Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

Hvězdná desítka 22.ročník - 10km

Datum pořádání od 21.09.2014 08:30 do 21.09.2014 13:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků184
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 30 POKORNNÝ Jan TJ Stodůlky Praha 1 A 1988 1 00:33:58
2 85 ČELŮSTKA Jan Labe TRI club 2 A 1982 1 00:33:59 00:00:00
3 61 JINDRA Adam TJ Stodůlky Praha 3 A 1990 1 00:34:58 00:00:59
4 179 PROCHÁZKA Michal Perňa systém / SABZO 4 A 1982 1 00:35:22 00:01:23
5 132 WALLENFELS Jiří Sokol Královské Vinohrady 1 B 1972 1 00:35:32 00:01:34
6 47 MACH Tomáš Ztělesněné zlo 5 A 1992 1 00:36:08 00:02:09
7 6 SMRČKA Miloš BK Říčany 1 D 1954 1 00:36:20 00:02:21
8 11 HAVELKA Petr AC Prah 1890 2 B 1972 1 00:36:23 00:02:24
9 116 KABELKA Jiří TJ Sokol královské Vinohrady 6 A 1977 1 00:36:27 00:02:28
10 12 DAVIES Gareth Liga 100 Praha 3 B 1967 1 00:36:49 00:02:50
11 118 KADLEC Tomáš Modřany 7 A 1988 1 00:37:06 00:03:07
12 23 HAVEL Filip ASK Elna Počerady 8 A 1991 1 00:37:14 00:03:16
13 154 DOČKÁLEK Libor Dobříš 4 B 1973 1 00:37:49 00:03:51
14 112 BAMBAS Josef Fokoláre 5 B 1971 1 00:37:51 00:03:52
15 102 ČERNÝ Martin AC Trial Plzeň 9 A 1991 1 00:37:53 00:03:54
16 333 MATOCHA Petr 10 A 1979 1 00:38:00 00:04:01
17 34 LAZAR Marek NOVIS TK Praha 11 A 1977 1 00:38:12 00:04:14
18 159 TEPLÝ Ondřej HISPORT Team 12 A 1978 1 00:38:27 00:04:28
19 46 VACARDA Vladimír AC SLOVAN Liberec 1 C 1959 1 00:38:33 00:04:34
20 77 DUCHOŇ David Praha-Újezd 6 B 1971 1 00:38:38 00:04:39
21 8 SCHOVÁNEK Petr Krčský les 7 B 1965 1 00:38:48 00:04:49
22 67 HEJNÝ Martin XCsport.cz 8 B 1968 1 00:38:56 00:04:57
23 79 RICHTETSKÝ David HH Smíchov 9 B 1966 1 00:39:09 00:05:11
24 155 VAŇUŠ Josef HISPORT Team 13 A 1978 1 00:39:11 00:05:12
25 92 TÖPFER Martin 14 A 1992 1 00:39:27 00:05:28
26 38 ŠTĚPÁNEK Michal SK ULTIMA K.LAP TEAM 15 A 1980 1 00:39:28 00:05:30
27 122 URX Radek Třebotov 16 A 1976 1 00:39:30 00:05:31
28 145 ILLNER Vojtěch OOB Kotlářka 17 A 1996 1 00:39:34 00:05:35
29 172 SVOBODA Jiří BodyId.com 10 B 1966 1 00:39:35 00:05:36
30 167 VACULÍK Jiří Praha 6 11 B 1974 1 00:39:39 00:05:40
31 45 FLAX Jan AC Nýřany 2 C 1962 1 00:39:42 00:05:44
32 169 ŠKÁBA Pavel TK Novis Praha 12 B 1974 1 00:39:45 00:05:46
33 75 SVATOŇ Jan Radost Praha 18 A 1983 1 00:39:45 00:05:46
34 42 ČADIL Jan Dejvice 3 C 1964 1 00:39:52 00:05:54
