01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | Antonín Koplík |
Zpracování výsledků | Martin Juránek |
Výsledky ke stažení |
Vzdálenost (km) | 5,00 |
Počet kol | 2 |
Počet závodníků | 53 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 100 | KAMÍNKOVÁ Petra | Adidas Running | 1 | ŽB | 1973 | 2 | 00:16:47 | |
2 | 101 | KÁCSER Zita | BENEDEK Team | 1 | ŽA | 1988 | 2 | 00:17:04 | 00:00:17 |
3 | 102 | CIRLAN Daniela | BENEDEK Team | 2 | ŽA | 1980 | 2 | 00:17:46 | 00:00:58 |
4 | 140 | VÉVODOVÁ Martina | AK Perná | 3 | ŽA | 1990 | 2 | 00:18:31 | 00:01:43 |
5 | 133 | POSPÍŠILOVÁ Irena | AHA Vyškov | 4 | ŽA | 1983 | 2 | 00:18:58 | 00:02:11 |
6 | 134 | SLANÍKOVÁ Adriana | AK Hodonín | 5 | ŽA | 1993 | 2 | 00:19:42 | 00:02:54 |
7 | 117 | JAGOŠOVÁ Tereza | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 6 | ŽA | 1993 | 2 | 00:19:48 | 00:03:00 |
8 | 142 | HANÁKOVÁ Miroslava | Sokol Bučovice | 1 | ŽC | 1966 | 2 | 00:20:16 | 00:03:28 |
9 | 112 | KADLECOVÁ Jana | AK Hodonín | 2 | ŽB | 1977 | 2 | 00:20:25 | 00:03:37 |
10 | 132 | KOCÚRÍKOVÁ Blažena | ŠK Jablonica | 2 | ŽC | 1967 | 2 | 00:20:29 | 00:03:41 |
11 | 129 | DURNOVÁ Marta | ANTALIS Branopac | 1 | ŽD | 1964 | 2 | 00:20:50 | 00:04:02 |
12 | 114 | PORTÁŠIKOVÁ Anna | AŠK Grafobal Skalica | 2 | ŽD | 1963 | 2 | 00:21:03 | 00:04:15 |
13 | 106 | ZWIENEROVÁ Jitka | AK Olymp Brno, spolek | 7 | ŽA | 1995 | 2 | 00:21:38 | 00:04:50 |
14 | 149 | DERMEKOVÁ Stanislava | Gbelský strýci | 8 | ŽA | 1985 | 2 | 00:21:59 | 00:05:11 |
15 | 150 | DERMEKOVÁ Andrea | MMRTTK Skalica | 9 | ŽA | 1981 | 2 | 00:22:18 | 00:05:30 |
16 | 113 | ŠLAHAŘOVÁ Jaroslava | TJ Liga 100 Olomouc | 10 | ŽA | 1983 | 2 | 00:22:26 | 00:05:38 |
17 | 121 | KOLIBOVÁ Marie | Suroměřice | 11 | ŽA | 1984 | 2 | 00:22:37 | 00:05:50 |
18 | 145 | JOCH František | Arimo Strážnice | 1 | F | 1941 | 2 | 00:22:52 | 00:06:04 |
19 | 126 | PETIŠKOVÁ Lenka | 3 | ŽB | 1973 | 2 | 00:23:07 | 00:06:19 | |
20 | 109 | KRŠŇÁKOVÁ Lucie | AK Kyjov | 12 | ŽA | 1983 | 2 | 00:23:19 | 00:06:32 |
21 | 111 | DOKOUPILOVÁ Markéta | Brno | 4 | ŽB | 1977 | 2 | 00:23:21 | 00:06:34 |
22 | 148 | KLIMEŠOVÁ Jana | SBK Viki Kyjov | 3 | ŽD | 1963 | 2 | 00:23:24 | 00:06:36 |
23 | 118 | BOROVSKÁ Andrea | Brezová p.B. | 5 | ŽB | 1979 | 2 | 00:23:31 | 00:06:43 |
24 | 153 | PROKEŠOVÁ Michala | Bratislava | 13 | ŽA | 1990 | 2 | 00:23:38 | 00:06:51 |
25 | 141 | GRÜNOVÁ Ivana | AC Okrouhlá | 6 | ŽB | 1971 | 2 | 00:24:02 | 00:07:14 |
26 | 108 | ŠKAŘOUPKOVÁ Ivana | Orel Vyškov | 7 | ŽB | 1974 | 2 | 00:24:07 | 00:07:19 |
