Rychlé novinky:

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 28.02.2015 08:00 do 28.02.2015 20:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátAleš MACHO
Zpracování výsledkůKamil ZMEŠKAL

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků573
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 3 GREGOR László BENEDEK Team 1 M 20-39 1991 5 00:30:59
2 2 PECHNIKOV Ruslan JM DEMOLEX Bardejov 2 M 20-39 1988 5 00:31:03 00:00:04
3 4 NAGY Tomáš BENEDEK Team 3 M 20-39 1984 5 00:31:15 00:00:16
4 21 SAHAJDA Tibor JM DEMOLEX Bardejov 4 M 20-39 1990 5 00:31:36 00:00:36
5 263 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 5 M 20-39 1992 5 00:31:44 00:00:45
6 444 LUKEŠ Petr SSK Vítkovice 6 M 20-39 1992 5 00:32:06 00:01:06
7 75 HRDINA Pavel AK Perná 7 M 20-39 1988 5 00:32:24 00:01:25
8 5 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 8 M 20-39 1981 5 00:33:03 00:02:03
9 23 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 M 40-49 1970 5 00:33:15 00:02:16
10 397 PETR Jiří Diadora 9 M 20-39 1979 5 00:33:19 00:02:20
11 199 TALÁN Michal AC Stavbár Nitra 1 M 19 1996 5 00:33:28 00:02:29
12 528 CHRASCINA Marek 1. běžecký Jablunkov 2 M 19 1997 5 00:33:40 00:02:40
13 312 STEINER Tomáš VSK Univerzita Brno 10 M 20-39 1986 5 00:33:48 00:02:49
14 162 MATOUŠEK Jiří AK Drnovice 11 M 20-39 1992 5 00:34:12 00:03:13
15 1 SEDLÁČEK Josef BK Tučapy 2 M 40-49 1970 5 00:34:30 00:03:31
16 391 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 12 M 20-39 1991 5 00:34:38 00:03:39
17 568 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 13 M 20-39 1980 5 00:34:45 00:03:46
18 20 BABIAK Orest JM DEMOLEX Bardejov 3 M 40-49 1968 5 00:35:01 00:04:02
19 427 KUČERA Petr SK Grymov 4 M 40-49 1975 5 00:35:06 00:04:06
20 6 BLAHA Tomáš AK ASICS Kroměříž 14 M 20-39 1976 5 00:35:22 00:04:23
21 68 FOUSEK Jan MK SEITL Ostrava 15 M 20-39 1991 5 00:35:26 00:04:27
22 524 REHUŠ Lubomír AŠK Grafobal Skalica 16 M 20-39 1985 5 00:35:36 00:04:37
23 457 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 17 M 20-39 1982 5 00:35:41 00:04:42
24 320 SMOLA Michal SKOB Zlín 18 M 20-39 1981 5 00:35:54 00:04:54
25 137 FOCHLER Petr AK Drnovice 19 M 20-39 1991 5 00:35:59 00:05:00
26 233 PODJUKL Vojtěch SK Hranice atletika 3 M 19 1998 5 00:36:08 00:05:08
27 522 CZECZOTKA Marek 1. běžecký Jablunkov 4 M 19 1998 5 00:36:09 00:05:10
28 132 BACIU Serban Romania 20 M 20-39 1980 5 00:36:26 00:05:26
29 7 KÁCSER Zita BENEDEK Team 1 Z 20-34 1988 5 00:36:33 00:05:34
30 448 DEDEK Aleš ZAPRO AD TEAM 5 M 40-49 1975 5 00:36:35 00:05:35
31 445 BUKOVJAN Vlastimil KES Buk Team 1 M 50-59 1961 5 00:36:38 00:05:39
32 288 NOVÁČEK Tomáš Atletic Třebíč 21 M 20-39 1983 5 00:36:47 00:05:47
33 227 SEDLÁČEK Ondřej KČT-OB Holešov 5 M 19 1997 5 00:36:51 00:05:52
34 477 NERADIL Tomáš ASPOT Hulín 6 M 40-49 1974 5 00:36:53 00:05:54
35 454 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 22 M 20-39 1987 5 00:37:00 00:06:00
36 279 VACARDA Vladimír ELEVEN Run Team 2 M 50-59 1959 5 00:37:01 00:06:02
37 387 DOLEŽAL Zdeněk Přerov 7 M 40-49 1974 5 00:37:03 00:06:03
38 398 MARTINEK Jaroslav TRISK Olomouc 8 M 40-49 1969 5 00:37:08 00:06:09
39 148 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 23 M 20-39 1979 5 00:37:09 00:06:09
40 9 KAMÍNKOVÁ Petra ADIDAS BOOST Team 1 Z 35-44 1973 5 00:37:11 00:06:12
41 447 KREJČÍ Zdeněk Hlušovice 24 M 20-39 1988 5 00:37:13 00:06:14
42 109 RAŠKA Daniel TJ Slezan FM 6 M 19 1996 5 00:37:16 00:06:16
43 409 HAVRÁNEK Jan Brno 25 M 20-39 1977 5 00:37:20 00:06:21
44 314 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice 26 M 20-39 1983 5 00:37:29 00:06:29
45 381 DURĎÁK Luďek SDH Rohatec 27 M 20-39 1977 5 00:37:33 00:06:34
46 433 MALÉŘ Jiří Mikulenka Team 9 M 40-49 1975 5 00:37:42 00:06:43
47 383 BALIHAR Jiří Balini 28 M 20-39 1994 5 00:37:45 00:06:46
48 221 VESELSKÝ Petr ASPOT Hulín 29 M 20-39 1994 5 00:37:51 00:06:51
49 182 VELIČKA Ondřej Bystřice p.H. 30 M 20-39 1983 5 00:37:53 00:06:54
50 129 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 3 M 50-59 1965 5 00:37:54 00:06:55
51 384 MINAŘÍK Ondřej V.I.K Sport Zlín 31 M 20-39 1992 5 00:37:54 00:06:55
52 173 KUBÍČEK Jiří Zlín 32 M 20-39 1991 5 00:37:55 00:06:56
53 504 ŠTĚPÁN Marek TJ SOKOL Týn nad Bečvou 10 M 40-49 1972 5 00:38:03 00:07:04
54 41 KLOBUČNÍK Peter Jogging Dubnica nad Váhom 4 M 50-59 1963 5 00:38:06 00:07:07
55 488 FURIŠ Filip AK Šternberk 7 M 19 1997 5 00:38:09 00:07:09
56 541 KHÝR Bronislav MK Prostějov 11 M 40-49 1975 5 00:38:12 00:07:13
57 451 HELCEL Richard BK SAK Ložiska Karviná 12 M 40-49 1972 5 00:38:13 00:07:14
58 356 SADÍLEK Martin OB Vizovice 13 M 40-49 1969 5 00:38:16 00:07:17
59 406 STRNAD Václav Inkospor-team.cz 33 M 20-39 1983 5 00:38:19 00:07:19
60 385 BARTÍK Patrik KES Buk Rymice 34 M 20-39 1976 5 00:38:21 00:07:22
61 368 MALÍK Martin SFK Holešov 14 M 40-49 1973 5 00:38:23 00:07:24
62 159 ODSTRČILÍK Roman SOKOL Třebětice 15 M 40-49 1975 5 00:38:25 00:07:26
63 223 KREJČÍ Lukáš Cykloklub Rohálov 35 M 20-39 1993 5 00:38:27 00:07:28
64 518 JÁNOŠ Pavol Jablonové SR 36 M 20-39 1984 5 00:38:40 00:07:41
65 36 VRBA Ivo SCOTT Team 37 M 20-39 1980 5 00:38:42 00:07:42
66 254 KOVAŘÍK Radek RK PELL'S Holešov 16 M 40-49 1974 5 00:38:42 00:07:42
67 153 BLÁHA Jan BTT Libochovice 38 M 20-39 1978 5 00:38:44 00:07:45
68 39 MANÍKOVÁ Ĺubomíra JM DEMOLEX Bardejov 2 Z 20-34 1986 5 00:38:51 00:07:52