35 94 SMÉKAL Jan Čáslav 19 A 1989 1 00:39:56 00:05:57
36 123 PECHER Michal Makrokoule Praha 13 B 1967 1 00:40:00 00:06:02
37 55 CHUCHVALEC Petr Gagarin Benešov 20 A 1983 1 00:40:01 00:06:02
38 120 ZELENKA Jaroslav Holešovice 21 A 1980 1 00:40:04 00:06:06
39 66 NOUSEK Jan Praha 4 22 A 1981 1 00:40:24 00:06:25
40 158 ELIÁŠ Petr Kancelář starosty Prahy 12 23 A 1985 1 00:40:36 00:06:38
41 148 OLEJNÍK Michal HISPORT Team 24 A 1988 1 00:40:46 00:06:48
42 151 MATULA Martin HISPORT Team 14 B 1971 1 00:40:46 00:06:48
43 26 ŠLÉGR Patrik BK Louny 25 A 1994 1 00:40:47 00:06:48
44 131 DOUBEK Petr Pardubice 26 A 1977 1 00:40:49 00:06:50
45 104 BALATKA Tomáš Všechlapy 27 A 1980 1 00:40:51 00:06:52
46 10 JINDRA David AC Obora Hvězda Praha 4 C 1960 1 00:40:53 00:06:54
47 81 KROUPA Štěpán HISPORT Team 28 A 1975 1 00:41:10 00:07:12
48 35 BRANTAL františek Beroun 29 A 1981 1 00:41:19 00:07:20
49 84 ROMAN Martin RBZ PRAHA 30 A 1983 1 00:41:25 00:07:26
50 163 GREGORIADES Tomáš Team Herbalife 31 A 1983 1 00:42:07 00:08:08
51 183 PIVARČI 'Luboš Košice 32 A 1976 1 00:42:11 00:08:12
52 62 HÁLA Jaroslav Praha 15 B 1972 1 00:42:12 00:08:13
53 93 NEJEDLÝ Petr Praha 5 16 B 1974 1 00:42:16 00:08:17
54 97 BIČÍK Tomáš Praha 17 B 1968 1 00:42:21 00:08:22
55 22 LAZNA Martin BK Louny 33 A 1993 1 00:42:22 00:08:23
56 173 ŠÍP Ladislav SCMT Liberec 5 C 1964 1 00:42:26 00:08:27
57 666 ILLNER Jakub OOB Kotlářka 18 B 1966 1 00:42:28 00:08:29
58 13 ANDRLOVÁ Veronika Author Xterra Tema 1 F 1990 1 00:42:30 00:08:31
59 100 PROCHÁZKA Tomáš sabzo 34 A 1979 1 00:42:48 00:08:49
60 157 TŘASÁK Jan Újezd nad Lesy 35 A 1981 1 00:42:59 00:09:00
61 5 PETRÁNYI Radoslav Bonbon 36 A 1986 1 00:43:02 00:09:03
62 43 HODBOĎ Radko AC SLOVAN Liberec 6 C 1958 1 00:43:08 00:09:09
63 165 HRDINA Vilém Bohnice 7 C 1956 1 00:43:13 00:09:14
64 140 KŮS Daniel PSK Olymp Praha 19 B 1972 1 00:43:14 00:09:15
65 141 KUTMON Tomáš Praha Modřany 20 B 1974 1 00:43:16 00:09:17
66 28 POKORNÝ Jiří Žižkovský Tygři 37 A 1985 1 00:43:24 00:09:26
67 60 JINDRA Štěpán SABZO Praha 8 C 1961 1 00:43:25 00:09:26
68 180 ŠEBRLOVÁ Eva Aritma Praha 1 G 1976 1 00:43:28 00:09:29
69 136 ČERVENÝ Matěj 1.PKO 38 A 1977 1 00:43:32 00:09:33
70 137 ZBYTOVSKÝ Jiří HO-Lokomotiva Liberec 9 C 1962 1 00:43:34 00:09:35
71 126 BRADÁČ Jiří Žďár nad Sázavou 39 A 1982 1 00:43:47 00:09:48
