Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

VITA SANA RUN 2014 - Děti 1km

Datum pořádání od 27.09.2014 10:00 do 27.09.2014 17:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)1,00
Počet kol1
Počet závodníků103
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 108 PAVELEC Jan 1 D12 2003 1 00:03:57
2 37 HERMANNOVÁ Nikola 2 D12 2003 1 00:03:57 00:00:00
3 42 SOLAŘ Petr 1 D8 2006 1 00:04:00 00:00:02
4 74 HRÁZDIL Honza 1 D10 2005 1 00:04:07 00:00:10
5 26 ZOUHAROVÁ Zuzana 2 D10 2004 1 00:04:13 00:00:15
6 44 JUŘICA Filip 3 D10 2004 1 00:04:16 00:00:19
7 50 DOSTÁLOVÁ Michaela 3 D12 2003 1 00:04:16 00:00:19
8 112 NOVOTNÝ Jakub 4 D12 2003 1 00:04:17 00:00:20
9 60 SMETÁNKA Ondra 4 D10 2004 1 00:04:19 00:00:21
10 58 DOSTÁL Adam 5 D10 2005 1 00:04:20 00:00:23
11 56 BURSA Kryštof 2 D8 2006 1 00:04:22 00:00:24
12 66 KUBEČKA Jonáš 5 D12 2003 1 00:04:25 00:00:28
13 70 KONEČNÝ Petr 6 D10 2004 1 00:04:26 00:00:29
14 41 HÁBOVÁ Kateřina 6 D12 2002 1 00:04:27 00:00:29
15 81 JENYŠ Martin 7 D10 2005 1 00:04:30 00:00:32
16 95 ČUBA Martin 3 D8 2007 1 00:04:30 00:00:33
17 73 BRÁZDILOVÁ Klára 8 D10 1 00:04:33 00:00:35
18 27 ZOUHAROVÁ Aneta 9 D10 2004 1 00:04:39 00:00:41
19 53 ŽALUDKOVÁ Barunka 1 D6 1 00:04:49 00:00:52
20 75 KOVAŘÍK Daniel 7 D12 1 00:04:50 00:00:53
21 103 VÍT Jakub 4 D8 2005 1 00:04:52 00:00:55
22 38 PAPEŽÍK Jakub 10 D10 2005 1 00:04:53 00:00:55
23 59 NEDBÁLEK Adam 5 D8 2006 1 00:04:53 00:00:55
24 77 TARABUS Jan VSC 11 D10 1 00:04:56 00:00:59
25 21 KAŠPÁRKOVÁ Lucie 12 D10 2004 1 00:05:04 00:01:06
26 88 PETRÁSKOVÁ Sára 8 D12 2002 1 00:05:05 00:01:07
27 28 ZÁBOJNÍK Matěj 1 D3 2013 1 00:05:06 00:01:09
28 49 KOŇAŘOVÁ Klára 9 D12 2002 1 00:05:07 00:01:09
29 9 HEŠ Jakub VSC 6 D8 2006 1 00:05:09 00:01:11
30 23 PLÁŠEK Šimon 13 D10 2004 1 00:05:10 00:01:12
31 34 LHOTSKÁ Michaela 10 D12 2003 1 00:05:10 00:01:13
32 79 NOVOTNÝ David 7 D8 2007 1 00:05:11 00:01:14
33 78 TARABUS Václav VSC 14 D10 1 00:05:11 00:01:14
34 25 PILAŘ Adam 1 D5 2009 1 00:05:11 00:01:14
35 67 MIKEL Tomáš 8 D8 2007 1 00:05:12 00:01:15
36 71 KONEČNÝ Michal 2 D6 2008 1 00:05:13 00:01:16
37 39 SOLDÁN Patrik 9 D8 1 00:05:13 00:01:16
38 8 BABICA Viktor 3 D6 2008 1 00:05:13 00:01:16
39 40 MIKLÍKOVÁ Karolína 11 D12 2002 1 00:05:14 00:01:17
40 6 PRAVDA Matěj 10 D8 2006 1 00:05:15 00:01:18
41 104 UHLÍK Patrik 4 D6 2008 1 00:05:17 00:01:20
42 92 NAKLÁDAL Josef 11 D8 1 00:05:18 00:01:21
43 64 KUBEČKA Jáchym 5 D6 2008 1 00:05:19 00:01:22
44 46 VENTROVÁ Jessica VSC 15 D10 2005 1 00:05:20 00:01:23
45 102 KOS Dominik 12 D8 2007 1 00:05:22 00:01:24
46 80 NÁDVORNÍK Adam 16 D10 1 00:05:22 00:01:25
47 93 CHOVANEC Šimon 17 D10 2004 1 00:05:23 00:01:26
48 106 ČERNOCH Jan 18 D10 2004 1 00:05:24 00:01:26
49 85 VAŇKOVÁ Adéla VSC 12 D12 2003 1 00:05:28 00:01:31
50 30 ZAHRADNÍK David 13 D8 2007 1 00:05:29 00:01:32