69 152 HARTIG David SK ŠAFRATA BOHUMÍN 17 M 40-49 1973 5 00:38:52 00:07:52
70 235 KRAJČA Stanislav KRÁLOVÁ 39 M 20-39 1983 5 00:38:53 00:07:54
71 480 VEVERKA Josef AC Čejkovice 5 M 50-59 1958 5 00:38:56 00:07:57
72 171 PĚCHULA Petr MK SEITL Ostrava 40 M 20-39 1977 5 00:38:59 00:07:59
73 17 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 41 M 20-39 1982 5 00:39:05 00:08:06
74 22 BESHIROVÁ Carmen ADIDAS BOOST Team 1 Z 19 1998 5 00:39:10 00:08:10
75 51 VINKLÁREK Milan Sokol Opatovice 42 M 20-39 1988 5 00:39:18 00:08:19
76 144 DUŠIL Jaroslav ŽÁR TRVÁ 18 M 40-49 1970 5 00:39:18 00:08:19
77 11 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 3 Z 20-34 1983 5 00:39:24 00:08:25
78 260 ŠESTÁK Radim FORTEX Moravský Beroun 19 M 40-49 1971 5 00:39:44 00:08:45
79 10 ŽIDLÍK Pavel SANITA CAR Holešov 43 M 20-39 1977 5 00:39:47 00:08:48
80 521 DELINA Daniel 1. běžecký Jablunkov 44 M 20-39 1980 5 00:39:50 00:08:51
81 487 VROBEL Miroslav AKEZ Kopřivnice 6 M 50-59 1961 5 00:39:51 00:08:51
82 341 POLÁK Radek TJ Tršice 45 M 20-39 1979 5 00:39:52 00:08:53
83 309 JÍNA Pavel TJ Liga 100 Olomouc 7 M 50-59 1962 5 00:39:53 00:08:54
84 338 ČABLOVÁ Kristina AK Emila Zátopka 4 Z 20-34 1987 5 00:39:54 00:08:55
85 67 BEDNÁŘ Richard Olomouc 46 M 20-39 1985 5 00:39:59 00:09:00
86 542 MINAŘÍK Tomáš VALACHBAJK Team 47 M 20-39 1981 5 00:39:59 00:09:00
87 525 BIELESZ Josef 1. běžecký Jablunkov 8 M 50-59 1965 5 00:40:04 00:09:05
88 353 SIUDA Stanislav BK SAK Ložiska Karviná 48 M 20-39 1989 5 00:40:06 00:09:06
89 474 JURČA Jaroslav :-) 9 M 50-59 1962 5 00:40:06 00:09:07
90 192 DŘÍMAL Miroslav Maraton Tým Pavla Nováka 49 M 20-39 1976 5 00:40:07 00:09:08
91 455 SKLENÁŘ Jakub vk olomouc 50 M 20-39 1983 5 00:40:09 00:09:10
92 344 MINKS Tomáš VK Kroměříž 51 M 20-39 1980 5 00:40:09 00:09:10
93 198 KAHÁNEK Radek AC Jičín 52 M 20-39 1990 5 00:40:13 00:09:14
94 290 TVRDOŇ David KELLYS Bike 53 M 20-39 1978 5 00:40:22 00:09:23
95 111 MOREV Jiří ----------------------- 54 M 20-39 1982 5 00:40:24 00:09:24
96 184 HANIČINEC Ivo BS Slopné 20 M 40-49 1967 5 00:40:25 00:09:26
97 400 HILBERT Hynek Česká spořitelna 55 M 20-39 1987 5 00:40:29 00:09:30
98 46 HALUZÍK Marek DRACY 21 M 40-49 1974 5 00:40:30 00:09:31
99 414 BRTNA David Brno 56 M 20-39 1982 5 00:40:30 00:09:31
100 76 VÉVODOVÁ Martina AK Perná 5 Z 20-34 1990 5 00:40:32 00:09:32
101 328 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 22 M 40-49 1975 5 00:40:33 00:09:34
102 259 ZÁTOPEK Filip OLYMPIA Bruntál 8 M 19 1997 5 00:40:33 00:09:34
103 243 SEDLÁČEK Jan Holešov 9 M 19 1999 5 00:40:34 00:09:35
104 78 MÜHLHANS Petr NABOSO 57 M 20-39 1986 5 00:40:42 00:09:42
105 311 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 M 65-69 1950 5 00:40:44 00:09:45
106 339 BERKY Róbert Prievidza 10 M 50-59 1957 5 00:40:45 00:09:46
107 277 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 M 65-69 1950 5 00:40:46 00:09:47
108 545 BLAŽEK Pavel 3THX 58 M 20-39 1976 5 00:40:48 00:09:49
109 177 ZATLUKALOVÁ Jana ARC Brno 6 Z 20-34 1988 5 00:40:49 00:09:50
110 380 RAPČAN Lukáš DRACY 59 M 20-39 1978 5 00:40:52 00:09:53
111 402 ZÁMEČNÍK Petr Přerov 60 M 20-39 1989 5 00:40:53 00:09:54
112 374 MARTINEK Ondřej AK Olomouc 10 M 19 1997 5 00:40:58 00:09:59
113 273 ŽALUDKOVÁ Jana Cyklogat Malenovice 2 Z 35-44 1975 5 00:41:01 00:10:02
114 136 MATĚJÍK Petr Cycloracing 11 M 50-59 1964 5 00:41:05 00:10:06
115 489 JELÍNEK Zbyněk TJ Liga 100 Olomouc 12 M 50-59 1963 5 00:41:10 00:10:11
116 174 KLAKURKA Václav ZAPRO AD TEAM 61 M 20-39 1983 5 00:41:17 00:10:18
117 546 JAROŠČÁK Jan Zlín 62 M 20-39 1976 5 00:41:18 00:10:18
118 209 GRYGERA Jan CODYS TEAM 63 M 20-39 1995 5 00:41:23 00:10:24
119 237 VALENTA Libor AK Olomouc 64 M 20-39 1979 5 00:41:23 00:10:24
120 140 JORNÍČEK Petr MK SEITL Ostrava 13 M 50-59 1965 5 00:41:26 00:10:27
121 378 DOHNAL Zdeněk ZAPRO AD TEAM 65 M 20-39 1979 5 00:41:28 00:10:29
122 265 ŠPACÍR Ladislav LOKO Břeclav 1 M 60-64 1955 5 00:41:32 00:10:32
123 554 MÄSIAR Jozef Olomouc 23 M 40-49 1971 5 00:41:36 00:10:37
124 319 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 24 M 40-49 1974 5 00:41:38 00:10:39
125 481 KŘIVÁNEK Tomáš Ricardo racing team 66 M 20-39 1994 5 00:41:43 00:10:43
126 8 KELLER Antonín OREL Veřovice 14 M 50-59 1963 5 00:41:47 00:10:47
127 147 NERADIL Svatopluk DRACY 67 M 20-39 1980 5 00:41:48 00:10:49
128 72 PAZDERA Miroslav ZAPRO AD TEAM 25 M 40-49 1972 5 00:41:49 00:10:50
129 425 SÝKORA Karel AC J. Halvy GJŠ Zlín 11 M 19 1999 5 00:41:50 00:10:51
130 411 STEHLÍK Pavel VP Agro 26 M 40-49 1974 5 00:41:53 00:10:54
131 120 ZÁVORKOVÁ Natálie TJ Slezan FM 2 Z 19 1996 5 00:41:54 00:10:55
132 595 STOKLAS Jiří ORCHIS 27 M 40-49 1971 5 00:41:56 00:10:57
133 313 PATAKI Patrik AK Drnovice 68 M 20-39 1980 5 00:41:58 00:10:59
134 262 NĚMEC Jan OLYMPIA Bruntál 12 M 19 1998 5 00:42:02 00:11:03
135 261 KUNDERA Hynek TJ FK Loukov 69 M 20-39 1991 5 00:42:06 00:11:07
136 364 TABARKA Ondřej Bulls Rymice 70 M 20-39 1985 5 00:42:06 00:11:07
137 114 SIEBELTOVÁ Veronika TJ SLEZAN Frýdek-Místek 3 Z 19 1996 5 00:42:08 00:11:08
138 379 BALIHAR Jiří Balini 28 M 40-49 1973 5 00:42:08 00:11:09
139 206 LAVIČKA David NILFISK ALTO PRO CYCLING 29 M 40-49 1973 5 00:42:12 00:11:13
140 495 MATYÁŠOVÁ Jana Dolní Dobrouč 1 Z 45-54 1965 5 00:42:14 00:11:15
141 369 ZELA Ondřej Sokol Paršovice 71 M 20-39 1979 5 00:42:18 00:11:19