72 50 ČERVENKA Miroslav MK Žebrák 10 C 1964 1 00:43:49 00:09:50
73 27 NIGRIN Vlastimil AC Alka Klarov 11 C 1964 1 00:43:52 00:09:53
74 135 NEVLIDA Ladislav Davle 21 B 1973 1 00:44:01 00:10:02
75 127 SLABÝ Václav Olymp Praha 12 C 1958 1 00:44:03 00:10:04
76 113 PILAŘ Roman Praha 9 22 B 1971 1 00:44:04 00:10:05
77 164 ŠPIČÁK Aleš Technika Praha 13 C 1955 1 00:44:26 00:10:27
78 143 KLEPL Filip KLESPOL Praha 23 B 1966 1 00:44:31 00:10:32
79 40 NOVÁK Pavel sabzo 2 D 1953 1 00:44:37 00:10:38
80 98 REJMON Martin 24 B 1969 1 00:44:37 00:10:39
81 109 EŠLER Daniel Sauny Mladá Boleslav 40 A 1977 1 00:44:53 00:10:54
82 91 BOROVIČKOVÁ Lenka SMOLA Chůze Praha/SABZO 2 G 1973 1 00:44:56 00:10:58
83 103 JANDA Vlastimil Nymburk 3 D 1953 1 00:45:00 00:11:01
84 56 ČÁSLAVKA Josef Chrudim 41 A 1980 1 00:45:03 00:11:04
85 111 SNÍŽKOVÁ Petra Bubeneč 3 G 1977 1 00:45:09 00:11:11
86 89 NĚMEC Miloš Bonbon 14 C 1959 1 00:45:31 00:11:32
87 16 BOCZORÁD Ladislav Baťovka Run Team 42 A 1984 1 00:45:36 00:11:37
88 96 VAŇKOVÁ Alice Ekonom Praha Outdoor 4 G 1979 1 00:45:41 00:11:42
89 156 FILIPPOV Sergey Makra Koule 25 B 1971 1 00:45:43 00:11:44
90 124 DOUCHA Jakub SK Hanspalka 43 A 1979 1 00:45:47 00:11:48
91 166 FRANCOVÁ Blanka Praha 6 5 G 1975 1 00:45:48 00:11:49
92 64 HEJNÁ Anna-Marie XCsport.cz 2 F 1999 1 00:45:49 00:11:51
93 20 TYL Petr BK Louny 4 D 1954 1 00:46:02 00:12:03
94 71 ANDRE Stefan Stutgart 44 A 1985 1 00:46:06 00:12:07
95 162 JANOVSKÁ Kateřina Praha 6 3 F 1981 1 00:46:10 00:12:11
96 150 PUNČOCHÁŘOVÁ Dita HiSport 6 G 1977 1 00:46:12 00:12:13
97 48 MÜLLER Petr Ztělesněné zlo 45 A 1991 1 00:46:12 00:12:13
98 142 HEČKOVÁ Ivana Frenštát pod Radhoštěm 4 F 1981 1 00:46:14 00:12:15
99 149 MALIŠOVÁ Karla USK Praha 1 H 1960 1 00:46:16 00:12:17
100 134 PETSCH Jaroslav Vebrovy Boudy 46 A 1975 1 00:46:23 00:12:24
101 53 AUBRECHT Petr Bootcamp 26 B 1972 1 00:46:34 00:12:36
102 14 ZAHÁLKOVÁ Jindra KB Chlumčany 2 H 1961 1 00:46:41 00:12:42
103 152 LACHOUT Lukáš TRIAPES 47 A 1981 1 00:46:51 00:12:52
104 70 BAYEROVÁ Lenka TJ Sokol Unhošť 7 G 1968 1 00:47:21 00:13:23
105 49 KUČERA Otakar Přeštice 5 D 1945 1 00:47:22 00:13:23
106 54 KOHOUTOVÁ Věra Trailpoint 8 G 1967 1 00:47:24 00:13:25
107 74 PÁRALOVÁ Markéta Praha 5 9 G 1970 1 00:47:33 00:13:34
108 128 ŠAFRÁNKOVÁ Klára Jenštejn 10 G 1978 1 00:47:34 00:13:36
109 115 VONDRA Vojtěch Praha2 48 A 1991 1 00:47:40 00:13:41