27 | 146 | KOCÁK Ján | AK Junior Holič | 2 | F | 1940 | 2 | 00:24:26 | 00:07:38 |
28 | 152 | MYNAŘÍKOVÁ Jana | Uherský Brod | 14 | ŽA | 1985 | 2 | 00:24:41 | 00:07:53 |
29 | 123 | GEJDOŠOVÁ Lenka | Hodonín | 4 | ŽD | 1959 | 2 | 00:24:50 | 00:08:02 |
30 | 107 | MÁLKOVÁ Anna | Orel Vyškov | 5 | ŽD | 1963 | 2 | 00:24:58 | 00:08:10 |
31 | 147 | BUBENÍK Jiří | LRS Vyškov | 3 | F | 1944 | 2 | 00:25:15 | 00:08:27 |
32 | 143 | ŠTRAJT Jiří | AK Drnovice | 4 | F | 1944 | 2 | 00:25:21 | 00:08:33 |
33 | 131 | RYBANSKÁ Denisa | SK Jablonica | 8 | ŽB | 1976 | 2 | 00:25:31 | 00:08:44 |
34 | 122 | TOMÍŠEK Jindřich | Orel Horní Moštěnice | 5 | F | 1939 | 2 | 00:25:53 | 00:09:06 |
35 | 120 | TYLLIKOVÁ Kateřina | Vnorovy | 15 | ŽA | 1991 | 2 | 00:25:55 | 00:09:07 |
36 | 127 | KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina | Svatá Kateřina | 9 | ŽB | 1972 | 2 | 00:26:06 | 00:09:18 |
37 | 154 | VAČKOVÁ Andrea | Senica | 10 | ŽB | 1971 | 2 | 00:26:58 | 00:10:10 |
38 | 139 | ZITOVÁ Iva | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 6 | ŽD | 1959 | 2 | 00:27:03 | 00:10:15 |
39 | 144 | HOLÝ Josef | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 6 | F | 1941 | 2 | 00:27:37 | 00:10:49 |
40 | 125 | KOLLÁROVÁ Andrea | Gbelski stríci | 11 | ŽB | 1977 | 2 | 00:27:40 | 00:10:52 |
41 | 119 | HÁNA Květoslav | VHS PLUS Veselí n.M. | 7 | F | 1937 | 2 | 00:27:53 | 00:11:05 |
42 | 116 | BLAŽOVÁ Martina | BK Viktoria Horné Orešany | 16 | ŽA | 1995 | 2 | 00:28:52 | 00:12:04 |
43 | 156 | KAŠTILOVÁ Barbora | Lovčičky | 17 | ŽA | 1989 | 2 | 00:29:02 | 00:12:14 |
44 | 137 | ŠIMŮNKOVÁ Kateřina | Brno | 18 | ŽA | 1981 | 2 | 00:29:09 | 00:12:21 |
45 | 135 | HROZOVÁ Milena | Orel Vyškov_LRS Vyškov | 7 | ŽD | 1953 | 2 | 00:29:30 | 00:12:42 |
46 | 151 | DERMEKOVÁ Janka | Gbelski stríci | 8 | ŽD | 1961 | 2 | 00:29:34 | 00:12:46 |
47 | 103 | KESSNEROVÁ Martina | Orel Obřany | 12 | ŽB | 1976 | 2 | 00:30:00 | 00:13:12 |
48 | 110 | CUPALOVÁ Eva | Bučovice | 9 | ŽD | 1947 | 2 | 00:30:12 | 00:13:25 |
49 | 130 | VONDRÁČKOVÁ Mária | Trenčín | 10 | ŽD | 1964 | 2 | 00:31:15 | 00:14:28 |
50 | 105 | FUČÍKOVÁ Hana | Orel Obřany | 3 | ŽC | 1967 | 2 | 00:32:12 | 00:15:25 |
51 | 124 | PACHULOVÁ Jitka | Ostrava | 4 | ŽC | 1967 | 2 | 00:32:36 | 00:15:48 |
52 | 128 | MACHALA Jaroslav | Spartak Hluk | 8 | F | 1938 | 2 | 00:33:24 | 00:16:36 |
53 | 104 | MIKOVÁ Renata | Orel Obřany | 13 | ŽB | 1972 | 2 | 00:36:57 | 00:20:09 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.