142 372 ZBRANEK Václav VALACHBAJK Team 72 M 20-39 1981 5 00:42:21 00:11:22
143 62 KŘÍŽ David ----------------------- 73 M 20-39 1987 5 00:42:23 00:11:23
144 228 JANČÍK Tomáš ----------------------- 74 M 20-39 1981 5 00:42:29 00:11:29
145 308 KRUPIČKA Miroslav RUNSPORT Team 2 M 60-64 1953 5 00:42:29 00:11:30
146 599 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 75 M 20-39 1977 5 00:42:31 00:11:31
147 112 SOUČEK Jan Šumperk 15 M 50-59 1965 5 00:42:35 00:11:36
148 334 NEUWIRTH Alexandr AKEZ Kopřivnice 3 M 60-64 1955 5 00:42:36 00:11:37
149 366 KREJZL Henrich BK SAK Ložiska Karviná 30 M 40-49 1966 5 00:42:38 00:11:39
150 367 JENYŠOVÁ Petra TJ Jiskra Otrokovice 7 Z 20-34 1991 5 00:42:40 00:11:40
151 560 VÍCH Petr Olomouc 31 M 40-49 1973 5 00:42:42 00:11:42
152 256 ŠESTÁKOVÁ Barbora FORTEX Moravský Beroun 4 Z 19 1999 5 00:42:45 00:11:46
153 336 ADÁMEK Oldřich TJ Liga 100 Olomouc 32 M 40-49 1966 5 00:42:46 00:11:47
154 106 ŠVAJDA Martin DT SWISS Bike Team 33 M 40-49 1975 5 00:42:49 00:11:50
155 278 ZAHRADNÍK Karel Kroměříž 76 M 20-39 1976 5 00:42:51 00:11:52
156 116 SLÁDEK Josef KBC Přerov 16 M 50-59 1964 5 00:42:52 00:11:52
157 325 JAŠEK Martin BKR - ČR Velux 77 M 20-39 1989 5 00:42:53 00:11:54
158 553 DORAZIL Miloš SK Rudá Hvězda Kroměříž 78 M 20-39 1981 5 00:42:54 00:11:54
159 500 HORÁK Aleš Continental sport team 79 M 20-39 1980 5 00:42:54 00:11:54
160 498 HALAS Petr AK Drnovice 34 M 40-49 1973 5 00:42:56 00:11:56
161 24 NAKLÁDAL Břetislav LOUČANY 35 M 40-49 1970 5 00:43:03 00:12:04
162 270 MOJZÍK Jaroslav Šternberk 17 M 50-59 1958 5 00:43:04 00:12:05
163 115 VYTISK Alfons MKS Ostrava 3 M 65-69 1949 5 00:43:04 00:12:05
164 301 KLIMENT Pavel Šternberk 36 M 40-49 1966 5 00:43:04 00:12:05
165 53 HORÁK Čestmír OD MORAVA 37 M 40-49 1971 5 00:43:05 00:12:05
166 354 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 38 M 40-49 1968 5 00:43:13 00:12:13
167 370 BURKART David VIC 13 M 19 1996 5 00:43:14 00:12:15
168 54 KRÁL Milan Zábřeh 39 M 40-49 1975 5 00:43:15 00:12:16
169 138 TOMČÍK Lukáš X TRAIL Rychlohrad 80 M 20-39 1981 5 00:43:17 00:12:18
170 342 KOBLIHA Jiří MT Pavla Nováka 40 M 40-49 1969 5 00:43:18 00:12:19
171 213 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 41 M 40-49 1968 5 00:43:20 00:12:21
172 37 PALLA Radovan Bystřice p.H. 81 M 20-39 1980 5 00:43:22 00:12:23
173 229 KOPLÍK Martin Vesani.cz 82 M 20-39 1984 5 00:43:25 00:12:26
174 461 KRÁTKÝ Ivo Otaslavice 42 M 40-49 1968 5 00:43:28 00:12:29
175 56 BRADA Lukáš SK Skaštice 83 M 20-39 1978 5 00:43:28 00:12:29
176 501 NAVRÁTIL Tomáš GINGER CARABIK Bike Team 14 M 19 1997 5 00:43:29 00:12:29
177 170 HAMERSKÝ Jaromír ZAPRO AD TEAM 84 M 20-39 1976 5 00:43:30 00:12:30
178 242 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 2 Z 45-54 1970 5 00:43:31 00:12:32
179 515 ŠÁDKOVÁ Tereza MK SEITL Ostrava 3 Z 35-44 1973 5 00:43:38 00:12:39
180 428 KAŇA Václav SSK Vítkovice 85 M 20-39 1989 5 00:43:39 00:12:40
181 543 VLČEK Roman SKM Kroměříž 43 M 40-49 1970 5 00:43:46 00:12:47
182 510 NAVARA Karel Uherský Ostroh 4 M 65-69 1950 5 00:43:50 00:12:51
183 258 JANÁL Petr Holešov 44 M 40-49 1972 5 00:43:52 00:12:52
184 458 PÍCHAL Tomáš RŮŽĎKA 18 M 50-59 1960 5 00:43:52 00:12:52
185 95 DIVIŠOVÁ Silvie AK Drnovice 4 Z 35-44 1975 5 00:43:52 00:12:53
186 240 JELÍNEK Jiří VALACHIARUN.CZ 45 M 40-49 1975 5 00:43:53 00:12:53
187 196 HOLEŠ Bohumil JISVA Zlín 5 M 65-69 1948 5 00:43:55 00:12:56
188 134 JANULÍKOVÁ Sarah AK Šternberk 5 Z 19 1999 5 00:43:55 00:12:56
189 217 KUNZ Kamil Brno 86 M 20-39 1978 5 00:43:56 00:12:56
190 393 RAJNOHA Robert Bystřice p.H. 46 M 40-49 1967 5 00:43:56 00:12:57
191 119 HRABAL Tomáš Kroměříž 87 M 20-39 1985 5 00:43:56 00:12:57
192 412 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 8 Z 20-34 1988 5 00:43:56 00:12:57
193 335 DOVRTĚL David Cyklo - Žopy 88 M 20-39 1993 5 00:43:57 00:12:58
194 220 JANČÍK Miloslav ----------------------- 89 M 20-39 1982 5 00:43:58 00:12:58
195 329 OSIČKA Daniel BK SAK Ložiska Karviná 90 M 20-39 1980 5 00:43:58 00:12:59
196 286 STRAŠÁK Vojtěch ----------------------- 91 M 20-39 1987 5 00:43:59 00:12:59
197 392 GAJDŮŠEK Miloslav Fryšták 47 M 40-49 1968 5 00:43:59 00:13:00
198 443 COPPLE Shaun Brno 92 M 20-39 1979 5 00:44:01 00:13:01
199 432 VONDRUŠKA Zbyněk CYKLOSPORT CHROPYNĚ 48 M 40-49 1974 5 00:44:02 00:13:03
200 234 PRAŽAN Jan TRIMILL CykloTeam 93 M 20-39 1978 5 00:44:06 00:13:07
201 180 DRÁBEK Martin VLKSTÁRTEAM 94 M 20-39 1985 5 00:44:09 00:13:10
202 74 ZAJÁC Marek SOKOL Třebětice 15 M 19 1997 5 00:44:11 00:13:12
203 40 OBRUČOVÁ Kristina KESBUK 5 Z 35-44 1976 5 00:44:13 00:13:14
204 71 PĚLUCHA Filip SOKOL Třebětice 16 M 19 1999 5 00:44:14 00:13:14
205 306 KAMENEC Ivan VALACHIARUN.CZ 4 M 60-64 1955 5 00:44:15 00:13:15
206 179 BISKUP Jan SDH Jindřichov 95 M 20-39 1990 5 00:44:15 00:13:15
207 210 FINFERA Martin Vracov 96 M 20-39 1983 5 00:44:15 00:13:16
208 408 ZEMÁNEK Petr DRACY 49 M 40-49 1968 5 00:44:17 00:13:18
209 285 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 97 M 20-39 1977 5 00:44:23 00:13:24
210 142 DVORSKÝ Michal ZAPRO AD TEAM 50 M 40-49 1968 5 00:44:28 00:13:29
211 566 GAHURA Roman Vesani.cz 98 M 20-39 1990 5 00:44:28 00:13:29
212 321 DOSTÁL Jan Trilife Zlín 99 M 20-39 1977 5 00:44:31 00:13:31
213 310 MENŠÍK Jan Kroměříž 100 M 20-39 1977 5 00:44:35 00:13:35
214 239 BRTNÍK Jan AK Olomouc 101 M 20-39 1980 5 00:44:38 00:13:38