51 91 LINDNER Lukáš 19 D10 2004 1 00:05:29 00:01:32
52 97 UHLÍK Oliver 20 D10 2004 1 00:05:30 00:01:33
53 54 ŽALUDKOVÁ Terezka 2 D5 1 00:05:35 00:01:38
54 43 JUŘICOVÁ Lucie 14 D8 2007 1 00:05:36 00:01:38
55 110 NOVOTNÁ Anna 13 D12 2003 1 00:05:37 00:01:40
56 98 PAŽOUTOVÁ Adéla 15 D8 2005 1 00:05:43 00:01:46
57 90 VINGÁREK Nikola 21 D10 2005 1 00:05:43 00:01:46
58 76 BULÍČEK Jan 6 D6 2008 1 00:05:44 00:01:47
59 65 SEDLÁK Jan 16 D8 2007 1 00:05:47 00:01:49
60 109 ČERNOCH Pavel 17 D8 2006 1 00:05:49 00:01:52
61 96 PAŽOUT Ivan 3 D5 2009 1 00:05:52 00:01:54
62 105 VÍTOVÁ Klára 7 D6 2008 1 00:05:54 00:01:57
63 51 DVOŘÁK Tomáš 8 D6 2008 1 00:05:54 00:01:57
64 63 SEDLÁK Matěj 22 D10 1 00:05:58 00:02:00
65 16 KRAUSOVÁ Kateřina UTB 18 D8 2007 1 00:05:59 00:02:02
66 83 ŠUSTOVÁ Aneta VSC 14 D12 2004 1 00:06:05 00:02:07
67 84 ŠUSTA Marek VSC 9 D6 2009 1 00:06:07 00:02:10
68 45 VENENÝ Jiří 10 D6 2008 1 00:06:08 00:02:11
69 89 JUNGER Lukáš 23 D10 2004 1 00:06:12 00:02:14
70 18 FARDA Stanislav 4 D5 2010 1 00:06:15 00:02:18
71 99 PIVODOVÁ Viktorie 19 D8 2006 1 00:06:19 00:02:22
72 55 ŠOŠOLÍKOVÁ Johana 20 D8 2006 1 00:06:20 00:02:22
73 33 NEDVĚDOVÁ Beáta 5 D5 2010 1 00:06:20 00:02:23
74 48 KNEBL Matouš 2 D3 2011 1 00:06:26 00:02:29
75 100 HORČIČKA Matěj 24 D10 2005 1 00:06:32 00:02:34
76 47 VENTROVÁ Vanessa VSC 11 D6 2008 1 00:06:32 00:02:34
77 2 KERŤOVÁ Michaela 12 D6 2008 1 00:06:34 00:02:36
78 61 MIKELOVÁ Amálie 6 D5 1 00:06:36 00:02:39
79 82 KŘUPKOVÁ Viktorie 3 D3 1 00:06:40 00:02:43
80 68 ZELENKA Alan VSC 7 D5 2008 1 00:06:41 00:02:43
81 36 KEROUŠOVÁ Tereza 13 D6 2008 1 00:06:51 00:02:54
82 72 KLINKOVSKÝ Filip VSC 8 D5 1 00:06:58 00:03:01
83 24 BEZOUŠKOVÁ Alexandra 21 D8 2007 1 00:07:00 00:03:03
84 5 BABICOVÁ Štěpánka 9 D5 2010 1 00:07:04 00:03:07
85 4 SEDLÁŘOVÁ Sárinka 10 D5 2010 1 00:07:04 00:03:07
86 107 NEDBÁLKOVÁ Valentina VSC 14 D6 1 00:07:08 00:03:11
87 94 NAKLÁDALOVÁ Iva 11 D5 2010 1 00:07:25 00:03:27
88 62 VIDLÁŘ Petr 15 D6 2007 1 00:07:52 00:03:55
89 87 JUNGEROVÁ Veronika 12 D5 2009 1 00:07:57 00:04:00
90 20 ZÁVORKA Max 13 D5 2009 1 00:07:58 00:04:01
91 22 GAJDŮŠEK Jan VSC 14 D5 2010 1 00:08:54 00:04:56
92 17 SLAVÍK Tomáš 16 D6 2008 1 00:09:01 00:05:03
93 57 BURSA Oskar 15 D5 1 00:09:04 00:05:07
94 35 PETRÁŠ Josef 25 D10 2004 1 00:09:18 00:05:20
95 31 VABROUŠKOVÁ Věra 4 D3 2011 1 00:09:18 00:05:21
96 29 SVOBODA Adam 5 D3 2011 1 00:09:29 00:05:32
97 32 KUČEROVÁ Nikol 6 D3 2012 1 00:10:10 00:06:13
98 86 PRAVDOVÁ Viktorie 7 D3 2011 1 00:10:14 00:06:16
99 69 ZELENKOVÁ Linda VSC 8 D3 2012 1 00:10:58 00:07:01
100 52 ZEMEK Štěpán 9 D3 2012 1 00:12:32 00:08:35
101 19 FARDA Martin 10 D3 2012 1 00:14:56 00:10:59

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 3 KEŘT Lukáš D10 2005
DNF 101 PIVODOVÁ Patricie D12 2002

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.