110 24 ČIŽINSKÝ Jaromír SABZO Praha 15 C 1955 1 00:47:44 00:13:45
111 41 HODBOĎOVÁ Jiřina Liberec 3 H 1958 1 00:47:53 00:13:54
112 78 ROZNOSOVÁ Julie Praha 4 5 F 1987 1 00:47:58 00:13:59
113 21 PROCHÁZKA Michal2 Perňa systém / SABZO 49 A 1982 1 00:48:06 00:14:08
114 101 URBAN Josef SABZO Praha 16 C 1956 1 00:48:11 00:14:12
115 138 KOTAČKA Vít Firefly 27 B 1974 1 00:48:16 00:14:18
116 1 ROCK Jan AC Obora Hvězda Praha 6 D 1954 1 00:48:17 00:14:19
117 125 OLŠOVSKÝ Vítězslav Metro A 50 A 1983 1 00:48:34 00:14:35
118 86 FRYŠOVÁ Hana Praha8 4 H 1963 1 00:48:34 00:14:36
119 90 ADAM Petr Sabzo/AC Obora Hvezda Praha 7 D 1950 1 00:48:35 00:14:36
120 15 JANKOVÁ Karolina TJ Dukla Praha 6 F 1994 1 00:48:36 00:14:38
121 29 POKORNÁ Agáta TJ Stodůlky Praha 7 F 1989 1 00:48:49 00:14:50
122 95 VELEHRADSKÝ Petr Nučice 17 C 1959 1 00:48:54 00:14:55
123 171 PLHAL Jiří Vyškov 51 A 1979 1 00:48:57 00:14:58
124 106 OLIČ Jan Cochoni 52 A 1986 1 00:49:33 00:15:35
125 175 VINKLER Marek Hostivice 53 A 1987 1 00:49:37 00:15:39
126 176 ŠEREDA Jiří Praha 13 54 A 1981 1 00:49:38 00:15:40
127 153 VÁLEK Jan 18 C 1964 1 00:49:39 00:15:41
128 65 TEJKAL Marek Žďár nad Sázavou 55 A 1980 1 00:49:49 00:15:50
129 31 KONOPAS Vladimír Praha 8 28 B 1974 1 00:49:55 00:15:56
130 59 PAZDEROVÁ Monika Prah8 8 F 1985 1 00:50:04 00:16:05
131 182 MORAVA Vít Bonbon 19 C 1959 1 00:50:20 00:16:22
132 39 FLIEGLOVÁ Alena sabzo 5 H 1962 1 00:50:55 00:16:56
133 107 ČERMÁK Jakub Run fatboy run 56 A 1985 1 00:51:05 00:17:06
134 160 JOŠKOVÁ Blanka sabzo 11 G 1973 1 00:51:18 00:17:19
135 87 SVOBODA Jan Příbram 1 E 1943 1 00:51:26 00:17:27
136 181 BENDA Tomáš Sabzo - Praha 57 A 1976 1 00:52:15 00:18:16
137 37 PAVLISOVÁ Jana Beroun 9 F 1980 1 00:52:23 00:18:24
138 83 KUBÍNOVÁ Zuzana Praha 5 10 F 1981 1 00:52:30 00:18:31
139 105 SEDLÁČEK Ondřej Cochoni 58 A 1986 1 00:52:52 00:18:53
140 88 SVOBODOVÁ Dana Příbram 6 H 1952 1 00:53:26 00:19:27
141 17 SKÁCELOVÁ Marcela Praha 4 12 G 1976 1 00:53:35 00:19:36
142 25 CHLUPATÁ Jana sabzo 7 H 1950 1 00:53:51 00:19:52
143 170 KMUNÍČKOVÁ Jana Maraton klub Kladno 11 F 1984 1 00:53:51 00:19:52
144 82 DOLEJŠ Radomír SABZO/AVC 20 C 1958 1 00:53:55 00:19:56
145 185 KLÍMA Tomáš Praha 5 59 A 1979 1 00:54:01 00:20:02
146 133 EMLEROVÁ Jitka Davle 13 G 1977 1 00:54:04 00:20:05
147 129 SCHUCKOVÁ Jana Úhonice 14 G 1972 1 00:54:09 00:20:10