215 149 BEŇA Marek ZAPRO AD TEAM 102 M 20-39 1976 5 00:44:41 00:13:42
216 549 NOVÁK Pavel Zapro triteam 51 M 40-49 1966 5 00:44:41 00:13:42
217 86 GATIAL Milan JTM GA Šternberk 19 M 50-59 1965 5 00:44:48 00:13:49
218 540 KŘÍŽ Martin ----------------------- 103 M 20-39 1987 5 00:44:48 00:13:49
219 403 PAPEŽÍK Miroslav KKZ Zlín 104 M 20-39 1979 5 00:44:49 00:13:50
220 475 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 105 M 20-39 1977 5 00:44:51 00:13:52
221 236 DAREBNÍK Martin Truhlářství Pumprla 106 M 20-39 1983 5 00:44:53 00:13:54
222 407 TUPÝ Roman SOKOL Třebětice 107 M 20-39 1988 5 00:44:53 00:13:54
223 215 LIŠKA David Holešov 108 M 20-39 1976 5 00:44:54 00:13:55
224 118 PACHTOVÁ Iva MK SEITL Ostrava 3 Z 45-54 1970 5 00:44:58 00:13:58
225 125 KARGER Luděk MORAVIAN Team 52 M 40-49 1974 5 00:44:59 00:14:00
226 388 TUPÝ Radim SOKOL Třebětice 109 M 20-39 1988 5 00:45:06 00:14:07
227 307 DOLESCHAL Tomáš MORAVIAMAN Team Otrokov. 110 M 20-39 1986 5 00:45:08 00:14:09
228 563 MYNÁŘ Miroslav TRISK Olomouc 53 M 40-49 1968 5 00:45:12 00:14:13
229 527 BEDNÁŘ Zbyněk SOKOL Jamné 54 M 40-49 1973 5 00:45:18 00:14:18
230 516 MĚSÍČEK Jakub DRUŽBA Bukovany 111 M 20-39 1990 5 00:45:19 00:14:20
231 276 KOTOPULU Helena Zlín 6 Z 35-44 1980 5 00:45:21 00:14:21
232 292 KUCHAŘÍK Petr BŘIIIDIL Tým 112 M 20-39 1989 5 00:45:23 00:14:24
233 441 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 55 M 40-49 1973 5 00:45:24 00:14:25
234 405 SVITÁK Stanislav MK SEITL Ostrava 6 M 65-69 1950 5 00:45:26 00:14:27
235 238 BUBELA Tomáš KOBRA Vsetín 113 M 20-39 1981 5 00:45:27 00:14:28
236 499 BEZCHLEBA Petr SK CYKLOCHLUBNA 114 M 20-39 1978 5 00:45:30 00:14:30
237 257 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 4 Z 45-54 1969 5 00:45:31 00:14:32
238 124 ŽLUTÍŘ Matěj Jívová 115 M 20-39 1994 5 00:45:34 00:14:34
239 417 MAREK Lukáš SFK Holešov 116 M 20-39 1986 5 00:45:34 00:14:34
240 82 MLČOCH Michal ----------------------- 117 M 20-39 1986 5 00:45:36 00:14:37
241 555 PARÁK Lukáš HEART Attack 118 M 20-39 1988 5 00:45:36 00:14:37
242 491 JOSEFÍK Marián Moje kolo 119 M 20-39 1983 5 00:45:38 00:14:39
243 19 ZEMEK Martin SANITA CAR Holešov 120 M 20-39 1988 5 00:45:39 00:14:40
244 431 SÝKORA Vlastimil Vizovice 56 M 40-49 1974 5 00:45:44 00:14:45
245 316 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 121 M 20-39 1979 5 00:45:45 00:14:46
246 569 MEZIHORÁKOVÁ Eva ----------------------- 9 Z 20-34 1990 5 00:45:46 00:14:47
247 14 KEIL Jaroslav Běžec Vysočiny 5 M 60-64 1953 5 00:45:47 00:14:48
248 332 DĚDIČ Michal Drásal team Holešov 122 M 20-39 1984 5 00:45:48 00:14:49
249 435 SÝKOROVÁ Mária Vizovice 7 Z 35-44 1979 5 00:45:49 00:14:50
250 436 SÝKORA Karel Vizovice 57 M 40-49 1967 5 00:45:49 00:14:50
251 271 HRADIL Stanislav BK Hodonín 20 M 50-59 1958 5 00:45:52 00:14:52
252 59 ŠKOPÍK Ondřej SOKOL Třebětice 123 M 20-39 1990 5 00:45:52 00:14:53
253 222 ŠUTOVÁ Romana AK Kroměříž 10 Z 20-34 1986 5 00:45:52 00:14:53
254 131 ODSTRČIL Tomáš Žeranovice 17 M 19 1999 5 00:45:52 00:14:53
255 255 VLASÁK Ondřej TJ Mrlínek 124 M 20-39 1992 5 00:45:54 00:14:55
256 63 DVORNÍK Radek Hlinsko pod Hostýnem 125 M 20-39 1994 5 00:45:55 00:14:56
257 360 DAVÍDEK Jan VALACHIARUN.CZ 126 M 20-39 1980 5 00:45:57 00:14:58
258 426 UVÍZL Aleš Uničov 58 M 40-49 1971 5 00:45:57 00:14:58
259 550 NEDBAL Radek NEKO Prusinovice 127 M 20-39 1991 5 00:45:58 00:14:58
260 357 VRZAL Dominik TC BAJDA Kroměříž 128 M 20-39 1994 5 00:45:58 00:14:58
261 452 TABARKA Radek Bulls Rymice 129 M 20-39 1988 5 00:45:59 00:14:59
262 371 VYSTRČILOVÁ Věra KESBUK 8 Z 35-44 1979 5 00:46:02 00:15:03
263 465 LÁNO Pavel VSK Vsetín 59 M 40-49 1975 5 00:46:04 00:15:04
264 375 PAVELKA Lukáš Kašava 130 M 20-39 1989 5 00:46:05 00:15:05
265 478 DERKA Radim Přerov 131 M 20-39 1991 5 00:46:06 00:15:07
266 482 JURČOVÁ Jaroslava ----------------------- 11 Z 20-34 1991 5 00:46:15 00:15:16
267 225 SARAMÁK Jan Drásal team Holešov 132 M 20-39 1982 5 00:46:16 00:15:17
268 133 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 60 M 40-49 1970 5 00:46:19 00:15:20
269 484 BAJEROVÁ Žaneta TITAN Trilife 6 Z 19 1997 5 00:46:26 00:15:27
270 89 BAČOVSKÝ Václav Vítějeves 133 M 20-39 1991 5 00:46:27 00:15:28
271 453 VYORAL Jiří VY-JO koně 61 M 40-49 1966 5 00:46:28 00:15:28
272 343 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 134 M 20-39 1987 5 00:46:29 00:15:30
273 395 PETR Jiří KUDLOV 6 M 60-64 1954 5 00:46:31 00:15:31
274 337 SILNOUŠEK Jiří SKI OB Šternberk 62 M 40-49 1972 5 00:46:31 00:15:31
275 358 DVOŘÁK Miroslav Horká nad Moravou 63 M 40-49 1973 5 00:46:32 00:15:33
276 513 JELÍNKOVÁ Andrea Atletika Klatovy 12 Z 20-34 1991 5 00:46:33 00:15:34
277 130 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 21 M 50-59 1964 5 00:46:34 00:15:35
278 275 POLIŠENSKÝ Richard RBT Slimáci Třebětice 22 M 50-59 1965 5 00:46:36 00:15:37
279 472 LUČAN Patrik Instalaterství Štraich 135 M 20-39 1987 5 00:46:36 00:15:37
280 418 ŠMÍDA Milan Protivanov 136 M 20-39 1976 5 00:46:37 00:15:37
281 574 PŠENICA Július Malenovice 64 M 40-49 1967 5 00:46:39 00:15:39
282 479 DURNOVÁ Marta BRANOPAC Veselí n.M. 5 Z 45-54 1964 5 00:46:40 00:15:41
283 42 KOHÚT Miroslav Přerov 7 M 60-64 1954 5 00:46:43 00:15:43
284 598 LACHNIT Jan TJ Liga 100 Olomouc 137 M 20-39 1980 5 00:46:43 00:15:44
285 462 ŠMÍDA Jan Protivanov 18 M 19 1999 5 00:46:49 00:15:50
286 517 ZACHAR Pavel Újezdec 138 M 20-39 1977 5 00:46:49 00:15:50
