33
625 330 MRÁZEK David Metalbrus 30 Under 23 1995 3 04:08:21 02:19:09
626 358 PACÍK Vlastislav SKP Holešov 65 Muži III 1962 3 04:08:47 02:19:35
627 207 IGLIAR Radovan Zlínský Kaučuk 282 Muži I 1984 3 04:09:48 02:20:36
628 514 VLČEK Rostislav CYKLO ŽOPY 2 283 Muži I 1976 3 04:12:10 02:22:58
629 239 KAŠÍKOVÁ Kateřina JenTak Holešov 33 Ženy I 1982 3 04:13:32 02:24:20
630 265 KRAJCAROVÁ Hana 20 Ženy II 1961 3 04:13:48 02:24:37
631 125 BUCHTOVÁ Ivona Zlínský Šumák 34 Ženy I 1984 3 04:21:28 02:32:16
632 441 STRNADEL Aleš Srdcaři 284 Muži I 1988 3 04:22:51 02:33:40
633 284 LÁNÍK Radek Kroměřížská nemocnice 1 285 Muži I 1987 3 04:23:37 02:34:26
634 6 KOCIÁN Radek AQ Electronic Brno 286 Muži I 1978 3 04:25:41 02:36:29
635 10 NOVOTNÁ Lenka 21 Ženy II 1975 3 04:25:46 02:36:34
636 154 DOLEŽEL Zdeněk 66 Muži III 1965 3 04:29:48 02:40:36
637 189 HNÍZDIL Jiří COBRAM 287 Muži I 1978 3 04:29:48 02:40:36
638 405 RŮDL Karel 145 Muži II 1973 3 04:34:09 02:44:57
639 258 KOPL Michal 288 Muži I 1984 3 04:36:08 02:46:57
640 410 SEDLÁČEK Jan 289 Muži I 1990 3 04:37:32 02:48:20
641 184 HEJTMÁNEK Daniel 290 Muži I 1991 3 04:37:32 02:48:20
642 501 VÁCLAVÍK Karel 24 Veteráni 1955 3 05:09:02 03:19:50

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 56 ORNER Zdeněk Force Kck Zlín Muži III 1956 0 3 kola
DNS 317 MIKLÍK Roman Muži I 1991 0 3 kola
DNS 411 SEDLÁČKOVÁ Blanka OÚ Martinice Ženy II 1971 0 3 kola
DNS 413 SCHOLASTER Róbert JR Engineering Muži I 1976 0 3 kola
DNS 424 SMILEK Petr Zlínský Kaučuk Muži I 1984 0 3 kola
DNS 544 ZICHÁČEK Jaroslav ASICS - Prusinovice Muži III 1956 0 3 kola
DNF 607 MUSIL Tomáš Cykloservis Zlín Muži I 1981
DNF 622 KREJČIŘÍK Ervín Cyklosport Hranice Muži I 1976
DNF 630 KUTŇÁK Ota TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM Muži III 1956
DNF 652 MIKL Vojtěch SUPERIOR Cyklofit High5 Team Junioři 1999
DNF 653 PINTERA Zdeněk Muži I 1987
DNF 667 JANOVÁČ Michal SDH Salaš Muži I 1990
DNF 679 BEŇAČKA Tomáš Muži I 1989
DNF 680 PRCHAL David Muži II 1970
DNF 681 PRCHALOVÁ Hana Ženy II 1974
DNF 478 ŠTEVANKA Ladislav No Brake! Muži I 1981
DNF 511 VAŠÍČEK Milan Impromat MTB Muži III 1962
DNF 515 VOJÁČEK Jan NAPOHODU sport team Muži II 1973
DNF 322 MINAŘÍK Ivan Držková Muži III 1962
DNF 338 NAVRÁTIL Josef NEKO Prusinovice Muži III 1963
DNF 11 DŘEVOJÁNEK Jan SKP VSETÍN - VALMEZBIKE Muži II 1975
DNF 29 BABIÁNEK David Miko Cycles Přerov Under 23 1993
DNF 52 PĚČEK Martin Superior riders Under 23 1993
DNF 60 PÁTEK Jan Sportakus Muži I 1982
DNF 70 ŽÁČEK Michal AMENITY-EXTREM SPORT TEAM C Muži II 1970
DNF 77 FOJT Kamil Kmotr Muži II 1969
DNF 146 DIVIŠ Petr Kroměřížská nemocnice Muži II 1971
DNF 147 DIVIŠOVÁ Kristýna Kroměřížská nemocnice Ženy II 1976
DNF 158 DULOVÁ Nikola Hec team Ženy I 1991
DNF 202 HÝŽĎAL Vít VVV Zlin Muži II 1970
DNF 206 CHYTIL Martin Hulin Muži III 1963
DNF 248 KOKOŘ Ivan Muži I 1989
DNF 305 MATELA Michal Muži II 1973
DNF 309 MENŠÍKOVÁ Soňa Ženy I 1981

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.