148 69 LORENC Matěj vk olomouc 60 A 1996 1 00:54:16 00:20:17
149 68 LORENC František vk olomouc 29 B 1968 1 00:54:16 00:20:17
150 36 JANŮ Dana Štěchovice 15 G 1975 1 00:54:34 00:20:35
151 3 TRHLÍK Miloš Praha 4 21 C 1959 1 00:54:38 00:20:39
152 2 BIEBLOVÁ Jana Praha 6 8 H 1961 1 00:54:42 00:20:43
153 32 JELÍNKOVÁ Eva Davle 16 G 1975 1 00:54:44 00:20:45
154 33 ŠALANSKÁ Hana Praha 4 17 G 1973 1 00:54:44 00:20:46
155 146 ILLNEROVÁ Daniela OOB Kotlářka 18 G 1966 1 00:55:05 00:21:06
156 144 PAUKERT Milan sabzo 8 D 1950 1 00:57:01 00:23:03
157 168 ŠEBESTA Michal Metro A 61 A 1983 1 00:57:06 00:23:08
158 174 PETROVÁ Martina Praha 8 19 G 1968 1 00:57:08 00:23:09
159 44 MÍŠEK Jan Bonbon 22 C 1960 1 00:57:08 00:23:10
160 19 KLIMČÁKOVÁ Kateřina BK Louny 12 F 1987 1 00:57:12 00:23:13
161 114 HORYNA Miroslav Praha-Zahradní Město 9 D 1954 1 00:57:23 00:23:24
162 161 MIŘEJOVSKÝ Tomáš SABZO Praha 23 C 1961 1 00:57:47 00:23:48
163 119 TALAŠOVÁ Barbora Praha 4 13 F 1988 1 00:57:51 00:23:52
164 108 MALÝ Zdeněk Loko Beroun 2 E 1942 1 00:58:03 00:24:04
165 99 ŠINDELÁŘOVÁ Jana sabzo 9 H 1961 1 00:58:12 00:24:13
166 139 VACKOVÁ Radka Kladno 20 G 1973 1 00:58:45 00:24:46
167 73 LORENCOVA Ivana vk olomouc 21 G 1973 1 00:58:48 00:24:49
168 130 BRENNEROVÁ Lenka Praha 14 F 1983 1 00:58:53 00:24:54
169 57 NORKOVÁ Zdenka sabzo 10 H 1952 1 00:59:14 00:25:15
170 110 PROKOPOVÁ Klára Praha 22 G 1971 1 00:59:30 00:25:31
171 9 ČERNÝ Karel Praha 11 10 D 1950 1 01:00:16 00:26:17
172 80 DOLEJŠOVÁ Jitka sabzo 11 H 1960 1 01:00:52 00:26:54
173 58 KOHOUT Pavel SK Modřany 3 E 1940 1 01:00:56 00:26:58
174 184 KOCÍK Václav Praha Zbraslav 62 A 1979 1 01:01:58 00:28:00
175 18 PROCHÁZKA Jiří sabzo 24 C 1955 1 01:02:31 00:28:33
176 52 VORLÍČEK Jiří Kladno 30 B 1972 1 01:03:07 00:29:08
177 117 BŘEZINA Tomáš SABZO Praha 31 B 1970 1 01:03:14 00:29:15
178 51 DOLEČEK František TJ Slavoj Stará Boleslav 4 E 1943 1 01:03:21 00:29:22
179 76 CHVOSTA Adam Praha 63 A 2000 1 01:04:13 00:30:14
180 4 PACHMANN Otakar SABZO Praha 5 E 1944 1 01:04:35 00:30:36
181 121 PEJPAL Jiří CJ Liga 100 Praha 6 E 1934 1 01:06:40 00:32:41

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 63 BEDNÁŘ Miloš Vegetarian Club D 1952
DNF 177 CHMELÍKOVÁ Kristýna Šímova J-Elita F 1988
DNF 178 LAŽÁNKOVÁ Marta Praha10 G 1977

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.