287 151 KRAPPMANNOVÁ Marie Olomouc 9 Z 35-44 1977 5 00:46:50 00:15:51
288 476 MÜLLEROVÁ Hana AK Drnovice 10 Z 35-44 1974 5 00:46:51 00:15:52
289 34 SOFKA Petr ULTIMATE Fitness Olomouc 139 M 20-39 1978 5 00:46:54 00:15:55
290 88 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 Z 55+ 1957 5 00:46:54 00:15:55
291 512 ŠIMEČEK Jiří Zlín 140 M 20-39 1987 5 00:46:57 00:15:58
292 150 FOJTÍK Radim American Flyers 141 M 20-39 1978 5 00:46:59 00:16:00
293 191 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 23 M 50-59 1958 5 00:47:04 00:16:05
294 298 HRABEC Bohumil VK Kroměříž 24 M 50-59 1960 5 00:47:08 00:16:09
295 32 FIURÁŠEK Pavel Martinice 142 M 20-39 1981 5 00:47:16 00:16:17
296 446 PETRUŽELOVÁ Lenka VALACHIARUN.CZ 11 Z 35-44 1980 5 00:47:18 00:16:19
297 324 KONDEL Jaroslav BK SAK Ložiska Karviná 25 M 50-59 1958 5 00:47:20 00:16:21
298 64 PÍSEK Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 26 M 50-59 1959 5 00:47:21 00:16:22
299 122 KOUTNÝ Jan Prostějov 65 M 40-49 1972 5 00:47:22 00:16:23
300 188 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 143 M 20-39 1984 5 00:47:23 00:16:24
301 96 KUNDRÁT Adam Praha 144 M 20-39 1983 5 00:47:24 00:16:24
302 533 KAŠÍK Martin COBRAM 145 M 20-39 1978 5 00:47:24 00:16:25
303 523 BEZUCHA Jiří OS POHYB Zdraví 27 M 50-59 1962 5 00:47:25 00:16:26
304 266 PROCHÁZKOVÁ Michaela AK Kroměříž 7 Z 19 1998 5 00:47:26 00:16:26
305 424 KAŇA Julius Holešov 146 M 20-39 1986 5 00:47:26 00:16:27
306 419 VYSLOUŽIL Jan FbC Holešov 147 M 20-39 1981 5 00:47:26 00:16:27
307 181 BOMBERA Jiří Městečko Trnávka 148 M 20-39 1985 5 00:47:29 00:16:30
308 172 ZÁVORA Martin Týn nad Bečvou 19 M 19 2000 5 00:47:31 00:16:32
309 299 PODSEDNÍK Marek ----------------------- 149 M 20-39 1985 5 00:47:33 00:16:34
310 363 HURTOVÁ Kateřina SKI Turist Velké Karlovice 8 Z 19 2001 5 00:47:34 00:16:34
311 464 HURTA Michal SKI Turist Velké Karlovice 66 M 40-49 1974 5 00:47:34 00:16:35
312 468 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 8 M 60-64 1954 5 00:47:35 00:16:35
313 135 FOJTÍK Bronislav American Flyers 150 M 20-39 1980 5 00:47:36 00:16:37
314 186 BRÁZDOVÁ Veronika Kroměříž 13 Z 20-34 1990 5 00:47:36 00:16:37
315 333 BUDINSKÁ Eva OÚ Poluvsie 2 Z 55+ 1956 5 00:47:39 00:16:40
316 570 SLÍVA Dalibor DIASPOL s.r.o 151 M 20-39 1977 5 00:47:41 00:16:42
317 91 TALACH Kryštof TJ Prusinovice 152 M 20-39 1990 5 00:47:43 00:16:44
318 117 VEČERKOVÁ Hana KESBUK 6 Z 45-54 1969 5 00:47:43 00:16:44
319 165 KREJSA Tomáš TJ SOKOL Racková 153 M 20-39 1994 5 00:47:47 00:16:48
320 194 SEDLÁK Petr DYNAMO Kroměříž 67 M 40-49 1970 5 00:47:47 00:16:48
321 571 POSPÍŠIL Vojtěch AK Prostějov 9 M 60-64 1955 5 00:47:50 00:16:51
322 127 KOPEČNÝ František TTS Osek nad Bečvou 28 M 50-59 1962 5 00:47:50 00:16:51
323 592 HANSGUT Rudolf TRISK Olomouc 68 M 40-49 1968 5 00:47:50 00:16:51
324 26 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ 154 M 20-39 1979 5 00:47:50 00:16:51
325 394 VANČURA Martin KKZ Zlín 155 M 20-39 1977 5 00:47:52 00:16:53
326 156 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 69 M 40-49 1969 5 00:47:53 00:16:54
327 506 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 10 M 60-64 1951 5 00:47:55 00:16:56
328 305 DRÁŇA Zbyněk ----------------------- 70 M 40-49 1972 5 00:47:57 00:16:58
329 593 HAJDUK Pavel AM-CZ 156 M 20-39 1979 5 00:48:00 00:17:01
330 345 PLŠEK Ivo Prosenice 157 M 20-39 1990 5 00:48:01 00:17:02
331 48 PEKAŘ Martin Lukov 158 M 20-39 1980 5 00:48:03 00:17:04
332 205 SYMERSKÝ Petr Slavkov pod Hostýnem 159 M 20-39 1976 5 00:48:04 00:17:04
333 459 ZATLOUKAL Zdeněk Lišná 160 M 20-39 1985 5 00:48:04 00:17:04
334 113 CHYTIL Vladimír DD Všechovice 7 M 65-69 1950 5 00:48:05 00:17:06
335 31 KAROLČÍKOVÁ Tatiana SK HP Servis Cholina 14 Z 20-34 1983 5 00:48:05 00:17:06
336 423 GOEBEL Adolf Přerov 161 M 20-39 1981 5 00:48:06 00:17:07
337 548 HRADIL Daniel Kelč 162 M 20-39 1978 5 00:48:09 00:17:10
338 61 KŮSTKA Marek OB Vizovice 71 M 40-49 1969 5 00:48:10 00:17:11
339 55 JIRÁSKO Zdeněk GO HBJM 11 M 60-64 1955 5 00:48:10 00:17:11
340 83 PAVELKA Jarmil ----------------------- 163 M 20-39 1980 5 00:48:11 00:17:12
341 534 SOBEK Roman BT Rumunsko 72 M 40-49 1972 5 00:48:14 00:17:14
342 430 MIKULENKOVÁ Erika Mikulenka Team 15 Z 20-34 1989 5 00:48:15 00:17:16
343 231 CHADIM Stanislav TC Chatocha 164 M 20-39 1991 5 00:48:18 00:17:19
344 439 TOČEK Robert VY-JO koně 165 M 20-39 1977 5 00:48:23 00:17:23
345 200 KOUDELKOVÁ Zuzana Zlín 16 Z 20-34 1993 5 00:48:28 00:17:29
346 207 GAŽDA Jakub TJ Prusinovice 20 M 19 1998 5 00:48:35 00:17:36
347 94 ŠIK Pavel Buchlovice 166 M 20-39 1988 5 00:48:37 00:17:37
348 104 MARTINÁK Zdeněk TJ Slezan FM 21 M 19 1998 5 00:48:43 00:17:44
349 519 KOLOMAZNÍK Miroslav Obchodní dům Morava Hol. 29 M 50-59 1963 5 00:48:44 00:17:44
350 295 ORŠOVÝ Zdeněk MK SEITL Ostrava 30 M 50-59 1961 5 00:48:44 00:17:45
351 284 PROKOP Jiří CGS-TYRES Zlín 31 M 50-59 1956 5 00:48:47 00:17:48
352 154 VYBÍRAL František TJ Prusinovice 167 M 20-39 1993 5 00:48:48 00:17:49
353 361 MATTOVIČOVÁ Pavla BĚH Opava 12 Z 35-44 1975 5 00:48:49 00:17:50
354 212 VONDRÁČEK Jan Pohodáři 22 M 19 1999 5 00:48:49 00:17:50
355 226 KREJČÍ Dominik Cykloklub Rohálov 23 M 19 1998 5 00:48:50 00:17:51
356 493 TESAŘÍK Vítězslav ALVI Kroměříž 32 M 50-59 1960 5 00:48:50 00:17:51
357 404 FIŠER Petr KKZ Zlín 73 M 40-49 1975 5 00:48:52 00:17:53
358 434 VONDRUŠKOVÁ Lenka CYKLOSPORT CHROPYNĚ 13 Z 35-44 1977 5 00:48:53 00:17:53
359 377 ŠTENCEL Zdeněk SLÁVIA - Kajlovec 33 M 50-59 1960 5 00:48:53 00:17:54
360 539 JAŠEK Pavel TJ Liga 100 Olomouc 1 M 70+ 1945 5 00:48:54 00:17:55
361 416 OCELÍK Jiří Otrokovice 168 M 20-39 1983 5 00:48:55 00:17:55
362 322 TOPIARZ Roman BK SAK Ložiska Karviná 169 M 20-39 1976 5 00:48:56 00:17:57
363 289 ROUBALÍK Milan JUNIORKA 170 M 20-39 1977 5 00:49:03 00:18:03
364 304 DĚDEK Karel SK Březnice 171 M 20-39 1995 5 00:49:03 00:18:04
365 30 VERNARSKÝ Jaroslav PEPA Team F-M 74 M 40-49 1967 5 00:49:04 00:18:05
366 166 VAŇHARA Miroslav TJ SOKOL Racková 172 M 20-39 1993 5 00:49:05 00:18:06
367 330 POSZYTEK Petr ASPOT Hulín 173 M 20-39 1981 5 00:49:12 00:18:12
368 49 HÁJEK Pavel Lukov 174 M 20-39 1983 5 00:49:14 00:18:15
369 390 NAVRÁTIL Michal DRACY 75 M 40-49 1974 5 00:49:17 00:18:17
370 365 RABINA Ladislav Přerov 76 M 40-49 1970 5 00:49:17 00:18:18
371 440 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 77 M 40-49 1970 5 00:49:18 00:18:19
372 93 POLEŠOVSKÝ Ladislav TJ Prusinovice 175 M 20-39 1986 5 00:49:20 00:18:20
373 594 VICENECOVÁ Kristýna TJ Uničov 17 Z 20-34 1995 5 00:49:22 00:18:22
374 73 STRŽÍNEK Karel Běžci z RYA - CK Stará Ves 34 M 50-59 1964 5 00:49:24 00:18:25
375 244 VYŠKOVSKÁ Radka TJ Zbrojovka Vsetín 14 Z 35-44 1974 5 00:49:25 00:18:26
376 559 MAREK Vít Martinice 176 M 20-39 1981 5 00:49:27 00:18:28
377 349 MĚRKA Roman OB Vizovice 177 M 20-39 1983 5 00:49:30 00:18:30
378 331 RÁČEK Václav Instalaterství Štraich 178 M 20-39 1983 5 00:49:31 00:18:32
379 190 MACH Pavel Valašské Meziříčí 78 M 40-49 1971 5 00:49:33 00:18:34
380 572 DORČÁK Josef Poličná 179 M 20-39 1985 5 00:49:35 00:18:36
381 561 JASENSKÝ Filip Fryšták 180 M 20-39 1992 5 00:49:36 00:18:37
382 296 KUBA Michal WOLFPACK 181 M 20-39 1992 5 00:49:37 00:18:38
383 280 KARAS Karel BK Hodonín 2 M 70+ 1945 5 00:49:41 00:18:42
384 449 ŠIMÍČEK Marek Orel Horní Moštěnice 79 M 40-49 1971 5 00:49:44 00:18:45
385 530 STOLIČKA Petr LIGA 100 80 M 40-49 1972 5 00:49:46 00:18:47
386 269 DOLESCHALOVÁ Martina MORAVIAMAN Team Otrokov. 18 Z 20-34 1981 5 00:49:47 00:18:48
387 77 KOLÁŘ Dušan Holešov 81 M 40-49 1974 5 00:49:47 00:18:48
388 291 VAŠALOVSKÁ Petra Atletic Třebíč 19 Z 20-34 1986 5 00:49:49 00:18:50
389 201 ZDRAŽIL Petr IS Kojetín 35 M 50-59 1957 5 00:49:50 00:18:51
390 214 BUCHTA Pavel Motoklub Vítonice 36 M 50-59 1960 5 00:49:53 00:18:54
391 352 BEDNAŘÍK Jiří AKEZ Kopřivnice 3 M 70+ 1945 5 00:49:59 00:19:00
392 460 UTRÁK Jozef BIN RUN 12 M 60-64 1952 5 00:50:00 00:19:00
393 69 SCHVARZBACHER Jan MK SEITL Ostrava 37 M 50-59 1962 5 00:50:01 00:19:02
394 248 EHRLICH Jakub ----------------------- 24 M 19 1998 5 00:50:02 00:19:03
395 158 TEPLÍČEK Libor KVS Olomouc 82 M 40-49 1968 5 00:50:07 00:19:08
396 389 KUČEROVÁ Pavla SK Zdice 15 Z 35-44 1976 5 00:50:11 00:19:12
397 347 HLAVICA Patrik SKP Zlín 182 M 20-39 1979 5 00:50:17 00:19:18
398 442 JELÍNEK Libor Hranice 183 M 20-39 1990 5 00:50:20 00:19:20
399 272 MAREČEK Tomáš BŘIIIDIL Tým 184 M 20-39 1978 5 00:50:21 00:19:22
400 420 FUKSA Jaroslav FbC Holešov 185 M 20-39 1985 5 00:50:22 00:19:23
401 591 MASARE Martin Odry 186 M 20-39 1976 5 00:50:24 00:19:24
402 252 RUDOLFOVÁ Lenka SK Pacetluky 20 Z 20-34 1987 5 00:50:31 00:19:32
403 90 PAVLÍČKOVÁ Silvie Burky Team 21 Z 20-34 1987 5 00:50:33 00:19:34
404 100 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 187 M 20-39 1976 5 00:50:34 00:19:35
405 43 JANEČKA Pavel STS CHVOJKOVICE BROD 83 M 40-49 1968 5 00:50:44 00:19:44
406 450 DVOŘÁKOVÁ Eva Biatlon Prostějov 3 Z 55+ 1955 5 00:50:46 00:19:47
407 547 KORYTÁŘ Martin DEZA Valašské Meziříčí 84 M 40-49 1970 5 00:50:50 00:19:51
408 245 ROZSYPAL Zbyněk KKZ Zlín 188 M 20-39 1977 5 00:50:50 00:19:51
409 567 ČEJKA Libor Zlín 189 M 20-39 1989 5 00:50:57 00:19:58
410 303 BOROVEC Jiří Salaš 190 M 20-39 1992 5 00:51:02 00:20:03
411 315 SKLENÁŘ Jan Tišnov 191 M 20-39 1988 5 00:51:08 00:20:09
412 247 MASTNÝ Jiří KKZ Zlín 192 M 20-39 1979 5 00:51:14 00:20:15
413 176 JAKEŠ Jiří SUPERIOR Cyklofit High5 Team 193 M 20-39 1977 5 00:51:20 00:20:21
414 544 SMETANA Jaroslav JASENNÁ 194 M 20-39 1979 5 00:51:22 00:20:22
415 16 TRUBELÍK Jiří Bike Triatlon Morkovice 195 M 20-39 1976 5 00:51:24 00:20:24
416 183 LOVEČEK Daniel Napajedla 196 M 20-39 1977 5 00:51:27 00:20:27
417 327 JALŮVKA Petr BKR - ČR Velux 197 M 20-39 1976 5 00:51:28 00:20:29
418 105 ZDRÁHALOVÁ Magda TJ SOKOL Náklo 16 Z 35-44 1979 5 00:51:28 00:20:29
419 596 BARTOŠEK Adam ----------------------- 198 M 20-39 1983 5 00:51:30 00:20:31
420 44 ŘEHULKA Pavel ULTIMATE Fitness 85 M 40-49 1971 5 00:51:33 00:20:34
421 146 KALÁB Tomáš Bali&Kali Team 199 M 20-39 1994 5 00:51:36 00:20:37
422 28 SKÝPALA Karel AM-CZ 86 M 40-49 1969 5 00:51:39 00:20:40
423 502 ČERNÝ Ondřej SoteSport 200 M 20-39 1978 5 00:51:45 00:20:45
424 178 KOFROŇOVÁ Markéta Petrůvka 22 Z 20-34 1991 5 00:51:47 00:20:47
425 551 DORAZILOVÁ Ivona SK Rudá Hvězda Kroměříž 23 Z 20-34 1983 5 00:51:49 00:20:50
426 45 BAJEROVÁ Ilona MARATÓN Tým Pavla Nováka 4 Z 55+ 1958 5 00:51:58 00:20:59
427 509 GRYGAROVÁ Ivana Hranice 17 Z 35-44 1977 5 00:52:00 00:21:00
428 143 ŽLUTÍŘ Martin Jívová 87 M 40-49 1968 5 00:52:00 00:21:01
429 470 DOČKAL Vladimír TJ Liga 100 Olomouc 38 M 50-59 1962 5 00:52:13 00:21:13
430 249 DOLEŽELOVÁ Blanka Pohodáři 18 Z 35-44 1979 5 00:52:15 00:21:16
431 230 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice atletika 19 Z 35-44 1974 5 00:52:19 00:21:19
432 141 OBRTEL Patrik Bali& Kali Team 201 M 20-39 1991 5 00:52:19 00:21:20
433 219 BUCHTA Vít Bořetice 202 M 20-39 1977 5 00:52:20 00:21:21
434 505 VANĚK Petr Olomouc 88 M 40-49 1970 5 00:52:20 00:21:21
435 564 DIVIŠOVÁ Miroslava ZAPRO AD TEAM 20 Z 35-44 1976 5 00:52:21 00:21:22
436 511 JANEK Miroslav SK Hranice 89 M 40-49 1967 5 00:52:22 00:21:23
437 126 ZDRÁHAL Jaroslav TTS Osek nad Bečvou 39 M 50-59 1963 5 00:52:24 00:21:25
438 535 VAJCÍK Pavol ----------------------- 203 M 20-39 1981 5 00:52:28 00:21:29
439 552 SMETANA Jiří Lhotsko 204 M 20-39 1990 5 00:52:29 00:21:30
440 318 NEZHYBA Miroslav Přerov 205 M 20-39 1979 5 00:52:29 00:21:30
441 58 VRUBEL Radovan RAAB COMPUTER 206 M 20-39 1990 5 00:52:31 00:21:32
442 187 BOHÁČ Pavel SDH Špičky 207 M 20-39 1984 5 00:52:32 00:21:32
443 507 TOPIČOVÁ Barbora Kroměříž 21 Z 35-44 1977 5 00:52:36 00:21:37
444 253 CELBA Martin ----------------------- 208 M 20-39 1991 5 00:52:37 00:21:38
445 65 PÍSKOVÁ Ludmila TJ Liga 100 Olomouc 7 Z 45-54 1966 5 00:52:40 00:21:40
446 155 OVČÁČEK Petr ANDĚL Přerov s.r.o 209 M 20-39 1977 5 00:52:40 00:21:41
447 503 NOVÁK Karel OREL Bystřice pod Host. 40 M 50-59 1962 5 00:52:43 00:21:44
448 47 PEKAŘOVÁ Olga Lukov 24 Z 20-34 1984 5 00:52:45 00:21:46
449 537 MACEK Martin Zlín 210 M 20-39 1982 5 00:52:46 00:21:46
450 293 SMÉKAL Karel Holešov 211 M 20-39 1985 5 00:52:48 00:21:49
451 84 PAVELKOVÁ Radka Prusinovice 25 Z 20-34 1988 5 00:52:54 00:21:55
452 232 PUMPRLA Libor Truhlářství Pumprla 90 M 40-49 1975 5 00:52:56 00:21:56
453 66 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Holešov 26 Z 20-34 1995 5 00:53:06 00:22:06
454 175 ŠINDLER Štěpán SDH Špičky 25 M 19 1997 5 00:53:07 00:22:08
455 281 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 41 M 50-59 1961 5 00:53:13 00:22:14
456 189 MINÁŘ Václav Bystřice p.H. 91 M 40-49 1969 5 00:53:16 00:22:17
457 123 BENEŠ Edvard Svatý Kopeček 13 M 60-64 1951 5 00:53:18 00:22:19
458 29 SKŘIPLOVÁ Eva Rudá hvězda Kroměříž 27 Z 20-34 1986 5 00:53:18 00:22:19
459 128 DOLEŽEL Petr Cyklo MXM Hulín 8 M 65-69 1950 5 00:53:19 00:22:20
460 467 MICHALEC Filip Fans of Karel Budík 212 M 20-39 1984 5 00:53:33 00:22:33
461 268 VIŠNĚVSKÝ Ladislav QUORT Team 42 M 50-59 1962 5 00:53:36 00:22:37
462 422 BARTOŠ Jiří Olomouc 213 M 20-39 1982 5 00:53:39 00:22:40
463 163 SEDLÁČKOVÁ Blanka OÚ Martinice 22 Z 35-44 1971 5 00:53:41 00:22:42
464 81 BAČOVSKÁ Terezie ----------------------- 28 Z 20-34 1987 5 00:53:49 00:22:49
465 485 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 9 M 65-69 1946 5 00:53:59 00:23:00
466 463 KREJZLOVÁ Věra BK SAK Ložiska Karviná 8 Z 45-54 1966 5 00:54:03 00:23:04
467 373 BALIHARTOVÁ Hana Balini 9 Z 45-54 1969 5 00:54:05 00:23:05
468 35 ŠMÍDOVÁ Kateřina ULTIMATE Fitness Olomouc 29 Z 20-34 1984 5 00:54:07 00:23:08
469 466 NEBUCHLA Ondřej Fans of Karel Budík 214 M 20-39 1983 5 00:54:09 00:23:10
470 287 VANĚK Jaromír TJ Liga 100 Olomouc 10 M 65-69 1948 5 00:54:11 00:23:11
471 348 PŘIBIL Ondřej Bystřice 215 M 20-39 1983 5 00:54:11 00:23:12
472 246 PERNIČKA Michal KKZ Zlín 216 M 20-39 1977 5 00:54:16 00:23:17
473 399 ČERNOCH Jiří TRISK Olomouc 92 M 40-49 1967 5 00:54:17 00:23:18
474 15 SVOBODA Roman X TRAIL Rychlohrad 93 M 40-49 1973 5 00:54:20 00:23:21
475 107 NOVOTNÝ Petr VOKNO 217 M 20-39 1980 5 00:54:21 00:23:22
476 161 ÓNODI Otto Brno 94 M 40-49 1974 5 00:54:26 00:23:26
477 410 MÁJ Zdeněk Jen tak napohodu 95 M 40-49 1973 5 00:54:28 00:23:29
478 526 MRÁZEK Petr Vesani.cz 218 M 20-39 1984 5 00:54:29 00:23:30
479 193 KALÁB Jiří Majetín 219 M 20-39 1978 5 00:54:35 00:23:36
480 139 KEROUŠ Milan Zlín 220 M 20-39 1978 5 00:54:38 00:23:39
481 33 ŠVÁBOVÁ Markéta Holešov 30 Z 20-34 1993 5 00:54:47 00:23:48
482 382 RYCHLÝ David S9 96 M 40-49 1972 5 00:54:48 00:23:49
483 208 PODSEDNÍČEK Pavel HC Prusinovice 97 M 40-49 1974 5 00:54:50 00:23:51
484 473 STEHNOVÁ Jitka Vesani.cz 23 Z 35-44 1971 5 00:54:55 00:23:56
485 145 BARBOŘÁK Bohumil TJ Liga 100 Olomouc 43 M 50-59 1959 5 00:54:57 00:23:58
486 218 CABÁK Jiří DYNAMO Kroměříž 221 M 20-39 1979 5 00:54:58 00:23:59
487 160 SEDLÁŘ Zdeněk Špica Team 98 M 40-49 1969 5 00:54:59 00:24:00
488 531 ČERNÁ Lenka Tišnov 31 Z 20-34 1981 5 00:55:05 00:24:06
489 346 PLACHÝ Roman VK Kroměříž 99 M 40-49 1969 5 00:55:07 00:24:08
490 355 BLAŽEK Stanislav CRAZY Bike Team 222 M 20-39 1977 5 00:55:09 00:24:10
491 494 PODMOLÍK Václav Sušice 44 M 50-59 1964 5 00:55:12 00:24:13
492 350 BAŠOVSKÝ Jozef Prievidza 4 M 70+ 1944 5 00:55:18 00:24:19
493 50 BAŠTINEC David Hulín 223 M 20-39 1984 5 00:55:20 00:24:20
494 294 BRŠŤÁK Štefan WOLFPACK 224 M 20-39 1991 5 00:55:39 00:24:40
495 203 ŠEBESTÍK Ivo Uničov 225 M 20-39 1979 5 00:55:44 00:24:45
496 508 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 5 Z 55+ 1960 5 00:55:59 00:25:00
497 70 MATULOVÁ Martina Běžci z RYA - CK Stará Ves 24 Z 35-44 1976 5 00:56:06 00:25:07
498 13 BIJOK Robin ASICS 226 M 20-39 1985 5 00:56:09 00:25:10
499 251 RUDOLFOVÁ Eva SK Pacetluky 32 Z 20-34 1983 5 00:56:12 00:25:13
500 283 VIŠNĚVSKÁ Pavla QUORT Team 10 Z 45-54 1963 5 00:56:17 00:25:18
501 323 PEČENKA Libor KHB Radegast 45 M 50-59 1961 5 00:56:27 00:25:28
502 340 SPÁČILOVÁ Šalerová_Věra COBRAM BIKE A RUŽENKA TEAM 9 Z 19 1996 5 00:56:32 00:25:33
503 396 PETROVÁ Katarína Diadora 33 Z 20-34 1981 5 00:56:47 00:25:47
504 282 IVÁNEK Martin Holešov 100 M 40-49 1975 5 00:56:51 00:25:52
505 216 ROLENC Jiří Vracov 227 M 20-39 1984 5 00:57:00 00:26:00
506 102 GRYC František Olomouc 46 M 50-59 1960 5 00:57:03 00:26:04
507 25 RŮŽIČKA Aleš Rychlov 101 M 40-49 1975 5 00:57:09 00:26:09
508 351 LOCHMANOVÁ Aneta Holešovští Pokalíšci 25 Z 35-44 1977 5 00:57:13 00:26:14
509 164 ADAMÍK Adam TJ SOKOL Racková 228 M 20-39 1992 5 00:57:19 00:26:20
510 274 ZEMÁNEK Josef Horňané 102 M 40-49 1970 5 00:57:26 00:26:27
511 97 ŠIMÍKOVÁ Kateřina Burky Team 34 Z 20-34 1988 5 00:57:30 00:26:31
512 80 MÜHLHANSOVÁ Andrea NABOSO 35 Z 20-34 1988 5 00:57:31 00:26:32
513 429 KŮSTKOVÁ Daniela OB Vizovice 10 Z 19 1998 5 00:57:31 00:26:32
514 204 BULIČKA Dominik AK Kroměříž 26 M 19 2003 5 00:57:47 00:26:48
515 108 ŠVAJDOVÁ Iveta DT SWISS Bike Team 26 Z 35-44 1972 5 00:57:49 00:26:50
516 121 VODÁK Jiří MORAVIAN Team 103 M 40-49 1971 5 00:57:59 00:27:00
517 241 PECL Jiří Slavkov pod Hostýnem 104 M 40-49 1970 5 00:58:07 00:27:07
518 110 MARTINÁK Zdeněk TJ Slezan FM 47 M 50-59 1960 5 00:58:20 00:27:20
519 224 TRČKOVÁ Žaneta Pravčice 11 Z 19 1998 5 00:58:27 00:27:28
520 38 VRUBEL Tomáš RAAB COMPUTER 229 M 20-39 1985 5 00:58:50 00:27:51
521 486 FURIŠOVÁ Eva AK Šternberk 27 Z 35-44 1976 5 00:58:52 00:27:53
522 157 KOVÁŘ Rostislav AK Olomouc 14 M 60-64 1951 5 00:58:53 00:27:53
523 317 NOVOSAD Jakub Lhotsko 230 M 20-39 1992 5 00:58:55 00:27:56
524 359 BALCÁREK Zdeněk Hulín 105 M 40-49 1967 5 00:58:57 00:27:58
525 167 JAŠEK René Prusinovice 231 M 20-39 1984 5 00:59:00 00:28:00
526 376 JURČÍKOVÁ Veronika DT SWISS Bike Team 36 Z 20-34 1983 5 00:59:02 00:28:02
527 168 SLOVÁK Martin OSEK n. Bečvou 232 M 20-39 1978 5 00:59:05 00:28:06
528 401 NEVAŘIL Martin KKZ Zlín 106 M 40-49 1975 5 00:59:07 00:28:07
529 297 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 37 Z 20-34 1983 5 00:59:08 00:28:09
530 99 POLEŠOVSKÝ Libor SK Pacetluky 233 M 20-39 1982 5 00:59:13 00:28:14
531 532 VAJCÍKOVÁ Monika ----------------------- 38 Z 20-34 1983 5 00:59:20 00:28:20
532 496 BÁBEK Pavel Vesani.cz "B" 107 M 40-49 1971 5 00:59:27 00:28:27
533 60 LEHKÁ Martina Holešov 39 Z 20-34 1985 5 00:59:32 00:28:32
534 185 VELIČKA Jaroslav NEKO Prusinovice 5 M 70+ 1944 5 00:59:36 00:28:37
535 469 PODMOLÍKOVÁ Lucie Sušice 40 Z 20-34 1988 5 00:59:38 00:28:39
536 250 FOLER Milan Bořetice 234 M 20-39 1980 5 00:59:40 00:28:41
537 92 VLHOVÁ Radka Burky Team 41 Z 20-34 1988 5 00:59:49 00:28:50
538 57 ŠMONDRK Rostislav Lipová 108 M 40-49 1966 5 00:59:56 00:28:57
539 536 PÍŠKOVÁ Iveta Zlín 42 Z 20-34 1987 5 00:59:56 00:28:57
540 87 ŠEVČÍKOVÁ Alena Dobrotice 28 Z 35-44 1979 5 01:00:01 00:29:01
541 438 ZELENÝ David SK Rusava 235 M 20-39 1976 5 01:00:02 00:29:03
542 437 ZELENÁ Monika SK Rusava 29 Z 35-44 1976 5 01:00:02 00:29:03
543 529 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 6 M 70+ 1941 5 01:00:25 00:29:26
544 415 KOLMANOVÁ Lenka ATOMY Sport-club Kroměříž 43 Z 20-34 1981 5 01:00:27 00:29:28
545 52 DEDEK Martin SK ŠAFRATA BOHUMÍN 109 M 40-49 1967 5 01:00:31 00:29:31
546 565 TVARŮŽKA Tomáš Kroměříž 110 M 40-49 1972 5 01:00:33 00:29:34
547 558 KOZÁK Jaroslav Tučapy 236 M 20-39 1981 5 01:00:44 00:29:45
548 18 SICHÁLKOVÁ Natálie Zlín 44 Z 20-34 1994 5 01:00:47 00:29:48
549 556 TOMÍŠEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 7 M 70+ 1939 5 01:00:50 00:29:51
550 520 ZITOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno 6 Z 55+ 1959 5 01:01:09 00:30:10
551 197 VODEHNALOVÁ Milena SUPERIOR Cyklofit High5 Team 30 Z 35-44 1973 5 01:01:26 00:30:27
552 538 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 11 M 65-69 1949 5 01:01:36 00:30:37
553 413 STAROSTOVÁ Lenka Holešov 45 Z 20-34 1988 5 01:01:50 00:30:51
554 211 VONDRÁČKOVÁ Laďka Pohodáři 31 Z 35-44 1974 5 01:02:21 00:31:22
555 483 HÁNA Květoslav Svatobořice 8 M 70+ 1937 5 01:02:54 00:31:55
556 300 SEDLÁČEK Jan TJ Liga 100 Olomouc 12 M 65-69 1946 5 01:03:17 00:32:18
557 264 MERTA Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 9 M 70+ 1935 5 01:03:17 00:32:18
558 362 GLOVČÍKOVÁ Marie SBK Wiky Kyjov 7 Z 55+ 1955 5 01:04:47 00:33:47
559 456 STUCHLÍK Karel PBK Kravaře 10 M 70+ 1937 5 01:05:47 00:34:48
560 562 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 13 M 65-69 1946 5 01:06:01 00:35:02
561 557 KOZÁKOVÁ Ivana Tučapy 46 Z 20-34 1991 5 01:06:02 00:35:03
562 202 BUCŇÁKOVÁ Světlana SK Pacetluky 47 Z 20-34 1985 5 01:06:08 00:35:08
563 490 ŘIHÁK Lukáš Kostelec 27 M 19 1999 5 01:06:35 00:35:36
564 514 LAITOCH David Přerov 111 M 40-49 1975 5 01:07:02 00:36:02
565 103 ŽLUTÍŘOVÁ Veronika ----------------------- 48 Z 20-34 1991 5 01:07:15 00:36:16
566 12 ČÁP Tomáš ----------------------- 28 M 19 1999 5 01:07:16 00:36:17
567 195 PIKAL Karel KVS Olomouc 14 M 65-69 1949 5 01:07:54 00:36:55
568 27 ŠAMÁNEK Petr AM-CZ 112 M 40-49 1969 5 01:08:48 00:37:48
569 386 GAMAN Jaroslav AVANTI Havířov 11 M 70+ 1935 5 01:10:08 00:39:08
570 497 DVOŘÁK Tomáš GPZ Holešov 48 M 50-59 1965 5 01:10:08 00:39:08
571 79 KŮSTKOVÁ Jana NABOSO 8 Z 55+ 1959 5 01:18:12 00:47:12
572 101 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 11 Z 45-54 1964 5 01:22:33 00:51:34

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 492 HRABAL Vladislav Zborovice M 40-49 1971

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.